Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:00:10

LOGOUT.hu

Diablo II Classic és Resurrected Alapok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4401) kutga válasza Blizz (#4400) üzenetére


kutga
nagyúr

Kite Shield 3 socketes.

Pár HSZ-szel előbb fórumtárs belinkelt egy nagyon jó oldalt, ahol meg lehet nézni a különféle alap tárgyak adatait (max socket, req, stb.)

[link]

Tényleg nagyon hasznos oldal, köszönet érte. :R:R

Let the Zone take me if I am.

(#4402) Barados válasza wikings2 (#4396) üzenetére


Barados
tag

De, eredetit vettem és nem tom, azt írja hogy a CD kulcsom nem engedélyezett, tartsak kapcsolatot a Blizzard Support-tal. Na utána néztem, semmit nem írt ott, és most arra vagyok kíváncsi, hogy akkor dobjam kukába a lemezt vagy . . .

" A valósággal csak az a baj, hogy nincsen hozzá háttérzene . . . kérdés: átérzed-e?

(#4403) wikings2


wikings2
őstag

add el nekem féláron:D
(ez is csak egy ötlet);)

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#4404) fiATHaLON


fiATHaLON
őstag

Írtátok ezt az item "konvertálást", ha 1.12-essel nyomom, és feltennék valami
régebbivel működő pakkot.
Átböngésztem a diablo.hu-t is, emg pár másik oldalt, de a konkrét
megoldást nem találtam.
Megköszönnék egy file nevet, meg egy rövidke leírást is a mikéntekről.
Előre is köszönöm!
(Ja, és akkor ugye úgy lesz, hogy hozzáadódnak az alap tárgyakhoz,
tehát több lesz, nem azok helyére rakja be?)

(#4405) mcsabee válasza kutga (#4397) üzenetére


mcsabee
senior tag

Non ladderben felejtős a spirit, nem tudod kirakni :-).

Stay a while and listen...

(#4406) Barados


Barados
tag

Sziasztok!

Ilyenkor mit csináljak ha nekem a diablo ezt írja ki?

Unable to connect

The CD key that you installed has been disabled. Please contact Blizzard Entertainment Technicla Support for further assistance.

Azt értem, hogy a CD kulcsom nem megfelelő, csak már eltelt a 3 hónap és még mindig ezt írja.

" A valósággal csak az a baj, hogy nincsen hozzá háttérzene . . . kérdés: átérzed-e?

(#4407) wikings2


wikings2
őstag

levan tiltva ergo cd key bannod van sztem:D
én irtam a nagyfejeseknek anno és kaptam is egy modemátortól egy angol nyelvű vűlaszt hogy valamilyen beépülő progit használtam és teljesen jogos is volt :)
azóta csak fairplay

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#4408) Barados


Barados
tag

És akkor most dobhatom ki a CD kulcsom? Vegyek újat vagy mi?

[ Szerkesztve ]

" A valósággal csak az a baj, hogy nincsen hozzá háttérzene . . . kérdés: átérzed-e?

(#4409) fiATHaLON válasza fiATHaLON (#4404) üzenetére


fiATHaLON
őstag

Akkor erre semmi ötletetek, vagy csak nem érdekel a téma? :DDD

(#4410) Barados válasza fiATHaLON (#4409) üzenetére


Barados
tag

Én alapból Diablózni nem tudok egyenlőre sry :(

" A valósággal csak az a baj, hogy nincsen hozzá háttérzene . . . kérdés: átérzed-e?

(#4411) mcsabee válasza fiATHaLON (#4409) üzenetére


mcsabee
senior tag

Én elsiklottam felette, de így elolvasva nem is értem, hogy pontosan milyen item konvertálásról beszélsz :-\.

Stay a while and listen...

(#4412) Barados


Barados
tag

Írtam a Blizzard-nak levelet, és ezt a választ kaptam:

Thank you for emailing Blizzard Entertainments Technical Support Department. In order to provide you with greater assistance, we have developed an automated reply system which evaluates your message and generates a detailed response towards it.

Please read through this message as our automated reply system has helped many of our customers. If the response given below does not assist you or it is not relevant towards your message, please reply back to this email and a live technician will respond to you as soon as possible.

