Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:00:10

LOGOUT.hu

Diablo II Classic és Resurrected Alapok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11001) ncc1701 válasza Vismajor01 (#10998) üzenetére


ncc1701
veterán

80fg a lukatlan/5 socketes. Asszem meg fogom rizikózni, de még alszom rá. :)

(#11002) ncc1701 válasza ProEvoFan (#10999) üzenetére


ncc1701
veterán

A játékban alapvetően az a cél, már feltéve, h jó dropot akarsz, h minél rövidebb idő alatt minél több mobot meg tudj ölni. Plusz mindezt sok player mellett, sok mf-el. :)

(#11003) Vismajor01 válasza ProEvoFan (#10999) üzenetére


Vismajor01
addikt

PlayerX-től és buildtől függ.

Ha casterrel mész akkor érdemes kinyirni a nagyobb pakk white mobokat, ha legalább player3 van.

Ha online/és players1 akkor csak a kisbossokat érdemes.

Ha melee(zealer, smiter, berserker, etc) akkor is csak a pakkokat, és akkor nem is érdemes playerXnél többet.

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#11004) zsirfecske válasza ncc1701 (#11000) üzenetére


zsirfecske
addikt

igen, lem körül vettem druid skillereket is már, a pul az pár hete volt. na majd akkor keresek valamit, első körben a guill sapit csekkolom neked.

(#11005) sto1911 válasza ProEvoFan (#10890) üzenetére


sto1911
veterán

Átskilleztem, de így is baromi nyögvenyelős a haladás.
Nézem a budget buildet, anni, torch, meg fele item, ami nincs...

(#11006) Franklin


Franklin
addikt

Az normális dolog, hogy berakok két lvl60-es és egy lvl59-es ringet a kockába és kapok egy lvl11-es amut? :D

(#11007) vaakuum


vaakuum
addikt

Egy IK armor runában kb mennyit érhet?

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#11008) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Reggel esett egy GUL most meg ez :B :

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#11009) MikeWazowski válasza MikeWazowski (#11008) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Akkor meglesz a griffon :B

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#11010) zsirfecske válasza Franklin (#11006) üzenetére


zsirfecske
addikt

igen, mert a req. level nem egyenlő az item levellel. legutóbb itt volt szó róla, hogyan működik ez.

[ Szerkesztve ]

(#11011) wm2 válasza sto1911 (#10968) üzenetére


wm2
őstag

Foher JSROD shield. Tippeld meg az árát. :)

[ Szerkesztve ]

Ozora <3

(#11012) Elims


Elims
veterán

Sziasztok!

Ezen a fotón én a jobb oldali oszlopot kezdtem el fejleszteni.Ha rakok pontot a többi oszlopra akkor azok is érvényesek lesznek vagy csak egy oszlop lehet aktív?
Ugyanezt kérdezném a bow and crossbow menüben.Ott ugye van cold +sebzés vagy fire,stb.
Ha fejlesztek két oszlopot egyszerre lesz cold+fire +sebzésem?
25-26. szint körül vagyok (offline),az előbb megvolt a 2. halál. :-/ Van olyankor vmi mínisz dolog?Vagy megúszom annyival,hogy el kell mennem a cuccaimért?

Mégvmi..offline játékban a nagy dobozban van egy (ill. 3 vagy 4) olyan rész,amihez share van felírva.Raktam már oda be sárga tárgyat,gondolván hátha vki ismeretlen megkapja vmikor.
Jól gondoltam vagy oda teljesen fölösleges berakni bármit is,mert az elveszik a semmibe.?

(#11013) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

A Tal setnél hogy vannak a bónuszok? Mondjuk Tal armornál meg nyakasnál mit ad? Vagy armor+ belt?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#11014) MikeWazowski válasza MikeWazowski (#11013) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Közben meglett.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#11015) sto1911 válasza wm2 (#11011) üzenetére


sto1911
veterán

35 USD :D

Rákerestem, többre számítottam.

Az a gond, hogy ennyi pénzt max úgy fogok kiadni érte, ha magából a játékból jön be. De mivel szar cuccaim vannak, amivel nemhogy farmolni nem lehet, de még haladni se, így sose lesz eladható cuccom, és farkába harapott a kígyó.
Mondjuk túl sokat farmolni biztos nem fogok, nekem nem az a játék.

(#11016) shotika


shotika
őstag

EZ MOST KOMOLY????

