Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:00:10

LOGOUT.hu

Diablo II Classic és Resurrected Alapok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5951) AtHoS válasza jim_raynor70 (#5949) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Még nem próbáltam ki, kicsit időhiányban szenvedek (bár ez már évek óta így meg és megszokhattam volna :B )

Amúgy valóban hasonlóan néz ki a játék, de egy picit rádurvítva a sátras effektusra.

mcsabee

Ha átraktad 2D-re akkor viszont érdekesnek tűnik a dolog
Milyen verzióval tudtad így tesztelni?

Mondjuk nálam ez az uninstall móka elég érdekes, mivel egyetlen egyszer volt telepítve a Dio2 ill. kétszer. Az első az alapjáték telepítése, utána pedig az Expansion rátelepítése az alapjátékra.

oprendszerek, gépek cserélődtek alatta, de a Dio2, mivel nem igényel telepítést folyamatosan a winyón volt.
Verzióváltásoknál elmentettem a megfelelő fájlokat és ezután tettem rá a megjelent új patch-okat. Ezáltal a visszapatcholás is gyorsan megoldható

read-only mode on the forum

(#5952) Cadal


Cadal
őstag

Hellen az immune to cold -ot leüti a megfelelően magas cold mastery? nyomulok egy wizarddal és nem nagyon karcolja meg az immune to cold-os szörnyeket. :(

(#5953) AtHoS válasza Cadal (#5952) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Cold Mastery nem működik immunos monsztákon, szóval nem vesz le semmit. Csak resistens szörnyeknél van hatása.

Sajna cold immunt elég ritka esetben lehet eltüntetni, ugyanis szándékosan akkora rezisztanciát pakoltak az ilyen szörnyekre (130+%), hogy lower resist átok és conviction aura együttesen se tudja leszedni 100% alá, tehát eltüntetni az immunitást.

Act2-es csicsó (700+ defenses páncélba treachery/stone/fortitude, eth-CA Insight vagy Infinity, Andariel visage/vampire gaze/stb..) a cold immunok nagy részével szépen el tud bánni

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#5954) Cadal válasza AtHoS (#5953) üzenetére


Cadal
őstag

Okés, köszi az ötletet. Kipróbálom. :R

(#5955) AtHoS válasza Cadal (#5954) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Sapinál legyen élet lopás, úgy sokkal jobban bírja. tal sapi is megteszi, de magasabb szintű csicsónál, mikor rezek is jobban állnak már inkább IAS+skill+str+damred jobban jön neki.

read-only mode on the forum

(#5956) raskolnikoff


raskolnikoff
őstag

Nem tudja valaki, mi lett a diablo.hu-val? :(

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#5957) wikings2 válasza raskolnikoff (#5956) üzenetére


wikings2
őstag

Lehet hackerek trollkodnak vele , nem lepne meg főleg hogy diablo.hu-n keresztül is megy ha jól tudom a diablo3 előrendelés.

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#5958) Rizzo válasza wikings2 (#5957) üzenetére


Rizzo
aktív tag

Szerintem Te a diablo3.hu-ra gondolsz.

Clear Eyes, Full Heart, Can't Lose!

(#5959) Blizz válasza raskolnikoff (#5956) üzenetére


Blizz
őstag

Szerintem egyszerűen szerver shut down

No mistakes, just happy little accidents

(#5960) raskolnikoff válasza Blizz (#5959) üzenetére


raskolnikoff
őstag

Pár napja ilyen már :/ remélem visszahozzák.
Illetve remélem nem úgy értetted a shut downt hogy ők maguk állították le. Szomorú volna.

