Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:00:10

LOGOUT.hu

Diablo II Classic és Resurrected Alapok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8501) MikeWazowski válasza Joco_77 (#8500) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Hát... pedig nem lett jó...

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#8502) Peace válasza Horvi (#8497) üzenetére


Peace
nagyúr

Na majd meglesem Akara-t, de nem rémlik hogy lett volna nála ilyen opció. Pedig Den of Evil kész van normálon......

(#8503) Joco_77 válasza MikeWazowski (#8501) üzenetére


Joco_77
aktív tag

Persze hogy nem lett jó, mert először az Eth rúnát raktad bele
A rúnaszó TAL ETH.A sorrend is számít. Az armor jó hozzá elhiheted nekem.

(#8504) MikeWazowski válasza Joco_77 (#8503) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Ekkora szerencsétlen legyek... most akkor mehetek ismét farmolni. Köszönöm!

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#8505) Horvi válasza Peace (#8502) üzenetére


Horvi
őstag

Kéne, hogy legyen. Ha odamész hozzá és megszólítod akkor a Trade opció alatt kéne lennie egy ilyennek, hogy Reset Stat/Skil Points.

Joco_77 Megnéztem volna a csávó fejét :DD Gondolom nem volt őszinte a mosolya.

[ Szerkesztve ]

Hello darkness, my old friend...

(#8506) Joco_77 válasza MikeWazowski (#8504) üzenetére


Joco_77
aktív tag

Ne foglalkozz vele ezek alapcuccok (a rúnák is), pikkpakk találsz.
Láttam olyan videót ahol valaki az enigmát rakta ki rosszul :D Abban 2 HR van ami van akinek évente esik 1, boldog lehetett az illető.

[ Szerkesztve ]

(#8507) Joco_77 válasza Horvi (#8505) üzenetére


Joco_77
aktív tag

Azaz :D Amúgy a JAH még jó helyre kerül csakhát utána jött a BER az ITH helyett :D megpróbálom majd megkeresni a videót, tanulságos az tuti :D
De amúgy azis kemény aki a tetoválást cseszte el valakin...ezt viszont megtaláltam figyeljétek:

Valahogy a középső nem az igazi :))

[ Szerkesztve ]

(#8508) Blizz válasza Peace (#8496) üzenetére


Blizz
őstag

Akkor reset, str-re amennyi a gearre kell, az összes többit HP-ra.

Iron skin resi staminara egypont.
Nézz egy guideot amit fentebb linkeltem, úgy próbálj fejlődni :)

#8495 ha guide-ot követed nem lesz problémád :)

No mistakes, just happy little accidents

(#8509) maajsz válasza Joco_77 (#8507) üzenetére


maajsz
senior tag

A jah eth ber kombó sem olcsó baki :DDD

(#8510) elder troll


elder troll
senior tag

Bő 20 év után koptak az emlékek, illetve akkoriban szerintem még netünk sem volt, szóval sok dologgal tisztában sem voltam, így kérdeznék.
Ki lehet venni a gemeket és rúnának?
Lehet gemet upgradelni (3 kicsiből 1 nagyobb)?
A stash egyik tabja már megtelt kicsi gemekkel, pár ezer óra d3 miatt meg vagyok zavarodva, hogy most mi a helyzet.

Illetve van szándék a blizz részéről couch co-op és crossplay támogatás terén?

#8511 Joco_77
Köszönöm a válaszokat :R
Annyi eszem nem volt, a kockába rakjak gemeket, külön gemes-embert kerestem minden act-ban...

[ Szerkesztve ]

(#8511) Joco_77 válasza elder troll (#8510) üzenetére


Joco_77
aktív tag

Nem (mármint elveszik a gem, rúna, csak a socketes cucc marad meg, ha kiveszed)
Igen(Horadric Cube ban)
Nem (úgy tudom pedig crossplay nem lett volna rossz, munkatársak konzolon tolják).

