Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:00:10

LOGOUT.hu

Diablo II Classic és Resurrected Alapok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18001) shotika válasza wm2 (#18000) üzenetére


shotika
őstag

Érdekesség:

ma hajnalban Countess egy körben dobott egy shael-thul-lem rúna triót :D

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#18002) _ocsisajt válasza wm2 (#18000) üzenetére


_ocsisajt
őstag

gz :P

Valaki mondjon már erre valamit?
Feltettem jsp price checkre, de senki sem ír, ennyire rossz?
https://forums.d2jsp.org/topic.php?t=102448700&f=123
SHC Pala caster ammy
Tegnap kockáztam.

Ha valaki érzi magában a chi-t és eladható, akkor írhatna egy:
-jsps fg árat
-traderies rúnás árat
-meg egy pubos rúnásat :DDD

Megköszönném!

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#18003) shotika válasza _ocsisajt (#18002) üzenetére


shotika
őstag

FCR tudtommal a kalapácsos pala használ, ott viszont a 20% körüliek mennek nagyon.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#18004) _ocsisajt válasza shotika (#18003) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Ez igaz. Bár nem kell akkora FCR a palának, elég a 86, mivel úgy is egykezest használ. No mindegy... :(

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#18005) Vismajor01 válasza _ocsisajt (#18002) üzenetére


Vismajor01
addikt

Semmit sajnos. Allres nem kell neki, mana nem kell neki. Dex vagy str kene ra, vita, es tobb fcr. Legtobb pala amugyis fcr ringet hasznal es mara vagy rising sun van melle. Ha gki fcr ringet akarna kivaltani akkor is min 10fcr kellene ra. Soloban hasznalni okes de erteke nincs

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#18006) wm2 válasza _ocsisajt (#18002) üzenetére


wm2
őstag

elvannak a 3 combat 10 fcr kék amuval

Ozora <3

(#18007) wm2


wm2
őstag

én szoktam safety amukat is craftolni

chance to block

Ozora <3

(#18008) _ocsisajt válasza wm2 (#18000) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Tökéletesen igazad van! :DDD :DDD :DDD
(most adta)
(Most jön a tipródás... Mert ezzel össze tudok rakni egy ber-t és ugye van egy jahom, youknowhatimean... DEEE, szeretném végre összerakni a fullos hc strafe buildet amit darkhumility is felrakott maxrollra, sur meg kellene eth warpikeos prideba... War pikeom már van eth 4os)

Pala ammy: Hát ez igaz srácok.. :(
Safety ammy: Na ez jó ötlet! Cimbinek majd craftolok párat, hátha ad hasonlót a palájának! :B

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#18009) _ocsisajt válasza _ocsisajt (#18008) üzenetére


_ocsisajt
őstag

(chamot meg tudok lassan venni 50fg-ért, sztem az úgy sem fog esni, mert cimbi szerint übermákos vagyok, hogy mindég esik vmi jóság, de azért egy cham... hát)

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#18010) wm2 válasza _ocsisajt (#18008) üzenetére


wm2
őstag

Egy jó ICB amu nagyon drága. Sc-n inkább PvP-sek körében divi, de Hc-n is hasznát veszed, mert Palánál 10% ICB-vel nem kell annyit a dex-re rakni és mehet a hp-re.Viszont a legböszmébb rollok a thul p emeralddal jönnek, majd meglátod. :)

[ Szerkesztve ]

Ozora <3

(#18011) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

Most a "shako"-ban van egy 15 ias jewel. Most találtam egy 38% damos jewelt. Jobban járnék strafe-nél vele?
Most egy uppolt shaeles buriza van, hustle páncéllal.

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#18012) _ocsisajt válasza _ocsisajt (#18011) üzenetére


_ocsisajt
őstag

(bonyolítom, közben esett egy 15 ias, +13 maximum damage jewel is)
lehet le kellene szimulálni maxrollban?

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#18013) wm2 válasza _ocsisajt (#18011) üzenetére


wm2
őstag

Mennyi egy 6 ML windforce hc-n?

