Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#3051) Alg válasza Ilsyde (#3050) üzenetére


Alg
veterán

LOL

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#3052) CocooN-z válasza Ilsyde (#3050) üzenetére


CocooN-z
őstag

Pont azon morogtam hogy nem lesz időm kitolni a sorozatot előtte, frissítés gyanánt, de így lesz :)

Meg irták is a levélben ami hivatalosnak is számít mostmár, hogy a minőség előnyére válik mindez.

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#3053) maross válasza CocooN-z (#3052) üzenetére


maross
veterán

meg egy kicsit pofoznak rajta, egy uj motor, par uj ficsor a megkopottak helyett, es talan lehet belole olyan sikeres jatek mint az uj duke nukem :).

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#3054) Scholes9 válasza maross (#3053) üzenetére


Scholes9
nagyúr

:DDD

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#3055) Ilsyde válasza maross (#3053) üzenetére


Ilsyde
őstag

Alapszabaly hogy a Blizzard csak akkor adja ki jatekot ha a grafikai motor mar kisse elavultnak minosul :DDD

Komolyra forditva a szot, remeltem hogy az uj reszvenyesek meg az Activi$ion szajbarugjak a Blizzardot ha nem adjak ki a D3-at meg iden :D

(#3056) Brown ügynök


Brown ügynök
senior tag

Most nézem a tárgyakat és jó néhány fegyvernél látom, hogy van olyan tulajdonsága, hogy "x számú véletlenszerű tulajdonság". Mik lehetnek ezek? Bármi?

"hacsak nem jön a jó tündér break utasítás képében..."

(#3057) Integra


Integra
titán

jó hir, legalább nem fogok egész decemberben a gép előtt rohadni, jut idő karácsonyozásra meg a bejglire is.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3058) Scholes9 válasza Integra (#3057) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Ez is egy szempont :DDD Sztem max februárra kint a game :) Legalább lesz idő BF3-azni :)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#3059) Ptech válasza Brown ügynök (#3056) üzenetére


Ptech
őstag

Rendom statok.

(#3060) Wolverine válasza Ilsyde (#3050) üzenetére


Wolverine
félisten

A családtagokban megbízhatnak, hogy nem szivárogtatnak ki infókat, amikor még nem lehet; és random noobokra is szükség van, mert a végleges játékkal is játszani fognak - és a véleményük ugyanannyit fog nyomni a végső értékeléskor, mint az überkockáké, akik csukott szemmel szólózzák Diablót.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#3061) Integra válasza Scholes9 (#3058) üzenetére


Integra
titán

az meg a másik... :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3062) Haart válasza Brown ügynök (#3056) üzenetére


Haart
addikt

Vegyük hogy pl 2 egymást követő mob elejti ugyanazt az itemet vagy fegyvert, az egyik mondjuk +10 to dexterity és +5 to strenght, a másik mobból ugyanaz a cucc úgy esik hogy +2 to vitality és +6 to intelligence.
Tehát a két tulajdonság random lehet. Ezért van az hogy ugyanaz a fegyver lehet jobb verzió illetve szar is. Mert pl egy barbár bárdjához nem biztos hogy a +10 intellect jó lesz, hanem olyat kell találnod ami sok str-t és vitát ad pl.

(#3064) Brown ügynök válasza Haart (#3062) üzenetére


Brown ügynök
senior tag

@Ptech: Köszi, így már érthető. Ez így jól ki van találva, bár nekem még így is kicsit kevésnek tűnnek a tárgyak...

"hacsak nem jön a jó tündér break utasítás képében..."

(#3065) Haart válasza Brown ügynök (#3064) üzenetére


Haart
addikt

Igen csakhogy a variációk tárháza nagyon sok, épp ez miatt. Mert mindenki a jobb cuccokat fogja meghagyni, amik minél többet adnak a statokhoz.

(#3066) Cicero válasza Brown ügynök (#3064) üzenetére


Cicero
őstag

Biztos bővül még a lista, nyugi. Főleg.. februárig lesz még idejük. :(((

(#3067) Ilsyde válasza Wolverine (#3060) üzenetére


Ilsyde
őstag

Ja, de kiadas utan meg azert megy a siras mert ossze-vissza tatong a balance es elkezdik ontani a patcheket :) Mindig ebbe a hibaba esnek.

Mindegy, ennyivel is nagyobb eselyem van bekerulni a betaba. Turelmetlen sem vagyok, tavaly majusban rendeltem elo, szerencsere meg a dragulas elott.
Akkor meg 25 font volt, most mar 40-be kerul. 2012-re lesz az 50 is :P

(#3068) Wolverine válasza Ilsyde (#3067) üzenetére


Wolverine
félisten

Bugok mindig maradnak - és a kiadás után sokkal többen játszanak, ezért könnyebben megtalálják, ami bent maradt.

