Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#4451) janos1988 válasza Ilsyde (#4444) üzenetére


janos1988
addikt

Ez a game, hogy a fenébe csak pár MB :F

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#4452) KubanitoS válasza janos1988 (#4451) üzenetére


KubanitoS
veterán

Biztosan csak a kliense a pár mega, az meg letölti a játékot.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#4453) Ilsyde válasza janos1988 (#4451) üzenetére


Ilsyde
őstag

Browserben fut, Java hajtja. Grafika miatt megtéveszto lehet :D

(#4454) mcsabee válasza Ghoosty (#4448) üzenetére


mcsabee
senior tag

Gondolkodtam rajta, hogy szándékosan értettél-e félre, és csak trollkodni akartál, vagy pedig tényleg nem értetted mire céloztam.

Elmagyarázom: A StarCraft 2-ben olyan tartalmat daraboltak három részre, ami a bejelentés pillanatában - és még jó sokáig utána - egy egész volt. Ezért mondták / mondjuk rá, hogy "részletekben" jön.

Erre hoztam fel példának, hogy a Diablo III akkor jönne részletekben, ha az előre beharangozott tartalom - 4 act, 5 karakter - három, vagy két részletben jönne ki. De ugye erről nincs szó.

A Diablo II esetében sincs szó darabolásról, hiszen az előre betervezett tartalom megérkezett, a megjelenés után fél évvel bejelentették a kiegészítőt, ami egy új act-et és 2 új karaktert tartalmazott. Így lesz a Diablo III esetében is, vagyis hogy a kiegészítő extra tartalommal fog szolgálni. Remélem így érthető, hogy mire próbáltam célozni.

A hozzászólásod többi része spekuláció, és "ha" alapon működik, így nem reagálok rá. Meg ugye ilyen nincs az AAA kategóriás játékokban, csak az epizodukis címeknél: "hogy mind a 3 faj történetének a harmada van rajt egy lemezen"

[ Szerkesztve ]

Stay a while and listen...

(#4455) rt06 válasza mcsabee (#4454) üzenetére


rt06
veterán

"Elmagyarázom: A StarCraft 2-ben olyan tartalmat daraboltak három részre, ami a bejelentés pillanatában - és még jó sokáig utána - egy egész volt."

mondjuk errol johetne valami hivatalos info is, mert nem remlik, hogy ilyenrol szo volt
a legelejetol lehetett utdni, hogy a jatek tobb "resz"ben fog megjelenni, ami valtozott, az max a szeleteles mikentje

szerk.: off

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#4456) sith7 válasza mcsabee (#4454) üzenetére


sith7
nagyúr

csak trollkodni akartál

az ő esetében ez kizárt dolog :N

(#4457) JSaN válasza mcsabee (#4454) üzenetére


JSaN
addikt

Mar a "bejelentes pillanataban" is tudni lehetett hogy 3 reszben jon, es mar akkor mondtak hogy igy volt tervezve. Hogy ne szenvedjen semilyen tartalom csorbat.
Legalabbis en igy tudom, igy nincs szo semilyen darabolasrol.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#4458) D1Rect


D1Rect
félisten

Nem tudom mit csodálkoztok a Warcraft 2 már "2 részre darabolva jött".
Minden blizz játék "darabolva jön". :))

(#4459) Ilsyde


Ilsyde
őstag

Nem értem miért baj az ha 1-2 évente megjelenik egy-egy teljes értéku kiegészíto. Legalább meghosszabbítják a játékaik élettartamát. Tudom, ez manapság már nem divat. A mai fiatalság csak DLC-ket meg kivágott tartalmakat lát.

(#4460) Jazz válasza Ilsyde (#4459) üzenetére


Jazz
veterán

Engem se zavarna, miattam 100 részre is darabolhatják, csak jó legyen.:) D2 12 éve fut, ha csak fele olyan sikeres lesz, azt hiszem boldogok lehetünk.
Bár én továbbra is jobban örültem volna, ha az elmúlt 7 évben fejlesztenek D2-höz még vagy 50Act-ot, 10 további karaktert, meg 1millió tárgyat, agyon optimalizált rúnaszót, harcrendszert....mindent.
Legfeljebb beszerzek egy CRT monitort, hogy ne legyen zavaró a nem natív felbontás.:)

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#4461) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Én is a több rész mellett szavazok. Legalább folyamatosan foglalkoznak vele és mindig jön valami újítás/újdonság.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#4462) Ptech válasza Jazz (#4460) üzenetére


Ptech
őstag

Legfeljebb beszerzek egy CRT monitort, hogy ne legyen zavaró a nem natív felbontás.

