Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#3151) edgR válasza CooLM@$TeR (#3146) üzenetére


edgR
őstag

nem-nem! pont, hogy a d3 egyszerusege tetszett meg! a hud is sokkal letisztultabb, mint a 2ben volt. vagy az alacsony felbontas miatt, vagy nemtudom, de anno attol egyenesen menekultem, mikor meglattam, hogy alig latni valamit, mert mindenhol item-ek, szamok, meg a karakterre felig ravetitve a terkep..
szoval maradnek a "HAS" mufajban, ha mar tanult kollegaim figyelmeztettek, hogy ez az igazi megnevezese ! :D

(#3152) po1son


po1son
addikt

Sziasztok!
Azt már lehet tudni, hogy a DB3 gamecardos lesz-e, mert ha az lesz, akkor inkább kihagyom :DDD

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#3153) maross válasza po1son (#3152) üzenetére


maross
veterán

nem lesz havidijas, cserebe viszont lehet hogy felkuszik az alapara 15 kornyekere.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#3154) po1son válasza maross (#3153) üzenetére


po1son
addikt

Köszi a gyors választ . ;)
Akkor nagy valószínűséggel majd megveszem :C

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#3155) g4besz válasza Cyberbeni (#3145) üzenetére


g4besz
tag

A Diablo1&2 is hack&slash volt. Egy akkori rpg-vel, mondjuk egy Baldur's Gate-el összehasonlítva egyből előjönnek a különbségek.

(#3156) Cicero


Cicero
őstag

Giant Cain és Zombi dömping

úgy látszik könnyen moddolható lesz :DDD

(#3158) Stalker-2572 válasza Cicero (#3156) üzenetére


Stalker-2572
addikt

:C ez legalább olyan jónak néz ki mint a cow level :D

All Black...

(#3159) Ptech válasza Cicero (#3156) üzenetére


Ptech
őstag

Left 4 Diablo! ;]

(#3160) Cicero válasza Ptech (#3159) üzenetére


Cicero
őstag

nem rossz ötlet, jöhetne valami ilyen rész is bele (pl mint a 2-esben a pandemonium event)

(#3161) CooLM@$TeR válasza Cicero (#3156) üzenetére


CooLM@$TeR
tag

Nem lesz modolható a játék.

(#3162) JSaN válasza Cicero (#3156) üzenetére


JSaN
addikt

Azert egy ilyen zombi dompinget szivessen latnak random questkent.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#3163) Wolverine válasza Cicero (#3156) üzenetére


Wolverine
félisten

A Blizzard nem engedélyez semmilyen moddolást, csak csendben megjegyzem...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#3164) JSaN válasza Wolverine (#3163) üzenetére


JSaN
addikt

Minden jatekuk legalissan moddolhato a wow kivetelevel.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#3165) Cyberbeni válasza JSaN (#3164) üzenetére


Cyberbeni
addikt

wowhoz viszont van egy csomó addon
de remélem diablo-hoz nem lesznek addonok, mert az elvenné az egyszerű mégis pokolian nehéz játék élményét(legalábbis infernora azt mondták, hogy az lesz). modokat kicsit sajnálom, de diablo2-ben is sokkal kevesebbet játszottam moddal, mint az alap játékkal

(#3166) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Ajánlom ForceSC2strategy videóit. Kíváncsi leszek melyik lesz a legnépszerűbb kaszt. Most, h nézem a Monk videót még az is szóba jöhet, h azzal kezdek és nem a WD-vel :)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#3167) Haart


Haart
addikt

Mennyi lesz a max player ahány csatlakozni tud 1 partyba? D2-nél ez 8 ember volt. Most mennyi lesz?

(#3168) JSaN válasza Haart (#3167) üzenetére


JSaN
addikt

4

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#3169) Wolverine válasza JSaN (#3164) üzenetére


Wolverine
félisten

Eddig az volt. A Diablo III viszont nem lesz moddolható. (és ha jól emlékszem a release-kor a Starcraft II-höz sem volt még moddolási lehetőség)

Sőt, egy interjúban Jay Wilson olyasmit mondott, hogy a moddolhatóság kb. 2 évvel megdobta volna a fejlesztési időt.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#3170) rt06 válasza Wolverine (#3169) üzenetére


rt06
veterán

amennyire tudom, a teljes kampaign a jatekhoz mellekelt editorral keszult, igy eros a gyanum, hogy mar megjeleneskor is volt moddolhatosag

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#3171) JSaN válasza Wolverine (#3169) üzenetére


JSaN
addikt

A starcraft 2 relasekor mar volt, sot mar a beta idejen is volt. Bar nem rogton es nem teljes, de volt. A Diablo 3 meg valoban nem lesz. Es szerintem az aukcios haz miatt nem lesz, hiszen ez iranyba tolodik el az egesz game. (hangsulyozom hogy szerintem)

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#3172) CooLM@$TeR válasza JSaN (#3164) üzenetére


CooLM@$TeR
tag

“For a variety of gameplay and security reasons, we will not be supporting bots or mods in Diablo III, and they’ll be expressly prohibited by our terms of use for the game.”

