Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:00:10

LOGOUT.hu

Diablo II Classic és Resurrected Alapok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5901) wikings2 válasza Cadal (#5900) üzenetére


wikings2
őstag

Angolul illik :D
Annyi hogy O dracul N fg például
vagy pl N dracul O fg
álltalában így megy a dolog szerintem logikus :D ezekután pm ben megbeszélitek.
Eu szerveren azt fontos tudnod hogy az F5 lesz a barátodmivel másodpercenként 3-4 topikot nyitnak a fórumon így eléggé sokt fogsz frissíteni ha másodpercrekész akarsz lenni :D

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#5902) AtHoS válasza Cadal (#5899) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Uber smiterhez
- life tap (draculon lévő elég)
- Crushing Blow, végül is ezzel szeded a monsztákat gyorsan (50% fölött, Guillam sittya és Black már elég, de ha Gore csuka vagy Goblin Toe van még mellé az már teljesen sirály)
- kell még megfelelő mennyiségű IAS (ez fegyótól függő)
- na persze jó sok rezi uber mefi lvl20-as convi aurájához (itt el lehet gondolkodni convi aurás smiteren is, de akkor kell neki 1 extra skill [pl. Highlord, ezen van ias is], hogy nagyobb legyen az convi mefiénél)
- és végül annyi HP, amennyi össze tudsz szedni

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#5903) Cadal


Cadal
őstag

Okés, köszi a tanácsokat. :R

(#5904) Cadal válasza AtHoS (#5902) üzenetére


Cadal
őstag

Megvan a 9 kulcs. Hétvégén lemegyünk két barátommal az Über mosterekhez. Viszont ahogy Te is smiter karakterre adtál tippet és itt is mindenhol azt írják, hogy a smiter erre a feladatra a legjobb így kicsit félek, hogy kudarcot vallunk. Nálunk lenne egy necro, egy druida, meg egy bowazon... :D Szóval érdekes lesz...

[ Szerkesztve ]

(#5905) AtHoS válasza Cadal (#5904) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Végeredményre kíváncsi leszek

Legjobb kombó, ha már partiban mentek. Hammer, trapass, smiter

Persze barbárral is szépen lehet ütni lent, de bowazon gyenge lesz oda, necro hullarobbantással jó lehet, dru-t nem ismerem.

Szóval végeredményt majd írd le :)

read-only mode on the forum

(#5906) wikings2 válasza Cadal (#5904) üzenetére


wikings2
őstag

Az totális halál úgy.
Úgy képzeld el a Life Tapot a Draculon / wandon , hogyha azt rádobod az ellenségre akkor ütésenként szinte a negyed életedet visszaszívod belőle. Ez a legfontosabb része a Pvm smiternek mivel Lilth poisona és alapütése is kb 1k életet lazán lecsap rólad.
Esetleg ha valami überkemény frenzybarbár + life tappal mennétek segítene, de így aligha hiszem hogy mennifog.
Esetleg ha ladderről van szó mehetek a smitteremmel amit linkeltem :)

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#5907) Blizz


Blizz
őstag

Pala+necro kettősnél milyen kombót ajnálotok? Haverral csontik+zealotra gondoltunk (fanaticism) aura elég jól adná a pluszt a csontoknak és a kísérők is.

No mistakes, just happy little accidents

(#5908) Cadal válasza wikings2 (#5906) üzenetére


Cadal
őstag

A druidánál ott van a dracul, + necro is nyomná a life tap-et illetve Decrepify-t. Ebből már talán kap némi bónuszt a csapat. Aztán a Faith-es- GMB-ben ott a Fanaticism az jól jön mind a druidának (akinél beast-es decapitátor van) mind a csontváz seregnek. Van még nálam egy CTA 3 vagy 4 BO-val, az is segít valamit. Lehet hogy nem sebez sokat az amazonom, de van rajta egy Forti illetve a kezén egy Laying of Hands +20%IAS +350% Damage To Demons és ha jól tudom ezek közül mindegyik "Demon" kategóriás. Amúgy ladder igen, de kétlem hogy erre a szenvedésre kíváncsi lennél. Ha mégis szólj! :DDD

(#5909) wikings2 válasza Cadal (#5908) üzenetére


wikings2
őstag

Teljes mértékben kíváncsi vagyok rá. Nevetek? :) felveszlek aztán mehet a dolog.

