Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:00:10

LOGOUT.hu

Diablo II Classic és Resurrected Alapok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5551) killerjohn válasza forguet (#5544) üzenetére


killerjohn
addikt

Öcsém 2 éve annyira kocka volt hogy két egymást követő reset után 4. majd 3. volt a level 99 listán :) Értsd: ő volt a 4. (illetve 3.) aki reset után lvl 99 lett.
Volt pár-10.000 fg-m d2jsp-n, és adtam neki hogy felcuccoljon reset után near-perf cuccokra, aztán egy darabig nem jött ki a kecójából. Még AutoIT scriptet is írtam hammer castoláshoz :DDD
Ladderek alatt minden héten eladtam 10-12 accountnyi über-keyt, szóval resetek után pár nappal már fullos hammerdinekkel meg light sosoval toltuk :P Azért az jópofa volt, amikor reset másnapján én teléztem lightsosoval throne-ba úgy, hogy a partyban mindenki más hátra állt, mert wave1 autokillelt mindekit :) :) :)

(#5552) kutga


kutga
nagyúr

Sziasztok!

Talán bugyuta kérdés de van valami lehetőség arra hogy b.neten kiszűrjem a folyamatos spammereket akik belépnek a játékba és teledobálják a hülyeségeikkel a játékablakot?

Ha majd magasabb szintű leszek gondolom jó lesz úgy hogy hostnál bepipálom a character difference-t, a legtöbb úgyis lvl 1-es.

Let the Zone take me if I am.

(#5553) killerjohn válasza kutga (#5552) üzenetére


killerjohn
addikt

/dnd-t beírod, és nem látod amit írnak

(#5554) kutga válasza killerjohn (#5553) üzenetére


kutga
nagyúr

Szuper, kipróbálom. :R

Let the Zone take me if I am.

(#5555) nandude


nandude
tag

Üdv! Nagy problémában vagyok a LOD multijában. A stashbe csak ritkán tudok betenni dolgokat, néha "hozzáragad" a kurzorhoz a tárgy amit be akartam tenni, és utána semmit sem tudok csinálni, ki kell lépnem a játékból. Nem találtam megoldást sehol. Ti tudtok erről valamit?

(#5556) mcsabee válasza killerjohn (#5551) üzenetére


mcsabee
senior tag

@nandude: Hát én ilyenről nem is hallottam. TCP/IP vagy Battle.net a multi?

@killerjohn: Én erre nem lennék olyan marha büszke, ha bottal csináltad. Csak a randomok büszkék arra, hogy bottal mekkora e-penis-t tudnak növeszteni, aki gamer, mindent megcsinál bot nélkül, aki meg nem, nos, az a D2-es társadalom legalja.

Öcsédnek mi volt az acca / karineve? Lehet, hogy ismerem.

"Azért az jópofa volt, amikor reset másnapján én teléztem lightsosoval throne-ba úgy, hogy a partyban mindenki más hátra állt, mert wave1 autokillelt mindekit"

Azért azt tegyük hozzá, hogy a w1 csak azokat autokilleli, akik kb 2 perce játszanak D2-vel, aki már teszem azt 3 perce játszik, az tudja, hogy a w5 kivételével az összes w-t lehet fagyasztani cold sorccal.

Btw a te e-penis-ed nagyobb, mint az enyém, nekem sosem volt pár 10k fg-m, de sosem éreztem szükségét sem annak, hogy reset után pár nappal near perf itemekkel rohangáljak.

[ Szerkesztve ]

Stay a while and listen...

(#5557) wikings2 válasza mcsabee (#5556) üzenetére


wikings2
őstag

Helyesen írod.
Ne botoljatok.... (10 ismerősömből akikkel anno kezdtük nagyon rég már mind bot...)
Szörnyű szerintem ez.... Ez már annyira nem a játékélményről szól manapság semmilyen játékban hanem csak a "haladjunk minél előrébb hogy jobb legyek mindenkinél" szindróma.
Akár hány ilyen játékkal vagy mmorpg vel találkozok az online játékosok 80% bot ... mert miért ne...
Szánalmas lett ez a mai világ Gamerek tekintetében.

