Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#4251) CactuS válasza JSaN (#4249) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nem hiszem, hogy a clipboard-ról olyan nehéz lenne lehúzni a szöveget. Lehet, hogy az utolsó kis keylogger nem tudja, ezt nem vitatom, de kétlem, hogy ez lehetetlen feladat lenne. Gugli: [link]

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#4252) Ptech válasza JSaN (#4249) üzenetére


Ptech
őstag

Öööö, de.

(#4253) Djuree válasza CactuS (#4251) üzenetére


Djuree
félisten

hát a lényeg a lényeg, az én sztím accom lenyúlták úgy is hogy soha nem írtam be jelszót, mert mindig meg volt jegyeztetve. vagy haver nyúlta le, ő tudja a jelszavam :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4254) JSaN


JSaN
addikt

Akor rosszul tudtam, minden esetre akkor marad a steam guard es a bnet authenticator.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#4255) D1Rect


D1Rect
félisten

(#4256) po1son válasza D1Rect (#4255) üzenetére


po1son
addikt

kockafeleségek az ágyon :DDD

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#4257) JSaN válasza D1Rect (#4255) üzenetére


JSaN
addikt

Ez egy termeszetes kep, nincs ezen semmi rendellenes. :D

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#4258) Ptech válasza JSaN (#4257) üzenetére


Ptech
őstag

Mit keresnek a bal oldalon a nemkockák a szobában?
Szegény csávó nem tud koncentrálni a sok süket dumától a játékra ;] :DDD

(#4259) po1son


po1son
addikt

Nem lesz valós pénzes aukció.

szerk: Utána néztem más oldal is és úgy nézz ki, hogy csak Dél-Koreában nem lesz. Szóval rossz a cikk. :))

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#4260) Wolverine válasza po1son (#4259) üzenetére


Wolverine
félisten

A cikk nem rossz, mert sehol sem említi, hogy az egész világon kiveszi a Blizzard a RMAH-t.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4261) po1son válasza Wolverine (#4260) üzenetére


po1son
addikt

De nem egyértelmű!

"A Blizzard több hónapos küzdelem és huzavona után úgy döntött, hogy inkább feladja, és kiveszi a pénzes részt az AH-ból..."

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#4262) Ptech válasza Wolverine (#4260) üzenetére


Ptech
őstag

Na még az kéne ;]

(#4263) Wolverine válasza po1son (#4261) üzenetére


Wolverine
félisten

Bennem nem merült fel, hogy ezt mindenhol megteszik, pedig ugyanezt olvastam :P

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4264) po1son válasza Wolverine (#4263) üzenetére


po1son
addikt

trolololol :DDD

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#4265) Ptech válasza Wolverine (#4263) üzenetére


Ptech
őstag

Mondjuk én sem, bár én olvasgattam a Koreai GRB híreket :D

(#4266) HellGreg


HellGreg
őstag

Jaj, most már csak 2012 első fele? Lesz még ebből karácsony előtt is... Kezdem megunni ezt az állandó tologatást. :O :W :(

(#4267) mpierre válasza HellGreg (#4266) üzenetére


mpierre
veterán

Látod, pont ezért nem érdekel mikor jön ki. Ha kezemben van, akkor ok, addig csak fikció.

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#4268) po1son válasza HellGreg (#4266) üzenetére


po1son
addikt

Nah várjál csak mindjárt jön majd a trollkodás.
"Minőségi munkához idő kell" "Te egy bugos félkész játékkal szeretnél játszani?"
Amúgy már én is mint sokan mások nem hiszek a Blizzard szavában...

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#4269) CactuS válasza HellGreg (#4266) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Egy blue postban nem volt, hogy 2012Q2. A többi forrás meg találgatás.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#4270) po1son válasza CactuS (#4269) üzenetére


po1son
addikt

Még van 2 hetük bejelenteni a megjelenési dátumot vagy különben Q2 lesz.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#4271) Ptech válasza CactuS (#4269) üzenetére


Ptech
őstag

Bashiok később pontosított, és azt mondta, hogy 'early 2012', és nem feltétlenül 'Q1 2012'.

