Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:00:10

LOGOUT.hu

Diablo II Classic és Resurrected Alapok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8101) ldave válasza Blizz (#8100) üzenetére


ldave
félisten

Ez szomorú, végül is belegondolva a synergy rendszer pont nem tett jót neki, hogy három különböző képesség erősíti és mind csak egy-egy részét :(

A Slime draws near! Command?

(#8102) ldave


ldave
félisten

Redditen jött szembe, ötletes kis Act1 térkép :)

A Slime draws near! Command?

(#8103) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Egyáltalán van olyan kaszt ami nem szopja be ezt az immunins baromságot?

(#8104) ldave válasza ProEvoFan (#8103) üzenetére


ldave
félisten

Mivel mindenre van immun, így minden karakternek lesz olyan ellenfél, ahol az alapértelmezett támadása használhatatlan lesz. Persze cuccokkal ezen lehet segíteni, a villám és a méreg sebzés esetében talán a legkönnyebb megtörni az immunitást.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#8105) Blizz válasza ProEvoFan (#8103) üzenetére


Blizz
őstag

Ez nem kaszttól függ, hanem cucctól, mindenki "beszopja"

én a sorcimmal átmentem hellre, és pl mausoleumot farmoltam mert az high lvl area (lvl85 minden cucc/runa eshet)
Ott pl nincs vagy nagyon ritka a fire immune monster.

ancient tunnels: nincs cold immune.

DE farmolni mephit kell és Lower kurast super chesteket. Ez a leghatékonyabb

Singleben legalábbis

No mistakes, just happy little accidents

(#8106) Jim-X válasza ProEvoFan (#8103) üzenetére


Jim-X
Topikgazda

A Hammerpala az egyetlen ami 99%-ban elboldogul es ugy megy at hellen mint forro kes a vajon...A legjobb build Baalrunra is :K ;)

A játék az nem játék!

(#8107) tiborv válasza Jim-X (#8106) üzenetére


tiborv
aktív tag

Annyira nem, mert javítottak a magic immunt már egy ideje és nem sebzi wave2-t se act2 egy reszet.
Hammerral chaost jó futni ott nincs immun rá

D2r.guide; http://classic.battle.net/diablo2exp/; https://d2.maxroll.gg/

(#8108) proci985 válasza ProEvoFan (#8103) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

summon necro

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#8109) Elemental válasza proci985 (#8108) üzenetére


Elemental
addikt

Solo walkra mindig azt csinálok. Haverokkal meg lehet összehozni jó kis csapatokat mindenféle kasztból.

Alakul közben a ruha is. :)

[ Szerkesztve ]

(#8110) DaveHutt válasza aradebil2 (#8098) üzenetére


DaveHutt
őstag

Én is îgy tudtam, ezért nem értem. Conviction és a Lower Resist tud Immunityt törni. Ilyenkor a monsta felől eltűnik az Immune to XY felirat. A korábban linkelt videó alapján ez bug.

(#8111) DaveHutt válasza ProEvoFan (#8103) üzenetére


DaveHutt
őstag

Hammerdin, summon necro CE-vel. És persze a számtalan dual element build (javazon cold arrowval, sorceress tetszőleges, trap assa kickkel, fire blasttal). Ja meg mindenki, akinek összejön az Infinity RW. Gyak. csak az első untwinked karakter szopás hellben.

[ Szerkesztve ]

(#8112) proci985 válasza DaveHutt (#8111) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

javazon lgt + psn + 1pontos jab akkor mar :). sorcressnel mindig marad immun amit csak a kisero tud leszedni. meteorb melle ezert kellett az 1 pont telekinesis

viszont ha a cold mastery hat az immunok ellen, az eleg jo QoL update lenne.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#8113) Jim-X válasza tiborv (#8107) üzenetére


Jim-X
Topikgazda

Oreg vagyok mar, regen jobban kepben voltam :DDD

A játék az nem játék!

(#8114) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Ok. Köszönöm a válaszokat.
Van különbség az online/offline karakterek között? Gondolom csak annyi, hogy offline karakterrel nem tudsz játszani haverral.
A pontok elosztását többször resetelhetem.Ugye egyszer küldetés után, majd valami item vásárlása teszi lehetővé.Ezt az itemet könnyedén meglehet szerezni?
Talán hétvégén veszem meg a játékot, mert sejtettem a kezdeti szerver baszakodást,, nem akartam bene részt venni. :)

[ Szerkesztve ]

(#8115) sith7 válasza ProEvoFan (#8114) üzenetére


sith7
nagyúr

mire veszed meg ?