(és ez most csak így azért mert te vagy az 1 a 80/100 ból aki felvállalja)...

[ Szerkesztve ]

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#5558) nandude válasza mcsabee (#5556) üzenetére


nandude
tag

TCP/IP. Elég idegesítő. Ha singleben teszek cuccot a stashbe, az is eltűnik néha.

(#5559) wikings2 válasza nandude (#5558) üzenetére


wikings2
őstag

Eredetiben van meg? Csak mert én egyedül 2004 ben találkoztam hasonlóval mikor kölcsönkaptam egy másolt verziót haveromtól hogy nézzem meg hogy müködik e az én cd kulcsom az ő verziójával.
Mellesleg eredetivel semmi ilyesmit nem tapasztaltam még.
A verziófrissességre is figyelj oda.

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#5560) mongoose123


mongoose123
aktív tag

Ott tényleg valami hiba lehet, mert én 2002 óta nem tapasztaltam ilyet :)

(#5561) nandude válasza wikings2 (#5559) üzenetére


nandude
tag

Sajnos nem eredeti, de én is évek óta játszok vele, és csak most találkoztam ezzel először. Bár a barátomnak, akivel játszunk, eléggé rossz nete van, és lehet hogy azért tűnnek el a dolgok (amikor ő hostol). Amikor én vagyok a host, semmi baj a stashhel.

(#5562) wikings2 válasza nandude (#5561) üzenetére


wikings2
őstag

lehet laggos picit olyankor a cucc. úgy előfordulhat hogy kiakad a net vagy stb :) A megoldás akkor egyszerü. Te hostolsz.

