Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#4151) mcsabee


mcsabee
senior tag

A gépigényről annyit, hogy nekem a bő 4 éves asztali gépemen gond nélkül futott - nem az emus változat, hanem a rendes, normális, legális béta.

CPU: AMD 4800+
VGA: ATi Radeon X1950PRO 256MB
RAM: 2*1GB 800MHz-es DDR2

Ezzel a masinériával 1280*1024-ben, árnyékok és szűrők nélkül, magas textúrarészletesség mellett folyamatos volt a játék. Egyedül akkor akadt meg, mikor valami új contentet töltött be, például a játék első 3-4 perce elég "töltős", de gondolom a roppant kevés videomemória lehet az oka.

Úgy vélem, hogy akinek van egy 1GB-os 5570-es a gépén, az ha épp nem is Full HD-ben, de normális felbontásban tud már vele játszani, elvileg annak a kártyának - szűrők nélkül természetesen - 1680*1050-re elégnek kell lennie, de nem kizárt a Full HD sem, bár alkalmam nem volt tesztelni.

Stay a while and listen...

(#4152) Djuree válasza mcsabee (#4151) üzenetére


Djuree
félisten

nekem sincs egy hatalmas gépem, teljesen fullon ment a béta akadásmentesen. nincs nagy gépigénye. igaz laptoppal nem állnék neki. aki játszik vegyen asztalit, már 60k-ból megvan egy erős használt gép.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4153) JSaN válasza nofi (#4150) üzenetére


JSaN
addikt

Szerintem most a CDG is tart ejfelei launch eventet, eddig minden Blizzard jateknal volt szinte. Szerintem a Diablo 3 sem lesz kivetel, meg erdekes hogy mindig csak blizz gameknal van ejfeli nyitva tartas CDG-nel.
De engem nem erintenek, messze lakok igy futar hozza masnap delelott.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#4154) Wolverine


Wolverine
félisten

Lesz konzolverzió. Legalábbis fejlesztik.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4155) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Authenticator hogy műxik? Elhasználódik vmikor? Dio 3-hoz gondolkodom, h veszek 1-et :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#4156) #51736960 válasza Djuree (#4152) üzenetére


#51736960
törölt tag

remélem fusion-os laptopon el fog menni :B

(#4157) Ilsyde válasza Scholes9 (#4155) üzenetére


Ilsyde
őstag

Kapsz egy biletat amit hozzarendelsz a BNet accountodhoz es onnantol csak azzal tudsz belepni.

De le tudod tolteni a szoftvert telefonra is, ugy ingyen van.

(#4158) Scholes9 válasza Ilsyde (#4157) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Zsír, akkor rendelek egyet majd a Dio 3 mellé is, remélem még akkor is kapható lesz, köszi az infot :R

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#4159) Ptech válasza Scholes9 (#4158) üzenetére


Ptech
őstag

Biztos, hogy kapható lesz akkor is. Akár előre is megveheted, bár ki tudja, lehet addigra lemerül benne az elem, mire kijön a játék ;] ;]

(#4160) JSaN válasza Scholes9 (#4158) üzenetére


JSaN
addikt

Vagy ha van Androidos telefon akkor ingyen is letoltheted innen. illetve a tobbi telohoz is van.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#4161) Scholes9 válasza JSaN (#4160) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Nincs olyan telóm, de 3k-t sztem megér majd az Au a játék mellé :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#4162) -conrad- válasza Scholes9 (#4161) üzenetére


-conrad-
addikt

Az a baj a hardveressel, hogy ha lemerül/eltörik/lenyeled akkor ennyi, lehet írni a supportnak. A telefonosnak meg előnye, hogy van egy kódja amivel újrarakhatod a telefonra, így időtálló. Nem csak androidos telefonra lehet feltenni, felmegy régebbi készülékekre is.
(arra is ami nem támogatott, keress rá a FS!-on az "authenticator" szóra és ott lesz egy leírás. Feltettem már csomó telefonra, Samsung monte, régi SE készülékek, stb.)

