Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:00:10

LOGOUT.hu

Diablo II Classic és Resurrected Alapok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7301) coccolino


coccolino
aktív tag

itthon mikortól nyit az open beta? London 6, Párizs 7, kalkulátor szerint itthon is 7

''I am the world bigest washed up SUPERSTAR!''

(#7302) savior válasza coccolino (#7301) üzenetére


savior
őstag

19:00

Ha az Eu szerverek lehalnának akkor váltsatok át Amerikaira. Ott is elérhető ugyanaz a karakter, party, stb.

[ Szerkesztve ]

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#7303) coccolino válasza savior (#7302) üzenetére


coccolino
aktív tag

Esetleg működő maphackje van már valakinek? :DDD ;]

''I am the world bigest washed up SUPERSTAR!''

(#7304) coccolino válasza coccolino (#7303) üzenetére


coccolino
aktív tag

Ha elegen osszegyulunk, lehetne nomr/nm baalozni

''I am the world bigest washed up SUPERSTAR!''

(#7305) mephi666 válasza coccolino (#7304) üzenetére


mephi666
nagyúr

kérdés, hogy mekkora terület lesz megnyitva, mert 1 hete early access-el csak köcsögbunkó duracell-ig lehetett menni a2 végén :DDD (meg az is kérdés, hogy azok a karakterek megmaradtak-e)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#7306) coccolino válasza mephi666 (#7305) üzenetére


coccolino
aktív tag

ez alapján az open beta végéig megmaradnak a korábbi karakterek, csak a zárást követően kerülnek törlésre
a játszható actok maradnak szintkorlát nélkül, sz@*óka

''I am the world bigest washed up SUPERSTAR!''

(#7307) mephi666 válasza coccolino (#7306) üzenetére


mephi666
nagyúr

ja, krvajó hogy nincs szintkorlát és a max area level asszem 17nél megáll és csak néhány boss van kicsit fölötte :DDD (radament tán 19es meg duracell picit nagyobb, de az egy tróger farmoláshoz)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#7308) Pöttön válasza ProEvoFan (#7299) üzenetére


Pöttön
őstag

Köszi!
Így meg lett, már lent is van. :R

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#7309) Blizz


Blizz
őstag

Ha PC-n vettem meg a diablot, akkor újra meg kéne vennem konzolon is?
vagy esetleg össze lehet őket kapcsolni?

No mistakes, just happy little accidents

(#7310) savior válasza Blizz (#7309) üzenetére


savior
őstag

Konzolon is megkellene venni.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#7311) Chalez válasza Blizz (#7309) üzenetére


Chalez
őstag

Lehet még refundot kérni PC-re? Ha igen, akkor eldöntöd, melyik maradjon ;)

(#7312) Blizz válasza Chalez (#7311) üzenetére


Blizz
őstag

Passz, de így marad pc-n :))

#7310 köszi

No mistakes, just happy little accidents

(#7313) Chalez válasza Blizz (#7312) üzenetére


Chalez
őstag

Beírod google: refund diablo ii resurrected

(#7314) Blizz válasza Chalez (#7313) üzenetére


Blizz
őstag

igen tudom, de nem fogok refundolni

No mistakes, just happy little accidents

(#7315) Chalez válasza Blizz (#7314) üzenetére


Chalez
őstag

Okk, rendben. Én megtettem, most megnézem majd konzolon milyen, hátha visszaveszem :DDD

(#7316) Pedro78


Pedro78
senior tag

Sziasztok!

Nem este hettol indul az open beta?

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#7317) pachito válasza Pedro78 (#7316) üzenetére


pachito
őstag

De igen, percre pontosan indult.

(#7318) savior válasza Pedro78 (#7316) üzenetére


savior
őstag

Nekem kellett egy bnet kliens restart.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#7319) reelc


reelc
veterán

Na, végeztem is, úgy 15 perc elég volt. ;]
Eszembe jutott mennyire unom is ezt a játékot.
Amikor bejelentették a felújítást, felraktam újra a D2-őt. Pár napig volt csak fent. :)

Megtudtam amit akartam. Futna rendesen ez a változat.

Na jó szórakozást mindenkinek!

(#7320) Vismajor01


Vismajor01
addikt

[link]

1400p high p-reset :)

Gyönyörű!

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#7321) DoxaM válasza reelc (#7319) üzenetére


DoxaM
aktív tag

hehe, kb én is így voltam, szép szép lett, de milliárdszor letoltam már :DDD nem is tudom, emlékeimben amúgyis ilyen grafikával él :D

(#7322) sto1911


sto1911
veterán

Tényleg sikerült javítani a sebességen, sokkal stabilabb, de egy 2070/8700k/48GB RAM/M2SSD konfigon 4k maxon nincs meg a 60FPS, azt azért furcsának találom.

Az öv kontrollerrel jobban működik, ha jól vettem észre akkor is meg lehet inni a löttyöket, amikor azok az inventoryban vannak, ilyenkor halványabban jelzi az övben, de megissza.

