Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:00:10

LOGOUT.hu

Diablo II Classic és Resurrected Alapok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7951) Elemental válasza SpazzMaticus (#7937) üzenetére


Elemental
addikt

Nah, csak összejöttök a végén, és ha már ilyen egy hullámhosszon vagytok, tudtok együtt külön solozni :)

(#7952) maajsz válasza Vistaboy (#7950) üzenetére


maajsz
senior tag

A játékban pont az a zseniális, hogy ugyanúgy élvezhető singleben és multiban egyaránt. Olyan kijelentést szvsz nem is lehet tenni, hogy ez egy single game, mivel kifejezetten kidolgozott a multis a része, mind bnetre mind lanra, ide értve a nehézségi scalelődést és annak dropra, xpre stbr-re való kihatását.

Én személy szerint sokkal jobban szeretem multiban tolni, régen vittem eleget végig magamban, mára nekem az már unalmas. Főleg azt utáltam régen is, mikor másik karinak találtam tök jó rollt és nem tudtam átadni. Alig vártam, hogy lanozzunk és át tudjuk adni egyik másiknak a cuccokat. Ráadásul csomó jó build van ami együtt működik másik karikkal és úgy sokkal hatékonyabb.

Most is inkább azért vettem meg, mert haver is mondta hogy kedve lenne tolni, még ha félig potato is a gépe hozzá, de így legalább néha esténként tudjuk tolni 2-3-an, közben meg discordon is elmarhulunk. Nekem meg az a néhány szerver oldali probléma belefér javításig, hogy közben elszórakozzunk.

Szóval ez a téma 1000%-ig egyéni preferencia, tök ugyanolyan dolog mint más játékokban a PvE/PvP dolog. Valaki irtózik a pvp-től, toxicnak tartja és odáig elmegy, hogy "pls delete pvp" mikor semmi köze hozzá, ha egyáltalán nem is játssza, más meg pl csak azt az oldalát élvezi a játéknak.

(#7953) Blizz


Blizz
őstag

Hát nekem elég sikeresen sikerült az első nap grind
Mal Vex, andy fejes highlords draculs lol :D

No mistakes, just happy little accidents

(#7954) Laraxior válasza Blizz (#7953) üzenetére


Laraxior
titán

Pont most akartam panaszkodni, hogy megöltem Mephistót, de kb semmit nem dobott :(((

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled with Philips hue

(#7955) Win-T


Win-T
senior tag

Followeren manasteal-es item az tölt nekem vissza manát vagy úgy nincs hatása?

(#7956) Blizz válasza Win-T (#7955) üzenetére


Blizz
őstag

Nincs hatása

#7954 Grindolni kell ezerrel :)

[ Szerkesztve ]

No mistakes, just happy little accidents

(#7957) maajsz válasza Blizz (#7953) üzenetére


maajsz
senior tag

Az igen, a gaming chair állapotba lehet :DDD

(#7958) Blizz válasza maajsz (#7957) üzenetére


Blizz
őstag

Már kb félig kész a HOTOm.. ennyire gyorsan azért nem készültem gearelődni..

El is kezdtem egy classic ww barbot :)

No mistakes, just happy little accidents

(#7959) Peace


Peace
nagyúr

Barbárnál segítsetek kicsit! Ez az első ilyen karim. Double Swing-et használom, mert nagyon állatul aprít vele. Nagyon vártam ezt a Frenzy-t 24-es szinten, merthogy leírás alapján jól hangzott. Viszont Frenzy-vel tetves lassan csapkod a double swing-hez képest. Jól értelmezem akkor, hogy csak egyet csapjak a frenzy-vel és utána lehet csapatni a double swing-et? Meg reménykedtem valami buff számlálóban, ami mutatja valahol, hogy meddig van még rajtam, de semmi hasonló nincs. Csak kis fehér szél effekt vagy mi látszik a lábamnál. Ez lenne az gondolom, ami jelzi, hogy még rajtam van?

(#7960) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Paladint kezdtem el, de már az első bosst nem tudom lenyomni. Olyan gyorsan szaladgal a boss és nyilaz. Valaki tudna segíteni kicsit paladinnal kapcsolatban? Melyik skill, stat pont stb? Nagyon köszönöm!

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#7961) HellGreg


HellGreg
őstag

Eltűnt a karakterem csak úgy :W

(#7962) proci985 válasza MikeWazowski (#7960) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

blood ravennel vagy. hagy ki es menj par szinttel kesobb vissza oda. az a boss elsore nagyon nehez.

Peace: kozelharcos barbar sajnos nem igazan jo. whirlwind lesz majd talan jobb.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#7963) Bencus88 válasza HellGreg (#7961) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Vissza fog jönni, ne aggódj :)

(#7964) mikromanus válasza Blizz (#7958) üzenetére


mikromanus
veterán

Nekem meg megvan már az enigma harmada. :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#7965) Bencus88 válasza proci985 (#7962) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Én is a whirlwindra várok, egyelőre lassabban megy az act2 mint gondoltam, nem a legerősebb.

