Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:00:10

LOGOUT.hu

Diablo II Classic és Resurrected Alapok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4601) n_gy_k válasza e=mc² (#4600) üzenetére


n_gy_k
aktív tag

Lehet, hogy előre meg lehet rendelni, nem? :D

Miért nem tudok bnet-en karaktert csinálni? Nem engedi, mindig kidob egy hibaüzenetet és kilép, ha leokézom.. :(

(#4602) Vole


Vole
tag

Diablo 3 jatekot felraktak az argepre, mar aruljak, mivel azt hittek hogy: "megjelenes:2009".
Szallitasi idonel ez szerepel: "nincs adat"

Vagyis ennyi erovel en is arulhatnam mondjuk vateran, aztan majd ha megjelenik, akkor leszallitom, addig meg varjon a vevo. :))

(#4603) mcsabee válasza B4MbOo (#4599) üzenetére


mcsabee
senior tag

Hát ez egy vicc :) . De én jót röhögtem rajta :D .

Stay a while and listen...

(#4604) mcsabee


mcsabee
senior tag

Tegnap felraktam megint a Diablo II-t, megpróbálom a 96-os sorcom 98-ra tenni, sose volt még 98-as karim, csak három 97-es :) .

Stay a while and listen...

(#4605) Vole válasza mcsabee (#4604) üzenetére


Vole
tag

Hol jatszol vele?

(#4606) mcsabee válasza Vole (#4605) üzenetére


mcsabee
senior tag

Closed Bnet - Europe realm ofc.

Stay a while and listen...

(#4607) Vole válasza mcsabee (#4606) üzenetére


Vole
tag

Mi az hogy Closed Battlenet?

Europe Realm -en vagyok en is, Lod Ladder.

(#4610) AtHoS válasza Yeti77 (#4608) üzenetére


AtHoS
nagyúr

LOL már. Ezen a fórumon nem illik illetve TILOS bármiféle illegális dolgot hirdetni, kérni, mást arra biztatni, stb...

De hogy egy alapból lemez nélkül működő gyári verzióhoz is törést kunyerálni ennek ellenére, kész vicc :W

Vole

Mi az hogy Closed Battlenet?

Az, hogy nem OPEN Battlenet, tehát nem a single-s karikkal lehet ott gamelni.

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#4611) Vole válasza AtHoS (#4610) üzenetére


Vole
tag

Tehat a Bneten krealt karakterekkel? Ertem.

De Ladder pl nincs is openen, vagy megis?

(#4612) mcsabee válasza Vole (#4611) üzenetére


mcsabee
senior tag

Open bnet -> Other Multiplayer gomb -> Open Battle.net
Closed bnet -> Battle.net gomb a Single Player alatt

Hogy van-e ladder? Passzolok, sose voltam openen, ott mindenkinek cheat karija van, 80k dammal, meg 50 all skillekkel, sok értelme nincs az egésznek :) .

Stay a while and listen...

(#4613) n_gy_k válasza mcsabee (#4612) üzenetére


n_gy_k
aktív tag

Milyen cuccok vannak sosodon? Át tudsz húzni nekem egy hammer palát? MF-re szeretném felszerelni, de nincs aki áthúzzon. Jobb választás szerinted, mint egy MF soso? Bár drágábbra jön ki, mint egy sosot felszerelni.

Unperm - perm. Jelentésüket tudom, de az unperm a duepolt cucc. Hogy lehet megoldani, hogy ne vesszen el? Minden gameben le kell permelni, de hogy? Trade ablakot kell nyitni odáig megvan.. Mi van ha nincs senki a gameben?

Köszi, üdv!

(#4614) mcsabee válasza n_gy_k (#4613) üzenetére


mcsabee
senior tag

Nem tudlak húzni, mert 0 darab waypointom van. Vagyis 1 van meg hellen, anya wp, hogy tudjak bo-zni, amikor runolok.

Hammer minden szempontból jobb választás, ha össze tudsz rakni egyet. Ha nem engedheted meg magadnak, akkor soso ofc.

Ehhez a permelős dologhoz nem értek, sosem csináltam még.

Stay a while and listen...

(#4615) Equinoxe válasza n_gy_k (#4613) üzenetére


Equinoxe
csendes tag

Üdv!
Permelni úgy kell, hogy megnyitod a trade ablakot és mindketten rákattoltok a pipára (tehát 2 ember kell hozzá). Nem kell hozzá itemet tradelni és minden gameben le kell permelni.

