Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:00:10

LOGOUT.hu

Diablo II Classic és Resurrected Alapok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4901) betyarr válasza betyarr (#4899) üzenetére


betyarr
veterán

hmmm,nagyon úgy nézem,hogy az elejétől kell kezdeni,mert ugye nekem már teljesítve van a quest és hiába gyakom le az összes nyavajást,akkor sem hajlandó akara mutogatni a resetet.tulképp egy új gáméban a save mappát lecserélve kezdem a régi karimmal és akkor már dobja a lehetőséget a csaj?

(#4902) Cyberbeni válasza betyarr (#4901) üzenetére


Cyberbeni
addikt

ha már kész mind3 szinten, akkor asszem csak hellen adja. vagy főbossoktól összegyűjteni a 4 új cuccot, azt kockázni.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#4903) betyarr válasza Cyberbeni (#4902) üzenetére


betyarr
veterán

jaaaaaaaaa,azt gondoltam,hogy kapásból van rá lehetőség.attól még igen messze vagyok hogy mind3 complete legyen.kis tudatlan vagyok :U

(#4904) Cyberbeni


Cyberbeni
addikt

még fut a chkdsk... :S
de azon gondolkodtam, hogy inkább felmásolom újra azt a fájlt, amiben az aktok közti videók vannak. ez ugye a cinematics discen a d2video.mpq? egyébként nemrég még jó volt, mert mentem már át ezzel a telepítéssel a3->a4 a portálon át.

(#4905) icons válasza betyarr (#4901) üzenetére


icons
addikt

Ú, tényleg, eddig úgy tudtam, hogy a legelején is lehet, de utánaolvastam, és úgy tűnik, csak Hellen lesz elérhető ez az opció....

(#4906) mcsabee válasza icons (#4905) üzenetére


mcsabee
senior tag

Mindenhol van akarás respec, norm, nm, és hell is :) .

Stay a while and listen...

(#4907) Cyberbeni


Cyberbeni
addikt

nah, most act1-2 kozotti videonal lepett ki :S asszem multiplayer installal megy legkozelebb

(#4908) betyarr válasza mcsabee (#4906) üzenetére


betyarr
veterán

de nekem miért nem aktivizálódik akkor?már a sivatagos részen is túl vagyok,de hiába visz vissza warriv,vagy hiába aratom le a nyavajásokat az a1q1-es barlangban,nem akarja akara mutatni :(

(#4909) Cyberbeni válasza betyarr (#4908) üzenetére


Cyberbeni
addikt

mert amikor megcsinálod a q-t, akkor adja, utólag már csak hellen adja oda a respecet.

(#4910) betyarr válasza Cyberbeni (#4909) üzenetére


betyarr
veterán

nyavaja,pedig épp azon törtem a buksim,hogy most úgyis mindegy még,de rémálomban meg már biztosan nyomatja.ezek szerint abban sem? :O

(#4911) Cyberbeni


Cyberbeni
addikt

-w vagy a -ns paracs baszta el.
ezek nélkül megy simán.

[ Szerkesztve ]

(#4912) icons


icons
addikt

Chains of Honor-t mibe érdemes rakni? Úgy értem mennyi DEF-es páncélba éri meg elpazarolni?

(#4913) kutga


kutga
nagyúr

Sziasztok!

Szoktatok mostanában innen a PH!-ról közösen Diablózni?

Nemrég kezdtem el újra a játékot, sajna a karaktereim már eltűntek, de egyiket sem sajnálom, nem voltak túl izmosak. :)

Eddig idegenekkel szoktam questelni, jó lenne ismerősökkel, de főleg magyarokkal. :)

Let the Zone take me if I am.

(#4914) Barados


Barados
tag

Csáó all !

Visszatértem, vettem egy új CD kulcsot és nyomom. Eléggé egyedül vagyok, szal ha valakinek van kedve egyszer csatlakozhatna :)

[ Szerkesztve ]

" A valósággal csak az a baj, hogy nincsen hozzá háttérzene . . . kérdés: átérzed-e?

