Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#3251) Ptech válasza JSaN (#3250) üzenetére


Ptech
őstag

Heti limitje annak lesz, hogy ingyen rakhatsz fel dolgokat a RMAH-ra.

(#3252) JSaN válasza Ptech (#3251) üzenetére


JSaN
addikt

Hmm, na ez uj nekem. Na akkor innen mar csak szerencse, es a jo kereskedoi vena szab hatart. :)

De a lenyeg tovabra is az hogy teljes vagy korlatozott lesz e nalunk.

[ Szerkesztve ]

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#3253) Wolverine válasza Ptech (#3245) üzenetére


Wolverine
félisten

Megvan; igaz, nem emlékeztem pontosan és Bashiok azt mondta, hogy "lehet" maximum.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#3254) CooLM@$TeR válasza Wolverine (#3253) üzenetére


CooLM@$TeR
tag

Amekkora túlkinálat lesz még a legritkább tárgyakból is, kötve hiszem, hogy muszáj lenne felső határt szabni a piacon. Mivel mindenki eladni akar és nem venni, ezért egyre olcsóbb lesz minden komoly cucc is. Megjelenést követően biztosan drágák lesznek az Infernos tárgyak, viszont utána rohamosan esik az értékük és beáll a piac. A lényeg az, ha valaki ebből pénzt akar csinálni, annak rögtön az elején el kell kezdeni, a külföldi rendelések esetén könnyen lehet postázásból kifolyó csúszás, amivel hiába nyersz 1-2 ezret egy olcsó külföldi webshopból de a lemaradás miatt többet vesztesz. 0-day kell megvenni a játékot ez egyértelmű, és az első hónapban orrba-szájba játszani meló meg egyéb legszükségesebb szociális teendők mellett, aztán utána le lehet vonni a konklúziót, hogy megéri-e vagy nem. Ha nem, akkor vissza lehet állni fun játékra, ha igen akkor eldönteni, hogy iszik-e vagy vezet. ;]

[ Szerkesztve ]

(#3255) Ptech válasza Wolverine (#3253) üzenetére


Ptech
őstag

Hát, remélem nem lesz semmi ilyen, és valóban a piac fogja alakítani magát, Blizzard szempontjából sem lenne előnyös limiteket rakni tárgyakra, csak a RMAH-t fogná vissza még jobban.

(#3256) Cadal


Cadal
őstag

Speedhack a Diablo 3 bétában. Remélem hogy a végleges verzió nem lesz ennyire sérülékeny.

(#3257) FehérHolló válasza Cadal (#3256) üzenetére


FehérHolló
veterán

Érdekelne egy ilyen cucc forráskódja. Nem láttatok véletlenül valahol?

Skynet is real. It's called Google.

(#3258) Cicero válasza FehérHolló (#3257) üzenetére


Cicero
őstag

HAHAHA igen valószínűleg az egeret is egyre gyorsabban mozgatja mi?

you all have been trolled

(#3259) FehérHolló válasza Cicero (#3258) üzenetére


FehérHolló
veterán

2:48 az egérre ellenpélda
csontvázak mozgása nem gyorsabb
Leoric animációja nem gyorsabb

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#3260) Wolverine válasza Cicero (#3258) üzenetére


Wolverine
félisten

Nézd meg az animációkat, pl. a kapu nyílását, amíg gyorsan rohangál a barbarian. Ez nem gyorsított felvétel. Szerintem az egeret ugyanaz gyorsítja, ami a karaktert.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#3261) Cicero válasza FehérHolló (#3259) üzenetére


Cicero
őstag

(#3262) JSaN válasza Cicero (#3261) üzenetére


JSaN
addikt

:DDD

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#3263) Blizz


Blizz
őstag

Valakinek volt szerencséje kipróbálni a játékot?
Mármint persze arra célzok,hogy kapott-e valaki closed beta-hoz kulcsot

[ Szerkesztve ]

No mistakes, just happy little accidents

(#3264) Wolverine válasza Blizz (#3263) üzenetére


Wolverine
félisten

Van olyan ismerősöm, akinek van kulcsa. Valsz. a wow.hu stábja is kap majd, de a vezetésünk bénázott kicsit az ügyben.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#3265) Blizz válasza Wolverine (#3264) üzenetére


Blizz
őstag

Nekem lehet,hogy szerencsem van, mert egyik messzebbi ismeros a blizzardnal dolgozik...:). Remelem tud kuldeni!

