Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:00:10

LOGOUT.hu

Diablo II Classic és Resurrected Alapok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4301) Viktor77 válasza adalbert1 (#4300) üzenetére


Viktor77
titán

Szerintem nincs összevonva a kettő, vagy a DIablo nincs megcsinálva még az újra. Én hiába csináltam az új Battle.net-en accountot a Diablo nem enged fel a regelt email címmel, pedig a WoW-ba már azzal kell belépnem.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#4302) mcsabee válasza adalbert1 (#4300) üzenetére


mcsabee
senior tag

Diablo II-ben te csak Diablo II accountot csináltál. A Battle.net account az a gyűjtője mindennek, oda természetesen újat kell regelned, új jelszóval, úgy egyebekkel :) .

"Szerintem nincs összevonva a kettő, vagy a DIablo nincs megcsinálva még az újra."

Így van, nincs még felkészítve, talán majd az 1.13-as patch elhozza ezt is, a legutóbbi patch már 1 éves, akkor még nem volt szó ezekről az összevont accountokról :) .

[ Szerkesztve ]

Stay a while and listen...

(#4303) AtHoS válasza kutga (#4296) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Miért a legegzotikusabb build-ekkel kezdesz?

Amit mcsabee írt az tökéletes lesz. Egyik legjobb mf karaktert kapod így meg.

Én mondjuk annyival szoktam megvariálni, hogy Cold mastery-re csak 1 pontot teszek és Blizzard mellé Firewall.t is megtanulja a sosó. lvl97-re lehetőség szerint maxos a blizz dam és Firewall is. Fire masteryre természetesen 1 pontot teszek.

Ezzel a felállással és egy normális bérenccel többplayer-es játékban is gyerekjáték az mf.
Mefi run, andi run, WS run és persze Baal run sem jelenthet gondot.

read-only mode on the forum

(#4304) TrollBalint


TrollBalint
addikt

most, hogy elolvastam a diablo3.hu-n a decard cain naplóját megjött a kedvem végig játszani a diablo 2-t (talán még az 1-et is) Viszont én még talán a 1.03-as verziót játszottam végig, a LOD-ot meg 1.09-en elkezdtem de nem sokáig jutottam, talán andarielig.
Mit tud az 1.12-es diablo2 a 1.09-hez képest? (jöhet bármi leírás, segítség, csak lehetőleg magyar legyen, és ne komplett karaktereket írjon le, hogy merre fejlesszem, hogy tökéletes legyen)

Valaki fentebb írta, hogy az 1.12-nél, ha felmásolod az összes mpq-t akkor nem kéri a cd-t. Úgy emlékszem a 1.09-nél sem, kellett egy full install + a music.mpq-t felmásolni és kész.

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#4305) Blizz válasza TrollBalint (#4304) üzenetére


Blizz
őstag

Én csak ezt találtam,szerintem ebbe nem sok hasznos dolog van.[itt].És ha jól tudom,rengeteg új rúna szó van benne 1.10-töl kezdve,viszont van pár hasznos ami csak Battle.net-en jó.

No mistakes, just happy little accidents

(#4306) wikings2


wikings2
őstag

nem 1.10 től kezdve van a skillek egymásnak adó bónusz % a?

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#4307) Blizz válasza wikings2 (#4306) üzenetére


Blizz
őstag

De,ja ezt kihagytam. :)

No mistakes, just happy little accidents

(#4308) TrollBalint válasza Blizz (#4305) üzenetére


TrollBalint
addikt

köszi, ezt elolvasom. :) bár a linkkel meggyűlt a bajom, mert hibás, de azért bejött :)
mondjuk nem igazán akarok battle.neten játszani, ha hálóba játszok, akkor max. haverokkal, ismerősökkel.

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#4309) adalbert1 válasza TrollBalint (#4308) üzenetére


adalbert1
veterán

Én még ezt az oldalt ajánlom olvasgatásra.

Viktor77 , mcsabee : tényleg nem volt összevonva a 2 account, de ahogy csináltam újat már szépen megismerte a megadott cd key-eket.

