Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:00:10

LOGOUT.hu

Diablo II Classic és Resurrected Alapok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8251) Peace válasza Blizz (#8174) üzenetére


Peace
nagyúr

Összepattintottam ezt a fegyót, de sajna jóval gyengébb a mostani két arany fejszémnél. Úgyhogy inkább maradnak ezek. Érezhetően jóval lassabban végzett az ellenfelekkel a jelentősen kisebb sebzés miatt.

(#8252) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Letoltam normalt blizzes sorcival. Kicsit könnyebb a progress miután csináltam egy stealth-et meg egy ancidents pledge-t :DDD . Kövi runás itemnek a Lore ajánlott?

[ Szerkesztve ]

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#8253) AxBattler válasza #75376384 (#8249) üzenetére


AxBattler
félisten

nekem megvan az eredeti alapjatek es a kieg doboza illetve akkortajt tok volt csak valamikor 2005 kornyekerol.
Én egy 4 lemezes tokba pakoltam össze az alapjáték + LoD lemezeit, jól néz ki együtt (még a blokkok is megvannak).

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#8254) pachito válasza #75376384 (#8249) üzenetére


pachito
őstag

Magic find kiterjed a gamblere is?

(#8255) ldave válasza malystryx (#8242) üzenetére


ldave
félisten

Valahol mintha olvastam volna, hogy valami bug miatt, ha nem az inventory-ban teszed ki a rúnaszót, tehát a ládában, vagy a kockában, akkor előfordulhat, hogy nem adja be.

A Slime draws near! Command?

(#8256) DaveHutt válasza Bennyboy (#8252) üzenetére


DaveHutt
őstag

Spriti runaszó kardban és Lore sisak. Mercenarynek Insight runaszavas polearm.

(#8257) #75376384 válasza pachito (#8254) üzenetére


#75376384
törölt tag

ezt nem tudom, de a barbarnak ugye van alapbol egy olyan kepessege, hogy item find. ha tippelnem kellene azzal szinergal inkabb.

(#8258) DaveHutt válasza pachito (#8254) üzenetére


DaveHutt
őstag

Nem.

szerk.: a karaktered szintje befolyásolja, ugyanúgy mint a shoppingot. A különbség annyi a sima vásárláshoz képest, hogy vásárláskor NPC-nél legenerálódik az összes cucc, amikor a város legenerálódik. Gamble-nél a vásárlás pillanatában generálódik. Sima vásárlásnál rare, unique nem generálódik, gamble-nél igen.

Gamble guide

[ Szerkesztve ]

(#8259) DaveHutt válasza #75376384 (#8257) üzenetére


DaveHutt
őstag

A Find Item skill azt csinálja, hogy ad neked egy második esélyt hullából item dropra. Azért magas a skill értékelése, mert így a barbár fajlagosan több lootot kap, mint bármelyik másik karakter. Miután ez dropnak számít, a magic find ismét beszámításra kerül a formulába.

(#8260) MikeWazowski válasza Bennyboy (#8252) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Az az ancient pledge jó palanak is?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#8261) DaveHutt válasza MikeWazowski (#8260) üzenetére


DaveHutt
őstag

Persze. Bár jobban jársz egy 4 socketes pala shieldben Spirittel.

(#8262) pachito


pachito
őstag

Zealot palának van valami hatékony buildje ami nem high end rúnák tömkelegéből áll? Nightmaren még könnyen végigmentem de Hell act II körül nagyjából elakadtam, már kezd kifogyni a kakaó, főleg damage téren. Strength mainhand, Spirit offhand, Lore helm, Stealth armor.
Mlyen statokra érdemes figyelni?

(#8263) Bennyboy válasza DaveHutt (#8256) üzenetére


Bennyboy
őstag

thx :)

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#8264) Blizz válasza pachito (#8262) üzenetére


Blizz
őstag

nincs,

Stealthet cseréld treachery-re, és próbálj minél több attack ratinget crushing blowt mana és life leechet szerezni.

Spirit helyére exile ha lehetséges..

de egy grief nagyon kéne..

No mistakes, just happy little accidents

(#8265) Melorin válasza Blizz (#8264) üzenetére


Melorin
addikt

Tudtok megoldást arra, hogy billentyű lenyomásra is fusson a karakter oda ahol az egér van, ne csak egérkattintásra? PoE-ben megszoktam, hogy nyomom a W-t és követi a kari az egeret :)

(#8266) Joco_77


Joco_77
aktív tag

Lehet hülye kérdés, de mi a hotkey ahhoz, hogy a potikat egyből inventoryból az "övbe" pakolja?
Láttam egy videóban.
Mercenaryt itatni hotkeyyel shift + balklikk a Health potira ugye? (nem vagyok otthon azért nem tudom most megnézni).

