Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:00:10

LOGOUT.hu

Diablo II Classic és Resurrected Alapok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4251) adalbert1


adalbert1
veterán

Valaki találkozott már olyan bug-gal 1.12 patch alatt, hogy a barbárnak nem működik a leap attack (single-ben játszom)? Egy darabig megy-megy, utána meg random módon egyszerűen csak leáll a működése... Save and exit és újratöltés után ismét megy... :F

(#4252) wikings2


wikings2
őstag

pala Charge is ugyan ez neten is :)
van persze duel közben ha leáll eléggé tré ...
ezt nem tudom hogy lehet orvosolni :)
cold sk kb ladder reset után mennyi fg szokott lenni?

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#4253) bolcsodal válasza wikings2 (#4252) üzenetére


bolcsodal
addikt

A pala charge freeze-t leírták hivatalosan is. Egy swap weapon megoldja...(w)

They drew first blood....

(#4254) wikings2


wikings2
őstag

ezt majd megnézem;)
1.13 esetleg javít majd ilyeneket szerintetek?:)

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#4255) mcsabee válasza adalbert1 (#4251) üzenetére


mcsabee
senior tag

Igen, bneten is találkoztam vele, és roppant idegesítő, mikor classic cs run közepette úgy dönt, hogy nem ugrál tovább :-S.

(#4252) wikings2: Ha, rögtön az első napon akarsz cold sk-t, akkor szerintem pár száz. Ha vársz egy kicsit, akkor 80-120 fg-ért megkaphatod. Úgy 1 hónap után beáll 15-20 fg körülre.

Igencsak valószínű, hogy kevés klasszikus javítást fog tartalmazni az 1.13. Ahogy Bashiok is megírta, inkább az új content(ek)re mennek rá. De gondolom pár alapvető, ismert hibát javítanak, de abban egészen biztos vagyok, hogy nem mindent. Esetleg majd később adnak ki 1.13b verziót is belőle, abban jöhetnek rendes foltozások dögivel.

Stay a while and listen...

(#4256) wikings2


wikings2
őstag

A hónapos jobban hangzik 15-20 ért :D
1 hetente járok fel hogy ne töröljék a cuccos karijaim x)
és még mindig semmi....
Azt hittem nyáron lesz elég időm játszani ladder reset után de hát sulikezdésre lesz csak valami belőle ez így meg kibaszás :)

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#4257) mcsabee válasza wikings2 (#4256) üzenetére


mcsabee
senior tag

Már ha lesz valami belőle. Egyébként ha már így szóba került a reset, akkor van egy "örömhírem".

Fellőtték a Battle.net-re a hivatalos v1.13 PTR fórumot (Public Test Realm). De sajnos egyelőre se híre, se hamva az új patch-nek, mivel az új fórumot azért készítették, hogy ne a Diablo II - általános részt szemeteljék tele a játékosok az 1.13-as sirámaikkal.

Stay a while and listen...

(#4258) wikings2


wikings2
őstag

Nekem régen volt 1.17 em:D
olyanvolt hogy kimentél és 10 percvolt lecsapni az első szörnyet de lökött rajtad 5 lvl t;)
késöbbiekben kiirtottál egy bandát és minden szörny ami létezett set itemtől uniq ig volt beszinezve a föld:D:D
elkallódot valahova a patch ami 300mb volt;)
sokan hülyének néztek mikor megosztottam velük ezt kiváncsi vagyok a ti véleményetekre:D
(volt régen egy sarki bolt ilyen beülős pc -sgetős lanos partys és ottvolt fent mnioden gépen ez a változat :)

[ Szerkesztve ]

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#4259) mcsabee válasza wikings2 (#4258) üzenetére


mcsabee
senior tag

Az nem patch, hanem mod. Sok féle van belőle, nem szeretem őket :-).

Stay a while and listen...