[ Szerkesztve ]

(#8512) Peace válasza Blizz (#8508) üzenetére


Peace
nagyúr

Azt néztem, hogy Frenzy guide-ban is ezt mondta, hogy minimális STR, minden más VIT. De nekem valami mocskos nagy nehéz vértem van 70 körüli STR-el. :P

(#8513) Blizz válasza Peace (#8512) üzenetére


Blizz
őstag

Azt felejtsd el :) majd dusk shroudba kell pakolni a stealthet, vagy mage-archon platebe a többi RW-t :)

Minél könnyebb egy armor annál gyorsabban tudsz futni

No mistakes, just happy little accidents

(#8514) Joco_77 válasza elder troll (#8510) üzenetére


Joco_77
aktív tag

Nem csodálkozom, hogy GEM -es embert kerestél , ugyanis D3as emlékeim szerint(bár nagyon nagyon rég játszottam vele) ott külön van GEM es ember. Talán azért kerested.

(#8515) Peace válasza Blizz (#8513) üzenetére


Peace
nagyúr

Mondom én, hogy szuperjó lett a barbárom. :DDD :DDD :DDD A guide videó elején mondja is az arc, hogy az egyik legnehezebb karakter.....belenyúltam rendesen.

(#8516) tibee77 válasza tiborv (#8481) üzenetére


tibee77
őstag

Akkor valoszinü az volt a gond hogy a pontok total rosszul voltak elosztva, mivel 2esen volt talan a corpse explo, igy a robbanas olyan pici volt, hogy szinte semmi cleart nem adott, inkabb lövöldöztem össze vissza a bonespearrel.
Szerencsere kicsit tudtam fejlödni a sorceressel (partyban persze, mert megint elcseztem a pontelosztast xD ) es most mar 26os szinten vagyok, blizzarddal megyek.Hat mit ne mondjak, ettöl se vagyok elajulva. xD persze az lehet a gond, hogy sok fcr hianyzik, nincsen stealth-em.van egy ral runam, ahogy neztem azt 3 tal-bol lehet összerakni, visszafele nem müködik ez?nem tudom szetszedni 3 kisebb darabra?mert eth-em lenne a chesthez.nem tudna nekem esetleg valaki 3 tal-t adni erte?

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#8517) ulmikukac válasza tibee77 (#8516) üzenetére


ulmikukac
tag

nekem van tal runam sok ugy emlekszem. vegyel fel es osszehozzuk Ulmi#2724

Pixel 8 Pro bay

(#8518) Joco_77 válasza tibee77 (#8516) üzenetére


Joco_77
aktív tag

Most én lehet nagy hülyeséget fogok írni úgyhogy javítson ki tapasztaltabb D2 játékos de blizzardhoz minek fcr? Annak van egy relatív nagy CD je azon nem segít az FCR nem ? Az inkább Frozen Orb sorcinak kellhet ha már cold.
Rosszul gondolom ?

(#8519) Blizz válasza Joco_77 (#8518) üzenetére


Blizz
őstag

Nem a CD számít, hanem hogy milyen gyorsan castolja el ezért is fast CAST rate a neve.

#8515Peace alapvetően az ember azt gondolná hogy STR-re kell menni mivel melee, de sajnos nem így van. Szóval totál megértem a bajod :)

Azonban, ha classic barbot tolnál (mint én), akkor ott 170-200 pontra kéne tolni a strengthet

No mistakes, just happy little accidents

(#8520) Peace válasza Blizz (#8519) üzenetére


Peace
nagyúr

Vagy indítok egy palát! :DD

(#8521) Horvi válasza tibee77 (#8516) üzenetére


Horvi
őstag

Hát nem csodálom, hogy nem vagy tőle elájulva. Ha jól rémlik 24-esen lehet először pontot tenni a blizzre. Akkor kb max 2-3 pontod lehet azon a skillen cold mastery nélkül. Úgy kb harmatgyenge :DD

[ Szerkesztve ]

Hello darkness, my old friend...

(#8522) Joco_77


Joco_77
aktív tag

Srácok elvileg Griffon eye és Death's Fathom is eshet Act2 ancient tunnelsban ugye? (mivel lvl85 area). Jól gondolom ?

szerk: Bocsánat közben megtaláltam a választ:
[link]

Ami érdekelne még, van a karakter szintjének az MF hez? Tehát van olyan nagyon ritka cucc (mint pl amiket említettem) amikre lvl80 körül 0 esély van, bőven lvl90 felett kell lenni ? Vagy semmi köze a karakter szintjének hozzá, csak az MF érték számít?

