Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#4401) bolha23 válasza nofi (#4355) üzenetére


bolha23
aktív tag

Most is látszik, hogy mi mire való,csak oda kell mozgatni a kurzort:

[link]

[ Szerkesztve ]

(#4402) rt06 válasza bolha23 (#4401) üzenetére


rt06
veterán

a details listaban is megvannak a tooltip-ek?

szerk.: akkor jol sejtettem, koszonom az infot

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#4403) bolha23 válasza rt06 (#4402) üzenetére


bolha23
aktív tag

Igen, megvannak.

(#4404) Ptech


Ptech
őstag

(#4405) Argos válasza Ptech (#4404) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Nálam speciel, már nem sok vizet zavarnak az ilyen, "hírértékűre" emelt akármi postok...
Majd, ha kész lesz, bejelentik, idővel kiadják, örülök, megveszem, feltelepítem, (patchelek ;] ), játszok.
Már a változtatásokat se nézem, lore-spoilereket eddig se nagyon. Csinálják csak. Lecsengett a tavalyi "DIABLOOO-t akaroook mán' jelleggel!" érzés.
Kint lesz, jó lesz, jáccás' lesz. :C
Addig nem verem a s*ggem a földhöz. Legalább -most még :P - van lehetőségem a szabadidőm másra fordítani.

...elmúlik...

(#4406) warcat


warcat
veterán

Nehézségről: kicsit is gyakorlott játékosnak az első veszélyes hely andariel volt ami act 1 vége,
ne felejtsük el,hogy nincsen már potion spam,ez nagyon sokat számít ám,bekészített full rejukkal bármit ki lehetett nyírni :)

Más: természetesen nem szabad már semmiből komolyabb következtetéseket levonni D3 kapcsán,de végetért a Twitteres kulcsosztogatás az 5. körrel.Nyilván pár hétig még menni fog a béta(néhány napra nem osztanának kulcsot),de ha legalább ezzel leálltak,kicsit közelebb van a ' na pakoljunk össze srácok záróra,jön a megjelenés' .
Én még mindig reménykedek március végi megjelenésben.

EA: It's in the crate!

(#4407) nofi válasza bolha23 (#4401) üzenetére


nofi
őstag

Köszönöm, erre voltam kíváncsi - megnyugtattál :K

Xbox GT: nozsolt

(#4408) Ilsyde válasza Ptech (#4404) üzenetére


Ilsyde
őstag

Most mar csak a when-t kell atirniuk if-re :)

Karakternevek itt hogy lesznek? Megint nem lehet egynel tobb, ugyanolyan nevu karakter? Vagy olyan lesz mint SC2-ben a profil azonosito?

(#4409) warcat válasza Ilsyde (#4408) üzenetére


warcat
veterán

Bármennyi VérproXXXistván lehet majd karakternévként,mert account alapján vagy azonosítva :)

EA: It's in the crate!

(#4410) Ilsyde válasza warcat (#4409) üzenetére


Ilsyde
őstag

Hmm es ha peldanak kedveert harom Conan nevu barbarral leszel osszezarva akkor hogy kulonbozteted meg oket egymastol? Mas szinuek a nevek, van mindenkinek valami egyedi szimboluma stb.? Vagy ugy hogy melyik mit visel / milyen gyakran hullik el a csataban?

(#4411) Ptech válasza Ilsyde (#4410) üzenetére


Ptech
őstag

BattleTag, Friend List.

(#4412) Ilsyde válasza Ptech (#4411) üzenetére


Ilsyde
őstag

Ezzel tisztaban vagyok, ugyanaz mint ami a SC2-ben is van.
Engem az erdekel hogy jatek kozben hogy lehet megkulonboztetni az ugyanolyan nevu karaktereket. Peldaul ha van 4 wizard es mindegyiket Himbilimbi-nek hivjak akkor honnan tudod hogy melyik melyik?

(#4413) warcat válasza Ilsyde (#4412) üzenetére


warcat
veterán

Őszintén,mennyi esély van erre? :) Semmi.

EA: It's in the crate!

(#4414) Ptech válasza Ilsyde (#4412) üzenetére


Ptech
őstag

Szerintem az igazán valószínűtlen eset.
De mi a jelentősége ennek amúgy?