Balance? Mit balance-oljanak egy coop Diablón? :P Nyilván lesznek módosítások, de kb. ez is elkerülhetetlen hosszú távon.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#3069) CooLM@$TeR válasza Ilsyde (#3067) üzenetére


CooLM@$TeR
tag

Remélem tudod, hogy bármikor önkényesen módosithatnak az árakon, igy hiába rendelted elő azon az áron, semmi garancia nincs arra, hogy annyiért is fogod megkapni. Ha árváltozás lesz tájékoztatnak, aztán eldöntöd, hogy kell-e annyiért. Nyilván a 60 dolláros alapárral kalkuláltak a 25 fontnál, de ha drágulna mondjuk 70 dollárra merthogy 2012 blablabla és romlana a font akkor nem gondolod, hogy odaadják neked vesztességel ... ráadásul külföldről akár 2 hetet is csúszhat a postázás, persze ha kibirod, hogy megjelenés után 2 hétig mindenki erről beszél folyamatosan, te meg csak malmozol akkor nyugodtan rendeld meg kintről.

(#3070) WayneGace


WayneGace
őstag

Remélem a több fejlesztési idő tényleg jobb játékot jelent majd. Valamint az is jó lenne, ha mi, átlag játékos, aki nem rajongói oldalt vezet, aki nem a Blizzardnál takarító nőnek csapjuk a szelet is kaphatunk beta kulcsot.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#3071) Ptech válasza WayneGace (#3070) üzenetére


Ptech
őstag

A bétakulcsok már totál random módon lesznek kiosztva, szóval azzal nem lesz gond :)

(#3072) Ilsyde válasza CooLM@$TeR (#3069) üzenetére


Ilsyde
őstag

Attol fugg, melyik bolt. En a GAME-tol szoktam rendelni, ott annyiert kapod amennyiert eppen akkor adjak. Ha kozben dragul (es dragult is rendesen, eloszor felment 30-ra, 35-re aztan most 40) akkor kuldenek egy levelet hogy terad az arvaltozas nem vonatkozik.
Ha minden igaz, akkor a zavvi is ilyen. Igazabol nem is tudom hogy melyik nem.

Angliaban lakom igy nincs gondom a postazassal de ha Mo.-on lennek akkor is innen rendelnem. Bar akkor csak a kulcsot kernem mert nekem sem lenne kedvem kivarni mig ideer :)

Mondjuk Starcraft 2-nel beszoptam mert azt is 25 fontert rendeltem elo 35 helyett de lemondtam mikor hire kelt hogy lesz CE. Aztan lattam mi van abban meg mennyibe kerul (70 font) ugyhogy kenytelen voltam ujra megrendelni az alapot, de az akkor mar 35 font volt :W

(#3073) Ghoosty válasza Ilsyde (#3072) üzenetére


Ghoosty
őstag

Zavii-nál is így van, én onnan rendeltem anno a Cataclysmet és hiába ment sokkal feljebb az ár kiadásra, a megrendelt áron kaptam meg.

(#3074) Wolverine


Wolverine
félisten

Féloff: lehet Authenticatort nyerni a Blizzardtól.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#3075) Cicero válasza Wolverine (#3074) üzenetére


Cicero
őstag

És az mire jó? :F

(#3076) Wolverine válasza Cicero (#3075) üzenetére


Wolverine
félisten

Accountvédelem lopás ellen. Olyan, mint a bankok által adott kütyü, amivel biztonságosan netbankolhatsz. Mivel a Battle.net-accountokat viszonylag gyakran lopják (a WoW miatt), ezért nem hátrány, ha van egy ilyen. (mobilos verziója is van, ami iOS-re és Androidra ingyenes)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#3077) Cicero válasza Wolverine (#3076) üzenetére


Cicero
őstag

na akkor előbbit töltöm is :C

(#3078) Alg


Alg
veterán

There is still some errors to fix in Beta like we cant delete any heroes coz of error_3 etc.. I think blizz want to fix those errors first before inviting more people to beta.. Coz if more people would be invited now with those errors the forums will be flooded imo.

GIve them a few days to fix it and im sure they will sent out real invites.

forrás

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#3079) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Online game magyar kommentárral érdekel még vkit? :)

(#3080) MrTwister


MrTwister
őstag

Valaki kapott már itt a fórumozók közül béta kulcsot a játékhoz? :U De most komolyan? :Y

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#3081) Haart válasza KaiotEch (#3079) üzenetére


Haart
addikt

Elég kevés a kommentár, sajna a játék hangereje sokkal több mint a komm hangja :(

[ Szerkesztve ]

(#3082) Wolverine válasza MrTwister (#3080) üzenetére


Wolverine
félisten

Egy WoW-os guildtársamnak van kulcsa.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#3083) maross válasza Wolverine (#3082) üzenetére


maross
veterán

jokor pucsitott jo helyen :DDD

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#3084) MrTwister válasza Wolverine (#3082) üzenetére


