Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:00:10

LOGOUT.hu

Diablo II Classic és Resurrected Alapok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4851) bolcsodal


bolcsodal
addikt

Nah..leszünk páran, remélem összefutunk. :)

They drew first blood....

(#4852) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

és ilyenkor nincs itt a diablo2 cdm...

mondjuk utóbbi évben nem játszottam, előtte lévő két évben pedig csak retroztam. 1.13 már javul, de pár dolog (multiple stash!) még mindig hiányzik.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#4853) icons


icons
addikt

The Diablo II realms will be brought down at approximately 9:00 AM PDT, March 23 to reset the ladder and release the 1.13 patch.

We anticipate this maintenance could take as long as six hours from the time the realms are brought down. We'll provide more information if that estimate changes.

ELMÚLT!!

És még minden karaterem ladder, és még mindig nincsen fent az 1.13... Hmmmm...

Egyébként sosonál úgy tűnik életképes szinte minden dualsoso változat. Egy fagy azért jól jön, hogy lefagyjanak az ellenfelek, de mellé mind Meteor, mind Lighting megfelelőnek tűnik. Sőt.. Ami azt illeti, több Fire immun van a runhelyeken, mint lighting...

(#4854) icons


icons
addikt

SERVER DOWN!!!

(#4855) Cyberbeni válasza icons (#4854) üzenetére


Cyberbeni
addikt

most épp letölti a verziót ha csatlakozni akarok, de még mindig az 1.12-t. de most nem érek nagyon rá próbálgatni, mert sorozatokat nézek :D

(#4856) mephi666 válasza icons (#4853) üzenetére


mephi666
nagyúr

jobban belegondolva a pdt lehet a kulcsszó: los angeles-i idő :B ott épp délelőtt 10:23 van, tehát kb. alhatunk egyet, mire menni fognak a szerverek...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#4857) icons válasza mephi666 (#4856) üzenetére


icons
addikt

Atyaistan...valóban...

Mérnem tudnak ezek GMTben mérni dolgokat?...8óra az eltérés? SF 9 óra, tehát feltételezem LS is annyi, nem?

(#4858) wikings2 válasza mephi666 (#4856) üzenetére


wikings2
őstag

de ha ott 11:06 van most és 9 re ígérték akkor már 2 órája mennie kellene :\

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#4859) icons válasza wikings2 (#4858) üzenetére


icons
addikt

Jó kis logi sztori lesz ebből :D
9re ígérték a szerverleállást, és 6órát mondtak, mire készen lesz, és lehet felmenni az új patchhel.

Ez elvileg 23óra körül fog megtörténni GMT+1 szerint, de mivel a Blizzardról van szó, szerintem nem sietik el, és holnap reggelre lesznek készen :)

(#4860) wikings2 válasza icons (#4859) üzenetére


wikings2
őstag

mondhatták volna azt is ennyi erővel hogy 24 edike és akkor nem várja az ember 23 ra -.-...

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#4861) icons válasza wikings2 (#4860) üzenetére


icons
addikt

De mégis 23lett :D 17es vagyok, a legelsők meg 22es jelenleg, még van esély bekerülni a 100ba :D. Act2elején-közepén tart az eleje :D

(#4862) Cyberbeni


Cyberbeni
addikt

nekróval lvl20 act4 river of flame. persze nem egyedül voltam. akik hamar kezdték, azok már nm-en vannak legalább
szerk: már hellen vannak egy páran.

