Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#3451) JSaN


JSaN
addikt

Majd estefele linkeljetek restreamet, a megnyitohoz. thx :R

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#3452) Ptech válasza JSaN (#3451) üzenetére


Ptech
őstag

Lesz egyáltalán hivatalos stream?

(#3453) rt06 válasza Ptech (#3452) üzenetére


rt06
veterán

marmint blizzcon stream?
termesztesen lesz (mar most is van, de egyelore csak valami intro van loop-olva)
sot, egybol tobb is: main, panels, wow, rts stage-ek, melyek kozul a wow es az rts stage barki szamara ingyenesen nezheto (lehet venni a hetvegere 25 euro-ert (~7500 ft) virtual pass-t, amiert cserebe nezheto a masik ket stream is, mind a 4 stream elerheto hd minosegben, plusz egyebek is jarnak melle)

amugy ez talan a legjobban osszerakott stream, amivel eddig talalkoztam, s azon kevesek egyike, ahol normalisan mukodik a dvr funkcionalitas, aminek koszonhetoen barmikor megallithato, vagy visszatekerheto a stream (valamiert ezt a virtual pass-hoz irjak, de tavaly is mukodott az ingyenes stream-en, illetve mar most is elerheto)

az utemterv pedig itt talalhato pentekre es szombatra

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#3454) JSaN válasza Ptech (#3452) üzenetére


JSaN
addikt

Lesz ingyenes es fizetos is, az elozo 2 evben is volt.(2009-ben vezetek be)
Az ingyenes SQ minosegu es korlatozott lesz, megnyito, bajnoksagok es hasonlokat lehet nezni.
A fizetos HD minosegu, ott minden lesz es lehet valtogatni mit akarsz nezni.
Na en az utobbinak a restreamjet neztem tavaly is.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#3455) Ghoosty válasza Wolverine (#3450) üzenetére


Ghoosty
őstag

Ha ennyi elég lenne, akkor már megtették volna a battle.net 1.0-s emulátor kifejlesztőjével, az wow törtszerver kifejlesztőjével, meg az összes játék feltörőjével és már nem létezne warez.
Az, hogy minőségi mod létezzen, azt meg lehet akadályozni ezzel, mert ahhoz általában azért adja valaki a nevét és hosszabb ideig fejleszti is, de úgy általában egy d3 törtszerver létrejöttét nem. Mondjuk én se támogatom, hogy ez legyen, mert kb ugyanolyan szar lesz, mint a wow törtszerverek, de pont ez az amit nem lehet meggátolni.

(#3456) Ptech válasza rt06 (#3453) üzenetére


Ptech
őstag

Pont a virtual ticket miatt gondoltam, hogy ingyenes stream nem is lesz.

(#3457) rt06 válasza Ghoosty (#3455) üzenetére


rt06
veterán

a bnetd pl azert szunt meg, mert a blizzard pert nyert ellenuk a reverse engeenering miatt

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#3458) Wolverine válasza Ptech (#3456) üzenetére


Wolverine
félisten

Fizetős stream tavaly is volt már, de a tournamentek és a megnyitó akkor is nézhető volt ingyen is.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#3459) Ghoosty válasza rt06 (#3457) üzenetére


Ghoosty
őstag

Erről nem tudtam, de most gyorsan rákerestem war3-as törtszerverre és találtam üzemelőt, bár nem próbáltam ki. Azt nem tudom, hogy többféle emulátor van-e, amit találtam az milyen minőségű, de a fentiekből következően, még most is vannak üzemelők.

(#3460) JSaN


JSaN
addikt

CE tartalma:

Es a cinematic is most volt, nagyon durva.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#3461) wikings2 válasza JSaN (#3460) üzenetére


wikings2
őstag

Worldstone pendrive ;] ;] ;] ;]