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#5961) Blizz válasza raskolnikoff (#5960) üzenetére


Blizz
őstag

Hát ja..én rendszeresen nézegettem rúna komók miatt,meg am is..Szerettem olvasgatni :(

No mistakes, just happy little accidents

(#5962) wikings2 válasza Blizz (#5961) üzenetére


wikings2
őstag

Harrogath Klánrendszer oldala is jó :P Amikor utoljára voltam fent naprakész volt... látszik az idő múlása ;] ;]

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#5963) Blizz válasza wikings2 (#5962) üzenetére


Blizz
őstag

Nem is ismertem ezt a honlapot:D Megnézem holnap:) bár kis iróniát érzek:DD

No mistakes, just happy little accidents

(#5964) raskolnikoff válasza Blizz (#5961) üzenetére


raskolnikoff
őstag

Rendkívül igényes honlap, nem kéne szélnek ereszteni...

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#5965) wikings2 válasza Blizz (#5963) üzenetére


wikings2
őstag

Igazából azért nem mentem fel oda mert ami információ szükségeltetik dolgokhoz/ról azt már mind tudom fejből :) de amúgy én mindig is oda jártam fel :)

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#5966) Blizz válasza wikings2 (#5965) üzenetére


Blizz
őstag

Hát én is kb..:) Egy CoH-nak és highlordsnak mi az ára?

[ Szerkesztve ]

No mistakes, just happy little accidents

(#5967) jim_raynor70 válasza Blizz (#5966) üzenetére


jim_raynor70
aktív tag

CoH-nak mondjuk egy Archon Plate-ben 900-as vedelemmel olyan 3-4 Ist lehet az ara, efolott mar 5-6 Ist-et is megerhet, 850-ig ugy 2-3 Ist.
Highlord's Wrath-ot pedig nem tudom, talan 1 Ist, ami ha jol tajekozodtam anno, 10-15 FG...
De egy verbeli kereskedo talan kisegit.

(#5968) Blizz válasza jim_raynor70 (#5967) üzenetére


Blizz
őstag

cohnak én 2-3hr-t hallottam nem 3-4istet:) highlords pedig ja a körül

No mistakes, just happy little accidents

(#5969) mcsabee


mcsabee
senior tag

A CoH ára = a belevaló rúnák + armor.
Highlord = pul-um (free...)

Stay a while and listen...

(#5970) Blizz válasza mcsabee (#5969) üzenetére


Blizz
őstag

akk olyan ber+ist szinten van..:\ a coh

No mistakes, just happy little accidents

(#5971) jim_raynor70 válasza mcsabee (#5969) üzenetére


jim_raynor70
aktív tag

Na, ne mar. Valoban ennyit erne ma egy CoH?

(#5972) wikings2 válasza Blizz (#5970) üzenetére


wikings2
őstag

25fg coh
1-2fg highlord de freebe is lehet szerezni

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#5973) mcsabee válasza jim_raynor70 (#5971) üzenetére


mcsabee
senior tag

Mégis mennyit érne? Dol Um Ber Ist kell bele, és mivel nincs változó az RW-n, ezért a Dol Um Ber Ist rúnákat éri + az armor, ami ugye lehet fos sima 4 sock ap, de akár 15/15-ös Dusk is.

Stay a while and listen...

(#5974) jim_raynor70 válasza mcsabee (#5973) üzenetére


jim_raynor70
aktív tag

Ennel mindenkepp tobbre szamitottam, valtozo RW ide vagy oda. Regen azert az otvar pancelban kirakott CoH-ert is adtak 2 Istet. De ugy latszik, naivan gondolok a kereskedelemre, vagy a Diablot is elerte az inflacio...

(#5975) kutga


kutga
nagyúr

Sziasztok!

Használtan vennék Diablo 2+LOD-ot, b.neten fog működni?

Persze ha nincs tiltva a CD kulcs.

Let the Zone take me if I am.

(#5976) kutga válasza kutga (#5975) üzenetére


kutga
nagyúr

Más kérdés, vajon szerintetek esni fog a 2 ára a 3 megjelenése miatt? :))

A 3 nem érdekel különösképp, de a 2-t szívesen előveszem még mindig.

Let the Zone take me if I am.

(#5977) Rizzo válasza kutga (#5976) üzenetére


Rizzo
aktív tag

Szerintem nem fog esni, elég régi játék már ahhoz, hogy tartsa az árát. Ha használtan veszel arra figyelj, hogy ne legyen bnet accounthoz hozzárendelve.

