Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:00:10

LOGOUT.hu

Diablo II Classic és Resurrected Alapok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4201) Blizz válasza mcsabee (#4199) üzenetére


Blizz
őstag

Akkor micsoda ha nem képességeket tartalmaz?:)

No mistakes, just happy little accidents

(#4202) Barados


Barados
tag

Sziasztok!
Én is játszom a Diablo 2-vel 1.12-es patchen.
Valaki megtudja nekem mondani, hogy mikor lesz diablo reszet, mert elvileg júniusba már kellet volna lennie. A másik, meg hogy kb. 2 hónapja meg hackelték az accomat és CD kulcsos bannolást kaptam, pedig én nem csináltam semmit. Ilyenkor mit lehet csinálni?

" A valósággal csak az a baj, hogy nincsen hozzá háttérzene . . . kérdés: átérzed-e?

(#4203) wikings2 válasza Barados (#4202) üzenetére


wikings2
őstag

"szopni"
én ugyan mh eltem gondolom tudod mi az:)
hát nekem most törölték a karim és decemberben volt a bann a cd keyem meg 1 hónap után feloldották de az accod törölve lesz...:\

Reset?:) azmiaz?xD arra még várhatunk sztem;)
szerintem max jővőre xD am sokan álitják blizzes forumokon hogy sulikezdéskor lesz szeptember környékén....

[ Szerkesztve ]

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#4204) mcsabee válasza Nunder (#4200) üzenetére


mcsabee
senior tag

Kiegészítheti, de tuti szenvedés lesz vele, kivéve, ha gz cuccaid vannak :-). Sosem volt druidám, mert nagyon lassú, iszonyat mennyiségű FCR kell ahhoz, hogy normális tempóban telézzen.

Egyébként meg resetet akarok, és patch-et, most azonnal, vagy még tegnap...

Stay a while and listen...

(#4205) wikings2


wikings2
őstag

nem értem amúgy az egészet....
előző reset kor is ez volt hogy fg n lementek a ladder árak nl re szóval mint most és 1 héten belül már irták is az update nel hogy reset ekkor köcsögök adjatok el mindent...
De most már 2 hónapja lent az árak mnidenki szopik mert eladta l es itemeit .
Én is eladtam de semmi kedvem visszavásárolni szoval copjanak le :W :W :W :W :C :C :C :R :R :R :C :C :C :W :W :W :W

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#4206) mcsabee válasza wikings2 (#4205) üzenetére


mcsabee
senior tag

van az lassacskán 3 hónapja is :-). Még április elején lett bejelentve, hogy április végén várható a reset. De aztán ugye jött a Warcraft 3 hiba, amit az augusztusban kezdődő tournamentekre ki kellet javítaniuk, így a Diablo 2 patch parkolópályára állt. De ugye ezt senki sem tudta, és ezért az ára konstans lent voltak/vannak a béka segge alatt.

Stay a while and listen...

(#4207) atike


atike
nagyúr

De jó olvasni a hozzászólásokat itt.... Kis nosztalgia... Már 3. éve nem játszom (SAJNOS) vele... :(

(#4208) adalbert1


adalbert1
veterán

Valamelyik nap felraktam újra a Diablo II + LoD-ot, hát pár év után érdekes volt vele játszani.
Rögtön indítottam is egy új karaktert (egyelőre még csak single-ben), és furcsa volt hogy nincs nehézségválasztás. Én emlékszem rosszul hogy régen volt, vagy szép sorba jönnek a szintek végigjátszásonként?

(#4209) wikings2 válasza adalbert1 (#4208) üzenetére


wikings2
őstag

Normal kill Baal után mehetsz Nightre, Night kill baal után meg hellre.
Ha eredeti a d2+lod korongod gyere netre :) nem soká ladder reset (remélhetőleg xd) addig tegyél össze sok spiritet meg insightet nl re;)

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#4210) adalbert1 válasza wikings2 (#4209) üzenetére


adalbert1
veterán

Jaja, eredeti, viszont sajna nincs sok időm játszani, így is csak az Act I Quest 1-et tudtam eddig lenyomni. :)
battle.net-en még amúgy se játszottam, viszont simán kipróbálnám... Lehet nyomni olyan karakterrel is, akivel single-ben játszom?