[ Szerkesztve ]

(#4863) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Diablo II v1.13c Patch

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#4864) mephi666 válasza Vistaboy (#4863) üzenetére


mephi666
nagyúr

reggel lehúzta az updater 1 pillanat alatt :)

tetszik ez az 1.13 eddig... akara-nál resetelhetem a pontjaim és a dropok is mintha megnőttek volna, mert blood raven-ig esett pár rare cucc... sorcit indítottam és gondolkozok, hogy cold+fire vagy cold+light legyen? szerintem a villám mellett fogok dönteni, mert a "lejárt" sorcim is nagyon jól ment ezzel a felállással... (bánom, hogy az a kari elveszett... nem is értem, miért... időnként ránéztem minden karimra, nehogy törlődjenek és egyedül a sorcim buktam be... természetesen az volt legjobban felszerelve: tal rasha szet meg jópár unique volt nála... runákról és torch-okról nem is beszélve... na, mindegy... nem volt egy "húdeértékes" felszerelése, de szerettem... ladder reset kárpótolt most és ez a kari még jobb lesz :B délután kockulok pár órát...)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#4865) icons


icons
addikt

Ha jól láttam, 86 körül van a teteje :D Nekem lvl27et sikerült elérnem...

(#4866) wikings2 válasza icons (#4865) üzenetére


wikings2
őstag

51 light/teleporter sorc de háleluja oltári nehéz :D
eladtam night countess ből jött low rune packot (30 runa ral alatt) 80fg ért :P
oltári :D:D

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#4867) icons válasza wikings2 (#4866) üzenetére


icons
addikt

Szerencsére élnek még kockák kerek földünkön :).

Szar ez a peccs... kétszer dobott ki ma join buggal... úgy, hogy összesen 2órát játszottam. Lehet, hogy nem peccshiba, hanem szerver, de nekem teljesen mindegy, akkor szídnivaló ez az új peccs...mit dobál ki egyfolytában...

Másnak is vannak vele problémái, vagy csak neki velem?

(#4868) icons válasza icons (#4867) üzenetére


icons
addikt

Nagyjából negyedóránként lefagy, bár a legutolsó az majdnem egy teljes baalrun volt csak... Lister még megmaradt...

Oké, oké, hogy sokan játszanak, nade akkoris..

(#4869) wikings2 válasza icons (#4868) üzenetére


wikings2
őstag

nekem alapból rossz a netem már lassan 4-5 hónapja szóval 10 percenként ledob , egy értelmes runnom se volt még, mikor 18 lettem 23 ig felpörgött tombrunnal nagyon gyorsan es mikor ledobás után visszaléptem csak 20 as voltam :\

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#4870) mephi666


mephi666
nagyúr

engem tegnap 1x dobott le: dark wood-ból visszakerültem stony field-re és kb 15percet buktam meg egy rare kesztyűt, amit nem is azonosítottam, tehát annyira nem fájt... szépen lassan szólózgatok... lassabban haladok, mint régen, amikor 1nap alatt simán felmentem szólóban hell baal-ig :B reggel néztem: már 91-en is vannak exp. normal ladder-ben, de elég jól álnak mind a 4 módban már... vannak kockák rendesen... ma is nyomom kicsit... mephi a cél a mai napra... rühellem a dzsungelt... :(

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#4871) bolcsodal válasza mephi666 (#4870) üzenetére


bolcsodal
addikt

Bár lenne időm játszani! :O Szívesen csatlakoznék...most lvl14-nél járok Pala, zealot....

They drew first blood....

(#4872) mephi666 válasza bolcsodal (#4871) üzenetére


mephi666
nagyúr

sajnos nekem sincs sok időm... főleg ezért játszok általában úgymond "single-ben bnet-en" :B általában 15:30körül esek haza aztán van, hogy ilyenkor nekiállok kaját készíteni vagy valamit csinálni, míg 17:30körül nem ér haza barátnőm... eddig szoktam általában játszani is, de ez szimultán megy majdnem mindig valami elfoglaltsággal és ilyenkor tp->falu, majd folytatom... ez nem tesz jót a multinak és nem akarom bosszantani vele a csapattagokat, hogy véletlenszerűen afk-zok... néha hiányzik az az idő, amikor suli volt, összeraktam 2-3napra az egész heti órarendem, maradék napokon meg kockulás, buli, ivászat, film-maratonok, stb... ilyenkor simán ment, hogy szólóban 1nap alatt 80+ :) szerintem a faluban (ahol laktam) senki nem nyomta olyan szinten a dia2-t, mint én :) és ezt nem nagyképűségből mondom... fps-ben is anno csak 1-2 olyan ember volt, aki profibb volt (egyikük városi versenyt is nyert), a többieket lazán aláztam... igaz ez a srác napi szinten 3-4 órákat nyomta a q3-at nightmare-en... nekem elég volt a hc fokozat is...