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#11017) vaakuum válasza Elims (#11012) üzenetére


vaakuum
addikt

A "shared" az a rész, amiből a saját többi karaktereddel is ki tudod szedni azt, amit egy másikkal beleraktál.
Teghát ha indítasz egy másik karaktert is, és találsz neki valami jó cuccot, akkor berakod a shared-be, és legközelebb a másik karakternek ki tudod venni használni. Az oszlopokat nem értem, ha a bowazon bow and crossbow skillapjára gondolsz, akkor nem, azok önálló skillek, mindeig az működik, amelyiket használod. Vagy a cold ágon lévők, vagy a fire ágon lévők. A "passive" jelzésű skillek azok, amik mindig aktívak.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#11018) sto1911 válasza shotika (#11016) üzenetére


sto1911
veterán

Sírok a röhögéstől :DD

Tartsd meg, hogy ilyen is van :D

[ Szerkesztve ]

(#11019) Elims válasza vaakuum (#11017) üzenetére


Elims
veterán

:R

Nincs másik karakterem (ill.,de egy online) és mégis eltünt onnan a cucc.

Tényleg..bocs.A bow részben ott van a mana szükséglet is..viszont sehol nem találom,hogy hogyan lehet használni mondjuk a cold sebzést.

Akkor a passzívban ha minden oszlopba fejlesztek akkor mindegyik aktív lesz?

A lényeg lemaradt az előbbi hsz-omból. :-/

(#11020) wm2 válasza sto1911 (#11015) üzenetére


wm2
őstag

Már egy ideje folyamatosan mentek le az árak. A D2R megint feltolja. Gyűjts pgm-eket. Ez nem egy nagy megeröltetés. Ruby Amethyt főleg. 40 darabért kérj el nyugodtan egy hr-t. Low rúnákat szintén. 10-20 Ral-ért is kérhetsz Vex/Ohm-ot. Ral Amn Nef Ort ezeket érdemes gyűjteni. Én Nighton elképesztő szar cuccokban nyomom. Ilyen kimatekolt kész röhej itemekben. Ancients úgy szokot menni pl. hogy ledobálok vagy 20 rejuvot előtte. :DDD

Ozora <3

(#11021) zsirfecske válasza wm2 (#11020) üzenetére


zsirfecske
addikt

ezek elég fura árak, ha így lenne nem nyomtam volna el kb 100 pgem-et grand charm reroll-ra eddig :P

(#11022) wm2 válasza zsirfecske (#11021) üzenetére


wm2
őstag

Jah bocsi, ezek beállt árak régi szerveren. Majd ha indul a ladder más lesz. Ill. lehet “spirit pack”-okat is csinálni. A craftolók (no persze, nem általánosítunk) olyanok, mint a tippmixezők, akik elképesztő összeget ölnek bele abba, hogy a haveri körben “végre!” fel tudjanak mutatni egy nyertes szelvényt.

Ozora <3

(#11023) ProEvoFan válasza wm2 (#11022) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ladder?
Ilyen szerverekkel?
Amíg sorban állás van, addig a laddernak nincs semmi létjogosultsága.

(#11024) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

A tal armor ad 60%os követelmény mínuszt. Akkor is ha csak az az egy tal item van, tehát nem szett bónuszként. Kérdésem hogy ez azt jelenti hogy elég 90 pontot raknom str-re és tudom használni a spirit monarchot?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#11025) zsirfecske válasza MikeWazowski (#11024) üzenetére


zsirfecske
addikt

csak magára a vértre vonatkozik, azt tudod kevesebb req-el hordani.

na most meg esett egy 9% ll titan's revenge javelin, ilyet használ még valaki? régen menő volt, persze gondolom főleg eth-ben.

(#11026) vaakuum válasza Elims (#11019) üzenetére


vaakuum
addikt

Online esetében az utóbbi időben voltak gondok a szerverekkel, folyamatosan vesztek el cuccok, mert a játék közben lehaltak a mentésekért felelős adatbázist futtató szerverek, és nem tudták elmenteni a fejlődést. Szóval benne van, de üzemszerűen a "SHARED" lapok a stashban azok olyanok, amit bármelyik saját kreált karaktereddel tudsz használni, mindegyik látja a tartalmát. Csak az első lap a "karakterhez kötött"...
A "passive and magic" is kicsit megtévesztő, mert igazából a linkelt képen csak a középső és jobb oldali az igazi passzív, a bal oszlop az mind "használós" skill, neked kell aktiválni, amikor szükségét érzed.

nem tudom, PC-n játszol-e, de ott úgy van, hogy van egy elsődleges ée egy másodlagos skill, amit használni tudsz. (egér bal és jobb gomb). Minden beállítás csak annyit csinál, hogy a kiválasztott skillt rakja erre a két használati lehetőségre, tehát ha neked be van bindelve a skill mittomén jobb oldalon az U betűre, akkor hiába nyomogatod az U betűt, az csak berakja neked a skillt jobb egér gombra, és egérrel lehet használni. Konzolon foglamam sincs, 15 éve egyszer játszottam konzolon vagy fél órát, még az AC2-vel.

