Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:00:10

LOGOUT.hu

Diablo II Classic és Resurrected Alapok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4801) mcsabee


mcsabee
senior tag

Nah, nem tudom volt-e már róla szó, de közeleg a Ladder Reset! Az 1.13c lesz a hivatalos 1.13-as javítás, ami már javában készül, egy héttel a reset előtt fognak szólni a srácok. Remélem a tavaly áprilisra ígért reset, ha máskor nem, idén áprilisban be is fog következni.

Stay a while and listen...

(#4802) bolcsodal válasza mcsabee (#4801) üzenetére


bolcsodal
addikt

Már várom...kíváncsi vagyok. Végre nem lesz annyi hammerpala... :U

They drew first blood....

(#4803) mcsabee válasza bolcsodal (#4802) üzenetére


mcsabee
senior tag

Azért ez határeset. Tuti sok lesz a hammer ezentúl is, igaz, nem lesz annyira könnyű vele játszani, de nem hinném, hogy azzal a kevés kis downgrade-del jelentősen vissza tudják majd vetni a hammerek létjogosultságát.

Viszont az tuti, hogy a közelharci karakterek kicsit életképesebbek lettek, talán indítok majd is egy ww barbot :) .

Stay a while and listen...

(#4804) wikings2 válasza mcsabee (#4803) üzenetére


wikings2
őstag

Nem igazán olvastam utána , de a hybrid bowazon fog valamelyest változni ?:)

[ Szerkesztve ]

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#4805) icons


icons
addikt

Üdv srácok!

Tudna valaki segíteni? WP-k kellenének mindhárom szinten! Főleg ugye a fontosabb küldetéseknél.

A másik, hogy IK páncélt hol érdemes keresni? Bolcsodal mondta, hogy neki Baal felé esett egyszer.

(#4806) bolcsodal válasza wikings2 (#4804) üzenetére


bolcsodal
addikt

Az Immolation Arrow skill-t tápolták felfelé.

(#4803) mcsabee: Azért a Hammer nagyon unbalance volt. Mondjuk igazad lehet...ennyi kis downgrade nem elég egyensúlyba hozni. Magic immune szörny úgysem sok rohangált eddig sem... :U

(#4805) icons: A lvl85 area-k környékén keresgélj: ActI/Pit, ActII/Ancient Tunnels, ActV/ Nilatak templomának bejárati része...stb...

Egyébként könnyebb cserélni talán...nekem hihetetlen mákom volt, még csak nem is MF karakterrel találtam... :DDD Da ha ladder reset lesz odaadom neked az enyémet, úgyis törlöm az összes karimat... ;)

[ Szerkesztve ]

They drew first blood....

(#4807) wikings2 válasza bolcsodal (#4806) üzenetére


wikings2
őstag

mért nem fg zed el ?:)
én el fg ztem ladderem és befektettem addig is nl be hogy utána eladjam és mehessek l be vissza :)

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#4808) bolcsodal válasza wikings2 (#4807) üzenetére


bolcsodal
addikt

Nem vagyok egy tapasztalt online játékos...

Miaz, hogy "fg-zni"? Én úgy tudtam semmit nem lehet továbbvinni nonladderből ladderbe...

(#4809) icons: Jóég tudja...így ladder reset előtt minden elértéktelenedik..talán ha egy pul-t adnának érte...teljes IK set talán Ist-et érhet, vagy annyit sem...

[ Szerkesztve ]

They drew first blood....

(#4809) icons válasza bolcsodal (#4806) üzenetére


icons
addikt

Kb mennyit ér? Van valami oldal, ahol megvannak adva, hogy nagyjából mi mennyit ér? (nyilván nem pontosan, mert az emberfüggő, de a körülbelüli érték)

Ha már tényleg nem kell, akkor örömmel fogadom :)