(#4415) pomk válasza Ilsyde (#4412) üzenetére


pomk
őstag

Ha jól láttam Darc1n [stream]-jében, akkor a játékban nem a mások által adott "Jóskapista" nevet fogod látni a karakterek feje fölött, hanem a Battletag-ban szereplő nevét. Pl. Darc1n partnerének Battletag-ja valami Tychus#.... volt, karija neve "Akármi", és Darc1n szemszögéből a partiban lévő karaktert Tychus néven látta.
Ezt lehet befolyásolja az, hogy friendnek felvette. Azt nem tudom, hogy ha egy nem friend-el játszol, abban az esetben melyik nevet írja ki.
Köszi Darc1n! :D

[ Szerkesztve ]

(#4416) Ilsyde válasza pomk (#4415) üzenetére


Ilsyde
őstag

Erdekes. Lehet tenyleg csak baratoknal van igy, bar ez sem oldja meg a problemat :D

@Ptech nincs konkretum ami miatt erdeklodom, csak nem olvastam errol semmit es erdekel hogyan oldottak meg. D2-bol emlekszem hogy rengeteg ismert nev foglalt volt, ha itt nem lesz korlatozas akkor biztosan lesz tobbezer Raistlin stb. :)

(#4417) Wolverine válasza Ilsyde (#4412) üzenetére


Wolverine
félisten

A banneréről?

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4418) warcat válasza Ilsyde (#4416) üzenetére


warcat
veterán

Igen,biztos rengeteg nem túl eredeti név lesz,de épp azért csinálják,hogy elkerüljék a pr0xXxLegolasxXx förmedvényeket.

EA: It's in the crate!

(#4419) atok666 válasza pomk (#4415) üzenetére


atok666
őstag

Tenyleg fura, h a partiban a battle tagos neved latod, mig a kari feje folott pedig a karakter nevet

Atok

(#4420) Ilsyde válasza Wolverine (#4417) üzenetére


Ilsyde
őstag

De azt nem latod harc kozben! :P Kozben megkaptam am a valaszt: nem gondoltak erre az eshetosegre.

(Viszonylag) friss hir:

A few more changes have made their way in to Diablo III beta patch 10, including the removal of Scrolls of Companion and Scrolls of Reforging, and we’ll be updating the patch notes to reflect that.

In both cases these are features we felt were underdeveloped and just not quite good enough for the game in their current state. The companion pets felt like they were mandatory to maximize play efficiency and some of the pets were too cutesy for the gritty, dark world of Sanctuary. Neither of those are issues we felt like we could solve without a lot of additional work, and we’re trying to close in on a solid release date for the game, not move further away. When weighing these systems against releasing the game, we decided to cut these scrolls and stay on track for the game’s release.

We think we can make companion pets into a much cooler system (both mechanically and visually), and evolve the reforging scrolls into a more meaningful system at some point in the future. For the time being, they will not be in the initial release of the game.

Ezen mar csak rohogni lehet :D Ez az fiuk, dobjatok ki a jatek felet mert nem volt eleg idotok finomitani a jatekmechanikan!! :DDD

(#4421) mpierre válasza Ilsyde (#4420) üzenetére


mpierre
veterán

Ennek egy kissé SC2 íze van... :(((

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#4422) maross válasza Ilsyde (#4420) üzenetére


maross
veterán

Mit csinaltak eddig amugy? Olyan erzesem van, hogy az elmult 5 evben megirtak a motort, es kesz vannak a mapok meg a modellek. A tobbi meg ilyen osszedobalt otlet, aminek a fele eletkeptelen. Pont az a kis plusz, amitol jo egy blizzard jatek, abbol nincs benne semmi. Nem tul biztato.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#4423) Bazzzs válasza Ilsyde (#4420) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Hmmm... érdekes, mert egyrészről többen aggódtak, hogy most aztán megint eltolódik a kiadási dátum, mert sok a változtatás. Ezt alátámasztja az is, hogy a rúnarendszer még mindig nincs kész, valamint a skillrendszerrel is akarnak még babrálni.

Másrészről viszont pont azt írták, hogy a Mystic majd csak később tér vissza újragondolt formában, illetve a tekercsekkel történő variálással sem akarják húzni a megjelenést. Ez a rész viszont azt sejteti, hogy most már szeretnék minél előbb kiadni, és majd a megjelenést követően kerülnek be valamikor ezek a részek. Nem tudom, hogy melyik felvetés lehet közelebb az igazsághoz.