(#8267) malystryx válasza ldave (#8255) üzenetére


malystryx
senior tag

Óóóó akkor ez lehetett a baj, pont ott raktam bele.. :O
Hát köszönöm szépen, ezentúl jobban figyelek, sejtettem hogy nem én rontottam el. Tényleg megnéztem vagy 4x, fel is olvastuk. :DDD
Találkoztunk még olyan bugokkal is, hogy 3-an online-oztunk, a horadric cuccokból dobta mindenkinek, de egyikünknek eltűnt örökre az inentoryból, nekem pedig az act 4-es küldinél, hogy zúzzuk össze Mephisto lélekkövét, nekem meg az tűnt el, pedig beletettem a ládába amikor megkaptam, visszaportáloztam a városba, és már nem volt ott. Én interaktáltam az összes küldit pedig. Valamint az act 5-ben a második küldinél amikor ki kell szabadítani a barbárokat, úgy buggolt be, hogy a többieknek kész volt régebbről a küldetés, előrébb jártak a sztoriban, de hozzám jöttek be, hogy az enyémet folytassuk. Ezt a küldit nem engedte lezárni, és kiírta hogy nem fejezhető be. Kiléptem, és egyedül már ment.
A tegnap reggeli patch után, volt itt hozzászólás hogy remélik megcsinálták a crashelést. Jelzem nem!! :( Nálam tegnap a frissítés óta 3x kilépett emiatt. :(((

Egyébiránt nagyon élvezem a játékot, nekem óriási nosztalgia, anno sajnos nem volt lehetőségem sem megvenni, netem se volt, és csak kipróbálásra volt nálam rövid ideig. Én nagyon örülök hogy pótolhattam. :DD Btw Assassin-t indítottam. :K

@Elemental #8244 Köszönöm szépen, akkor keresek egy olyat is. :C

Bocs a hosszúért. :R

[ Szerkesztve ]

(#8268) Peace válasza Melorin (#8265) üzenetére


Peace
nagyúr

Én meg annak örülnék, ha képes lenne rendes auto-attack-ra a karakter kontrollerrel. Mert ha nagyon közel van, akkor még automatikusan ráfut és csépeli, de ha már pár centire, akkor áll a karakter és a levegőben hadonászik és oda nem menne. :((( Nem tudom miért nem lehetett megcsinálni Diablo 3-asan szuperre az irányítást.

(#8269) tPedro_ válasza Melorin (#8265) üzenetére


tPedro_
őstag

Ha az egérgombot nyomva tartod akkor is követi. Az úgy nem jó?

[ Szerkesztve ]

(#8270) pachito válasza Blizz (#8264) üzenetére


pachito
őstag

Szia, köszi a választ. Grief esélytelen de egy exilet talán össze tudok kaparni. Van olyan set amit érdemes vadászni? Vagy a rúnaszavak teljesen kifocizták ezeket?

(#8271) Melorin válasza tPedro_ (#8269) üzenetére


Melorin
addikt

Nem. Elfárad a kezem a gomb nyomvatartásától és a kattintgatásoktól is :( Pár éve megvan ez a bajom.

(#8272) ldave válasza malystryx (#8267) üzenetére


ldave
félisten

Rég volt, lehet rosszul emlékszem, de nekem úgy rémlik, hogy ha csapatban játszotok, akkor a küldetéseket egyszerre számolja el mindenkinek. Ez normálon még nem is gond, de magasabb szinten már érdemes erre figyelni. A soulstone küldit ha egyvalaki megcsinálja, akkor mindenki másnak, akinek ez szintén aktív küldetés, megadja a játék és nem tudja utána ő már egyedül széttörni a követ a benne lévő rúnáért. Ahogy szintén, amikor először ölsz egy act végi bosst, akkor valamivel jobb az esély a lootra. Mi ezt régen úgy csináltuk emiatt, hogy pl Diablo esetében, amikor már csak egy kevéske élete maradt, a többiek kiléptek és egyvalaki volt jelen, amikor meghalt. Majd új játékot indítva újra megöltük annak, akinek még nem volt kész a küldetés.