(#4810) wikings2 válasza bolcsodal (#4808) üzenetére


wikings2
őstag

Hát mondom akkor :)
Van egy úgynevezett d2jsp oldal ami egy fórumrendszer, ami pont ezt segíti elő és a nagyobb dolgok trade jét meg miegymás.
[link]
Mondjuk egy nl hr értéke "4fg"
és ha egy enigmát veszel ami 3hr lenne az itt 12fg be fog kerülni.
Az átadás úgy megy hogy megbeszéltek a forumon egy gammát ahol csak ti vagytok, te átadod a cuccot és közben ő küldi a pénzt (99.99% ban nem vernek át)
Ha átvernek is tudsz szólni egy úgynevezett Mediatornak akinek ha bizonyítod hogy megloptak (képet készítesz ez alap) csak egy print screen. Akkor visszakapod az "fg det"
Ilyen egyszerü :)
nl értéke most ugyan annyi mint l é .
B.net resetkor az árfolyamok változnak, ergo Ladderben sokkal drágább lesz minden (mint egy piacon ahova újra behoznak valami ritkaságot)
Például legutóbb reset után egy Ladder hr 300fg volt míg a non ladder 4 fg volt(pont mint most)
Nl ben nincsenek árfolyamkilengések vagy is csak nagyon ritkán.
Remélem segítettem.

[ Szerkesztve ]

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#4811) wikings2 válasza wikings2 (#4810) üzenetére


wikings2
őstag

Hozzátenném hogy nekem kb 400 tranzakcióm volt és egyszer sem kellett jelentenem senkitse.
Most éppen nl ben nyomlok és a stratégiám lesz hogy szedek karikkal hell hellforge ből kavicsokat szóval huzatom magam más haverokkal.
És eladom őket fg be amikor egy ladder pul is lesz vagy 80fg és keresni fogják az ultra gazdagok amúgy is akiknek ez nem fáj :)
Ebből meg jól felszerelem magam nl re ami marad ugyan úgy olcsó :D
De ezt fordítva is eljátszhatod :)
Amúgy tudni kell még hogy a fórum nagyon népszerü b.netesek körében, szóval felteszel valamit egy 50topics/lap os oldalra és kb 20 másodpercet van ott annyira sok az üzlet.
Szóval gyorsan megy mint a karikacsapás :) Nekem 1 napba telt mire rájöttem dolgokra ,de megérte mert így most akármit eltudok adni, gyorsan.
(Régen csináltam low rune packokat (pl 10 Ral runáért kaptam 4fgt) és 4fg egy Hr
Mindenki csodálkozott mikor a hetedik karim rohangált annihilussal :)
Üdvözletem :)

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#4812) bolcsodal válasza wikings2 (#4810) üzenetére


bolcsodal
addikt

Köszi! :R De ez már kicsit túlmutat azon, hogy napi egy órácskát henteljek BNet-en...

Volt időszak, amikor rákattantam kicsit, de így két gyerek mellett nemhiszem, hogy játékon kívül fórumokon lesném az árfolyamokat... :DDD

They drew first blood....

(#4813) mcsabee


mcsabee
senior tag

Diablo II Ladder Reset Coming - Nebu

We will be resetting the Diablo II ladder on March 23 with the release of patch 1.13. We anticipate all Diablo II realms to be down for approximately six hours during the reset. More specific information on realm availability on the day of the reset will be posted in the Battle.net Status forum. When the ladder is reset, all existing ladder characters will be converted to non-ladder. All characters and items being converted to non-ladder will remain intact, but once converted these characters will no longer have access to ladder content such as creating ladder-only rune words. For more information on ladder characters please visit the Arreat Summit Realm Character Types page.

Fukk Yeaaaaaaaa! Március 23 ladder reset, mindenki készüljön, gyilkos menet lesz ;] .

Stay a while and listen...

(#4814) bolcsodal válasza mcsabee (#4813) üzenetére


bolcsodal
addikt

Végre! ;]

They drew first blood....

(#4815) wikings2 válasza mcsabee (#4813) üzenetére


wikings2
őstag

anyám :'( emléxek egy éve írtam hogy mikor lesz reset :)
1 év késéssel de végre pontos válasz!! :D
1.13 :D:D KEZDŐŐŐŐŐŐDIIIIIIIIIK :D:D

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#4816) icons


icons
addikt

Nahamár Ladder Reset:

Mit érdemes kezdeni, mi az, ami életképes cuccok nélkül is?
Ha jól gondolom, a hammer pala sem rossz, de azért neki jól jönnek a cuccok, plusz valamivel gyengébb lesz.
Barátom azt ajánlotta, dual sosot kezdjek (blizzard/frozen orb (inkább utóbbi) + meteor/valami villámdolog), de én sima light soso-ra gondoltam. (mi az, ami light sosonál leveszi az ellenfél ellenállásást? Lighting Mastery-n kívül van még valami, nem?)

