Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:00:10

LOGOUT.hu

Diablo II Classic és Resurrected Alapok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5651) mcsabee


mcsabee
senior tag

Mivel még senki sem postolta be:

Ladder Reset October 25 - Nebu

We anticipate all Diablo II realms to be down for approximately six hours during the reset. More specific information on realm availability on the day of the reset will be posted in the Battle.net Status forum. When the ladder is reset all existing ladder characters will be converted to non-ladder. All characters and items being converted to non-ladder will remain intact, but once converted these characters will no longer have access to ladder content such as creating ladder-only rune words. For more information on ladder characters please visit the Arreat Summit Realm Character Types page.

Valószínűleg szokás szerint délután 4-5-6 körül mennek offline-ba a szerverek, este 8-9-10 körül pedig már lehet game-elni, de pontos óra:perc még nincs, a resethez közeledve lesz kiírva.

Stay a while and listen...

(#5652) wikings2 válasza mcsabee (#5651) üzenetére


wikings2
őstag

Mire feljutok aznap addigra már lesznek 85-80+ os karik is :D

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#5653) mcsabee válasza wikings2 (#5652) üzenetére


mcsabee
senior tag

Másnap már esélyes, hogy lesz 80-as. Ha Chris (aki ebben a ladderben 99-et csinált két alatt, megint belendül), akkor azt hiszem én is 90-es leszek 2 nap alatt :D . Remélem behúzza ismét.

Stay a while and listen...

(#5654) wikings2 válasza mcsabee (#5653) üzenetére


wikings2
őstag

Amúgy 1.14 várható? vagy ez végstádiumos patch volt?:)

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#5655) P00By


P00By
nagyúr

Nosztalgiából elkezdtem újra a játékot. Nekromantával, ACT IV-ben vagyok a követ kéne összetörnöm, de túl nehéz a kalapács 63 erő kellene hozzá, de nekem csak 39 van! Mi a megoldás? :F

(#5656) P00By válasza P00By (#5655) üzenetére


P00By
nagyúr

Hehe, benéztem :DDD Nem kell válaszolni :P

(#5657) P00By


P00By
nagyúr

Hm, 5 másodpercig maradtam talpon diablónál :D Nem emlékeztem, h ez ilyen.
Bocs, h egymás után vannak a hozzászólásaim!)

(#5658) bolcsodal válasza P00By (#5657) üzenetére


bolcsodal
addikt

Ha gondolod összefuthatnánk. Nagynéha vagyok csak fent, de régi motorosként én is sokat játszottam korábban.

Dobj PÜ-t ha fent vagy BNet-en rádkeresek.

Vagy kreálok pályát. Rutinszerűen kukk/hun pályán szoktam tolni single-ben. Régen elvesztettem az érdeklődésemet a sok újonc iránt... :(

They drew first blood....

(#5659) P00By válasza bolcsodal (#5658) üzenetére


P00By
nagyúr

Sajnos ez nem fog menni :B 2-3 éve eladtam az összes játékomat(~50) köztük ezt is. Nem vagyok nagy fan egyébként. Anno barbárral egyszer végigtoltam, csak most hirtelen kíváncsi voltam egy teljesen más játékstílusra. Jól meg is szívtam diablonál meghaltam(most először) és a segítőm is aki Act I óta velem volt :( . Összes jó cuccomnak is annyi :D

(#5660) AtHoS válasza P00By (#5659) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Már miért lenne annyi?

