Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#3651) WayneGace válasza -conrad- (#3650) üzenetére


WayneGace
őstag

Én vigyáznék ezzel a január közepei megjelenés tényként kezelésével.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#3652) rt06 válasza WayneGace (#3651) üzenetére


rt06
veterán

nem baj, legalabb lesz ido ledolgozni a bejglit

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#3653) Hiftu válasza wikings2 (#3649) üzenetére


Hiftu
senior tag

Hát, kinyomtatod a dobozképet, ráragasztod egy kartondobozra.
Beleraksz szaloncukorból összedrótozott Diabló figurát, meg egy habcsókot lootnak.
Egy kis kreativitással lehet annak az előrendelési ajándéknak is szép köretet adni.

Tessék mondani, lehet itt hazudni? - Kaszt: Decker, Faj: Troll, Működési Terület: Prohardver

(#3654) Djuree válasza Hiftu (#3653) üzenetére


Djuree
félisten

habcsókot lootnak :DDD :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#3655) -conrad- válasza Hiftu (#3653) üzenetére


-conrad-
addikt

Egy meleg zokni - minden karácsony kötelező, ám nem kívánt ajándéka, benne az előrendelésről az igazolás. --> Csalódás utáni öröm az arcon. :)

(#3656) Kal-El


Kal-El
senior tag

Szerintetek mennyire megbízható ilyen oldalról rendelni:

[link]

(#3657) rt06 válasza Kal-El (#3656) üzenetére


rt06
veterán

azt az oldalt nem ismerem, innen viszont mar vasaroltam, raadasul igen jo aron van dio3-juk

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#3658) Kal-El válasza rt06 (#3657) üzenetére


Kal-El
senior tag

Ezt már meg se mertem kérdezni, mert olvastam, hogy 50% esély van rá, hogy megkapd tőlük a játékot fizetés után :)
Meg most felhívták a figyelmem arra is, hogy rengeteg oldal létezik, ami teherautóról lehullott termékek CD kulcsaival kereskedik. A kulcsok a hozzád kerülése pillanatában már természetesen rég le lettek tiltva a fő szervek által,mint pl.: Blizzard.

Egyébként tényleg jó áraik vannak.

(#3659) rt06 válasza Kal-El (#3658) üzenetére


rt06
veterán

pedig innen pont blizzard jatekot (wow alap + bc, illtve gamecard) vettem, es eddig nem volt vele problemam
azt, miszreint naluk nem biztos, hogy megkapod a jatekot, hol olvastad? mert igencsak filozok rajta, hogy befizetek a dio3-ra

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#3660) whatever válasza Kal-El (#3658) üzenetére


whatever
aktív tag

ezek legendák. én g2playről vettem sc2-t, wow lich kinget, pár gamecardot, semmi gond nem volt. meg más steames kulcsokkal sem.

de arra lehet számítani hogy nem lesz olcsó annyira, hiszen itt európai kulcsra van szükségünk, az orosz szerverek külön üzemelnek majd, vagy havidíjas is lehet mint az sc2.

sc2 most olcsóbb magyar boltban mint ezeknél pl.

[ Szerkesztve ]

(#3661) Kal-El válasza rt06 (#3659) üzenetére


Kal-El
senior tag

Pont ebben a topicban, olyan 2400. hozzászólás előtt, vagy után valamennyivel, azt hiszem.
Én is gondolkoztam rajta, de nem is lehet náluk előrendelni, az van kiírva, hogy: out of stock.

whatever: Miért ez milyen kulcsot árul? Amcsi? Nekem az is jó lenne. Kit zavar, hogy nem EU-s?

Na megvan: [link]

[ Szerkesztve ]

(#3662) WayneGace


WayneGace
őstag

A műfaj szerelmeseinek. Nem Diablo.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#3663) maross válasza Kal-El (#3656) üzenetére


maross
veterán

40euroert nem tunik valami nagy biznisznek...(12e+ huf). Ennyiert mar magyarfoldon is talalsz.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#3664) Kal-El válasza maross (#3663) üzenetére


Kal-El
senior tag

Jó, de azok nem garantáltan annyiért adják, mindegyik azt írja, hogy az árváltoztatás jogát fenntartja, és úgyis 13-14 között lesz.