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#5563) mongoose123


mongoose123
aktív tag

valakinek nincs b-neten eladó spirit monarch-ja? :D borsosan megfizetem x)

~~~~ mind1 már vettem ~~~~~ :D

[ Szerkesztve ]

(#5564) mcsabee


mcsabee
senior tag

Baaaaaaaah, miért nincs CL-ben egy *csúnya szó* diarun se? Hogy lesz így a lelkes 2-es szintű Lady makiarcból igazán lvl 90-es hős?

Stay a while and listen...

(#5565) wikings2 válasza mcsabee (#5564) üzenetére


wikings2
őstag

kihalt a dolog, mindeki d3 bétára vár :P

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#5566) Cyberbeni válasza wikings2 (#5559) üzenetére


Cyberbeni
addikt

én úgy tudom, hogy semmi különbség nincs a másolt és az eredeti között. ráadásul mostmár bármiféle crack nélkül lehet cd nélkül játszani.

(#5567) wikings2 válasza Cyberbeni (#5566) üzenetére


wikings2
őstag

Hát kinek-hogy.
Igazából a mostani másolatokkal lehet hogy nincs már semmiféle probléma ,de azért 2003-4 ben még akadtak jócskán hibák :)
Természetesen ha eredeti akkor lemez nélkül is lehet regisztráció után tolni (én is így tolom nem koptatom a jó öreg első kiadású lemezemet) ,és lehet másolattal is, de a régebbi másolatoknál amelyek crackigényesek voltak még emléxek nekem is voltak hibák jócskán.

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#5568) mcsabee válasza Cyberbeni (#5566) üzenetére


mcsabee
senior tag

A játék indító fájlja módosított, a másolásvédelmi mechanizmus kijátszása miatt, ami nem csak a CD-t ellenőrzi, egyéb módokon is jelen van. Úgyhogy crack az mindig is fog kelleni a D2-höz, ha lehet legálisan CD nélkül játszani, ha nem.

Stay a while and listen...

(#5569) Andor22


Andor22
aktív tag

hi következő lenne a kérdésem
van valakinek Diablo 2 Battle Chest CD-key ?
mit takar pontosan?
lehet vele játszani b neten ???
előre is thx

(#5570) po1son válasza Andor22 (#5569) üzenetére


po1son
addikt

Igen, lehet játszani vele battle neten is természetesen.

Diablo® Battle Chest:
Diablo II complete game
Diablo II Expansion: Lord of Destruction complete game
Diablo II Strategy Guide from Prima Games
Diablo II: Lord of Destruction Strategy Guide from Prima Games

Ezt mind tartalmazza.
Remélem segítettem.:)

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#5571) Andor22 válasza po1son (#5570) üzenetére


Andor22
aktív tag

köszi szépen a helpet
rendelek 5 öt

3 évente látok 1 et :S :D

(#5572) po1son válasza Andor22 (#5571) üzenetére


po1son
addikt

Szívesen.:)

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#5573) Andor22


Andor22
aktív tag

nem banos és nem használt diablo2+exp keyt keyeket vennék
írj pm et

(#5574) BenJoe


BenJoe
senior tag

Sziasztok!

Egy gyors kérdésem lenne:
Azt hiszem, február óta nem léptem be a Bnetes accommal... és tegnap nem akart beengedni, password recovery email meg nem jön (mindkét mailcímmel megpróbáltam).

Szerintetek bannoltak? Ha mégis megvan az accom, és megpróbálok ugyanazzal a névvel újat regelni, akkor elvileg szól, hogy már foglalt, ugye? Van más módja is, hogy megbizonyosodjak a BAN felől? (Nem cheateltem, meg semmi, csak inaktív voltam).

Válaszotokat előre is köszönöm:
BenJoe :R

╮(╯ل͜╰)╭ Now we're the ones who help to set the sun... ( ͡ _ ͡°)ノ ♫

(#5575) mcsabee válasza BenJoe (#5574) üzenetére


mcsabee
senior tag

Na, ez van: "After three months the account will go into an 'expired' status, at which time anyone else can create a new account using this now available account name. The servers also run routine maintenances which may also delete expired accounts."

Azt jelenti, hogy 3 hónap inaktivitás után az accountod automatikusan átkerül 'expired', azaz lejárt státuszba. Ha ezután bárki más lekreálja, akkor a tiednek lőttek. A szerver ezen felül automatikusan futtat karbantartó scriptet, ami az 'expired' státuszú accountok törlését is magával vonhatja.

Mivel te már legalább 5 hónapja nem léptél be, nem kizárt, hogy törlése került az accountod.

Stay a while and listen...

(#5576) BenJoe válasza mcsabee (#5575) üzenetére


BenJoe
senior tag

Köszi. Mindegy, kellemes emlék marad. De azért néha még majd szerintem játszogatok. :)

