Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#3801) Ptech


Ptech
őstag

(#3802) Ilsyde válasza Ptech (#3801) üzenetére


Ilsyde
őstag

Look, a hidden cellar. F*** me! :C

(#3803) rt06 válasza Ptech (#3801) üzenetére


rt06
veterán

[NSFW]
ez kimaradt belole
[/NSFW]

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#3804) Ptech válasza rt06 (#3803) üzenetére


Ptech
őstag

Ja, az alap. :)

Találtam még egyet: [link] :DDD :))

(#3805) JSaN válasza Ptech (#3804) üzenetére


JSaN
addikt

Ez nagyon jo, :C meg a zene amivel indul. Attol mindig meg borzongok. Top 10-es PC game nalam meg mindig.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#3806) Ptech válasza JSaN (#3805) üzenetére


Ptech
őstag

Nekem most ez a csengőhangom, amíg ki nem jön a 3 ;] :)

(#3807) wikings2 válasza Ptech (#3804) üzenetére


wikings2
őstag

Ez kva nagy :D ha találsz még szeretettel várjuk xD

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#3808) Argos válasza Ptech (#3804) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

:DDD ez nagyon nagy! :C

...elmúlik...

(#3809) Ptech


Ptech
őstag

Pár spoileres screenshot fegyverekről, páncélokról.

(#3810) Djuree válasza Ptech (#3809) üzenetére


Djuree
félisten

úúú nagyon zsír! jönne már ez a szar játék végre :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#3811) mpierre válasza Ptech (#3809) üzenetére


mpierre
veterán

Azért igen viccesen néz ki a nyeszlett Witch Doctor pl egy egykezes Skycutterrel a kezében... :))

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#3812) Djuree válasza mpierre (#3811) üzenetére


Djuree
félisten

hát igen, annak elég szarul áll, kb. el sem bírná. de nemértem, nincsenek megkötések? ilyen fegyó a barbárnak kell, nem a kis szaros 60 kilós csókának.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#3813) Ptech válasza mpierre (#3811) üzenetére


Ptech
őstag

Azt hallottam, hogy a méretek még nem fixek, , tehát lehet, hogy csak a barb-nak lesz ekkora, mindenki másnak egy kicsit kisebb.

Az első kép mondjuk brutál a Vile Ward-os barbárról, a többin elég gyengén néz ki ahhoz képest.
Kár, hogy a barb hozza a legkevesebb supportot a csapatba, minden más kasztnak sokkal jobb buffjai vannak, a barbnak meg max a shoutok, ami nem nagy szám...

(#3814) mpierre válasza Ptech (#3813) üzenetére


mpierre
veterán

Hát ez az. :((( A DI, DII-t barbárral játszottam végig. Valahogy kedvelem a karaktert. Azért a DIII-ban is azzal kezdek és meglátom mit lehet kihozni belőle.

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#3815) Wolverine válasza Ptech (#3813) üzenetére


Wolverine
félisten

Valsz. a szerepe az lesz elsősorban, hogy daráljon és kvázi tankoljon. Tankként meg nem kell neki annyi supportot adnia.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#3816) Djuree


Djuree
félisten

majd összerakhatunk egy ph-s multis csapatot ha kijött a játék. d2-vel nem multiztam, nem igazán volt kivel meg nem is érdekelt annyira. de ezzel már tervezem a multit is.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#3817) Ptech válasza Wolverine (#3815) üzenetére


Ptech
őstag

De pont azért fogják kevesen választani, mert alig hoz valamit a csapatba. Meg nem hiszem, hogy annyira kellene külön tank, de ha kell is, akkor a Monk a tankolás mellett nagyságrendekkel sokoldalúbb..

(#3818) po1son válasza Ptech (#3813) üzenetére


po1son
addikt

Azt hallottam, hogy a méretek még nem fixek, , tehát lehet, hogy csak a barb-nak lesz ekkora, mindenki másnak egy kicsit kisebb.

ez egy kicsit félreérthető. :DDD

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#3819) Ptech válasza po1son (#3818) üzenetére


Ptech
őstag

Csak e-peen-ről van szó ;] :DDD

(#3820) bolha23


bolha23
aktív tag

Ma kinyitottam a postaládám, és ez volt benne:

You're Invited: Diablo III Beta Test

Congratulations! You've been selected to participate in the Diablo III beta test. stb.

