Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:00:10

LOGOUT.hu

Diablo II Classic és Resurrected Alapok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7251) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Én már olyan régen játszottam a játékkal (21 éve?) hogy azt sem tudom mit jelent végigjátszani, mekkora a max lvl és mi van utána ha elértem a max szintet...stb :)
Csak arra emlékszem hogy kurvajó játék volt. :D
A Diablo 3at azt vágom, de a második rész totál eltér tőle.
Nekem ez a játék retro és új élmény is lesz egyben. :)

[ Szerkesztve ]

(#7252) ldave válasza savior (#7250) üzenetére


ldave
félisten

De miért is kéne? Ez egy egyszeri eladom játék a részükről jelen formájában, kiadják és kész, lesz pár patch, amivel javítják a bugokat aztán annyi. Nem érdekli őket, hogy fél év múlva mennyien játszanak majd.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#7253) pachito válasza ldave (#7252) üzenetére


pachito
őstag

Egy Reforged-fiaskó után ez már presztízs kérdés, nem nagyon engedhetik meg maguknak hogy ne legyenek játékosok.

(#7254) ldave válasza pachito (#7253) üzenetére


ldave
félisten

De most én vagyok ennyire eltévedve? Kijön a játék, eladnak belőle több millió darabot. Év végén lesz akció, akkor szintén valamennyit. Az idei számok szépek lesznek. Ez nem egy live service játék dlc-kkel, season pass-szel, hogy folyamatos tartalom jöjjön és szedjék be továbbra is pénzt.

A Slime draws near! Command?

(#7255) reelc válasza ldave (#7254) üzenetére


reelc
veterán

Szerintem igazad van.
Leszámítva, hogy év végén nemigen lesz olyan akció. :)
Az a lényeg, hogy vedd meg. Mindegy, hogy játszol-e, és mennyit?
Sőt az a jó, ha nem nagyon játszol, nem foglalod a szervert. Nem akadsz bugba, nem panaszkodsz hivatalos fórumokon, stb. ;]
Mivel közölték jóelőre a vásárlás előtt, mire lehet számítani, így az emberek nagy része tudni fogja, mit vesz.

Régi meggyőződésem, hogy a Diablo 3-nak is kb. annyi a funkciója az utóbbi években, hogy benne legyen a Diablo név a "köztudatban". Ugye volt majdnem 1 év patch nélkül is. Könnyebben vándorolnak majd a 4-ikre az emberek a 3-ról, mint a semmiről. Ilyen funkciót a D2 új változata is befog tölteni sokaknak. Jó időtöltés lesz a 4-ig, vagy a mobilosig, kinek mi.
Másrészt szép dolog, hogy még jön patch a 3-ik részhez ennyi idő után is. Alap+RoS, esetleg Nekro ami nem kötelező és ennyi költésért tolhatod amíg akarod.

Úgyhogy szerintem az előző okok miatt is (+ mert eddig a fejlesztői jó munkákat adtak ki a kezeik alól, ill. sokaknál a nosztalgia miatt is), nagy siker lesz az új D2.

(#7256) HellGreg válasza ldave (#7254) üzenetére


HellGreg
őstag

Én amúgy a helyükben kiadnék csomagokat, pl. 5000 forgotten soul 20 eur vagy valami hasonló. Na akkor megnézném mit zsebelnek. Persze csak miután vettem FS-t és elkanájoztam :D
Persze a kettesben nincs FS, de lehetne pl. pénzt venni vagy utalványt gambléhoz :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7257) DaveHutt válasza savior (#7243) üzenetére


DaveHutt
őstag

Is-is. Xboxon ugye MS Live szerverein fut a game, ami elég stabil szokott lenni.

(#7258) DaveHutt válasza HellGreg (#7256) üzenetére


DaveHutt
őstag

RMAH után ilyen soha nem lesz Diablo szériában. Túl nagy presztízsvesztés nekik.

(#7259) reelc válasza DaveHutt (#7258) üzenetére


reelc
veterán

Nagyon régen olvastam, de úgy rémlik a Diablo 3-ban talán a koreai vagy kínai változatban van/volt mikrotranzakció. Kozmetikaiak, meg talán ládahely.
Arrafelé népszerű ez a megoldás.