dia2 1.13-ra visszatérve: bejön ez a patch... eddig csak néhány változtatás tűnt fel igazából: respec: szvsz. jó ötlet... megszokásból nem kezdtem el most sem szétosztani a pontjaimat, hogy tápos legyek már az első perctől, hanem tartalékolok... ugyanígy a respec pontokkal is... jól jöhetnek ezek a végére, amikor meglesznek normálisan a cuccaim és kész lesz a build... statpontokat újra tudom rakni, stb... esetleg egy cold-light->cold-fire váltást is tudok tenni, ha gyengének érzem... tegnap kicsit féltem a banyánál, hogy a trade helyett nehogy véletlenül elb@sszam, de szerencsére rákérdez a program ilyenkor, hogy: "biztos ezt akarom-e?" :)

másik dolog, aminek örülök: a rúnák színe... végre elkülönül a többi cucctól így, hogy olyan színt kapott, mint a crafted cuccok :)

egyelőre ennyit tapasztaltam meg itt-ott mintha több mob lett volna már normalon is, mint régen... de ez lehet, hogy csak a random miatt volt...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#4873) for3l


for3l
senior tag

új patch!? végülis már ideje volt.. lehet, visszanézek én is egy kis játék erejéig. :B

(#4874) icons


icons
addikt

mci az accom, vegyen fel bárki, aki akar majd játszani együtt. Most 40körül vagyok, Norm Baalt akarom leölni, húzni nem nagyon tudok, mert nincsen manám, de majd ha az is lesz, szívesen segítek :).
Főleg olyan kapcsolatokat keresek, ahol kevés a kötöttség, és én is jól érzem magam benne.
Ideális pár lenne számomra egy hasonló szintű karakter, akivel mehetnénk együtt pubban. (ilyenek már léteznek, de szívesen várom az újak jelentkezését)

Egyébként ez az újraosztás szerintem picikét komolytalanná teszi az egészet, mármint jjó, meg minden, de pont az volt a Diablónak a szépsége, hogy előre mindig el kellett döntenem, hogy mire rakok. Persze ez rossz is volt, de valahogy mégis bejött... most meg már nem is klell gondolkodni, csak klikkelni...
Meg még mindig túl könnyű a játék szerintem, jó lenne, ha lenne benne valami igazi kihívás... Persze dualozni nem szoktam, lehet, hogy ezért nem tudok róla, hogy van, nodeakkoris könnyű végigvinni...

(#4875) Cyberbeni


Cyberbeni
addikt

hát én ma kinyírtam norm baal-t asszem 43-44 szummónerrel, meg volt bent még 1 nekró, aki baromi béna volt, a decrepify-omra castolta rá az ad-t, meg egy soso aki legalább 2szer meghalt, aztán pedig felszedték a cuccot előttem, mert a szokásos beakadás volt baal halálánál. (másnál is van ez?)
persze gondolom nem túl értékes cuccok esnek norm baal-nál, de akkoris ha nem csinálnak semmit, akkor ne vegyék már fel a cuccot.

(#4876) bolcsodal


bolcsodal
addikt

Mit mondjak nem a legstabilabb patch..20 perc játék után fatal error... :DDD

Namind1...így is sok a melóm...

They drew first blood....

