Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:00:10

LOGOUT.hu

Diablo II Classic és Resurrected Alapok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5801) wikings2 válasza Cyberbeni (#5799) üzenetére


wikings2
őstag

Nem jobb. Kivéve ha 451 psn sc vel van tele az inventory. akkor csak lősz a vakságba és ha valakit elkap a poison az ott fekszik el :)

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#5802) Cadal válasza wikings2 (#5798) üzenetére


Cadal
őstag

Nos, még keresem az államat... :DDD Hát mit mondjak. Így is lehet. :D
Viszont a lyukasztásra miért nem tettél pontot? Az nem hozna sokat, ha a célt átlyukasztja és visszamegy belé a nyílvessző a GA miatt? És köszi a videót, jövök egy sörrel! :R

(#5803) Cyberbeni


Cyberbeni
addikt

pve-re amúgy szerintem musthave razortail+pierce(tárgyakkal együtt lvl9 legyen)+maxolt strafe bowazonnak, és akkor single target ellen is sok nyilat lő, meg én utána inkább valkyrie-re raknék sok pontot, meg decoy-ra
plusz ll+ml multishotnál asszem csak középső 2-re számít, strafenél meg az összesre, abból sem árt ha van legalább egy kicsi, és akkor nem fogsz kifogyni manából
meg javazonnak is pve-re a razortail a legjobb
egyébként meg "Guided Arrow does not work with Pierce."

(#5804) wikings2 válasza Cadal (#5802) üzenetére


wikings2
őstag

Azért mert annyi eszem volt mint egy lónak, és nem volt kedvem venni skillresetet :D Az is kell természetesen :D

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#5805) Cadal válasza Cyberbeni (#5803) üzenetére


Cadal
őstag

"Guided Arrow does not work with Pierce." OMFG! valahogy éreztem... soha nem ment át a célponton az íjvessző... De gondoltam én látom rosszul... Meg karakterleírásban is így írták... Na akkor reset! :DDD

for3l: igen, van igazság abban is igazság amit Te mondasz. De Windforce-om még nincs. Úgyhogy marad a hellrack. :)

[ Szerkesztve ]

(#5806) bolcsodal


bolcsodal
addikt

"Guided Arrow does not work with Pierce." Melyik patch óta van így? :U Régen símán ment... ;]

They drew first blood....

(#5807) Cyberbeni válasza bolcsodal (#5806) üzenetére


Cyberbeni
addikt

(#5808) Gyulus11


Gyulus11
csendes tag

Üdv! Valaki aki ért a mod dolgokhoz az írja már meg nekem, hogy hogyan lehet a a ládában a max. arany kapacitást feljebb vinni. A druidám 79. szintű és zavaró hogy állandóan nyomni kell a Gamble-t. Jelenleg 2 milla fér a ládába, de szeretném ha pl 20 milla férne bele. Thanks! :)

Gigabyte GA-P41T-D3 - Pentium Dual Core (E6700) 3.20 GHz - MSI GeForce GTX 460 HAWK 1 GB GDDR5 - 2GB DDR3 1333 MHz- 1 TB HDD

(#5809) AtHoS válasza Gyulus11 (#5808) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Miért is KELL állandóan nyomni a gamble-t?

read-only mode on the forum

(#5810) Gyulus11 válasza AtHoS (#5809) üzenetére


Gyulus11
csendes tag

Mert fullon van a ládám arannyal és magammal meg nem szeretem cipelni és inkább elszerencsejátékozom hátha találok valami jobb cuccot. Ezért is lenne jó ha a ládám nem lenne lelimitálva.....olvasgattam google, de megoldást nem találtam eddig. Értek a modozáshoz, de ezt nem tudom hogy lehetne megoldani. Erre kérnék választ! :))

Gigabyte GA-P41T-D3 - Pentium Dual Core (E6700) 3.20 GHz - MSI GeForce GTX 460 HAWK 1 GB GDDR5 - 2GB DDR3 1333 MHz- 1 TB HDD

(#5811) KicsiPaszuj válasza Gyulus11 (#5810) üzenetére


KicsiPaszuj
tag

plugy. Shared stash oszt jeeee..