Valami tipp?

(#4817) Equinoxe válasza icons (#4816) üzenetére


Equinoxe
csendes tag

Tipp: Minden életképes amit szeretsz és van hozzá tapasztalatod. Mondjuk az nem árt ha épp PvM-re jó a karakter. :) Lighting Mastery a sebzést növeli. Ladder reset elején Pala Conviction aurával vagy Nekró Lower Resist képességével lehet csökkenteni az ellenfelek ellenállását. Később lesznek rúnák is. :D

MÁS: Free cuccok! Akad Enigma, Anni, EBOTD és sok más apróság. Akinek esetleg kell valami írjon.

[ Szerkesztve ]

(#4818) wikings2 válasza icons (#4816) üzenetére


wikings2
őstag

szerintem én soso lightal kezdek mert elején jó lesz felhúzni magam és mf elni a lehető legtöbbet.
kséböb hamipala :)

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#4819) icons


icons
addikt

Energy Shield / life? (light sosonak)

Hol vannak leírva az új patch tartalmazta változtatások?

(#4820) Equinoxe válasza icons (#4819) üzenetére


Equinoxe
csendes tag

változtatások bár ez csak az 1.13b. Véglegest még nem találtam.

Ha Energy Shield akkor kell mana is.

[ Szerkesztve ]

(#4821) betyarr


betyarr
veterán

üdv,

barbárral melyik fegyvernemre érdemes gyúrni?

(#4822) sz_abika válasza betyarr (#4821) üzenetére


sz_abika
addikt

Maradj a jól bevált axe classnál :)

PSN: xszabikax

(#4823) icons


icons
addikt

Equinoxe: a / jel nálam vagy-ot jelent. Tehát inkább mana + ES, vagy life?

betyarr: attól függ, mit akarsz. Nekem pl van egy full IKbabám, neki nyilván mace van a kezében. Magától nem csap nagyot, 4-6,4k ig csap, de fullrese megvan, egyenlőre 25k-s def-e (ami még jön fel, csak szint kérdése), és 4k körüli élete. + lif tap. Tehát bárki megvan poti nélkül (überbe még nem mentem le). Akik ellen mentem vele: Mefi, ancik, Diablo, ellenük egy poti sem kellett. Baal ellen még nem próbáltam, a lejutással vannak problémák, nem magával Baal-lal. (ha sokan jönnek, akkor bőven le tudnak szedni...)

(#4824) betyarr


betyarr
veterán

nagyon régen nem toltam és akkor is eléggé tudatlan módon.nekem valami mace-em volt,de sajnos elbaltáztam,mert nyomogattam mind a 3 fegyvernemre és így elpazarlódott/eloszlott köztük.
emléxem,hogy extra jó cuccokat alig (szinte nem is) dobáltak nekem,pedig volt,hogy nightmare-en csaptam runokat sz*rásig.

nálam volt valami leap vagy mifene,amit sikrült elég jól felfejleszteni,mert akkorákat tudtam már szöcskézni,hogy csak.tuti jó volt támadásra,de menekülésre is.nem tudom hogy barbinak ez mennyire megszokott.most hogy feltettem megint,szinte ösztönösen nyomtam is volna a jobb egeret :DDD

miket tanácsolsz/tanácsoltok,mikre NEM érdemes skillpontokat pazarolni?illetve még azt kérdezném,hogy feltoltam a 12-es peccset,de ma láttam hogy már van 13-as is.érdemes feltenni ha SP-n hentelek és nem megyek hálóra?

[ Szerkesztve ]

(#4825) mcsabee válasza icons (#4816) üzenetére


mcsabee
senior tag

Az Infinity rw viszi le az ellenállást csak, vagy a necnek valami átka, a LM sebzést növel. Ajánlom kezdésnek a hammert, azzal Hell CS-t okosan ölve nagyon hamar jó cuccokhoz juthatsz.

Esetleg Blizz sorc, folyamatosan tolni kell vele az Andy + Mephi + Pindleskin triót. Esetleg Light sorc, ami még jöhet, azzal tudsz menni az Eld + Shenk élettársi kapcsolatban élő kettőshöz is.

betyarr:

Érdemes feltenni az 1.13c patch-et majd, ha kijött, a közelharci karakterek sokkal életképesebbek lesznek általa, de ha mondjuk csak hammerrel tolod, akkor ne tedd fel, mert azon egy picit gyengítettek :) .