Múltkor próbáltam Android alól Diablozni egyet, mondanom sem kell, akadt, mint a ****.
Teamviewerrel gépről futtattam, csak ugye a telón is megjelent/irányítható volt. Poénnak nem volt rossz. :D

╮(╯ل͜╰)╭ Now we're the ones who help to set the sun... ( ͡ _ ͡°)ノ ♫

(#5577) mcsabee válasza BenJoe (#5576) üzenetére


mcsabee
senior tag

Nincs mit és sajnálom, hogy nincs már meg az accountod.

Stay a while and listen...

(#5578) Stalker-2572


Stalker-2572
addikt

Battlenet mennyire él még? Most elgondolkoztam, hogy újra felrakom :))

Utolsó ladder reset mikor volt?

All Black...

(#5579) Andor22 válasza Stalker-2572 (#5578) üzenetére


Andor22
aktív tag

marciusban volt

(#5580) mcsabee válasza Stalker-2572 (#5578) üzenetére


mcsabee
senior tag

Körülbelül semennyire, néha napján este van egy kis élet, de 5 embernél többet nem nagyon találsz hun-1-en. Az SC rész nagyjából pörög, a lod HC is egész jól áll, de a CHC teljesen kihalt, ahogy a sima classic is.

Stay a while and listen...

(#5581) sto1911


sto1911
veterán

Sziasztok,

van egy regi cd kulcs parom, gondoltam beregelem a battle.net-re. Ment is szepen, letoltottem az install fajlokat, telepiteskor beirom uazokat a kodokat, erre kiirja, hogy nem valid. Arra lettem figyelmes, h 26 karakteres kodot ker, nekem meg csak 16 karakteres van... Most WTF van, tudtok segiteni?

(#5582) sto1911 válasza sto1911 (#5581) üzenetére


sto1911
veterán

Ok, targytalan: a regi cd kulcs csak a bnet reghez/letolteshez kellett, a telepiteshez a beneten belul talaltam meg a kulcsot.

(#5583) Bazzzs


Bazzzs
senior tag

Sziasztok!

Meg tudná valaki mondani, hogy mibe kerül most NL-ben egy Dracul's kesztyű? Esetleg van valakinek eladó?

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#5584) Cyberbeni válasza Bazzzs (#5583) üzenetére


Cyberbeni
addikt

(#5585) Bazzzs válasza Cyberbeni (#5584) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Köszi szépen!

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#5586) sto1911


sto1911
veterán

Mi az az fg? Tok kezdo vagyok, tegnap leptem fel eloszor online jatekra, lenne kedve valakinek jatszani estenkent? A single-t neehanyszor normalon kijatszottam reges-regen, de online csak most kezdtem el.

(#5587) sto1911 válasza sto1911 (#5586) üzenetére


sto1911
veterán

Meg egy kerdes: regisztraltam a bnetre, ott a mailcimem a loginnev. Majd a jatekon belul meg egyszer kellett regelni, ott egy hasonlo nev.Europe nevet regeltem. Ilyenbol tobb is lehet? Torolni esetleg lehet ezeket a .Europe neveket?

(#5588) wikings2 válasza sto1911 (#5586) üzenetére


wikings2
őstag

Az fg = forum gold. Ebből gondolom már koppan hogy a fórumon üzletelés közben szerzett arany ergo a fórum fizetési eszköze. A fórumon üzletelés úgy történik ,hogy kinézel magadnak egy tárgyat a fórum megfelelő topicjában (amely ha Europe ladder/non ladderről van szó akkor másodpercenként frissül szóval egy üzlet lemegy 3 perc alatt.) ezekután írsz a kollegának egy privátot hogy a meghírdetett áron elvinnéd és jöjjön a " ASD12/12 " játékba.
Bejön---> leírjátok a forumneveket és az üzlet tárgyát, te odaadod neki (printelni kötelező mielőtt elfogadod) és ő meg küldi neked fórumon az fg t érte. Fordítva is ugyan így történik a dolog csak ahhoz meg kell hirdetned a saját cuccodat.
Sokaknak vannak kétségei vele mivel előre odakell adni a cuccot, de a fórumozok között már kialakult egy olyan tolerancia hogy 99.999% ban nem basszák át a fejét az embernek. Ha valaki csinált már ilyet akkor annak a neve alatt egy Scamm: xx% látható.
Remélem segítettem.

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#5589) wikings2 válasza sto1911 (#5587) üzenetére


wikings2
őstag

B.netes regisztráció nem szükséges a játékhoz, de jó mivel kapsz egy kódot amivel lemez nélkül is pörgetheted a játékot a gépen, így nem kopok a lemez.
A "belső" regisztráció akkor szükséges újra ha meghaladod a 8 karaktert és szeretnél újakat, vagy esetleg egyik felhasználón a Ladder ergo versenyben levő karaktereid szeretnéd tárolni másokon a non Ladder karaktereket.