(#4272) CactuS válasza Ptech (#4271) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Early 2012 volt tavaly, aztán volt a 2012Q1, ha jól emlékszem. Korai 2012nek nem nevezném a 2. negyedévet. De majd jön Wolvi és megmondja. :)

po1son: 2 hét még sok idő.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#4273) Ptech válasza CactuS (#4272) üzenetére


Ptech
őstag

Tavaly 'late 2011' volt, utána jött a 'Q1 2012', amit Bash vagy kékpostban vagy twitteren 'early 2012' -re pontosított.

(#4274) JSaN válasza Ptech (#4273) üzenetére


JSaN
addikt

Igazabol mi a kulonbseg a Q1 es az early kozott? A Q1 marc31ig tart az early elvileg kicsit tovabb, bar en az aprilist nem neveznem mar nagyon early-nak. Marmint az eves intervallumot figyelembe veve.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#4275) HellGreg válasza mpierre (#4267) üzenetére


HellGreg
őstag

Hát igen, de aztán nehogy az legyen a vége, hogy azt mondom, köszönöm, már nem érdekel. És jópár ismerősöm van így vele. Lehet hogy az év megjelenése lesz, meg a legjobban várt játék, meg minden, de azért ilyen szinten játszani az emberek türelmével pofátlanság. Már rég kész van, ez teljesen biztos, csak gondolom próbálják belőni a dátumot, hogy mikor adható el a legtöbb belőle, ezért félek, hogy Late Q4 lesz a megjelenésből, de akkor földughatják valahova, mert meg nem veszem az biztos. Március végéig még igen :)

(#4276) Wolverine válasza HellGreg (#4275) üzenetére


Wolverine
félisten

A játék nincs kész, elsősorban a rúnarendszeren faragnak jelenleg. A Blizzardot sosem érdekli, mikor lehet valamiből sokat eladni - és nem is kell, hogy érdekelje, mert rájuk ez egyszerűen nincs befolyással.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4277) Bazzzs válasza HellGreg (#4275) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Nem hiszem, hogy a Blizzard direkt húzná a megjelenést és az agyunkat. Amíg ők nem tartják késznek a játékot, addig nem fogják kiadni. Sajnos köztudott, hogy minden fejlesztésen sokat szoktak kotlani, cserébe viszont még egy alkotásukban sem csalódtam :K Valamint nekik szerintem egyáltalán nem kell aggódniuk a megjelenés időpontja miatt. Azok a rajongók, akik több éven át nyomták a szériát, akár a '90-es évektől kezdve, tuti megvennék évek múlva történő megjelenéskor is. Persze isten ments, hogy így legyen :D Március közepére kérjük :U

[ Szerkesztve ]

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#4278) Twicehun


Twicehun
csendes tag

Nem akarok itt elméleteket szőnyegen, csak leírom a véleményemet. A BLIZZARD idén 3 játékot fog kiadni (papíron legalábbis). Ebből az első lesz a diablo. Ha jól tudom a starcraft q4 közepén fog kB kijönni a wow kiegészítő pedig q3 közepén. Ha tartani szeretnék a játékok közötti időszakot akkor legeslegkésőbb június végén ki kell jönnie. Ez azért elég szomorú lenne. A BLIZZARD írta, hogy általában 2 hónappal előbb bejelentő a játékok. Mármost, véleménye em szerint ez most rövidebb lesz, picit több mint egy hónapja. A BLIZZARD már annyit szivatta a népet, hogy ha már lenne egy március végi időpont akkor is csak február közepén mondanák el, hogy gyorsan elfeledjük az addig dolgokat. Szerintem a rúna rendszerrel vannak még gondok, hogy úgy oldják meg hogy essen is meg nem is. Mert annak nem lenne értelme, hogy fél év után minden komolyabb játékos 7-és szintű rúnaval rohangálnak. Az én tippem egy március közepén április elején fog kijönni a játék.

(#4279) WayneGace válasza Twicehun (#4278) üzenetére


WayneGace
őstag

Fölösleges tippelgetni meg milliomodik elméletet gyártania megjelenésről. Majd megjelenik, ha kész lesz. A játék ugyanolyan siker lesz, ha márciusban vagy, ha decemberben vagy akár 2013-ban jelenne meg. Sikerre van ítélve, már csak a neve és a rajongótábor miatt is. Viszont nem érdekük kiadni, csak azért, hogy megjelenjen, mert egy olyan játékra van szüksége a Blizzardnak, amivel nagyon sokáig játszik az ember és lehetőleg rááll a kereskedésre is. Mert az folyamatosan termeli a bevételt. És a Blizzard ma már csak olyan játékot készít, ami nem csak megjelenéskor hozza a pénzt. Lásd: WoW-havidíj, SC2-esport rendezvények, D3-tárgyak kereskedése és százalék szedés.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#4280) Ptech válasza JSaN (#4274) üzenetére


Ptech
őstag

Elvileg igen, aztán majd meglátjuk.