(#4211) Barados


Barados
tag

Hát köszi szépen :F
És most vegyek új CD kulcsot, vagy várjam meg a reszetet?

" A valósággal csak az a baj, hogy nincsen hozzá háttérzene . . . kérdés: átérzed-e?

(#4212) Barados


Barados
tag

Nem lehet, am. ezt is is tapasztaltam hogy single-b megismertem a játékot, asszem volt egy 45-ös assassinom, aztán átmentem battle.net-re és eltűnt, szal ott új karit kel kreálni

" A valósággal csak az a baj, hogy nincsen hozzá háttérzene . . . kérdés: átérzed-e?

(#4213) wikings2


wikings2
őstag

új karikat kell csinálni.
Regisztrálsz mikor fellépsz b.net re és mikor belépsz az accountodra kapsz egy 8 férőhelyes felhasználófiókot.
Lehet single karakterrel is játszani de azt open b.net nek hivják és cheat ból áll az egész, érdemes kezdeni sima b.neten.

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#4214) mcsabee válasza Barados (#4211) üzenetére


mcsabee
senior tag

"A másik, meg hogy kb. 2 hónapja meg hackelték az accomat és CD kulcsos bannolást kaptam, pedig én nem csináltam semmit. Ilyenkor mit lehet csinálni?"

Ezt magyarázd el légyszíves, ha az accod "hackelik" meg, azért te nem kapsz bant. Vagy úgy történt, hogy valaki felment az accodra, hacket használt, és amikor beléptél lebannoltak? Alap dolog, hogy soha, senkinek sem adod meg a jelszavad. Normális jelszót használsz (ékezetes betű, számok, egyéb jelek, mint a /, vagy -)Biztos, hogy nem használtál semmit? Sok embertől halottam már, hogy ő semmit sem használt, aztán 10 perc után kiderült, hogy csak volt egy loader, vagy MH, amiről kicsit elfeledkezett a tisztelt delikvens.

Mindenesetre, ha eddig nem voltál banolva, akkor a banolás első napjától számítva 3 hónapig használhatatlan lesz a kulcsod. utána visszakapod, de az accountodtól elbúcsúzhatsz, azt majd a törlés után le tudod újra kreálni, ha akarod.

Stay a while and listen...

(#4215) mcsabee válasza Blizz (#4201) üzenetére


mcsabee
senior tag

Skill tree! Nem ugyanaz a kettő. Maradjon csak meg a talentelés a wow-nak, a diabloban pedig maradjon meg a skillezés, így van ez rendjén, nem szabad keverni a kettőt ^^.

Stay a while and listen...

(#4216) wikings2


wikings2
őstag

ezen én is jót nevettem xD
Ne keverjük az isten gamet a fossal :D
Akarom mondani a szezont a fazonnal ;)

Amúgy kérdésedre a válasz high fcr ele dudu.
Többit nem is ismerem de ha mást akarsz akkor hammerdin pala de ha druidnál tartunk az ink pvp kari amihez meg bowazon a nyerő vagy ugyszint hammapala. (esetleg firesorc?:S sosevolt iylenem)

Tényleg egy kérdés ha már itt tartunk.
Én azért nem kezdtem sose fire sorcot neten mert aztmondták hogy valami bug ja van és hogy car....
Persze hellen fire immusok miatt eléggégyér de manapság ki tolja rush nélkül kérem?:D

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#4217) mcsabee válasza wikings2 (#4216) üzenetére


mcsabee
senior tag

Hammert utálom. Mindent letolok Blizzerrel is. Egyébként mf szempontjából nem mindegy, hogy mi, mire immunis.

Stay a while and listen...