[ Szerkesztve ]

(#7260) shotika válasza ldave (#7254) üzenetére


shotika
őstag

Ez a játék szép kis gyomros lesz loot szempontból a folyamatos DLC-khez és season passhoz szokott fiatal streamer generációnak, annyi biztos :D

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#7261) reelc válasza savior (#7250) üzenetére


reelc
veterán

Ezt láttam korábban, most beleakadtam újra.

Diablo II: Resurrected - Ezeket a változásokat akarja a nép - közvélemény kutatott egy játékos.
Akkor 4300+ ember válaszolt.
Ha belenézel láthatod, hogy a változást elutasítók & a nem biztosak benne játékosok egész komoly mennyiségben vannak nem egy kérdésnél.

(#7262) savior


savior
őstag

Nekem igazából így is jó, meg úgy is jó.
Majd eldöntik, hogy mennyi energiát feccölnek bele.
Minden esetre egy teljes játék árát elkérik érte.

Ha minden igaz már lehet tölteni a klienst az open betára.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#7263) DaveHutt válasza savior (#7262) üzenetére


DaveHutt
őstag

Fél játék árát. 70 Euro egy új játék, 40-ért kapsz egy régi-újat. Ki van ez találva.

(#7264) Chalez


Chalez
őstag

Kértem rá egy refundot...döcög, nem olyan smooth mint kellene, nincs widescreen support...
Majd ha látom, hogy foglalkoznak vele, talán "modernizálják" még egy kicsit, akkor megveszem újra. Pedig vártam nagyon. Így egyelőre nem :(

(#7265) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Én nem sokat játszottam vele, egyrészt idő hiányában, másrészt pedig ez csak egy multis béta teszt volt, amiből még nem szabad messzemenő következtetéseket levonni. Kizárólag arra voltam kíváncsi, hogy vajon hozza-e az eredeti játék hangulatát, valamint hogy milyen lesz élőben is látni a feljavított grafikát (Azért 800x600 után a 4K elég nagy ugrás, ez sajnos látszik a gépigényen is, bár arról nem a készítők tehetnek, hogy manapság nem lehet emberi áron VGA-t venni). :(

Összességében nekem tetszik a játék, a kinézete szép, nálam sikerült visszahoznia a régi, nosztalgikus érzéseket, amit még annak idején az eredeti játékban tapasztaltam (talán egy picit sötétebb lett a kelleténél, de annyira nem vészes). Ami pedig a bugokat illeti, egy béta teszt során mindig vannak ilyenek, szóval én nem idegeskedtem miattuk. Ráadásul ezek a hibák szinte kizárólag szerver-oldali és kapcsolódási problémák voltak, amiket remélhetőleg megszüntetnek azzal, ha belekerül az Offline mód, és nem kell folyton a szerverek miatt szopni játék közben.

Mondjuk én nem kicsit vagyok elfogult, ha Diablo-ról van szó, eddig még egy rész sem okozott csalódást, és ha kiadják majd az első részt felújítva, azt is tutira megveszem, ahogy a Diablo IV-et is azonnal, amint elérhető lesz előrendelésre. Persze ha benne hagyják ezt a multis szarságot, ami engem a legkevésbé sem érdekel, és emiatt Offline mód sem lesz benne (Most itt a Dio1-Dio2-ről beszélek), akkor valószínűleg nem fogok vele annyit játszani, mint az eredetivel.

Mondjuk ha megoldják, hogy ne legyen gond a szerverekkel, akkor oké, de ha megismétlődik, ami a Diablo III megjelenésekor volt (Error 3007 és társai), akkor valószínűleg meggondolom magam, már ami az előrendelést illeti. :)

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#7266) coccolino válasza savior (#7262) üzenetére


coccolino
aktív tag

Megerősítem, lehet letölteni a klienst már rá

''I am the world bigest washed up SUPERSTAR!''

(#7267) Bazsi1987 válasza coccolino (#7266) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Xboxon ia jön le fele😊

(#7268) sto1911 válasza coccolino (#7266) üzenetére


sto1911
veterán

Elozo betaval a diszken nem jelzett frissitest, ezert ujra leszedtem, biztos ami biztos, most meg pillanatok alatt lejott :D

(#7269) kecsawi


kecsawi
senior tag

Nekem az install gomb még nem aktív.

(#7270) sto1911 válasza kecsawi (#7269) üzenetére


sto1911
veterán

Átváltottad a béta ágra a felette lévő gombbal?