(#3665) SimS válasza WayneGace (#3662) üzenetére


SimS
senior tag

Üdv

Ez jópofa, sok egészen hasznos dolgot látni ebben a kis videóban is.
Meg azért szép is, kíváncsi vagyok eljut-e Európáig.

Mondjuk nem értem miért MMO-ként írják, mindegy ők a készítők, csak jobban tudják. :U

SimS

Your journey will not end well. You cannot change your fate... no man can BattleTag: hamboo#1540

(#3666) Wolverine válasza Kal-El (#3664) üzenetére


Wolverine
félisten

Ez részben árfolyamfüggő. A Blizzard nem adja a játékait olcsón, és ez most sem lesz másképpen.

#3665: valószínűleg azért, mert tényleg MMO lesz :U Az NCSoft ebben a műfajban készít és ad ki játékokat; single játékuk szerintem nincs is egyáltalán.

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#3667) WayneGace


WayneGace
őstag

Egy újabb videó. Csak, hogy megtörjem a csendet.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#3668) Haart


Haart
addikt

Miért nem müködik a diablo3.hu? :F

(#3669) Argos válasza Haart (#3668) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Működik az, csk néha megmakacsolja magát és nem hajlandó válaszolni... :U

Az előbbi videót is onnan néztem.
Azért jó, h bétásoknak -megjegyzem, iszonyat idétlen és igénytelen- Eastern Egg-eket tolnak be (már ha nem fake), mi szegény "out of beta"-sok meg csk várunk és várunk és .. kezdem unni...

Kell a csudának már a beta, adják ki! Full lore-t akarok! :O

[ Szerkesztve ]

...elmúlik...

(#3670) Blizz


Blizz
őstag

Elkezdtem már vele játszani...hát nagyon nagyon jónak tűnik eddig,a fejlődés meg sokkal lassabb mint a 2-ben kb másfélórát toltam witch doctorral és 7 szintet léptem,viszont nagyon hozza a színvonalat:)

No mistakes, just happy little accidents

(#3671) Blizz


Blizz
őstag

Remélem van olyan lehetőség benne,hogy amit itt hagytam karaktert azt átimportáljam norm dio3-ba...

No mistakes, just happy little accidents

(#3672) Ptech válasza Blizz (#3671) üzenetére


Ptech
őstag

Nincs, nem is lesz.

(#3673) Kal-El válasza Blizz (#3671) üzenetére


Kal-El
senior tag

Persze, az álmodban biztos megengedik :DDD

(#3674) Blizz válasza Ptech (#3672) üzenetére


Blizz
őstag

ajj..rohadt 10szint..:D nem kevés idő

No mistakes, just happy little accidents

(#3675) Ptech válasza Blizz (#3674) üzenetére


Ptech
őstag

Akkor most hagyd abba a bétát, mielőtt még több időt pazarolsz el vele :P

(#3676) Wolverine válasza Blizz (#3674) üzenetére


Wolverine
félisten

Az a 13 szint, amit elérhetsz maximum, kb. 3 óra alatt megvan. Mire kijön a teljes játék, addigra mind az 5 kasztból mind a két nemmel a béta keretein belül maxolt karaktered lehet úgy, hogy meg sem izzadsz :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#3677) Blizz válasza Wolverine (#3676) üzenetére


Blizz
őstag

én 10röl tudtam,de egy szóval se mondtam h nehéz,csak szokatlan számomra a diablo2-höz képest

No mistakes, just happy little accidents

(#3678) wikings2


wikings2
őstag

Ha jól tudom 11/14 újab béta kiosztó özön volt (fórumon nem kevés ember írta hogy kapott)
Magyarok ellettek felejtve? :(

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#3679) Blizz válasza wikings2 (#3678) üzenetére


Blizz
őstag

Nem lettek:D nekem jött

No mistakes, just happy little accidents

(#3680) wikings2 válasza Blizz (#3679) üzenetére


wikings2
őstag

Milyen formában tudatták veled hogy kaptál? Email? vagy hogy?:)

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#3681) Blizz válasza wikings2 (#3680) üzenetére


Blizz
őstag

aha irták,h kiválasztottak gratulálunk blabla

No mistakes, just happy little accidents

(#3682) Cadal válasza Blizz (#3679) üzenetére


Cadal
őstag

Azt azért ne felejtsük el,hogy neked elvileg F&F kulcsod van, és nem holmi halandó mezei igényléssel, meg fészbúkon való jelentkezésből fakadóan kaptad. Szóval egyenlőre a magyarokat elfelejtették...