Clear Eyes, Full Heart, Can't Lose!

(#5978) mcsabee válasza jim_raynor70 (#5974) üzenetére


mcsabee
senior tag

Infláció? Egy ber most kb 15 ist, nem értem mit szeretnél mondani, de szerintem teljesen rossz úton jársz, az egészen biztos ^^.

Más kérdés, vajon szerintetek esni fog a 2 ára a 3 megjelenése miatt?

Hehe, nagy csodára ne számíts Diablo II-ben, amint megjelenik a 3. rész, a szerverek elnéptelenednek kb. Már most is röhejesen kevesen játszanak, a játékosok fele bot (mf vagy spam...).

Stay a while and listen...

(#5979) kutga válasza mcsabee (#5978) üzenetére


kutga
nagyúr

Nem igazán tudom eldönteni megér-e cca 5k-t a Diablo 2 újonnan, mindenesetre a 3-hoz se kedvem se időm.

Azt gondolom hogy rengetegen át fognak pártolni.

Let the Zone take me if I am.

(#5980) mcsabee válasza kutga (#5979) üzenetére


mcsabee
senior tag

Hát, hosszútávon ne alapozz a B.net-re, mert biztos megcsappan a létszám, ha marad pár ezer ember worldwide, lehet sokat mondtam.

Stay a while and listen...

(#5981) wikings2 válasza kutga (#5979) üzenetére


wikings2
őstag

nézz fel diablo 1 re.
Jó mondjuk ez brutál példa tizen éve után :D

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#5982) kutga válasza wikings2 (#5981) üzenetére


kutga
nagyúr

Dio 1-et próbáltam régen de az már tényleg brutál régi. :)) Mondjuk történetben erős de a játékmenet már inkább idegesít.

Tegnap megtaláltam a régi lemezeim, kezdenék is játszani. Először leginkább vmi MF buildet szeretnék csinálni, mit ajánlotok?

Let the Zone take me if I am.

(#5983) Cadal válasza kutga (#5982) üzenetére


Cadal
őstag

MF-re szerintem hammer pala... (ha van enigmával) De majd jönnek a srácok és megmondják a frankót.

(#5984) kutga válasza Cadal (#5983) üzenetére


kutga
nagyúr

Regeltem a D2JSP oldalon, ez pontosan mire való?

Let the Zone take me if I am.

(#5985) Cyberbeni válasza Cadal (#5983) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Ha van pénze összerakni, akkor persze, de sosot talált tárgyakból is lehet mf-re használni. (Kell egy insight a csicskára, és kb annyi, meg persze minél több mf)

(#5986) wikings2 válasza kutga (#5984) üzenetére


wikings2
őstag

B.netes cuccokat tudsz eladni egy ottani fizetőezközért (fg). vagy forum gold. az a jo benne hogy rugalmasan tudsz eladni cuccokat nincs szerverhez kotve. és ha ladderes vagy akkor resetkor tudsz pénzt csinálni a non ladderes cuccokbòl.

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#5987) Cadal válasza kutga (#5982) üzenetére


Cadal
őstag

Ha kell, tudok adni egy Insight -os partizánt, illetve egy spiritet is valami 33 FCR-el low kardban van kb mindenki meg tudja fogni.

(#5988) overseer


overseer
csendes tag

Sziasztok! én arra lennék kíváncsi, hogy befolyásolja-e a kísérő(k) az item droppot. Nekem kell bevinni az utolsó sebzést, vagy mindegy, hogy a kísérő (idézett lény) vagy én sebzek utoljára?

Overseer

(#5989) jim_raynor70 válasza overseer (#5988) üzenetére


jim_raynor70
aktív tag

Amennyire en tudom, Magic Find-nal befolyasolja.
Ha Te viszed be az utolso utest, a rajtad levo szazalek ervenyesul. Ha van egy segeded, o ut utoljara es ha tele van pakolva % Better Chance of Getting Magic Item-mel, akkor osszeadodik a ketto.
Nekronal peldaul mivel a csontvazakra nem lehet hacukat adni, ott a rajtad levo ervenyesul szinten.