Először azt gondoltam tuti spam, aztán ránéztem az accomra, és mikor ott is láttam akkor hittem el.
Sajnos ma nem tudok játszani vele, de a hétvégére befalazom az ajtómat.

[ Szerkesztve ]

(#3821) Djuree válasza bolha23 (#3820) üzenetére


Djuree
félisten

sajna nagyon rövid a béta.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#3822) bolha23 válasza Djuree (#3821) üzenetére


bolha23
aktív tag

Tudom, de egy hétvégére talán elég tartalom van benne, ha minden karit kipróbálok.

(#3823) JSaN válasza Djuree (#3821) üzenetére


JSaN
addikt

Hat amenyien jatszani tudtunk vele, nem is banom. Inkabb most hetvegen a VGA-n a full cinematic vegere egy ido pontot kerek, aztan jan/feb kornyeken egy megjelenest.
Utobbi 1-2 honapban kicsit bele fasultam a varakozasba, de ettol fuggetlenul a CE elo van rendelve. :DDD

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#3824) Djuree válasza JSaN (#3823) üzenetére


Djuree
félisten

hol rendelted elő? nekem is elő kéne, de nem találom sehol.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#3825) JSaN válasza Djuree (#3824) üzenetére


JSaN
addikt

En CDG, de az elorendelesek elfogytak. Amugy tavaly egy simat a zavvirol is rendeltem, de az vissza mondva.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#3826) po1son válasza Djuree (#3824) üzenetére


po1son
addikt

ha kell, akkor majd én oda adom a CE előrendelésemet a CDGnél, mivel 30.000 Ft-ba fog kerülni, ami nekem ennyit nem ér meg... inkább a sima verziót veszem meg fele ennyiért bármennyire is fanatikus vagyok...

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#3827) Djuree válasza po1son (#3826) üzenetére


Djuree
félisten

oks, nekem annyit is megér, bármennyit :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#3828) Bazzzs válasza Ptech (#3809) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Nagyon étvágygerjesztő képek, de egy-két fegyver tényleg orbitálisan nagyra sikerült még a barbárhoz képest is.

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#3829) Wolverine válasza Ptech (#3817) üzenetére


Wolverine
félisten

Irtózatos dps-e lesz. Meg barbár :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#3830) Ptech válasza Wolverine (#3829) üzenetére


Ptech
őstag

Remélem is, akkor nem kell majd wiz-el tolnom, hanem jöhet a barbárkodás ;]

(#3831) Bazzzs


Bazzzs
senior tag

Egy noob kérdés. Egykezes fegyvert és pajzsot lényegében egyik karakter se használ? Azt hittem, hogy a monkból ki lehet hozni egy ilyen karaktert, de a videók alapján ő egyáltalán nem használja a kardokat, botokat stb., csak tartja a kezében.

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#3832) Ptech válasza Bazzzs (#3831) üzenetére


Ptech
őstag

Azt használ, amit ráadsz.
Mondjuk pajzsból valószínűleg a barb profitál a legjobban mindenféle def bónuszok miatt.

(#3833) JSaN


JSaN
addikt

Ma ejjel full cinematic intro, plusz a vegen esetleg egy megjelenesi datum.
1-2 heten belul elesitik a battle.net balance-t, vagyis a virtualis fizeto szamlankat.
Hujjjujj, ezek utan nagyon bizok a januar 17 keddi megjelenesben. :))

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#3834) Ptech válasza JSaN (#3833) üzenetére


Ptech
őstag

A próféta szóljon belőled :)

(#3835) Bazzzs válasza JSaN (#3833) üzenetére


Bazzzs
senior tag

El tudnám fogadni ezt a januári dátumot :K A videó is biztos áll leejtős lesz ma (szokásos Blizzard minőség), kíváncsian várom.

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#3836) WayneGace válasza JSaN (#3833) üzenetére


WayneGace
őstag

Komolyan gondolod, hogy kicsivel több, mint egy hónapot hagynának marketingre? Tud nekem mondani valaki egy Blizzard játékot, ami megjelenési dátum bejelentést követően 1 hónappal meg is jelent?

BestSecret invitációt privátban adok.

(#3837) Wolverine válasza WayneGace (#3836) üzenetére


Wolverine
félisten

Cataclysm? :P A WoW kiegjeinél általában nem sokat hagynak a dátum bejelentése és az aktuális megjelenés között.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#3838) Ptech válasza WayneGace (#3836) üzenetére


Ptech
őstag

A béta szerintem már a marketing kampány részének is tekinthető, bár még mindig nagyon kevesen kaptak csak kulcsot..