Ha closed battle.neten vagy akkor át tudlak húzni. :)

(#4616) Vole


Vole
tag

Ujabb segitseg kene.

A Fire Soso nem valt be. Jo a sebzes ( 15k fireball ) de sok a fire immune hellen.

Csinalok uj Sorcit: Vita Sorc Orb + Chainlightning

Orb a fo skill, de mercen van Eth Infy szoval felezi a szornyek lightning resist -et.

Kerdes az lenne, hogy magefist helyett milyen kesztyu jo neki?

Kezben Hoto + Spirit, Enigma, Shako, 2 Soj, Mara, Wt, Anni, Torch.

Barmilyen skiller charmot ra tudok nyomni ha kell.

Ezen kivul keszul egy Hammer Pala, arrol semmit nem tudok, szoval:

-milyen skillek hammernek?

- milyen statok?

- kesztyu, csizma, amu, gyuru, sapka, ov?

Hoto kezben, Spirit Monarch es Zaka, Enigma.

Sorc es Pala is PvM, nem bot, nem mf, hellen jatekra esetleg uberezni ha epp buli van :-)

Cucc nem szamit milyen draga, csak a legjobb legyen.

Remelem valaki tud hamar segiteni, mert mine elobb hasznalni akarom oket, es a Pala mar 80+lvl, semmilyen statot es skillt nem nyomtam el.

Elore is koszi :)

Jah, es persze BNet Lod Ladder.

(#4617) AtHoS válasza Vole (#4616) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Már le lett írva, hogy az infy nem felezi a szörnyek rezisztjét ;)

Magefist helyett más FCR-es kesztyű, ugyanis a Chain lightning-hoz és a sima Lightning-hoz is magasabb FCR szükségeltetik mint általában. FCR tábla

A Hammerhez annyit tudok hozzáfűzni, hogy:
str: amennyi a cuccok viseléséhez elegendő
dex: HS-el a max block meglegyen vele
vita: összes többi ide
energy: semmi nem kell rá tenni

Spiritet Sacred Targe-ba rakd Hammernek és ne monarchba :K

Skilleket a skill fán is láthatod mi kell feltétlenül a hammernek a jó sebzéshez. A maradék skillekhez meg és úgy nagy általánosságban is jobb, ha elteszed ezt a címet:
Unified Strategy and Guides Sticky

read-only mode on the forum

(#4618) Vole válasza AtHoS (#4617) üzenetére


Vole
tag

Jojo, tudom infi nem felez, de valami olyasmi.

Spirit miert jobb sacred targe -ban? Mindig Monarch -ban lattam.

D2jsp -vel az a baj, hogy regiek a hozzaszolasok, a legtobb meg 1.11 vagy az elotti guide.

(#4619) mcsabee válasza Vole (#4618) üzenetére


mcsabee
senior tag

"Spirit miert jobb sacred targe -ban? Mindig Monarch -ban lattam."

Mert paladin pajzs, jobb a blokkja paladinon, mint bármi másnak.

"D2jsp -vel az a baj, hogy regiek a hozzaszolasok, a legtobb meg 1.11 vagy az elotti guide."

1.11 és 1.12 ugyanaz, semmi változás, sőt, az 1.10 is szinte tök ugyanaz.

Stay a while and listen...

(#4620) Sirandrish


Sirandrish
legenda

WIn7re raktam fel a gamet és kompatibilitási problémára hivatkozva nem indul :(
Mitől lehet ez?
Va megoldás vagy Win7en nem megy?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4621) Sirandrish


Sirandrish
legenda

kiírja hogy Ismert Kompatibilitási Problémája van ezért leáll de van olyan lehetőség hogy a "program futtatása" arra rákattintok és folyamatosan azt dumálja hogy tegyem be az Expansion discet majd retry...ezzel annyi bajom van hogy a disc ott rohad a meghajtóba :((

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4622) [HUN]Zolee válasza Sirandrish (#4621) üzenetére


[HUN]Zolee
senior tag

Próbáld meg átállítani a kompatibilitást másra. nekem Win7 X64 ment, csak már nem tudom hogyan tettem fel, ha nem működik, majd hétfőn meg tudom nézni.