(#4218) Barados


Barados
tag

Nem tudom, biztos az volt akkor amit te mondasz. Köszi a választ és a infót.
Am. egy kezdőnek melyik a legjobb karakter? B.neten, és hogy védjem meg magam a scammerek ellen?

[ Szerkesztve ]

" A valósággal csak az a baj, hogy nincsen hozzá háttérzene . . . kérdés: átérzed-e?

(#4219) wmarci válasza Barados (#4218) üzenetére


wmarci
senior tag

Odafigyelsz tradeelésnél és nem adod meg senkinek sem a jelszavadat. Meg nem telepítesz semmilyen szaros progit, amelyre más kér. Meg nem kapcsolod ki a vírusirtót egy pillanatra sem.ugye.ugye.. ;)

[ Szerkesztve ]

(#4220) mcsabee válasza Barados (#4218) üzenetére


mcsabee
senior tag

Pontosan.

Senkinek sem adsz semmit előre, nem dobsz ki semmit a földre, senkinek sem adod ki a kódod, nem írod le semmilyen körülmények között Diablo-ban (/dnd, és társai, mind kamu, csak az accod akarják). Nem lépsz fel gyanús weblapokra, más kódot használsz, mint bárhol máshol.

Nem fogadsz el idegenektől semmilyen programot, nem telepítesz fel semmit a Diablo mellé, mert mindenért ban jár.

Talán a sorci, ami egy kezdőnek ajánlható.

Stay a while and listen...

(#4221) Barados


Barados
tag

Köszönöm szépen a választ uraim :))

" A valósággal csak az a baj, hogy nincsen hozzá háttérzene . . . kérdés: átérzed-e?

(#4222) Barados


Barados
tag

jól van marcikaaaa xD
Am. valaki tudja már hogy mikor lesz reszet? vagy ha lesz pls írjátok ki

[ Szerkesztve ]

" A valósággal csak az a baj, hogy nincsen hozzá háttérzene . . . kérdés: átérzed-e?

(#4223) kutga


kutga
nagyúr

Sziasztok!

Valaki játszik még Diablo2-t?

Én most szereztem meg az eredeti játékot, és kezdtem el játszani battle.net-en. Szerintem sokkal jobb mint single-ben nyomni.

Most egy lvl 28 sorceressem van, FO/CL buildet csinálok.

Egy valami bosszant csupán, már eljutottam Act5-ig normalon, de alig hullott valami használható felszerelés (legmagasabb egy rare csizma talán). Főleg az zavar, hogy a mostani felszerelés semmi mana regent nem ad, perig sorceressként létfontosságú lenne. Így marad az állandó kortyolgatás a manalöttyből ami hol van, hol nincs. :)

Van valami építőjellegű ötlet kezdéshez? :R

Let the Zone take me if I am.

(#4224) AtHoS válasza kutga (#4223) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Hát CL-ben jóval ritkábban peregnek jó cuccok. Sosonál a manaregen ami kritikus, de FO-bal meg lehet csinálni mivel warmthra is jut mellette pont. Amúgy meg gyúrogasd össze a zafírocskákat és tedd majd bele egy 3 likas sapiba. Azzal lesz egy kevés manád.

Igazából majd Hell-en leszel vele gondban. A lenagyobb probléma majd act3 travincal-ban fog jönni. Egyik Council cold immun lesz és ugye regenerálódik is. Ott majd segítenek, úgy egyszerűbb megoldani. Nájt Andit és nájt mefit ölögesd majd cuccokért.

read-only mode on the forum

(#4225) mcsabee válasza kutga (#4223) üzenetére


mcsabee
senior tag

Alapvető hibát ott vétetted, hogy duál ágas sorcot készítettél. Mivel neten tolod, így a nehéz részeken át tudsz jutni segítséggel, nincs szükség a második ágra. Én pure cold sorcot javaslok helyette, mondjuk blizzardot. Blizzarddal érdemes gyorsan átrohanni night-ra, baalrunokon lvlezni magad kb 65-70-ig, és leállni kicsit MF-elni. Ha szedtél pár normális itemet (occu, shako, viper), akkor húzhatsz át hellre, lvl 85-90-ig hell baalrun, és aztán ott folytatni az mf-elést.

