Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:00:10

LOGOUT.hu

Diablo II Classic és Resurrected Alapok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5051) Bazzzs válasza mcsabee (#5050) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Nem hiszem, hogy bug lenne. Pár külföldi fórumon olvastam, hogy ugye a Larzuk által adott foglalatok száma a tárgy szintjétől (item level) függ. Arról lehet is találni táblázatokat, hogy melyik cucc milyen szintű. Viszont a ládában feljavított low quality/cracked felszerelés szintje a javítás után elméletileg 1-es szintű lesz. Viszont ha senki se tudja, hogy 1.13 alatt is igaz-e még ez a rendszer, akkor majd letesztelem valamikor :)

[ Szerkesztve ]

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#5052) sirdond válasza Bazzzs (#5051) üzenetére


sirdond
őstag

Az biztos,hogy a a cube-bal feljavított cucc ilvl=1 lesz 1.13-ban is,viszont,hogy a phase blade 3 socketet kap e ilvl 1-nél, azt nem tudom. 1-1,5 hónapja már nem nyomom,de volt 3 sock pb-m,úgyhogy,ha nem annyi lesz akkor tudok adni egyet. Meg lawbringerem is van,vagy nem azt akarsz belerakni?

(#5053) Bazzzs válasza sirdond (#5052) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Köszi a választ! Non-ladder karim van, így az ütősebb rúnaszavak sajnos kiesnek, de úgy láttam, hogy a Crescent moon még talán elmegy a phase blade-ben egy zealernek. A sebzés nem a legnagyobb, de cserében gyors és nem is drága összehozni. Mi az ára a Te kardodnak? :) Vagy nem non-ladder karival játszol?

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#5054) sirdond válasza Bazzzs (#5053) üzenetére


sirdond
őstag

ladder vagyok
egyébként én is használtam crescent moon rw-t csak én frenzy barbárhoz, még ladder elején, mert olcsó és valamennyire használható is. zealernek nem tudom milyen lenne,de próbáld ki
ja és ha egy tanácsot elfogadsz. rw-k kirakásához csak a hivatalos oldalt használd,ezt

sajnos léteznek annyira szemét emberek,hogy "viccből" átírnak adatokat (pl rúnák berakási sorrendjét) ezzel elrontva más szórakozását

(#5055) Thome


Thome
addikt

Sziasztok!

Megszeretném tudni, hogy lelehet-e választani a Diablo 2 + LoD játékot egy battlenet accountról, ha már hozzáadtuk?

Válaszotok előre is köszönöm!

(#5056) icons


icons
addikt

Chain Lighting + Orb socin dolgozom.

Shako van, Occu lesz, és minden ami ezekhez kell, torch, illetve anni még várat magára.

Ugye az addig jó dolog, hogy chain lighting, de valami menjen már mellé az immunok ellen, ez lenne az Orb, ha tudtok jobbat, elő vele.

Még magyarázat: van egy meteorb socim, és ezzel a kettővel mindent tudok runolni, azért választottam. A következő szerintem egy hammer pala lesz :).

Namost vissza az eredeti kérdéshez:
Mire érdemes adni? Arra gondoltam, hogy mivel az Orb csak kiegészítés, ezért: Orb, Chain Lighting, Lighting,Lighint Mastery, Charged bolt max. Utána? (nyilván armor, tele, stb meglesz, ami kell). Amire még szükség lenne: nova +charged bolt + cold mastery. Nyilván mindegyiken egy pont legalább lesz, de szerintem érdemes lenne a lightingra menni, és az Orbot tényleg csak végső esetben használni.
2es opció: cold mastery, és akkor az orb is rendesen fog sebezni, így lehetne egyenrangú a lightinggal.

Melyiket ajánljátok? :)

Köszi!

(#5057) Bazzzs válasza Thome (#5055) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Én úgy tudom, hogy sajnos nem :F

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#5058) wikings2 válasza icons (#5056) üzenetére


wikings2
őstag

A cold mastery tudtommal nem ad + ba dmg t a jeges vazsikra (asszem ellenfél resit vesz le de az mégse ugyan az :P )
Amúgy érdemesebb szerintem a sok fajta soso helyett egy palát összezúzni ,mert hogy a light soso oda is verjen ahhoz nem csak 100fg kell az biztos :)
Hát ha meg ilyen runnolgatós szüsztéma van ahhoz már az assassin is jó szóval ott lényegtelen :) (természetesen soso/pala a legjobb csak poénkodtam ) x)

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#5059) Cyberbeni válasza wikings2 (#5058) üzenetére


Cyberbeni
addikt

de mondjuk ha a szörnynek 50-es resije van és -50%-ot ad a cold mastery, akkor mindjárt 2* akkora a sebzés, mint anélkül. vagy 85%-os szörny resivel és -105%-os cm-el 8-szoros sebzés, mint cm nélkül.

