Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:00:10

LOGOUT.hu

Diablo II Classic és Resurrected Alapok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4101) mcsabee válasza h.adam.92 (#4100) üzenetére


mcsabee
senior tag

Fogalmam sincs, sosem használtam singleben MH-t, bneten meg csak olyat, ami a mapot mutatta. Nem nagyon vagyok otthon ezekben a hacker témákban :).

Stay a while and listen...

(#4102) h.adam.92 válasza mcsabee (#4101) üzenetére


h.adam.92
őstag

hát akkor hagyom, csak kíváncsiságból kérdeztem a dolgot. bneten nem naon szeretek játszani. inkább 100x viszem végig single-ben :DDD az edmodot is azért szedtem le.

(#4103) AtHoS válasza h.adam.92 (#4102) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Miért, mi a problémád a netes játékkal?

read-only mode on the forum

(#4104) h.adam.92 válasza AtHoS (#4103) üzenetére


h.adam.92
őstag

haverom mondta h szar ott ölni a gépet. bár igazából nem nagyon ismerem a netet, meg hogy hogyan játszanak ott
meg igazából a mod miatt nem szeretnék neten játszani :)

(#4105) mcsabee válasza h.adam.92 (#4104) üzenetére


mcsabee
senior tag

Jó a bnet, sokkal nagyobb élmény, mint a single. Ha teheted próbáld ki, szerintem imádni fogod :) .

Stay a while and listen...

(#4106) h.adam.92 válasza mcsabee (#4105) üzenetére


h.adam.92
őstag

ott mi a lényeg? ugyan az mint a single csak vannak emberek is és ennyi?

(#4107) mcsabee válasza h.adam.92 (#4106) üzenetére


mcsabee
senior tag

Sokkal másabb, tudsz tradelni, partyban fejlődni, van UT, Dia Walk, rakás item, ami singlebe nincs. Meg ott a mi szeretett hun-1-ünk, ami tele van önjelölt prokkal, és nagyképű lámákka <3.

De annyiban másabb, hogy mindent tolhatsz partyban, tudsz tradelni, ezer dolgot tudsz kihozni legiten, amit singleben nem, csak hack-kel.

Stay a while and listen...

(#4108) h.adam.92 válasza mcsabee (#4107) üzenetére


h.adam.92
őstag

hmm... akkor patchelem és megnézem. :)

csak fáj a szívem a mod miatt. régebben volt egy 105-ös barbárom full set meg unique cuccokkal rakás gem volt a ládában meg setek meg unique cuccok... és formázás után elveszett.. :O

[ Szerkesztve ]

(#4109) mcsabee válasza h.adam.92 (#4108) üzenetére


mcsabee
senior tag

Jó ötlet, engem most is fent esz a fene hun-1-en, de arra figyelj, hogy clean játékra tedd, ne a moddoltra!!!!!

Stay a while and listen...

(#4110) h.adam.92 válasza mcsabee (#4109) üzenetére


h.adam.92
őstag

hát sztem modd-oltal nem is tudnék bneten játszani. :F

[ Szerkesztve ]

(#4111) mcsabee válasza h.adam.92 (#4110) üzenetére


mcsabee
senior tag

Még ha tudnál is (amit kétlek), valószínűleg úgy venné a bnet, hogy csalni próbálsz, és lehet bannolna ^^. Nem nagyon rétek hozzá, csak sejtéseim vannak, de szerintem ne kockáztass, clean diablo installal jobban jársz. És ha egyszer elkezded bneten, nem is akarod majd abbahagyni :-).

Stay a while and listen...

(#4112) h.adam.92 válasza mcsabee (#4111) üzenetére


h.adam.92
őstag

jáááj akkor reinstall :DDD

(#4113) h.adam.92 válasza mcsabee (#4111) üzenetére


h.adam.92
őstag

te milyen karival vagy? én sztem megint maradok a barbárnál :DDD

(#4114) mcsabee válasza h.adam.92 (#4113) üzenetére


mcsabee
senior tag

Huh, nekem a gyengém a blizz sorc, mindig azzal játszok. De most például van egy Classic softcore barbárom, egy Classich Hardcore sosom, és egy LOD Hardcore barbárom.

Neked azt ajánlanám, hogy kezd ej sosot, orbosat, vagy blizzeset, hogy tudsz cuccokat szerezni magadnak. Barbárral nehéz mf-elni (magic find = cucckeresés).

Stay a while and listen...

(#4115) h.adam.92 válasza mcsabee (#4114) üzenetére


h.adam.92
őstag

az a baj, hogy én nem szeretek varázsolgatni.. :( imádom ha annyi a defense meg a dmg h nem fér ki a képernyőre :DDD
nah persze igazad van, odáig el kell vhogy jutnom, ami nem lesz könnyű.

am közben rám támadhatnak más játékosok?