Kilépsz, belépsz és ott lesz a hullád a faluban. Vagy valamit lehet nem értek :DDD

read-only mode on the forum

(#5661) P00By válasza AtHoS (#5660) üzenetére


P00By
nagyúr

Az összes jó cuccom, talizmán stb. Nálam volt. Ládikómban csak gyűrűk meg kövek vannak :)

(#5662) P00By válasza AtHoS (#5660) üzenetére


P00By
nagyúr

Másodszorra is hülye vagyok :( :O Tegnap még nem volt ott a hulla. Na jó többet nem írok be :((( :D

(#5663) wikings2


wikings2
őstag

Ha valakinek lesz NL feles cucca jelentkezek rá :)

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#5664) inopig


inopig
csendes tag

lehet lesz 1 pár cucc nl-ben ami nem kell :)

Diablo 3 : devid#2377 xbox gamertag:szurke marha

(#5665) wikings2 válasza inopig (#5664) üzenetére


wikings2
őstag

azt megköszönném :D

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#5666) Blizz


Blizz
őstag

Hali,segítsetek már kicsit,hogy lehet nagyon gyorsan felhuzni karikat?
Questekért cserében? gondolok itt pl a hepastosra

[ Szerkesztve ]

No mistakes, just happy little accidents

(#5667) P00By


P00By
nagyúr

Van vmi módja annak, h a jelenlegi páncélomat 3 foglalatossá alakítsam? :B :F

(#5668) Cyberbeni válasza P00By (#5667) üzenetére


Cyberbeni
addikt

[link]:
1 Tal Rune + 1 Thul Rune + 1 Perfect Topaz + Normal Body Armor = Socketed Body Armor of same type
The number of sockets created will vary. The item must be normal and unsocketed. Low-quality items and superior items do not work. The item gets 1-4 sockets, randomly. However, the number of sockets is then restricted by the maximum number of sockets that base item with that ilvl can have. The chance to get X sockets in most armor is 1/4 (I.E: Mage plate has a max of 3 sockets, so it has a 2/4 [1/2] chance to get 3 sockets). The base of 6 was used in the ratios for all the above mentioned areas.

@Blizz: nem, sima mobokat ölve jobban jön az xp: [link] (plusz 24-en ancients)
vagy ez is kb ugyanaz: [link]

[ Szerkesztve ]

(#5669) Blizz válasza Cyberbeni (#5668) üzenetére


Blizz
őstag

és mindezt egyedül? vagy ha többen megyünk,úgy jobb?

No mistakes, just happy little accidents

(#5670) Cyberbeni válasza Blizz (#5669) üzenetére


Cyberbeni
addikt

ha többen mentek, és van egy magasabb szintű, akkor úgy jobb, de akár egyedül is. (bár ha mész és rendesen ölöd az ellenfeleket, akkor csak baalrunok kellenek majd esetleg)

(#5671) wikings2 válasza Blizz (#5669) üzenetére


wikings2
őstag

Ha singleben tolod akkor nekem nagyon bejött az hogy act 5 első wp hez le megölni ott a közeli magic szörnyet és a bloodyszörnyet aki után mindig nagy vihar van, ezekután anya portálba be és a felkelő szörnyeket leölni. Ha ez kész kilépés és újrakezdés.
Ha intereneten tolod kérd meg egy haverod hogy húzzon át hellig ami úgy néz ki hogy elteleportál bossig és megöli. te meg mehetsz utána a következő fejezethez. Megcsináljátok hell diabloig. Ott meg lvl 25 ig rossz az exp, de utána 1 diarunnal kapsz kb 15-20 lvlt vagy lvl 70-75 ig.

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#5672) Blizz válasza wikings2 (#5671) üzenetére


Blizz
őstag

áhh singlebe nem tolom,ott tudok hero editorozni:D
meguntam h senki nem tud legyőzni:D

No mistakes, just happy little accidents

(#5673) wikings2 válasza Blizz (#5672) üzenetére


wikings2
őstag

Menj nyilt b.netre fel editoros karival :D hidd el vannak pisták akik elkennek :D Sorc aki annyira bugos hogy cold plains és dark wood között 3 másodperc alatt telézik meg pala aki ha a act1 campban képes megölni deckard mellett meg ilyen kis nyalánkságok x) Csak onnan tudom hogy régena zt hittem mikor megvettem hogy az az igazi b.net és néztem a vérpistiket akiknek ilyen karija van :D érdekes dolog ez.