''<[HUN]DrH>valaki mondjon egy tuningolos programot a mivel kocsis képeket tudok tuningoloni.'' https://ferromag.aranyoldalak.hu/

(#4623) Sirandrish válasza [HUN]Zolee (#4622) üzenetére


Sirandrish
legenda

Win7 X64 nekem is..átállítottam a kompatibilitást XpSP3-ra..majd XpSP2-re..majd 98ra..de ugyanaz :(

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4624) [HUN]Zolee válasza Sirandrish (#4623) üzenetére


[HUN]Zolee
senior tag

Próbáld meg a videó teszt-et újra lefuttatni,hátha. Meg nekem egyszerre volt bent anno a virtuális meghajtóba és a rendes meghajtóban is a cd. De igazából ötletem sincs, miért lehet.

Vagy ha elég sokat nyomsz a retry-re talán elkapja :) Mintha valami ilyesmi lett volna nekem is elsőre de már nem emlékszem pontosan.

[ Szerkesztve ]

''<[HUN]DrH>valaki mondjon egy tuningolos programot a mivel kocsis képeket tudok tuningoloni.'' https://ferromag.aranyoldalak.hu/

(#4625) Sirandrish válasza [HUN]Zolee (#4624) üzenetére


Sirandrish
legenda

próbálkozom..és köszi..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4626) Sirandrish válasza Sirandrish (#4625) üzenetére


Sirandrish
legenda

Elinduulttt!!! :))
Jippi...
Nemtudom hogy..ugyanugy csináltam mint eddig...

öö kérdés..ablakos müódba hogy lehet játszani? 16:10es monitoron nem tul korrek a 800*600 :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4627) Vole


Vole
tag

Talaltam egy hasznalhatonak tuno hammer pala skill + stats guide -ot:

Welcome to 1.11b Paladin Hammerdin Pvm Guide

Usefull Items For Ladder Area

Armor :Runeword-->Enigma(Jah-Ith-Ber). Suggested Armors to Create Enigma: Mage Plate(Mp)/ Dusk Shroud (Ds)/ Archon Plate (Ap):Base Defence on that armors(no ed)icon_pointr.gif from 24x untill 4xx. Uses Of Enigma +1 Teleport Skill ( sorceres skill ),+strenght ( higher LvL, Higher strenght), Damage Reduction,+ magic find,+2 to Character Skills,+45 % faster run walk,+750-775 defence(only added the most usefull stats of the items).

Weapon Hand #1 :Runeword-->Heart Of The Oak(Vex is the leading Rune). Suggested Weapons to create Heart Of The Oak(H.o.t.o.): Flail (No.of sockets (4)).(also can use it on etheral Form).Uses Of H.o.t.o. :+45 faster cast rate( recomented for caster characters ).+30-40 resists( if the resists are higher than 30, then the value Of The runeword get higher).(Also you can summon an Oak( druid skill ).(usefull because gives more life).

Weapon Hand #2 :Runeword-->Call to Arms(Ohm and Mal is the leading Runes).(No.Of sockets #5). Suggested Weapons to create The Call to Arms(C.T.A):Flail(#5 sockets), or Crystal Sword (c.s)(#5 sockets).(Also you can created on etheral Form of those weapons)(higher price on etheral form).Uses Of C.t.a. :from 1 until 6 batlle order(b.o), from 1 until 6 battle Commant, From 1 untill 4 Battle Cry,(The higher Stats Of The weapon, The higher Price Of it).(Only added The uses Of this Weapon).

Shield Hand #1 :Unique Item-->Herald Of zakarum,(Gilded Shield ( it can been upgraded ). Base Defence 4xx-5xx ( higher ed -higher price-Higher defence ).
Uses Of Herald Of zakarum +2 Paladin Skills +2 combat Skills ( Paladin Skills ),
+30% chance to block + 30% faster block rate, + 20% bonus to attack Rating, +20 strengh + 20 vitality + 4x-6x to all resistances ( umed-perfect diamond ).

Shield Hand #2 :Runeword -->Spirit, Suggested Sheields to Create Spirit Shield ( Monarch, and paladin Shields ).Uses Of Spirit Shield +2 t all skills, +25-25 % faster cast rate + 55% Faster Hit Recovery, + 2x vitality + 9x-10x mana ( only the most usefull stats will be added of this item into Paladin Area )

Edit: There are some combinations you can use that four items-->Hoto with Herald, CtA with Spirit.

Helm :Unique Item-->Harlequin Crest ( type : Shako ) Uses Of Harlequin Crest +2 to all skills + 2 to all attributes +1xx life / +1xx mana ( lvl requirment for max life/mana ).+ 10% Damage Reduction + 50 % magic Find.