(#4877) icons


icons
addikt

Laggol össze-vissza, grátiszba nekem átlag negyed óránként join bug van, ami kb 5percig kihúzza magát...másoknál ennyire nem rossz a helyzet, de senkinél se jó...
Előbb pl játékból kiléptem a csetbe, és most nem tudok visszalépni...pedig nem dobott ki, magamtól tettem mindent...

(#4878) mcsabee


mcsabee
senior tag

Látom mindenki érzi mennyire király a Rollback :D .

Jómagam 86-os vagyok, haladgatok, csak nehéz jó baalrunt találni :-\.

/e: Egyébként mephi666, akárhányszor lehet respecelni, 3-szor engedi a quest, de tokenekből végtelenszer tudsz. Szóval nincs értelme tartalékolni.

[ Szerkesztve ]

Stay a while and listen...

(#4879) Grifid válasza icons (#4877) üzenetére


Grifid
aktív tag

Mázlista.
Én tegnap elött olyan szinten "beragadtam", hogy csak a supportnak küldött levelem után dobták ki a karakteremet a "játékból" cirka 3 órával később. Egyszerűen játszhatatlan volt a battlenet.

[ Szerkesztve ]

(#4880) mcsabee válasza Grifid (#4879) üzenetére


mcsabee
senior tag

Már elvileg nincs ilyen, fixálták azt a problémát, ami ezt okozta.

Stay a while and listen...

(#4881) Cyberbeni


Cyberbeni
addikt

ladder only rw-ket működésre lehet bírni singleben valahogy?

(#4882) Grifid válasza Cyberbeni (#4881) üzenetére


Grifid
aktív tag

Ha jól tudom utoljára az 1.11-es patchnél lehetett ott is csak a PlugY Survival Kit
nevű progival.

(#4883) Cyberbeni


Cyberbeni
addikt

megtaláltam: [link] itt a mod 1.11b-t, rendesen működik 1.13 alatt is (legalábbis az edge-t kipróbáltam és ment)

(#4884) betyarr


betyarr
veterán

az új patchel battle net nélkül is fagyogat?vagy csak a netre allergiás?már tenném felfele :K :K

(#4885) Cyberbeni


Cyberbeni
addikt

Javazonnak van valami jo fegyo singleben? Polearmal ugye nem működnek a skilljei? :S de azert ha crescent moont adok mercnek akkor az leveszi az én támadàsomkor is az ellen light resét? és csak azt amit o is tamad, vagy az osszesnek? Illetve meg armornak mit erdemes, en peacet neztem, az ad skillt, meg segitot is idez, ami fogja az uteseket...
@betyarr: nekem nincs semmi para singleben sem lanom, viszont haver nem tudott atmenni actok kozott a foboss leolese utan, ezert atkulde a fajlt es en mentem at helyette (kilepett a game nala, bar meg csak a3 elejen vagyunk)

[ Szerkesztve ]

(#4886) betyarr válasza Cyberbeni (#4885) üzenetére


betyarr
veterán

:U :O

toljam fel,ne toljam fel?diszizdakvescsön!

(#4887) mephi666


mephi666
nagyúr

nem tudom, de nekem nem volt eddig problémám az új folttal... még indulás után volt 1 disconnectem, de most hétvégén normálisan tudtam játszani (már amennyire az időm engedte), szépen átszenvedtem normal-t, megvan az orb és innentől kezdve megy a daráló... baalt runolgattam 1-2 szint erejéig, hogy nightmare elején is legyen már ereje a gömbnek :) esett pár unique eddig, de semmi igazán komoly... szerintem pár nap és hellbaal fog menni, aztán indítom a multis amát :) az még szép jószág, főleg ha cb-re is összejön pár cucc... multi shot+piercing+cb+vegyes sebzés és szinte semmi nem fogja meg... a life/mana steal-ről nem is beszélve... durva kis kari, én nagyon szeretem :K

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#4888) betyarr válasza mephi666 (#4887) üzenetére


betyarr
veterán

nah lehet feltolom,aztán max reinstall ha küszködni kell.a karit hogy lehet lementeni,ha valahogy újra kell tenni a proggit?