(#4260) Blizz


Blizz
őstag

Ennek van vmi értéke vagy ez csak dísznek jó? :)

No mistakes, just happy little accidents

(#4261) mcsabee válasza Blizz (#4260) üzenetére


mcsabee
senior tag

Csak dísz. Az a díjad azért, amiért sikeresen teljesített az über questet. Persze, ha ügyes vagy, és ki fogsz egy olyat, akinek be tudod magyarázni, hogy pl ad +% expet, vagy több sebzése lesz tőle, annak el tudod adni, hülyeségtől, és pénztárcától függően pul - hr között :DD .

Stay a while and listen...

(#4262) Blizz válasza mcsabee (#4261) üzenetére


Blizz
őstag

Hát ez nem hiszem,h menni fog,ugyanis haverral tolom lanba. :D
De ki tudja... :DD

No mistakes, just happy little accidents

(#4263) JokY_09


JokY_09
csendes tag

Udvozletem!

Szeretnek segitseget kerni Diablo2-vel kapcsolatban. Windows Vista Business oprendszert hasznalok. A jatek inditasa a kovetkezo hibauzenetet kapom :

http://kepfeltoltes.hu/090723/diablo2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Ha a "program futattasa" opciot valasztom, akkor a CPU felmegy 99%-ra es egy fekete kepernyo fogad hosszu idon at.

Talalkozott mar vki hasonlo problemaval?
Letezik megoldas? :F

Minden jot!
JokY

(#4264) AtHoS válasza JokY_09 (#4263) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Jó olvasgatást: INSTALLING DIABLO 2 AND STARCRAFT ON WINDOWS VISTA

Mod: Ejnye már. Csak a Diablo miatt regelni a ph!-ra. Na ez már nemsemmi :DDD

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#4265) Blizz


Blizz
őstag

Vki meg tudja mondani h a Fortitude runa szó mért nem működik 1.11 alatt?

No mistakes, just happy little accidents

(#4266) AtHoS válasza Blizz (#4265) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Esetleg emiatt:

The following Rune Words will only work on the Battle.net Realms for Ladder Characters only. They will not work for single or open characters or non-ladder characters

Amit ezután a szöveg után találsz rúnaszavakat, azok bizony singlében és emiatt ugye lan-on sem működnek. A Fortitude pedig bizony közte van ám. Tehát GO bnet, ha mégis jól jönne. Esetleg megnézheted 6net-et is én nem csalódtam benne :K

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#4267) mcsabee válasza AtHoS (#4266) üzenetére


mcsabee
senior tag

Elvileg ütött UT-t, és UT is csak bnet-en működik ^^.

Stay a while and listen...

(#4268) Blizz válasza mcsabee (#4267) üzenetére


Blizz
őstag

De abba te segítettél. :))

No mistakes, just happy little accidents

(#4269) AtHoS válasza mcsabee (#4267) üzenetére


AtHoS
nagyúr

"Hát ez nem hiszem,h menni fog,ugyanis haverral tolom lanba"

Emiatt gondoltam, na meg azért is mert single-ben nem működik. Bnet-en működött volna.

read-only mode on the forum

(#4270) mcsabee válasza AtHoS (#4269) üzenetére


mcsabee
senior tag

Igen, a PlugY-val játszik, elvileg minden rúnaszó, és minden bnet only feature hibátlanul működik. Ezért gondoltam, hogy ennek is kéne.

Stay a while and listen...

(#4271) wikings2


wikings2
őstag

diablo 3 undorom lett.
meg néztem minden vidit mert tökre vártam csak rájöttem hogy ez feleannyira se lesz pörgős mint a d2 x)
vagy nem is tudom olyan lassőnak tünik a játékmenet de pezzeg a grafika az kell neki, d2 se a grafikája miatt a Best rpg 2000 óta.

[ Szerkesztve ]

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#4272) ollie válasza wikings2 (#4271) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Dio 2 is szép volt a maga idejében.