A játék alaptétele, hogy semmilyen karakter nem lehet jó "mindenre is", ezért van minden karakternek csak 2 vagy 3 olyan sebzésfajtája, amit használni tud. Aztán ebből kell kihozni, amit lehet. Hellen emiatt már elég nehéz az egyedüli játék, mert vannak olyan területek, ahol az egyágas karakterek megakadnak. Van, hogy a kétágas karakterek is.
Javaslom a [link] olvasgatását, kicsit a játékról is gyűjtesz közben információkat. (Ennél jóval bonyolultabb az egész , mert szinergiák is lehetnek a skillek között, de ott már pl. jellemzően a +skill cuccok nem számítanak, csak amit direktben rápakolsz a skillre fejlesztésnél. És itt is van kivétel, a passzív, mert annak meg ugye mindig kell működnie)

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#11027) Elims válasza vaakuum (#11026) üzenetére


Elims
veterán

Köszi szépen!!
Esetleg a halálozásra lenne vkinek tippje?
Offline-ban 2x haltam meg.Nem szeretnék többször,de ha mégis beütne mire számíthatok?
Van vmi más negatívum is a cuccok elejtésétől -és persze a tudattól,hogy pancser voltam..- vagy megúszom annyival?

Szerk.:
Mégvmi..Act 2-ben volt egy varázskönyv a horadric cube-bal együtt lehetett megszerezni.
Már nem emlékszem a nevére. :-/ Azt elolvastam és el is tünt.Hol találom annak az "eredményét"?Gondolom vmi varázslatott taníthatott,de sehol semmi.

[ Szerkesztve ]

(#11028) Vismajor01 válasza Elims (#11027) üzenetére


Vismajor01
addikt

Nemi xpt es goldot vesztesz mikor meghalsz, de ennyi.

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#11029) wm2 válasza zsirfecske (#11025) üzenetére


wm2
őstag

Jah, eth upped 200 ed. De a 19x is jó. Főleg ladder elején. Van viszont egy olyan magic, hogy Lancer’s Ceremonial Javelin of Quickness. +6 sk 40 ias. De rareben is vannak nagyon szép 4/40-esek. PvP-sek simán odaadják érte az eth Titanst.

@ProEvoFan Várok még.

[ Szerkesztve ]

Ozora <3

(#11030) Harbonah válasza Elims (#11027) üzenetére


Harbonah
csendes tag

Az Act 2-es varázskönyv Radamentnél az a Book of Skill, 1 skill pontot kapsz ha elolvasod

(#11031) ewuk


ewuk
csendes tag

Sziasztok!

Egy duriel's cuirass és egy guillaume's face mit kóstálhat, mondjuk rúnában? Csicsómra elég sokat kell költeni már hellen sajnos, ha ezek dobnának rajta, akkor inkább megvenném neki, mert esni nem nagyon akar.

(#11032) vaakuum válasza Elims (#11027) üzenetére


vaakuum
addikt

A könyvet meg lehet szerezni normal, nightmare és hell fokozaton is egyszer, így tud lenni +3 skillpontod összességében, amit arra fejlesztesz, amire éppen szeretnél. De pl. Act3-ban lesz hasonló, a "jade figurina" küldi, aminek a végén minden fokozaton kapsz egy italt, ami ad +20 életerőpontot állandóra.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#11033) ncc1701


ncc1701
veterán

Két socketes lett az eth ca. :)

(#11034) ncc1701


ncc1701
veterán

Smiternél az normális, h a fegyver durabilitije fogy?

(#11035) Vismajor01 válasza ncc1701 (#11034) üzenetére


Vismajor01
addikt

Igen.

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#11036) vaakuum


vaakuum
addikt

A Peace runaszó "2% Chance to cast Level 15 Valkyrie on striking" lehetősége kísérőn is működik?