[ Szerkesztve ]

(#4310) Klupi01


Klupi01
csendes tag

csőtök!
most van egy 19-es szintű barbárom és rossz skillre dobáltam rá, valamivel törölni lehetne?
mert nem szeretném ismét ujrakezdeni :(

(#4311) Blizz válasza Klupi01 (#4310) üzenetére


Blizz
őstag

Ha jól emlékszem PlugY-val meg tudod csinálni,ha 1.11-es patchet használsz.
Azt innen tudod letölteni:[link]

[ Szerkesztve ]

No mistakes, just happy little accidents

(#4312) Klupi01 válasza Blizz (#4311) üzenetére


Klupi01
csendes tag

Nagyon köszönöm!
1.12 alatt is műkszik, RESPECT! :DDD

(#4313) kutga


kutga
nagyúr

Sziasztok!

Bneten van rá lehetőség hogy egyik karakteremmel megtatlált, trade-elt cuccokat átadjak másik karakternek?

Mindkettő sajátom. :))

[ Szerkesztve ]

Let the Zone take me if I am.

(#4314) mcsabee válasza kutga (#4313) üzenetére


mcsabee
senior tag

Van, szólsz barátodnak, hogy álljon bent a játékban, amíg te a tárgyat kidobod a földre, kilépsz a karival, visszajössz a másikkal, és felveszed.

Vagy megkérhetsz egy idegent is, de nem garantált, hogy nem lép le még akár a tökéletesen értéktelen ith runával is.

Stay a while and listen...

(#4315) wikings2


wikings2
őstag

vagy 2 gép/2cd key/innen magától értetődik x)
lásd én példám xD xD :D

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#4316) Drimi


Drimi
tag

Van vki aki a widescreen modot win7 alatt próbálta már?
Nekem elszáll egy Unable to load D2MultiRes.dll .... hibaüzenettel,
és el se indítja a játékot. :F

(#4317) Drimi válasza Drimi (#4316) üzenetére


Drimi
tag

:D 1.12-es patch-el már elindul és át is tudom állítani a felbontást,
viszont most meg a monitorom max felbontására téve (1680x1050),
csíkozza a képet helyenként! :Y
Ötlet? Más találkozott ilyennel? :F

(#4318) kutga válasza mcsabee (#4314) üzenetére


kutga
nagyúr

Üdv!

Igen én is erre gondoltam. Te játszol még bneten? Mert ha igen megkérnélek Téged, vagy valakit a PH!-ról hogy segítsen.

A részleteket megbeszéljük. :U

Let the Zone take me if I am.

(#4319) bolcsodal válasza kutga (#4318) üzenetére


bolcsodal
addikt

Szívesen segítek, dobj egy privit mikor érsz rá...

They drew first blood....

(#4320) TrollBalint


TrollBalint
addikt

sziasztok,

indítottam egy varázslót 1.12-ben, meg olvasgattam amit linkeltetek nekem feljebb oldalakat, és az ütöttem meg a fülem (igazából szemem :) ), hogy hellen plussz attributumokat kapnak a szörnyek. Én egy cold/lightning varázslót akarok, de mit fogok tudni csinálni akkor, ha pont ezekre lesz valaki immunis? nem tudom, hogy mind 3 táblán tudok-e használható skill-t kimaxolni. Ti hogy oldottátok meg ezt a gondot? :)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#4321) bolcsodal válasza TrollBalint (#4320) üzenetére


bolcsodal
addikt

Varázslónál nem használhatóak a hibrid megoldások sajna. Csak az egyik skill táblára fókuszálj, leginkább a blizzard-ot érdemes kimaxolni.

Az immunis szönyeket meg majd multiban megoldod. :U

They drew first blood....