***

(#4273) TrollBalint válasza wikings2 (#4271) üzenetére


TrollBalint
addikt

szerintem ne a videó alapján ítélj. A videónak az a feladata, hogy egy-egy dolgot megmutasson, hogy néz ki egy képesség, omlik a fal stb. ha azzal lenne tele képernyő, hogy egyfolytában öl, mindenki azt figyelné. A video a kommentárhoz készül mindig. Állítólag lesz aug.-ban egy demo, én az alapján akarok ítélni :)
Másrészt, meg a Diablo 2-hoz jött ki negyvenezer mod, több szörny, több cucc, még több szörny... ez tuti meg lesz a diablo 3-ban is. Idővel. :)

[ Szerkesztve ]

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#4274) wikings2


wikings2
őstag

d2 nem a módok miatt jó :)
nekem 2 éve van netem de 8 éve játszom szoval ugyan eredeti be megvolt első pillanattól de singlen toltam 6 évet :)
lese tettem :)
és igaz hogy a maga idejében szép volt de nekem ez a d3 valahogy unszimpi :D
hát izlések és pofonok de az a baj hogy a d2 klónok is azért mennek a süjjesztőbe amik nincsenek 1-2 évesek mert a grafika max de a játék szart se ér
és sajnos csak azokból tudok ki indulni mivel diablo 3 nak egyenlőre demo nélkül csak a neve az hogy diablo :)
sok sorozat folytatása lett csúfos vég :S
De mondjuk amikor kijön amugyis az lesz az első hogy rohanok cd galaxisba megvenni szoval az nem oszt nem szoroz:D

[ Szerkesztve ]

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#4275) mcsabee válasza wikings2 (#4274) üzenetére


mcsabee
senior tag

Mi alapján ítéltél? Ránéztél és nem tetszik? Aha, de nem tudod milyen a craftrendszer, nem tudsz semmit a tárgyakról, küldetésekről, nem tudsz semmit az NPC-kről, nem tudod milyen helyszínek lesznek a játékba, sőt, még az összes karaktert sem ismered ^^.

Ilyen alapon utálhat bárki bármit :-P.

/e: Egyébként a Diablo II nem RPG!!!!!!!!!!! Ez hack and slash, nem RPG!!!!! És a D3 sem lesz sokkal szebb, mint a D3 volt anno, gondolj bele, minimum 1 év van még a megjelenésig, ha nem kettő...

[ Szerkesztve ]

Stay a while and listen...

(#4276) ollie válasza mcsabee (#4275) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igaz, köze nincs RPG-khez. Látom erre harapsz. :)

***

(#4277) wikings2


wikings2
őstag

hát írtam hogy ízlések és pofonok ;)
technikai dolgok valahogy nem kötöttek le sose:D:D
hát én mindig is RPG nek tudtam a sztori miatt meg ilyenek akkor ezt repair ozom belül a fejemben :D
am is megveszem majd utána is írok :D csak kellett valami téma x)

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#4278) TrollBalint válasza wikings2 (#4277) üzenetére


TrollBalint
addikt

ha nem ismernéd még, akkor javaslom, nézegesd a diablo3.hu-t, szoktak fent lenni újdonságok, hogy mi várható a játékban. Eddig egész érdekes újítások lesznek.
Egyébként nem úgy értettem, hogy a D2 a modok miatt volt jó, csak az is dobott rajta egy kis hangulatot, mikor már unalomig játszottam a simával, akkor egy kis változatosság jól jött.
Ettől függetlenül nem akarok sem vitát szítani, sem pedig meggyőzni, hogy a D3 jó lesz, kijön és meglátod :) (meg én is)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#4279) mcsabee válasza wikings2 (#4277) üzenetére


mcsabee
senior tag

Jah, a sztori megérdemelne egy RPG-t, de azért jó ez hack and slashnek is :DD .

Ollie: Harapok, mert kaptam már vissza, hogy milyen sz@r RPG a Diablo ^^. De mivel ez ugye nem RPG, ezért nem is lehetsz szar - mármint az RPG kategórián belül.

Stay a while and listen...