Ozora <3

(#18014) _ocsisajt válasza wm2 (#18013) üzenetére


_ocsisajt
őstag

20fg-ért van recent 6ml, persze magasabb ml, több fg, de jó a minimális. :)

traderien van MAL-ért, írok is neki!

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#18015) wm2 válasza _ocsisajt (#18014) üzenetére


wm2
őstag

Hozzá 15 ias Guill sityak. LoH gloves. Nosferatus öv. Low WT. Atmas amu ha strafe. Hatékonyabb. A1 Harmony merc a szaladáshoz. Nem kellene, hogy drága legyen még hc-n sem.

Ozora <3

(#18016) _ocsisajt válasza wm2 (#18015) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Szaladással nincs gondom, mivel hustle páncélom van. A might merc nem jobb golyófogónak? És még ad damaget is. A WT mániát sosem értettem. Van frw (gyorsabb)/dupla res/ 25 mf csimmám. Annyit számít a plusz dam (meg a némi vit str?)? :)
Sisak van, de nem jobb a shako? Gloves-nak layinget használok. Soxor megyek Sanctuaryt. (naj teleport az elején, úgy is ömlik a zarany)

De ezt a windforce-ot megnézem magamnak. :)
Köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#18017) wm2 válasza _ocsisajt (#18016) üzenetére


wm2
őstag

Igen. Annyit. Bowanak WT kell. Nosferatus az életlopás miatt kell. De ha van egy jó 6-8 LL ringed mehet a razor. A hydra bownak kell vagy 80 ias. Érdemes kihajtani. Hp 900-1100 hc-n. Minden más dex-re.

Ozora <3

(#18018) _ocsisajt válasza wm2 (#18017) üzenetére


_ocsisajt
őstag

:R

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#18019) _ocsisajt válasza wm2 (#18017) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Gyorsan szaladtam pár Thresh Socket-et (varival gyorsan betelézek), hátha adja...
Pakknál nézem a földön a plusszos (filter mod) GMB... Bedobogott a szívem! Na, superior!
+3 skill, pipa, 13ED% 1 AR wow!, 5 socket... :(( :(( :(( :(( (Mistre nem "pazarolnék" Chamot, inkább akkor marad a normal 4 socketes +3 GMB egyelőre ami várja a bis rúnáit, meh)

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#18020) wm2 válasza _ocsisajt (#18019) üzenetére


wm2
őstag

Keress egy 4 soxos diamond vagy shadow bowt. Hagyd a gmb-t. A +3 sk miatt meg ne aggódj. Physic bowanál kb. semmit nem ér. Light resistre lesz szükséged. 3 frw light res vagy 5 fhr light res sc pl. jól jöhet. És bocikhoz knockback kesztyű. Hc-n főleg, mert tz-ben lecsapnak, mint a szar.

[ Szerkesztve ]

Ozora <3

(#18021) _ocsisajt válasza wm2 (#18020) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Na super! Elkezdtem "halmozni" a bowos gc-ket...A guide szerint is ugye trifecta gc kell ami attack rates meg damos meg lifeos, csak az meg a csillagos ég hcn...
(bőszen forgatom a tz96-os gcket kockaban gemekkel. Mar adott magas hps java skillert, war cry-t, mindent... Javasat frankón el tudtam adni jo fgert, de ilyen bowas gct nem forgat ki a zistennek sem..)

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#18022) wm2 válasza _ocsisajt (#18021) üzenetére


wm2
őstag

Mert nem normális aki Hc-n physic bowát indít. Ha veszel egy 10max 70ar 40L Gc-t 4-5k fg-ért sem fog kihúzni a szarból. Én pl. 750-800 Hp-val szaladgálok. Hellen olyan pofonokat kapsz, hogy még három ilyen Gc is édeskevés a túléléshez. Részesítsd előnyben inkább a 7 frw 10 max 70 ar-t pl. Egy ilyen csak 2k fg. :DD Fognak amúgy potyogni. Bármilyen jó. Úgyis behalsz vele. Jó tanács. Baal runokat szólóban ne erőltesd. Bocik. Travi messziről, ne rohanj be. Bocik. Chaos. Chaosban penge lesz de ott is óvatosan. Ne állj a lordok közé.

