Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:00:10

LOGOUT.hu

Diablo II Classic és Resurrected Alapok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4751) SzalaiG válasza wikings2 (#4750) üzenetére


SzalaiG
addikt

Köszi ez a páholy tényleg hasznos.

(#4752) wikings2


wikings2
őstag

gyerekek mi ez a halál?:)
Lenne egy amolyan szavazós kérdésem ahol kiélhetitek kreativitásotok:D
Egy 1méter szer 70 cm körüli posztert akarok csináltatni a falamra diablo 2 eset
fektetett vagy álló az mind1, a lényeg hogy ti milyen képet csináltatnátok?:)
Nekem egyenlőre a Diablo 3 as Tyrael a kedvencem:)
Győzzetek meg!!:D
:C :R

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#4753) bolcsodal válasza wikings2 (#4752) üzenetére


bolcsodal
addikt

Nézz körül a FanArt szekcióban is a blizz honlapon. Vannak érdekes darabok....

They drew first blood....

(#4754) wikings2 válasza bolcsodal (#4753) üzenetére


wikings2
őstag

pont az lenne a lényeg hogy ide feltesztek rögtön látható módon :)
hogy éljen a fórum és ne legyen pont ennyivel letudva:)

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#4755) mcsabee


mcsabee
senior tag

Na, úgy néz ki, hogy jön az 1.13b a PTR-re. Egyelőre a patch notes nem került a hivatalos fórumba, várás van ezerrel.

"The Diablo II Public Test Realm for patch 1.13 is being brought offline as we prepare to deploy a new build that includes additional changes. We'll post patch notes and further information when the update is live."

Nagyjából azt jelenti, hogy a Diablo II Public Test Realm-et lekapcsolják, mert egy újabb verziós 1.13-at készülnek fellőni (ez lenne az 1.13b). Később megosztják velünk a teljes patch notes-t is, miután a frissítés elérhető lesz.

[LINK]

/e: Wikings, itt egy jó kép ötlet, csak az a gáz, hogy van rajta felirat :F . Meg 70 centire sehogy se férne fel, túl kicsi, de szerintem dögös kép ^^.

[ Szerkesztve ]

Stay a while and listen...

(#4756) wikings2 válasza mcsabee (#4755) üzenetére


wikings2
őstag

hát nem rossz:D
gondolkodóba vagyok nagyon, lehet 2 lesz belőle:D
Am ez az igazi b.netet gondolom resetelni fogja teljesen nem?

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#4757) Stalker-2572


Stalker-2572
addikt

Jól tudom?
Fejlesztők: Blizzard Entertainment
Kiadó: Blizzard North
?

All Black...

(#4758) Equinoxe


Equinoxe
csendes tag

1.13b részletei

Amik az 1.13-ban benne voltak, de az 1.13b-ben már NEM szerepelnek:

- Nightmare/Hell WilloWisps champions/uniques have had their damage greatly reduced.
- Updated two Act 5 mercenary names to Klar and Tryneus.
- Lightning Mastery - Reduced overall effect by 15%

(#4759) B.BOY


B.BOY
csendes tag

Hello, tudna valaki segíteni mert nem tudom feltelepíteni a Diablo 2t és a Lodot Win7re.
Amikor berakom a telepítő lemezt a win7 azt írja ki hogy: No program start menu found.
Nem tudom, mit csináljak a kompatibilitási módban xpsp2/sp3al nem indult.
A válaszokat előre köszönöm.

Ép hardverben ép szoftver!

(#4760) wikings2 válasza B.BOY (#4759) üzenetére


wikings2
őstag

Csak az Autorun nem pörög fel? vagy manuális telepítéssel sem megy?
No meg eredeti a kicsike?:)

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#4761) mcsabee válasza Stalker-2572 (#4757) üzenetére


mcsabee
senior tag

Vagy csak simán Blizzard Entertainment. Ahogy tetszik.

(#4759) B.BOY:

Javaslom, hogy vidd el egy olyan haverodhoz, akinek XP-je, telepítsd fel, majd az egész telepítési mappát lökd bele egy rar-ba, vagy zip-be, vagy ami neked jól esik, írd ki lemezre, másold rá pendrive-ra, tárold vinyón...

Bármikor kell, csak kicsomagolod, és megy, nem kell telepíteni :) . Nekem így van egy 1.07-em, egy 1.09-em, és egy 1.12-m is rar-ban :) .

Stay a while and listen...