Nem tudom miért kell neked mindent többször elmondani, nem lesz moddolható a Diablo 3 és kész.

(#3173) P00By válasza Scholes9 (#3166) üzenetére


P00By
nagyúr

Nekem is a Monk a legszimpatikusabb. Az fekszik számomra a legjobban :) Bár nem szabad sem kipróbálnom se semmi a játékot :U :D

(#3174) wikings2 válasza P00By (#3173) üzenetére


wikings2
őstag

Monk überalles.

Egyébként most vettem egy Sc2 őt és ahhoz képest hogy a system reqet épp hogy üti a gépem, élvezhetően tudok játszani b.neten. Gondolom a jó optimalizáció :) Remélem ez a Diablo3 nál sem lesz máshogy.

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#3175) Scholes9 válasza P00By (#3173) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Én most fejezem be a Monk végigjátszása videót és nagyon bejövős, igazából WD-Monk és a Barbár az, ami nagyon bejön a másik 2 kaszt nem annyira, nehéz lesz dönteni mivel kezdjek majd, de valszeg WD-monk közül vmelyik és 2. végigjástzásra meg a barbár :K Meg mondjuk jó lenne bétába is bekerülni, holnaptól már lesz végre esélyem is rá :D

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#3176) edgR


edgR
őstag

nalam is a monk a favorit eddig :D

(#3177) Scholes9 válasza edgR (#3176) üzenetére


Scholes9
nagyúr

WD is nagyon tetszik, főleg a Locust Swarm nevű skillje :K

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#3178) Cyberbeni válasza Haart (#3167) üzenetére


Cyberbeni
addikt

plusz nem lesznek followerek, ha nem egyedül vagy
meg elvileg 30-as szint lesz nekik a max, de ezt csak egy streamben hallottam, nem hivatalos forrásból

(#3179) Cicero válasza Wolverine (#3163) üzenetére


Cicero
őstag

Csak csendben megjegyzem hogy a pandemonium event az überek leölése, ami official tartalom 1.11 után. Egy szóval nem említettem abban a postban moddolást.

abban tényleg nem, amelyikre gondoltam hogy válaszoltál.

attól függetlenül láthatod hogy mégis van. és ez még csak a béta fázis, tehát lehet hogy a kulcsával játszik az illető..

[ Szerkesztve ]

(#3180) Haart válasza Cyberbeni (#3178) üzenetére


Haart
addikt

Hát elég gáz mert egy kaszt mindig hiányozni fog mivel 5 féle a választható. Legalább 6 karis kellett volna hogy legyen sztem, kicsit kevésnek tünik ez a 4. :W

(#3181) P00By


P00By
nagyúr

Két barátom is el akarja kezdeni a d2-t és tőlem kérdezték mit hogyan. De nekem annyi kapcsolatom volt a játékkal, h barbárral végigvittem egyszer :B Van olyan oldal ahol részletesen le vannak írva a kasztok stb.(magyarul)? :F

(#3182) whatever válasza P00By (#3181) üzenetére


whatever
aktív tag

katedra.hu

(#3183) Ptech válasza Haart (#3180) üzenetére


Ptech
őstag

Hát, ha nem lesz olyan, hogy egy bosshoz mindenképpen kell egy kaszt, akkor nem akkora gond, bár szerintem is jobb lenne 5-6-os maximum. Bár randomokból nem, akkor már rá lenne kényszerítve az ember, hogy csak ismerősökkel játsszon.

(#3184) nofi válasza P00By (#3181) üzenetére


nofi
őstag

diablo.hu

Xbox GT: nozsolt

(#3185) Haart válasza Ptech (#3183) üzenetére


Haart
addikt

Mondjuk az is tény, hogy d2-ben is már sok volt a 8 sztem. Volt hogy a 8-ból mentünk együtt 4-en a többi egész máshol volt :D De a pozitívum hogy azt a 4 embert jobban össze fogja kovácsolni a gameplay, ha már ilyen kevesen lesznek csak.

(#3186) WayneGace válasza Haart (#3180) üzenetére


WayneGace
őstag

Gondolom a kiegészítőkben, majd adnak még hozzá.

Félreérttettem.

Szerk.: #3187 Igen, nem erre gondoltam, hanem +1-2 új karakterre. Rosszul értelmeztem elsőre.

[ Szerkesztve ]

BestSecret invitációt privátban adok.

(#3187) Haart válasza WayneGace (#3186) üzenetére


Haart
addikt

Hát nem tudom ez mennyire lehetséges :D Még 1 játékot sem láttam aminek a kiegjében engedélyeztek volna több multi csatlakozási lehetőséget. Vagy csak nem játszottam olyannal.

(#3188) P00By válasza whatever (#3182) üzenetére


P00By
nagyúr

Haha.

kabalthenbk: Köszi! Tudás fája :D

[ Szerkesztve ]

(#3189) Ilsyde


Ilsyde
őstag

Nem azert nem akarnak 4-nel tobbet engedni mert nem lehetne. Azt akarjak hogy cooperativ legyen a multi es ne legyen megint az hogy a 8 jatekos 2-3 fele szaladgal vagy csak xp-t leechel mert hozza sem fer (vagy nem is akar hozzaferni) a mobokhoz.