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#5910) Cadal válasza wikings2 (#5909) üzenetére


Cadal
őstag

Az enyém cadal. legalább is gondolom azt kell ilyenkor megadni, amit battle.net-re belépéskor beírok :F

(#5911) Re-Tech


Re-Tech
aktív tag

Üdv!

Olyan kérdésem lenne, hogy mivel valamilyen rejtélyes okból kifolyólag nem megy a PlugY nekem offlineba, ha újrahúznám a D2-t akkor megmarad az offline karakter mentésem? Csak simán el kell mentenem a save könyvtárat?

(#5912) wikings2 válasza Re-Tech (#5911) üzenetére


wikings2
őstag

Single karikat letudod húzni úgy csak minden filet húzz le :)

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#5913) Blizz válasza Re-Tech (#5911) üzenetére


Blizz
őstag

Persze,másold át valahova,majd amikor visszatetted akkor visszamásolod.

No mistakes, just happy little accidents

(#5914) Re-Tech


Re-Tech
aktív tag

Köszi a válaszokat, még egy gyors kérdés:
PlugY melyik D2 verzióval fog garantáltan együttműködni? Most 1.13d van fent, de lehet ezt nem szeresse nagyon...

(#5915) wikings2 válasza Re-Tech (#5914) üzenetére


wikings2
őstag

1.11b 1.12a
Ezekkel elvileg működnie kellene ha minden igaz.
Nem tudom mikor készült az utolsó PlugY, de a 9.00 ezekhez tuti jó.

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#5916) jim_raynor70 válasza Re-Tech (#5914) üzenetére


jim_raynor70
aktív tag

A 10.00-as PlugY az 1.13c-hez jo. Diskuraltam Yohannal e-mailben, hogy tervezi-e a d-hez megcsinalni a modositasokat, de azt a valaszt kaptam, hogy majd a kovetkezo patch-hez fogja eszkozolni, ugyanis az 1.13d-ben nem volt semmi erdemleges valtoztatas, ami a single playerre lett volna kihatassal.

[ Szerkesztve ]

(#5917) wikings2 válasza jim_raynor70 (#5916) üzenetére


wikings2
őstag

Ezek szerint lesz 1.14 vagy 1.13e? :)

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#5918) jim_raynor70 válasza wikings2 (#5917) üzenetére


jim_raynor70
aktív tag

Szerintem lesz. Diablo 3 hivatalos startjaig szinte biztos, hogy kiadnak megegy frissitest. Yohann valoszinuleg tobbet tud errol, hisz kozelebb ul a tuzhoz, es ha O irta, en hajlok afele, hogy elhiggyem.

(#5919) wikings2 válasza jim_raynor70 (#5918) üzenetére


wikings2
őstag

Akkor a mostani reset után már az első nap kész kell lennie a smiteremnek hogy 2-3k fg ért passzolhassam a torchokat ;] ;]

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#5920) mcsabee


mcsabee
senior tag

Smiterhez és überhez annyit, hogy szerintem kevés a dracul. A legjobb "ingyenes smiterre" egy precast life tap item kell, hogy 100% halál nélkül öljön, de ugye még így is megesik, hogy leszopják a manáját, és belehal szegényke.

@(#5905) AtHoS: Trap assa? Uberre? Egy summon nec elég, azzal tutira könnyű legyűrni, de ha minden kötél szakad, akkor lehet a summon necet kombinálni egy smiterrel, ha ez a két kari nem viszi le übert, akkor user error áll fent.

@(#5919) wikings2: Már haveroknak is leírtam ingame, ne nagyon számítsatok arra, hogy a Diablo II-ben lesz reset a Diablo III megjelenése előtt. Vagy ha mégis, akkor szinte napokkal utána jön a D3, ami tudjuk, hogy mivel fog járni.

@(#5916) jim_raynor70: Gyors kérdés, azt mondta a fickó, hogy lesz patch, 100%, vagy azt mondta, hogy ha esetleg lesz új patch, akkor majd ahhoz hozza ki? Mert ugye nem mindegy a dolog. Esetleg PM-ben át tudnád dobni a mailt?

Stay a while and listen...

(#5921) wikings2 válasza mcsabee (#5920) üzenetére


wikings2
őstag

Nem hiszem hogy annyira bele leszek olvadva a D3 as témába eleinte. Béta alapján amit próbáltam a gépemen eléggé karcsú még a konfigom :)

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#5922) jim_raynor70 válasza mcsabee (#5920) üzenetére


jim_raynor70
aktív tag

Szerintem a Blizzard sem dilis, nem fognak akkor Ladder resetelni, amikor kidobjak a Diablo 3-at.
A levelnek egy reszletet meg bemasolom ide, hisz semmi bizalmas infot nem rejt, es nap mint nap bombaztak ilyen kerdesekkel.