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#11037) sto1911


sto1911
veterán

X Charges fegyvereknel van ra mod, hogy ne fogyjanak a charge-ok?
Talaltam egy 20-as teleportot, de az baromi hamar el fog fogyni, allandoan varosba jarni javitani meg idoigenyes, akkor felesleges hasznalni is.

Befolyasolja a castolas sebesseget a fegyver sebessege? Gyanitom nem.

[ Szerkesztve ]

(#11038) Blizz válasza sto1911 (#11037) üzenetére


Blizz
őstag

FCR befolyásolja

és nincs rá mód, esetleg ral runákat gyüjtögethetsz felcubeolni, ha nem akarsz állandoan a városba járni, de az is körülményes

No mistakes, just happy little accidents

(#11039) Franklin válasza sto1911 (#11037) üzenetére


Franklin
addikt

Teleport fegyver igazából nem folyamatos használatra való, hanem arra, hogy kimentsen a szorult helyzetekből, kikerüld vele az immun mobokat, mapon lerövidítsd az utat, stb. szóval alkalomszerű használatra.

Így nem fog hamar kifogyni és bőven elég akkor visszatölteni, mikor amúgy is visszamennél a városba potiért vagy eladni.

(#11040) vaakuum


vaakuum
addikt

Ez a drop randomizáció valahogy félelmetes... kaptam egy bartucot korábban, amihez esett sajátban egy másik, csak etheral. Gondoltam arcane-ban annyira sok inzultus nem éri a trappert általában, jó lesz az neki. Erre első játékban dob egy nem etheralt is...Persze napok óta semmi használható sehonnan...

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#11041) zsirfecske válasza ncc1701 (#11033) üzenetére


zsirfecske
addikt

aki mer az nyer :P én asszem eladom ha lesz hasonló, sima cv-ket szoktam kockával socketelni, eddig egy lett a max 4 socket, többi kuka.

illetve a témában egy tanulságos sztori
találtam hell bocin egy crude archon plate-et, 372 def-el (normal verzió defense: 410 - 524). kicsit agyaltam rajta, hogy felvegyem-e, aztán rájöttem, hogy egy kis trükkel ez kincs lehet. nemtom hányan szoktatok ilyet, de tessék a recept hozzá:

Cube-convert.gif 1 El Rune + 1 Chipped Gem + Low Quality Armor --> Normal Quality Armor of same type
ilvl = 1.This recipe is useful to upgrade a low quality armor to normal quality. It can then be used in other recipes to add sockets, in preparation for turning it into a runeword. Any sockets and items in those sockets will be lost after using this recipe.

a kulcs az hogy amellett hogy a defense rerollol, a cucc ilvl=1 lesz utána, ami miatt a kocka garantált 3 socketet ad.

így lett egy kis mákkal (El + Chipped Gem + Tal + Thul + Perfect Topaz árán) majdnem perfekt alap defense-es enigma alapom:

(#11042) wm2 válasza zsirfecske (#11041) üzenetére


wm2
őstag

Szép!👍

Ozora <3

(#11043) MikeWazowski válasza zsirfecske (#11025) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Hát az elég gyengusz. :O

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#11044) Lokids


Lokids
addikt

Végre esett egy eth CV 4 sockettel.
Kár, hogy 200str kell hozzá, így nem tudom használni.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#11045) tPedro_


tPedro_
őstag

Na csak beadtam a derekam és elkezdtem a d2jsp-n bizniszelni.
A múltkor talált SUR rúnát eladtam 2050fg-ért, majd 550-ért vettem egy Shako-t és egy Arachnid Mesh-t.
A maradékból lesz még egy csizma, egy Gheed és egy Torch is reményeim szerint. :))

(#11046) zsirfecske válasza Lokids (#11044) üzenetére


zsirfecske
addikt

azigen, akkor trade-eld el, vagy várj míg meglesz a szint/str cuccból.

nekem most nm leveling közben esett egy ilyen lev30 magic amu:

nemtom eldönteni hogy ér-e valamit, assa levelinghez jó ez, vagy mindegy? mindenesetre sosem volt még 10 fcr mellett semmi értelmes statom.

(#11047) MikeWazowski válasza tPedro_ (#11045) üzenetére


MikeWazowski
addikt

550ért shako? Az nagyon top lehet.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#11048) tPedro_ válasza MikeWazowski (#11047) üzenetére


tPedro_
őstag

A Shako-t és az Arachnid Mesh-t volt összesen 550.

(#11049) MikeWazowski válasza tPedro_ (#11048) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Ja, bocsánat, félre értettem.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#11050) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Van valakinek esetleg small fire resistes chamrja?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.