(#4281) Cyberbeni válasza WayneGace (#4279) üzenetére


Cyberbeni
addikt

nem százalékot kell fizektni rmah után, hanem egységes díjat.

(#4282) Ptech válasza Cyberbeni (#4281) üzenetére


Ptech
őstag

PayPal-al való pénzfelvételnél viszont valószínűleg (ami valószínűleg az egyetlen lehetőség lesz a pénzkivételre) x% + fix összeg lesz a díj.

(#4283) Neró válasza HellGreg (#4275) üzenetére


Neró
őstag

Eléggé összekevered más kiadókkal a Blizzardot. Amit most írtál az kb. az EA -re igaz. Most nem akarok átmenni OFF -ba, de elég csak ránézni a most megjelent Battlefield 3 -ra. Kérdezz meg pár embert, hogy hogy átvágták a fejüket.

Amúgy is, ahogy írták - tökmindegy mikor jön ki, így is sikeres lesz. Ha már ennyit vártak a rajongók akkor ez a kis időszak már nem probléma. Minőségi munka lesz és ez a lényeg.

| www.diablohungary.hu

(#4284) Kal-El válasza Neró (#4283) üzenetére


Kal-El
senior tag

Látom friss az avatar-od :)

(#4285) Neró válasza Kal-El (#4284) üzenetére


Neró
őstag

Tavalyi. :D

| www.diablohungary.hu

(#4286) JSaN


JSaN
addikt

[link] At dolgoznak szinte mindent, nyarig eselytelen hogy ki jojjon agame. :((( :O

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#4287) mcsabee


mcsabee
senior tag

"Már rég kész van, ez teljesen biztos"

Ezen jót nevettem :DD .

Egyébként nincs itt semmiféle agyhúzás. Eddig egyszer azt mondták, hogy 2011 év végén jön, ebből nem lett semmi, aztán végül 2012 elejére tették a megjelenést (szerintem ebből sem lesz semmi). Ez még mindig jobb így, mint amit mondjuk a Max Payne 3-mal (komplett reboot), az XCOM-mal (komplett reboot), a Metal Gear Solid: Rising-gel (Metal Gear Rising: Revengeance, komplett reboot), az L.A. Noire-ral (2005-ös bejelentés, közvetlen ezután komplett reboot), Duke Nukem Forever (ki tudja hány éves fejlesztési folyamat, ki tudja mennyi komplett reboot) műveltek, és ez a lista csak töredéke az elmúlt 1-2 év és a következő 1-2 év "csúszós talpú" játékainak.

Ha valaki emiatt szapulja a Blizzardot, akkor valószínűleg 2 éve játszik PC-n, mert ugyanezt eljátszották az összes játékukkal. Tény, nem 4 évet kellett várni a bejelentés után a megjelenésre, de 3 évet simán... Ez a Blizzard módi, ha nem tetszik, akkor lehet évenként venni a Call of Duty-kat, az Assassin's Creed-eket, a Need for Speed-eket (ha éppen egy évben nem kettő jön belőle...), és még ezt is sorolhatnám bőven.

Stay a while and listen...

(#4288) Argos válasza JSaN (#4286) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Ehh...
Ennyi változtatás mellet, szvsz örülhetünk, ha a karácsonyfa alól kimásznak a pokol angyalai... :o

...elmúlik...

(#4289) Bazzzs válasza JSaN (#4286) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Bár konkrétan nem írták le, hogy melyik változtatással milyen szinten állnak, de ha jól értelmezem, akkor három kategóriáról beszélhetünk.