Stay a while and listen...

(#4826) Cyberbeni


Cyberbeni
addikt

van még valami soson kívül, ami selffound cuccokból megállja a helyét? mert már kicsit elegem van a sosoból, régen annyit toltam vele.

(#4827) Equinoxe válasza icons (#4823) üzenetére


Equinoxe
csendes tag

szerintem mana+ES

#4824 betyarr:
Mastery-ből csak az egyiket húzd fel maximumra. Ha főleg szörnyeket ölsz próbáld ki a polarm vagy spear mastery-t,sok life és mana steal-el megtoldva szinte halhatatlan vagy miközben Wirhlwindezel. Leapet (ugrálás) főleg PVP-ben használják mert amíg a levegőben vagy addig nem sebződsz. Battle Command 1 pont = +1 all skill, több nem is kell rá. Increased Speed, Natural Resistance és Iron Skin-re szoktam 1 pontot adni mert +all skillel szép passzív értékeket lehet elérni.

#4826 Cyberbeni:
trapassa, hammerdin, summonekró+corpse explosion, javazon

[ Szerkesztve ]

(#4828) icons válasza betyarr (#4824) üzenetére


icons
addikt

Nekem mindig azt mondták, minden attól függ, hogy milyen felszerelést adsz a karakterednek. És én mindig mérges voltam az ilyen emberekre, hogy nem tudnak rendes választ adni...
De pont ez igaz a skillekre is. A Leap Attack már egészen jó, most nézem, hogy rendesen ad dmg-t is, ha eléggé felfejleszted. Én még sose próbáltam :). A Mastery-kre akkor érdemes adni, ha tényleg tudod, hogy milyen fegyvernemet fogsz használni. Vagy előre tudod, vagy pedig egyre adsz, és végig azt használod, ha pedig találsz egy jobb fegyvert egy másik osztályból, akkor szomorú szívvel, de eladod :). (kivéve, ha az még így is jobb a mostaninál :P).
NM-en nem is fogsz olyan jó cuccokat találni, ahhoz el kell jutnod Hell szintre, hogy igazán jó cuccokat kapjál :).
Nézd itt végig, hogy miket tud, és döntsd el ez alapján, hogy mire érdemes adni. Ha Leap Attack mellett kitartasz (nemtudom, az milyen lehet magasabb szinten), akkor is adj pár dologra: Increased Stamina, Increased speed, Iron Skin, Natural Resistance. Ezekre én mindig adok, legalább egy pontot.
+ mindig maxold a skillek synergy-jét (ha 1-2%nál többet adnak)

Szerk.: Látom, már más is válaszolt közben, de olvasd el többször, az a biztos. :)

Ezek alapján szerintem vagy hammerpala lesz, vagy light soso... Mindkettő rosszabb cuccokból is megél, és közben a sebzése is elviselhető... (meg megnézem ,dualsosot mennyire lehet maxolni :))

[ Szerkesztve ]

(#4829) Cyberbeni


Cyberbeni
addikt

közbe rájöttem, hogy summoneci is hasznos lesz kezdetkor, főleg hogy ce sebzését felvitték :)
szerk: megelőztek

[ Szerkesztve ]

(#4830) betyarr


betyarr
veterán

köszönöm mindenkinek a tanácsot! :R

nehéz döntés azért a mastery,mert ki tudja így előre hogy mit fog majd egyszer találni,ami sokáig az ember barbárjánál marad.és ilyen esetben jöhet az,hogy vazze,a kardforgatás maxon van,de most meg találtam egy faja buzogányt...

ápropó 13-as paccs!nem nullázódik a kari,ha felteszem a 12-re?

(#4831) Cyberbeni válasza betyarr (#4830) üzenetére


Cyberbeni
addikt

ezért lehet a 13-ban resetelni a statot.
nem, külön fájlban van.

(#4832) betyarr válasza Cyberbeni (#4831) üzenetére


betyarr
veterán

hoppá!tényleg?és visszakapom a pontokat is? :Y vagy ne legyek naív?