(#8116) Dinasti


Dinasti
senior tag

Sziasztok ! Lenne itt olyan ember aki pár infoval akár játék közben vagy egyébb elerhetosegen tudna segíteni? Több kérdésem lenne ezért nem szeretném itt fel tenni őket . Xboxon jatszom vele. Előre is köszönöm .

(#8117) savior


savior
őstag

build bemutato videok: [link]

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#8118) sto1911


sto1911
veterán

Durielnel megvolt az orom, hogy masodpercek alatt levertek a csontik, most Diablo teszi ugyanezt veluk :O :D

[ Szerkesztve ]

(#8119) ProEvoFan válasza ProEvoFan (#8114) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

PS5. Sajnos nincs crossplay. :(

(#8120) Hangfalképű


Hangfalképű
tag

Hú, de nem hiányzik a Diablo 3 túlzottan színes-szagos világa és kurvamód túleffetelt harcai. Ja, meg azok az elszállt számok, anno négy milliárdot (!) ütöttem az assával... áhh...

(#8121) vaakuum válasza Blizz (#8097) üzenetére


vaakuum
addikt

Köszi! :R
Az azért elég szomorú, hogy a buidek között a bowazon még említés szintjén sincs meg, nem gondoltam, hogy ennyire agyonnerfelték :O

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#8122) savior válasza vaakuum (#8121) üzenetére


savior
őstag

[link]

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#8123) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Act II-be vagyok, de meghalt a followerem. Hogy tudom magammal hívni?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#8124) AxBattler válasza vaakuum (#8121) üzenetére


AxBattler
félisten

MrLlamaSC

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#8125) Win-T


Win-T
senior tag

Ha van valami amit már régen is gyűlöltem a játékban az az, hogy a charmok az inventory helyet foglalják. Ezt az egyet nem bánnám ha kipeccselnék. Vagy csinálnának nekik külön tárhelyet ahogy egyik modban láttam.

(#8126) MZsoltee válasza MikeWazowski (#8123) üzenetére


MZsoltee
veterán

Pénzért vissza tudod venni Greiz-nél a város észak - keleti részén.

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#8127) MikeWazowski válasza MZsoltee (#8126) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Köszönöm

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#8128) sto1911 válasza Win-T (#8125) üzenetére


sto1911
veterán

+stackelhető rúnák és gemek

(#8129) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Ha a followerrel megyek akkor miért nem fejlődik? Lvl5os azt act II felének vagyunk már.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#8130) Horvi válasza MikeWazowski (#8129) üzenetére


Horvi
őstag

Valószínű túl nagy a különbség a merc és a mobok szintje között.

Hello darkness, my old friend...

(#8131) Peddy789


Peddy789
őstag

[kép]
o.O Hell cow kozben.. nem hitem volna hogy valaha latok...

+50 life a shieldben nem semmi :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8132) MikeWazowski válasza Horvi (#8130) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Köszönöm!

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#8133) proci985 válasza vaakuum (#8121) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

ha jol emlekszem talan 1 vagy 2 patch alatt volt valamennyire hasznalhato

nem veletlenul mondjuk, hogy felejtos

(magasabb player szintekrol beszelek, player1et nagyon nem teszteltem sose)

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#8134) pachito válasza Peddy789 (#8131) üzenetére


pachito
őstag

Valóban nem volt túl nagy esélye :DD

d2jsp-n őrült összegekért megy egy ilyen, grat.

[ Szerkesztve ]

(#8135) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Na jött egy patch, remélem javítja a crasht... A kliensbe lévő patch notes miért nem írja a mostani frissítés tartalmát?:F

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#8136) tiborv válasza pachito (#8134) üzenetére


tiborv
aktív tag

most jo kifarmolni a ladderre valo fg-t :)

D2r.guide; http://classic.battle.net/diablo2exp/; https://d2.maxroll.gg/

(#8137) DaveHutt válasza Dinasti (#8116) üzenetére


DaveHutt
őstag

Ment pm.