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#5674) Blizz válasza wikings2 (#5673) üzenetére


Blizz
őstag

hát az már hack nem?:D

No mistakes, just happy little accidents

(#5675) Cyberbeni válasza Blizz (#5674) üzenetére


Cyberbeni
addikt

a hero editor hack, nem?

(#5676) Blizz válasza Cyberbeni (#5675) üzenetére


Blizz
őstag

hát ja olyasmi,de itt pl a speedhackre gondoltam

No mistakes, just happy little accidents

(#5677) wikings2 válasza Blizz (#5676) üzenetére


wikings2
őstag

nem az :)
Valahol 49100 fcr környékén bebuggol xD van egyetlen egy pontos érték ahol késleltetési időnélkül tudsz teleportálni.

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#5678) Blizz válasza wikings2 (#5677) üzenetére


Blizz
őstag

jujj kicsit túlzásba estek már..:D

No mistakes, just happy little accidents

(#5679) wikings2 válasza Blizz (#5678) üzenetére


wikings2
őstag

10 év elégvolt hozzá :)

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#5680) P00By


P00By
nagyúr

Nekromantaként Baal közelébe sem tudok menni és a "segédeim" megmurdelnak még az előtt, h rácsaptak volna :D

(#5681) JNashville válasza P00By (#5680) üzenetére


JNashville
senior tag

Én Diablonál játszottam el ugyanezt, Normalon szinte nem is sebződtem odáig, ott viszont ötszöri próbálkozásra se sikerült kinyírni. Ragequit lett a vége. :U

[ Szerkesztve ]

MARVEL AT HIS MIGHT!

(#5682) P00By válasza JNashville (#5681) üzenetére


P00By
nagyúr

Én még csak csak túlélem, de azzal sokra nem megyek :D

(#5683) bolcsodal válasza P00By (#5680) üzenetére


bolcsodal
addikt

Kezdő nekróként én mindig Iron Maidennel öltem Diablot. ;] Így is úgyis eltalál legalább sebződjön a rohadék....

Ajánlom kipróbálásra. El fog fogyni egy idő után... ;)

Csak te bírd potion-nel... :DDD

Jamost látom, hogy Baal-lal szívsz...Ott Revive+Iron Maiden működhet. Éleszd fel a magas szintű szörnyeket és azokkal menj be hozzá. A Blood Lord-ok egész jól bírják ellene.

[ Szerkesztve ]

They drew first blood....

(#5684) Blizz válasza P00By (#5680) üzenetére


Blizz
őstag

Én a decrepify-t ajánlom mindig :D szerintem akkor van a legnagyobb esélyed. :)

No mistakes, just happy little accidents

(#5685) P00By


P00By
nagyúr

Akkor kicsit elcsesztem a skill tree-t :( :D

Raise Skeleton: 15
Skeleton Mastery: 13
Raise Skeletal Mage: 3
Clay Golem: 1
Blood Golem: 1
Iron Golem: 2
Revive: 2

Amplify Damage: 6

(#5686) Blizz válasza P00By (#5685) üzenetére


Blizz
őstag

lehet resetelni act1ben :) ha még nem lőtted el mindet.

No mistakes, just happy little accidents

(#5687) P00By


P00By
nagyúr

Háát...majd meglesem :)

(#5688) odrin


odrin
csendes tag

Sziasztok! Haverokkal úgy gondoltuk belevágunk megint a mókába. Az a baj, h elég régen toltuk már és nem is bneten. Szóval ha bele akarunk vágni a bnetes online játékba akkor elég ha veszek egy eredeti kiegészítő lemezt és azt felrakom bármilyen diablo 2 alapjátékra és a kiegészítő cd kulcsát regelem bneten akkor ez így rendben van ? Vagy kell hozzá egy eredeti nem regelt alapjáték is? Help pls!