No mistakes, just happy little accidents

(#3266) Carpio


Carpio
tag

Nem értem miért kell online játszanom, ha csak single player módban szeretnék játszani!?
Miért nem gondoltak olyanokra is (mint, pl. én), aki nem tud heti 2-3 óránál többet beáldozni, családjuk és más hobbijuk is van ill. nincsen diablo-s haveri körük.
Valahogy úgy érzem, hogy a Blizzard mindenképpen függővé szeretné tenni a játékosait.

A legnagyobb télben tanultam meg, hogy legyőzhetetlen nyár lakozik bennem.

(#3267) Scholes9 válasza Carpio (#3266) üzenetére


Scholes9
nagyúr

:F

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#3268) Wolverine válasza Carpio (#3266) üzenetére


Wolverine
félisten

Játszhatsz single módban nyugodtan; de netkapcsolatra ahhoz is szükséged lesz.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#3269) Cyberbeni válasza Carpio (#3266) üzenetére


Cyberbeni
addikt

ezért lehet küldetés alapján választani szonát, illetve egyedül is mehetsz, ha akarsz.

(#3273) Cyberbeni válasza Cicero (#3272) üzenetére


Cyberbeni
addikt

nem a moderátorok dolga, hogy minden topikban naprakész legyen az első komment. ha friss infót akarsz, akkor írd meg, és szólj itt, hogy rakják be.

(#3274) Ptech


Ptech
őstag

:D:P:S

(#3275) Cyberbeni válasza Ptech (#3274) üzenetére


Cyberbeni
addikt

kéne már az a béta, igazán küldhetnék a kulcsot :S
egyébként írtam twitteren CS-nek, hogy jó e a gépem a bétához (laptop), vagy regeljem be a gépem, de basztak válaszolni :(

(#3276) Ptech válasza Cyberbeni (#3275) üzenetére


Ptech
őstag

Ha van asztali is, akkor minek regelnéd be a laptoppal?

Szerintem laposon is elmegy azért. Láttam valami csókát YT-on, egy tableten játszott a bétával, szóval szerintem nem lesz gond vele.

(#3277) Ilsyde válasza Ptech (#3274) üzenetére


Ilsyde
őstag

300hp-ja van de 400-at sebez masodpercenkent? Az jo. PvP-ben lecsapna mindenkit egy utessel.

(#3278) #51736960 válasza Ilsyde (#3277) üzenetére


#51736960
törölt tag

a 38% crit is fura, minden második-harmadik ütése kritikus...

szerk: lvl 13-on...

[ Szerkesztve ]

(#3279) Cyberbeni válasza Ptech (#3276) üzenetére


Cyberbeni
addikt

mert gyengébb gépre inkább adnak kulcsot.

crit chance meg szint függő is, nem csak precision. (tehát nagyobb szinten ugyanezzel a cuccal kevesebb lenne)

(#3280) Ptech válasza Cyberbeni (#3279) üzenetére


Ptech
őstag

Imho nincsenek ilyen "sávok", hogy kinek milyen erős gépe van, max annyi, hogy eléri-e a minimumot a gép, ha igen, akkor mehet a kalapba.

(#3281) Cadal válasza Ptech (#3274) üzenetére


Cadal
őstag

Nem rossz. A használatáról nincs esetleg video?

(#3282) Wolverine válasza Cyberbeni (#3279) üzenetére


Wolverine
félisten

Ez sem igaz - egyszerűen a gyenge gép sem kizáró tényező.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#3283) Ptech válasza Cadal (#3281) üzenetére


Ptech
őstag

Az nincs még, ezt is csak reddit-en láttam pár napja.

(#3284) Cadal válasza Ptech (#3283) üzenetére


Cadal
őstag

ejjh, no mindegy majd csak megkapjuk lassan a játékot és akkor az ilyen érdekességek mindennapossá és elérhetővé válnak mindannyiunknak.

Más (vagy mondhatnám érdekesség): Indexen főcímen a Diablo3. Akik rendszeresen olvassák a topikot és a játékkal kapcsolatos híreket, azoknak semmi újat nem fog nyújtani a cikk. Csak gondoltam érdekességnek képpen beszúrom.

(#3285) whatever válasza Cadal (#3284) üzenetére


whatever
aktív tag

tipikus magyar helyzet, ha a szerkesztőnek nem lenne kiskedvence a blizzard még a 25. elrejtett oldalon se lenne róla szó.