...
Well, I don't have time for that now, sorry.
And well, Blizzard will surely make a new patch soon (for D3 out) so I think it's best to wait for the next patch.
...
By the way, I forgot perhaps the main reason :
There are no new feature for singleplayer in patch 1.13d ;)

Bye,

Yohann.

Le 06/02/2012 14:41, Jim Raynor a écrit :
...

(#5923) mcsabee válasza jim_raynor70 (#5922) üzenetére


mcsabee
senior tag

Oks, köszi, akkor ez nem jelent semmit kb. Márciusban tutira nem lesz ladder reset (még ugye alig több, mint négy hónap telt el az utolsó óta), de egy esetleges április végi ladder reset meg már úgyis annyira közel lenne egy akár június végi, július eleji D3-hoz is, hogy akkor meg már értelmét veszti gyakorlatilag.

Én alapvetően pesszimista vagyok a D3 megjelenése kapcsán, júniusnál előbb nem vártam, de egyszerűen kétlem, hogy a D2-re kiadnának egy patch-et, ilyen kis idővel a D3 megjelenése előtt, ami ugye egyértelműen el fogja szipkázni a játékosokat, semmi értelme nem lenne egy olyan javításnak, ami érdemi újításokat tartalmaz ^^.

(#5921) wikings2: Nekem a négy és fél éves gépemen 1280*1024-ben high texture beállítás mellett, szűrők és árnyékok nélkül pöpecül fest, csak eleinte kell neki egy-két másodperc, hogy "magához térjen". Mondjuk mikor négyen vagyunk, és tényleg van akció dögivel, mindenki lő, meg varázsol, meg maga alá fingok a gyönyörtől, akkor meg-megröccen a cucc, de nincs vele komolyabb baj.

Stay a while and listen...

(#5924) wikings2 válasza mcsabee (#5923) üzenetére


wikings2
őstag

Nekem full lowon 15-20fps , high minden maxon 15-19 :DDD :DDD
Enyhén nem értem a dolgot de úgy tűnik gép csere lesz mert mostanában érthetetlen dolgokat produkál, pedig nem annyira fos a konfig.

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#5925) Re-Tech válasza jim_raynor70 (#5916) üzenetére


Re-Tech
aktív tag

Így már működik, thx

(#5926) mcsabee válasza wikings2 (#5924) üzenetére


mcsabee
senior tag

Milyen géped van neked? Rosszabb lenne, mint az enyém?

Stay a while and listen...

(#5927) wikings2 válasza mcsabee (#5926) üzenetére


wikings2
őstag

Alaplap: Gigabyte GA-8I945P-G / 775
Cpu: DualCore Intel Pentium D 820, 2815 MHz (14 x 201) /775
Memória: 2x1 gb Kingmax ram
Videókártya: Ati Radeon Hd 3650 512vram
Táp: 400W Codegen
egy ilyenen nyüstölöm, laptopon természetesen megy fullosan, de azt felváltva használom tesómmal ezért nincs rajta gamerkedés :)

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#5928) mcsabee válasza wikings2 (#5927) üzenetére


mcsabee
senior tag

Nem tűnik rosszabbnak, mint az enyém, akkor biztos a felbontás miatt lehet, hogy nálad gyengébben megy, vagy nem tudom.

Stay a while and listen...

(#5929) wikings2 válasza mcsabee (#5928) üzenetére


wikings2
őstag

Szerintem proci cache kevés hozzá, de most veszek laptopot ha minden igaz... :D

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#5930) Cadal válasza wikings2 (#5927) üzenetére


Cadal
őstag

Most intel-es vagy AMD-s??? :D
mcsabee: te a kovácsot meddig fejlesztetted a betaban?

(#5931) wikings2 válasza Cadal (#5930) üzenetére


wikings2
őstag

Több konstrukció is van itthon :D csak cserélgetni kell 1-2 alkatrészt, de egyikkel se jobb.