(#4322) wikings2


wikings2
őstag

hát singlen sose volt valami ütős merchem de esetleg az?:D
hammapala singlen ?;)
nem tudom én eledudu -val toltam singlen azzal nem volt baj mivel a tornado ugye kiváltotta az imunisokat

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#4323) TrollBalint válasza bolcsodal (#4321) üzenetére


TrollBalint
addikt

Igazából nem annyira akarok multizni, single-ön gondoltam végigjátszani (párszor :) )
de akkor kitalálok valami okosságot :)
valahol nincsenek leírva a rúnaszavak? nem csak ami az adot patch-ben van, hanem az összes eddigi?

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#4324) Blizz válasza TrollBalint (#4323) üzenetére


Blizz
őstag

Itt megtalálod az összeset:[runewords] görgesd le és ott lesz h original,1.10,1.11.

No mistakes, just happy little accidents

(#4325) bolcsodal válasza wikings2 (#4322) üzenetére


bolcsodal
addikt

Tornado-nál csak az immun to physical/cold szörnyeknél nem érsz semmit..... :(

TrollBalint: Single ben elég a Hydra+Orb párosítás. Mindkettő kevés sinergyvel bír könnyű maxolni őket, valamint elegendő sebzést okoznak single-ben...

[ Szerkesztve ]

They drew first blood....

(#4326) AtHoS válasza bolcsodal (#4321) üzenetére


AtHoS
nagyúr

"Varázslónál nem használhatóak a hibrid megoldások sajna."

Akkor itt egy ami cáfolja :K

Blizzard + Firewall hybrid sosó

Singleben annyi a változás, hogy Spirit pajzs helyett ajánlott Lidless Wall-t használni
Páncélnak pedig így CoH lesz az ajánlott rezek és skill miatt. Warmth-ra single-ben (ugye Insight híján) talán így elfér egy pont

Egy ilyen sosóval nincs olyan terep, ahol meg kellene hátrálni, ezt tapasztalatból mondom. 8playeres játékban is simán nyomja egyedül Baalrun-t. Ha meg egyedül megy az ember szinte hullanak a szörnyek.

Bár annó a Sebzést lehet elírtam picit. A mostani sosómnál ~12k blizz dam mellett ~5k FW dam. Igaz 29-es DF és 12-es NW kombó van rajta, ha jól emlékszem (elég rég toltam már diót). Így picit kevesebb a mana, tehát singlebe inkább Shako-t használnék

read-only mode on the forum

(#4327) mcsabee válasza TrollBalint (#4320) üzenetére


mcsabee
senior tag

Neked is csak annyit tudok mondani, hogy használj PlugY-t, sokat dob az élményen, és nagyjából olyan a cucc, mintha Battle.net-en tolnád, csak party nélkül.

Egyébként, amit Athos is írt, Blizzard + FW soso jó megoldás lehet kellően erős merccel megoldható minden kihívás, de az tény, hogy az 1.12-es patch csöppet sem kedvez a single játékosoknak.

Stay a while and listen...

(#4328) Blizz


Blizz
őstag

Valaki tudna mutatni egy nagyon hasznos summon necro buldiet? Mert már annyi fajtát néztem h nem tudom eldönteni,hogy melyiket válasszam. :DD

No mistakes, just happy little accidents

(#4330) Blizz válasza mcsabee (#4329) üzenetére


Blizz
őstag

Igen,innen néztem csak azt hittem,h hátha van valami nagyon ütős summon necro build,de azért köszi. :)

No mistakes, just happy little accidents

(#4331) sirdond válasza Blizz (#4330) üzenetére


sirdond
őstag

esetleg ez?

(#4332) adik


adik
őstag

Halihó,
64 bites Win7 alatt szeretném directD2d-ben futtatni a DII-LOD 1.12-őt, persze valamiért nem engedi. Ahányszor átállítom a VidTest-et, annyiszor nem hatja meg. Nincs véletlenül egy olyan konfig fájl, amit kézzel át lehet hackelni? (Oh, amit nem mondtam, intel 4100-as vga van a notimban.)
köszi

Kettő, csipkebokor vessző!

(#4333) Blizz válasza sirdond (#4331) üzenetére


Blizz
őstag

Ez nem is rossz,köszi.