(bocsi,nem akarok beleszólni,csak én így ismerem:"stone fire?no,on today sky" :DDD de jó poén az biztos!)

(#4889) mephi666 válasza betyarr (#4888) üzenetére


mephi666
nagyúr

ha jól rémlik, a dia2 telepítési mappájában van egy characters vagy save könyvtár, amiben tárolódnak a mentések single esetén... a karakter nevével szerepelnek az összetartozó fájlok... :)

egyedül azt sajnálom, hogy a stash-et nem növelték meg az új patchnél... mindig kevés a hely :( kövekkel/rúnákkal már majdnem koppon van... törölnöm kell a nonladder karaktereimet és csinálni féltucat hordárt megint...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#4890) betyarr válasza mephi666 (#4889) üzenetére


betyarr
veterán

faja,megvan!tolom felfelé az új fótot!köszi! :R

jaja,a stasht pont tegnap este néztem hogy igazán lehetne nagyobb,vagy legalább szintenként bővülhetne,mert az elején még simán elég,de később már a hátizsákja is tele van mindenféle jóval a karinak,mint a mikulásnak,mert nem fér a ládikába.

(#4891) mephi666 válasza betyarr (#4890) üzenetére


mephi666
nagyúr

hát igen... van pár kedvenc buildem, amiket szeretek megcsinálni: cold-light sorci, multi ama, elemental druid, summon/poison neci és már 5 karakterhely betöltve... a maradék 3 elég kevés a cucchordóknak :( ezek mellett a smiter pala is jóféle (igaz lassan öl, de biztosan) és akkor aztán tényleg nincs több hely... simán el tudnék viselni egy akkora stash-t, amekkora a retro mod+plugy alatt volt... :K

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#4892) betyarr válasza mephi666 (#4891) üzenetére


betyarr
veterán

na itt kettő folt is van: Diablo II: Lord of Destruction - v1.13 Patch,meg Diablo 2 [PC] - v1.13c Patch.most ez úgy értendő hogy az első a lod-os változathoz van,a második meg a sima (extension nélküli) változathoz?vagy mindkettő "c"-s peccs?

(#4893) mcsabee válasza betyarr (#4892) üzenetére


mcsabee
senior tag

http://us.blizzard.com/support/article.xml?locale=en_US&articleId=20758

Stay a while and listen...

(#4894) betyarr válasza mcsabee (#4893) üzenetére


betyarr
veterán

ezer köszi! :R

(#4895) betyarr


betyarr
veterán

no feltoltam,de sehol nem lelem hogy hol lehetne resetelni a statpontokat. :Y

(#4896) icons válasza betyarr (#4895) üzenetére


icons
addikt

A1Q1 megcsinálása után Akaránál lesz egy menüpont. Én ma bejátszottam, úgyh 3,2k-s lett a Blizz-em (ami még mindig kevésnek bizonyul...)

(#4897) betyarr válasza icons (#4896) üzenetére


betyarr
veterán

mi az az A1Q1?

(#4898) bolcsodal válasza betyarr (#4897) üzenetére


bolcsodal
addikt

Act1 Quest1 ;)

They drew first blood....

(#4899) betyarr válasza bolcsodal (#4898) üzenetére


betyarr
veterán

bazi öreg vagyok már... :DDD

köszi! :R

(#4900) Cyberbeni


Cyberbeni
addikt

kipróbáltam egy respecet, de fullos lvl99 palának csak 98 sk pontot adott, pedig minden küldi kész van neki (netről szedett mentés).
ja és act3-nál portálbamenéskor c000005 :S
még jó h 5-600gb cucc van azon a partíción, ahol a d2 is, szóval mehet a hibaellenőrzés, majd a defrag :S ami persze eltart egy darabig

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.