[ Szerkesztve ]

Ozora <3

(#18023) _ocsisajt válasza wm2 (#18022) üzenetére


_ocsisajt
őstag

"Mert nem normális aki Hc-n physic bowát indít."

Szóval sem mondta senkisenem, hogy normális lennék! :DD :DDD
Nekem ez a legfeelingesebb build és slussz. :D
(Ezek érzelmek, nem lehet megmagyarázni! :B )

Amúgy miért ajánlottad a diamond meg shadow bowokat? Nézegettem az avg damokat meg speedeket. Elvileg a GMB a legjobb alapnak ilyen téren, nem? Vagy ennyit számít a 0(diamond/shadow) és a 10 (GMB) közötti speed (Arreat summiton nézem az értékeket)???
Lesz időm lemaxrollozom ezeket most már, komolyan! :D
(Közben reggeli baal TZ-ben nem vette fel senkisenem a Ward bowot, alap 4 likas, azért elteszem)

Másik! Mindég booozok magamnak. Szóval ilyen 1.8-1.9K hpval futok.

Koreai sráccal lebiszniszeltem végre a WForce-t!
Mehet likasztásra és akkor shael?

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#18024) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

Amúgy várja a rúnákat Chains of Honorhoz. :B
(2-3 napja pottyant)

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#18025) wm2 válasza _ocsisajt (#18024) üzenetére


wm2
őstag

Fortit csinálj neki. Teljesen felesleges a GMB. Nehezen gearezhető és drága. Az avg dmg meg kb. ugyanannyi diamond/shadow bowal is és jobb cuccokat tudsz vele hordani. Diamond/Shadow bowal elég 65-70 ias a max fpa-hoz ha egyszer eljutsz oda, hogy ki tudj rakni egy Faith rw-t. GMB-nek kell az IAS. Én nem eröltetném Hc-n.

[ Szerkesztve ]

Ozora <3

(#18026) _ocsisajt válasza wm2 (#18025) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Rendben köszi!
Át kell mennem TZk-re, mert nem raktam a buriza miatt pontot az "átlövésre"... Már resetem nincs, ezért meg nem akarok "T"-t pazarolni. :P

TZ loot... A 4 likas eth kraken shell után rögtön. Bakker, dat 200 str igény így is... :(( :DDD :B

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#18027) wm2 válasza _ocsisajt (#18026) üzenetére


wm2
őstag

A Physic Bowa nem olcsó kari ha maxolni akarod. De nem feltétlen kell GMB meg drága circ. Csicsónak jól jön persze egy Pride. Treachery nekem is eth Krakenben van. Jobb neki, mint az eth Forti. Csak legyen meg a 75 IAS.

Tudsz venni olcsón olyan charmokat, mint pl. 3 max 10 ar csak így magában. Vagy LC-t. 6max 40ar 20 life pl. Ezek olcsók, mert a perfekcionisták lenézik. Olcsóbban megszerezheted. Nem kell, hogy a life 2k legyen. Vehetsz el belőle picit a dex javára. A lényeg, hogy ne fuss bele a vesztedbe. Baal runoknál is maradj hátul. A Bowa nem egy smiter aki beáll középre aztán elmegyek cigizni.

[ Szerkesztve ]

Ozora <3

(#18028) _ocsisajt válasza wm2 (#18027) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Most tanáltam, kezdésnek akkor...

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#18029) wm2 válasza _ocsisajt (#18028) üzenetére


wm2
őstag

Igen. Teljesen.

Ozora <3

(#18030) _ocsisajt válasza wm2 (#18029) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Forgattam egy light skillert, elment (25 fast) most jöhet a cham (55 bineltem). Sur, io, Lo már megvan, jöhet egy kis damage upp. :D

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#18031) Azharel válasza _ocsisajt (#18024) üzenetére


Azharel
aktív tag

Áruld már el nekem kérlek, mi ez a loot addon vagy filter ami így kiemel bizonyos itemeket ?

