Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:00:10

LOGOUT.hu

Diablo II Classic és Resurrected Alapok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7901) pruzsi válasza pruzsi (#7898) üzenetére


pruzsi
őstag

[link]
hogyha nem lenne itt van pár próba képpen

(#7902) Win-T


Win-T
senior tag

Eszméletlen jó a 3D-ben újrakevert zene. Ahogy A2 sivatagban mindenfelől szól az üstdob, nagyon vigyorgok. :C

(#7903) Amartus válasza pruzsi (#7896) üzenetére


Amartus
senior tag

Ja, egy idő után kiírta.

Istenem, tele van csillagokkal...

(#7904) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Fps-t hogy tudom kiíratni a játékban? Ctrl+R-el nem kapcsolja be.

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#7905) sto1911 válasza Bennyboy (#7904) üzenetére


sto1911
veterán

Chatbe beírod, hogy /fps

(#7906) r6man123


r6man123
senior tag

Hogy áll a fanboy / refound átlag.
En egyelőre nem tudom eldonteni, hogy a PS5 miatt nem jön-e át, vagy az eszeveszett eddig is diablozott sreamerek hypja vesz meg frutyubon? Nosztalgia faktor és tényleg megöl az elavult felépítés

(#7907) Bennyboy válasza sto1911 (#7905) üzenetére


Bennyboy
őstag

Thx
Sorcinak az act 2-es follower a legjobb?

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#7908) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Nekem lassan szétlaggolják az agyukat a szerverek, nektek is?

Megyen!

(#7909) Franklin válasza Bennyboy (#7907) üzenetére


Franklin
addikt

Minden karakternek az act2-es follower a legjobb, legfeljebb a választott aurában van eltérés.

#Laraxior: ha végig egyedül játszik, akkor nincs különbség, de ha később esetleg csatlakozni szeretne haverokhoz, vagy tradelni, akkor single player karakterrel nem fog tudni.

(#7910) MutantZombie válasza Franklin (#7909) üzenetére


MutantZombie
tag

+Még annyi, hogy sp-ben ott van a /players 1-8 parancs, ami online nincs, illetve online nehézségi szinttől függetlenül mindig új, random map vár, míg sp-ben csak nehézségi szint váltással vagy ha törli a savegame melletti map filet a játék könyvtárából, akkor lehet új térképet generálni.

Ha válaszolsz a kérdésemre vagy segítesz bármiben, akkor köszönöm!

(#7911) Laraxior


Laraxior
titán

Jott valami patch a jatekhoz.
Nektek mukodik jatekon belul az FPS korlatozas? Mert akarmennyire huzom a csuszkat, nem igazan akarja elfogadni, Riva Tunerben kellett beallitanom, hogy ne menjen max frissitesi frekvenciaval egyezo 165FPSel :W

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled with Philips hue

(#7912) Elemental válasza Laraxior (#7911) üzenetére


Elemental
addikt

Én benyomom a v-syncet. Bár ritkán van a 60 fps is :)

(#7913) Laraxior válasza Elemental (#7912) üzenetére


Laraxior
titán

Be van kapcsolva, de annak ellenere megy, mint az őrült :DDD

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled with Philips hue

(#7914) forras2


forras2
őstag

Szevasztok!

A jelenlegi game ugyan az mint a régi, csak kapott 1 új grafikát is?
Tehát, a régi diablo II-es modok működnek itt is?

Másik kérdés... Átértem a 2. pályára, sivatagra... Itt van rengeteg villám sebzéses dög, így rámentem a villám védekezésre. 71-en van a "lighting resistancem" mégis 1-1 eltalált villám 10-15 unikum jelet levesz tőlem... :F
Mit rontok el vajon, hogy nincs semmi villám védelmem? :F

(#7915) Laraxior válasza forras2 (#7914) üzenetére


Laraxior
titán

Tartsd a tavolsagot a villamosoktol, amennyire lehet. De ugyis lesznek majd zart terben is.
Mukodnek offline a D2 karakterek, tegnap lehuztam par mentest, mindegyik karakter ment. :K

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled with Philips hue

(#7916) mephi666 válasza Laraxior (#7911) üzenetére


mephi666
nagyúr

szerintem folyamatosan jön, tegnap délután 1.065931 volt a verzió, aztán most tán 1.065956? (nem jegyeztem pontosan, de kb 25öt ugrott a vége)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#7917) r6man123


r6man123
senior tag

Hány óra / nap a Refund idő? Félek, hogy csalódok, de ki sem akarok maradni a buliból, hátha a nosztalgia visszaránt.