(#4915) Cyberbeni válasza icons (#4912) üzenetére


Cyberbeni
addikt

hát ha monarch-ot használsz mellette, akkor Archon Plate.

(#4916) Cyberbeni


Cyberbeni
addikt

single-s javazonom egész jól halad, már lvl49. :) most lesz neki egy peace, egy lore, meg egy 40frw set cipő, eddig sigon öv+páncél+cipője volt. ezek mind selffound, bár egy két rúnát a hammerpalim talált (shael/amn pl, amit ugyan össze tudnék rakni pár óra kockulással, towerrunnal, de így egyszerűbb és spórolok vele időt.). ja meg insightra a5 1.wpje után kiesett a hiányzó sol, meg 4 soxosra nyomta larzuk a voulge-ot, aztán 17es aura lett belőle. ja meg valami unique tower shield is esett asszem norm diából. players 8-ban egyedül is simán megy a br neki. amúgy meg egy zeal pala van még a csapatban. (hamachin, mivel az kevésbé laggol, mint bnet)

(#4917) mcsabee válasza icons (#4912) üzenetére


mcsabee
senior tag

Gyakorlatilag mindegy, ha sorcra lesz, úgysem ment meg a def semmitől. Én a style miatt Full Plate Mail-be szoktam rakni.

Na, sikerült végre meglépni a 93-as szintet, 112. vagy overallban, és 29. soso ladderen :) .

Stay a while and listen...

(#4918) mcsabee válasza Cyberbeni (#4916) üzenetére


mcsabee
senior tag

Bnet nekem egyáltalán nem lagol, mióta fixelték rollback-et azóta semmi gondom vele.

Stay a while and listen...

(#4919) Cyberbeni


Cyberbeni
addikt

amúgy felvehettek friends listbe. most kezdtem egy fo classic sosot. ugyanaz a nickem, mint itt, ha felvesztek, akkor dobjatok azért pm-et a nevetekkel.

(#4920) icons válasza mcsabee (#4917) üzenetére


icons
addikt

Az nemrossz... A nagy gond az, hogy megint elindultak a botok, tehát ennyit a tiszta játékról máris...

(#4921) mcsabee válasza icons (#4920) üzenetére


mcsabee
senior tag

A botok igen, de nincs dupe elvileg, hangsúlyozom, elvileg! A botozás várható volt, a hackeket nem tudják kiszűrni teljesen, minden online játékban ott vannak.

/e: Az más kérdés, hogy a WoW-ban bárkit bannolnak emiatt, míg D2-ben lekakilják az egészet...

[ Szerkesztve ]

Stay a while and listen...

(#4922) Cyberbeni


Cyberbeni
addikt

piercre érdemes rakni javazonnál? ja és van egy peace armorom, ami elvileg 15ös szintű valkyre-t idéz meg, ami tudomásom szerint nem csak bizonyos ideig él, hanem amíg meg nem ölik, de nekem fél-egy perc után eltűnik, bármit csinálok. :S

(#4923) mcsabee válasza Cyberbeni (#4922) üzenetére


mcsabee
senior tag

Pierce alap skill egy javánál, armor gondra nem tudok válaszolni.

Stay a while and listen...

(#4924) Cyberbeni


Cyberbeni
addikt

a titan meg a thunderstroke hol esik a legkönnyebben?

(#4925) mcsabee válasza Cyberbeni (#4924) üzenetére


mcsabee
senior tag

Runold a 85-ös szintű területeket, ott bármi eshet, de igazából ott kellene runolnod, ahol még éppen van esély a titanra, csak nem tudom, hogy a titan ALVL szerint hova tartozik.

Stay a while and listen...

(#4926) icons válasza mcsabee (#4921) üzenetére


icons
addikt

Utánakérdezek, de azt hiszem, a dupe-ot könnyen ki szúrják egyébként :). Az a baj, hogyha észre is veszik, és esetleg ki is bannolnak (amire már kicsi az esély), asszem 1hónap jár érte kb... És lassan nekem is botozni támad kedvem, miután az emberek fele azzal tolja, és ezzel a fairplay teljesen rombadől... Mármint érted, mikor fogok összeMFelni egymagam annyi cuccot, amit egy bot 1-2nap alatt megtesz? (még akkor is, ha napközben nincs is bekapcsolva, csak amikor emberünk fent lóg a neten...)