(#3683) maross válasza Cadal (#3682) üzenetére


maross
veterán

Jaaaaa....pedig mar remenykedtem, hogy 1:1000-hez van eselyem, de ezek szerint annyi sem :). Mar olyan regota megy ez a mizeria, hogy nem is vagyom ra. Ha kijon a jatek, legalabb ujdonsag lesz az egesz.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#3684) mpierre


mpierre
veterán

Egy kevés infó...
Jónak tűnik.

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#3685) Ilsyde válasza maross (#3683) üzenetére


Ilsyde
őstag

200 kulcs tobb, mint 2 millió embernek. 1:10000-hez inkább :P

(#3686) Kal-El


Kal-El
senior tag

Addig örüljetek, amíg nem kaptok béta kulcsot. Csak feleslegesen elpazarolt idő azzal játszani. Persze, ha nincs semmi dolgotok, akkor jó lehet. Én sem bírnám ki, hogy ne játsszak vele, de tudnám, hogy semmi értelme, mert csak cafat a játékból és továbbvinni sem lehet.

(#3687) rt06 válasza Kal-El (#3686) üzenetére


rt06
veterán

Time you enjoy wasting, was not wasted

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#3688) Wolverine válasza Kal-El (#3686) üzenetére


Wolverine
félisten

Neked elpazarolt idő, a Blizzardnak meg segít, hogy kevesebb bug legyen a játékban megjelenéskor :P

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#3689) maross válasza Wolverine (#3688) üzenetére


maross
veterán

Igen, igazabol minden betas a mi draga idonket sporolja meg ennek a felkesz bugos termeknek a tesztelesevel :).

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#3690) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Úristen, láttátok, hogy a CDGalaxis weblapján mennyi a normál kiadás akció nélküli ára?

16.990Ft!

Lassan már a normál kiadás fog a CE árába kerülni lol

(#3691) Wolverine válasza Darth_Revan (#3690) üzenetére


Wolverine
félisten

Valsz. 60 dollár lesz a kezdő ára, vagy 50 euró. Az meg nem olcsó manapság.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#3692) Ptech válasza Darth_Revan (#3690) üzenetére


Ptech
őstag

WAT :Y

Pedig CE-t akartam venni, mert eddig soha semmiből nem vettem CE-t, de ha az meg ~30k lesz, akkor felejtős...

(#3693) wikings2


wikings2
őstag

Érdekes lesz ez ilyen árfolyam mellett. Mire kijön a játék addigra 100k lesz a ce 60 meg az alap.

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#3694) Ilsyde


Ilsyde
őstag

De jo hogy elorendeltem anno 25 fontert. Kar hogy a CE fog kelleni, az biztosan lesz vagy 70 :DDD

Torchlight 2 is csak jovore lesz, ma derult ki :(

(#3695) maross válasza Ptech (#3692) üzenetére


maross
veterán

Konzolokszervize.hu-n 10k es 24k. Persze kerdes mennyi lesz belole.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#3696) Wolverine válasza Ptech (#3692) üzenetére


Wolverine
félisten

Kb. 100 euró lesz a CE, szóval az a 30k reálisnak tűnik.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#3697) CactuS válasza Wolverine (#3696) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Kezd felértékelődni a szememben a megkötött Anual Passom :B Még egy kis árfolyam ingadozás és lassan "ingyen" wowozok egy évig.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#3698) maross válasza CactuS (#3697) üzenetére


maross
veterán

dáhogy wowozol, diablo3-azol egy evig, nem figyelted a kezuket! :DDD

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#3699) Wolverine válasza CactuS (#3697) üzenetére


Wolverine
félisten

Már csak 305 Ft egy euro :P

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#3700) Ptech válasza maross (#3695) üzenetére


Ptech
őstag

Én is ott rendeltem elő. Azt mondjuk nem tudom, hogy van-e garancia az árváltozásra. Ha drága lesz, akkor max nem veszem át.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.