Mana regen semmit sem ér. annyit nem tudsz összeszedni, hogy értelme is legyen. Manára egy pontot SE tegyél!

Ha eljutottál addig a 65-70-es szintig, akkor érdemes tényleg leállni mf-elni. Occu (30 fcr) must have egy mf sorcra, viper (30 fcr), shako szintén. Kesztyűd lehet magefist (20 fcr), valamint ki kell raknod egy spiritet monarchba (25-35 fcr), ezekkel megvan a 105 FCR, ami teleporthoz kell, a többi itemed lehet valami MF-es jóság, cipő war traveler, nagelring gyűrűk, valami 2, vagy 3 skilles sorc amu MF-fel, öv meg mondjuk godwrap.

Statolni úgy szoktuk, hogy STR-re annyit teszünk, amennyi a cuccokhoz kell (jelen esetben 156 a monarch miatt), DEX-re semmit, Vitality-re mindent, MANA-ra semmit.

MF = Magic Find = cucckeresés, általában ACT 1 főboss, ACT 3 főboss, ACT 5 első WP (shenk, eld), ACT 5 piros, anya portál (pindleskin), ACT 1 Countess (a tornyos biatch), ACT 2 Summoner, ACT 5 Nihlathak a célpont. Ja és természetesen Diablo, és a kovács ACT 4 Hellforge questnél.

A tárgyak leírását megtalálod ezen a weblapon.

[ Szerkesztve ]

Stay a while and listen...

(#4226) mcsabee válasza Barados (#4222) üzenetére


mcsabee
senior tag

Azt még a Blizzard sem tudja, pláne nem mi, földi halandók ^^.

Stay a while and listen...

(#4227) Barados


Barados
tag

xD oké, azért köszi a választ :DD

" A valósággal csak az a baj, hogy nincsen hozzá háttérzene . . . kérdés: átérzed-e?

(#4228) Levin01


Levin01
őstag

Sziasztok!

Mitől lehet, hogy amint elkezdek játszani, rá 5-10másodpercre újraindul a gép?
Hang és video drivert már raktam újakat, és nem azokkal van a baj. Már oprendszer is volt újratéve.
Ötlekek?

(#4229) Gyuri27 válasza Levin01 (#4228) üzenetére


Gyuri27
félisten

Tuning? Táp?

Amd - Radeon - Ryzen

(#4230) mcsabee válasza Levin01 (#4228) üzenetére


mcsabee
senior tag

Én videókártyára gyanakszom, állítsd át a teszttel a megjelenítést. Lehet valami gondja van azzal, amit elsőre belök.

Stay a while and listen...

(#4231) kutga válasza mcsabee (#4230) üzenetére


kutga
nagyúr

Sziasztok!

Köszönöm a segítséget mindenkinek.

Megfogadtam mcsabee tanácsát, és elkezdtem nightmare-en baalrunokat tolni, csakhogy most átkerültem hellre. :) Ami mondjuk nem baj, mert magasszintű segítőkkel iszonyat jól lehet fejlődni.

Kérdésem:
Enigmához rúnákat hol érdemes keresni? Úgy tudom ezek már extremely rare kategóriába tartoznak szóval nem lesz egyszerű. Ha pedig meglesznek esetleg, milyen 3 socketes páncélba kell belerakni (kvázi melyik a legmagasabb szintű vértezet)?

Másik kérdés, mivel tegnap kaptam egy Occulust, emellé keresek vmi jó pajzsot, a lényeg hogy sok resistet adjon. Amit néztem az egy Sanctuary rúnaszó, megfelelő pajzsba rakva.

Vélemények? :))

Let the Zone take me if I am.