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#5932) mcsabee válasza Cadal (#5930) üzenetére


mcsabee
senior tag

Most azt hiszem hármas szintű a blacksmith, és 750 goldba kerül egy húzás rajta, de nem fejlesztem tovább, mert már így sincs semmi értelme, olyan cuccokat ad, amiket nem tudok felvenni :) .

lökhetsz egy battle taget, addollak friendbe.

Stay a while and listen...

(#5933) Cadal válasza mcsabee (#5932) üzenetére


Cadal
őstag

A battle tag: Cadal#1990 néha wikings2 is előfordul az accommal a betában... :DDD Keress rám, mehetnénk néha együtt.

Kovácsra visszatérve, igen én is hamar megálltam a fejlesztésével, mert könnyen ráfázhat az ember.

(#5934) Aruns válasza Cadal (#5899) üzenetére


Aruns
csendes tag

Ha Mephivel ÜT-ben gondod van az aurája miatt, lehet használni precastra treachery armort - addig ütteted magad valahol (pl tűzben) míg a fade aurája be nem indul és utána veszed fel a normál páncélodat (a fade rajtad marad).

(#5935) mcsabee válasza Cadal (#5933) üzenetére


mcsabee
senior tag

Ok, pazar, úgyis most jött a 14-es patch, benne a HC móddal, majd tolhatnánk mindenképp :)) .

Stay a while and listen...

(#5936) wikings2


wikings2
őstag

Gyerekek. Segítsetek :U
3d módba eléggé laggos volt a pvp ezért átállítottam 2d re. Amúgy is trehány ez a 3d szóval nekem teljesen mindegy volt csak a hd3650 em már 3d vel akarta futtatni így az volt beállítva alapból.
Átállítottam: rákattintok a játékra.----> közel 10 perc mire beadja a szokásos blizz logót meg ilyeneket, addig kb megfőzök 5 kávét és elmegyek 2 szer wc re.
Amint belép a menübe szép minden, 5 másodpercet. Ez idő eltelte után mintha 256 színűre átállítódna minden ilyen libafos szinü pixelekből fog állni a kép akár hova megyek.
Ez addig megy amíg be nem lépek az első játékba. Ha beléptem ott minden rendben van és szép, amíg nem nyomok egy alt+tabot. Ha ezt megteszem és visszamegyek akkor már a játékon belül is egymerő 256 színből álló képet kapok (kb olyan mintha egy hőkép lenne :C )

Mit lehetne ez ellen tenni? Régen is 2d be toltam és semmi ilyen 50 órás betöltési idő és 256 szín nem fordult elő még sosem (ja bocs anno pentium1 en volt ilyen voodoo 4vram kártyával...)

[ Szerkesztve ]

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#5937) jim_raynor70 válasza wikings2 (#5936) üzenetére


jim_raynor70
aktív tag

Van erre egy batch fajlom, ami az explorerrel jatszadozik, ha gondolod, irj privatot es atkuldom, vagy leirom, mit muvelj ezzel kapcsolatban. Viszont a Diablo 2 grafikus motorja nalam sosem csinalt ilyet, pedig nem egy kartya megfordult a jatek alatt. Es ez a 3D-ben valo lagolas sem tiszta, de lehet csak azert, mert en ugy szoktam meg...

(#5938) AtHoS válasza jim_raynor70 (#5937) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Erre a batch fájlra és műveletére én is kíváncsi lennék, mert amit wikings2 írt tipikus Vista/Win7 jelenség

read-only mode on the forum

(#5939) wikings2 válasza jim_raynor70 (#5937) üzenetére


wikings2
őstag

Ha nem plug-in cucc akkor szívesen fogadnám.

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#5940) jim_raynor70 válasza AtHoS (#5938) üzenetére


jim_raynor70
aktív tag

Lehet, elszomoritalak, de nalam meg Windows 7 alatt se jott elo ennel a jateknal ez a problema. :) Viszont StarCraftnal annal inkabb es tobbet, innen eredt az otlet, hogy kell kesziteni erre egy kotegfajlt, de akkor leirom ide a tartalmat.

cls
taskkill /F /IM explorer.exe
Game.exe
start c:\Windows\explorer.exe
exit

Ezeket a sorokat illesszetek be egy .txt-be es mentsetek le valami.bat neven. Masoljatok a Diablo II telepitesi konyvtaraba es ezzel futtassatok a jatekot (izles szerint asztalra lehet kuldeni parancsikont ra). Ez a fajlocska csak annyit tesz, hogy kilovi a jatek idejere az explorer.exe-t, futtatja a jatekot, majd a jatek kileptevel automatikusan elinditja az explorert (ami felelos az asztali kornyezetert Windows GUI shell leven, s ezaltal a hiba forrasa) es kilep a parancssorbol.
Egy szepseghibaja, hogy kihagyja a Diablo II.exe loadert a mokabol, de az is a Game.exe parancsot futtatja le. 2D-ben pedig mindjart megnezem en is, hogyan mukodik.