(#7966) forras2


forras2
őstag

Megtaláltam a választ :D

[ Szerkesztve ]

(#7967) MikeWazowski válasza proci985 (#7962) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Rendben, köszönöm!
Ám most olyan gondom van, hogy random, de 3-4 perc után a játék kilép és ez az ablak ugrik fel:

Nem tudjátok mi lehet a baj? :F

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#7968) Jim-X válasza mikromanus (#7964) üzenetére


Jim-X
Topikgazda

Ith runa? :DDD ;]

A játék az nem játék!

(#7969) AxBattler


AxBattler
félisten

Resurrected gépigényén nem tudok eligazodni.
YT vidókon 1050Ti-vel nincs meg a folyamatos 60fps 1080p/High részletesség mellett.

Ez valós szerintetek?

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#7970) sto1911 válasza AxBattler (#7969) üzenetére


sto1911
veterán

2070 4k és nincs meg a 60 fullon.
Laptop 1660ti fhd low viszont stabil 60 volt a béta alatt ha jól emlékszem.

(#7971) Peace válasza AxBattler (#7969) üzenetére


Peace
nagyúr

Valós. 1070-essel is panaszkodtak, hogy belassul/szaggat néha. Magas lett a gépigénye.

(#7972) mikromanus válasza Jim-X (#7968) üzenetére


mikromanus
veterán

Igen. Minden nagy projektnek el kell valahonnan indulnia. :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#7973) r6man123


r6man123
senior tag

Elkezdtem és sorcit, kerestem hozzá lvl-ing buildet (megkoptak az emlékek a középsuli óta), de valami nem klappol. Ezt a buildet kezdtem, 11-es vagyok.
Mellédogtam vagy jó lesz ez?
Nekro mennyire kezdőbarát Solo levelingben?

(#7974) proci985 válasza r6man123 (#7973) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

nincs teleportod szoval lassabb, de egyebkent a nekronak van messze a legjobban skalazodo skill setje.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#7975) Laraxior válasza proci985 (#7974) üzenetére


Laraxior
titán

Szerintem drága a teleportálgatás, amíg nincs elég mana. :B

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled with Philips hue

(#7976) forras2


forras2
őstag

Szevasztok!

Folyamatosan kidobál a játék... Más is tapasztalja ezt?
Alapjáraton nem zavarna, de sok esetben a cuccaim 1 része elveszik...
Meghaltam, a városban újra éledtem, gyors utazással vissza mentem a területre, ahol meghaltam, azonnal kidobott a játék. Vissza léptem, akkor már a városban volt a hullám, de viszont a korábban megszerzett egyesítő láda, már nem volt a hullámban, meg nem is találom sehol sem...
Idegesítő így ez a kidobálósdi...

(#7977) savior válasza forras2 (#7976) üzenetére


savior
őstag

Nekem csak olyan van, hogy kb 2 óránként lefagy a játék és bezáródik valami hibaüzenettel.
Egyik barátomat kidobálja.

[ Szerkesztve ]

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#7978) AxBattler válasza sto1911 (#7970) üzenetére


AxBattler
félisten

+ #7971 Peace
Köszi srácok, akkor jó lesz ez konzolra... :(

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#7979) JohnyMilan válasza Peace (#7959) üzenetére


JohnyMilan
tag

Tömegre nagyon jó a Frenzy, a Double Swing akkor jó amikor már csak egy monstert ütsz aki erős. Nem látni a buffokat, úgy mint a D3-ban, nézd meg a az időtartamokat és sűrűn nyomd el a kiáltásokat.

10 féle ember létezik. Aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem. ł Battletag: Johnson#2284

(#7980) Peace válasza JohnyMilan (#7979) üzenetére


Peace
nagyúr

De pont ezt mondom, hogy Frenzy-vel lomhán csapkod, ha csak azt nyomom, rossz nézni. Double Swing pedig leépít egy kisebb pakkot pár pillanat alatt. Ezért nem értettem a működését, mert leírás alapján valami ütősebbre számítottam. De maradtam a Double Swingnél. A mozgási sebesség valóban megnő pár másodpercre, azt láttam, de a támadási sebesség és a plusz sebzés nekem nem látszott, pedig próbálgattam....... :F

"The attack speed bonus applies to all skills while it lasts, not just to Frenzy itself."

[ Szerkesztve ]

(#7981) vaakuum


vaakuum
addikt

Sziasztok!

A resurrectedben lehet egy alkalommal minden karakternél újraosztani a skillpontokat és a skilleket? Vagy később ezt többször is meg lehet tenni ugyan annál a karakternél, mint a diablo3-ban?