MrTwister
őstag

Jó neki! :O Én is kapok egyet azért is! ;] Fő az optimizmus! :K :D

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#3085) mongoose123 válasza MrTwister (#3084) üzenetére


mongoose123
aktív tag

:K Én is így állok hozzá

(#3086) CactuS válasza Wolverine (#3082) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Csodálom, hogy még nem hangzott el a "persze a köcsög aktív wow-osok meg kapnak kulcsot" dolog. ;]

Azt egyébként lehet tudni, hogy mikor szórják ki a kulcsokat? Vagy akár naponta is kimehet néhány száz darab?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#3087) maross válasza CactuS (#3086) üzenetére


maross
veterán

ahogy en egy postbol kivettem, soha nem jelentik be elore, csak amcsi munkaidoben fog kimenni, random idopontban es annak fuggvenyeben, hogy hogyan alakul a szerverek terhelese.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#3088) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Egy reggeli WD és Monk live party.

(#3089) rt06 válasza CactuS (#3086) üzenetére


rt06
veterán

persze, kocsog a(ddi)ktiv wow-osok meg kapnak kulcsot...

amugy azt irtak, hogy tobb hullamban fognak kimenni a kulcsok, es valoszinuleg - mint maross irta - a teszt es a szerverek allapotatol fuggoen
de sc2 beta alapjan nem feltetlen uj embereknek, ott volt, hogy olyannak kuldtek, akinek mar volt, hogy "hivjal meg egy havert"

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#3090) CactuS válasza rt06 (#3089) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Mondjuk úgy, hogy csak 2012ben jelenik meg a ~30 perces béta elég soványka vigasz lenne. (mármint, ha 1x kapnék)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#3091) Cyberbeni válasza Haart (#3062) üzenetére


Cyberbeni
addikt

de nem csak statot adhat, hanem +5 fire damage, +0.2 attack speed
tehát bármilyen mod, ami az adott szinttel kerülhet rá, pont úgy, mint d2-ben is

(#3092) Cyberbeni válasza JNashville (#3047) üzenetére


Cyberbeni
addikt

nekem úgy jött le a videókból, hogy azok csak +-t adnak, és nem is kellenek, hogy tudj nyilazni

(#3093) JNashville válasza Cyberbeni (#3092) üzenetére


JNashville
senior tag

Remélem igazad van, ha már hack n slash, ne ezen a téren törekedjenek/kompenzáljanak valószerűségre.

MARVEL AT HIS MIGHT!

(#3094) Ptech válasza JNashville (#3093) üzenetére


Ptech
őstag

Biztos nem kell, az egyik YT videóban láttam olyat, hogy egy WD kapott fel egy íjat, és minden további nélkül tudta használni, szóval még kaszt megkötés sincs annyira. A tegezek meg csak bónuszt adnak, azokat viszont azt hiszem csak DH tudja használni.

(#3095) KaiotEch válasza Ptech (#3094) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Szerintem ezen még módosítani fognak. De a Blizz megint hű maradt a nevéhez, megint a Wizard az OP. A többi kaszt nagyrészt elbújhat mellette.

(#3096) Alg válasza KaiotEch (#3095) üzenetére


Alg
veterán

Mondod mindezt egy egy-másfél órás béta alapján, amivel még csak nem is játszottál, csak VOD-ot meg stream-et nézel. :U

Egyébként meg nem mindegy? Itt nem a PvP-n van a hangsúly

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#3097) Ptech válasza KaiotEch (#3095) üzenetére


Ptech
őstag

Előre nem nagyon lehet megmondani, talentek szerint a Monk sem lesz gyenge viszont, spammelhető teleport, CC, meg még vagy 5 féle halál elkerülő skill.

(#3098) Cyberbeni válasza KaiotEch (#3095) üzenetére


Cyberbeni
addikt

azért én már láttam olyan barbárt, hogy egy közepesen jó kétkezes fegyverrel hasonlóan gyorsan haladt, mint a wizard, ráadásul nehezebben is hal
wizard csak azért tűnhet OP-nak, mert fegyver nélkül is el van majdnem az összes varázslata.

(#3099) KaiotEch válasza Cyberbeni (#3098) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Én azért mondom OP-nak, mert nézem a live stream-et és azt látom, hogy 1 gömbvillám és csoportosan fekszenek a mobok(és közben alig fogy a arcan power[vagy mije van]), míg a többi kaszttal sokkal több időráfordításba kerül. WD tetszik nagyon, kinézetileg, bár skilljei annyira már nem, olyan Necronak felel meg, de nagyon hamar el is fogy a manája. Többi kaszt hidegen hagy. :)

(#3100) Kobe válasza KaiotEch (#3099) üzenetére


Kobe
veterán

wizardnál a disintegrate szerintem túl erős skillre sikerült, gyakorlatilag azzal csak mész és a közeledbe se jutnak a szörnyek

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.