Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:00:10

LOGOUT.hu

Diablo II Classic és Resurrected Alapok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8601) Blizz válasza pruzsi (#8598) üzenetére


Blizz
őstag

olyna nem hiszem h létezik amire te gondolsz, ami talán a legközelebb áll hozzá aza javazon, de ahhoz meg infinity kell a mercnek :) ,"life leech build" nincs, itemek adnak LL-t de nem aza build meghatározója, hanem a damage.

[ Szerkesztve ]

No mistakes, just happy little accidents

(#8602) tiborv válasza vaakuum (#8599) üzenetére


tiborv
aktív tag

sajnos nem, viszont nekem van bociktol broad swordom ami tuti 4 lyukas lesz szivesen atadom

D2r.guide; http://classic.battle.net/diablo2exp/; https://d2.maxroll.gg/

(#8603) Win-T


Win-T
senior tag

Ezt a rengeteg gemet meg jewelt mire használhatja el az egyszeri játékos? Mármint tudom, hogy vannak craft receptek a cube-hoz, de érdemes foglalkozni velük? Mióta (újra) megjelent a játék másról szó sincs csak rúnák meg rúnaszavak, még senki nem jött azzal, hogy odanézz mit craftoltam. :)

(#8604) kukulec


kukulec
őstag

ma kezdtem, van egy 40-es smiterem. hogyan lehet zakát szerezni?

Luxman L-507ux II, Primare i22, Yamaha A-S801 // Pro-Ject Dac Box S2, SMSL SU-9 PRO // Elac Vela 408, Elac FS 147, Q Acoustics 3030i

(#8605) vaakuum válasza tiborv (#8602) üzenetére


vaakuum
addikt

Köszönöm a felajánlást, de rúnám még úgysem igen lesz egy darabig, mert még csak act3-nál tartok. Igaz 5 karakterrel megyek párhuzamosan (illetve még csak néggyel, a palát még csak létrehoztam, nem játszottam vele. Addig meg lehet bocin sikerül még mazsolázni ezt-azt.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#8606) Blizz válasza Win-T (#8603) üzenetére


Blizz
őstag

facet jewelek erősek és a IAS+ED jewelek(ezeket használja a playerek 95%a), a többi kb haszontalan és crafthoz kellenek

No mistakes, just happy little accidents

(#8607) Elemental


Elemental
addikt

nm a3
legalább nem kell kirakni a sosomnak a hoto-t :)

(#8608) Win-T válasza Blizz (#8606) üzenetére


Win-T
senior tag

És mit érdemes craftolni? Van olyan opció amiből bármi használható kijöhet?

(#8609) Lokids válasza Elemental (#8607) üzenetére


Lokids
addikt

WTF.. Ez eshet NM A3-ban? o.O

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#8610) Joco_77


Joco_77
aktív tag

Valakinek van felesleges White Monarchja? Amit ajánlani tudok IK belt és IK sapka. NEmsok de nemsok időm volt grindelni a héten eddig, kéne már rohadtul egy Monarch Spirit, Mephistot farmolnám de azok a kis tőrös dögök amikor teleportálgatok level2n szétkapnak pikkpakk :D Remélem a Spirittel egy fokkal jobb lesz, már az elég lenne. :D

[ Szerkesztve ]

(#8611) AtHoS válasza Lokids (#8609) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Eshet...pl. [link] üsd be a search mezőbe: ocu

read-only mode on the forum

(#8612) saelin válasza Win-T (#8588) üzenetére


saelin
veterán

És ez így van jól. Hátha nem lesz olyan mint ahogy Diablo 3-ban, hogy szerkesztett itemekkel szaladgálnak a játékosok még konzolon is....

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#8613) Balion


Balion
senior tag

Monarch pajzsot keresek éppen hell cowoknál. Mit érdemes még figyelnem, hogy ne hagyjak ott valami értékes fehér cuccot? Mi jó még valami craftolásra?

[ Szerkesztve ]

(#8614) Hangfalképű válasza saelin (#8612) üzenetére


Hangfalképű
tag

Úgy tudom, hogy csak konzolon volt gond a csalás, pc-n nem.

Más. Lightning Fury-s amazonnak mennyire fontos a defense? Pl meddig várjak egy Lore-os rúnasapi összerakásával?

(#8615) Blizz válasza Win-T (#8608) üzenetére


Blizz
őstag

Amulet vagy ring, de bármiből lehet GG item..

[link]

No mistakes, just happy little accidents

(#8616) shotika


shotika
őstag

Azt honnan látom, hogy mi egy ilyen swordnek az item lvl-je? Most adtam Larzuknak, és csak 3-at rakott bele, pedig ez a kard Act5 végén esett.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#8617) ldave válasza shotika (#8616) üzenetére


ldave
félisten

Az új játékban sajna sehogy, normal nehézségen a boci pálya kardja ami biztos 4 socket lesz.