[ Szerkesztve ]

(#8523) Blizz válasza Joco_77 (#8522) üzenetére


Blizz
őstag

Semmi köze, MF számít és hogy hol farmolsz, baal pl minden dobhat, diablo nem

No mistakes, just happy little accidents

(#8524) saelin válasza Horvi (#8521) üzenetére


saelin
veterán

Még nem járok Hell-en, de Nightmare-en még mindig nagyon OP a Blizzard Sorc-om. Egyedül egy gondom van vele, hogy solo-ban nagyon nehéz vele Boss-olni, mert a Blizzard alól simán kisétálnak az ellenségek. Úgyhogy inkább csináltam egy kicksin-t csak boss-ra. Amúgy az mi durva már a kicksin-nél, hogy 5-6%-os mana leech-el sosem fogyik el a manája. Ugye egy bizonyos szint felett 4-5 rúgást csinál per klikk, így ha azt nézzük 4 rúgásnál 5% leech-el 4x5% mana jön vissza. Ezt megjegyeztem magamnak hátha lesz még olyan skill más karinál aminél ez alkalmazható.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#8525) MikeWazowski válasza Joco_77 (#8506) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Végül sikerült, és csináltam a 20as sorcimnak egy leaf-et is. :B köszönöm a segítséget! Act3-mat lvl mennyinél érdemes elkezdeni?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#8526) warcat válasza saelin (#8524) üzenetére


warcat
veterán

Erre való az act 2 lándzsás zsoldos, te meg a belátható terep legszéléről nyomogatod a fejére a Blizzardot.

EA: It's in the crate!

(#8527) aradebil2 válasza Joco_77 (#8518) üzenetére


aradebil2
senior tag

Frozen Orb és Blizzard is cooldownos skill, nem fogod gyorsabban lövöldözni őket, csak maga a castolás lesz pár frame-mel gyorsabb. Nem is ehhez kell az FCR,hanem a teleportáláshoz.

(#8528) Joco_77 válasza aradebil2 (#8527) üzenetére


Joco_77
aktív tag

Világos, köszi szépen.

(#8529) savior


savior
őstag

Diablo Lore magyarul: [link]

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#8530) Laraxior válasza MikeWazowski (#8525) üzenetére


Laraxior
titán

lvl20 már elég hozzá. Én lvl26-al act4-et tolom, csak Diablot nem tudom lenyomni. De azonkívül mindennel boldogulok.
Chain Lightning + Shiver armor + blizzard

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled with Philips hue

(#8531) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Vki segítene lenyomni durielt? Előbb 15 próbálkozás után 1mm élettel ölt meg. Kicsit pipa lettem...

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#8532) sto1911 válasza MikeWazowski (#8531) üzenetére


sto1911
veterán

Dobd be a userneved, es felveszlek, normal, nightmare-en tudok segiteni.

(#8533) MikeWazowski válasza sto1911 (#8532) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Azt hol is látom? Sima kari név kell?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#8534) sto1911 válasza MikeWazowski (#8533) üzenetére


sto1911
veterán

Launcherben lenyitod a usernevet es ott latszik, kell a szama is.

(#8535) MikeWazowski válasza sto1911 (#8534) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Privatba küldtem.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#8536) kola99


kola99
tag

Üdv , a Diablo II: Resurrected -et Kontroller-el játszanám...
van olyan beállítás az Options-ban / én nem találtam / ,
hogy az elém kerülő több Mobnak egyszerre jelzi ki a nevüket , resistjüket ?
/ Könnyebb lenne az ellenállásuk szerinti támadási skillt választan /
Mert így kontrollerrel nehézkes egyessével ráhúzogatni , hogy kijelezze ...

[ Szerkesztve ]

(#8537) forras2


forras2
őstag

Szevasztok

Sorceressnél az energy shieldnek nem 1 folyamatos pajzsnak kéne lennie? :F :U

(#8538) Blizz válasza forras2 (#8537) üzenetére


Blizz
őstag

Nem értem a kérdést, ha egy pontot teszel rá akkor 144mp-ig tart, de talán ha elfogy a manád akkor meg leesik rólad, de ez nem tuti

No mistakes, just happy little accidents

(#8539) forras2 válasza Blizz (#8538) üzenetére


forras2
őstag

és honnan tudom azt, hogy az a pajzs aktív, avagy sem? Mert megcsinálja a varázslatot, de nincs semmi aktív jele, hogy a pajzs rajtam lenne...