Amulet :Unique-->No.1 Maras/ No.2 Seraphs Hymn Uses Of Maras Calidoscope and Seraphs Hymn No.1--> (Shortcut: Maras) : +2 to all skills +2x-3x too all resistances. Seraph Hymn +2 to paladin skills +1 to deffencive auras ( Paladin skill ).

Belt :Unique-->Arachind Mesh ( Type:Spiderweb Sash ).Uses Of Arachnid Mesh +1 to all skills + 20% faster cast rate +10% slow target + 5% increase maximum mana( only the usefull stats added of this item ).

Rings :Unique-->Raven Frost Uses For: 1xx-2xx attack rating/ 20% cold absorb / cannot be frozen /15-45 cold damage / +1x-2x dexterity.
Ring No.2 :Unique--> Bul Kathos Uses For: +1 to all skills +4x life + stolen life per hit./ Ring No.3 On this option you can use a caster ring ( because of random stats i will publish some of them, this ring could be rare or crafted )icon_pointr.gif +10% faster cast rate/ +life + mana + attributes ( random choice ) + resistance ( random choice ).

Gloves :Unique-->Magefist-->+20 % faster cast rate/ + 25 % mana reganaration / +1 to fire skills ( sorceres skill ) + 10 def. base def 14-24.

Boots :Unique-->War Traveler(base def 3x-4x)varies 13x-14x).Uses Of War Traveler +25% faster run walk +10 strenght + 10 vitality + 30-50% magic find.

Skills and Stats on Hammerdin

Skill Tree for maximum damage

Follow this instructions for skill tree for maximum damage.

Blessed Hammer--> lvl 20 at least ( without plush skills of the items ).

Concetration ( Aura )icon_pointr.gif lvl 20 ( without plush skills of the items ).

Bonus for increasing damage of blessed hammer

Blessed Aim No.1 ( Aura )icon_pointr.gif lvl 20 for dmg ( increasing by 14% per lvl )

Vigor No.2 ( Aura )icon_pointr.gif Here is several options, you can reach untill lvl 10-15, the damage will be enough with items help ( 12-18 k dmg ).

Defence Section

Holy Shield( combat skill )icon_pointr.gif lvl 10++, you will have already maximum block from the items.

Resists Auras ( auras )icon_pointr.gif can help you adn your party vs caster monsters. ( info: more than 10 lvl per one aura is 5% more resist. example 75%-80% ).

Stats Combination With Items section

If u will prefer mp ( mage plate ) the strengh requirement is low.So you have the Option to Put less stats on strenght and some stats more on dexterity ( hammerdin must have maximum block ).Also some stats will be on energy 10-15 no more. And the Rest on Vitality: The most peoples use the most stats on vitality: they can reach 49x-52x vitality on high lvl ( 94++).

Mit gondoltok errol? Hasznalhato?

(#4628) [HUN]Zolee válasza Sirandrish (#4626) üzenetére


[HUN]Zolee
senior tag

Nem tudsz neki mást állítani. csak 640x480 és 800x600 as felbontás van a játékban.

''<[HUN]DrH>valaki mondjon egy tuningolos programot a mivel kocsis képeket tudok tuningoloni.'' https://ferromag.aranyoldalak.hu/

(#4629) Sirandrish válasza [HUN]Zolee (#4628) üzenetére


Sirandrish
legenda

Azt tudom de ablakos mod nincs? csak fullscreen?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4630) [HUN]Zolee válasza Sirandrish (#4629) üzenetére


[HUN]Zolee
senior tag

Jó kérdés. Alt+enter kombinációra mit mond?

''<[HUN]DrH>valaki mondjon egy tuningolos programot a mivel kocsis képeket tudok tuningoloni.'' https://ferromag.aranyoldalak.hu/

(#4631) Ifju válasza Sirandrish (#4629) üzenetére


Ifju
aktív tag

-w paraméterrel indítsd

(#4632) AtHoS válasza mcsabee (#4619) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Azt azért ne hanyagoljuk el, hogy mindezek mellett pala pajzson elég méretes allrez is lehet alapban :C ami ugye mindig jól jön.

Egy allrez 45-ös sacred targe vs. monarch. Hehe nem is kérdés mibe érdemes palának spiritet rakni. Na meg ugye Sacred Targe erőigénye mindössze 86, míg monarch 156 ;]

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#4633) Viktor77 válasza Sirandrish (#4626) üzenetére


Viktor77
titán

Nézd meg ezt.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#4634) Vole válasza AtHoS (#4632) üzenetére


Vole
tag

Jogos. Es mi van az Exile -el? Van egy durva bugged -em, tobb mint 1000 -es def el :)

Exile -el 13k dam 32k def
Zaka -val 15k dam 16k def

Gondolom tobbert er a dupla def mint a 2k sebzes nem?