(#7918) Amartus válasza MutantZombie (#7910) üzenetére


Amartus
senior tag

Most akkor a /players parancs nem működik ? Vagy csak offline ? Én online sp-t játszom lobby nélkül .

Istenem, tele van csillagokkal...

(#7919) Blizz válasza Amartus (#7918) üzenetére


Blizz
őstag

Offline működik, online nem

No mistakes, just happy little accidents

(#7920) Gave válasza Kube (#7855) üzenetére


Gave
addikt

Intel HD 630-al, friss driverekkel megy egy 10-15 percet, de általában crashel elég hamar, windowed 1600 x 900 90% scalingel eldöcög low beállításokon, (szerintem) így is szuperül néz ki egyébként.

A GTX660 feature tekintetében egyáltalán nem nagy szám, az inkább a teljesítmény szint, hogy élvezhető legyen, jobb mint "low" minőségben.

A crashek miatt nem ajánlanám így. Talán néhány hét ha már több tapasztalat lesz, hogy milyen beállításokkal megy stabilan, és persze jól jönne pár perf. patch is.

(#7921) Amartus válasza Blizz (#7919) üzenetére


Amartus
senior tag

Az eredetiben is így volt? Úgy emlékszem, ott nem.

Istenem, tele van csillagokkal...

(#7922) mephi666 válasza Gave (#7920) üzenetére


mephi666
nagyúr

én is elég low configon nézem: ryzen3 2200g, dedikált vga nélkül... 1280x1024-ben minden high-on, egyedül fsao+fsaa van kikapcsolva... a5 városban ment eddig csak be 20fps alá... kisebb dungeonökben pedig 40+ megy, de nagyobb külterületeken is 25fps körül megvan és bőven játszható

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#7923) Blizz válasza Amartus (#7921) üzenetére


Blizz
őstag

így volt mindig is

Players count azért van offline modeban hogy imitálja az online élményt, csak sokkal nehezebb mivel egyedül mész

[ Szerkesztve ]

No mistakes, just happy little accidents

(#7924) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Srácok, komolyan nem értem azokat, akik itt folyton a refund miatt aggódnak. Most őszintén, ki nem tudta még, hogy mi is az a Diablo II ??? Aki velem együtt annak idején játszott vele sok száz órát és élvezte is, az - gondolom -, hozzám hasonlóan már hónapokkal ezelőtt megvette elővételben és egy pillanatra sem gondolkodott el rajta, hogy megéri-e, vagy sem... A Resurrected gyakorlatilag a második rész felújítása, azaz nem REMAKE, hanem REMASTER. Vagyis akinek nem tetszett a Diablo I és II, annak valószínűleg ez sem fog, mert ez ugyanaz, csak hozzáigazították a mai kor igényeihez grafika terén. Persze pár változás történt a konzolok miatt az UI-ban és egyéb helyeken, de attól a játék maga maradt a régi. HÁLA ISTENNEK!!!

Aki pedig kételkedett, annak ott volt előbb a Zárt Béta, majd ha abból kimaradt, akkor a Nyílt Béta is, ahol kipróbálhatta, milyen lett a felújított verzió. Bár nekem és a hozzám hasonló Diablo-rajongóknak valószínűleg a Béta hiánya sem okozott volna egy percnyi kétséget sem afelől, hogy ez nekünk kell.

Személy szerint az összes probléma, ami jelenleg a játékkal van, KIZÁRÓLAG (!!!!!!!!!!!) a multis részét érinti, és egyedül az tehet róla, hogy beleerőltették ezt a szarságot. A Diablo II egy OFFLINE (!!!!!!!!!!!!) játék, amit EGYEDÜL kell játszani, nem csapatban, és nem kooperatív módban. Mindenféle multis szarság erőltetése a Diablo II-ben tök fölösleges. Persze ez az én véleményem, rólam pedig tudja mindenki, hogy utálom a multit, viszont ha megnézitek, most is az van, hogy Offline módban minden működik, míg a szerverekkel állandóan gond van. Szóval aki csak azért vette meg, hogy kipróbálhassa az első napon, hogy milyen is, anélkül, hogy tudta volna előre, mire számítson, most pedig csalódottak, nem értem... Nyíltan megmondták már a legelején, hogy ez nem remake, hanem remaster.