(#8540) Blizz válasza forras2 (#8539) üzenetére


Blizz
őstag

egy arany gömb van a fejed felett

No mistakes, just happy little accidents

(#8541) sto1911 válasza kola99 (#8536) üzenetére


sto1911
veterán

Nincs.

Viszont most, hogy mondod, a jobb sticket semmire se lehet hasznalni? Benyomva valt a fegyverek kozott, de azon kivul semmi. Mintha valami korabbi demoban azzal lehetett volna celpontot valasztani.

(#8542) forras2 válasza Blizz (#8540) üzenetére


forras2
őstag

Most már megvan, csak újra kellett logolnom, előtte csak interakció volt, semmi más...

:R :R

(#8543) kola99 válasza sto1911 (#8541) üzenetére


kola99
tag

A jobb stick Hold nyomva a 12 féle Emote jön fel...hát ez nagyon fontos :D

(#8544) sto1911 válasza kola99 (#8543) üzenetére


sto1911
veterán

Hat ezert nem is emlitettem :D

(#8545) tibee77 válasza Horvi (#8521) üzenetére


tibee77
őstag

Ööö van abban valami amit mondas(s)z.elertem 30as szintet, benyomtam a cold masteryt, omg nagyon durva. ;] ugy rohantam vegig act5ön mint allat. :C baal-nal is csak egyszer haltam le.
Amugy ez a fcr magan a skill sebzesen nem segit, viszont eg es föld a különbseg mobility szempontjabol. Brutalisan smooth lett a kari miutan egy stealthet is sikerült vegre igy 30 környeken beszerezni. :U amugy endgame fegyo van ennek a blizz sorceressnek amit mar nightmare-en is össze tudok hozni? Most staffal megyek amin van +1 blizzard skill meg 20 fcr de gyanitom hamar el fog fogyni. Boltban nezegettem a +3as blizzardos staffokat de eleg horror aron mennek.

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#8546) savior


savior
őstag

Nalam kicsit meghalt a jatek. Felvittem 2 karit es mostmar nincs kedvem jatszani vele.
Azt hittem majd elfarmolgatok, de nincs egy normalis trade hely sem. A discordos tradek kipusztultak, mindenki csak eladni akar, venni meg senki (vagy csak a legjobb cuccokat). A jsp meg nem biztos hogy legalis, meg aztan maceras is ott kinlodni vele, de amugyis csak a jo cuccok mennek ott is.
Magamnak meg nem sok kedvem van gyujtogetni, mert ugyse az esik ami kellene.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#8547) kola99 válasza savior (#8546) üzenetére


kola99
tag

pár nap...és jön a Far Cry 6...addig elfarmolgat az egyszeri Játékos :P

(#8548) Peace


Peace
nagyúr

Elengedtem a barbárt, nagyon nem akart menni respec után sem. Ráadásul offline, segíteni sem tudott bejönni senki. :( Indítottam egy online palát azt jóidő.

(#8549) tiborv válasza tibee77 (#8545) üzenetére


tiborv
aktív tag

Spirit rw broad swordbe vagy crystal swordbe
Ez mar nm elejen abszolut elerheto es igazabol endgameig is hasznalhatod

D2r.guide; http://classic.battle.net/diablo2exp/; https://d2.maxroll.gg/

(#8550) tiborv válasza savior (#8546) üzenetére


tiborv
aktív tag

Ezt a jsp maceras dolgot valaki magyarazza mar el.
Ha nem akar "nem hivatalos" oldalon keresztul tradelni azt ertem,de mi maceras egy ugyanolyan forumon mint pl ez?
- Nyit az ember egy topicot a cimbe beirja hogy eladna vagy venne es mit
- arra jon egy ajanlat
- ha tetszik, rairsz egy privatot es beirjatok egymasnak mi ingame a jatek neve es a password
- ingame trade ablak es pipa. ennyi.
Ebben nem latom hol van az a hudenagy macera. A problema legfeljebb ott johet ha pont kiesik valami ami sokat er es nyilvan uj regisztracioval elvarjak hogy te add oda elobb a cuccot. De erre is kitalaltak a megoldast hogy be lehet hivni olyan tagot aki lebonyolitja. (Ez utobbi a tenyleg draga itemekre van)

[ Szerkesztve ]

D2r.guide; http://classic.battle.net/diablo2exp/; https://d2.maxroll.gg/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.