(#4163) Djuree válasza Scholes9 (#4155) üzenetére


Djuree
félisten

felesleges

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4164) CactuS válasza Djuree (#4163) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Hát miután végignéztem pár guildtársamat, ahogy ZAból DCzik, majd beloggol, nekiáll HSelni és eladogatni a cuccait már nem tűnt annyira feleslegesnek.

Noha soha életemben (kivéve talán a 90es évek elején a 286osomon vagy a 486osomon) nem kaptam be vírust, se keyloggert, nyugodtabban alszom, ha a telómon van egy ingyenes authenticator.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#4165) Wolverine válasza Djuree (#4163) üzenetére


Wolverine
félisten

Tekintve, hogy ez a leghatékonyabb módszer arra, hogy az accountod ellopását megakadályozd, nem mondanám feleslegesnek.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4166) Djuree


Djuree
félisten

akkor lehet én is letöltöm telóra. ha már ingyé van.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4167) BigBlue69


BigBlue69
őstag

Akkor kitöröltem.. én csak olvastam nem érdekel a játék..

[ Szerkesztve ]

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#4168) po1son válasza BigBlue69 (#4167) üzenetére


po1son
addikt

Ez hülyeség...

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#4169) Wolverine válasza BigBlue69 (#4167) üzenetére


Wolverine
félisten

Szerintem olvasd el a hír végén a piros szöveget, aztán meg ezt is.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4170) Ptech válasza BigBlue69 (#4167) üzenetére


Ptech
őstag

A hírben szereplő információk fikciók, tartalmuk nem fedi a valóságot, csupán a képzelet szüleményei és szórakoztató jelleggel kerülnek közlésre az oldalon.

Amúgy is kilóg a lóláb, amikor ilyeneket írnak, és nincs forrás megadva..

(#4171) Djuree válasza BigBlue69 (#4167) üzenetére


Djuree
félisten

asszem ha tényleg így lenne, hamar megjelenne egy nagyobbacska kráter a blizz székház helyén. magam vinném a helyszínre a plutóniumbombát :DD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4172) BigBlue69 válasza Ptech (#4170) üzenetére


BigBlue69
őstag

Elég xar poént találtak ki.. amugy..

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#4173) Ptech válasza BigBlue69 (#4172) üzenetére


Ptech
őstag

Best Buy féle kamu-marketing :)

(#4174) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Találtam egy jó kis pletykát, tessék szkeptikusan kezelni, de azért ez is valami. :)

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#4175) JSaN válasza Dyingsoul (#4174) üzenetére


JSaN
addikt

Vihar elotti csend? :))

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#4176) biggamer válasza JSaN (#4175) üzenetére


biggamer
veterán

a " nevesebb " hazai +rendelő helyeken február 1 és 15 közötti dátumok vannak +adva ... akkor már csak kb. 1 hónap és itt lesz !!!

... reméljük ;]

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#4177) Cicero


Cicero
őstag

:N

(#4178) Wolverine válasza biggamer (#4176) üzenetére


Wolverine
félisten

Bashiok az egyik CM, azaz belsős ember, és szerinte ~2 hónappal előbb jelentik be a dátumot, mint a megjelenés.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4179) Bazzzs válasza Dyingsoul (#4174) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Egy március közepi megjelenést elfogadnék most látatlanban :K

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#4180) Ilsyde válasza Bazzzs (#4179) üzenetére


Ilsyde
őstag

Amit aztan kitolnak majusig? :D

(#4181) Dyingsoul válasza Ilsyde (#4180) üzenetére


Dyingsoul
veterán

És egy váratlan esemény miatt junius-ban adják ki :D

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#4182) Scholes9 válasza Djuree (#4163) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Nem az :N Anno 2007-ben nekem is lopták el a WoW accomat, de visszakaptam Blizztől, bár bele telt vagy 2 hétbe. Ennyit sztem simán megér, remélem lehet majd kapni a játék megjelenésekor is :K

Megjelenésre én áprilist saccolom, mondjuk 10-ét, épp a névnapom :D

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#4183) Ilsyde válasza Scholes9 (#4182) üzenetére


Ilsyde
őstag

En e-maileket kaptam hogy illegalis tevekenysegeket fedeztek fel a WoW accomon (egesz eletemben jatszhattam vele kb. egy hetet, az is akkor volt mikor kijott a Burning Crusade :U) es le lesz zarva meg vilagvege meg minden.