(#7323) mephi666 válasza sto1911 (#7322) üzenetére


mephi666
nagyúr

Én se vagyok vele teljesen elégedett, de ez akkor is egy kezdetleges d4 motor, nem?

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#7324) gainwardgs válasza mephi666 (#7323) üzenetére


gainwardgs
addikt

Remélem nem a D4-nek ennél jobban kell ütnie grafikában :K

(#7325) mephi666 válasza gainwardgs (#7324) üzenetére


mephi666
nagyúr

Jaja, a d3 motor szvsz szebb és jól optimalizált: gondolom nem írtak egy 3. motort a d2 resu alá, a d4 pedig fejlesztés alatt, így azt vették alapul... arról mostanában hír se nagyon volt, franc tudja milyen állapotban lehet... én bízok benne, hogy most 1 hónap alatt jól megdolgozzák, hogy minimum 30%-al jobban menjen, mint most

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#7326) olymind1 válasza mephi666 (#7325) üzenetére


olymind1
senior tag

Jaja, ráférne az optimalizáció, mert ahhoz képest hogy néz ki, szerintem irreálisan magas gépigénye van.

Meg aztán megjelenéskor remélhetőleg jönnek hozzá az optimalizált driverek is.

[ Szerkesztve ]

(#7327) gainwardgs válasza mephi666 (#7325) üzenetére


gainwardgs
addikt

A 4-ben bejátszik majd az rtx is szerintem

(#7328) Pedro78 válasza savior (#7318) üzenetére


Pedro78
senior tag

Nalam is az volt a hiba. :)

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#7329) savior


savior
őstag

Bugokat tekintve sokkal jobb a helyzet, mint az Early Access alatt. Legalábbis nálam.
Fórumon azért látom, hogy többeknek is van pl crash problémájuk.
Engem már csak a nem túl jól működő chat zavar, de ezt biztos javítják majd.
Open betások nektek mi a véleményetek a játékról? Tetszik vagy sem, ér nektek annyit, hogy megvegyétek?

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#7330) DoxaM válasza savior (#7329) üzenetére


DoxaM
aktív tag

én csak openes vagyok, gondolkoztam rajta, de így kipróbálva max 20eurt adnék érte, 40ért tuti nem veszem meg, de lehet 20ért sem.

az a baj D3mal játszok már olykor, ha diozhatnékom van és most visszaváltani a D2-re annyira korlátozottan és primkón érzem magam, hogy nem élvezem egyáltalán a minden kveszten végig majomkodást, meg, hogy nincs más csak ennyi. számomra játékélményre inkább idegesítő és korlátolt már.

a grafika tip top, d3 kellene ilyennel :R de csak emiatt nem veszem meg vszínű. meg mintha a hitboxok sem lennének a helyükön, lebeg az egész karakter feelingem van.

(#7331) Lorden


Lorden
senior tag

Kb 2005 óta nem játszottam a második résszel, 3. részt a megjelenés hetében megvettem, pár hétig nyomultam vele, aztán 1-2x még elővettem, de annyi volt.
Erre tegnap este 7-kor rámozdultam, szerintem nagyon jól sikerült, nekem iszonyúan bejön, viszont 35-40eurot nem adok érte.
Főleg így, hogy már van benne kb 11 órám, ez pont jó volt nosztalgiázni, de ennyi elég is.

(#7332) Vismajor01


Vismajor01
addikt

Én diablo 2-vel 2021ben is játszottam, holy grail progressben van és van 7 karakterem SP-ben. Nekem evidens volt h megveszem 40 euróért, 100ért is megvettem volna, csak azért h ugyanazzal a játékkal játszhassak továbbra is csak sokkal szebb grafikával.

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#7333) Elemental válasza Vismajor01 (#7332) üzenetére


Elemental
addikt

Én is így vagyok vele. Odaadom a bankkártyám, aztán vonjanak amennyit akarnak, nem érdekel. Alap, hogy ezt a játékot megveszem. :)

(#7334) Rage47 válasza savior (#7329) üzenetére


Rage47
veterán

Laptopomon jatszhatatlan (diablo3 highon megy), konzolon meg ahogy lattam gáz az iranyitas, szoval nem veszem meg.

(#7335) Amartus


Amartus
senior tag

Hogyan tudok részt venni az beta-ban? Megvettem, jelzi is a kliens.
Tárgytalan, megvan.

[ Szerkesztve ]

Istenem, tele van csillagokkal...

(#7336) sto1911 válasza Rage47 (#7334) üzenetére


sto1911
veterán

K. jó a kontrolleres irányítás szvsz. Nekem már csak ez megérte az árát. Nem tökéletes természetesen, de nagyon közel jár.

@DoxaM: nekem pont felüdülés a D3 után, azt fél évente felrakom, majd fél óra után törlöm is, annyira meguntam.

[ Szerkesztve ]

(#7337) HellGreg


HellGreg
őstag

Kipróbáltam én is xboxon a diablo 2-őt, és nagyon kellemesen csalódtam az irányítást illetően. Teljesen jó. De gondolom ha megvettem már PC-re az mit sem számít, gondolom konzolra is külön meg kéne venni? Amit persze nem fogok, így is pofátlanul drágának találom.