Melyik questek adnak +skillt?
- act 1 q1
- act 2 q1
- es meg?

(#4635) Sirandrish válasza [HUN]Zolee (#4630) üzenetére


Sirandrish
legenda

Azt nem tudom de amit Ifju ajánlott az bejött...-w -vel indítva ablakba megy :)

Ifju: köszi ez müködik:)

Viktor: nekem nem jön be..hálózati időtúllépés :S

Hát igen...el is felejtettem milyen pici a 800x600...így mégsem jó ablakban :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4636) Viktor77 válasza Sirandrish (#4635) üzenetére


Viktor77
titán

Ja, most nekem sem jó, de feltettem neked ide.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#4637) Sirandrish válasza Viktor77 (#4636) üzenetére


Sirandrish
legenda

áháhá...Kösszentyü :R
Megmondod hogy miez? :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4638) Viktor77 válasza Sirandrish (#4637) üzenetére


Viktor77
titán

Ez, kérlek szépen, ez felbontás állító kis mod, amivel akkora felbontást állítasz be amekkorát nem szégyellsz.

Itt egy kép róla, hogyan is fog kinézni a játék.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#4639) Sirandrish válasza Viktor77 (#4638) üzenetére


Sirandrish
legenda

közben már kipróbáltam és le is teszteltem és igencsak keméééény :))
tök faja..bár 1680x1050be nekem feltünően sok volt a bug így "csak" 1440x900ba nyomatom de nagyon ottvan :)

Örök hálám :R

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4640) e=mc² válasza Viktor77 (#4638) üzenetére


e=mc²
őstag

Ez a mod okozhat-e barmilyen problemat bneten? Gondolok itt arra hogy egyszer csak banolnak third party program miatt.

Ambulimax Provider

(#4641) Vole


Vole
tag

Basszus, ez a felbontas allito cucc nagyon durva. Tervezem az atallast egy 42" -os lcd -re, de eddig feltem a szar felbontastol, viszont ez igy nagyon komoly :-)

Pala ugyben senkinek nincs otlete?

(#4642) Equinoxe válasza Vole (#4641) üzenetére


Equinoxe
csendes tag

armor: Enigma
helm: Shako / rare circlet 2pala skill 20fcr + bármilyen további stat ami jól jöhet (str, dex, life, res, sox)
weapon: HOTO
shield: Spirit / Zaka
amu: Seraphim / Mara / rare amu 2pala skill 20fcr + bármilyen további stat ami jól jöhet (str, dex, life, res)
belt: Arachnid
gloves: Magefist
boots: War Traveler
ring1: Stone of Jordan
ring2: Ravenfrost (20dex)

secondary weapon: Call to Arms
secondary shield: Spirit

inventory: Pala torch, Anni, Pala combat sk, 20life small charm

Statolni pedig ha minden jól megy akkor csak dex-re kell egy kevés, hogy meglegyen a max block. Minden további mehet vitára. Az Enigmánál kell ügyelni hogy mibe rakod bele, mert amihez sok str kell azt nem biztos hogy tudod is majd használni. :)

(#4643) Vole válasza Equinoxe (#4642) üzenetére


Vole
tag

Ez a hammer ugye?

AMunak miert nem mara? Nem kell a res + attributes? Tobbet er a faster cast?

Kesztyunek magefist helyett gondolom jo valami rare caster ami esetleg jobb mint magefist.

Smiternek Equip + stats + skills?

Smiternek ezt talaltam:

Skills
Max Zeal
Max Sacrifice
Max Fanaticism
Max Holy Shield

1 point in prerequisites, the remaining points can either go into Defiance if you plan to be more defensive or Blessed Aim if you plan to be more offensive.

And now you might wonder, why is Smite not maxed? While in PVP the slight difference between 1 point in Smite or 20 point in Smite might differ a lot, but since this is for Uber Tristram, crushing blow is what takes the bosses' hit points down by a big chunk.

Stats
Strength: You put only enough strength to use the gear & not more.
Dexterity: You put only enough dexterity to get max block. Before you add the dexterity, equip everything & cast Holy Shield first, then only you start putting points in.
Vitality: The rest goes here.
Energy: None.