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#7982) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Miért nincs semmi karakter kreálhatóság? Egy hajszín vagy alkat lenne legalább
.. vagy legalább lehetne minden kaszból fiú, lány.... Női pala király lenne...:B

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#7983) forras2


forras2
őstag

Tök jó ez a játék, most már be sem tölti a karakteremet, betöltésnél kidob a játék, hibaüzenet nélkül... :W :W :W

(#7984) ProEvoFan válasza MikeWazowski (#7982) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Sajnos nem mertek belevinni egy csomó modern, a mai kornak megfelelő újításokat.

(#7985) Franklin válasza vaakuum (#7981) üzenetére


Franklin
addikt

Nehézségi szintenként egyszer lehet újraosztani a skilleket, Act 1-ben, az első küldi teljesítése után (Den of Evil), Akara-nál.

Később lehet majd többször is, ehhez Hell fokozaton kell bossokat farmolni, és a belőlük kiesett essence-ből lehet respec tárgyat gyártani.

(#7986) maajsz válasza ProEvoFan (#7984) üzenetére


maajsz
senior tag

Ez nem remake lett, hanem remaster. Különben is senki nem Diablozott még azért, hogy hogy néz ki a karija :) No meg ki tudja milyen dolgokba tudnak aktuálisan belenyúlni, anélkül hogy komolyabban bolygatnák a motort, ami 2-3x annyi időt is igénybevehet már ha egyáltalán meg is tudnák csinálni anélkül évekig tesztelni kelljen bugok miatt.

(#7987) forras2 válasza maajsz (#7986) üzenetére


forras2
őstag

Teljesen igazad van... Blizzard mesterfokon űzi a pénzlehúzást :DDD :C

(#7988) pachito válasza forras2 (#7987) üzenetére


pachito
őstag

Miért pénzlehúzás? Nem titkoltak semmit...Szerintem jól belőtték az idővonalra a dolgot, boomereknek D2R, pár éven belül meg várhatóan D4 minden újítással.

(#7989) Elemental válasza forras2 (#7987) üzenetére


Elemental
addikt

Pénzlehúzás akkor volna, ha kötelező lenne megvenni. Mindenki előtt ott a döntés lehetősége.

(#7990) Blizz válasza MikeWazowski (#7982) üzenetére


Blizz
őstag

Írj egy e-mailt a blizzardnak és kérdezd meg tőlük, amit ide leírtál

:U

No mistakes, just happy little accidents

(#7991) warcat válasza MikeWazowski (#7982) üzenetére


warcat
veterán

És hozzá a karaktermodellt, animációkat és hangokat a seggükből húzzák elő vagy mégis honnan?

EA: It's in the crate!

(#7992) mephi666 válasza warcat (#7991) üzenetére


mephi666
nagyúr

mint nálunk cégnél egyik munkatárs: "miért nincs egy gomb, ami ezt-azt csinálja egy kattintásra?" ...azért, bzmeg, mert szimplán egy gomb semmit nem vezérel, kellene mögé 10000sor lehetetlen kód is, ami megcsinálja, amit akarsz :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#7993) AxBattler válasza MikeWazowski (#7982) üzenetére


AxBattler
félisten

Akkor ki venné meg a D4-et? :B

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#7994) Hangfalképű válasza maajsz (#7986) üzenetére


Hangfalképű
tag

Azt se felejtsük el, hogy mivel lehet váltogatni a régi és a remaster verzió között egy gombnyomással, semmit nem rakhattak bele, ami a régiben nem volt, különben nem működne a váltás.

(#7995) kukulec


kukulec
őstag

a régi karaktereimnek a cuccait hogyan tudom megnézni?

Luxman L-507ux II, Primare i22, Yamaha A-S801 // Pro-Ject Dac Box S2, SMSL SU-9 PRO // Elac Vela 408, Elac FS 147, Q Acoustics 3030i

(#7996) #21346560


#21346560
törölt tag

Hát én imádom!
Álmaimban volt ilyen szép a grafika! :R
Nem tudom eldönteni soxor, hogy a régi offline karimat húzzam, vagy az újat online... :B

(#7997) vaakuum


vaakuum
addikt

Esetleg összeoglalóba valami jó kis build-leírás linkhalmazt nem tudna valaki berakni? :R

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#7998) pruzsi


pruzsi
őstag

Hali, a blizzard-ra miért nem tudok pontot tenni?

(#7999) #21346560 válasza pruzsi (#7998) üzenetére


#21346560
törölt tag

Szia, azért nem tud menni az autód, mert csak a kaszni van kifejlesztve, a motor nem... ;]

(#8000) sto1911 válasza pruzsi (#7998) üzenetére


sto1911
veterán

Mert bizonyos szint után szintlépésenként max egy pontot kaphat/adhatsz rá.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.