A Slime draws near! Command?

(#8618) shotika válasza ldave (#8617) üzenetére


shotika
őstag

kösz :(

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#8619) Peace


Peace
nagyúr

Kukáztam a 35-ös offline barbárt. Nagyon nem ment nekem. :( Indítottam egy online palát és mocskos kemény, imádom!!! 28-as jelenleg az 5. fejezetben és minden boss halál nélkül ment le. :DDD 20-as sacrifice mindent elintéz, a hordákra meg ott a Zeal! Úgyhogy baromi jó lépés volt váltani!

(#8620) Blizz válasza Peace (#8619) üzenetére


Blizz
őstag

Barbárral csak akkor érdemes, ha már kb vágod, hogyan működik a játék, és ismered a barbárt is :) nála nagyon oda kell figyelni hova teszed a pontokat

No mistakes, just happy little accidents

(#8621) Balion válasza shotika (#8618) üzenetére


Balion
senior tag

Szívesen adok bocis kardot, persze attól még az a socketelés elúszott :(

[ Szerkesztve ]

(#8622) Peace válasza Blizz (#8620) üzenetére


Peace
nagyúr

Jó ötletnek tűnt pedig. :(

(#8623) pachito


pachito
őstag

Imádom ezt a szerót..egy Goblin Toe veszett el mert figyelmeztetés nélkül levág 2 percre. :W

(#8624) Balion


Balion
senior tag

Monarch shieldet elfogadok, cserébe van 5 socketes phase blade-em.

[ Szerkesztve ]

(#8625) savior


savior
őstag

Palával tolja valaki? Zeal meg hammer milyen basic cuccban?

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#8626) DaveHutt válasza savior (#8625) üzenetére


DaveHutt
őstag

Hammer szuper, Zeal nehéz. Utóbbinak kell vmi erősebb 1-2 kezes elite fegyver, meg dual leech ring, farmolni pedig nehezen tud.

[ Szerkesztve ]

(#8627) ldave


ldave
félisten

Hát én ma mentem vagy 10 normal boci kört, de képtelen volt fehér crystal sword-ot adni, bezzeg 3 socketes esett 2 is. Esett egy broad sword viszont, lehet abból lesz a kezdő Spirit.

A Slime draws near! Command?

(#8628) Cray Tyler válasza Joco_77 (#8610) üzenetére


Cray Tyler
senior tag

Sima 80as blizzsorc, crystal sword spirit, lore, stealth, kite shield ancients pledge meg némi FHR és simán telézek hell mefire. Oké, húszból 1x széthalok, de a másik 19 run sima tele. FCR van elég? Két 10 fcr ring az megvan gondolom.

(#8629) Balion válasza ldave (#8627) üzenetére


Balion
senior tag

nekem van, odaadom, ha kell, bár a broad is ugyanaz, nem ? :)
Mondjuk a crystal sword szebb!

(#8630) Cray Tyler


Cray Tyler
senior tag

Dilemma: esett egy 4s GT, és hát mire lesz pízem infire addig lehet esik még1, mérne raknák bele most egy jó kis insight... ejjj decisions... decisions...
Ja, láttam ma enigmás hammerdint analbaalon, ki is röhögtük hogy ezerdolcsis kari trollololo :O :O

(#8631) warcat válasza Cray Tyler (#8630) üzenetére


warcat
veterán

Ezt nem teljesen értettem, de a rúnaszavat is ki lehet szedni egy hel rúna + tp scroll használatával.

EA: It's in the crate!

(#8632) Cray Tyler válasza warcat (#8631) üzenetére


Cray Tyler
senior tag

Jé tényleg, el is felejtettem azt a cube receptet :R

(#8633) ldave válasza ldave (#8627) üzenetére


ldave
félisten

Ez egész jó lett elsőre :)

A Slime draws near! Command?

(#8634) aradebil2 válasza Cray Tyler (#8630) üzenetére


aradebil2
senior tag

Aki tradel egész nap meg farmol már régen kiszedett egy enigmát :K

(#8635) Balion válasza ldave (#8633) üzenetére


Balion
senior tag

Nagyon szép, majdnem tökéletes! Gz!

A mana nekem is maxos lett, az FCR viszont "csak" 32. Szintén elsőre.

(#8636) vaakuum válasza ldave (#8627) üzenetére


vaakuum
addikt

Én tegnap 3-at szedtem össze csak úgy, hogy kibicnek bementem random bocis mapra, aminél azt láttam, hogy nem 2 percnél régebben van megnyitva. Meg némi hulladék kategóriás zöld itemet is sikerült szerezni, de azért persze néhányszor túl korán meg kellett halni, mert konkrétan a cowking nyakán kellett állni, hogy ha meghal, minél közelebb legyek hozzá.
Én is fel tudok ajánlani neked ezekből.