No mistakes, just happy little accidents

(#4334) wikings2


wikings2
őstag

juli 17 es news ban mit ír b.net? nem tudok sajna angolul :)

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#4335) TrollBalint válasza mcsabee (#4327) üzenetére


TrollBalint
addikt

hogy érted, hogy battle.net-en csak party nélkül?
mi jobb a battlenet? azon kívül, hogy van pár rúnaszó, ami ott működik, single-be meg nem?

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#4336) mcsabee válasza TrollBalint (#4335) üzenetére


mcsabee
senior tag

Meg az, hogy emberekkel játszol, nincs unatkozás, tudsz tradelni, tudsz beszélgetni, tudsz segítséget kérni, tudsz segíteni, magyarokkal beszélhetsz, külföldiekkel.

De egyébként ha csak singléztél eddig, akkor tök felesleges magyaráznom, ezt nem lehet elmondani, ki kell próbálni :-).

[ Szerkesztve ]

Stay a while and listen...

(#4337) kutga


kutga
nagyúr

Sziasztok!

Youtube-os videókon elég sokszor látom hogy olyan karakterek is használnak teleportot, akiknek ez a skill nem szerepel a skill treeben.

Kérdés adódik, milyen módon lehetséges mondjuk pala, barbár karaktert teleport képessé tenni, lehetőleg tartósan. :))

MF időszükségletét jelentősen lerövidíti, nem beszélve egyéb áldásos hatásairól sem. :)

Let the Zone take me if I am.

(#4338) TrollBalint válasza mcsabee (#4336) üzenetére


TrollBalint
addikt

játszottam már multiba, de csak ismerösökkel.
eddig nem igazán volt igényem játszani idegenekkel. Nem mondom, hogy rossz, mert nem próbáltam :) még

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#4339) Blizz válasza kutga (#4337) üzenetére


Blizz
őstag

Mert azokat a skilleket weapon,armor,shield stb adják és így megkapja az adott karakter atza skillt hiába nem szerepel a skill tree-be.Nekem pl a barbár kedvencem, werwolf formába :D .

No mistakes, just happy little accidents

(#4340) kutga válasza Blizz (#4339) üzenetére


kutga
nagyúr

Üdv!

Találtam már én is olyan amulettet amiben volt Tele (25 charges). Akkor az azt jelenti, 25 cast után 'lemerül' és többé nem lesz használható? Vagy new game-nél újra aktiválódik... :U

Let the Zone take me if I am.

(#4341) Blizz válasza kutga (#4340) üzenetére


Blizz
őstag

Az azt jelenti h 25 lehetőséged van rá,ha nincs több nem tudod használni.De itt egy példa:[beast].Ez pl nagyon jó werwolfos barbinak és ez nem chargeolos.

No mistakes, just happy little accidents

(#4342) wikings2


wikings2
őstag

Mikor javítod a cuccaid azt is meglehet külön javítani és ekkor újratöltődik 25/25 re :)
A teleportot egy rúnaszó adja (páncélba amiben 3 luk van jah+ith+ber)
Nem úgy irja hogy pl +3 bone spirit(necromancer only) hanem úgy hogy +1 teleport és ennyi.
Sok fajta rúnaszó meg uniq van ami ad de Single Player ben mondjuk egy enigma kirakása kicsit zúzós :D

[ Szerkesztve ]

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#4343) wikings2


wikings2
őstag

ez ugyan nem ide tartozik de ha veszek egy warcraft3+tft eredetiben akkor a warcraft 3 as accomra feltudok nézni diablo 2 ről is?

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#4344) kutga


kutga
nagyúr

Olvasgattam pár külföldi fórumot magasszintű rúnákkal kapcsolatban, érdekelne a ti véleményetek.

Amit én össze akarok gyűjteni az egy enigma, de vannak még ötleteim emellett is. :)

Igazából ahány fórumot olvastam, annyi a vélemény arról hogy hogyan lehet ezeket megszerezni. Van aki Countesst javasolja (ellenvéleményként azt hozták fel hogy csak bizonyos szintig dob jó rúnát, utána egyszerűen képtelen). Más Hellforge runokat ajánl, van aki pedig area runt, baalrunt, stb.