==================================================
Support Information Regarding - CD-Key Issues:
==================================================

If you are experiencing an issue related to your CD-Key; please visit the appropriate link(s) below:

Is your CD-Key missing? - (http://us.blizzard.com/support/article.xml?articleId=20639)
Is your CD-Key muted? - (http://us.blizzard.com/support/article.xml?articleId=20638)
Is your CD-Key disabled? - (http://us.blizzard.com/support/article.xml?articleId=20637)

Product specific links are below.

Diablo II - (http://us.blizzard.com/support/index.xml?gameId=1&locale=en_us)
Warcraft II Battle.net Edition - (http://us.blizzard.com/support/index.xml?gameId=4&locale=en_us)
StarCraft - (http://us.blizzard.com/support/index.xml?gameId=3&locale=en_us)
Warcraft III - (http://us.blizzard.com/support/index.xml?gameId=5&locale=en_us)

Blizzard employees will not ask for your CD-Key unless you are contacting us about problems specific to your CD-Key (Blizzard employees on Battle.net have a Blizzard logo or a blue cape and plate mail, depending on the game title).

If you are inquiring about your World of Warcraft Authentication Key, please go to our Billing Support site at (http://us.blizzard.com/support/index.xml?categoryId=2320&rootCategoryId=2317).

Again, if the response given above has not assisted you or it was not relevant towards your message, please reply back to this email and a live technician will respond to you as soon as possible.

Best Regards,
Blizzard Support Team
http://www.blizzard.com/support
Blizzard Entertainment

If you respond to this email, please attach all previous messages and files relating to this issue.

Kicsit hosszú, de aki tud segíteni az legyen olvassa át, előre is köszönöm :))

" A valósággal csak az a baj, hogy nincsen hozzá háttérzene . . . kérdés: átérzed-e?

(#4413) fiATHaLON válasza Barados (#4410) üzenetére


fiATHaLON
őstag

Úgy már érdekesebb... :DDD

mcsabee: Köszönöm már nem érdekes. Azt hittem, hogy van olyan pakk,
amit be lehet rakni modként/patch-ként a diablóba és x varázscucc
helyett lesz x+500 a játékban, amiket megtalálhatok.
De úgy látom, hogy ezek a letölthető itempakkok csak arra
szolgálnak, hogy becsalja őket az ember valami
karakterszerkesztővel. :(

(#4414) bolcsodal válasza Barados (#4412) üzenetére


bolcsodal
addikt

Erre a linkre menjél tovább: [link]

A CD-kulcsod inaktiválták.... :U Szerintem kérdezz rá, hogy permanens ban-t kaptál-e. Ha nem, akkor lehet kérni, hogy adjanak új kulcsot. Egyébként miért bannoltak?

[ Szerkesztve ]

They drew first blood....

(#4415) mcsabee válasza fiATHaLON (#4413) üzenetére


mcsabee
senior tag

Aha, szal neked egy item mod kéne... hát én nem nagyon ismerek ilyet, viszont ha modozni akarsz, akkor ajánlom kipróbálásra a Median XL elnevezésű jóságot. Nagyon sok újítás van benne, teljesen megújított skill rendszer, ezer féle új küldetés, csomó új item, érdemes vetni rá egy pillantást.

Stay a while and listen...

(#4416) fiATHaLON válasza mcsabee (#4415) üzenetére


fiATHaLON
őstag

Köszönöm, igen, már ajánlották.
Tényleg egészen újjávarázsolja a játékot.

(#4417) Barados válasza bolcsodal (#4414) üzenetére


Barados
tag

ŐŐŐŐ, hát leírtam már párszor xD de leírom megint: szal volt egy hülye kis f**sz kalap ( Zozter ), aki meghackelte az acckom, ellopta a CD kulcsom, és bann, bumm, ha itt lenne előttem nem érdekel hány éves, kigyúrt-e avagy nem, fognám és betörném a fejét, aztán egyesével kitépném az ujjait, a kezeit, végül a lábát aztán feldarabolnám, és mindeközbe tűzben lógna, aztán ( még mielőtt meghalna ) folyékony nitrogént, higanyt és egyéb finomságot öntenék a szájába. Hú, bocsi, elragadott az indulat, amúgy enm vagyok aggresszív típus, csak gyűlölöm azt az állatot, és teljes szívemből kívánom, hogy üsse el a busz . Nagyjából ennyi, a bann-t ezért kaptam vagyis a CD kulcsom, írtam a Blizzardnajk hogy most mi van, ezt válaszoltá, aztán most írok még egyet, és még kitudja hányat, bocsi a fogalmazásér és az aggresszív bejelentésér, de ki kellet adnom magamból, jah és már eltelt azóta 6 hónap és elvileg vissza kellet volna kapnom, de nem kaptam, nagyjából ennyi. :DD