Apropó, bocis mapon a csapat össz MF szintje számít, vagy csak azé, aki az utolsó sebzést beviszi?

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#8637) Blizz válasza vaakuum (#8636) üzenetére


Blizz
őstag

Az össz azért kicsit durva lenne, ha 8an vagytok egy játékban és pl mindenkinek van 400%MF-je
utolsó sebzés számít

No mistakes, just happy little accidents

(#8638) MikeWazowski válasza ldave (#8627) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Én is szeretnék egy spiritet. Csak kicsit nehéz. Spirithez szürke vagy fehér crystal sword vagy broadsword kell ami négy socketes? Ha csak sima fegyver van socketet lehet beletenni? Valamint a 4 runa ami kell hozzá esik countess-nel?

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#8639) vaakuum válasza MikeWazowski (#8638) üzenetére


vaakuum
addikt

Nemrég kérdeztem én is, normalon nem esik minden rúna SPIRIT-hez, kardból meg csak a normal bocis pályán esettből lehet biztosan 4 lukasat csinálni. Crystal sword a preferált, annak a leglacsonyabb a követelménye. Persze ha véletlenül találsz gyárilag 4 lukasat, akkor az működik, de kétlem, hogy olyan hamarabb lenne, mint 3 komplett rúnaszavad.

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#8640) Franklin válasza MikeWazowski (#8638) üzenetére


Franklin
addikt

Csak figyelj, hogy nem mindegyik Crystal Sword jó, normalon csak a bocis pályán eshet olyan, amibe 4 socketet lehet rakatni act 5 kovácsnál az 1. küldi után.

A nightmare-en esett kardok is jók (bár azt nem tudom, hogy melyik szinten kezd el esni 5-6 socketes, az ugye megint nem jó).

A 4 rúnából kettő szintén csak nightmare-en eshet, countess érdemes farmolni. (esetleg ha normalon sokszor farmoltad countesst, akkor a kisebb rúnákat fel lehet fejleszteni, de nem éri meg).

(#8641) MikeWazowski válasza vaakuum (#8639) üzenetére


MikeWazowski
addikt

És hogy lehet socketesse tenni? Mert esett kettő Crystal sword is. Bár lehet felejtős,tekintve hogy act3ba vagyok normalon.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#8642) Balion válasza MikeWazowski (#8641) üzenetére


Balion
senior tag

Act 5-ben larzuk rak bele, miután megcsináltad neki az első questet.

(#8643) Blizz válasza vaakuum (#8639) üzenetére


Blizz
őstag

"kardból meg csak a normal bocis pályán esettből lehet biztosan 4 lukasat csinálni."

Nem csak ott esik, A5 Eldritchtől felfele is eshet már

No mistakes, just happy little accidents

(#8644) Vismajor01 válasza MikeWazowski (#8641) üzenetére


Vismajor01
addikt

Dobozban Tal-thul-ptopaz(ha armor, fegyvert most nemtudom fejbol), vagy Larzuk.

Dobozzal as a vicces hogy mindig 6 lyukkal szamol, es ha a cuccba nem mehet 6 lyuk akkor a max lyuk eselye novekszik. Alapbol kb 20% mindegyik, de ha egy armort akarsz kilyukasztani akkor 60% h 4 lyukas lesz mert 5 es 6 nem lehet. De azt sajnos nemtudom 100%ra h ez fegyvernel is igy van

Wandnal is igy van ott vmi 90% h 2 lyukas lesz.

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#8645) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Köszönöm Mindenkinek!

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#8646) DaveHutt válasza Vismajor01 (#8644) üzenetére


DaveHutt
őstag

Fegyverben Ral+Amn+Perfect Amethyst. Ez random rak bele socketet.

(#8647) ldave


ldave
félisten

4 socketes polearm alapot (Inshight-hoz) is normal bociknál érdemes farmolni?

A Slime draws near! Command?

(#8648) Balion


Balion
senior tag

Tudok adni valakinek egy monarch spiritet, viszont etheral, szóval megsemmisül (31/44-es)
Sikerült átvágjanak vele, nem tudom hogyan néztem be :D
Addig jó volt, amíg kifarmoltam a rendeset.

(#8649) sto1911


sto1911
veterán

Ezekbol ker valaki valamit?

Es van egy ilyen, de nem tudom hol esett, mindenki sajat felelossegre lyukassza :D

(#8650) Balion válasza pachito (#8584) üzenetére


Balion
senior tag

Találtam.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.