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#3462) rt06 válasza Ghoosty (#3459) üzenetére


rt06
veterán

valoszinuleg pvpgn alaput talaltal, ami a bnetd utodja, viszont annak, hogy ezt nem tamadja a blizzard, tobb oka is van
egyreszt ok nem hasznaltak reverse engeenering-et (bar jogilag nem tudom, mi a helyzet, hiszen a bnetd kodjara epul a projekt), masreszt minel jobban mulik az ido, annak kevesbe okoznak gondot a blizzard-nak, vegul pedig, de korant sem utolso sorban, a szervert olyan orszagban host-oljak, ahol az amerikai hatosagok nem tudjak piszkalni

a pvpgn egyebkent mar kinotte magat battle.net emutaltor voltabol, mas gyartok jatekait is tamogatja, s a listat meg tovabb szandekoznak boviteni (viszont az sc2-hoz szukseges battle.net 2-tol ertheto jogi okok miatt elzarkoztak, igy valoszinuleg dio3 szerver hosztolasara sem lesz alkalmas a szoftver)

minosegrol annyit, hogy anno sc:bw versenyeket nezve neves vilagkupakat bonyolitottak pvpgn szervereken (bar azok tobbnyire patch-elve voltak, de tobbnyire az egyeni igenyek miatt)

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#3463) JSaN


JSaN
addikt

Diablo III Black Soulstone Cinematic

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#3464) JSaN


JSaN
addikt

LOL ezt nevezem sebessegnek. :)

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#3465) FehérHolló válasza JSaN (#3463) üzenetére


FehérHolló
veterán

Hát én Azmodan, vagy kicsoda láttán inkább röhögő görcsöt kaptam, mint megijedtem. Semennyire sem félelmetes.

#3464: Teljes Dio2 jár hozzá. Éljen.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#3466) Djuree válasza JSaN (#3460) üzenetére


Djuree
félisten

veszem :K :C

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#3467) DeckardCain válasza JSaN (#3460) üzenetére


DeckardCain
senior tag

Kell, most :DDD

(#3468) wikings2


wikings2
őstag

20 ért megússzuk szerintetek ?:)
Vagy mennyibe fájhat majd ez.

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#3469) maross válasza wikings2 (#3468) üzenetére


maross
veterán

teljesen kizart

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#3470) Wolverine válasza wikings2 (#3468) üzenetére


Wolverine
félisten

A CE annyi lesz, mint az SC2 CE volt; arra emlékeim szerint 27k-t fizettem.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#3471) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Mi az a Dio 3 az accomban?

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#3472) Ptech válasza Scholes9 (#3471) üzenetére


Ptech
őstag

Nekem is ott van.

(#3473) whatever válasza Scholes9 (#3471) üzenetére


whatever
aktív tag

nem lett volna egyszerűbb rákattintani egyszer a bal egérgombbal, mint screenshotot kivágni lementeni satírozni feltölteni fórumbamásolni és gépelni egy kis üzenetet róla?

(#3474) wikings2 válasza Scholes9 (#3471) üzenetére


wikings2
őstag

De fura volt látni ezt a menüt :D Nekem fullra ugyan ez csak warcraft helyén diablo 2 ^^.
Mellesleg nálam is ugyan úgy ottvan. Valószinűleg a feliratkozásból adódóan megkapja majd mindenki a hozzáférést :)

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#3475) Wolverine válasza Scholes9 (#3471) üzenetére


Wolverine
félisten

Ha aláírod a WoW Annual Passt, akkor megkapod.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#3476) Scholes9 válasza whatever (#3473) üzenetére


Scholes9
nagyúr

De, biztosan :)

Wolvi: :R

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#3477) Ilsyde


Ilsyde
őstag

(#3478) JSaN


JSaN
addikt

Nekem van egy gyanum hogy a ma esti blizzcon zarason, ajandekba mindenki kap dio3 betat.

almodik a nyomor

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#3479) Khelben válasza Wolverine (#3475) üzenetére


Khelben
nagyúr

Az mit jelent, hogy aláírom? Mennyibe kerül? Vagy csak annyi, hogy akkor a blizzardtól kell vennem a game time-ot 1 évig?

(#3480) Cyberbeni válasza Khelben (#3479) üzenetére


Cyberbeni
addikt

(#3481) Khelben válasza Cyberbeni (#3480) üzenetére


Khelben
nagyúr

Tehát egy év alatt összesen 10k-val drágábban veszem a wowot, akkor kapok d3-at. Hát nemtom... Mennyi lesz a d3 vajon?

(#3482) Cyberbeni válasza JSaN (#3460) üzenetére


Cyberbeni
addikt

bővebben itt: [link]

(#3483) wikings2 válasza Khelben (#3481) üzenetére


wikings2
őstag

A különbözet :D

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#3484) Sirandrish válasza JSaN (#3460) üzenetére


Sirandrish
legenda

Előrendelve! :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3485) Helmoras


Helmoras
őstag

Vaj(ly)on --- milyen j a Vajon ?:D ---most a blizzconon kapunk pontos dátumot a megjelenéshez? :)

[ Szerkesztve ]

(#3486) wikings2 válasza Helmoras (#3485) üzenetére


wikings2
őstag

Titokban már most megjelent :D :U

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#3487) whatever válasza Helmoras (#3485) üzenetére


whatever
aktív tag

swtor megjelenése előtt be lesz jelentve.