"Andrish, Andrish! Sztaffold meg a wipszeket!" -Ratamon

(#5812) Gyulus11 válasza KicsiPaszuj (#5811) üzenetére


Gyulus11
csendes tag

Köszi szépen! Erről pl. olvastam már. Nekem 1.12 van fent a gépen. Nem tudom hogyha ezt felteszem akkor nem e módosít e a txtk-ben.A saját diablo "tuningom" egy nagyobb inventory-ból és egy ládából áll + minden act-ban max. 250 ezret adnak egy cuccért. Ha ezt a progit felteszem akkor belenyúl a játék többi részébe.(ezt nem akarom) Aszem ez lesz a végső megoldás :DDD Azt nem tudod melyik txt-ben lehet állítani a stash arany befogadó képességét és hol? ;]

Gigabyte GA-P41T-D3 - Pentium Dual Core (E6700) 3.20 GHz - MSI GeForce GTX 460 HAWK 1 GB GDDR5 - 2GB DDR3 1333 MHz- 1 TB HDD

(#5813) AtHoS válasza Gyulus11 (#5812) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Szerintem nyugodtan használd a plugy-t. Kibővíti a single rúnaszavakat a bnetesekkel. Sokkal jobban jársz vele, mint az unalomig gamble-val.

Amúgy meg miért nem modolsz be egy Reduces All Vendor Prices 90%-os tárgyat/charmot/rúnaszót

Ugyanott lennél, mint a 20 millás ládával + 250k-t érő cuccokkal

De én inkább a plugy-ra szavaznék, így nem KELLene folyton gambleznod, hanem játszhatnál is inkább ;]

read-only mode on the forum

(#5814) KicsiPaszuj válasza Gyulus11 (#5812) üzenetére


KicsiPaszuj
tag

A PlugY külön exével nyomul, szal ha nem jön be nem tolod. (semmit nem változtat a meglévő configon)
Egyébiránt, dobd ki a sok moddolt szemetet, és rakj fel egy plugYt. nem csak h rúnaszavak, de bnetes kamueventek, uberbossok, sharedstash, realtime respec ésatöbbi.. ha single, akkor PlugY. (nameg Median:D:D:D)

"Andrish, Andrish! Sztaffold meg a wipszeket!" -Ratamon

(#5815) Gyulus11 válasza KicsiPaszuj (#5814) üzenetére


Gyulus11
csendes tag

A modot én csináltam és nincsenek benne olyan változtatások ami a játékmenetre nézve csalás lenne! Annyi hogy több aranyat ad egy cuccért és hellen vagy bárhol 250k lehet a tárgy max értéke. Megnéztem ezt a PlugY témát ... nem tudom mi benne a jó. Ha az alap 1.12 patch-et megnézem és a PlugY-t akkor csak annyi a különbség hogy ami az alap diabloban le van tiltva az itt engedélyezve van + van ezen kívül azért egy két jó dolog.Ezt én is meg tudom csinálni.A stash viszont nagyon jó az tetszik :DDD Pont erről beszéltem hogy nekem csak ez kellene és nem pedig egy "túl tápolt" cucc! De azért köszi a válaszokat, de továbbra is várom a választ a stash változtatásának megoldását. :U

Gigabyte GA-P41T-D3 - Pentium Dual Core (E6700) 3.20 GHz - MSI GeForce GTX 460 HAWK 1 GB GDDR5 - 2GB DDR3 1333 MHz- 1 TB HDD

(#5816) mcsabee válasza Gyulus11 (#5815) üzenetére


mcsabee
senior tag

A megoldás: PlugY. Felrakod, és lesz egy nagyon-nagy ládád, nem tudom mit kell ezen pörögni ennyit. A PlugY külön program, semmit sem változtat a Diablo 2-n. Single player módot Plugy-ról indítod, a multit meg sima D2-ről és slussz.

Egyébként már az csalás, hogy 250k goldot adnak az itemért, Hétszeres pénz az alaphoz képest, ergo hétszer nagyobb az esélyed arra, hogy gamble-ből fasza item essen.

Ha nem teszed fel a PlugY-t single player módban, akkor - ne haragudj meg a szóért - de bolond vagy.

Stay a while and listen...

(#5817) KicsiPaszuj válasza Gyulus11 (#5815) üzenetére


KicsiPaszuj
tag

Erősen csatlakozom az előttem szólóhoz :K :K :K

[ Szerkesztve ]

"Andrish, Andrish! Sztaffold meg a wipszeket!" -Ratamon

(#5818) Rizzo


Rizzo
aktív tag

Mikor volt, és mikor várható ladder reset?

Clear Eyes, Full Heart, Can't Lose!

(#5819) AtHoS válasza Gyulus11 (#5815) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Haveromnak volt annak idején mindig ez a megoldása és válasza:
"Én nem csaltam! Csak a lóvét csíteltem meg"

Esetedben más játékosnak hétszer annyi időt kell játszania, hogy ugyanazt a pénzmennyiséget összeszedje.
Mondjuk ez így ebben a formában sem teljesen igaz, mert tarvirunnal igen rövid idő alatt százezreket lehet összeszedni, szóval van más megoldás is lóvégyűjtésre.

Persze ehhez el kell fogadni, hogy minden karakternek meg van a maga területe.

