Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:00:10

LOGOUT.hu

Diablo II Classic és Resurrected Alapok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7601) Laraxior válasza ProEvoFan (#7600) üzenetére


Laraxior
titán

;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#7602) ProEvoFan válasza Laraxior (#7601) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

You win!
Éreztem hogy oda kellett volna írnom az "átlagos" méretet. :D

(#7603) Andor22 válasza Peddy789 (#7587) üzenetére


Andor22
aktív tag

Az első karakter kezdéshez
én mindenképpen sorcal mennék blizz vagy orb
Az elején viszonylag sokan fognak karaktert kezdeni
sok trist aztán minél hamarabb hell Mefiig
Hellen meg alapok Andi ,ATunnels ,Mefi run
Az elején én kerülném Nihlathak ot mindenképp
helyette egy palával hell act3 kurastok ( ládák nyitogatása fegyvertartók") ott viszonylag több hr esik sok jó "fegyver alap"

(#7604) MutantZombie válasza ProEvoFan (#7600) üzenetére


MutantZombie
tag

Nem a netes sávszélesség miatt aggódom...

Ha válaszolsz a kérdésemre vagy segítesz bármiben, akkor köszönöm!

(#7605) ProEvoFan válasza MutantZombie (#7604) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Akkor nem értem mitől, sry.
Vagy talán PCn veszed meg és félsz a Blizzard szerverektől? Másra nemtok' gondolni :R
Konzolon szerencsére ilyennel még nem találkoztam.Ha megjelenés napján töltöttem le játékot, akkor is ugyan úgy jött, mint máskor.

(#7606) Vismajor01 válasza ProEvoFan (#7605) üzenetére


Vismajor01
addikt

Konzol tapasztalatom nincs, de diablo2ben minden reset és release vérkönnyekkel járt, mindig is. Este 9kor volt reset ha hajnal 2kor bejutottál egy gémbe az már siker volt. Modok, online modok ugyanaz a kenyér, mindenki itt tolongott h hajnal 1kor RESET GYEREKEK MINDENKI LEGYEN REDI!!!44!444444!!44444NÉGYNÉGYNÉGY

ÉN meg felkeltem reggel 7kor és lvl 11 volt a legmagasabb kari

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#7607) Peddy789 válasza Vismajor01 (#7606) üzenetére


Peddy789
őstag

Te biztos szilveszterkor is inkabb 1.jen reggel unnepelsz a haverokkal, mert akkor mar nincs tele a kocsma.

A sok hulye, megvette a daraga sort, te meg reggel 7 kor felkesz es megveszed felaron, 11re meg mar matton vagy.

(#7608) mephi666


mephi666
nagyúr

nekem van egy olyan előérzetem, hogy nagy sírás lesz itt indulás után :) ha a sok d3-on szocializálódott casual player most találkozik először a d2-vel, rendesen megkapja legkésőbb hell elején a mélytorkost... ez nem az a játék, amiben 10perc után full rare-ben szaladgál mindenki, majd fél óra után már 4-5 unique díszeleg a karakterén... d3 inferno miatt is volt nagy sírás, itt hell-lel megkapják ugyanazt retróban :D tele fogják ríni a fórumokat, hogy mekkora sz*r a blizz, hogy 20év után ilyen félrebalanszolt sz*rt képes kiadni 40eur-ért

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#7609) DaveHutt válasza ProEvoFan (#7600) üzenetére


DaveHutt
őstag

Preload nincs PS-en? Xboxon már ott figyel hetek óta.

(#7610) DaveHutt válasza mephi666 (#7608) üzenetére


DaveHutt
őstag

És neki van igaza…

(#7611) sto1911 válasza DaveHutt (#7610) üzenetére


sto1911
veterán

Az interneten minden infó elérhető, aki nem nézi meg mit vesz, azt nem bírom sajnálni.

(#7612) mephi666 válasza DaveHutt (#7610) üzenetére


mephi666
nagyúr

a blizz itt lefektette elég rendesen, hogy mit fog kapni a nép... :K kb ugyanazt, mint 20 éve, legutolsó patch-el, auto gold pickuppal... meg a ladder only cuccokat is elérhetővé teszik... nem zsákbamacskát árulnak, de nyakam rá, hogy sokan lukra fognak futni :K

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#7613) Vismajor01 válasza Peddy789 (#7607) üzenetére


Vismajor01
addikt

Igazából egyáltalán nem ünneplem a szilvesztert, de majdnem.

Másrészt én ott voltam minden resetnél, majd a kevés kivételtől eltekintve elvonultam aludni meghagyva, hogy hivjanak fel ha vannak szerverek. Volt h nem hivtak-mert nem voltak egészen reggelig. Legutóbbi PD-D2 reset jut eszembe, amikor konkrét még másnap is kidobált a játék.