(#8138) DaveHutt válasza vaakuum (#8121) üzenetére


DaveHutt
őstag

Ez egy dzsunka, noname oldal. A tier listeknek ilyen formában semmi értelme d2-ben. Nézz fel d2jsp, puredianlo forumokra, a bowazon továbbra él és virul. Players 1-re egyik legjobb area runner summon necro mellett.

(#8139) Franklin válasza DaveHutt (#8138) üzenetére


Franklin
addikt

Azért nem mondanám a Maxroll-t dzsunka, noname oldalnak.

Szerkesztők: Bluddshed, Facefoot, Northwar, Raxxanterax, Rhykker, Wudijo, Rob

Ha nem is értesz egyet a Tier listtel, a guide-ok és tippek teljesen legitek.

(#8140) pachito válasza tiborv (#8136) üzenetére


pachito
őstag

Ez a fg dolog egyébként hogy működik? Nem teljesen tiszta. Oké, megállapodtok egy bizonyos összegben, felveszitek egymással a kapcsolatot, és onnan? Odaadod a cuccot és reménykedsz hogy kapsz is érte valamit vagy hogy megy?

(#8141) Joco_77 válasza pachito (#8140) üzenetére


Joco_77
aktív tag

Amíg nem vagy Trusted a d2jspn (nem emlékszem már pontosan mi a megfelelő szó) addig egy moderátor a d2jspről (erre sem emlékszem hogy hívták,de vannak erre külön emberek ott) bemegy a játékba és ha eladsz akkor a cuccot neki adod át. Ő pedig akkor adja át a vevőnek amikor utalta az FG-t (hogy neked vagy a moderátornak már nem emlékszem több mint 10 éve voltam ott szerintem utoljára).
Ki van találva.... Én nem szeretnék jódarabig visszamenni d2jspre(aztán, hogy ezt betartom e vagy nem nem tudom).
Egyrészt már nincs meg az accountom (poénból próbáltam jelszóemlékeztetőt kérni, de nincs hozzácsatolva (már?) ) az emailem.
Ami a lényeg, hogy szerintem a d2jsp elveszi a d2 igazi élményét, legalábbis részben.
Nem durran el úgy az ember az örömtől amikor leesik egy unique diadem, ha FG ből fórumon is meg tudja venni.... Persze lehet azzal érvelni, hogy hát de a játékban is lehet tradelni.
Nem tudom én eleinte nem megyek vissza d2jspre az tuti. Megpróbálom játékon belül a dolgokat, szerintem úgy élvezetesebb. Nem biztos, hogy egyetért velem mindenki.

[ Szerkesztve ]

(#8142) Jim-X válasza Joco_77 (#8141) üzenetére


Jim-X
Topikgazda

En most neztem meg, megvan az accom es van kb 500fg a szamlamon :DDD :))

A játék az nem játék!

(#8143) shotika válasza sto1911 (#8118) üzenetére


shotika
őstag

Duriel nekem is pikpak megvolt, egyszer se kellett teleportálnom haza :D

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#8144) B. Tamas


B. Tamas
aktív tag

Sziasztok, régen sokat játszottam a D2-vel, de szinte kizárólag csak az amazont és varázslót használtam, most rávettem magam, hogy minden karaktert kipróbálok. Van e esetleg olyan táblázat, hogy mely karakternek hogy érdemes elosztani a tapasztalati pontokat? A skillekhez találtam kismillió oldalt, de a pontokról sehol nem esik szó. Egy teljesen ismeretlen karihoz jól jönne egy kis iránymutatás, hogy ne vaktában lövöldözzek. Előre is köszi és bocsi a kezdetlegesnek tűnő kérdésért.

Szerk: Esetleg valaki, akinek minden karakterből van magasabb szintű egy-egy kép a karakterei tulajdonságairól? :R

[ Szerkesztve ]

Ericsson A1018 ‣ A2628 ‣ R320 ‣ SonyEricsson T68i ‣ T610 ‣ Nokia 7650 ‣ SonyEricsson P800 ‣ P900 ‣ Asus P525 ‣ P750 ‣ HTC HD2 ‣ Sensation ‣ Sony valami :D ‣ THL 5000 ‣ Honor 7 ‣ Vkworld S8 ‣ Xiaomi MI 9 6/128 ‣ Redmi Note 12 Pro 5G 8/256

(#8145) kukulec


kukulec
őstag

valaki tud egy jó smiter pala buildet? én mindig az voltam, anno egyedül übereztem vele, most is azt építenék, de teljesen elfelejtettem a cuccokat meg a skilleket.