Érdekelne nektek mi a véleményetek, mi a legjobb és leginkább célravezető megoldás?

Legutóbb találtam egy 3 soc Mage Plate-et (igaz etheral, nem tudom megéri-e belerakni, nehogy leüssék rólam) és egy 4 socketes monarchot Spiritnek, lassan fel kellene tölteni őket. :))

[ Szerkesztve ]

Let the Zone take me if I am.

(#4345) savior


savior
őstag

nem mind1, hogy egyedul vagy csapatban metsz? pl gyors es kenyelmes baal runokhoz csatlakozni, de jo lootod ott nem lesz, mert scriptbol felkapkodnak minden jot.
hell forge runt hogy? azt csak egyszer tudod megcsinalni. olyat csinalhatsz, hogy hf-ert huzol jatekosokat, de idoigenyes, korulmenyes es nem is biztos hogy megkapod.
marhra ritkan esik hr, szoval ott olj ahol szamodra szorakoztato a jatek. ha pedig esik valami jo cucc, akkor probald meg elcserelni hr-re

[ Szerkesztve ]

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#4346) mcsabee válasza kutga (#4344) üzenetére


mcsabee
senior tag

Ahogy savior is írta, ott ölj, ahol neked szimpi, ami esik, azt cseréld el rúnára, azokat meg cseréld hr-re. Hr dropra ne nagyon várj, nekem szűk 3 év alatt egy darab sem esett.

Egyébként nyugodtan mehetsz baalrunba is, ha normális emberekkel runolsz, akkor nincs scriptből való item felkapás, ajánlom figyelmedbe az OP Lagbaal csatornát.

(#4343) wikings2:

Egészen biztos vagyok benne, hogy nem ^^.

[ Szerkesztve ]

Stay a while and listen...

(#4347) AtHoS válasza savior (#4345) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Nagyobb a HR esély a HellForge-nál található Hephasto-ra ezért szoktát őt ölögetni illetve az Act3 Travincalban található Council bandánál és sorstársainál mefi előtt közvetlenül. Chaos runokat is lehet tolni rúna miatt, ide hammer vagy light sosó infivel az ajánlott. Hammer azért valamivel olcsóbb ide.

Viszont bazi sokat kell őket runolni, hogy essen is valami. Hamarabb lesz rúnad, ha mcsabee tanácsát követed.

Countess LO-ig dob, de IST felett nincs emelve a dropja, tehát a nagyobb rúnákra csak normál dropja van.

Act5 WS lvl1-2-3-ban szintén szoktak esni rúnák, de ez picit keményebb terep már. Itt a minion csapatokat érdemes ölögetni. Na meg Baal és a szintjén lévő minionok is jók. Ráadásul itt még az XP is relatíve jól jön. A WS vegyesfelvágott kialakítás miatt Hammer nem olyan rossz ezekre a területekre, bár enigmával az igazán ütőképes. Bár, ha enigma, akkor light sosó-nak sem jelent gondot ez a terep infivel és a néha sok cold immun ellenére a nemrég linkelt Blizz+FW sosó is jól viszi ezeket a terepeket.

read-only mode on the forum

(#4348) wikings2


wikings2
őstag

hellforge run akkor jó ha van egy haverod akivel osztoztok nekem egy nap kb 12 karim ment le úgy hogy ő húzott asszem ami lényeges 2gul és 3 mal volt de sztem ez bazi szerencsés volt :).
amúgy meg a mögöttem levő sok-sok diablo 2 mastery re hallgass.

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#4349) wikings2


wikings2
őstag

nl ben mennyi lehet egy maxos cold soso ?;)
van anni 19/15/8 torch 17/15
sks ra lennék kíváncsi igazából
mennyi fg lenne a full inv?

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#4350) TrollBalint


TrollBalint
addikt

készül az 1.13-as patch, amiben vissza lehet vonna a skill pontokat :)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.