[ Szerkesztve ]

(#4116) h.adam.92 válasza mcsabee (#4114) üzenetére


h.adam.92
őstag

nah ennyi volt a bnet-es pályafutásom :DDD még régebben haver eredeti diablo-ját másolam át magamnak, de a cd key maradt a crackes és hát az nemjó, ugyogy ennyi. marad a single modding :DDD :DDD

(#4117) mcsabee válasza h.adam.92 (#4115) üzenetére


mcsabee
senior tag

Hát, ez egy fogas kérdés. Alapvetően ahhoz, hogy rád támadjanak ki kell jelölniük (ezt majd látd játékon belül), de kijelölni csak townban lehet, vagyis ha te épp act 1-en, andarielnél vagy lent, és ő fent kijelöl townban, azt te látod, mert megjelenik egy felirat a sarokban, és egy halálfej fent. Ilyenkor vagy megvárod és leölöd, vagy felmenekülsz egy tp-n, vagy kilépsz a játékból. De softcoreban ritka az ilyen kis szinten, leginkább baalrunokban szokás, de ott a többség úgyis leveri az egy pk-zót.

Viszont, van a tppk nevű hack, amit bármikor eltolhatnak, ha mellett állnak. Az annyit csinál, hogy egy jeges sorc, lövi feléd az iceblasteket, majd egyszercsak csinál egy tp-t, és amint felért a városba kijelöl. Annyira lassú az ice blast, hogy a hack miatt, mire odaér hozzád az utolsó ice blast, addigra ő kijelöl, te pedig halott vagy. De ezt is csak nagyobb szinten, hellen fogod tapasztalni.

Pár alapvető tanács, hogy mire figyelj.

Ha megölöd Baalt, akkor továbbmész a következő nehézségi szintre, ezért ha nem akarsz továbbmenni, mindig nézd meg, hogy baal quest aktív-e.
Figyelj arra, hogy HF-ért (Act 4 q2) gyakran húznak, de gyakran le is lépnek vele, és nem ölik meg diablot, így először mindenképpen egy csapattal haladj, hogy neked megmaradjon a rúnád HF-ből.
Ha tradelsz, nézd meg 3-szor, hogy mit tett be a másik a trade ablakba, nehogy egy színezett tárgy legyen véletlen. Én egyszer egy shakoval jártam meg. Srác betette trade ablakba, de aztán kivette és azt mondta, hogy tegyek még valamit a mal rúna mellé, én tettem, és mikor visszarakta a zöld a sapkát, nem néztem meg hogy mi az, és egy sima, fehér 1 sockos shako volt, benne egy emeralddal. Szóval nézd meg jól mit veszel :).

Stay a while and listen...

(#4118) AtHoS válasza h.adam.92 (#4116) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Nem feltétlen kell origi bneten tolni.

Vannak magyar szerok is, de bnet-hez nem hasonlithatóak a jóval kevesebb létszám miatt, de legalább így családias a hangulat.

Az alábbi linkeken le tudod tölteni ami a szerókon való játékhoz szükséges:
kani
6net
6net#2

A .reg fájlokkal tudod a win regisztrációs adatbázisába betenni a szerók címeit, hogy a játékban majd ki tudd őket választani. Mondjuk annyi a probléma a két különböző .reg fájllal, hogy így egyszerre nem lehet benn mindkettő.

Gateway Editor-ral hozzá lehet adni mindkét szeró IP-jét, bár a különböző MOD-ok miatt ha váltogatni akarsz akkor az eltérő fájlokat ígyis-úgyis cserélni kell

read-only mode on the forum

(#4119) h.adam.92 válasza AtHoS (#4118) üzenetére


h.adam.92
őstag

köszi megnézem :R

(#4120) Nunder válasza mcsabee (#4098) üzenetére


Nunder
őstag

"Esetleg próbáld valamiféle kompatibilitási módban futtatni, lehet megoldja a problémád, vagy frissíts videokártya drivert."

Kompatibilitás még nem volt de drivert ugyan minek kéne feltenni újat egy 10éves gammához? Patch talán csak frissített driverrel műkszik? Nálad ezek szerint futott hibátlanul. Nincs valami ötleted mégis hogy esetleg én is be bírjam üzemelni?

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#4121) n_gy_k válasza mcsabee (#4095) üzenetére


n_gy_k
aktív tag

Igen van benne Über Diablo. Meg UT is. Habár UT-be nem varázsol Mefi moob-okat. Ezt nem értem miért van, de mindegy, lehet, hogy csak beállítás kérdése. Vagy én emlékszem rosszul és nincs is? :) Kicksin-em még soha nem volt, de érdekesen hangzik így elsőre, lehet belefogok, kipróbálom. Addigis: [link]

(#4122) mcsabee válasza Nunder (#4120) üzenetére


mcsabee
senior tag

Nop, nekem nem indult el Vistán, ahogy írtam is fentebb: "Egy másik fórumon (de lehet itt, már nem emlékszem) senki sem hitte el nekem, hogy a Diablo II nem futott Vista alatt, és imhol a bizonyíték, emiatt nem váltottam Vistara"

Kompatibilitás az egyetlen ötletem, egyébként lövésem sincs.