[ Szerkesztve ]

" A valósággal csak az a baj, hogy nincsen hozzá háttérzene . . . kérdés: átérzed-e?

(#4418) wmarci válasza Barados (#4417) üzenetére


wmarci
senior tag

Ami a szíveden az a szádon :DDD

(#4419) bolcsodal válasza Barados (#4417) üzenetére


bolcsodal
addikt

És hogyan hackelte meg az accod? Ez érdekelne.

Ha olyasmit művelt utána, amiért permanens ban jár, akkor hiába kapálózol szerintem. :U

They drew first blood....

(#4420) wikings2


wikings2
őstag

megveszem a cd ket ha érdekel természetesen annak tudatában(árban) hogy bannoltak...
amúgy meg 4k ért kapsz ujjat az nem nagy was ist das...

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#4421) Barados válasza bolcsodal (#4419) üzenetére


Barados
tag

Bolcsodal: Progival

wmarci: Ismersz te engem :D

[ Szerkesztve ]

" A valósággal csak az a baj, hogy nincsen hozzá háttérzene . . . kérdés: átérzed-e?

(#4422) mcsabee válasza Barados (#4421) üzenetére


mcsabee
senior tag

Alapvetően hackelni csak egy módon tud az illető, ha feltöri az email címed. Az account neved ismeretében tud új jelszót igényelni a mail címedre. Közvetlenül nem lehet accountot törni, mert azt hiszem 3 rontott próbálkozás után egy bizonyos időre levág a b.net, és hiába írsz be kódot, nem fog beléptetni az accountra. Tudom, hogy téged keyloggerrel törtek, csak gondoltam jó tudni ezt is ^^.

Stay a while and listen...

(#4423) bolcsodal válasza mcsabee (#4422) üzenetére


bolcsodal
addikt

Keylogger-re tippeltem én is... :U

Brute force-al elég nehéz ilyen információkhoz jutni.

Mondjuk remélhetőleg Ladder-ben, third party szarok nélkül nem is fogok találkozni ilyenekkel... :(

[ Szerkesztve ]

They drew first blood....

(#4424) wikings2


wikings2
őstag

ha mh ztál mégiscsak nyugodtan elmondhatod nem tré :)
én is csináltam... megvolt az eredménye és már megtértem xP :)
am adjatok már account neveket nagyon üres mostanában a f listem pedig telivan, csak épp offok

wikings23 vagyok vegyetek nyugodtan fel :)

[ Szerkesztve ]

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#4425) TrollBalint


TrollBalint
addikt

sziasztok,

elindítottam egy varázslót single-be, és durielnél megakadtam, az istennek sem tudom legyőzni. Gyors is, erős is, bunkó is. :) Gondoltam a diablo.hu-ról leszedem a "2 diablo egyszerre" modot és feltornászok egy lovagot erre a szintre és akkor az majd nekem kinyírja. Hát a lovag valamiért nem kapta meg az xp-t a leölt szörnyek után, sőt még a térképe sem "fedeződött fel" ahogy a varázslóval arattam, pedig 1 partyba voltunk. Így ezt az irányt feladtam, az lenne a kérdésem, hogy tudnám Durielt leölni? Ha jól emlékszem 24 v. 25. szintű vagyok, a lightning és frost ágat fejlesztettem csak. (előnyben részesítve a chain lightningot)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#4426) bolcsodal válasza TrollBalint (#4425) üzenetére


bolcsodal
addikt

Egy jófajta "hireling" kibír néhány másodpercet ellene. Egyébként meg ha van blizzard, akkor castolod és futsz előle...izgalmas, de működik...szép lassan úgyis elfogy.

They drew first blood....