(#4232) Blizz válasza kutga (#4231) üzenetére


Blizz
őstag

Én úgy tudom,hogy a Sacred Armor a legtöbbet védő páncél,aminek 232str a követelménye,de szerintem csak annak éri meg aki közelharcos.Esetleg ha nem vagy közelharcos akkor jó a Mage Plate asszem annak olyan 140-50str a követelménye,de egy Dusk Shourd is megteszi,ennek olyan 70-80str.És persze 3 socketes (Jah,Ith,Ber).

No mistakes, just happy little accidents

(#4233) mcsabee válasza kutga (#4231) üzenetére


mcsabee
senior tag

Enigmához rónák bárhol esnek Hell fokozaton, de én Chaos Sanctuary-t, és Travincialt (vagy hogy kell leírni...) ajánlom. Ha meglesznek, akkor 3 socketes Mage Plate-be, vagy Dusk Shroudba tett, egyszerűen nem éri meg nagyobb STR req-es armorba tenni egy enigmát.

Mindenképp Spirit Monarch-ot tegyél a sosodra, másban ne is nagyon gondolkodj, kell belőle az FHR, a resist, és az FCR, jobb alternatíva egy általános MF buildnál nincs.

És egy tanács: sose abba gondolkodj, hogy mi véd a legtöbbet, vagy hogy mi sebez a legtöbbet, egy-egy tárgyat a statok határoznak meg valójában, amik rajta vannak. Például, hiába van egy Sacred Armor enigmád, ami 600 defes, ha kell hozzá 232 STR, hiszen egyszerű egy 460 defes Duskot találni, aminek a defe csak 140-nel kevesebb, de csak 77 STR kell hozzá. Ha csak a kettő különbségét vesszük (232 str - 77 str), az sosonál 300 élet, ami többet ér, mint a 160 defense. De paladinnál ez már 450 élet, ami végleg többet ér, mint az a 140 def, hisz egy jó hammer palának van kb 10k defe.

Stay a while and listen...

(#4234) kutga válasza mcsabee (#4233) üzenetére


kutga
nagyúr

Köszönöm a segítséget!

Most még csak lvl 55-ös vagyok hellen, amíg szépen felfejlődök remélem találok rúnákat és socketes itemeket amikbe bele lehet rakni őket.

Apropó, 2 vagy 3 socketes tárgyakba lehet plusz helyeket rakni Larzuknál?

Let the Zone take me if I am.

(#4235) mcsabee válasza kutga (#4234) üzenetére


mcsabee
senior tag

Nem, csak clean itemekbe (socket nélküli) pakol lyukat.

Stay a while and listen...

(#4236) AtHoS válasza kutga (#4231) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Sosóhoz pajzsnak mindenképp Spirit rúnaszó Monarch-ba rakva, emiatt kell a sosónak 156str

Páncél max. Dusk Shroud ami erőben 77-et igényel.

Blizz
Mage Plate csak 55str igényű, de azt hammerhoz "szokás" inkább használni. Sosónál úgyis meg kell legyen spirit miatt a 156str
Igaz 156 - eni 60 - wartravi 10 - shako 2 - kb. 15 torch - kb. 15 anni = 56 körül Mage Plate is elég lehetne, bár enit ritkábban szoktak sosónak tenni, mint CoH-ot. CoH mellé meg 100 körüli str kell kb. tehát akkor meg Archon Plate 103 str is jó lehet CoH-hoz.

read-only mode on the forum

(#4237) Levin01 válasza Gyuri27 (#4229) üzenetére


Levin01
őstag

Megoldódott a probléma.
A bios-ban ki kellett kapcsolni a HDD S.M.A.R.T.-ot :W

(#4238) mcsabee válasza AtHoS (#4236) üzenetére


mcsabee
senior tag

Archon csúnya, Dusk szebb sorcon.

Stay a while and listen...