(#3488) Helmoras válasza whatever (#3487) üzenetére


Helmoras
őstag

Na jó csak mert az egyik videoban ha jól értettem a mester elszólta magát hogy kész vannak a játékkal teljesen, marketing szempontjából egy karácsony előtti megjelenés nem lenne rossz :), bár aki diablora éhezik nem hiszem hogy számitana ez a tényező... de benne van a pakliban

(#3489) Wolverine válasza Khelben (#3481) üzenetére


Wolverine
félisten

Miért vennéd drágábban? A lényeg, hogy 12 hónapig folyamatosan legyen előfizetésed. Mindegy, hogy fizetsz; csak nem szabad szünnapot tartani.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#3490) Khelben válasza Wolverine (#3489) üzenetére


Khelben
nagyúr

Azt írják, hogy az egy éves előfizetést fizetheted havonta, 14,99/hó. Ebből gondolom, hogy a blizzard store-ból kell venned, ami drágább, mint a gamecardok.

(#3491) CactuS válasza Khelben (#3490) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nem kell, akármivel feltöltheted. A lényeg, hogy folyamatosan legyen aktív előfizetésed.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#3492) Wolverine válasza Khelben (#3490) üzenetére


Wolverine
félisten

Nem - a kérdezz-felelekben benne van, hogy akár gamecarddal is fizethetsz.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#3493) Khelben válasza Wolverine (#3492) üzenetére


Khelben
nagyúr

De akkor miért kér bankkártya adatokat és miért kell előfizetési gyakoriságot és árat választanom?

Szerk: ja látom már, csak meg kell adni egy érvényes bankkártyát, de nem kell arról fizetni.

[ Szerkesztve ]

(#3494) pomk


pomk
őstag

Megosztok veletek egy kedves levelete a "Blizzard"-tól. Remélem lesz aki ez miatt elkerüli az átveréseket!

"Greetings from Blizzard Entertainment!

We´re gearing up for the forthcoming launch of Diablo III and would like to extend you an invitation to participate in the beta test. If you are interested in participating, you need to have a Battle.net account, which you can create on our Battle.net website.

We will flag you for access to the Diablo III beta test when we begin admitting press. You do not need to go through the opt-in process.

To secure your place among the first of Sanctuary´s heroes,Please use the following template below to verify your account and information via email.

* Name:
* Battle.account name:
* Password:
* Country:
* E-mail Address:

Thanks and see you all in the Burning Hells!"

Azt hiszem ez az a tipikus átverős levél. :)

(#3495) Djuree válasza pomk (#3494) üzenetére


Djuree
félisten

nekem pár naponta jön egy ilyen acc lenyúlós levél. csak a hülyék még a régi mélemre küldik, már rég váltottam másikra :DDD
meg sokszor tele van helyesírási hibákkal :C
de elég profik, adnak egy linket, ami pont olyan mint a bnet login kép, és ha beírnám az adatokat akkor volt nincs bnet accom :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#3496) Khelben válasza Djuree (#3495) üzenetére


Khelben
nagyúr

Ez ellen jó az authenticator.

(#3497) maross válasza Khelben (#3496) üzenetére


maross
veterán

vagy a jozan esz, bar lassan ritkabb lesz mint az authenticator...

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#3498) Djuree válasza Khelben (#3496) üzenetére


Djuree
félisten

gondolkoztam már hogy a telóra fel kéne rakni, az ingyé van legalább.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#3499) Ilsyde


Ilsyde
őstag

Authentikator az bezony hasznos, csak akkor van baj ha a telo behal :)

Beta tesztes levelekkel nem is kell foglalkozni, eleg ha felmentek az eu.battle.net oldalra es bejelentkeztek. Ha kiirja a jatekaitok kozott a Dio 3-at akkor bekerultetek a betaba, ha nem akkor nem.

(#3500) Khelben válasza Ilsyde (#3499) üzenetére


Khelben
nagyúr

csak akkor van baj ha a telo behal

Kb. fél óra levetetni.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.