(#4833) wikings2 válasza betyarr (#4832) üzenetére


wikings2
őstag

legyél naív nyugodtan :)

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#4834) betyarr válasza wikings2 (#4833) üzenetére


betyarr
veterán

nah,ez jó hír!köszi! :R :C

(#4835) icons


icons
addikt

Jöjjön már ki az a patch... Az jutott így hirtelen eszembe, hogy hammerpala nem lesz nagyon necces? Mármint az elején rettenetesen nehezen fog vele menni, amíg meg nem kapja a BH-t... Ha sosoval kezdek (akármilyennel), akkor az eleje sokkal egyszerűbb lesz. Ha lighting-gal, akkor szívni is sokat fogok, mert nem lesz Infinitym egy jó ideig, viszont ha dual-lal, akkor az végig eléggé ütős maradhat. Nemde?

Egyébként ladder resetkor minden név szabad, vagy a non-ladder karakterekéi ugyanúgy nem választhatók?

(#4836) Cyberbeni


Cyberbeni
addikt

rabies druid mennyire tűnik nektek életképesnek?
csak valószínűleg kelleni fog hozzá insight a mana miatt, vagy annyi mana steal, hogy csak nagyon ritkán kelljen poti. elején is elég erősnek tűnik, én poison creepert kezdtem el maxolni, és players 8-ban is írt rendesen (bár még csak act1-ben vagyok)

(#4837) wikings2 válasza Cyberbeni (#4836) üzenetére


wikings2
őstag

kérdés hogy neten tolod vagy single :)
Neten nem single ben meg hát ugye nincs trade max lanon de kb a rate tárgyakra van utalva az ember, akkor minden lehetséges :)
Személy szerint Ele dudu 4,7k hurricane val :)

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#4838) wikings2


wikings2
őstag

bakker én holnapra vártam , elszámoltam magam :D
Régen gyerekek hallottam valami olyasmit hogy a 1.13 jövetele egy időben várható a Diablo 3 al vagy legalább is annak kidobott demo játszható verziójával. :S
Tévesek az infóim vagy már létezik?
Köszi :R

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#4839) Cyberbeni válasza wikings2 (#4838) üzenetére


Cyberbeni
addikt

én nem tudok ilyenről. sőt, diablo 3 csak 2011-ben lesz elvileg.
amúgy akarja majd valaki együtt kezdeni az új ladder seasont? euscl-re gondoltam, és én valószínűleg summoneci-vel kezdeném.

(#4840) icons válasza Cyberbeni (#4839) üzenetére


icons
addikt

Én és egy barátom már úgy néz ki, együtt toljuk, legalábbis, amíg tudjuk :).
Mi a nevetek?
(én még nemtudom, szerintem csinálok másik acc-ot az új ladderre :) )
Szerintem én dualsosoval indulok neki :). Össze kellene rakni egy rendes csapatot akkormár. Egyébként a kezdés mennyire durva? Tehát az, amíg az első x karakter átlendül a holtponton, és tudja érdemlegesen húzni a többieket?

Tényleg: dualsoso: Frozen orb az tuti, de mellé mit érdemes: nem számoltam ki, de ha jól érzem, Light-ot nem lehet maxolni, érdemesebb inkább valami fire skill? (meteor, vagy fw, vagy onnan mi?)

[ Szerkesztve ]

(#4841) Cyberbeni


Cyberbeni
addikt

van valahol valami táblázat a hirelingek skilljeinek szintjéről? mert én rettentő kíváncsi lennék, hogy az act2-es hirelingeknek hányas szintű aurájuk van.
szerk: ha ez az igazat mondja, akkor ok.
más: iron golem aurája csak a golemen megy, vagy az egész partin?

[ Szerkesztve ]

(#4842) icons válasza Cyberbeni (#4841) üzenetére


icons
addikt

Ezt találtam, mint leghivatalosabb forrást, nem tudom, szerepel-e benne.
(illetve szerintem csak golemen, de nem biztos, olyan 70%)

(#4843) Cyberbeni


Cyberbeni
addikt

mi számít jó fegyvernek summonekrónak? rare/magic is lehet. én Arm of King Leoric-ot néztem, mennyi a max +sk skaleton masteryre és raise skaletonra(magic wand-en)? (skaletal mage nem annyira erős+revive-ból lesz elég, azok nem fontosak)