(#4280) wikings2


wikings2
őstag

am se szar ;)
Isten császár már (eléglasan xD) 10 éve;)
van játék ami a boltokban fél év alatt 990 lesz
Diablo 2 akk miért nem ?:):)
(költői kérdés ) :)
rég olvastam diablo 2 híreket
valami új hír? :)

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#4281) mcsabee válasza wikings2 (#4280) üzenetére


mcsabee
senior tag

Van Diablo II-vel kapcsolatos friss hír :) .

Okos emberek megcsinálták a widescreen patchet a játékhoz. Innen lehet le tölteni.

Stay a while and listen...

(#4282) Viktor77 válasza mcsabee (#4281) üzenetére


Viktor77
titán

Királyság, nagyon köszi! :)

Azért 1680-ban már igen kicsi az interface, nem is nyomom fel addig.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#4283) Sdi válasza mcsabee (#4281) üzenetére


Sdi
addikt

Próbáltad már ?

Ezek szerint műkszik :D

[ Szerkesztve ]

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/

(#4284) Sdi


Sdi
addikt

Nem tudna valaki megszánni :B , egy honosított mpq fájlal az 1.12-es LOD-al ?

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/

(#4285) mcsabee válasza Sdi (#4283) üzenetére


mcsabee
senior tag

Nem próbáltam mert bnet-re nem lehet vele csatlakozni, én meg ott játszok :-).

Stay a while and listen...

(#4286) ollie válasza Sdi (#4283) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Működik és tök jó.

***

(#4287) adalbert1


adalbert1
veterán

Az normális hogy single-ben az Act V elején még nem értem el barbárral a level 30-at? Elég rég játszottam utoljára, a régi karatereim sincsennek már meg, így nem tudom hogy a régebbi patchek alatt hogy volt (vagy hogy egyáltalán volt-e valami változtatás az xp gyűjtésben)...

(#4288) wikings2


wikings2
őstag

ha olyan itemeid vannak természetes :)
régen singlen mindig egy kialakitott lvl rendszer alapján toltam:D
act1 1-18
act2 18-24
act3 24-27/28
act4 28-30
act5 30- kb 60 ig mert nighten singlen megzúznak ha nincs itemed :D
Sztem belefér :)

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#4289) Sdi


Sdi
addikt

Köszi fiúk :R , majd kipróbálom :)

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/

(#4290) mcsabee válasza adalbert1 (#4287) üzenetére


mcsabee
senior tag

24-től már jó expet kapsz ott, simán elhúzhatod magad act V első pályarészén 40-ig, utána pedig már mehetsz nightmarre, jó exp lesz act I is ott.

Stay a while and listen...

(#4291) D4v3


D4v3
őstag

Játszanék most én is vele, és hamár újrakezdem kipróbálnám ezt a felbontást állító cuccot. Annyi a gondom csak, hogy a CD-im Pesten vannak, a játék pedig hiába van feltelepítve kéri a CD-t. Viszont ha loadert teszek fel, akkor azt kell indítani és nem a MultiRes.exe-t. Valami ötlet, hogy hogy tudnám elindítani?

(#4292) ollie válasza D4v3 (#4291) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Regeld a cd kulcsokat a battle.net-en, és akkor onnan letölthetsz egy olyan verziót, amihez cd sem kell.

***

(#4293) wikings2 válasza ollie (#4292) üzenetére


wikings2
őstag

erről részletesen tudnál írni? :)
eredeti első kiadású a d2 őm+lod is de eléggé kopik sajna ,napokban jelentek meg az első karcok és nem szeretném tovább rontani a helyzetet :)

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#4294) Viktor77 válasza wikings2 (#4293) üzenetére


Viktor77
titán

Felmész ide, csinálsz egy accountot, hozzáadod a Blizzard játékaidat, és onnantól fogva bármelyiket, bárhonnan, bármikor letöltheted.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#4295) mcsabee válasza wikings2 (#4293) üzenetére


mcsabee
senior tag

Javaslok egy CD kímélő megoldást -> szépen mindegyikről csinálsz egy CD képet, kiírod őket DVD-re, és annyi, én már vagy 2 éve hozzá sem nyúltam az eredeti lemezeimhez, megvannak CD képben, azokat használom ^3.