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#4424) warcat válasza Ilsyde (#4420) üzenetére


warcat
veterán

Nekem meg pont az az érzésem van,hogy szeretnék végre kiadni,néztem már egy rakat 1080p youtube béta gameplay videót,kevés játék van,ahol annyira beleéled magad,hogy ösztönösen kattintgatnál a játékos helyett.
Sírás-rívás helyett örüljünk,hogy válogatnak mi készülhet el kiadásra (ez is jelzi,hogy közel van),bőven benne van pár száz óra játék így is,a patchekben meg jön a többi (jóval komolyabbak és tartalmasabbak/gyakoribbak várhatóak mint Dio2 esetében ,eltelt 10 év)

EA: It's in the crate!

(#4425) rt06 válasza mpierre (#4421) üzenetére


rt06
veterán

az milyen is?

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#4426) Ilsyde válasza warcat (#4424) üzenetére


Ilsyde
őstag

Én sem mondtam hogy nem fogják hamarosan kiadni. Úgy néz ki hogy valamelyik részvényes rájuk taposott mert ezerrel torlik a tartalmat és próbálják piacra dobni ami megmarad.

Ha így haladnak akkor lehet hogy ténylegesen március vége/április eleje is lehet belole.

(#4427) mpierre válasza rt06 (#4425) üzenetére


mpierre
veterán

Az SC2-t is végül 3 darabban adják ki, de nem úgy indult. A végén még ezzel is így járunk. 2 részletben kapjuk meg, addig nyirbálják a részleteket. :DDD

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#4428) Ghoosty válasza mpierre (#4427) üzenetére


Ghoosty
őstag

Rossz hírem van, egy korábban kiszivárgott ütemterv alapján a Diablo is "3 részletben" jön. Ugyanis terveznek hozzá 2 kiegészítőt.

(#4429) rt06 válasza mpierre (#4427) üzenetére


rt06
veterán

de, igy indult, sosem volt szo masrol
es a dio3-rol is joideje tudni, hogy lesz ket expansion

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#4430) bolha23 válasza Ilsyde (#4420) üzenetére


bolha23
aktív tag

Ezek után értelmetlenné vált a játékban akár egyetlen könyvespolcra is klikkelni, nem maradt scroll, illetve Page of training a játékban, így max nagy ritkán egy poti potyog le róluk.

(#4431) mcsabee válasza Ghoosty (#4428) üzenetére


mcsabee
senior tag

A helyzet azért picit más, a kiegészítők megléte nem generálja automatikusan azt, hogy "részletekben" jön a játék. Sőt, ezt nem is tudják kiadni darabokban, mivel nincs egyedi kampánya minden karakternek, mint az SC2-ben a három fajnak.

A kiegészítők az alapjátékot bővítik, míg az SC2-ben bővítik az alapjátékot, és olyan tartalmat adnak hozzá (az egyes fajok egyjátékos kampányát), ami eredetileg a StarCraft 2-be volt tervezve. Itt akkor lehetne szó darabolásra, ha azt mondanák, hogy első körben csak a Wizard, a Barbarian és mondjuk a Demon Hunter az elérhető, és akkor majd a Diablo III - The Second Part nevű játékban hozzácsapnák még a Witch Doctor-t és a Monk.

Ne értelmezzük félre azt, amit nem kell.

"Ezek után értelmetlenné vált a játékban akár egyetlen könyvespolcra is klikkelni, nem maradt scroll,"

Visszakerül majd egy későbbi patch-ben mind a Scroll of Companion, mind a Scroll of Reforging. Ha jól tudom, a Page of Training sem tűnt el teljesen, Normal nehézségi szinten kerül csak goldba az Artisan-ok fejlesztése, NM-en, Hellen és Infernón nem.

[ Szerkesztve ]

Stay a while and listen...

(#4432) bolha23 válasza mcsabee (#4431) üzenetére


bolha23
aktív tag

"Visszakerül majd egy későbbi patch-ben mind a Scroll of Companion, mind a Scroll of Reforging. Ha jól tudom, a Page of Training sem tűnt el teljesen, Normal nehézségi szinten kerül csak goldba az Artisan-ok fejlesztése, NM-en, Hellen és Infernón nem."

Annyiban korrigálnám magam, hogy a bétás tapasztalat alapján írtam amit írtam, és nincs kétségem, hogy a végleges verzióban minden a helyére kerül.