Tehát nem olyan, mint a Tomb Raider Remake volt 2013-ban, ahol teljesen átalakították az egész franchise lényegét a gondolkodós-ügyességi részről a konzolos QTE-szarság felé, ami miatt akkor én a hajamat téptem ki... De az az én hibám volt, tudtuk, hogy full remake lesz, de a Tomb Raider név miatt mégis megvettem. Akkor szoptam is rendesen.

De például ha most a Square Enix is kiadná a klasszikus Tomb Raider játékokat (Az Underworld-ig bezárólag) remaster formában, megőrizve a régi játékmenetet és irányítást, akkor az azonnali vétel lenne nekem. Bár tudom, hogy a mai konzolorientált-világban (pláne a VGA-árak elszálltsága miatt, amikor emberi áron nem lehet jó videokártyát venni), már nem merik meglépni, mert a kutya sem játszana vele, hanem mindenki megnézné YouTube-on az átvezetőket, oszt csá, mert a gondolkodás már nem erőssége a mai generációnak sajnos. Mi annak idején még internet, YouTube és egyéb ilyen segítség nélkül játszottunk, és ha elakadtunk valahol, akkor bizony kellett pár nap, mire rájöttünk, mit kell csinálni... (Khm... Kentaurok... valakinek rémlik??? ;) )

Bocs a sok OFF miatt, csak épp nem értem, hogy valaki miért vesz meg valamit elővételben, ha utána máris vissza akarja kérni az árát... Akkor miért nem vár addig a vásárlással, amíg megjelennek a tesztek, bemutatók, játékmenet-videók és hasonlók. Az internet korában már nem divat valamiről nem tudni, hogy mi is az valójában... :)

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#7925) sto1911 válasza Vistaboy (#7924) üzenetére


sto1911
veterán

" amit EGYEDÜL kell játszani, nem csapatban, és nem kooperatív módban." Hogy ezért mindjárt mit fogsz kapni :D

Ezzel a résszel amúgy nem értek egyet, annak ellenére sem, hogy 99%-ban singleben fogok játszani vele.

(#7926) Gave válasza mephi666 (#7922) üzenetére


Gave
addikt

Köszi, hogy írtál. Gondolkodtam én is egy Ryzen-es konfigon amiben van grafika. Neked mennyire stabil egyébként ?

Nálam most ezekkel megy:
Scaling: 90%
Sharpening: 3
V-sync: off
Frame Rate Cap: 30 (nyilván nekem mindegy, olyan magasra nem fog menni IGP-vel :D )

Többnyire Low, Texture: Medium, Transparency: High

Az a sejtésem, hogy a rendszer RAM nem mindig tart lépést a játékkal és talán emiatt omlik össze. Talán kellene bele valami texture preloading/cache opció, de ez csak találgatás.

(#7927) Vistaboy válasza sto1911 (#7925) üzenetére


Vistaboy
veterán

Ez csak az én véleményem, nem általánosítani akartam, sajnos már nem tudom javítani. Ettől eltekintve továbbra is azt mondom, hogy egyedül sokkal élvezetesebb, a saját tempódban, nyugodtan haladni. A Diablo III esetén más, ott egyedül gyakorlatilag még a Season Journey is kihívás lehet (Mondjuk mára inkább az unalom miatt nem sikerül, mert amúgy megfelelő tárgyakkal hamar lemegy, csak nekem például már unalmas, pedig abban is van már jó pár száz órám).

Nyugodtan írjon bárki, aki akar, megsértődni nem fogok. :)

Laraxior: Én meg azt nem értem, hogy miért nem lehet ékezetes betűkkel írni. Ha már kötekedünk... :DDD Amúgy ja, legyen, kutyát sem érdekli, csak emiatt ne azok szívjanak, akik egyedül akarnak játszani, de nem tudnak, mert folyton lehalnak a szerverek.

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#7928) Laraxior válasza Vistaboy (#7924) üzenetére


Laraxior
titán

Sosem fogom megerteni ezeket a halmozott irasjeleket...
Az elso kiadason is volt battle.net, azaz multi. A jatek resze. Azert is fizettek, ergo az is mukodjon rendesen.
Persze nem arrol az 1-2 ora kiesesrol vam szo, az senkit nem erdekel.