Stay a while and listen...

(#4123) mcsabee válasza n_gy_k (#4121) üzenetére


mcsabee
senior tag

Nop, singleben UT-n nem idéz mefi mobokat, ez a single bugja :). Not bad kis írás, nem láttam ezt még, kicsit belemélyedek :).

Stay a while and listen...

(#4124) wikings2


wikings2
őstag

márcsak 1,5 év és ujra van karim :D:D:D!!!!!!!!!!!!!

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#4125) mcsabee válasza wikings2 (#4124) üzenetére


mcsabee
senior tag

Másfél év? Miért pont annyi? ^^

Stay a while and listen...

(#4126) wikings2


wikings2
őstag

mert fél éve bannoltak és irta admin hogy a (8) as bannolás az 2 év xDxD

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#4127) mcsabee válasza wikings2 (#4126) üzenetére


mcsabee
senior tag

A nyolcas az nem azt jelenti, novemberben mindenki Account Closed (8) üzit kapott, akit bannoltak. Ha a cd kulcsod először volt bannolva, akkor 1 hónapra elvették, viszont az accountod 3 hónap után törlésre került. Tudom, én is ilyet kaptam, accountom megszűnt, cd kulcsot viszont visszakaptam.

Stay a while and listen...

(#4128) wikings2


wikings2
őstag

nekem eztmondta admin e-mail ban o.O
m1 hát se karimhoz nem tudtam belépni se cd key nem ment de mostmár cd key megy
amugy meg az a tréfa benne h nem csináltam semmit se
mh t is messziről elkerültem

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#4129) mcsabee válasza wikings2 (#4128) üzenetére


mcsabee
senior tag

Acc-hoz nem is fogsz tudni belépni soha, 3 hónap után törlik :) . Szal csinálj új accot, és gamelj.

Stay a while and listen...

(#4130) mcsabee


mcsabee
senior tag

UP!

"It's coming along. We're still in the process of refining and testing the changes going into the patch. Work is progressing, we haven't stopped working on it or anything like that.

As far as information of what's being changed in the patch, almost anything we're working on now could be removed. Testing could deem any change unworkable and we'd have to remove it. By releasing any information on possible changes we'd be raising expectations that the change is guaranteed to make it in, no matter how many disclaimers we place on it. That said, one change we're planning is to increase the stash size to 12x10. As I said it is in no way a guaranteed change. Any number of reasons could mean it will not make it into the final patch. But enjoy the breadcrumb maybe?"

Stay a while and listen...

(#4131) wikings2


wikings2
őstag

ez mit is jelent?:D
kezdtem amugy uj accot van már 11k dmger hammerdinem es tal orb sosom
vegyél fel friendbe wikigns23 és add emg a tied:D

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#4132) mcsabee válasza wikings2 (#4131) üzenetére


mcsabee
senior tag

"That said, one change we're planning is to increase the stash size to 12x10. As I said it is in no way a guaranteed change."

Egyik dolog, amin változtatni akarunk, az a láda (stash), amit 12*10-es méretre szeretnénk növelni. De ahogy már mondtam, nincs garancia arra, hogy be is fog következni.

Az a dolog lényege, hogy azért nem lövik le az újításokat, mert még ők sem biztosak abban, hogy mi fog rendesen működni, és mi nem :) .

By the way megadnám az accom, ha nem lenne full az fl-em, így pedig kizárt, hogy felvegyelek. Csab. néven kereshetsz majd reset után, addig nem gamelek. Reset meg szerintem - szigorúan szerintem - leghamarabb június vége fele jöhet.

Stay a while and listen...

(#4133) wikings2


wikings2
őstag

juni 18 volt alegutobbi nem?:)
az még messzevan :)

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#4134) mcsabee válasza wikings2 (#4133) üzenetére


mcsabee
senior tag

Az nem jelenti azt, hogy megint akkor lesz. 2007-ben meg június 25-én volt ^^.

Stay a while and listen...

(#4135) wikings2


wikings2
őstag

tudom pnto azelött 2 nappal kezdtem neten ;)
elötte csak singlen toltam 5 evét mert karácsonyra kaptam meg diablo 2 ot csak irottan anno 02 ben és azthittem hogy nethez havifizetéskell:D

[ Szerkesztve ]

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#4136) Nunder


Nunder
őstag

Uraim!