A harmadik e-mail utan leszedtem az androidos telomra az authentikator szoftvert, beizzitottam es azota levelet nem kaptam. De Diablo 3 invite-ot sem :DDD

(#4184) Scholes9 válasza Ilsyde (#4183) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Naponta ~3-5 "csaló" WoW-os mailt kapok... :DDD Természetesen azonnal törlöm, anélkül, h megnézném :D

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#4185) Djuree válasza Scholes9 (#4184) üzenetére


Djuree
félisten

énis kapom őket. az a vicc hogy már 1 éve megváltoztattam a mailcímem, és azok a majmok még a régire küldözgetnek :DDD így aztán biztos tudom hogy kamu....meg mikor tele van helyesírási hibával :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4186) #51736960 válasza Djuree (#4185) üzenetére


#51736960
törölt tag

"meg mikor tele van helyesírási hibával "

nem biztos hogy kamu, jöhetett az "álamfőtől" is... :D

(#4187) oxox válasza Scholes9 (#4182) üzenetére


oxox
addikt

Fulvia, vagy Radamesz-nek hivnak :DDD ?

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#4188) Ptech válasza oxox (#4187) üzenetére


Ptech
őstag

Höhö ;]

(#4189) Scholes9 válasza oxox (#4187) üzenetére


Scholes9
nagyúr

:DDD :DDD :DD :C

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#4190) AlyArkhon válasza oxox (#4187) üzenetére


AlyArkhon
őstag

Aha., szóval te érdekelt vagy ilyen körökben is ..... :DDD Diablo 3 béta kulcs.... :DD ?? Nem mond semmit sem ? :DDD

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#4191) Ptech


Ptech
őstag

[link]
Végre.

(#4192) nofi válasza Ptech (#4191) üzenetére


nofi
őstag

Ámen! Jöhet az infodömping :C

Xbox GT: nozsolt

(#4193) CocooN-z válasza Ptech (#4191) üzenetére


CocooN-z
őstag

akkor most őnekik nem lesz RMAH? - lehet félreértettem vmit így kora reggel :D -

[ Szerkesztve ]

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#4194) mpierre válasza Ptech (#4191) üzenetére


mpierre
veterán

Az első lépés. Mondjuk.

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#4195) Ptech válasza CocooN-z (#4193) üzenetére


Ptech
őstag

Elvileg nem. Bár a google translate-el nem sokra megyek. Az előző alkalommal a benne hagyták ugyan, csak a Paypal-al való pénzkivételt vették ki, hogy most ugyanúgy adták-e be, azt nem tudom.

A fordítás szerint: cash transactions between users were not subject to review because they were not implemented. Tehát semmi RMAH nincs benne.

Mondjuk ez nekünk mindegy is igazából, a lényeg, hogy megvan Korea is.

(#4196) CocooN-z válasza Ptech (#4195) üzenetére


CocooN-z
őstag

Gondolom forrnak a levükben, ők igazán Dio-farmerek lennének :D - majd megoldják illegálisan, proxyval meg külső dns el, vagy bérelnek más országból gépet és RDP-vel tolják/farmolnak :D

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#4197) Ptech válasza CocooN-z (#4196) üzenetére


Ptech
őstag

Szerintem csak egy EU/NA D3 kulcs kell hozzá, nem hiszem, hogy az auth szervert érdekli, hogy honnan lépsz be.

(#4198) emre33 válasza Ptech (#4197) üzenetére


emre33
addikt

Koreai hatóságokat pedig érdekli. Ha normálisan akarják megcsinálni, márpedig Korea tuti ezt akarja. akkor lesz ipcím figyelés.

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#4199) Ptech válasza emre33 (#4198) üzenetére


Ptech
őstag

És figyelni fogják, hogy ki kapcsolódik a Blizzard EU/NA szervereihez? :U

(#4200) emre33 válasza Ptech (#4199) üzenetére


emre33
addikt

ip tartomány figyelés.. Nem nehéz ügy az...

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.