(#4427) frame>24 válasza TrollBalint (#4425) üzenetére


frame>24
addikt

Bocs, így néha random beleolvasok a topikba, és csak annyit szerettem volna írni, hogy a normal szintű sorceressnek bizony egy mumus a Duriel. Én anno azt csináltam, hogy vettem egy cuccot, amivel castolni tudja a Blaze című spellt, és akkor, ahogy futsz előle, mindig pont a tűzben jön utánad. Gyakorlatilag sérülés nélkül megoldható, persze nem 2 máspdperc a dolog, de a folymatos halálnál sokkal jobb ;)

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#4428) TrollBalint válasza bolcsodal (#4426) üzenetére


TrollBalint
addikt

van egy (ha nem is a jófajta) hirelingem, de pár másodperc után meg hal annak rendje és módja szerint. :) Vettem egy botot, amivel tudok 2. szintű fireball-t lőni, de ezzel sem értem el igazi áttörést, a blizzard, ha jól emlékszem megvan, de nem nagyon láttam, hogy hatna rá :( nincs valami kegyetlen nagy ellenállása véletlenül a hideg ellen?

frame>24: blaze-zel nem probálkoztam, megmondom őszintén nem is nagyon gondolkodtam rajta, mert nekem tünt valami hathatós spell-nek, de ha azt mondod az (is) jó ellene, akkor megprobálom, ennél jobban úgysem tudok már meghalni:D

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#4429) bolcsodal válasza TrollBalint (#4428) üzenetére


bolcsodal
addikt

A blaze lett volna a köv tippem. Normal nehézségen még nincs komoly resistje Durinak. "Castoljad" a blizzardot magad fölé míg futsz a mögötted rohanó durit biztos elkapja. Egy idő után el fog fogyni... ;)

Ha van "static field" azzal is szépen lehet csökkenteni a HP-ját...de azzal nem tudsz 25% alá menni..onnantól blizzard/blaze+rohanás... :DDD

[ Szerkesztve ]

They drew first blood....

(#4430) mcsabee


mcsabee
senior tag

Static field must have. Életre toljál stat pontot, fontosabb, mint a mana. Ha eddig manára tettél, akkor rossz a build, ha van stat pontod, azt tedd el életre. Tedd tele az öved élet potionnal, az inventoryd mana potionnal, spammold durira a static fieldet, közben szlopáld az élet potiont, és invből idd a manát ha kell. Amikor lement kicsire az élete, akkor blizzel küld el az örök vadászmezőkre ^^.

Stay a while and listen...

(#4431) TrollBalint válasza mcsabee (#4430) üzenetére


TrollBalint
addikt

a satic field hat főgonoszokra? azt hittem csak a sima szörnyekre. (abból indultam ki, hogy a nekromanta sem tudja feltámasztani őket)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#4432) mcsabee válasza TrollBalint (#4431) üzenetére


mcsabee
senior tag

Persze :) . Sőt, 1.09-ben egy bug miatt hellen is minimálisra csökkentette az életüket. 1.12-ben nem tudom, hogy bugos-e még :) . De normon simán static field a legjobb, sőt, nighton is az egyik legerősebb sorc skill.

Stay a while and listen...

(#4433) TrollBalint válasza mcsabee (#4432) üzenetére


TrollBalint
addikt

most bánom, hogy elostottam a pontomat chain lightningre...

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#4434) wikings2


wikings2
őstag

1.12 ben b.neten ha jól tudom/jól láttam akkor 50-60% volt baal hellen.
nekem singlen nem volt soso val ilyesféle problémám . fire soso hamar lezuzta max 3-4 x volt dead dehát ott hc nélkül belefért még :)
---
Istenért se kapok jsp n df et a szerdám ráment hogy üzletelgettem és kaptam is ajállatokat 50-60fg set az meg nekem még sok =lőre :) főleg hogy 5 ért kapok már low annit.
ha valakinek nl ben esne és nem valami hüde szuper--------->privát :)

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#4435) frame>24 válasza wikings2 (#4434) üzenetére


frame>24
addikt

Hát én nagyon kiszívtam:
2 évig tuti szórakoztam a diablo II -vel, a végén már szetteket gyűjtögettünk, nagyobb rúna-szavakat + sok baalrun + mephi run a unique cuccokért is, de a második bekezdésedből kb sHemmit nem értek. :N