(#3839) WayneGace válasza Wolverine (#3837) üzenetére


WayneGace
őstag

Azok kiegészítők. Ne legyen igazam, de én nagyon meglepődnék egy olyan korai megjelenésen. Akkor már kb. most készen kell lennie a játéknak, mehet a gyárba a lemez és január elején már meg kellene kezdeni a kiszállításokat. Majd kiderül hajnalban, ha tényleg lesz megjelenési dátum.

(#3838: Nincsenek még tv reklámok, nincs minden nap Diablo hír. Ténylegesen még a játékoldalakon sem lehet látni Diablo reklámot. Pedig egy hónappal SC2 megjelenése előtt kb. minden játék portal már SC2 hírekkel volt tele és szépen jöttek lassan a reklámok, nem csak ott, hanem például NBA döntőben is.

[ Szerkesztve ]

BestSecret invitációt privátban adok.

(#3840) Bazzzs válasza WayneGace (#3839) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Bár nem ismerem a Blizzard marketing politikáját, de így belegondolva szerintem is esélyes, hogy még a megjelenés előtt lesz egy (szinte) mindenki számára elérhető bétateszt. Ebben az esetben viszont tényleg korai a januári dátum :(

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#3841) JSaN válasza WayneGace (#3839) üzenetére


JSaN
addikt

Hat igaz hogy kell a marketing, de az mar most is megy ezerrel.
Meg a folyamatok is azt mutatjok hogy nagyon a vegen jarunk.
1 cinematic ma ejjel (esetleg datumot is mondanak)
2 battlenet balance elesites hamarossan
3 cain konyve is jon karacsony elott
4 esetleg januarban tv rekalamok, pl NFL donto kozben. De ha az februarban lesz akkor fail. Regebben szoktam nezni, most fogalmam sincs mikor lesz.
Amugy amint lesz datum tele lesz minden vele, utana mar folosleges huzni az idot. Jojjon ki aztan toljuk egyutt coopban. :)

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#3842) Rizzo válasza JSaN (#3841) üzenetére


Rizzo
aktív tag

4 - Super Bowl XLVI, 2012.02.05.

Clear Eyes, Full Heart, Can't Lose!

(#3843) Wolverine válasza WayneGace (#3839) üzenetére


Wolverine
félisten

A fenét. Az aranylemez kimehet akár 3 hónappal a megjelenés előtt is - mivel mindenképpen kell a Battle.net a játék futtatásához, ezért semmibe sem kerül azonnal egy patchet is letöltetni a vásárlókkal, amelyben a menetközben elvégzett fejlesztéseket és javításokat adják ki. Sőt, ismerve a WoW és a Starcraft II történetét, pontosan ezt várom a Diablo III-nál is.

#3840: lehet, hogy küldenek még ki béta kulcsokat majd, de teljesen nyílt bétát a Blizzard nem tart.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#3844) JSaN válasza Rizzo (#3842) üzenetére


JSaN
addikt

Hat akkor nem tudom, majd a cinematic utan kiderul. Ha egyatalan kapunk datumot, en mindenesetre fent leszek 2ig.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#3845) Ptech


Ptech
őstag

[link]

Ez alapján fent lesz szinte rögtön YT-on is, nem kell végig nézni a sok fizetett reklámot VGA díjkiosztót :P

(#3846) JSaN válasza Ptech (#3845) üzenetére


JSaN
addikt

Zsir
Na fokozzuk tovabb a dolgot, allitolag nem az lesz amit eddig lattunk megvagva. [link]

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#3847) JSaN


JSaN
addikt

Ezzel a trukkel lehet nezni a hivatalos streamet is. Nalam megy faszan, egyelore meg semmi nincs a felvezetesen kivul.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#3848) Kal-El válasza JSaN (#3847) üzenetére


Kal-El
senior tag

Remélem felrakják majd youtube-ra.

(#3849) Wolverine válasza Kal-El (#3848) üzenetére


Wolverine
félisten

A Blizzard hivatalos YouTube-csatornájára azonnal fel fog kerülni.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#3850) k4rL^


k4rL^
senior tag

Hát most sincs megjelenési dátum :F

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.