A Slime draws near! Command?

(#8273) ldave válasza pachito (#8270) üzenetére


ldave
félisten

Nézőpont kérdése, de szerintem a Grief és Enigma teljesen tönkretette a játékot.

A Slime draws near! Command?

(#8274) Balion válasza pachito (#8218) üzenetére


Balion
senior tag

Végül annyira megtetszett az íj, hogy indítottam hozzá amazont :D

(#8275) Blizz válasza pachito (#8270) üzenetére


Blizz
őstag

Próbálj Lo runet farmolni LK-ban ha Single-ben nyomod, vagy tradelgetni, de nincs nagyon olyan set, esetleg az angelic vagy a hsarus (amu ring, és belt boots)2-2set darabja attack ratinget ad, sajnos az RW-k nagyon kiszorítják a többi itemet LoD-ban

#8265Melorin erre még nem néztem rá, szerintem nem lehet

No mistakes, just happy little accidents

(#8276) sto1911 válasza Melorin (#8271) üzenetére


sto1911
veterán

Valami makro programmal allitsd be, ha a jatek fut, akkor a W bal egerkattintas legyen.

(#8277) r4pt0r válasza Franklin (#8245) üzenetére


r4pt0r
tag

Pl másik fontos különbség amit olvastam de nem próbáltam még, hogy a cow kinget is bármennyiszer meg lehet ölni, nem csak egyszer.

(#8278) malystryx válasza ldave (#8272) üzenetére


malystryx
senior tag

Igazad van, erre gondolhattunk volna, köszi a tippet :)

(#8279) pachito válasza Blizz (#8275) üzenetére


pachito
őstag

Köszönöm a segítséget, így már talán menni fog. :R

#8274: Dettó :DDD

(#8280) aradebil2 válasza Joco_77 (#8266) üzenetére


aradebil2
senior tag

Tartsd lenyomva a shiftet, és úgy klikkelgesd az inventoryban, akkor beteszi egyből az övbe.

(#8281) vaakuum válasza Elemental (#8109) üzenetére


vaakuum
addikt

Úúúú. nagyonrágen láttam képet egy Jah-Ber-Ith sorrendben összerakott armorról, amikor még a Jah és a Ber is bőven 5eFT fölött volt darabja. Gondolom nem anyázott nagyon, aki csinálta ;]

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#8282) Aranygyerek


Aranygyerek
aktív tag

Sziasztok.
Hogyan tudom megvenni a Diablo 2 Ressurected-et? Nem vagyok mai gyerek ,de ez érdekelne és szeretném kipróbálni.
Köszönöm a segitséget.

Privire válaszolni illik.

(#8283) pruzsi válasza Aranygyerek (#8282) üzenetére


pruzsi
őstag

Itt ni
[link]

(#8284) aradebil2 válasza Aranygyerek (#8282) üzenetére


aradebil2
senior tag

(#8285) Horvi válasza Joco_77 (#8266) üzenetére


Horvi
őstag

Igen asszem azzal is tudod itatni a mercet. Bár szerintem a gyorsabb megoldás az, hogy lenyomod a shiftet és utána egy számot ami az övedhez van rendelve amivel potit iszol(1-4). Ha a shiftet lenyomva tartva "iszod" meg a potit akkor azt a mercnek adja. Így nem kell az egérrel vacakolni.

Hello darkness, my old friend...

(#8286) Balion


Balion
senior tag

Ha itatom a mercet, a különbség annyi, hogy ivás közben hal meg:D

(#8287) Joco_77 válasza Balion (#8286) üzenetére


Joco_77
aktív tag

Azért emlékeim szerint(bár elég régi emlékek ezek nem biztos, hogy pontosak) ha ráhúzol egy Fortit, Insightot és Andariel sapit egész jól túlél Hellen is.
Csak az a Forti ne lenne olyan "drága" kíváncsi leszek, hogy így vadi új játéknál mennyi idő lesz kifarmolni azt a LO rúnát :) Pedig úgy kéne a blizz sorc mellé egy ütős merc mint egy falat kenyér :D

[ Szerkesztve ]

(#8288) Franklin válasza Joco_77 (#8266) üzenetére


Franklin
addikt

Shift+bal klikk és az övbe rakja.

Mercenary gyógyítás shift+poti bal klikk vagy shift+öv sorszáma.

(#8289) Joco_77 válasza Franklin (#8288) üzenetére


Joco_77
aktív tag

Köszi a válaszokat.