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#4436) wikings2


wikings2
őstag

inaktivitás? :Y :Y :Y :Y :Y
nemár dobjatok már fel valami témát :D
hüvelygomba xD más nem jutott hirtelen eszembe ;)
ki mennyire online mostanában b.net en?:)
én eladtam a ladderem fg be innentől kezdve felesleges:D
nl pvp z ni jó dehát majd ladder resetkor lehet kaszálni mikor az árak az egekben lesznek:D

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#4437) Barados


Barados
tag

Várom már a reszetet :)

" A valósággal csak az a baj, hogy nincsen hozzá háttérzene . . . kérdés: átérzed-e?

(#4438) kutga


kutga
nagyúr

Sziasztok!

Sorceress blizzard skilljét befolyásolja a dexterity? Sokszor van ugyanis hogy két-három blizzardot castolok magam mögé miközben az ellenkező irányba futok, és a mögöttem érkező mobok keresztülfutnak rajt sebződés nélkül, elég idegesítő hogy az amúgy 3-4k damage "nem talál be". :))

Amúgy most indítottam egy light trap Assasint, nightmare végénél járok vele, eddig ez a build tetszik a legjobban. :) Tárgyakból még nincs sok, de night végén biztos leállok mfelni kicsit.

Let the Zone take me if I am.

(#4439) AtHoS válasza kutga (#4438) üzenetére


AtHoS
nagyúr

"Sorceress blizzard skilljét befolyásolja a dexterity?"

Ugyan már :) még a hagyományos rpg-ben sincs kapcsolat a dexterity és varázslatok között. Mit vársz akkor egy pici rpg-vel meghintett játéktól ;)

A leírt "probléma" abból adódik, hogy a monszták bizony néha nem ott vannak ahol épp látszanak. Sokszor előfordul (gondolom veled is), hogy néha ott terem egy szörny a karakter mellett aztán durván elkezdi csépelni. Hát ez bizony lag bácsi ajándéka.
Meg a blizzard amúgy is mire elkezd esni eltelik egy kis idő, tehát szépen ki lehet sétálni alóla. Viszont ennek megoldására találták ki a glacial spike-ot vagy ice blast-ot.

Mod:
Trap Assa majd hellen lesz kicsit problémás. Infinity-t rakj a csicsó kezébe és enigma-t az assa-ra. Úgy már elég szépen lehet vele írtani

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#4440) Muton


Muton
addikt

a b.neten mennyi idő után törlik a karaktert?

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#4441) kutga válasza AtHoS (#4439) üzenetére


kutga
nagyúr

Üdv!

Én is lagra gyanakodtam, mivel szutyok vodás netet használok. Vmikor kipróbálom wifivel, azon jobb lesz a helyzet.

Enigmát nem tudom a játékosok hogy bírnak kirakni. :) Én már lassan négy hónapja játszom, de még a közelében sem vagyok. Lehet heti egy-két óra játék nem elég hozzá. Az az igazság, amíg questek vannak, általában addig élvezem a játékot, ha magamtól kell elindulni mfelni hamar megunom. Pedig igazán brutál tárgyakat úgy lehet találni. Próbálok tradelni, de ami egy átlagos nightmare diablo vagy baalrunban esik, nem kell senkinek, általában jót röhögnek rajtam hogy el akarom adni őket. ;)

Klánok már nem léteznek? Normális, állandó emberekkel szívesen mfelnék, akik nem scriptből veszik fel a tárgyakat. Botok használata nem minősül csalásnak? Rengeteg van belőlük fent, meg sokan vannak akik maphackelnek.

Viszont bneten nagyon sok rendes alakkal futok össze, csomó jó tárgyat szereztem már így.

Let the Zone take me if I am.

(#4442) AtHoS válasza kutga (#4441) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Hát ugye a tárgyak kérdése is mindig relatív.

Én pl. mikor nekiindulok, akkor nagyon sok olyan cuccot elrakok, amik 2-3 nap múlva már csak kidobásra jók. Ezek cserélődnek olyanokra, amik 2-3 hét múlva lesznek majd kidobva.