(#4844) proci985 válasza Cyberbeni (#4843) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

+3 summon skill es magic wand +20FCRrel és +3RS +3SM (+3RSM, vagy amp, vagy BA, vagy CE buildfüggően) ideális lehet, de ez baromi ritka, és annyival azért nem jobb a king leoricnál.

king leoric ideális fegyver.3rs, rsm, 3sm fixen, +2summon, +10fcr. mellette ad curseokra és terrorra is (életet menthet, bár summonnál nem kell annyi crow control). tetejébe socketelhető jósággal (ist/allre jewel) és olcsó.

opcionálisan beast -BerTirUmMalLum- BA (ha el is akarod adni majd), de az drága.

Arm of King Leoric szvsz, olcsó és jó.

hireling szempontjából ezt nézném meg

Rabies druida életképes hell pl8ban megfelelően felszerelve (én úgy vittem vele végig). mondjuk psn+fizikai dualimmun spectreket nem szereti WSKn, de egyébként az egyik ha nem a legjobb közelharcos build 1.10+ alatt (CS javamával van egy szinten).

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#4845) proci985 válasza proci985 (#4844) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

mmint crowd control nem kell, csak lejárt a szerkesztés:DDD

icons: hammerpalával az első 27 szint durva. hammer kb addigra lesz normális, valamint addigra lesz elég manád. (P)Sapphirek ajánlottak páncélba/sapkába.

kétágas sorcból az FO+Meteor az amit szoktak ajánlani, pl8ban jól felszerelve bárhol elmegy. gyengén felszerelve meg nem kell enigma a telézéshez.

FO Max, CM1, warmth 1, teleport 1, ES 0-1 (játékstílusfüggően, van aki szereti van, aki utálja), első jégpajzs 1 (nevét sose tudtam), Meteor max, FireBall max, FM 1, maradék pont FireBoltra (emlékeim szerint ez több damot ad, mint a Fire Mastery).

skillek szerint vagy minden pont vita (habár első karakternél lehet, hogy kelleni fog pont strre), vagy maxblokk (ez olyan 220 dex pont -bónuszokkal együtt- 80s szint környékére) és a többi vita. manára nem kell pont szvsz.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#4846) bolcsodal válasza icons (#4840) üzenetére


bolcsodal
addikt

A Hydrát feltápolták kicsit 1.13-ban...Kit tudja talán már megérné...(nagyobb sebzés, gyorsabb lövedékek, csökkentett cooldown, szinergi bónuszok). :U

They drew first blood....

(#4847) Cyberbeni


Cyberbeni
addikt

azt meg tudná mondani valaki, hogy miért nem tudok single-ben portált nyitni a kulcsokkal? 1.13 van fent, talán az a baj, hogy már van torch-om?

(#4848) bolcsodal válasza Cyberbeni (#4847) üzenetére


bolcsodal
addikt

Ez nem csak Ladderben működik? :U Ladder resetkor az összes ladder karakter átkerül Nonladderbe....

Csak tipp... :U

Egyébként hogy van fent az 1.13? Nem csak holnap lesz reset?....Vagy bétáról beszélsz?

[ Szerkesztve ]

They drew first blood....

(#4849) Cyberbeni válasza bolcsodal (#4848) üzenetére


Cyberbeni
addikt

amit akkor tölt le, ha a beta realm-ra csatlakozok. de ez kb ugyanaz, mint ami a végleges.
szerintem nem, mert kulcsokat ugyanúgy tudok szerezni.

(#4850) mephi666


mephi666
nagyúr

ebben a topikban nem voltam eddig aktív, de így reset előtt "bejelentkezek" :) remélem, délutánra lemegy a reset és felkerül a patch, aztán nekiállhatok gyúrni ezerrel... szerintem első körben megcsinálom a jól bevált cold+fire sorcimat, aztán jönnek majd sorban a karakterek... szívem csücske még a jókis multiple shot+passzív skillekre kigyúrt amazon is life+mana steal-lel és vegyes dam-mal... az is még iszonyúan tud szaggatni :K egy summ necro meg egy ele dru is sorra fog következni... van pár build, ami nagy kedvenc, azokat majd legyártogatom...

beteszem ide a fórum linkjét, ahol a szerverek állapotát lehet elvileg figyelni, hogy kéznél legyen...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.