(#4927) mcsabee válasza icons (#4926) üzenetére


mcsabee
senior tag

Ha ügyesen játszol, simán lehet annyi cuccod, csak nem annyi idő alatt. Egyébként az botoz, aki akar, én valahogy nem díjazom azt, mikor valamilyen script, helyettem játszik...

Stay a while and listen...

(#4928) Cyberbeni


Cyberbeni
addikt

lassan ráférne az amazonomra egy restat, de még mindig hiányzik egy csomó cucc.
most ezek vannak: lore rw circletben, titan+monarch, switchen: 4javask thunderstroke+sigon pajzs, sigon öv+kesztyű(30ias, 10ll), waterwalk (igazából ehelyett sanders kéne, vagy valami random 40frw-s), 2*random stat/resist gyűrű, 1 ama sk amu, peace rw random páncélban (csak az a baj, h medium, ami levesz a sebességből, kéne találnom már egy 3sox elite light armort)
csicskán meg: random insight (halbred-ben, ehelyett is kéne valami 4sox eth elite), haemosu páncél, meg random eth high def sisak.
meg kéne szereznem valami low ama torchot is, csak az a baj, h mal+um-ot kérnek érte, nekem meg még csak mal-om van.
ja meg van még 12 frw charmból, meg 1-2 cold dam charm is.
meg most esett hell shenk mellett valamelyik szörnyből egy java skiller :D persze addok nélkül, de én ennek is örülök :)

[ Szerkesztve ]

(#4929) Daneeka


Daneeka
senior tag

Hi! Hallott valaki innen kajnistáról? :U

(#4930) Cyberbeni


Cyberbeni
addikt

most esett 2 monarch egy run alatt :D eddig van 32-33-34 fcr-es monachom :D
34fcr 7 magic abs spirit ha kéne valakinek: [link]

(#4931) Cyberbeni


Cyberbeni
addikt

your connection has been temporarily restricted from this realm. please try to log in at another time. :S

(#4932) mcsabee válasza Daneeka (#4929) üzenetére


mcsabee
senior tag

Igen, miért?

Stay a while and listen...

(#4933) mcsabee válasza Cyberbeni (#4928) üzenetére


mcsabee
senior tag

Jól haladsz, rajtam egy Peasant Crown van, amu valami random 1 skill + life + mana, fegyverem Wizzy, armorom Smoke RW, a shieldem egy 35 FCR Spirit Monarch, kesztyűm TO Gloves, egyik gyűrűm BK3, másik random 10 FCR, cipőm 15 STR Sandstorm, övem is egy rare cucc, 24 FHR, life, fire res.

Megvan a 105 FCR-es BP, és a 86 FHR is, most már csak némi dam kéne (3.5k jelenleg - Blizz), meg sok-sok exp, mert még csak lvl 94 vagyok.

Stay a while and listen...

(#4934) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Sziasztok!
Újra leporlásra került a diablo 2 cd-im.Viszont laptopon szeretnék vele játszani amin vista van. Van valami megoldás erre?Bocsi ha már le volt írva párszor.Köszönöm

(#4935) Bencus88 válasza Bencus88 (#4934) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Feltettem egy patchet és megy:D:D Ennyi lett volna tényleg?Elvileg már a cd sem kell indításhoz juhi :R

(#4936) icons válasza mcsabee (#4933) üzenetére


icons
addikt

Nekem:
Occu, Shako, páncél: wealth, de viper-ra pályázom, van hozzá pulom ,meg lemem, pajzs: lidless wall, kesztyű: random, 25mf, öv goldwrap, gyűrűK: nagel + 21%randomos, cipő: random 23%mf + cold resi 10, poison 21, amu: random +1allskill
Ez 314% +mf , blizz: 3,7-3,9k

Hol BRezel? Mármint melyik channelban?