(#5060) Thome


Thome
addikt

Bázeg, ehhez én núb vagyok :DDD Olyan szövegeket toltok, hogy csak nézek... :U

(#5061) for3l válasza icons (#5056) üzenetére


for3l
senior tag

hali!

szerintem először el kell dönteni, hogy miket akarsz runolni. mert pl ha nincs is benne light immun, akkor fölösleges itt ilyen combo sorcin gondolkozni, ennek ellenére én még mindig azt mondom, hogy ha már ilyenen töröd a fejed, akkor orb/firewall.
orb legyen kimaxolva (vagyis orb + ice bolt + cold mastery) aztán firewall aztán meg maradék mehet a fire mastery-re. hogy meg indokoljam: azért wall, mert ennek van a legnagyobb dmg-e (dmg/sec) és a meteorhoz képest gyorsabb is, ami szintén nem hátrány.
ha meg esetleg beneveznél egy infi-re, akkor light sorc egyértelmű.

de igy van - ahogy mondták a többiek - hammer palaval jársz a legjobban, csak arra kell enigma, anélkül semmit nem ér (legalábbis szerintem).
ha esetleg érdekel, nekem van eladó full mf hammer palám (enivel, ctaval meg minden kisebb itemmel). viszont az fg-t vagy runát preferálom cserébe érte.

szerk.: más téma. nem tudom szoktátok-e nézegetni a ladder listát (eu scl), de nevetséges: már kb ~350db lvl98-as kari van és az uccsó is (azaz az 1000.) lvl97-es :D ez mind a kib*szott sok bot miatt van... eszméletlen, bő 2 hónappal reset után. emlékszem, volt olyan ladder, mikor a vége felé (tehát reset előtt nem sokkal) még 96-os is fent volt a listán 98-asból meg kax volt vagy 50db. :) durván ekkora a különbség, csak hogy tudjátok ti is.

[ Szerkesztve ]

(#5062) icons


icons
addikt

Az az igazság, hogy főleg Überre akarok most menni, tehát a kulcsok kellenek. (és mellette MF helyeket is runolnék nyilván akkormár :) )

Mastery valóban nem növeli a sebzést, de ahogy Cyberbeni is írta, leveszi az ellenfél ellenállását, tehát általa az Orb a sebzése magasabb lesz :).

FG nem gond, egyik barátom el tud látni cuccokkal, csak a skillt kellene tudni :).

Privi ment a cuccokkal kapcsolatban for3l!

(#5063) icons válasza icons (#5062) üzenetére


icons
addikt

Ami még eszembe jutott: ha szerzek infyt, akkor a light-os soso mindenhol megállja a helyét? (+ugye lighting masteryvel gyorsan lehet írtani a light immunokat is?)

(#5064) AtHoS válasza icons (#5063) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Infy-vel minden fontos terep irtható lesz. Vannak persze olyan monszták amikről nem veszi le a light immunt, de azok nincsenek fontos terepen és elég kevesen is vannak.

read-only mode on the forum

(#5065) icons válasza AtHoS (#5064) üzenetére


icons
addikt

Megnéztem, infy sajnos még nagyon drága :(

Most átpakoltam mindent chain lighting + orb ra, de valami vicc dmg jött ki... cl: 2,6k, orb: 400 körül... hát ez ***, konkrétan semmire se jó :(

Úgyhogy gyorsan át is pakoltam Blizz-re, aminek 5k körül van a sebzése...a gond az mf, mert runolok már, de 24+24+50+19+17=134 az MFem... a gond, hogy az immunjaim is alacsonyak, ezért nem tudok ennél jobban rámenni egyelőre... Nyomom így, aztán majd csak szerzek valami jó kis cuccot:)

(#5066) icons


icons
addikt

Ha csinálok egy meteor/fire ball-os sosot, akinek van egy insis merc barátja, akkor mit tudok simán runolni vele? Countess és Nihi tuti, ők az alapvető cél, de tud még valahova menni, ahol nem gyűlik meg a baja az immunokkal? (és jó MF hely persze :) )

Köszi!