A plugY-val csak jól járhatsz.
Mióta megismertem bnetet nem tudom megérteni minek szórakoznak single-ben.
PlugY használata természetesen üdítő kivétel, de még azzal is sok mindenről lemarad az ember, mintha bnet-en nyomulna

read-only mode on the forum

(#5820) Cyberbeni válasza AtHoS (#5819) üzenetére


Cyberbeni
addikt

jah, hát azokat a lagfeszteket semmi nem pótolja.

(#5821) Cadal


Cadal
őstag

Javazonnak Furyhoz melyik fegyvert ajánlanátok? Megvan a Demon's Arch is és a Thunderstroke is. Vagy esetleg valami jó rúnaszó fury hoz? thx.

(#5822) wikings2 válasza Cadal (#5821) üzenetére


wikings2
őstag

Titan's Revenge-t.
Eszméletlen jó damja van és javítja magát. no meg +4 skill

[ Szerkesztve ]

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#5823) Cadal válasza wikings2 (#5822) üzenetére


Cadal
őstag

okés, köszi. Majd figyelem hátha eldobja valaki. :D

[ Szerkesztve ]

(#5824) AtHoS válasza wikings2 (#5822) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Thunderstroke-on meg -15 light enemy light res, szóval 4-es thunder sem rossz ám.

Titanból meg eth az igazi

read-only mode on the forum

(#5825) Cyberbeni válasza AtHoS (#5824) üzenetére


Cyberbeni
addikt

de baromi sokba kerül a javítása. inkább csak bossok ellen charged strike-al használd, meg fury-hoz nem árt a razortail öv, meg lvl9 pierce (100% pierceel azért elég rendesen írtja a tömegeket a fury, egy ellenfélre meg használd a charged strikeot)

(#5826) wikings2 válasza AtHoS (#5824) üzenetére


wikings2
őstag

Ha válogatni lehet akkor persze hogy az eth :D de szerintem Siglen örülni kell ha esik hasonló alapesetben :)
Én is emléxek singles 4 évemre diablo 2 ben.
Aldur bunkóval meg Hwanin alabárdal mentem olyan palával aminek minden képességen volt legalább 1, de azért rá éreztem hogy a fanára sok kell meg zealra és mint a késöbbiekben ahogy lett neten kiderült hogy van is ilyen hogy "build" :P
Emlékszem hell andynál estek ezek és onnantól kezdve kb 81 esen végeztem el act5 baalt.
Igaz a végén berágtam és nem lett meg 3 wp act 5 hellen ^^ többi megvolt :D
Mekkora jó volt már ez... most meg b.neten 5-6 éve csak a grindelgetés meg farmolgatás...
tiszta szégyen
Cadal esetleg multi valahogy ? :D

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#5827) Cadal válasza wikings2 (#5826) üzenetére


Cadal
őstag

Ment pü.

(#5828) mcsabee válasza wikings2 (#5826) üzenetére


mcsabee
senior tag

Amának ez a legjobb stukker: [link]
Ha esetleg ilyenre nincs keret (asszem valami 4k fg, tehát nagyjából vagy 200 ber rúna :DD ), akkor egy 4/40 is megtesz: [link]

Ezek jobbak, mint a Titan, hiszen van rajtuk IAS, vagy increased attack speed.

Stay a while and listen...

(#5829) wikings2 válasza mcsabee (#5828) üzenetére


wikings2
őstag

Ezek elérhetetlenek kb :D
Elérhető lenne, de mostanság inkább szocializálódom játékok helyett :)

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#5830) Blizz


Blizz
őstag

Assassinhoz milyen talent kombó a legjobb? és persze cuccok is :)

No mistakes, just happy little accidents

(#5831) Blizz válasza Blizz (#5830) üzenetére


Blizz
őstag

Szerk:
[ez?]

[ Szerkesztve ]

No mistakes, just happy little accidents

(#5832) Blizz


Blizz
őstag

Még egy kérdésem lenne,haverral próbálunk bneten játszani,de neki állandóan hell unleashedet ír ki..pedig most rakta újra a játékot (eredeti) és nem találja a szervert amit én csináltam..Miért van ez?
(bocsi a sok postért)

No mistakes, just happy little accidents

(#5833) mcsabee


mcsabee
senior tag

Hátőőő, WW assát nem igazán ajánlanék, maximum PVP-re, és egyébként sem az olcsóbb karik közé tartozik. Inkább ezt: [link] ajánlanám, innen is vagy a "Weapon/Shield - Non-max Block (Damage focused)", vagy a "Weapon/Shield - Max Block (Damage focused)" verziót.