(#7338) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Az open beta hány órakor fog lezárulni? Azért kérdem, mert mobilnettel töltöm, de ha mondjuk 4 órán belül bezár, akkor nem sok értelme lenne ellőnöm azt a hátralevő 10GB-t.

I am having fun staying poor.

(#7339) Viktor77 válasza Drizzt (#7338) üzenetére


Viktor77
titán

Elvileg 23-án este 7-ig tart a béta.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#7340) Drizzt válasza Viktor77 (#7339) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Remek, akkor belefér, köszönöm!

I am having fun staying poor.

(#7341) Win-T válasza Viktor77 (#7339) üzenetére


Win-T
senior tag

Zsír, akkor ki tudom még hétfőn próbálni, hogy megy a krumpli munkahelyi gépemen. :D
A béta előtt én is úgy voltam, hogy 40 juróért nincs biznisz, de 1-2 óra játék után már éreztem a bizsergést, hogy csak kéne azért ez nekem. Egyre inkább a vétel felé billen a mérleg.
A kontrolleres irányítás óriási pozitív csalódás, nem gondoltam volna, hogy ilyen kényelmes lehet. Nyilván az itemek pakolgatása nyűgösebb mint egérrel, de a harc az egész kellemes.

(#7342) Vistaboy


Vistaboy
veterán

A múlt héten játszottam a Diablo II: Resurrected zárt bétával, akkor megírtam, hogy nálam egy 3700X + GTX 1080Ti mellett 4K felbontásban le kellett vennem High beállításra a játékot, mert maximum grafikán már rángatózott...

Nos, időközben lecseréltem a procit egy 5800X-re, és bár a VGA maradt ugyanaz, most a nyílt bétát kipróbáltam maximum grafikán, és ezúttal már nem szaggatott... Gondolom, hogy a kliens maradt ugyanaz, mint volt, máskülönben nagyobb patch-et szedett volna le, ha újabb, optimalizáltabb buildet próbálhattunk volna ki a nyílt bétában.

Szóval ennyi változást vettem észre, gondoltam, megosztom veletek is a tapasztalatokat. Úgyhogy, ha kijön a végleges, azon talán még jobban finomítanak, vagyis remélhetőleg menni fog fullon, ahogy a béta.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#7343) shotika válasza Vistaboy (#7342) üzenetére


shotika
őstag

Azert egy 150ezres procial menjen is :D

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#7344) Vismajor01 válasza Vistaboy (#7342) üzenetére


Vismajor01
addikt

Nekem 3600x-6700xt párositással 1440p-ben minden maxon ment 100 fpsel.

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#7345) JohnyMilan


JohnyMilan
tag

Én egy régebbi Asus ROG notebookon próbáltam a zárt bétát és most a nyílt tesztet is. A konfig: Intel Core i5-6300HQ, 8GB RAM, NVIDIA GeForce GTX-960M. Nem az SSD-re telepítettem a játékot. A zárt teszt nagyon szaggatós volt, időnként ki is fagyott, most viszont szinte csont nélkül fut, jó lesz ez mire megjelenik. :)

[ Szerkesztve ]

10 féle ember létezik. Aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem. ł Battletag: Johnson#2284

(#7346) JohnyMilan


JohnyMilan
tag

Főleg akkor fogok rákattanni, ha tényleg működni fog offline is és a régi mentéseket is be lehet tölteni, ugyanis megtaláltam mindet. :DD

10 féle ember létezik. Aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem. ł Battletag: Johnson#2284

(#7347) savior


savior
őstag

HDD-n sokat tölt, jól fut?
Amúgy azt igérték (ha jól értettem), hogy új játékkor, act váltáskor kevesebbet tölt majd amikor elindul élesben.

[ Szerkesztve ]

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#7348) DoxaM válasza sto1911 (#7336) üzenetére


DoxaM
aktív tag

elhiszem, kinek mi, a d3 nekem csak a színek miatt nem adja, szóval amit én tuti megveszek az a D4.

a d2r meg ha lemegy 20 juróra akkor megveszem olykor nosztalgiázni, mert annak jó, de a lassúsága miatt már megőrülök, már nincs annyi időm, mint 18 éves koromban :DDD beleraktam pár ezer órát anno.

(#7349) Lorden válasza savior (#7347) üzenetére


Lorden
senior tag

Én hdd-re raktam, első töltés picit hosszabb, aztán számomra a többi elfogadható idejű, szerintem élvezhető, nem ront az élményen a töltési idő.
Persze ez erősen szubjektív.
Megnéztem, első indítás:
B.net kattintás--->Lut Gholein 78sec
Első váltás a portállal: ACT II->I 21sec
Innentől minden további váltás a helyek között, 6-8sec

(#7350) JohnyMilan válasza Lorden (#7349) üzenetére


JohnyMilan
tag

Nálam is hasonló a helyzet, nekem nem zavaró.

10 féle ember létezik. Aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem. ł Battletag: Johnson#2284

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.