Minek?
Natív alatti felbontás = AA, ami nem terheli a VGA-t ;)

(#4463) Jazz válasza Ptech (#4462) üzenetére


Jazz
veterán

Na ja, a natív alatti felbontás az natív alatti felbontás, ami a tökéletlen Lyukmaszk-osElektronágyúsSzóródós... CRT felépítéséből adódóan szinte tökéletes volt, ellenben a tökéletes kirstálytiszta TFT-ken feleltessen meg az ember 1 pixlenek, 1.25-öt. És ez mindent érint, az egész képet, nem csak az éleket. ;) Erre akármit írhatnak, mindenhogyan ocsmány lesz. :D

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#4464) maross válasza Jazz (#4463) üzenetére


maross
veterán

800x600hoz venni kell 1600x1200 monitort, es akkor mehet nativban, 2x2 pixel=1 pixel :).

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#4465) Djuree válasza Ilsyde (#4444) üzenetére


Djuree
félisten

hú ez mi? jónak néz ki. játszható?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4466) mpierre válasza Djuree (#4465) üzenetére


mpierre
veterán

Amíg ablakban nyomod, addig jó, d teljes képernyőn siralmassá lesz a garafika.

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#4467) Ilsyde válasza Djuree (#4465) üzenetére


Ilsyde
őstag

Mikrotranzakcios f2p. Sajnos majdnem minden porcikajan erzodik. Grafikaja az nem rossz, kicsit olyan Torchlightos mosodas.
Inkabb a Path of Exile-t probald ha komolyabb, Diablo-szerubb elmenyre vagysz.

(#4468) Ghoosty válasza mcsabee (#4454) üzenetére


Ghoosty
őstag

A legfontosabbat rt06 már megválaszolta, nem ismétlem meg, mert teljesen egyezik vele a véleményem.

Bár nem emlékszem rá, de feltételezem, hogy tényleg bejelentették, hogy követik az SC1 történetvezetését és 3*10 pályát kapsz kampánynak. Majd fejlesztés közben rájöttek jobban mesélhető, ha nem darabolják a fajok történetét 3 részre inkább 1 lemezen egyben kiadják. Tehát annyi történt, hogy kaptál 20 extra terran küldetést és elvettek 10-10 zerg és protoss küldetést.
Most az vitatható, hogy igazából csak 28 az a 30, meg protoss is van benne, de ez már szőrszálhasogatás.

Eddig is értettem, hogy mire gondolsz, csak nem értem meg a problémád vele kapcsolatban.
Ha bármit bejelentenek fejlesztés közben, amit későbbre halasztanak, az darabolás. Ha kusshadás van róla, de későbbre szánják, az nem. Még akkor is, ha az elhalasztott dolog helyett kapsz kb egyenértékű mást. Ez kb mintha azt mondanád, hogy ha most kiveszik a monkot, és későbbi kiegben jön visszatér, de addig kapsz helyette paladint, akkor az darabolás.
Persze, én is örülnék, ha 3x30 pályás kampány lenne minden lemezen, meg ugyanennyi átvezető videóval, de szerintem nem reális elvárás.

"A hozzászólásod többi része spekuláció, és "ha" alapon működik, így nem reagálok rá. Meg ugye ilyen nincs az AAA kategóriás játékokban, csak az epizodukis címeknél: "hogy mind a 3 faj történetének a harmada van rajt egy lemezen""

Annyi "ha" van benne, hogy az SC1 pont így jött ki. Egyáltalán nem volt lezárva, hogy mi lett Kerrigannel az overmind halála után, vagy a Protossokkal most mi fog történni, hogy a fél bolygójuk zerg uralom alá került. Majd a Brood Wars szépen folytatta a történetet. Ha szeretnéd, bármikor 3 értelmes féig lezárt részre bontom neked az SC2-es terran kampányt, bár azért apróbb változások lennének benne, de a fejlesztők kezében sokkal több minden van.