(#4239) AtHoS válasza Levin01 (#4237) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Ne mond már, hogy ez volt a megoldás? :Y

Hát bakker, mindig találkozik valami érdekessel az ember, na de ilyet?
Most már csak az a kérdés, hogy OS, lap vagy lap+winyó miatt volt a probléma?

mcsabee
Hát aki ilyennel is foglalkozik :DDD az olyan, mint az egyik haverom, aki órákon keresztül elvolt azzal, hogy a cuccok pakolgatásával nézegette hogyan változik a karakterének a kinézete :DD

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#4240) adik


adik
őstag

(Halihó, lehetne egy olyat csinálni, hogy a rövidítéseket az első hsz-be betetetitek egy modival?)

Kettő, csipkebokor vessző!

(#4241) mcsabee válasza AtHoS (#4239) üzenetére


mcsabee
senior tag

Muszáj :-). Így masszív 9 évnyi Diablózás után nincs más :-D. Most már arra kell rámneni, hogy minél szebb karit csináljon az ember, a snassz, shako-mpeni-hoto-sacredtargespirit sem menő már hammernél :-D.

Majd az új ladderben a Ward spirites sosom, amin Full Plate Mail CoH lesz, és a kezébe valami színes orb. Azon is gondolkodom, hogy a fejére 3 sock Bone Visage-t teszek, amibe lesz 3 darab 5/5 rbf :-). Tudod, a style mindenek felett!!!

Stay a while and listen...

(#4242) mcsabee válasza adik (#4240) üzenetére


mcsabee
senior tag

Lehetne, de max link formájában lenne értelme: http://hun1.rakanis.hu/d2/data/szotar.html

[ Szerkesztve ]

Stay a while and listen...

(#4243) wikings2


wikings2
őstag

visszaolvasván ez a jsp n ez a nemadod oda előre nem igazán müködik :D:D
de viszont mostanában 99.9% ban sseloptak engem meg se haverom

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#4244) mcsabee válasza wikings2 (#4243) üzenetére


mcsabee
senior tag

Egyszerű pedig, nem adod előre, mediatort hívsz, és el van intézve :-).

Stay a while and listen...

(#4245) wikings2


wikings2
őstag

lol
20fcr 3 ele 23 allres +71life 2 soc circ x)
mennyitérhet?:D:D

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#4246) wikings2


wikings2
őstag

nekem sose jöttek nem értetétk a webfordítós angolom
ich spreche Deutsch x)

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#4247) wikings2


wikings2
őstag

mcsabe
17k blizz sosomár jó?x)
duelben elverte eledudum sokszor mert rossz az fcr em.

irsznekem egy fullos(csak full skill hogy magas legyen a dmg) uniq listet blizz sosonak?:)

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#4248) mcsabee válasza wikings2 (#4247) üzenetére


mcsabee
senior tag

Nightwing sisak 5/5 die facettel
Death's Fathom 5/5 die facettel
Ormus' Robes 5/5 die facettel
4 socketedes pajzs 4 darab 5/5 die facettel
random kesztyű
Snowclash öv
random cipő

3 soso skilles amu
2 soj, vagy bk

anni, torch
9 skiller

Természetesen ezek mellé még kell bo. Így 18368-18977 a sebzés. Skill shrine-nal 19k tiszta damod van.

kép

/e: Circlet fogalmam sincs mennyit érhet. Sok life, 3 skill, 20 fcr, 2 sox, szerintem jó sokat.

[ Szerkesztve ]

Stay a while and listen...

(#4249) AtHoS válasza mcsabee (#4248) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Ez a sebzés 15-ös NW-vel, 30-as DF-el és 15-ös Ormus-sal értendő?

Kizárásos alapon gondolom 3 cold skilles amu-t akartál írni. Jó is lenne 3 soso skilles amu a dual sosómnak :DDD

read-only mode on the forum

(#4250) mcsabee válasza AtHoS (#4249) üzenetére


mcsabee
senior tag

Ja igen, természetesen. Kicsit fáradt voltam már. Természetesen sebzés szempontjából perf itemek, és 3 cold amu, mivel 3 soso skilles nincs :) .

Stay a while and listen...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.