Stay a while and listen...

(#4296) kutga


kutga
nagyúr

Sziasztok!

Lassan egy hónapja játszom bneten, két soso karaktert csináltam.

Az első egy lvl 84-es CL/FO build, nem igazán bizonyult életképesnek, csapatban jól osztja, de ahogy egyedül kezdek gámét, egy Hell Andirunba is beletörik a foga, pedig mf szempontból az lenne a lényeg sztem hogy egyedül menjek a bossok ellen.

Most kezdtem egy új karit, szintés soso, FO vagy Meteor build lesz, most lvl 16-nál tartok.

Az lenne a kérdésem, van valami jó tipp bossrunokhoz, item findhoz így a játék elején? Természetesen egyedül, nem csapatban, hogy a jó tárgyak megmaradjanak.

Ezzel a builddel is az a nagy bajom hogy csapatban jó supportnak, de egyedül elvérzik. Nem tudom hogy a skillek vagy statok elosztása nem megfelelő, vagy nincsenek jó tárgyaim, tényleg nem tudom min múlik.

Minden segítséget nagyon köszönök! :R

Let the Zone take me if I am.

(#4297) wikings2


wikings2
őstag

nem is tudtam hogy eredetiről is lehet cd képet csinálni :D nah ennyit rólam x)
nekem úgy volt cold sosom osztva hogy annyi str amennyi kell tal szettnek és utána maxoltam a vitet .
Fcr em egész nagy volt fcr ring stb.
Nem volt egy titán de andi / mefi nem vert el :)
Persze mefinél beakasztós részt tolom de ez már részlet kérdése :D

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#4298) mcsabee válasza kutga (#4296) üzenetére


mcsabee
senior tag

Na akkor. FO sorcom sosem volt, utálom az orbert, noskiller karakter. Én mindig blizzarddal tolom, ahhoz írok tippeket.

Statok:

STR -> 156 kell spirit monarchoz
DEX -> nulla pont
VITA -> összes maradék pont ide
NRG -> nulla pont

Skillek:

Blizzard + Glacial Spike + Ice Blast + Ice Bolt -> 20 pont
Cold Mastery -> 5-10 pont bőven elég
Frozen Armor + Frost Nova + Telekinesis + Static Field + Teleport + Warmth -> 1 pont

Cuccok:

Mivel az elején nem vagy elengedve, ezért a legfontosabb az legyen, hogy legyen egy spirit shielded monarchban, tegyél fel 3 ptopazed sisakot, 4 ptopazed armort, spirit kardot, és lehetőleg resistes kesztyűt, övet, ringeket. Ezután meg öld Andarielt, és Mephistot. Sok dolgot nem lehet róluk elmondani, letelézel hozzájuk, és aztán ide oda telézve küldöd rájuk az áldást. Mephistot a Moat Trick segítségével könnyen ölheted.

"nem is tudtam hogy eredetiről is lehet cd képet csinálni :D nah ennyit rólam x)"

Pedig lehet, én is így használom, nem kell, hogy tönkremenjen a lemezem ;o.

[ Szerkesztve ]

Stay a while and listen...

(#4299) adalbert1 válasza wikings2 (#4297) üzenetére


adalbert1
veterán

Sőt, az 1.12 patch óta ha felmásolsz minden mpq file-t akkor nem kéri a cd-t se!

(#4300) adalbert1 válasza Viktor77 (#4294) üzenetére


adalbert1
veterán

Ha már van battle.net accountom, akkor is csinálni kell itt újat? Mert Diablo II-ben csináltam battle.net accountot, de ott amelyik e-mail címemre kaptam mailt tőlük azzal nem enged be a login oldalon...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.