Will Magic Find work with Minions and Hirelings?
Yes. When you make a kill, you get the Magic Find % of yourself only. When a Hireling gets a kill, it uses the combined Magic Find of the Hireling and you.

(#5990) kutga válasza Cadal (#5987) üzenetére


kutga
nagyúr

Üdv!

Köszönöm, végül megtaláltam a régi CD-imet, fel is raktam, csak épp időm nincs játszani. :(

Let the Zone take me if I am.

(#5991) wikings2 válasza kutga (#5990) üzenetére


wikings2
őstag

Elég ha belősz napi 2-3 waypontot.
Az kb 15-20 perc naponta :P Régen én is így toltam ki egy karival normál szinten kb 2 hét alatt :)

[ Szerkesztve ]

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#5992) kutga válasza wikings2 (#5991) üzenetére


kutga
nagyúr

Így mondjuk sokat nem fejlődök. :)

Let the Zone take me if I am.

(#5993) kutga válasza kutga (#5992) üzenetére


kutga
nagyúr

Tegnap végre tudtam játszani, igaz csak egy órát. Palával tolom, Act 1 elején járok.

Let the Zone take me if I am.

(#5994) overseer válasza kutga (#5993) üzenetére


overseer
csendes tag

én is elkezdtem kicsit játszani, "summoner" druiddal players8-ban :)

Overseer

(#5995) kutga válasza overseer (#5994) üzenetére


kutga
nagyúr

Multi?

Let the Zone take me if I am.

(#5996) overseer válasza kutga (#5995) üzenetére


overseer
csendes tag

nem, single player. 1.13ban be irod a chat ablakba /players 8 és olyan lesz a játék, mintha 8an mennétek. töb az élete az ellenfeleknek de ha jól tudom 4x annyi xp-t kapsz. pl 1. szintről a 2-ra lépni 4-5 kill és szintlépés. Röviden: nehezebb egy kicsit de jóval több az xp :) csak javasolni tudom

Overseer

(#5997) kutga válasza overseer (#5996) üzenetére


kutga
nagyúr

Igen erről tudok, a kérdés arra irányult hogy nincs-e kedved multizni. :))

MOD
Annak idején single-höz 32 player mod is volt, ami 32 játékost szimulált.

[ Szerkesztve ]

Let the Zone take me if I am.

(#5998) Cyberbeni válasza overseer (#5996) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Ponthogy könnyebb, mert az elején úgyse számít, és már den of evilben is jóval nagyobb lesz a szinted az ellenfeleknél. Esetleg hellen lehet nehezebb, de normal és nightmare gyorsabb players 8-on.

(#5999) overseer válasza Cyberbeni (#5998) üzenetére


overseer
csendes tag

végül is igaz, erre nem is gondoltam. Hell-en azért kicsit durva, kiszaladtam az act 1-ben a faluból jöttek ilyen dárdás lánykák persze extra fast és extra strong, a kísérőmnek sikítania sem volt ideje, engem meg kb 2,5mp alatt bezúztak :D

multiban még nem diabloztam, sztem inkább lennék károdra, mint hasznodra.
lassan el kell kezdenem gyűjteni a pénzt a Diablo III-ra :))

Overseer

(#6000) AtHoS válasza overseer (#5996) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Úgy emlékszem, hogy az xp-nél a játékosok száma összeadódik és azzal kell szorozni, míg szörnyek HP-jánál a szorzó a plusz játékosonként csak 0,5-tel növekszik.

Tehát 2 játékos esetén dupla XP és 1,5szeres monszta HP lesz. Értelem szerűen /players 8 használatával 8 szoros XP és 1+0,5+0,5+0,5+0,5+0,5+0,5+0,5 = 4,5szeres moszta HP

read-only mode on the forum

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.