(#5067) for3l válasza icons (#5066) üzenetére


for3l
senior tag

fire soso-t mf-elni...!? :Y most ezt nem gondoltad komolyan..
akkor inkább legyen csak orb vagy csak blizz vagy orb + fire wall (amit már javasoltam), de a pure fire semmire nem jó (szvsz), csak duel-re.

figyelj, ha kell pár item, tudok adni, még low soso troch-ot is.

(#5068) icons válasza for3l (#5067) üzenetére


icons
addikt

Most van egy blizz-esem, aki egész szépen arat, viszont ugye nem visz minden helyet, countesst még tudom vele futni (úgy-ahogy), de Nihit meg se próbáltam vele :).
Ezért gondoltam, hogy ő hátha jó lehet oda :) (de akkormár nyilván nem csak azt szeretném futni vele :) )

[ Szerkesztve ]

(#5069) wikings2 válasza icons (#5068) üzenetére


wikings2
őstag

én fire sosoval kezdtem a laddert de már nem sokat játszok :)
nagyon komolyan lehet azért vele is irtani. :) Ha jól tudom andy/mefirunoltam +countess csicsoval akinek kb 2 ütés volt.
Jó az is azért :P esett néhány pöpec cucc. :)

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#5070) icons válasza wikings2 (#5069) üzenetére


icons
addikt

Haverom szerint: Countess, Andy, Mefi, Nihi, Shenk, Eld, Tresh, Summy, ezeket mind futja a meteoros soso :)
Mondjuk abban van valami, hogy firewall-lal talán esélyesebb lenne :).

Jár hozzá mercy insivel, meg shako, occu, tal rasha öv, ilyesmiket kap majd tőlem :) messze nem fullextrás, de van esélye ezeket futni?

(#5071) icons


icons
addikt

Ha valaki esetleg bővelkedne Destruction key-ekben, szívesen tárgyalok vele:).
Nagyon nehezen futom Nihit, pedig 12k-s Meteor dmg-m van (nem reseteltem statot, gondoltam mindent rápakolok a karimra, és akkor csak képes lesz valamire :) ).
Úgyhogy most van annija, soso torcha, és tényleg MINDENE ami kell, de nemnagyon teszi a dolgát :(.
Egyébként MF számít kulcsoknál? Nem, ugye?

(#5072) Cyberbeni válasza icons (#5071) üzenetére


Cyberbeni
addikt

van olyan cuccod, ami slain monster rest in peace-t ad? mert nilanál az hasznos lehet.
nem számít. de efféle kérdéseknél ott a diablo 2 drop calc.

(#5073) icons válasza Cyberbeni (#5072) üzenetére


icons
addikt

Jaj tényleg!! Van egy Nature's Peace gyűrűm :D
Köszi!!

(#5074) Adrian Mole


Adrian Mole
senior tag
LOGOUT blog

Technikai kérdés, hanggond:
Win7 64 bit
Terratec Aureon Universe, legújabb (sajnos béta) driver
Dio2 (+LOD), 1.13 patch, XP kompatibilis módban, rendszergazdaként futtatva.
A zene gond nélkül megy, a háttérhangok is (eső, szél), de a beszéd és a dinamikus zörejek, monszták hangja általában nem. Volt már, hogy ment, de nem tudom mihez kötni. XP alatt anno jó volt.Tapasztalt valaki ilyet? Van erre megoldás?

42

(#5075) icons


icons
addikt

Na, megvolt az első UTm... Összesen kétszer haltam meg, és smiterrel nem volt nehéz egyáltalán... sőt, egy picit unalmas is :D Hoztam egy CTAs sosot segítségül, de azt hiszem akad egy baba is majd legközelebb, aki meglöki az életet felfelé :).

(2 CD kulcssal sokkal egyszerűbb UTzni :P)

(#5076) Cyberbeni válasza icons (#5073) üzenetére


Cyberbeni
addikt

így már könnyebben megy?
meg nem árt, ha ismered ezt: [link]

(#5077) icons válasza Cyberbeni (#5076) üzenetére


icons
addikt

Jó tudni, hogy ilyenek is vannak :). Megnézem milyen térképek vannak még itt fent.
Időközben megvolt a második is, 16/17es Necro azt hiszem... eshetne egy soso vagy pala végre...az előző is druida lett...