(#4469) D1Rect


D1Rect
félisten

"Meanwhile, at Blizzard..."
[link]

Epic comment is epic! :DDD

(#4470) DonMedve


DonMedve
addikt

Üdv Urak!
Egy olyan kérdésem lenne,hogy ha minden jól megy holnap kapok egy béta kulcsot egy barátomtól,a kérdésem az lenne,hogy honnan fogom tudni leszedni a bétát?Battle.et-ről,vagy esetleg a Blizzard oldaláról?Válaszokat előre is köszönöm!

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#4471) D1Rect válasza DonMedve (#4470) üzenetére


D1Rect
félisten

Amikor beregeled a kulcsot fel fogja ajánlani, de ha szeretnél előre dolgozni, akkor innen:[link]

(#4472) emre33 válasza DonMedve (#4470) üzenetére


emre33
addikt

Már most is felrakhatod.
Sőt rakd is fel, mert telepítő a fájlokat a netről szedi le, és az eltart egy darabig.
És ha meglesz az acc, milyen idegesítő lesz várni a letöltésre:)

És a telepítéshez nem kell béta hozzáférés. Sőt semmi.

http://us.media.battle.net.edgesuite.net/downloads/d3-installers/4de82d80-ddeb-4e61-80ae-b4e8817f54b0/Diablo-III-Beta-enUS-Setup.exe

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#4473) DonMedve


DonMedve
addikt

Köszönöm Urak!
Reget azt a játékból is meg tudom csinálni?Vagy ahhoz fel kell mennem a battle.net-re?

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#4474) emre33 válasza DonMedve (#4473) üzenetére


emre33
addikt

Fel kell menni, mert Diablo3 csak battle.net acc-t kér. Olyat, aminek van béta joga...

Kulcsot kapsz? Nem egy meglévő acc-t?

Hogy nekem nincsenek ilyen barátaim :O

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#4475) bolha23


bolha23
aktív tag

Kicsit spoileres lehet.

Párszor már végignyomtam a bétát, de ezzel most találkoztam először:

Easter egg

(#4476) DonMedve válasza emre33 (#4474) üzenetére


DonMedve
addikt

Bocs,de elvileg meglévő accot kapok.
Ha esetleg csak kulcs,akkor regelek a battle.net-en és ott kell beírnom a kulcsot?

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#4477) pomk válasza bolha23 (#4475) üzenetére


pomk
őstag

Én ezt nem értem... :B :B

(#4478) bolha23 válasza pomk (#4477) üzenetére


bolha23
aktív tag

Játszottál a Diablo 1-el? ;]

(#4479) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Itt van: Diablo - Black Mushroom (Diablo 1)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#4480) Ilsyde válasza DonMedve (#4476) üzenetére


Ilsyde
őstag

Valószínuleg accot kapsz mert kulcsot nem nagyon osztogatnak. De igen, a saját BNetes accodra kellene regisztrálni ha serialról van szó.

(#4481) pomk válasza bolha23 (#4478) üzenetére


pomk
őstag

Játszottam, de nem rémlett. :)

(#4482) Bazzzs válasza bolha23 (#4475) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Tetszenek az ilyen dolgok. Remélem, hogy lesz több ilyen kis apró visszautalás az előző részekre :K Bár már a béta fő küldetése is lényegében az.

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#4483) D1Rect válasza Bazzzs (#4482) üzenetére


D1Rect
félisten

Sztem pl. Greed is elő fog kerülni valahol. :))

(#4484) Jazz válasza maross (#4464) üzenetére


Jazz
veterán

ott a pont :)

free your mind

(#4485) Djuree válasza Ilsyde (#4467) üzenetére


Djuree
félisten

meglesem thx.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4486) Ptech


Ptech
őstag

(#4487) sith7


sith7
nagyúr

nincs valakinek felesleges béta kulcsa :P :B

(#4488) maross válasza sith7 (#4487) üzenetére


maross
veterán

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#4489) Ilsyde válasza sith7 (#4487) üzenetére


Ilsyde
őstag

150-200 euroert aruljak a D3 beta accokat. Szerinted? :DDD

(#4490) Kal-El válasza Ilsyde (#4489) üzenetére


Kal-El
senior tag

Te jó ég, van olyan hü**e, aki ezért ennyi pénzt kiad?
Én már az alapjátékra is sajnálom a pénzt.
Ez csak egy demo játék. Se több, se kevesebb. Max 5-7€-t érhet, de még lehet sokat is mondtam.