(#7271) kecsawi válasza sto1911 (#7270) üzenetére


kecsawi
senior tag

Köszönöm, elkerülte a figyelmem! :R

[ Szerkesztve ]

(#7272) coccolino


coccolino
aktív tag

vélelmezem, ha a pre-purchase beta le volt halva rendesen, akkor az open még durvább lesz :R
keresem a filet hol kell átírni manuálisan a servert, hát ha már vannak működők :)

''I am the world bigest washed up SUPERSTAR!''

(#7273) savior


savior
őstag

Csak az open betázzon, aki meg is akarja venni. Feleslegesen ne terheljük le a szervereket.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#7274) savior


savior
őstag

A legújabb felmérés eredménye: [link]

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#7275) Viktor77 válasza savior (#7273) üzenetére


Viktor77
titán

Ok, ne terheld. De ne mondd már meg ki mit próbálhat ki.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#7276) savior válasza Viktor77 (#7275) üzenetére


savior
őstag

Csak viccnek szántam. Nem gondoltam, hogy valaki komolyan veszi.
Amúgy én nem szoktam olyannal bétázni, amit nem veszek meg, mert semmi értelme úgy belekezdenem.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#7277) Viktor77 válasza savior (#7276) üzenetére


Viktor77
titán

Én pl. azért fogom kipróbálni, hogy lássam elkap-e a hangulat.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#7278) savior válasza Viktor77 (#7277) üzenetére


savior
őstag

Én annak csak örülök, ha sokan leszünk, mert akkod legalább pörög a játék. Jobb ha bekrepálnak a szerverek, mintha nem játszik vele senki.
A hangulata amúgy nagyon jó, engem az fogott meg először. Mondjuk ebbe a zene is sokat közrejátszott.

[ Szerkesztve ]

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#7279) Viktor77 válasza savior (#7278) üzenetére


Viktor77
titán

Amit WoW fronton mostanában leművelnek, én sok jóra nem számítok.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#7280) savior válasza Viktor77 (#7279) üzenetére


savior
őstag

Én csak attól tartok, hogy elengedik a játékot, aztán ottmarad bugosan, ladder nélkül.
De ettől csak azért tartok, mert a Blizz mostanában eléggé nincs a toppon.
Meghát ne legyen igazam.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#7281) reelc válasza Viktor77 (#7277) üzenetére


reelc
veterán

Én meg azért, hogy lássam hogyan fut a gépemen?
Nincs tervben hardver csere, a VGA-m őskövület, marad még pár évig, ha nem döglik be. Ha igen, akkor se lesz jobb a helyzet.

#7279 Viktor77: Akkor minden rendben, mert egy külsős (azóta megvásárolt) csapat csinálta, nem pl. a WC III új változatának szakemberei. Szóval ha szigorúan nézzük, nem Blizzard munka a felújítás.

(#7282) Viktor77 válasza reelc (#7281) üzenetére


Viktor77
titán

Nem magára a játékra gondoltam, hanem a szerverekre. Akkora lagok vannak a WoWban mostanában, hogy néha játszhatatlan.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#7283) savior válasza reelc (#7281) üzenetére


savior
őstag

Milyen géped van?
Alacsony grafikán nincs nagy igénye.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#7284) Kasya válasza savior (#7280) üzenetére


Kasya
nagyúr

Én csak attól tartok, hogy elengedik a játékot.
Nem vagy egyedül.

(#7285) reelc válasza savior (#7283) üzenetére


reelc
veterán

AMD Ryzen 3 1200
GTX750, 2GB
16GB RAM
A rendszer SSD-n van, de semmilyen játékot nem rakok oda.

1920x1080-on megy a monitorom, ehhez ragaszkodom is.
Árnyékok, 8x élsimítás, parasztvakítás ;] sosem érdekelt.

#7284 Kasya: a Diablo 3 is fut. Nyilván az sem örökké.
Lehet a D2 resurrected csak 2 évig lesz csúcson, ahogy fentebb írtam szerintem sokan majd mennek a mobilosra vagy a 4-ikre amúgy is.
Ez alapján a lényeg az, hogy a következő fél-egy évben kijavítsák amit ki kell.
Ami a laddert illeti, a D2-nek is fut még a mai napig is, nem?
Szóval nem lesz végtelen ideig támogatás (nem is várható el, ugye), de szerintem úgy 2 évig nem lesz magára hagyva.
Azt se feledd, hogy ez multiplatform megjelenés, és ha a súlyos hibákat nem javítják hamar, ill. a D4 előtt elengedik a kezét, akkor nem "csak" a Blizznek rossz reklám (az elmúlt években van bőven), hanem konkrétan a Diablo szériának is, és ez hatással lenne a D4 eladására/megítélésére is, ami szintén multiplatform.