(#18032) Vismajor01 válasza Azharel (#18031) üzenetére


Vismajor01
addikt

Ez vmi mod lesz inkább

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#18033) _ocsisajt válasza Azharel (#18031) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Erre tessék:
https://www.nexusmods.com/diablo2resurrected/mods/323
Legal, a faq részén diszkordon direkt kiemeli, hogy csak olyan dolgokat rak bele, ami miatt nem banol a blizz! :)

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#18034) Azharel válasza _ocsisajt (#18033) üzenetére


Azharel
aktív tag

Köszi, már megválaszoltad a következői kérdésemet is, tehát legal :D

(#18035) wm2


wm2
őstag

Ozora <3

(#18036) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

zegzi :B

Nah, pár karika towerben, ezt adta. Először lebiggyedt a szájam széle, hogy nem bowa, de aztán eszembe jutott, hogy a bowos skillekből annyira nem profitál a strafe. De akkor a passzívból viszont (pláne hc) remélem igen.

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#18037) wm2 válasza _ocsisajt (#18036) üzenetére


wm2
őstag

Igen. Passive jobb. Dual. Magas MF-el. De a LoH a legjobb PvM Bowa gloves. Egy fasza minimum dmg-s dual leech gyűrűvel.

Ozora <3

(#18038) Vismajor01 válasza _ocsisajt (#18036) üzenetére


Vismajor01
addikt

Loh jobb, leech meg jöjjön inkább gyűrűkből

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#18039) _ocsisajt válasza wm2 (#18037) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Most craftoltam, majdnem... dat level req...

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#18040) Vismajor01 válasza _ocsisajt (#18039) üzenetére


Vismajor01
addikt

Sajnos lifeleech megdobja igy :)

Fájó, főleg h melee karira kell :D

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#18041) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

Ez melyik buildbe fér bele? Érdekes craft. :)

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#18042) wm2 válasza _ocsisajt (#18036) üzenetére


wm2
őstag

Gamble. :) ilyesmi kell +20 ias + 25 MF

[ Szerkesztve ]

Ozora <3

(#18043) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

Kicsit toltam tz bocit. (Varival nyitok, akkor 96)
Említésre méltó lootok: Gladiator's Bane, sajna minimal reductok, egy KO rúna, no meg egy ilyen érdekesség. Nem rontja el nagyon a nem perfect attack speed?

Szerintetek mennyi fg-t (szokásos Ladder HC)lehetne ezért kérni jsp-n?

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#18044) _ocsisajt válasza _ocsisajt (#18043) üzenetére


_ocsisajt
őstag

(már kaptam is választ, akkor ennyi... Pedig belelkesültem :DDD )

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#18045) Vismajor01 válasza _ocsisajt (#18043) üzenetére


Vismajor01
addikt

Sajnos semmit

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#18046) wm2


wm2
őstag

Nehéz szülés volt. Sajna nem tudtam őket azonos színben, de leszarom. :)

Ozora <3

(#18047) _ocsisajt válasza wm2 (#18046) üzenetére


_ocsisajt
őstag

"Sajna nem tudtam őket azonos színben"
Az miért is fontos? :P
gz :)

Daráljam a 38% ED meg 36% ED+ 4 max dam jeweleket? Tartogatom, de a zisten az ias meg a max dam, ahogy látom...

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#18048) wm2 válasza _ocsisajt (#18047) üzenetére


wm2
őstag

Azonos színben egy 40/15 trió drágább. Az sem mindegy, hogy circ, tiara vagy diadem. Bizony. De ha “csak” 59 def a diadem, az már megint nem jó. 😂

[ Szerkesztve ]

Ozora <3

(#18049) Vismajor01 válasza _ocsisajt (#18047) üzenetére


Vismajor01
addikt

Nemtom ez a 15 max dmg mire jó, 3x% ED sztem sokkal többet dob a dmgon

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.