(#8290) warcat


warcat
veterán

Potizáson lehet úgy gyorsítani, hogy ha pl öv 4-en van a healpoti, másodlagos billentyűnek öv4-re berakod pl a Q-t és akkor shift+Q merc itatás.

EA: It's in the crate!

(#8291) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Jó ide betérni mert mindig tanulok vmi újat.
Nem is bánom, h régen full kazsuálba toltam, azt sem tudtam mire jó a runa, így most félig új a játék nekem. Arra emlékszem, h nagy nehezen eljutottam hellre de ott act1-ben kb minden megrakott már :DDD

[ Szerkesztve ]

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#8292) savior


savior
őstag

Indítani akarok egy közelharcost, de nem tudom hogy melyik milyen erős nyomoronc cuccokban. Frenzy barbárra gondoltam első körben. Szerintetek?

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#8293) Blizz válasza savior (#8292) üzenetére


Blizz
őstag

Szeirntem ha sosem toltad még akkor megunod nagyon gyorsan mert nem tud AOEzni.

először a cuccokat farmold ki neki, aztán fejlődj fel vele.

Ne fordítva

No mistakes, just happy little accidents

(#8294) #75376384 válasza savior (#8292) üzenetére


#75376384
törölt tag

Én tegnap indítottam egy barbárt. Szerintem az elején ignorálni kell hogy mit akarsz belőle később faragni, mert az nagyon megköti a kezed és a játékot is megöli. Így csak menj és fejlődj azzal ami van, úgy is lesz lehetőséged resetelni később.
megneztem pár guideot és szintezésre azért picit mást írnak mint végleges a karakterre. Amit bajosnak találtam személy szerint, az megtalálni a jó fegyvert és annak a skilljet fejleszteni.

(#8295) Peace válasza #75376384 (#8294) üzenetére


Peace
nagyúr

Nekem az elejétől nagyon adta a dual swing gyilok. Mindig akadt valami jóféle egykezes fejsze. És persze passzív axe is kapott 14-15 pontot már.

(#8296) DaveHutt válasza pachito (#8270) üzenetére


DaveHutt
őstag

Állj neki Hell Countesst farmolni. Leszaladás közben kapj fel minden Small Crescentet, Legendary Swordot (Berserker Axe is jó lenne, de emlékeim szerint az nem eshet csak area lvl 85ben). Ha esetleg vmelyik ethereal, akkor jackpot, tegyél bele 4 socketet.
Oath rúnaszó, amit keresel (Shael, Pul, Mal, Lum). Ez a Grief és a BOTD után a harmadik legerősebb rúnaszó egykezes fegyverbe, és ez olcsó is.

[ Szerkesztve ]

(#8297) Joco_77


Joco_77
aktív tag

Mivel elég puhácska még a blizz sorcom (a mercemről nem is beszélve) Stony Fieldet és Tristramot szoktam farmolni, de most egyik youtube videóban láttam, hogy act2 "ancient tunnels"ben sincs cold immune mob.
Kérdés: Valaki tudja, hogy Act3ban is van ilyen hely, ahol nem fordulhat elő cold immune és érdemes farmolgatni?

szerk: Közben megtaláltam ezt a linket: [link]
A hozzászólást hagyom hátha más cold sorcnak is hasznos.

[ Szerkesztve ]

(#8298) DaveHutt válasza Joco_77 (#8297) üzenetére


DaveHutt
őstag

Nincs. Act 1ben Burial Groundsból nyíló Mausoleumban és Act 2ben Lost Cityből nyíló Ancient Tunnelsben nincs cold immun, utóbbit érdemes farmolni a nagyobb unique csapat szám miatt.

(#8299) Joco_77 válasza DaveHutt (#8298) üzenetére


Joco_77
aktív tag

Köszi, elég is lesz ez a 2 hely nekem, hogy pár alap dolgot összekapjak.
Act5 öt jó lenne Soloban lenyomni Hellen bár egyelőre egy normálisan gearelt csicsó nélkül nem sok esélyt látok rá(nem beszélve arról, hogy Act4 Q2t se ártana egyedül a rúnák miatt) :)

[ Szerkesztve ]

(#8300) pachito válasza DaveHutt (#8296) üzenetére


pachito
őstag

Ez jó lesz köszi, csak eth alap lesz a gyenge keresztmetszet...de ha esik sima azzal is megcsinálom. Danke! :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.