(#3190) Wolverine válasza Cicero (#3179) üzenetére


Wolverine
félisten

Nem azt állítottam, hogy nincs, hanem azt, hogy a Blizzard kimondottan a modok ellen lesz a Diablo III-ban és a használatukkal bukhatod a Battle.net-accountodon levő játékodat is egy ban miatt.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#3191) Cicero válasza Haart (#3180) üzenetére


Cicero
őstag

Miért lenne gáz?

(#3192) wikings2 válasza Cicero (#3191) üzenetére


wikings2
őstag

Arra gondol, hogy az 5 kaszt nem tud együtt gangolni egy szerón ,mivel 4 a limit és legalább 6 os limit kellett volna.
Részben jogos, részben pedig nekem teljesen mindegy :)

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#3193) CooLM@$TeR válasza wikings2 (#3192) üzenetére


CooLM@$TeR
tag

De gondoljatok bele, hogy igy legalább mindig ki kell maradnia egy karakternek, igy gyak. nagyon ritka lesz az ugyanolyan party összetétel, főleg ha a változatos skill buildeket is figyelembe vesszük.

Ha 5 fős lenne a party, akkor biztosan sokan ugy állitanák össze, hogy mindenkiből legyen egy és akik több csapattal játszanak párhuzamosan nem éreznének változatosságot, csak annyit, hogy most Pistinek hivják a Barbárt és nem Sanyinak.

Igy viszont 4 karakterrel már komprumisszumot kell kötni, ami a változatosságot erősiti. Továbbá igy mindenkire nagyobb felelősség hárul, D2-ben 8 embernél sokan össze-vissza mentek, mert nem érezték magukat fontosnak, ergo nem volt igazi "csapat", azaz hiányzott a közösség-szellem.

Na meg ugye PvP-ben is 4v4 a maximum, mennyi agyalás fog menni azon, hogy milyen karakterek legyenek a csapatban és milyen skillekkel ... fogadjunk lesz 4 fős Monk csapat is, mindenki külön-külön mantrával ami hat a csapattársakra is .... beteg lesz. :)

[ Szerkesztve ]

(#3194) wikings2 válasza CooLM@$TeR (#3193) üzenetére


wikings2
őstag

Logikus, de nekem tényleg mindegy :P Blizzék tudják mit csinálnak, én meg bízok bennük. Egy deka hírt nem olvastam direkt a várható megjelenésen kívül, mivel szeretném magam kitapasztalni in-game a dolgokat.

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#3195) Ghoosty válasza CooLM@$TeR (#3193) üzenetére


Ghoosty
őstag

Most akkor mégis lesz 4v4, nem csak FFA deathmatch?

(#3196) Cyberbeni válasza Wolverine (#3190) üzenetére


Cyberbeni
addikt

battle.neten eddig se lehetet moddolt gémmel menni, de ha csinálnak mapot hozzá, akkor lehet hogy lesz non-official offline mode. (ami miatt nem bannolhatnak, mert ugye akkor a rendes játékot indítod, amikor felmész bnetre)
és azért lehet max négyen menni, mert az egy kerek szám, és más coop játékokban már bevált (pl l4d)

(#3197) Ptech válasza Cyberbeni (#3196) üzenetére


Ptech
őstag

Őőő, ebben nem lennék biztos.

(#3198) Wolverine válasza Cyberbeni (#3196) üzenetére


Wolverine
félisten

Ha a Launcherben a Play gombra kattintasz, akkor máris a Battle.neten leszel. Ha a Launcheren kívül akarod indítani a játékot, akkor is (gyakorlatilag ugyanúgy, mint a WoW-ban vagy a Starcraft II-ben). Offline mód viszont nincs; volt olyan tesztelő, aki otthagyta a bétában valahol a karakterét egy órára, és közben a kliens kirakta - az xp-je és az itemei megmaradtak, de visszakerült az utolsó checkpointjára és verhette megint végig azt, amit egyszer megtett.

Ráadásul ha a játék indítja a Warden itteni megfelelőjét és nem a Launcher, akkor trükközéssel sem kerülheted ki a riasztást.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#3199) Cyberbeni válasza Wolverine (#3198) üzenetére


Cyberbeni
addikt

ja, végülis starcraft 2-vel is csak starcrack launcher-rel lehetett bétakulcs nélkül offline játszani (skirmish), meg replayeket nézni
de itt ugye nem nálunk vannak a mapok, meg lehet, hogy az ellenfelek sem, szóval csak annyi a kérdés, hogy az megoldható e.
persze ez nem változtat azon, hogy meg fogom venni, csak jó lenne az a lehetőség, hogy offline is lehessen tolni, meg esetleg modokkal játszani a rendes játék mellett.

(#3200) Alg válasza Wolverine (#3198) üzenetére


Alg
veterán

Én azért egy SC2-höz hasonló rendszerű, editoros megoldást el tudnék képzelni itt is...

Szerk: persze a rendes karakterektől teljesen elválasztva

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.