(#5078) wikings2


wikings2
őstag

Fórum goldot vásárolnék kp ért akit érdekel az írjon pm et :)
Sajnos mióta leloptak nehéz újrakezdeni ezért hajlandó lennék pénzt adni a vissza (újra) vásárlásért :)
Köszi előre is :)

[ Szerkesztve ]

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#5079) sirdond válasza wikings2 (#5078) üzenetére


sirdond
őstag

mennyi kellene? ha gondolod küldök neked ingyen

(#5080) wikings2 válasza sirdond (#5079) üzenetére


wikings2
őstag

jaj azt nagyon megköszönném , de tényleg fizetek érte mert azért nem 1 perc beszerezni 5fg t se.
Hát amennyit úgy érzel hogy 'felesleg" vagy felszabadítható :) és tényleg nagyon megköszönném :)
wikings2 a d2jsp nevem :)

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#5081) icons


icons
addikt

ö... éppen UTztem, Mefi, baal halott, Diablot öltem, amikor Connection Interrupted mindkét karatkeremnek. Mikor vissza akartam menni (2perc kb) már nem volt meg a játék.

Ilyenkor szívás? Vagy ha ír az ember Bnetnek tesznek valamit? (5%esélyt adok neki...)

wikings2: ha kell, tudok adni pár tárgyat. Nemtudom mit kezdesz, de Shako, Insight, ilyesmik akadnak. Általában lowok, de van Shakom amelyik jobb :)

myass és myass2 a két accom, vegyél fel, ha érdekel :)

[ Szerkesztve ]

(#5082) sirdond válasza icons (#5081) üzenetére


sirdond
őstag

ne is reménykedj, felesleges
de,ha jobban belegondolsz egyáltalán miért kellene visszaadniuk?

amúgy ezért szoktak/kell csinálni egy baalrun-t, esetleg gyors diarunt is üt előtt, hogy meglegyen az 5 perc

(#5083) icons válasza sirdond (#5082) üzenetére


icons
addikt

Hát gondolom náluk állt le valami.

Körülbelül 20percig volt nyitva a játék :). Tehát az 5percen bőven túl voltam. Ergó szerver reset volt szerintem. Ami nem az én hibám. Tehát ők a felelősek. Hát ezért.

(#5084) sirdond válasza icons (#5083) üzenetére


sirdond
őstag

gondolom nem rollback volt, mert akkor a cuccaid meglennének
ha csak sima c/i volt, annak rengeteg oka lehet, akár a te internetkapcsolatod is. plusz gondolj arra, hogy a d2 lod majdnem 10 éves és közel 10 éves szervereken fut. akkoriban nem voltak felkészülve ilyen szintű kapcsolatokra
ehhez hozzá kell szokni és nincs mit tenni ellene, a blizzard pedig nem fog kártérítést adni

amúgy 1.13 előtt még akkor is c/i-t kaptál ha több playernél frenzy babával elsült a torchon a firestorm, vagy baal throne-t necro tele summonolta, és még jó sok ilyen hasonló

(#5085) pachito


pachito
őstag

Hi!

Elég új vagyok még Battle.net téren, ezért azok segítségét kérném, akik nálam valamivel tapasztaltabbak. Szóval az a helyzet, hogy nem tudok Battle.neten keresztül európai szerverre csatlakozni, csak a másik 3-ra (Us-West, Us-East, Asia). (pedig a játék dobozán az áll, hogy "kizárólag európai szerverekre lehet csatlakozni"...most akkor hogy is van ez? :F ) Legújabb patch van fenn. Hogyan tudnám működésre bírni?

üdv

(#5086) Adrian Mole válasza Adrian Mole (#5074) üzenetére


Adrian Mole
senior tag
LOGOUT blog

Közben kiderült a probléma: XP alatt a fülhallgatóra kikeverte az 5.1 hangot, a Win 7 alatt csak a sztereó jel megy a fülhallgatóba. Ha az 5.1-en megy a játék, minden hang hallható, vagy a Windowsban kell sztereo kimenetet beállítani és akkor jó a füles is.

42

(#5087) kenesei1982


kenesei1982
aktív tag

hi,

újraraktam a win-t, de a játék már fel volt telepítve. patchelni akartam, de kiírta, h a registryban nem találja a bejegyzést a telepítés helyéről. rá tudna vaki keresni h hol van ez a registryben? nem akarom újratelepíteni.

– Alkudozz rendesen. Ez nem ér tizenkilencet. – Az előbb azt mondtad, hogy húszat ér! – Jaj, ugyan barátom, gyerünk, alkudj!

(#5088) icons válasza pachito (#5085) üzenetére


icons
addikt

Mit ír ki?

kenesei: ha elmondod, hogyan kell, én megnézem.
Ugye a játék megy, jól értem, csak a patch nem fut le? (ha nem a játékból szeded le, akkor?)