Nekem is 2 van nekem az egyiken a használatos karaktereim vannak felépítve fullosra a másik meg amolyan "cuccos" szóval lvl 1 es karakterek invijében cuccokkal amelyek még jól jöhetnek majd új karakter építése során.
Természetesen nem muszáj több felhasználódnak lennie.

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#5590) sto1911 válasza wikings2 (#5589) üzenetére


sto1911
veterán

Koszi a magyarazatot! Ezek szerint belso reg-bol barmennyi lehet, viszont 8 kar/reg a limit. Es belso reget tudok torolni?

"B.netes regisztráció nem szükséges a játékhoz, de jó mivel kapsz egy kódot amivel lemez nélkül is pörgetheted a játékot a gépen, így nem kopok a lemez."
Mint olvashattad lentebb a ket kulonbozo koddal szivtam is :S

(#5591) wikings2 válasza sto1911 (#5590) üzenetére


wikings2
őstag

Tudsz törölni ha jól emlékszem. Rég voltam fent^^

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#5592) mcsabee válasza sto1911 (#5590) üzenetére


mcsabee
senior tag

Tudsz accountot törölni, de a rendszer 3-6 havonta úgyis letakarítja az inaktív accokat, úgyhogy mondhatni felesleges ^^.

Stay a while and listen...

(#5593) sto1911 válasza mcsabee (#5592) üzenetére


sto1911
veterán

Es az akkor torolt nevek is felszabadulnak, gondolom. Hatha nem kell mindenfele szamot utanaraknom (lsd. pl. itt is)

(#5594) m4rc!


m4rc!
őstag

Hogy lehet megoldani, hogy ablakban fusson a gém?

We are analog players in a digital world

(#5595) Cyberbeni válasza m4rc! (#5594) üzenetére


Cyberbeni
addikt

parancsikonban a cél után egy -w-t kell írni, tehát pl ilyennek kell lennie:
"C:\Program Files (x86)\Diablo II\Diablo II.exe" -w

(#5596) Cyberbeni


Cyberbeni
addikt

próbálta már valaki, hogy a bneten regisztrált és a rendes cd kulccsal telepített verzió felmehet e egyszerre bnetre?

(#5597) wikings2 válasza Cyberbeni (#5596) üzenetére


wikings2
őstag

Ugyan abból a cd keyből él mind a kettő verzió csak a neten regisztrált rejtve. Nem megy a kettő együtt sajnos :)

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#5598) Cyberbeni


Cyberbeni
addikt

tegnap elkezdtem egy új barbárt neten (eddig mindig meguntam normal a1-2-n), de főleg csak egyedül játszok (egy pár baalrunba bementem ancik után, de hihetetlen, hogy már normálon is botok vannak), meg az összegyűjtött pg-ket elcserélem valami fain cuccra. (eddig egy plague bearert meg egy ravenfrostot vettem, és így azért elég könnyen írtom a szörnyeket.) a többi amiket találtam/összeraktam: sigon öv+kesztyű(még egy csizma azért nem ártana mfre), hexfirew, 2x spirit, insight, meg 163defes 2os armor smokehoz és 300defes 3os treacheryhez, meg egy pár lowabb, amit már nem használok.
egyenlőre most holy freezes merc van, de ha sikerül összeraknom mondjuk egy voice of reasont, akkor lehet mightra átváltok (de lehet inkább lawbringer lesz az aura meg ctc miatt, de először biztos treachery)
ja és most fogom megölni nm summonert

[ Szerkesztve ]

(#5599) icons


icons
addikt

Hello!

Gondoltam a változatosság kedvéért kipróbálok egy nekrót.
A legszimpatikusabb a summoner volt, így hát mellette tettem le a voksomat. Most 31es és normal a5-ön vagyok. Csakhogy egyszerűen semmit nem érek kb vele...
Múltkor bejött egy 24es amazon, és mint kés a vajon, úgy ment előre. A hammerpalák ilyen szinten ugyanúgy vágtattak...

A skilleket jó dolgokra adtam, főleg a Raise Skeletonra, de vannak átkok is, használom őket meg agyaggólemet a lassítás miatt.

Tárgyból semmi különösen nincsen (volt, de régen játszottam, úgyhogy a Blizzard elintézte, hogy ne legyen :) ), de azért 1-2 plusz skill összejön belőlük.

A kérdésem az lenne, hogy jó-e a summoner valamire, tehát később relative erősebb lesz (bár nem látom mitől, csak a mostani skilljeimet fogom maxolni), vagy igazából ez egy gyenge build.

Köszi!

(amiért választottam: volt mind2 palám, sosobol is volt mindenem, meg még a legelején volt egy contrentrationos babám. Legrosszabb esetben kezdek egy druidát, vagy egy amazont :) )

(#5600) wikings2 válasza icons (#5599) üzenetére


wikings2
őstag

Sosem volt jó semmire sem :) Caster Necro jó egyedül valamire. Azok sokszor vertek agyon pvp ben de pvm re nem tudom hogy jó lenne-e az :D

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.