[ Szerkesztve ]

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled with Philips hue

(#7929) Franklin válasza Vistaboy (#7924) üzenetére


Franklin
addikt

"A Diablo II egy OFFLINE (!!!!!!!!!!!!) játék, amit EGYEDÜL kell játszani"

2001-ben, mikor megjelent a játék, haverokkal lehúztunk vidékre egy hétre LAN partizni és 0-24-ben Diablóztunk.... multiban. És nagyon élveztük.

2021-ben, mikor megjelent a játék, munka után kollégákkal leültünk a gépeink elé, és órákon keresztül Diablóztunk... multiban. És nagyon élvezzük.

(#7930) Jim-X


Jim-X
Topikgazda

Sziasztok!
Elindult a jatek es meg nincsen ladder?
Van aki PS4-en tolja? Milyen az iranyitas?
Ha inditok egy online karaktert akkor a ladder indulasnal ujra kell az egeszet, jol gondolom?

Thx :R

A játék az nem játék!

(#7931) Laraxior


Laraxior
titán

Mi az a ladder?

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled with Philips hue

(#7932) maajsz válasza Laraxior (#7931) üzenetére


maajsz
senior tag

Gyakorlatilag mint máshol a szezon. Csak itt ladder végén "nullázódnak" a karik, ami nem azt jelenti, hogy elvesznek csak átkerülnek non-ladderbe (ami még mindig online, csak nem játszható az aktuális ladderen). Szóval ladder resetnél új karit kell kezdeni, ha szeretnél megint a ladderen játszani. Így mászhatsz minden új szezonban újra a "létrán" felfelé :)

Meg kell még jegyezni, hogy vannak bizonyos runaszavak, amik csak ladderben rakhatóak ki. (bár most ezen nem tudom, hogy változattak e offline módban)

(#7933) Vistaboy válasza Franklin (#7929) üzenetére


Vistaboy
veterán

Egészségetekre. :K

2001-ben én egyetlen percig sem multiztam vele, és nagyon élveztem a játékot...

2021-ben szintén egyetlen percig sem fogok multizni, és nagyon fogom élvezni a játékot.

Sajnos én munka után még nem értem rá nagyon játszani vele, de most hétvégén biztos beletolok pár órát. De én játszani akarok, nem pedig másokkal versenyezni...

Részemről itt OFF, akinek tetszik, multizzon, mint mondtam, nem általánosítani akartam korábban. Jó játékot mindenkinek. :R

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#7934) kukulec


kukulec
őstag

ebben is lehet majd extra pályát nyitni és a 3 boss ellen menni?

Luxman L-507ux II, Primare i22, Yamaha A-S801 // Pro-Ject Dac Box S2, SMSL SU-9 PRO // Elac Vela 408, Elac FS 147, Q Acoustics 3030i

(#7935) pachito válasza maajsz (#7932) üzenetére


pachito
őstag

A volt ladder rúnaszavak már mindenhol elérhetőek tudtommal

(#7936) kovsol válasza Vistaboy (#7933) üzenetére


kovsol
titán

Miért nem ereszted el ezt a offline online témát, ha még életedben ki se próbáltad milyen barátokkal online játszani?

May the Force be with you!

(#7937) SpazzMaticus válasza Vistaboy (#7933) üzenetére


SpazzMaticus
tag

+1.
Végre valaki.
Van rengeteg nagyon jó multiplayer cím a piacon, direkt arra kitalált mechanikákkal.
Ez viszont nem multis játék, sosem volt az.
Ez csak egy hülye mánia ami remélem elmúlik egyszer az idióta online GTA meg RDR-ekkel együtt, amik ezen nagyszerű game-k megcsúfolásai. (És stb stb, mert van még néhány nagyon fasza single játék amiktől fejlesztési időt meg energiát rabolt a tök felesleges multiplayer funkció...)
De részemről is OFF, nem fogok válaszolni, sem vitatkozni.
Aki akar ezzel az multizzon. Én egy percet nem pazarlok rá...

Jobb ma egy veréb, mint holnap egy nemi betegség...