(#4762) Twilight.666 válasza B.BOY (#4759) üzenetére


Twilight.666
csendes tag

Pedig mennie kellene win 7 alatt. Nekem a 32 bites RC és a 32 bites Home Premium alatt is megy, még iso fileból is (eredeti d2+lodról van szó). Kompatibilitással sem kellett
szórakoznom. Simán települ, simán felmennek rá a patchek is, úgyhogy ne add fel nem a Seven miatt nem megy. Tört verzióról vagy 64 bites oprendszerről nem tudok nyilatkozni...

(#4765) Cyberbeni


Cyberbeni
addikt

bármelyik win7 alatt jobb gomb->kompatibilitási problémák megoldása. beállítja autómatikusan, és menni fog. (nekem win 7 x64 ultimate van fent, és gond nélkül megy)

(#4766) icons


icons
addikt

Hello!

Baba fejlesztés: régebben volt róla szó, hogy Concetrate, vagy Berzerker.
Utóbbi mellett szól, hogy kb 2* akkora sebzést lehet elérni vele, tehát tanknak jó. Nem mindenhova alkalmas, hisz mágia ellennállású lényekkel szemben gondban van az ember. Illetve ha folyamatosan ütök, akkor nagyjából 0án stagnál a def-em, ami hogyhogy nem gáz?
Viszont nekem a Concentrate még mindig jobban tetszik, bár a sebzése kisebb, de írtózatos mértékű def-et lehet vele elérni.

Egyébként Ik set menne a barbárra, meg van egy torch-om hozzá, nem tudom még, mire fogom használni.

(#4768) icons válasza icons (#4766) üzenetére


icons
addikt

Upper!!

(#4769) bolcsodal válasza icons (#4766) üzenetére


bolcsodal
addikt

Concentrate. Berserkben szét fognak szedni. Nekem most van egy IK babám..igaz torch nélkül. WW+Concentrate+BO. Ezeket fejlesztgettem. Két Shael az IK hammerbe és van +75% Increased Attack speed oszt mehet a hent...

Nem egy erős build, de lehet vele játszani egyedül Hell-en. Überhez kevés..próbáltam... :U

[ Szerkesztve ]

They drew first blood....

(#4770) icons válasza bolcsodal (#4769) üzenetére


icons
addikt

Én is így gondoltam. Iszonyat DEFet el lehet vele érni. IKból még hiányzik a páncél meg az öv, de megszerzem addig, amíg használni tudja, és akkor mehet a gyepálás. Plusz torch-om van már hozzá. Majd kiderül, mi sül ki belőle :)

(#4795) wikings2


wikings2
őstag

enyhe hsz növelés:D xD
Bowazon ra veszek lc ket max dmg vel ha van valakinek szóljon. :)

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#4796) krisz200


krisz200
csendes tag

sziasztok

van egy nagy problémám az 1.10 -zel
mikor át akarok menni az act 2 be akk kidob a játék 1 üzenettel:
Unexcepted violation (C00000005)

mi lehet a hiba?

(#4797) wikings2 válasza krisz200 (#4796) üzenetére


wikings2
őstag

jókérdés :)
Patchelés közben nem volt probléma?
Nekem is ki dobja ezt az üzenetet de nekem csak akkor mikor kilépek a játékból ( Eredeti nekem és 1.12 őn fut)

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#4798) icons


icons
addikt

IK (Concetrate-s) baba:
DEXre nem adok semmit, mert a full set úgyis ellát majd attack-kal + concentrate
Energy: nyilván semmi
STR: úgy, hogy összesen 232 legyen mindennel együtt (hogy a páncélt elbírja)
Maradék Vitality-re.

Ez így megfelelő?

+segítőre mit érdemes adni?

[ Szerkesztve ]

(#4799) krisz200 válasza wikings2 (#4797) üzenetére


krisz200
csendes tag

nemvolt patch hiba de 1.07-ről egyből 1.10 re frissítettem
az nemcink?

ja és a játék nem eredeti :B
de egyébként 1.07 nél nincs ilyen probléma

[ Szerkesztve ]

(#4800) mcsabee válasza krisz200 (#4799) üzenetére


mcsabee
senior tag

Akár egyből frissíthetnél a legfrissebbre is, az nem lehet probléma. Esetleg telepítsd fel full-ba, ha nem úgy volt eddig, vagy valami editorral babráld meg a mentésed, hogy meglegyen Act 2 első WP-je.

Mikor produkálja a hibát, ha át akarsz utazni, vagy mikor WP-n akarsz menni?

Stay a while and listen...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.