De egyébként igy van, ha nem fűződik igényem (anyagi vagy másféle) akkor ha nem muszáj nem tömegelek másokkal, nem csorbítom az élményt feleslegesen. Ha pénzt akarnék keresni meg JSP-zni akkor tuti ott lennék az első percnél nyomkodva a bnet gombot, hátha beenged. De mivel én magamért játszom, ugyanakkora élmény lesz másnap reggel kipihenten nekiállni lecsapni rakanishut mint hajnal 4kor karikás szemekkel :R

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#7614) Elemental válasza mephi666 (#7608) üzenetére


Elemental
addikt

Nem is baj, kopjanak is le az ilyenek, és ne sírjának. Nem kell feleslegesen terhelni a szervereket. :)

(#7615) savior válasza Vismajor01 (#7613) üzenetére


savior
őstag

Ki is az a Rakanishu?

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#7616) ldave válasza savior (#7615) üzenetére


ldave
félisten

Tristram portál őrzője.

A Slime draws near! Command?

(#7617) maajsz válasza ldave (#7616) üzenetére


maajsz
senior tag

Aki fájdalmasabban cikrít mint akármelyik fő szkarabeusz :D

(#7618) D4v3


D4v3
őstag

Amúgy az előző Blizzardos releasenél (WoW Shadowlands), mi odaültünk a nyitásra és annyira meglepően simán ment minden a szerverekkel, hogy csak néztünk.
Úgyhogy én bizakodó vagyok ez ügyben, délután 5-kor indul a móka, szerintem estére mindenki sorra tud így kerülni.

(#7619) sto1911


sto1911
veterán

Diablo II: Resurrected is now available for pre-load on consoles. 🎮
PC pre-load coming soon.

(#7620) Franklin


Franklin
addikt

Raxx top5 tippje kezdő játékosoknak [link]

5. Az inventory nem lootolásra van, hanem kezdetben potikra, később charmokra. Soha ne menj ki a városból üres inventoryval, legyen tele potikkal!

4. Kövess egy build leírást, ne találomra oszd szét a skillpontokat!

3. Fontos a Faster Hit Recovery és a Faster Cast Rate!

2. Amint lehet, farmold a Countesst rúnákért!

1. Ha nincs sok időd a játékra, bármivel is szeretnél játszani, indíts Sorceresst! Később könnyebb lesz másik karaktert kezdeni, mert a Sorcival lehet a leggyorsabban haladni/farmolni a Teleport miatt.

(#7621) DaveHutt válasza Franklin (#7620) üzenetére


DaveHutt
őstag

Az 5. Nettó hülyeség. 2x4 helyet mindig kell hagyni, ha kiesne vmi gg.

(#7622) MutantZombie


MutantZombie
tag

Valahol ez olyan fura, hogy ennyi tanács kell a kezdőknek, mert jajj nehogy valami kudarc érje és megsértődjenek. Még ha only HardCore lenne a játék, még határeset. A felfedezés és a kihívás az ma már nem opció egy játéknál?

És mi lesz, ha kiderül, hogy a kovácsot sem lehet fejleszteni?

Ha válaszolsz a kérdésemre vagy segítesz bármiben, akkor köszönöm!

(#7623) Franklin válasza DaveHutt (#7621) üzenetére


Franklin
addikt

Ha kiesik vmi godly loot, akkor megiszol 2x4 potit és kész :)

(#7624) savior


savior
őstag

Egy kezdő honnan tudja, hogy tanulja meg, hogy melyik loot jó? Ha felszedi a cuccokat, akkor legalább hamarabb rálát majd.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#7625) Laraxior


Laraxior
titán

En is minden vackot felszedek, aztan inkabb teleportalgatok vissza 3 percenkent, eladni mindet.
Amugyis sorceresst inditok, hatha jutok vele valamire :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#7626) mephi666 válasza DaveHutt (#7621) üzenetére


mephi666
nagyúr

mellesleg az elit pakkok csak úgy f*ssák magukból a potit... én bossoknál szoktam csak felpakolni, ahol el tud fogyni a készlet :K ami fontosabb: minél előbb minél jobb belt legyen a karakteren

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#7627) chris0000


chris0000
őstag

ha esetleg még a fordítás is bekerülne az új változatba amit Andie és Mr. Fusion készített + a szinkron, amit a Játékszinkron Stúdió készített... huhh, szuper lenne.. üdv. :K üdv.

(#7628) Fitzgerald válasza savior (#7624) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Azért ma már léteznek expanzív wikik is e célra, ha valaki szeretné lerövidíteni a tanulási szakaszt. Annak idején nem voltak még ilyenek, csak a mindenféle gamer magazinok. Azokat meg nem a közösség rakta össze, illetve nyilván nem lehetett őket folyamatos, up-to-date információ forrásként kezelni.