[ Szerkesztve ]

(#7286) mephi666 válasza reelc (#7285) üzenetére


mephi666
nagyúr

ryzen3 2200g-n, dedikált vga nélkül 1280x1024-ben fsao+fsaa-t kikapcsolva very high-on elég szépen futott 1 hete a béta (16gb ram és ssd-n a játék) :) külső nagyobb területeken 30-40fps, dungeonben 40-50 (vagy fölötte) ...retró módban meg fix 75fps (dió3 szintén megy 75fps-el)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#7287) reelc válasza reelc (#7285) üzenetére


reelc
veterán

"Szóval nem lesz végtelen ideig támogatás (nem is várható el, ugye), de szerintem úgy 2 évig nem lesz magára hagyva."
Úgy értem a hibák javítását illetően.
Az, hogy kap-e akár 1db új rúnát, balanszt vagy bármit a későbbiekben... ez más kérdés. Azért van egy jelentős kisebbség aki egyből nekiállna hőbörögni nagyobb változások esetén.

#7286 mephi666: Kösz, majd kipróbálom, bár FPS-t sosem mérek, nem kell azt tudnom. :) Látszik, ha lassú. A retró mód nem érdekel.

[ Szerkesztve ]

(#7288) savior válasza reelc (#7285) üzenetére


savior
őstag

Ha nem SSD-re rakod, akkor nem tudom mennyire lesz jó. Azzal nagyon gyorsan tölt.
Amúgy elégnek kéne lennie. Nekem ramból pl csak 8 gb van, de az is elég.
A felbontáson kívül a resolution scale-val is lehet játszani. Mondjuk ha sokat állítol rajta lefele akkor elég homályos lesz, de azt meg a sharpeningel lehet kompenzálni.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#7289) sto1911


sto1911
veterán

Patch notes: https://us.forums.blizzard.com/en/d3/t/diablo-ii-resurrected-ladder-patch-update/41016

(#7290) savior válasza sto1911 (#7289) üzenetére


savior
őstag

Jó sok fagyás hibát javítottak.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#7291) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Tud vki linkelni egy menő sorci buildet pve-re?
Nézegettem már de egyrészt a nagy része kínai nekem, másrészt meg egy csomó pvp-re van ami engem nem izgat.
köszi

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#7292) savior


savior
őstag

Azt nyilatkozták, hogy a tehenes pályát akkor is meglehet majd nyitni, ha már megöltük a cow kinget.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#7293) Pöttön


Pöttön
őstag

Kipróbálnám az open beta-t konzolon, de semmi nyomát nem találtam ps store ba...
Hol lehet ezt letölteni konzolon (ps4)?

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#7294) Chalez válasza Pöttön (#7293) üzenetére


Chalez
őstag

Keress rá manuálisan, a nevét beírva

(#7295) Peddy789 válasza savior (#7292) üzenetére


Peddy789
őstag

wow nah ez egy fasza valtoztatas.

Van valami discord szerver? Szivesen csapatolnek ma este az open beta-n magyarokkal, 25+ elektkor lehetoleg.

Aki tud valamit irjon nyugodtan privatot akar.

(#7296) Pöttön válasza Chalez (#7294) üzenetére


Pöttön
őstag

Próbáltam, de csak az előrendelést hozza ki, meg a diablo 3-as dolgokat.
A bétának se híre, se hamva a storeba... :F

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#7297) Chalez válasza Pöttön (#7296) üzenetére


Chalez
őstag

Úgy kerested, hogy elkezted bírni a nevét? Én most töltöttem le ps5-re

(#7298) Pöttön válasza Chalez (#7297) üzenetére


Pöttön
őstag

Igen, be írtam hogy Diablo 2 Resurrected Beta, és csak az előrendelés opciókat dobja ki, a bétával kapcsolatban semmit se, pedig kellene, mert már konzolokon is előre le lehet tölteni.

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#7299) ProEvoFan válasza Pöttön (#7298) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

PS appon próbáld.
PS appon belül rámész a store-ra, és ott is lesz a fő oldalán a New Games alatt a D2 beta free.

(#7300) savior válasza Peddy789 (#7295) üzenetére


savior
őstag

Magyar D2 discord: [link]
Meg van pár külföldi is, csak keresni kell.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.