(#3286) nofi válasza whatever (#3285) üzenetére


nofi
őstag

Mermiért? Kb. minden héten minden héten van valami gémer cikk az Indexen, bár az tény, hogy általában hétvégén kerülnek főcímre pár óra erejéig. Most is volt Dead Island...

Xbox GT: nozsolt

(#3287) Brown ügynök


Brown ügynök
senior tag

Indexes cikkben:

Igen, ez egy ilyen világ, nagyobb a sátánsűrűség, mint egy tetszőleges halálmetál-fesztivál nagyszínpadán.

:D

[ Szerkesztve ]

"hacsak nem jön a jó tündér break utasítás képében..."

(#3288) Djuree válasza Brown ügynök (#3287) üzenetére


Djuree
félisten

:C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#3289) Ptech válasza Cadal (#3284) üzenetére


Ptech
őstag

Nem is lesz sokáig PC-exklúzív a D3, amint lehet, konzolra is kidobja a Blizz. Én is kipróbálnám mondjuk a PS3 változatot, bár az AH-ban inkább egérrel navigálnék ott is..

(#3290) JNashville válasza Cadal (#3284) üzenetére


JNashville
senior tag

Ez egy egész jó cikk, csak tényleg nem tudom elképzelni, hogy mondjuk origora ez valaha is kikerülhetne. De legalább így is sok emberhez eljut.

MARVEL AT HIS MIGHT!

(#3291) -conrad-


-conrad-
addikt

Sziasztok,

nem tiszta nekem ez a single és multiplayer a diablo3-ban, esetleg tudtok benne segíteni?
Szóval én jelenleg WoW-ozom, ott tudom hogyan zajlanak a dolgok, illetve diablo2-vel is játszottam de csak single playert.
Most a multiplayer rész itt hogyan lesz? Ha megveszem akkor tolhatom egyedül, cooperative módban tolhatom másik játékosokkal a neten keresztül, illetve a single-ben húzott karakteremmel lehet majd max. szinten pvp-zni, arenazni is?
Jól gondolom, vagy teljesen el vagyok tévedve?

(#3292) rt06 válasza -conrad- (#3291) üzenetére


rt06
veterán

"Ha megveszem akkor tolhatom egyedül, cooperative módban tolhatom másik játékosokkal a neten keresztül"
igen

"illetve a single-ben húzott karakteremmel lehet majd max. szinten pvp-zni, arenazni is?"
igen, annyi kiegeszitessel, hogy a dio2-tol elteroen itt nem lesz singleplayer, multiplayer, open battlenet, meg closed battle.net karakter megkulonboztetes
lesz egyfele karakter, amivel barhol jatszhatsz - cserebe folyamatos netkapcsolat kell, hogy ne lehessen offline mindenfele vackokkal megpiszkalni a karaktert, dupe-olni, vagy mas modon csalni (ugye d2-ben erre volt a closeg battle.net, most meg kvazi csak az lesz)

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#3293) Ghoosty válasza -conrad- (#3291) üzenetére


Ghoosty
őstag

Naggyából jól gondolod, de tudtommal PvP-zni bármilyen szinten lehet, de csak szórakozásnak tekintenek rá, nem terveznek arra balanszolni.

Nincs külön single és multi karakter, de netkapcsolat kell minden játékhoz.

(#3294) cszn válasza -conrad- (#3291) üzenetére


cszn
őstag

A single player és a kooperatív tulajdonképpen ugyanaz, te döntöd el mikor játszol egyedül és mikor mással. Lesz pvp arena, ugyanazokkal a karakterekkel, de még nem teljesen tisztázott, hogyan. Itt van egy kevés infó.
Hú de lassú vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#3295) Ptech


Ptech
őstag

Találtam pár helyet, ahol béta kulcsokat sorsolnak ki:

Wowhead

HunterStarcraft

ForceStrategy

(#3296) maross válasza Ptech (#3295) üzenetére


maross
veterán

ezek eleg eselytelennek tunnek :O

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#3297) Ptech válasza maross (#3296) üzenetére


Ptech
őstag

Bocs, nincs jobb :P

A semminél biztos több ;]

(#3298) DeckardCain


DeckardCain
senior tag

(#3299) Cadal


Cadal
őstag

Szörnyű! Spoiler veszélyes tartalom!

Elkezdtem megnézni a videot, de hamar leállítottam. Majd a játékban megnézem a szörnyeket! :(

(#3300) Blizz


Blizz
őstag

Igenn!!! Sikerült szereznem kulcsot! :)

No mistakes, just happy little accidents

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.