(#4491) Ilsyde válasza Kal-El (#4490) üzenetére


Ilsyde
őstag

Persze hogy van! :) 150 euroval keveset is mondtam, a legtobb kulcs/acc kicsivel 200 alatt talalt uj gazdara. Most mar csak berelni lehet, hiszen a Blizzard nem ad tobb meghivot ergo nincs mar mit eladni. Egy napra 10-20 euroert kapsz accot, ha ki akarod probalni a jatekot.

En anno az SC2 beta kulcsot 100 fontert vettem :D Aztan kaptam meghivot (minden teszter kapott egyet) es majdnem ugyanannyiert tovabb is adtam.

Ha kapnek meghivot (marmint atruhazhato kulcsot) eladnam en is a francba, hiaba vagyok bezsongva a jatekra. 200 euro az 200 euro.

(#4492) maross válasza Ilsyde (#4491) üzenetére


maross
veterán

Durva, tenyleg nem ertem hogy nyomtak fel ennyire az arakat. mert hogy pl a jatek felet kiadja erte, meg megertem, de haromszor annyit...

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#4493) Ptech válasza Ilsyde (#4491) üzenetére


Ptech
őstag

Az még nem is durva pénz. Ha megnézi az ember, hogy a nagyobb virtuális cucc kereskedő oldalak tulajdonosai egytől egyig dollármilliomosok lettek a Dio2-ből.

(#4494) sith7 válasza Ilsyde (#4489) üzenetére


sith7
nagyúr

szerintem nem normális egyik se, amelyik vesz egyet ennyi pénzért

egyébként nem tudom, hogy ebben mi az , ami ilyen k@rva vicces, 4470 - es hsz. - ben írta Donmedve, hogy kapott egy kulcsot ... :U

SC2 - nél annak idején 2 - t is kaptam , 4 napon belül

[ Szerkesztve ]

(#4495) rt06 válasza sith7 (#4494) üzenetére


rt06
veterán

ha figyelmesebben elolvasod, eg baratja account-jat kapja meg Donmedve

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#4496) Wolverine válasza sith7 (#4487) üzenetére


Wolverine
félisten

Eleve nincs bétakulcs sem.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4497) sith7 válasza Wolverine (#4496) üzenetére


sith7
nagyúr

ok

(#4498) kapeti07 válasza Ptech (#4493) üzenetére


kapeti07
senior tag

Gondolom ezért teszik lehetővé a Dio3-ban az adás-vételt, hogy a Blizz ezen is kaszáljon :(((

Mintha nem lenne elég pénzük.

Xbox: kapeti

(#4499) JSaN válasza kapeti07 (#4498) üzenetére


JSaN
addikt

Azert ennel sokkal osszetettebb a dolog, de persze nyilvan a penz is kozbe jatszik. De melyik cegnel nem?

Pl a valve is jo huzast csinalta TF2-vel hogy micro tranzakciosa tette, es nem fogott utana senki fejehez pisztolyt hogy hasznalja. A jatekosok generaltak maguk kozott az arakat, es ugy az egeszet.

A blizzard is ezt csinalja, meg adja a lehetoseget a kereskedesre. Onnantol a jatekosokon mullik hogy mennyire fut be. Az hogy szazalekot kell fizetni, az egy fajta ado is lehet mivel komoly valos penzekert fognak itt majd a ritka targyak menni. En fogok adni es venni, hasznalata nem kotelezo.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#4500) KubanitoS válasza JSaN (#4499) üzenetére


KubanitoS
veterán

Szabad tudnom, hogy a pénzszerzésen kívül mi is az összetett dolog? :U

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.