Szerk.: ja, és 87es vagyok, tehát kellene a szint nekem is, a masteryhez :S

[ Szerkesztve ]

(#4937) Daneeka válasza mcsabee (#4932) üzenetére


Daneeka
senior tag

Mesélt nekem róla egy diablós haverom, tényleg ilyen "legendás" scammer vagy csak valami random? Meg linkelte nekem ezt a sztorit és sírtam a röhögéstől: http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=7389913&f=129&o=0

(#4938) Cyberbeni


Cyberbeni
addikt

én is 87 vagyok, és nekem is kéne valami jó br. legalább azért 92-ig el kéne vinni az amát mielőtt nekikezdek egy másik karinak.

(#4939) icons válasza Cyberbeni (#4938) üzenetére


icons
addikt

Azt hiszem, felvettelek. Ismerek egy jó channelt, Op ranbot a neve, ott nagyon profi runok vannak, viszont a nevéből ítélve esélyes, hogy botokkal futtatják :).

Egyébként megvan a Viper 33as allressel :). Így viszont az MFem esett egy 100ast, úgyh ha MFelni megyek, visszateszem a Wealth-es pulcsimat majd :).

(#4940) for3l


for3l
senior tag

nyomjátok, gyűrjétek srácok!

visszatértem én is, jelenleg lvl94-es az ama. gg lvl99!
ha brezni szeretnétek, akkor ezeket a ch-kat látogassátok:
op lowbaal (req lvl80)
op hamibaals (asszem ez is req lvl80)
op lagbaal

király ez a restat dolog! már vagy 3-szor használtam is, de egyelőre marad igy, mert asszem meg van minden cucc az amára, már csak a mercet kell majd felöltöztetni.. (iszonyat drága még az infinity :( )

(#4941) Cyberbeni válasza for3l (#4940) üzenetére


Cyberbeni
addikt

én hamibaals-on nyomtam most, egész gyorsan 88-as szintű lettem, meg nem volt olyan game, amiből kimaradtam volna. lassan amúgy nekem is restat lesz, csak kéne szereznem 2db ravent meg egy thundergodot.

(#4942) icons


icons
addikt

Blizzes sosom van, 4,1k körüli dmgvel.

Azt tanácsolta az egyik barátom, itt az ideje, hogy átváltsak meteorbos sosora. MF kari lenne, meg BReznék vele, de nyilván az előbbi a mérvadó.
Érdemes átállni Blizzről erre? Elvileg ugye majdnem mindenhol használható, hiszen meteornak hihetetlenül magas a sebzése, és az orbé is olyan 4-500at el tudja érni + mastery hozzá.

(#4943) for3l válasza icons (#4942) üzenetére


for3l
senior tag

szerk.:
félre olvastam :D :B

szal hibryd soso.. hmm.. hát végülis nem rossz, de annak kell vagy lvl92-3, hogy ki legyen maxolva, amit meg nem árt megcsinálni dmg miatt.
igazaból ha hybrid soso-t akarsz mf-re, akkor én orb + fire wall-osra csinálnám, mert a fire wall-nak van a legnagyobb dmg-e, meteor sztem használhatatlan, mert kijönnek alóla a mobok. (egyedül br-ben lehetne értelme, de ott meg c/i-t csinál).

próbáld ki, de sztem blizz soso-val el lehet player1-ben mf-elni, később meg, ha lesz cuccod, majd átskillezed olyanra, amilyen szeretnéd, aztán lehet tolni br-t 99-ig! :D ;]

[ Szerkesztve ]

(#4944) mcsabee


mcsabee
senior tag

(#4936) icons:

Op Lagbaal-on runolok csak.

(#4937) Daneeka:

Legendás = mindenki utálta. Értelmes embert nem tudott lehúzni, csak a hülyéket, azokat meg bárki le tudja húzni akármivel.