Luxman L-507ux II, Primare i22, Yamaha A-S801 // Pro-Ject Dac Box S2, SMSL SU-9 PRO // Elac Vela 408, Elac FS 147, Q Acoustics 3030i

(#8146) Joco_77


Joco_77
aktív tag

Tegnapi témához: Blizz sorc -> Cold Mastery 20 felett -> Cold Immune mobok sebzése

Tegnap kipróbáltam(21 es Cold Masterym van) és valóban sebzi a cold immuneokat a blizzard, de csak kicsit....nem annyira, hogy emberi időn belül le lehessen csapni.
Amennyiben 30-40 cold masteryvel ez javul az welcome mert akkor használható hellen a Pure Cold sorc is.
Addig elsődleges prioritásnak érzem beszerezni egy LO rúnát és belepakolni egy 4 socketes eth Sacred armorba(ezt se ártana találni :D ) a Fortitude rúnaszavat.
Hiszen ha SOLO-zok és csak COLD skillem van nem sok más lehetőségem marad mint ACT2 Defiances csicsót életben tartani, hogy lecsapkodja a cold immune mobokat. Ahhoz pedig kéne egy Forti :(((

szerk: Egyébként van valami olcsó alternatívája a Fortinak, amivel túl tud élni a csicsó fagyasztott mobcsoport háttértámogatással ? Nem nagyon emlékszem.

[ Szerkesztve ]

(#8147) pachito válasza Joco_77 (#8141) üzenetére


pachito
őstag

Köszönöm a kimerítő választ, így már világos!

Az a baj, hogy hacsak nem kizárólag solo player vagy akkor egyszerűen nem lehet figyelmen kívül hagyni ezeket a lehetőségeket mert mindenki más aki aktívan kereskedik simán elhúz melletted.

Egyébként korábban javasoltam a külön D2 trade topik megnyitását, valaki nálam hozzáértőbb összehozhatná hogy minőségi legyen de ha senki nem vállalkozik akkor én is megcsinálom, szerintem ha addig nem is sok de Season 1-gyel valószínűleg lenne majd igény egy hazai cserebere fórumra.

(#8148) Joco_77 válasza pachito (#8147) üzenetére


Joco_77
aktív tag

Engem nem zavar ha elhúznak mellettem. Nem sietek sehova :) Persze megértem ha valaki türelmetlenebb.
Egyelőre normális socketes cuccokat kéne találni Monarch 4 socketes spiritnek, Eth colossus voulge 4 socketes Insightnak (jó az falura) meg kitalálni valami olcsó megoldást Merc armornak amíg nincs Forti(ezzel kapcsolatban várok ötleteket akinek van :D )
szerk: Nah ez elég lájtos Forti helyett, de első ötletnek nem rossz szerintem:

Előbb néztem, hogy a blue/yellow itemeket sem árt felszedegetni olyanokból amire nem gondolna az ember és nem a földön hagyni amíg nem esik ki a highend cucc(látszik, hogy jó régen játszottam már D2t, ezek pl "egész jók" (lol) amíg nincs Death Fathom):

[ Szerkesztve ]

(#8149) Blizz válasza vaakuum (#8121) üzenetére


Blizz
őstag

Betehetnék, de nagyon squishy class, és endgame gear kell neki (Faith RW), hogy jól működjön+ Atmas scarab vagy nagyon magas ED hydra bow+ socket amin van amplify dmg ami szuper ritka, na az tud darálni CS-ben.

A D2 egyik elfeledett kincse ilyen szempontból, sokan nem ismerik

[ Szerkesztve ]

No mistakes, just happy little accidents

(#8150) sto1911 válasza shotika (#8143) üzenetére


sto1911
veterán

Na majd Baal nem lesz ilyen könnyű :)
5x kellett kimennem tőle csapatot gyűjteni, mert ugyanazzal a támadással egyszer oneshotolta, máskor pedig nem a bandát.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.