Aki már játszik több hónapja, annak nagy valószínűséggel már a nájton eső cuccok 98% ócska holmi és a Hellen esők közül is kevés az amit érdemes megtartani. Ha meg már elég jól ki vannak építve a karakterek, akkor szinte már csak a ritkaságok érdeklik az embereket. Persze ezek a legfullosabb cuccok, azért ritkák. Bár van köztük olyan is ami még így is szinte semmire sem jó.

Láthatod, hogy nájt baalrun/mefi, sőt nagyon sok Hell mefi/baalrun-on eső cucc is az éppen kezdőknek érhet valamit illetve a hobbiból játszogatóknak. A "profi" játékosok nem költenek számukra értéktelen holmikra. természetesen az, hogy kinek mi az értéktelen azt már ember/játékstílus/kedvenc karakterek/stb. erősen befolyásolja.

Én pl. nem szoktam nekróval játszani, így kínálhatnak nekrós cuccokat jó áron akkor sem kell. Nem vagyok piaci kofa, így ilyenekből nem szoktam üzletelgetni, bár lehet kellene :DDD

read-only mode on the forum

(#4443) mcsabee válasza Muton (#4440) üzenetére


mcsabee
senior tag

Három hónap tudtommal.

"elég idegesítő hogy az amúgy 3-4k damage "nem talál be". :)) "

Nem a sebzés mértékétől függ, hogy betalál-e, a Blizzard egy rossz szokása, hogy képes úgy becsapódni, hogy akár 18k sebzésből is alig látszódik meg valami.

[ Szerkesztve ]

Stay a while and listen...

(#4444) kutga válasza AtHoS (#4442) üzenetére


kutga
nagyúr

Üdv!

Igen, én is kezdeki kitapasztalni hogy igazából mindig csak a ritka tárgyak cserélnek gazdát, a többi nyugodtan mehet a sunyiba. :)

Én alapvetően a hobbijátékosok közé tartozom, és a tárgyaimat általában runokból szerzem, meg filgyelem ki mikor ajánl fel ingyen itemeket. Ezek persze nem vmi kuriózumok, de általában szépen fel tudom öltöztetni a karakterem. A másik amit gyakran alkalmazok hogy viszonylag alacsony rúnákból rakok ki szavakat (RalOrtTal, OrtSol, NefLum, TalThulOrtAmn), ezekkel is jól lehet haladni, skillt is adnak, resistet, ed-t. Volt olyan is hogy az eledudumnak majdnem egy teljes aldur settet kaptam itt a ph!-ról. :R

Igazság szerint azonban ezzel a módszerrel a legerősebb karakterem sebzése is megáll 3,5-4,5k körül, ami hellen úgy vettem észre kevés.

Az igazán jó skillereket (Shako, Vipermagi) nagyon nehéz tradelni, igazából csak HR-rel érdemes. :)) Mindenesetre régebben single-ben nyomtam a játékot, de abszolút nem bántam meg hogy bnetre váltottam, rengeteg a lehetőség.

mcsabee
Blizzard tényleg idegesítő, de Ice Blasttel kompenzálni lehet. Igazából az olyan karaktereket kedvelem, amiknek van korrekt elemental damage-ük, de azért oda tudnak csapni. Nemrég csináltam egy eledudut, wind treevel, nem rossz, de vele is az a helyzet hogy hellen 4k dmg kevéske. :))

Elnézést a hosszú hozzászólásért, még egy kérdés...az accountot törlik 3 hónap inaktivitás után, vagy a nem használt karakterket?

[ Szerkesztve ]

Let the Zone take me if I am.

(#4445) n_gy_k válasza kutga (#4444) üzenetére


n_gy_k
aktív tag

Helló

Tudna nekem segíteni valaki?
Saját szervert szeretnék létrehozni. Régebben próbálkoztam vele, félig meddig sikerült is, de utána vagy ráuntam maga a game-re vagy a folytonos próbálkozásra.
Van valaki, aki esetleg jártasabb ilyen téren?
Milyen gép szükséges hozzá? Net stb?
Gondolok itt pl olyanokra, mint a Kani vagy a 6net stb. Náluk milyen gépről megy, milyen nettel vagy ennek nincs befolyása ebben?