Fentebb említettem hogy gondjaim vannak a játék Vistán történő futtatásával. Rájöttem a dolog nyitjára! 1.11 és 1.12-es patch alatt is tökéletesen megy Direct3D-ben, csak az objektumokat törölte ki. És megvan hogy miért. A perspective be volt kapcsolva, és úgy néz ki, hogy a wide monitor nem szerette. Szóval ha azt kikapcsolom tökéletesen fut olyan mintha 5 éve játszanék :C Remélem akinek ilyen vagy ehhez hasonló problémája volt annak ezzel tudtam segíteni.

[ Szerkesztve ]

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#4137) wikings2


wikings2
őstag

öööö
havernak van :O:O
köszi mnodom is neki :O :R

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#4138) Levin01


Levin01
őstag

Sziasztok!

Nosztalgiázni támadt kedvem és felraktam a Diablo2-t és az Expansion-t.
Ráküldtem az 1.12a patch-et és simán el is indult a game, viszont fél perc után újraindul a gép minden előjel nélkül és ezt csak ez a játék produkálja.
Mi nem tetszik neki? Esetleg WnXP Sp3 lehet a baja? Annó SP2-vel toltam gond nélkül.

(#4139) AtHoS válasza Levin01 (#4138) üzenetére


AtHoS
nagyúr

SP3 biztos nem probléma, ezt tapasztalatból mondom.

A konfogoddal semmi gondnak nem kellene lennie. Esetleg ha tuningolod a procit vedd vissza biztonságos órajelre. Na meg az automatikus újraindítást is kikapcsolhatnád az XP-ben. Akkor a BlueDeath alkalmával elolvashatnád mi okozza a problémát.

Amúgy lövésem nincs miért problémázik a Dio2-vel :F

read-only mode on the forum

(#4140) wikings2


wikings2
őstag

valaki eltudja nekem mndoani hogy kell gyorsan dropolni itemeket milyen billentyü kombinációval?
sokat látom hogy mnidenki ledropol 1 pillanat alatt 30 tárgyat nekemis jóljönne
köszi :R :R :R

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#4141) mcsabee válasza wikings2 (#4140) üzenetére


mcsabee
senior tag

Tudtommal ilyet nem lehet csinálni, csak és kizárólag hackkel :-).

Stay a while and listen...

(#4142) wikings2


wikings2
őstag

öh az hiányzik mégcsak xD
dualbann akkor mehetne a kukába a cd m;)

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#4143) IvI88


IvI88
tag

Sziasztok!
Diablozni támadt kedvem de mikor feltettem nem indul el a játék.
Windows7-em van és sztem ez miatt nem megy. Azt írja ki hogy ismert kompatibilitási hiba van. Mit kell vele tenni, olvastam hogy vistaval is volt ilyen probléma.

üdv: Tomi

(#4144) AtHoS válasza IvI88 (#4143) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Pedig win7 kompatibilitási listában benne van

Kompatibilitási módban ha indítod?

read-only mode on the forum

(#4145) worl555


worl555
csendes tag

helló mindenki

szeretnék egy kis segítséget kérni
eddig diablo2 lod-dal játszottam single player-ben (1.08 patch )
a héten frissítettem 1.10 re és azt szeretném kérdezni hogy mit tegyek hogy a neten is tudjak játszani ne csak egyedül?
és ha valakinek megvan az immortal king set akkor cserébe 'bármit' adok ami nekem megvan :)

(#4146) mcsabee válasza worl555 (#4145) üzenetére


mcsabee
senior tag

Kell egy eredeti, boltból vásárolt Diablo, fel kell patch-elni 1.12-re, és a főmenüben katt a Battle.net gombra, kreálsz egy accountot (kellően kemény jelszóval, ékezetes betű is mehet bele - amit nem adsz meg SOHA SENKINEK!), kreálsz egy karaktert az accounton, és játszol :) .

Stay a while and listen...

(#4147) worl555 válasza mcsabee (#4146) üzenetére


worl555
csendes tag

köszönöm!

(#4149) Nunder válasza IvI88 (#4143) üzenetére


Nunder
őstag

Pontosítani nem tudod a kiírt hiba paraméterét? Mert akkor lehetne rá konkrét választ találni, ha már közismert.

Kérdés: régen csináltam már és tudom is hogy kell: karakterek között egy gépen cucc csere. Kéne hozzá a D2gfx.dll file. Honnan tudnám letölteni? Mert eddig 2-t találtam de mindkettővel hibaüzenettel leáll a játék szóval nincs kedvem minden próba után újrarakni. Kéne a Zakarum a kalapácsos palámnak :)

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#4150) AtHoS válasza Nunder (#4149) üzenetére


AtHoS
nagyúr

"Kéne hozzá a D2gfx.dll file. Honnan tudnám letölteni?"

Esetleg innen a legelső találati címről

read-only mode on the forum

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.