(#5939) wikings2: nem, ez nem plugin hozza. :)

[ Szerkesztve ]

(#5941) AtHoS válasza jim_raynor70 (#5940) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Amióta win7-et használok találkoztam ezzel a "jelenséggel", hogy 2D módban futtatva krakszolja a képet, nem lehet kitabolni a játékból emiatt. Viszont a legújabb patch már win7 kompatibilis, tehát elvileg azzal nem illene problémáznia

read-only mode on the forum

(#5942) jim_raynor70 válasza AtHoS (#5941) üzenetére


jim_raynor70
aktív tag

Megprobaltam 2D-ben. Ha megnezitek, nagyon lassan toltogeti be az osszes angol karaktert a bal felso sarokban, de en igy is egy percen belul mar a jatekban vagyok. Viszont igy sem bolondul meg a kep, nem ertem, en miert vagyok kivetel (HD 5770, GTX 470). Annyit hozzatennek az elozo parancslistahoz, hogy talan nem art egy pause a vegen, tehat igy nezne ki, s gombnyomasra zarodna a parancssor.

cls
taskkill /F /IM explorer.exe
Game.exe
start c:\Windows\explorer.exe
pause
exit

(#5943) AtHoS válasza jim_raynor70 (#5942) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Nálam win7 HP x64 van. Nálad?

read-only mode on the forum

(#5944) jim_raynor70 válasza AtHoS (#5943) üzenetére


jim_raynor70
aktív tag

Eredeti Windows 7 Ultimate x64, SP1-gyel.

[ Szerkesztve ]

(#5945) AtHoS válasza jim_raynor70 (#5944) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Szóval nem x64 különbségből adódhat a problem.
Mondjuk én csak HP-t vettem, Ultimate nem nyújt papíron annyit amennyivel drágább.
Viszont nem tudom hogy lehet-e olyan szolgáltatás az Ultimate-ben ami esetleg nincs HP-ban és emiatt szórakozna? AMD VGA-k voltak nálam amikkel tapasztaltam

read-only mode on the forum

(#5946) jim_raynor70 válasza AtHoS (#5945) üzenetére


jim_raynor70
aktív tag

Sot, en meg vagyok rola gyozodve, hogy biztosan nem nyujt olyan plusz szolgaltatast az Ultimate, amitol ne jonne elo a hiba. Ez mastol lesz, de egyelore fogalmam sincs, hogy mitol.

(#5947) mcsabee


mcsabee
senior tag

Nekem is volt ilyen. Ez oldotta meg a gondot:

1. elmásoltam valahova a játékot
2. vezérlőpult -> uninstall
3. az elmásolt játék könyvtárában lefuttattam a video configos programot
4. ráhagytam minden beállítást
5. örülés ^^

Win 7 32 bit.

Stay a while and listen...

(#5948) AtHoS válasza mcsabee (#5947) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Ez a "4. ráhagytam minden beállítást" pontosan mit is takar?

Ahogy én értelmezem, akkor a videos config futtatása alapból D3D-t választ ki, amit Te úgy hagytál. Ebben az esetben jól is működik a játék (nálam pl. pakolgatni sem kell meg uninstallni sem), de itt éppen arról volt szó, hogy ha kézzel átrakod 2D-re, akkor csinálja a grimbuszokat.

read-only mode on the forum

(#5949) jim_raynor70 válasza AtHoS (#5948) üzenetére


jim_raynor70
aktív tag

Nem probaltad meg ki ezt a batch-es verziot? Csak mert en is kivancsi vagyok, hogy egy 6950-nel mi a helyzet. Nalam nem sikerul eloidezni a grimaszos 2D-s kepeket, akarhogy igyekszem, igy nem tudom, tenyleg mukodik-e, vagy sem.
Valami hasonlora tudok gondolni ennel a hibanal...

(#5950) mcsabee válasza AtHoS (#5948) üzenetére


mcsabee
senior tag

Rosszul írta, természetesen átraktam 2D-re.

Stay a while and listen...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.