Gears
Helm: Kira's Guardian - socket with a 15IAS jewels, the extra mod could be either Light resists or All Resists. You need the 15IAS to hit the max IAS breakpoint!
Armor: Fortitude rune word.
Weapon: Last Wish phase blade - do not get berserker axe, you need phase blade for max IAS breakpoint!
Shield: Sanctuary rune word - prefer in a elite paladin shield with 45 resists. You don't need Exile because the Life Tap from Last Wish & Dracul's Grasp are more than enough.
Amulet: The Rising Sun - yes, not Highlord, not Mara's Kaleidoscope. Why? Because most people are dying a lot during Uber Diablo due to its spawns with hefty fire damage. And with this amulet, their damage will heal you instead!
Ring: 2 x Raven Frost - or you could substitute one Raven Frost for either a Bul-Katho Wedding Band or Stone of Jordan.
Belt: Thundergod's Vigor
Glove: Dracul's Grasp - for the Life Tap & Open Wounds!
Boots: Goblin Toe - yes, I prefer Goblin Toe for the extra crushing blow!

Termeszetesen Smiter Uberezni kell, Hammer pedig Baalrun meg ilyenek, csak PvM.

[ Szerkesztve ]

(#4644) Equinoxe válasza Vole (#4643) üzenetére


Equinoxe
csendes tag

Igen ez a hammer. Amunak szinte bármelyik jó. Ha megvan a max res Mara nélkül, használhatsz FCRes amut is.

Amit találtál az inkább hasonlít egy Zealerhez. :)
A Zeal attack rating alapú, a Smite always hit. Én inkább ezeket javaslom:
Skill: Smite-20, Holy Shield-20, Fanaticism-20, Defiance-20.
Stat: Max blockhoz elegendő dex, többi vitára.

Equip:
armor: Chains of Honor
helm: Kira+UM
weapon: Last Wish
shield: Exile
gloves: Dracul
belt: Thundergod
boots: Gorerider
amu: Highlord
ring1: Ravenfrost
ring2: Dwarf

secondary weapon: CTA
secondary shield: Spirit

inventory: Anni, 20life small charm

Ha még több rest akarsz akkor rakj be egy Treachery armort és állj bele a tűzbe. Egy idő után kapsz Fadet így biztos meglesz a max res.

(#4645) AtHoS válasza Vole (#4634) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Monszták ellen tökmindegy, hogy 16k vagy 32k a defed, mivel 16k is már bőven sok oda. Ebből következik, hogy a dam jobban jön, illetve a reziszt is.

+2skill act4 q1

Ha megnézed a palát az FCR táblában láthatod, hogy a maxhoz 125 FCR kell. El kell döntened, hogy elegendő neked a 10fpa vagy kell a 9fpa. Ha rámégy a max FCR-re, akkor Hoto 40 + trang kesztyű 20 + Arach 20 + Spirit 35 + rare gyűrű 10 = 125 FCR az egyik lehetséges választás.

Mivel MF-et jól lehet tolni hammerrel és sebzést nem is befolyásolja Shako + Enigma + Warttravi + Mara + Bul vagy Soj.

Asszem ezzel meg is lenne a szükséges "ruházat"

Ha nem mégy rá a max FCR-re, akkor értelemszerűen Zaka a spirit helyett.

Equinoxe
Ezt a részt ne ugord át, hanem gondolkodj el rajta :K smite pontok tekintetében

"And now you might wonder, why is Smite not maxed? While in PVP the slight difference between 1 point in Smite or 20 point in Smite might differ a lot, but since this is for Uber Tristram, crushing blow is what takes the bosses' hit points down by a big chunk."

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#4646) Viktor77 válasza e=mc² (#4640) üzenetére


Viktor77
titán

Nem tudok biztosat mondani, bár semmilyen előnyhöz nem jutsz általa. De azért csak saját felelősségre próbáld ki.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#4647) mcsabee válasza e=mc² (#4640) üzenetére


mcsabee
senior tag

Okozhat, ne használd.

Stay a while and listen...

(#4648) Sirandrish válasza mcsabee (#4647) üzenetére


Sirandrish
legenda

akkor csak Singlebe jó ez a megoldás..ez kár..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4649) e=mc²


e=mc²
őstag

Koszi nektek, nem probaltam meg, de nem is fogom ezekutan. Majd remenykedek az 1.13as patchben.

Ambulimax Provider

(#4650) Equinoxe válasza AtHoS (#4645) üzenetére


Equinoxe
csendes tag

Másra nem nagyon tudod elosztani, úgyhogy mehet rá a 20 pont. Tudom nem dob sokat, de nem marad meg feleslegesen a skill point. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.