[ Szerkesztve ]

(#5089) AtHoS válasza kenesei1982 (#5087) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Indítsd el a d2vidtest-et, majd utána magát a játékot is. Ha beértél a menübe nyugodtan lépj ki és mehet fel a patch

read-only mode on the forum

(#5090) pachito válasza icons (#5088) üzenetére


pachito
őstag

Már mindegy, megoldódott, köszi :DD

(#5091) kenesei1982 válasza AtHoS (#5089) üzenetére


kenesei1982
aktív tag

köszi, kipróbálom

– Alkudozz rendesen. Ez nem ér tizenkilencet. – Az előbb azt mondtad, hogy húszat ér! – Jaj, ugyan barátom, gyerünk, alkudj!

(#5092) kenesei1982 válasza AtHoS (#5089) üzenetére


kenesei1982
aktív tag

működik a patchelés, köszi.

azért raktam fel az új patchet, mert lehet benne skill resetet csinálni. ezt csak 1x lehet eljátszani? vagy van vmi trükk h újra lehessen resetelni?

– Alkudozz rendesen. Ez nem ér tizenkilencet. – Az előbb azt mondtad, hogy húszat ér! – Jaj, ugyan barátom, gyerünk, alkudj!

(#5093) icons válasza kenesei1982 (#5092) üzenetére


icons
addikt

3* lehet megcsinálni a teljes resetet, Akaránál, minden A1Q1 befejezés után. Illetve 3boss dob essenciát, és ha azokat összeszeded, akkor tudsz 1skillt/statot lenullázni, és újra elosztani a pontjait :)

(#5094) mcsabee válasza icons (#5093) üzenetére


mcsabee
senior tag

Ezen annyit javítanék, hogy Andariel és Duriel ugyanazt dobja, ehhez kell még a Diablo, Mephisto és Baal által dobott essence is, így a 4 darabot összecube-olva kész lesz a Token, amivel resetelni lehet a skill / stat pontokat.

Stay a while and listen...

(#5095) Sicilian


Sicilian
addikt

Az lenne a kérdésem, bárkihez, aki tudja, hogy van-e olyan progi amivel single módban, úgy tudnék játszani, mintha hálóban nyomnánk többen, tehát több xp-t kapnék a leölt szörnyekért.Van-e ilyen imitátor, emulátor ? :DDD

[ Szerkesztve ]

nothing is true everything is permitted..

(#5096) AtHoS válasza Sicilian (#5095) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Játékban üss egy enter-t, majd gépeld be, hogy: /players x

Ahol x = 1-től .... 8-ig valamelyik szám lehet.
A szám az aktuális játékosszámnak megfelelő nehézségűre állítja be a játékot, tehát nem csak több xp-t kapsz, hanem több HP-ja is lesz a szörnyeknek.

read-only mode on the forum

(#5097) Sicilian válasza AtHoS (#5096) üzenetére


Sicilian
addikt

Köszönöm, ki is próbálom :R

nothing is true everything is permitted..

(#5098) Cyberbeni válasza Sicilian (#5097) üzenetére


Cyberbeni
addikt

elején mindenképp könyebb több playeres beállítással, mert több xp/szint/skill. a végén meg nagyobb kihívás már.
vagyishogy nem kell az elején újraölnöd a szörnyeket a szintekért, mert kapsz eleget miközben mész rendesen.

[ Szerkesztve ]

(#5099) Sicilian válasza Cyberbeni (#5098) üzenetére


Sicilian
addikt

igen, köszönöm, ezt már tapasztaltam :B
így már egyszerűbb, mert már vagy 2-3 éve nem játszottam vele..
és emlékszem, hogy hányszor kellett megcsinálnom a pályákat,
hogy rendesen kapjam az xp-t !!
Annó Diablót öltem 25-26. szinttel, most meg a második act-nál megvan a 25.szint :DDD

nothing is true everything is permitted..

(#5100) CsiguszMaxim


CsiguszMaxim
senior tag

Hali! Már jó pár éve megvan a játék de csak most kezdtem el Bneten játszani. Olyan kérdésem lenne, hogy a régimotorosok nem tudnak valami jó kis összefoglaló oldalt ahol megtalálom pl az aktuális rúna recepteket illetve tippeket trükköket mert bár több száz órám van már a játékban de egy csomó mindent még most sem értek ami a cseten megy.

Illetve még 1 kérdés: Meg lehet valahogy oldani hogy pár 1-es színtű karakter tárolja a cuccaim és ezeket adogadhassam magamnak amikor kell?

Best teaparty evaaaaaaaaa!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.