(#7938) Win-T


Win-T
senior tag

Megtaláltam az első dolgot amitől sírás kerülget a játékban, ez pedig az A2-es follower a aurájának a hangja amikor közelér és aktiválódik rajtam. Percenként cirka hússzor, halálra idegesít. :)

(#7939) JohnyMilan válasza SpazzMaticus (#7937) üzenetére


JohnyMilan
tag

Én szintén a szóló játékosok táborát erősítem ebben a játékban. Rengeteg időt beleöltem, több moddal is játszottam a későbbiekben, de többnyire csak egyedül, a saját tempómban. Közös loot, botok, stb. köszönöm én ebből nem kéretem soha és most sem. A lan partik jók voltak a haverokkal régen, de ez most már nincs a játékban. Szerencsére, beletették az offline módba a régen csak online és ladderben elérhető dolgokat, így most a régi mentéseimet bemásolva tudom folytatni ezt a szuper játékot, amikor időm engedi.

[ Szerkesztve ]

10 féle ember létezik. Aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem. ł Battletag: Johnson#2284

(#7940) JohnyMilan válasza Win-T (#7938) üzenetére


JohnyMilan
tag

Többféle aurával rendelkező merc van, válassz másikat. Egyébként majdnem minden karakternek a nightmare-es offensive kísérő a legjobb, might aurával.

10 féle ember létezik. Aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem. ł Battletag: Johnson#2284

(#7941) mephi666 válasza Gave (#7926) üzenetére


mephi666
nagyúr

szerintem krvajó ez a ryzen :) 1 éve vettem egy gtx1060-t (kivételesen használtan, ami nem szokásom), hogy egy időre letudjam a vga gondokat... rápörögtem a doom eternal-ra és azon frankón ment... majd alig 1hónap után megmakkant a kártya :D fogtam a fejem (40k röpült ki az ablakon), majd feltettem a procihoz a megfelelő drivert és kipróbáltam, hogy mit mutat... bszki, majdnem úgy vitte a doom-ot, mint a gtx1060... :C itt fogtam megint a fejem... 25+ éve szórakozok pc-vel, de nekem az maradt mindig a fejemben, hogy az integrált cuccok sz*rok... alaplapra integrált bóvli vga-k, stb... de ez a zen prociba integrálva amd-nél valami baromi nagy dobás :) cp77-et is végigvittem vele, habár az alatt nyekergett rendesen, de dia3-ra, gta5re meg minden egyébre tökéletes (high-on d3 alatt 60+ fps van) ...a grafikus vezérlővel megtoldott ryzen-ek egyszóval szerintem: "krvajók" :) (ui: ja, ram azért 16gb minimum nem árt, ha van, mert ebből zabál az is)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#7942) Win-T válasza JohnyMilan (#7940) üzenetére


Win-T
senior tag

Világos, csak addig még el kell jutni. :))

(#7943) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Van valami help hogy melyik karival kb hogyan, mely skillekkel, pontokkal kell haladni? Vagy ezek resetelhetoek? Csak nem akarok úgy járni hogy nem jutok valahol túl és kezdhetek új karit. Vagy ilyen nem fordulhat elő?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#7944) Franklin válasza MikeWazowski (#7943) üzenetére


Franklin
addikt

(#7945) Laraxior válasza MikeWazowski (#7943) üzenetére


Laraxior
titán

Talan ketszer lehet a skillpontokat resetelni, egyszer mar az elejen Akara-nal felajanlja, te tudod mikor ersz vele, a masik lehetoseget meg nem talaltam meg, de meg csak Kuraston vagyok

Nekem a Sorceress a chain lightninggal meg az elso jeges körrel bevalt.
Kiveve a Duriel elleni okossag, de majd lvl30 korul visszanezek, kicsit elhanyagoltam az élet fejleszteset, inkabb a manába tettem a pontokat :DDD

[ Szerkesztve ]

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled with Philips hue

(#7946) MutantZombie válasza MikeWazowski (#7943) üzenetére


MutantZombie
tag

Nehézségi szintenként 1x lehet resetelni.
Még lehet az essence-kkel, ami ördögi kör, mert csak akkor tudod megszerezni, ha van olyan jó karaktered, amivel összeszedd :-)

Ladder-n nemcsak plusz rúnaszavak vannak, hanem bizonyos unique-k is, pl.: Unique Circlet

Ha válaszolsz a kérdésemre vagy segítesz bármiben, akkor köszönöm!