Kíváncsian várom a válaszokat.
ui.: remélem ez nem tartozik a warez kategóriába..

[ Szerkesztve ]

(#4446) n_gy_k válasza kutga (#4444) üzenetére


n_gy_k
aktív tag

A kasztspecifikus set-ek igazából csak parasztvakítások. Egyedül talán a Tal Rasha jó valamire (MF) a többi nem igazán. Hell-en dobható ki az összes. Mármint egyben, külön pl. Smiterre lehet tenni Gris pajzsot 4 p diamonddal meg Gua sityakot UM-al, de egyben az adott bónuszok ellenére nagyon gyengék. A Shako és a Vipermagi nem igazán jó skiller. Azok átlagos skillerek. Minden egyes kasztnak minden egyes ágára megvannak a legmegfelelőbb cuccok. Visszaolvasva találhatsz párat, amit írtam. Cold sosora pl ha nem mf-re kell hanem arra, hogy megállja a helyét hell-en is akkor a Tal Rasha felejtős. Ég és föld van a kettő közt. Tal Rashába 4-5k dam Uniq-okba meg 11-12k, bár cold sosó mellett nagy szerepe van a csicsónak is. Ha gyenge a csicskád akkor hellen az immunokkal nem sokat fogsz tudni kezdeni, főleg egy 8 playeres gamebe. Viszont ha rendesen fel van öltöztetve a csicsó és átlépted a 10k-s blizz damot akkor bőven el lehet éldegélni meg mf-elgetni, pindlézni, nihlázgatni egy hb-ben is. Egy ilyen sosóval meg lehet csinálni azt, hogy 7 ember fent van Te meg egyedül leölöd az összes miniont. Ezzel nem arra akarlak buzdítani, hogy ezzel szórakozz HB-n, csak mellékesen hozzátettem.

ui.: Cold soso
félreértés ne essék ez nem max dam cold soso hanem az arany középút mindenből. (dam és a többi fhr, fcr, life közt)

[ Szerkesztve ]

(#4447) Muton válasza mcsabee (#4443) üzenetére


Muton
addikt

köszi. és akkor még beléphetek a b.netre vagy venni kell egy új játékot?

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#4448) mcsabee válasza n_gy_k (#4445) üzenetére


mcsabee
senior tag

Elvileg a Blizzard nem támogatja, hogy a Battle.net-en kívül menjen ilyen szerver.

Egyébként kell egy szervergép, annak statjai attól függenek, hogy mennyi embert akarsz összegyűjteni, illetve milyen messzire tervezel (a ping miatt fontos, hogy csak a lakhelyedről csatlakoznak, vagy mondjuk külföldről is). Ha sokat, illetve messzire, akkor egy gép tuti nem elég, valamint a bitang jó net sem árt, kiváló pinggel. Ha csak az ismerőseid akarod kiszolgálni, akkor sztem elég LAN-ba tolni, felesleges szerverezni.

(#4447) Muton

A karakterek törlődnek, nem a CD kulcsod, simán beléphetsz a játékoddal, ezért nem kell újat venned.

/e: Muton, egyébként ötletes a mybrute aláírásod :D .

[ Szerkesztve ]

Stay a while and listen...

(#4449) Muton válasza mcsabee (#4448) üzenetére


Muton
addikt

Köszi! :R

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#4450) n_gy_k válasza mcsabee (#4448) üzenetére


n_gy_k
aktív tag

Max 30-50 ember, nem külföldről, csak belföldről. De inkább a 30 szerintem, mint az 50. Milyen az a bitang net? :)
Illetve akkor úgy kérdezem, hogy itthonról mit tudok megoldani? Gép: egyik: X2 6400+, 2Gb, HD4870 + másik 2xP3 933MHz, 512Mb, 9600XT. Net: 10Mb/1Mb ADSL kábel. Ping: 28-32ms belföld, speedtest szerint. Bár ehhez nem értek csak emlékeztem, hogy ez mér valami ilyet.
Igazából ismerősök még Kaniról, de nem olyan közeliek, hogy össze lehessen ülni lan-ozni vagy hasonló meg páran messzebb is vannak.
Nah remélem azért annyira nem szóltam hozzá hülyeségeket a dologhoz. :)

üdv,
n_gy_k

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.