(#4433) janos1988


janos1988
addikt

Nem is tudtam, hogy már van működő béta :K

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#4434) janos1988 válasza janos1988 (#4433) üzenetére


janos1988
addikt

Úgy látom ez vmi dropmodos variáció :)

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#4435) Jazz


Jazz
veterán

...Pár személyes tapasztalatot, véleményt megosztanék a D3-al kapcsolatban...:

Először is elismerés a motorért. Valaki érdeklődött a konfig felől, hogy elviszi e a quad-ja. Nos, nekem a P4 Prescott 3.6Ghz+8600GT+2.5Gb Ram lazán elvitte majd maxon (kivéve a karakterek árnyékait, az csak medium). Aztán hogy a végleges verzióba tesznek e mesterséges gépigény növelő programsort (mint portálnál vagy hol volt ilyen eset)...reméljük nem.

A grafika érdekes. Mint egy igen részletes aquarell-el festett képes mesekönyv, amit ha kihajtasz kinyílnak a formák belőle (biztos mindenki emlékszik rá, legalább is az idősebb generáció... :) ) Szép is, meg valószerűtlenül 3D-s is. Egy olyan D2-ős 2D-s megoldásnak jobban örülnék most. Ráadásul egy 3D-s balta, páncél, sosem lesz olyan szép mint egy előre renderelt/rajzolt 2D-s kép.

AA kötelező, ugyan is anélkül csak recét fogunk látni. A földre hullott kasza ívétől kezdve, a szörnyek poligonjáig mindent (kivéve a környezetet).
Viszont a monsterek is olyan valószerűtlenek. Részletes is, de még sem, olyan mosott. Mint a doom 3-nál a csalódás érzése, mikor oldalra fordult a szörny (agyon bump mappingolt low poly karakterek).

Ami viszont nagyon nem tetsztett, az a kijelölés módozata. Amelyik mosztára ráviszed a kurzort, kivilágosodik, és egy iszonyat vastag, erős piros vonal veszi körül. Mint valami debil gyerekjátékban, hogy a kisgyerek eltalálja a kontroller joystick-jával! (itt a red alert 3 jutott eszembe mint debil gyerekjáték vs. nagy klasszikus remekmű RA2)
Zoomolni nem lehet, de azért egy dungeon sige-szerű elfért volna. Mondjuk ezt a nagy piros kijelölést megértem, hiszen sok kupac szörny egymáson már-már átláthatatlan, egybefolynak, kis "kontraszt" nem ártana...piac ide vagy oda, nem tudom minek kell erőltetni a 3D-t. Főleg egy izometrikus vagy perspektivikus játéknál. Még szerencse hogy nem lehet forgatni a kamerát. Rajzolt 2D-vel is olyan gyönyörű dolgokat lehetne létrehozni...régen is szép volt. Hát még most, a mai CPU-kal.

Nem tudom, hogy egy újra rajzolt SC1 full HD-n, vagy D2 full HD-n nem aratna/volna-e ugyan ekkora sikert....valószínűleg igen. Az más kérdés hogy a hardware piac főszereplői szívrohamot kapnának, vagy fegyvert ragadnának.:)
Amúgy az SC1-et is lehet játszani lazán full HD-n, natívban....és gyönyörű, csak a fél pálya egy képernyőn van, és nem biztos hogy elsőre eltalálod a marine-t a bal gombbal.:D

Ez persze csak külsőség, a játékmenet túl rövid ahhoz hogy bármit is lehessen nyilatkozni, no meg így elsőre átláhatatlan a rendszer (utána olvasás nélkül), elég összetett, és ez jó. A játékmenet és hangulat lehet tényleg olyan döbbenetes lesz hogy minden másról megfeledkezünk. De el sem merem képzelni hogy mi lett volna, ha egy meglévő, feltuningolt D2 motorral foglalkoztak volna egy picit, majd a maradék 5 évet kizárólag a pálya, játékélmény, optimalizálás....fejlesztésre fordították volna. :U

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#4436) Tbs82


Tbs82
tag

Hello, tudtok valamit arról, hogy idén lesz e Diablo 3.

Továbbá egy olyan kérdésem lenne, hogy addig tudnátok mondani hasonló játékokat mint a diablo? :))

(#4437) bolha23 válasza Jazz (#4435) üzenetére


bolha23
aktív tag

A "Z" gomb a zoom, de nem sok mindenre jó sajnos.

(#4438) Ptech válasza Tbs82 (#4436) üzenetére


Ptech
őstag

várható megjelenés: 2012 első fele

[link]

(#4439) Ilsyde válasza Jazz (#4435) üzenetére


Ilsyde
őstag

2D már nem lenne sem versenyképes a mai piacon, sem idotálló dontés. Igazából rengeteg dolog szól ellene, és nagyon kevés mellette. De én is egyetértek hogy a 2Ds, igényes rajzoknál nincs / nem volt jobb :)

A motor meg ennyit tud, ugyanaz hajtja mint a Starcraft 2-t (átírt Warcraft 3 engine).