(#7629) savior


savior
őstag

Videók act 3, 4, 5 jelenetekkel: [link] [link] [link]

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#7630) pachito válasza savior (#7629) üzenetére


pachito
őstag

Köszönöm de én inkább live közben akarok szájat tátani :DDD

(#7631) Lézerparaszt


Lézerparaszt
őstag

Sziasztok, van már valami infó hogy hány órakor indul a móka? Hivatalos oldalon csak a dátumot találtam meg.

A játék az nem játék!

(#7632) savior válasza Lézerparaszt (#7631) üzenetére


savior
őstag

Ha minden jól megy, akkor 09.23. 17:00.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#7633) Peddy789


Peddy789
őstag

Van uj Nvidia videos kartya driver. Ezzel biza majd csak ugy gyuu az fps, a teremburajat!
Kulon d2r is emlitve van, ugyhogy uzsgyi neki porogjenek azok a bitek 01001100101

(Amugy a pokolra azzal a f****al aki kitalalrta hogy a GeForce SuperGigaForceUberGamingForce ExPerIENCE szotfverbe be kell jelentkezni??!! kit erdekel ez a hulye app, es minden egyes alkalommal uj jelszot kell csinalnom, egyszeruen beszarok :W :W :W :W )

(#7634) Laraxior válasza Peddy789 (#7633) üzenetére


Laraxior
titán

Azzal a hülye appal szuper videokat tudsz rögzíteni.
Amúgy meg nem kötelező telepíteni, csak nem auton kell végignyomkodni a telepítőben a "next" gombokat. :P

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#7635) shotika válasza Laraxior (#7634) üzenetére


shotika
őstag

Nvidia videofelvevojet nemreg ota hasznalom, es imadom. Kazual szintre rengeteg beallitas es nem terheli a gepet se.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#7636) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Your party and you: Tips for team-building in Diablo II: Resurrected [link]
Playstation blog *útmutatója".

(#7637) Elemental válasza Peddy789 (#7633) üzenetére


Elemental
addikt

Az Nvidia experience nooboknak való.

;]

(#7638) Peddy789 válasza Elemental (#7637) üzenetére


Peddy789
őstag

nah jo de hogy rakod fel a frissiteseket? Felmesz a weboldalra letolteni mint valami osember vagy mi? Nem rossz az app, enis rogzitettem mar vele, de nagyon hianyzik hogy megjegyezze a loginomat.

(#7639) Bennyboy


Bennyboy
őstag

A DLSS-t a játékban kell majd bekapcsolni vagy ez automatikusan megy?

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#7640) Peddy789 válasza Bennyboy (#7639) üzenetére


Peddy789
őstag

igy 2 nappal azelott hogy barki tudna hogy fog kinezni a vegleges kliens, en azt mondanam hogy Igen, a jatekon belul automatikusan betudod kapcsolni ha belepsz.

Ha nem lepsz be akkor nem automatikusan nem tudod bekapcsolni, mert nem leptel be.

A kerdes hogy belepsz vagy nem? Csak rajtad mulik a mely tanulasos szuper mintavetel

[ Szerkesztve ]

(#7641) Laraxior


Laraxior
titán

Nem lesz pre-download? Csak akkor amikor már játszani is enged?
Totál le lesz halva az egész blizzard, kólofdutyistól mindenestől... :(

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#7642) Peddy789 válasza Laraxior (#7641) üzenetére


Peddy789
őstag

lehet meg nincs kesz a final version?!?! :Y

(#7643) Vismajor01 válasza Peddy789 (#7642) üzenetére


Vismajor01
addikt

Remélem de...Nem tudtam eladni 600ért a gépemet mert nincs időm keresni másikat amikor holnapután start...

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#7644) savior


savior
őstag

Radeon™ Software Adrenalin 21.9.2
Highlights
Support For
World War Z™: Aftermath
Diablo® II: Resurrected™
Up to 13% increase in performance in Diablo® II: Resurrected™ @ 4K Very High settings, using Radeon™ Software Adrenalin 21.9.2 on the 12GB Radeon™ RX 6700XT graphics card, versus the previous software driver edition 21.9.1.RS-403
New World™

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#7645) mephi666 válasza savior (#7644) üzenetére


mephi666
nagyúr

Remélem a zen driveren is gyurmáznak kicsit :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#7646) savior


savior
őstag

A gefore driverből is kint van már a D2R-t támogató.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#7647) Laraxior válasza savior (#7646) üzenetére


Laraxior
titán

De lassabb az uj driver :))

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#7648) Laraxior


Laraxior
titán

[link]

Idoben indul ez a "vacak" :D :C
Alig varom, pont szabadnapos vagyok :D

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#7649) Vampyr válasza Laraxior (#7641) üzenetére


Vampyr
csendes tag

Már települ a kliens.

(#7650) sto1911


sto1911
veterán

Lehet tolteni, 30GB.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.