(#4942) icons:

Attól függ mit akarsz runolni. Ha mindent, akkor hammer, vagy light soso infyvel. Ha blizzered van, és szereted, azzal is tudsz hellen andy, mephi, baal, countess, pindleskin, nihla, summoner, shenk, eld runokat csinálni, csak kell egy merc, akin nem hálóing van...

(#4943) for3l:

Imo nem hülyeség a meteor, csak kell egy merc, aki fogja a bandát (Act 2 nm, defes), azt csók ^^. Btw egyet értek, BR 99-ig ^^.

Stay a while and listen...

(#4945) Cyberbeni válasza Cyberbeni (#4931) üzenetére


Cyberbeni
addikt

faak, már 3szorra is :S:S:S:S:S

(#4946) icons


icons
addikt

A mercymen Duriels Shell van, de van letétben egy Corpsemourn-om a magasabb def érdekében. Sityak egy Tal rasha + infinity, így 1k körül sebez.
Nihi, Countess, shenk, eld sajnos nem megy, mert cold immunok :S

Amiket most futok be:
Mausoleum, Blood Raven, Andy, Summoner, Fire Eye, Duriel, Pindleskin, Mefi, Ancitunnel

Ha megcsinálom magam meteorbosra, akkor nagyjából mindenhova elmehetek majd.

(illetve Brezek, de azt csak publicban, ott több az Xp)

(#4947) Cyberbeni


Cyberbeni
addikt

valaki tud ajánlani valami jó run helyet, ahol kevés/nincs light immune? néha szoktam shenk+eldrichtet, de ott nincs túl sok ellenség és azt nem annyira szeretik, ha kreálom egyfolytába a gémeket. amúgy most 175. vagyok az amazonok között (lvl89), de szerintem 90-nél vagy max 92-nél elkezdek egy új karit (soso lesz szerintem).

(#4948) Cyberbeni


Cyberbeni
addikt

27fg-t kerestem és 29fg-t költöttem eddig ebben a ladder seasonban.

(#4949) mcsabee válasza icons (#4946) üzenetére


mcsabee
senior tag

"Nihi, Countess, shenk, eld sajnos nem megy, mert cold immunok :S"

De megy, merckill >>>>>>>> Nem neked kell őket leölni, ha merc öli le, az ugyanolyan, vagy jobb, mintha te tennéd, mert akkor összeadódik az ő és a te MF-ed is.

(#4948) Cyberbeni:

Nekem március: Összes tranzakció: 20 · Fórum gold be/ki: 1,403.00 / -260.00
Április: Összes tranzakció: 8 · Fórum gold be/ki: 125.00 / -101.00

Stay a while and listen...

(#4950) icons válasza mcsabee (#4949) üzenetére


icons
addikt

Az én mercemnek nem megy .S kipróbáltam, 1k körül van a dmg-je, de nemtudja ezeket hozni egyedül. Ezért is gondoltam arra, hogy átállok meteorbosra, mert akkor nagyjából mindenhol tudok runolni (még baalrunt is egyszerűen tolhatok, minden probléma nélkül, talán CS az ami necces lesz. utsó hullám Baal előtt véletlenül nem mind fire immun? vagy ők posion, most nem emlékszem...), utána meg ha lesz több allskillem, átállok ligthos orbosra. Ő már tényleg mindent tud tolni. Tehát ezek a távlati tervek :).

Viszont most 88as vagyok, tehát gyerünk BRezni, viszont felmerült egy kérdés bennem: 105fcr miért kell teléhez? Mindenki azt mondja, hogy szükség van rá, de miért? nekem most occu, meg spirit ad összvissz, tehát 65ön van, de így sem nagyon ütnek meg.

Ja, és milyen szintig érdemes elmeni MFhez? Minél magasabb, annál több a dropp? Úgy tudom 94es szint környékére érdemes elvinni azért.

És MFnél van felső határ? Én most 400körül járok, de 425 a max cél, az nemsokára elvileg meg is lesz (igen, cserébe a resistek nem az igaziak, és fcr-em sincsen, ez rossz dolog, de önmagában MFt van értelme növelni sokáig)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.