ASUS G751JT , Sony Z1 Compact

(#5689) wikings2 válasza odrin (#5688) üzenetére


wikings2
őstag

Jó kérdés. 9 éve játszom ebből 4 éve b.net ,de nem próbáltam még sosem. :) Elég hozzá egy cd kulcs is amivel bereggelsz b.neten és utána elektronikus formában akármikor elérhető a telepítő. (nekem megvan az első kiadású korong de nem koptatom , bereggeltem és azóta letöltöm mindig, így még cd sem kell hozzá) ( ebből adódóan gondolom hogy csak az a lényeg hogy a cd kulcsod legyen eredeti.)
Cd kulcsokat már viszonylag olcsón tudsz szerezni. vagy olyantól aki nem játszik vele rég óta vagy hasonlók :D
(én találtam itt hardveraprón anno 5 cd kulcsot 2500 ft ért)

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#5690) odrin


odrin
csendes tag

Köszi a gyors választ! Hát úgy néz ki akkor mi most kipróbáljuk megoldható e így a dolog :) Az Expansion telepítők már úton vannak ide, jövő hét első felében kipróbálom, majd dobok ide egy üzit, hogy mik a tapasztalatok :D :))

ASUS G751JT , Sony Z1 Compact

(#5691) wikings2 válasza odrin (#5690) üzenetére


wikings2
őstag

Várjuk sok szeretettel :)

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#5692) Blizz


Blizz
őstag

valaki vállalna runt hellig hellforge questekért?

No mistakes, just happy little accidents

(#5693) odrin


odrin
csendes tag

Na üdv skacok! Kipróbáltam ,hogy elég-e a battle netes játékhoz az eredeti kiegészítő. Hát sajnos azt kell mondjam, hogy nem elég :O Szépen felmegy az alapjátékra de amikor csatlakozni akarok battlenetre kiírja ,hogy ez a cd kulcs nem megfelelő/vagy már használatban van.... Szóval most szereznem kell egy eredeti dio2 cd kulcsot, vagy rendelhetem meg ezt is netről..... futárral......az megint 5k. És a végén meg az jön ki ,hogy vettem egy 10 éves játékot 5+5k azaz 10 ezer forintért :)) És még azt mondják hogy Pesten drága az élet??? Hát ott csak elsétáltam volna a boltba és megveszem 2x2312 (4624)magyar forintért :W Na így történt ,hogy Diablo és csatlósai kaptak még pár nap haladékot ;]

ASUS G751JT , Sony Z1 Compact

(#5694) Youri válasza odrin (#5693) üzenetére


Youri
veterán

Ömm... Ha az alapjáték kulcsa nem eredeti, akkor nem is várható, hogy menjen.

RTX ON

(#5695) Blizz


Blizz
őstag

próbálok most haverral hamachin keresztül játszani,régen működött most már meg nem működik...pedig beírjuk egymás ip címét (a hamachi félét) és nem jó

No mistakes, just happy little accidents

(#5696) mcsabee


mcsabee
senior tag

Ki hogy áll az új ladderben?

Stay a while and listen...

(#5697) wikings2 válasza mcsabee (#5696) üzenetére


wikings2
őstag

80 as sorc. 75 fg-t farmoltam eddig.
Most veszem übersmiterhez a cuccokat:)

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#5698) mcsabee


mcsabee
senior tag

Nincs nagy mozgás ^^.

Én szokás szerint ostromlom a laddert keményen, jelenleg #69 overall és #14 sorc ^^. Eddig kemény 370 fg-t kerestem ladderen, nm br-ben grabboltam egy gult (120) meg egy nightwingért kaptam 250-et.

Stay a while and listen...

(#5699) wikings2 válasza mcsabee (#5698) üzenetére


wikings2
őstag

Ezentúl ladder resetkor smitert kezdek csak. Low build only UT smiterrel keresek egy nap 500-600fgt a mostani árak mellett :D
Megveszek 3-4 3x3 at. kiütöm torchot és eladom unidként.

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#5700) mcsabee


mcsabee
senior tag

Jó esetben nem lesz több reset ^^.

Stay a while and listen...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.