"Még egy kérdésem lenne,haverral próbálunk bneten játszani,de neki állandóan hell unleashedet ír ki..pedig most rakta újra a játékot (eredeti) és nem találja a szervert amit én csináltam"

Ha Hell Unleashed-et ír, az baj. Uninstallja a játékot, törölje ki a könyvtárat is, ahova telepítve volt, majd rakja fel újra, egy másik könyvtárba, még csak véletlen sem az előzőbe. Ha ezek után sem megy, akkor esetleg a Hell Unleashed mod fórumában kérhetne segítséget, ott talán jobban tudnak segíteni.

[ Szerkesztve ]

Stay a while and listen...

(#5834) Blizz válasza mcsabee (#5833) üzenetére


Blizz
őstag

Okok köszi,már inkább egy win7 reinstallon gondolkoztunk mert,hogy sehogy se volt jó..Feltesszük akkor egy másik meghajtóra. Az a baj,hogy assassinnal nem nagyon játszottam, mindig inkább pala/necro/barbi/druid négyessel mentem,így nem nagyon ismerem. :)

No mistakes, just happy little accidents

(#5835) Blizz válasza mcsabee (#5833) üzenetére


Blizz
őstag

Feltettük másik meghajtóra,működik :) köszönöm szépen.

No mistakes, just happy little accidents

(#5836) mcsabee


mcsabee
senior tag

Official Announcement: Ma délután, mittomén kb 4 órakor, megléptem a 99-et ^^ - manuális kari, nulla hack, for sure.

Stay a while and listen...

(#5837) AtHoS válasza mcsabee (#5836) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Gratula :R

read-only mode on the forum

(#5838) for3l válasza mcsabee (#5836) üzenetére


for3l
senior tag

gratu! bele kezdesz meg egybe? :) majd megyek neha cs-zni! :D

(#5839) mcsabee válasza for3l (#5838) üzenetére


mcsabee
senior tag

Nem, még egy nem lesz, ez is 3 hónapomba telt ^^. Nagyon kevés a run, és iszonyatosan elfogytak a normális, nem nub player-ek, plusz ladybaal-en elképesztő nagy a ranbotos beömlés, és az ő szabályaik kicsit eltérőek, így sok a konfliktus, ami egyszerűen rombolja a játékélményt ^^.

Most tolok egy bow amát, totál költséghatékonyba, pvp-re :DDD .

És köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

Stay a while and listen...

(#5840) Cadal


Cadal
őstag

Nem kell valakinek esetleg egy Harmony-s +1-es Matriarchal Bow. Aki épp most fejleszt egy bowazont (lvl 39-en fogható 187dex-el)? Van kettő és a Ko rúna miatt kér lenne csak úgy kidobni. Pár napig tartom ha valakinek kell szóljon.

(#5841) Blizz


Blizz
őstag

Most esett egy sárga korona és adott még pluszba 2socketet,de megcsinálnám runewordbe 3socketesre,meg lehet csinálni? ötödik városban
Vagy csak ha simán beleteszek 2runát lore-t akarnám megcsinálni akkor működne?

[ Szerkesztve ]

No mistakes, just happy little accidents

(#5842) bolcsodal válasza Blizz (#5841) üzenetére


bolcsodal
addikt

Csak normál és superior item-ben működnek a rúnaszavak. :U

They drew first blood....

(#5843) Blizz válasza bolcsodal (#5842) üzenetére


Blizz
őstag

Köszi,de közbe utánaolvastam :)

No mistakes, just happy little accidents

(#5845) pomk


pomk
őstag

A alapjáték telepítése során a következő hibaüzenetet kapom:
"This program is corrupt or incomplete. If you have downloaded this program, you may want to delete it and download a fresh copy."

Valakinek valami tipp?

(#5846) wikings2 válasza pomk (#5845) üzenetére


wikings2
őstag

netes telepítő vagy cd ről ment fel a cucc?

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#5847) Cadal


Cadal
őstag

pottyant egy ilyen large charm. Esetleg ha valakinek kell és assassinel játszik szóljon, 'ingyé adom.

(#5848) AtHoS válasza Cadal (#5847) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Szép a felajánlás, de az ott egy Grand Charm ;)

read-only mode on the forum

(#5849) Blizz válasza Cadal (#5847) üzenetére


Blizz
őstag

kellkellkell:) ha dudu vagy fel tudok ajánlani érte egy 2sum skilles circletet:)

[ Szerkesztve ]

No mistakes, just happy little accidents

(#5850) Cadal válasza AtHoS (#5848) üzenetére


Cadal
őstag

Ha jól tudom azok a charmok amik a skillelkhez adnak csak "grand" charmok lehetnek. Megjegyzem nagyon örülnék egy ilyen charmnak ha +1 bow & xbow skilles lenne.

Blizz: ja még annyit elfelejtettem mondani, hogy ladder karinál van... :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.