(#7947) chris0000


chris0000
őstag

hi. vki próbálta berakni a magyarítás filet esetleg + ráinstallálni a szinkront?
én még nem vettem meg amíg vannak indulási problémák/kezdeti technikai gondok.. stb. legyen stabil és akkor rámegyek.. van mit tolni.. üdv.

(#7948) mikromanus


mikromanus
veterán

Leérek NORMÁL Act4 River of Flame mapra... kb 5 FPS és képregény játék. No mindegy. Végigszenvedem, legfeljebb majd vissza se nézek. Lenyomom Diablot, végiggyaloglom az Act 5 unalmas Mars-Föld távnyi mapjait, lenyomom az Ancienteket, Baalt. Én vagyok a Slayer. No, azért lefekvés előtt nézzünk be lobbyban Nightmare-be! Hé, mi a túró ez a sok llvl 1-9 a Trist runon? No, menjünk soloban. Főoldal: LvL 25. Beléépek. Act 4 Diablo quest előtt, nuku Act 5, nuku Nightmare fokozat. Há' kapjátok már be a... Gratula Blizz!, Megcsináltátok. :Y De legalább most már nem lagolnak a lángok act 4-en low fokozaton...:C

szerk: ja,ma az megint lagol. Csak most 10 FPS...

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#7949) mikromanus válasza mikromanus (#7948) üzenetére


mikromanus
veterán

Halál után újratöltésnél már jó. Ennyi idő kell a "Láva.exe" szerverrel való szinkronizálásához???

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#7950) Vistaboy válasza kovsol (#7936) üzenetére


Vistaboy
veterán

Egy szóval nem mondtam, hogy életemben nem játszottam még online játékkal, sőt, több MMORPG-t is kipróbáltam már, többek között World of Warcraft-oztam is egy időben sokat, és kimondottan élveztem az instákat és raid-eket tolni a haverokkal online. Nem túlzás azt állítanom, hogy életem legjobb multis élményei abban az időkben születtek, és ha nem lett volna havidíjas, vagy ha akkoriban jobban állok anyagilag és tudom fizetni, akkor valószínűleg nem hagytam volna máig abba... De amíg a WoW kimondottan multira lett kitalálva, addig a Diablo I és Diablo II számomra mindig is egyszemélyes játék volt, és az is marad.

Többek között emiatt sem tetszik a Diablo III "Mindig Kötelezően Online" csapatalapú felépítése sem. Ott már nem egyszer játszottam csapatban, de szimplán csak azért, mert rá voltam kényszerülve. De amint később a változtatásokkal egyre könnyebben végigvihető lett a szezon egyedül is, úgy kezdtem el én is egyre inkább szólóban tolni. Annak ellenére is jobban szerettem így játszani, hogy csapatban egy-két nap alatt simán végigvihettem volna én is a szezont, viszont utána már nem érdekelt a Leaderboard, ezért nem volt motiváció, hogy tovább menjek. És akkor a következő szezonig hozzá sem nyúlok a játékhoz. Egyedül eltartott egy-két hónapig, mire végeztem, és nekem így jobb volt, mert utána nem kellett sokat várni a következőig. Ettől persze még semmi bajom a játékkal, ha én egyedül végig tudom vinni addig, amíg érdekel, addig jó pár száz órát beletolok így is.

Szóval magával a multival semmi bajom sincs, aki akar, tőlem multizhat orrvérzésig, én csak arra próbáltam célozni fentebb (ezek szerint nem sikerült, úgyhogy bocsi, ha rosszul fogalmaztam), hogy a jelenlegi problémákért, amiket a játékkal tapasztalni lehet, kifejezetten a multis rész a felelős, mivel a szerverekkel és a kapcsolattal van mindig gond, mint általában. Így hát aki megvette és most refundolni akar, mert lefagy és kilépeget, annak üzentem, hogy vagy nem kellett volna ennyire sietni a vásárlással, vagy kipróbálni Offline, mivel ott semmi gond nincs a játékkal. Ennyi. De mint mondtam, részemről tényleg OFF. Elnézést azoktól, akiknek a lelkivilágába gázoltam a fenti posztommal, mint mondtam, nem leszólni szerettem volna a multi rajongóit, hanem csak rávilágítani, miszerint jelenleg az okozza a problémát. Ennyi. Gomen. :R

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.