1. Már benne lesznek a ma vagy holnap érkező beta patchben:

- Scrolls of Identification kiszedve, helyette jobb kattintással azonosíthatjuk a tárgyakat
- Msytic artisan kiszedve
- Cauldron of Jordan és Nephalem Cube kiszedve
- Stone of Recall átnevezve Town Portalra
- Fehér színű névvel ellátott (szokványos) tárgyakat nem lehet alkotóelemekre bontani
- A Blacksmith kapta meg a tárgyak alkotóelemekre történő bontásának a funkcióját
- Defense, Attack, Precision tulajdonságok kiszedve, helyettük Strength, Dexterity, Intellect, valamint Vitality -> ezek az inventory képernyőn is látszanak az általunk használt felszerelés mellett

2. Ami a friss béta verzióig még nem lesz kész:

- Balanszolás: játék nehézsége, tárgyak tulajdonságai, skillek finomítása stb.
- Mystic artisan újragondolása
- Külön slot a gyógyító potiknak

3. Ami még igazán nagy munka:

- Skillrendszer átalakítása
- Rúnarendszer kidolgozása

Ezekből szerintem a megjelenést legjobban befolyásoló tényezők a harmadik csoport elemei. Kíváncsi vagyok, hogy mit fognak kisütni nekünk, de a cikkben szereplő változások és indoklásaik nekem így látatlanban tetszenek. A rúnarendszerről pedig eddig is tudtuk, hogy még nincs kész.

[ Szerkesztve ]

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#4290) DeckardCain válasza JSaN (#4286) üzenetére


DeckardCain
senior tag

Finoman bek*phatják ;] :DDD

Nesze 2012 q1 vagy early release.......

(#4291) JSaN válasza Bazzzs (#4289) üzenetére


JSaN
addikt

Igen, ebbol az latszik hogy kicsit vissza mennek a Diablo 2 rendszerehez. Ami jo is meg nem is. :U
Na meg ezekbol a nagy modositasokbol latszik hogy sehol nicnsenek, de azert early 2012-vel hitegetnek.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#4292) Wolverine válasza mcsabee (#4287) üzenetére


Wolverine
félisten

A Diablo III-ból kb. 2 verziót már kidobtak a szemétbe azelőtt, hogy bejelentették volna 2008-ban.

#4291: meglátjuk. A Q1 végéig még van durván 2,5 hónapjuk, és ennyi idő alatt be lehet fejezni a dolgot. A statok átalakítása szerintem kisebb változás, mint elsőre látszik; a többi módosítás - Town Portal, Mystic eltüntetése - szintén olyan, amit gyorsan meg lehet csinálni. Szerintem az átdolgozott Mystic nem lesz benne a release-ben, majd csak a későbbi kiegészítőben térhet vissza leghamarabb.
A fenti listából valóban a 3. pont a legnehezebb, és eddig is ezek miatt nem jelent meg a játék.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4293) KisRod válasza Wolverine (#4292) üzenetére


KisRod
tag

Igen, ezért talán nem olyan vészes a helyzet. De egy ilyen hírt kiadni bátor dolog, amikor már mindenki Release Date -et várt...

Keep calm & Forza Juve! | Battletag: KisRod#2543

(#4294) Bazzzs válasza Wolverine (#4292) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Egyetértek veled, ezért is próbáltam három kategóriára bontani a változtatásokat. Szerintem csak simán soknak tűnik a lista, de a nagy részükkel kész vannak, mert apróságok (kiszedve, átnevezve) voltak. Amin meg igazából dolgoznak (rúnarendszer), ahhoz se most fogtak hozzá. Persze nem mondom, hogy két hét múlva ki is adják, de a Q1 még szerintem is tartható. Azt is írták, hogy a nagy részük már benne lesz a következő beta patchben, amit meg a hétvége előttre ígértek.

Szerk.:

Bashiok
@BileDriver29 Yes, all of these changes are complete and will be present in beta Patch 10.

41 seconds ago

[ Szerkesztve ]

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#4295) Scholes9 válasza Bazzzs (#4294) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Na most, akkor mi az igazság? :D Mert amúgy is azt írta Bashiok, h hamarosan közlik a megjelenési dátumot :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#4296) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Ma láttam egy ilyet.

Volt is facepalm ezerrel. :DDD

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#4297) maross válasza KubanitoS (#4296) üzenetére


maross
veterán

Meg mindig nem toroltek :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#4298) JSaN válasza KubanitoS (#4296) üzenetére


JSaN
addikt

Kemeny :C

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#4299) rt06 válasza KubanitoS (#4296) üzenetére


rt06
veterán

mi ad ebben okot a facepalm-ra?

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#4300) KubanitoS válasza rt06 (#4299) üzenetére


KubanitoS
veterán

Halvány elképzelésem sincs. Azt sem tudom mit linkeltem.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.