(#4440) Ptech válasza Jazz (#4435) üzenetére


Ptech
őstag

Aztán hogy a végleges verzióba tesznek e mesterséges gépigény növelő programsort

Az nem vallna a Blizzardra, rájuk eddig mindig az volt jellemző, hogy rendesen meg van írva és optimalizálva az engine. Így többen tudják játszani régebbi gépekkel is. Ezen kívül a Blizzard már akkora, hogy nem kell neki és nem is akar lefeküdni semelyik VGA gyártónak, ha ilyennel meg is keresnék őket. Maguk ellen dolgoznának vele.

Amelyik mosztára ráviszed a kurzort, kivilágosodik, és egy iszonyat vastag, erős piros vonal veszi körül.

Igen, ez az első részben volt így, már akkor is zavart, kicsit arcade jellegű lesz tőle az egész, remélem kikapcsolható lesz, nem akarok hozzászokni.

Engem még a betűtípus zavar nagyon, ami a földön lévő aranynál van. Egyszerűen rossz ránézni.

(#4441) Tbs82 válasza Ptech (#4438) üzenetére


Tbs82
tag

Köszi a linket csak én Diabló klón játékra gondoltam mint a Torchlight vagy hasonló amivel elütném mostanság az időt amíg nem lesz Diablo 3, hogy tudtok e még hasonlót......

(#4442) Ptech válasza Tbs82 (#4441) üzenetére


Ptech
őstag

Az is van: [link]

Az előző link is az akart lenni, aztán mégsem az lett :o

[ Szerkesztve ]

(#4443) Tbs82 válasza Ptech (#4442) üzenetére


Tbs82
tag

:D:D:D Köszi

(#4444) Ilsyde


Ilsyde
őstag

Nézd meg a Drakensang Online-t is, legalább szokod hogy netes kapcsolat kell a játékhoz! :D



[ Szerkesztve ]

(#4445) JSaN válasza Ilsyde (#4444) üzenetére


JSaN
addikt

Ennek toltam a korai beta verziot, akkor meg nagyon hianyos volt es abba hagytam.
Most lehetm egiont elo veszem.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#4446) Tbs82 válasza Ilsyde (#4444) üzenetére


Tbs82
tag

Ez jónak tűnik , de nem fizetős ugye? :U

(#4447) Scholes9 válasza Jazz (#4435) üzenetére


Scholes9
nagyúr

A Blizzard az nem Crytek, ég és föld a különbség a 2 cég között, minden szempontból :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#4448) Ghoosty válasza mcsabee (#4431) üzenetére


Ghoosty
őstag

Értem, akkor a Diablo 2 két részletben jött ki, mert a kiegészítő tartalmazott 2 új kasztot. Vagy őőőő most akkor mi van?! :F (Ráadásul, ha emlékeim nem csalnak adatbányászok találtak az assassinra utaló jeleket az original Diablo 2-ben is)

Csak érteném, hogy miért darabolás az, ha sztorivezetést inkább úgy oldják meg, hogy egy lemezen a teljes faj története rajta van, mint hogy mind a 3 faj történetének a harmada van rajt egy lemezen, miközben multiban/skirmishben/felhasználói pályákon mind a 3 fajt teljes egészében tartalmazza.

3*30 az nem egyenlő 3*(3*10)?

Pl. Warhammer 40k-nál sem láttam ekkora sírást, pedig ott is 1 lemez 1 faj története volt. Tudom, ott új játszható faj is jött a kiegészítővel.

(#4449) emre33 válasza Jazz (#4435) üzenetére


emre33
addikt

Én kérdeztem, hogy elfut-e.
De nekem az hogy elfut, azt jelenti, hogy minden MAX-on kivétel nélkül 1920x1080 felbontás mellett.
És fraps se ír ki soha 30-nál kevesebbet, ha sok "szörny" varázsol egyszerre.

Én se a Q9550 félek, hanem a 9800GTX miatt vannak olyan érzésem, hogy cserélnem kell.

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#4450) Scholes9 válasza emre33 (#4449) üzenetére


Scholes9
nagyúr

A proci bőven elég lesz hozzá, a kártya már lehet necces, ha van lehetőséged a cserére, akkor lépd meg, egy középkategóriás vga már biztos elég lesz, pl egy ilyen :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.