Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#4651) Jazz válasza Pocak89 (#4646) üzenetére


Jazz
veterán

A készültségi fok és az eddig hallottak-tapasztaltak alapján, én egy karácsony körüli időpontot tartok "reálisnak". Nekem se legyen igazam.:)

free your mind

(#4652) leslieke válasza Jazz (#4651) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Úgyis karácsonyra akartam megvenni. Igaz nem az ideire, hanem a tavalyira! ;] ;]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#4653) Cyberbeni válasza wikings2 (#4640) üzenetére


Cyberbeni
addikt

én is örültem volna, ha vizsgaidőszak után jön ki.
de tuti akkor fogják bejelenteni a dátumot, amikor senki nem számít rá.

(#4654) Cicero válasza D1Rect (#4631) üzenetére


Cicero
őstag

szerintem az van már 10 év is.

(#4655) wikings2 válasza Cicero (#4654) üzenetére


wikings2
őstag

6 éves a poszt ;] ;]

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#4656) Cicero válasza Jazz (#4632) üzenetére


Cicero
őstag

a 2005-ös koncepcióval sem volt semmi gond, a mostaninak is csak a színek a bajai.

(#4657) Ptech válasza Cicero (#4656) üzenetére


Ptech
őstag

Azon elvileg lehet segíteni, lehet bűvészkedni a VGA driverrel, és beállítani egy presetet csak a D3-nak.

(#4658) Cicero válasza Ptech (#4657) üzenetére


Cicero
őstag

elég szarul hangzik imho

(#4659) JSaN válasza Cicero (#4656) üzenetére


JSaN
addikt

Sot a szineket a legujabb patchben mar korigaltak, most mar arra sem lehet panasz. sg-n betasoktol lattam ossze hasonlito kepeket, itt itt es itt. Utolson latszik legjobban.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#4660) Cicero válasza JSaN (#4659) üzenetére


Cicero
őstag

ez jó. köszi

(#4661) Jazz válasza Cicero (#4656) üzenetére


Jazz
veterán

Nekem a D2-vel sem volt semmi bajom. Tökéletes volt, max. az alacsony felbontás hagyott némi kívánni valót maga után, de hát Istenem. Engem oly'annyira nem érdekel a grafika.:)

Szép volt a Crysis - emlékszik valaki még a játékmenetre? :(
No és a Half-Life 1-re? :K

Úgy vagyok vele, ha már ennyit tökölnek a D3-al, most már nem érdekel, tököljenek még, de akkor aztán legyen über tökéletes, meg olyan hangulatos összetett és kihívásokkal teli hogy megharapd a tarkód kínodban/örömödben.:)

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#4662) wikings2 válasza Jazz (#4661) üzenetére


wikings2
őstag

A sok hype miatt érzi mindenki soknak a tökölést.
Én kb 2 videót láttam a játékból összesen 10 perc terjedelemben, de vannak akik élő adásban nézik 7/24 azt hogy hogy játszik 1-2 amcsi a bétával x)
Röhejes :D
A játék biztos jó lesz :D fele annyit nem tudok róla mint itt bárki más, de biztos jó lesz :)

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#4663) bolha23 válasza JSaN (#4659) üzenetére


bolha23
aktív tag

Az utolsónak linkelt képek a warez verzióból vannnak, az eredetiben nincs ilyen hatása az új pecsnek. Sőt szvsz semmi nem változott a grafikában.

A változás ennek köszönhető

[ Szerkesztve ]

(#4664) Djuree válasza Jazz (#4632) üzenetére


Djuree
félisten

a dio3-ba beleszámolták azt, hogy a szilíciumot ki kell bányászni a procihoz, stb.? ééérteeeed? ;)
ja és szted a d3-al nem álltak le nyáron nyaralás miatt/télen síelés miatt? dehogynem. sztem a kőgazdag blizzesek évi 6 hónapot pihiznek :U

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4665) Ilsyde válasza bolha23 (#4663) üzenetére


Ilsyde
őstag

Koszonheto a Skyrimnak :D

Mindenkeppen hasznalni fogom ezt a kis programot, tenyleg oriasi kulonbseg van a harmadik linkben levo kepek kozott. Nagyon randa az a mindent beborito homaly.

(#4666) priti


priti
addikt

Na már szeptember lett a Q1-ből? Ez a gém is megjelenés előtt múlik el. Tiszta gyúk. Már egy skyrim utódnak, (ha sokkal jobb karakterépítést sikerülne kreálni persze) jobban örülnék.
Valamit nagyon nem vágok, mert én el nem tudom képzelni, hogy valaki miért ad 200EUR-t egy béta kejért. A látottakból az jön le, hogy max multiban hentelni lesz jó. Nem hiszem el, hogy ha valaki kockára tolta az egyet meg a kettőt évekig, akkor ez a ráncfelvarrás leköti offline. Jó, persze a skyrim az egy nulla ha az ember kiismeri, hamar beláttam. De legalább voltak szépen kidolgozott helyek benne. Volt olyan helyszín, hogy csak lestem milyen szépen nézett ki.
Ez a felülnézetes hentelde nagyon mély kellene hogy legyen ahhoz, hogy ne legyen belőle bukta, de ehhez képest ha jól olvasom színekkel és hasonlókkal pöcsölnek még mindig, szóval nem emelik a gém értékét, csak csicsázzák. Tartok tőle, hogy az alapjáték nagy csalódás lesz itt sokaknak. Sekély cuccot várok amit jó esetben max majd utólag fognak teletömni, de így a fél társaság nem is vágja majd, hogy a 600 kiegészítő után hová lehet eljutni benne, így felmész majd multiba az alapjátékkal és csak lesel majd kik mászkálnak körülötted, de hát ez még évek... még az alapjáték sincs sehol.

Hardverlesen

(#4667) maross válasza priti (#4666) üzenetére


maross
veterán

Ugyis megveszi mindenki a sok rinyalas utan is :). Ha meg nem, akkor nem 10millioan veszik meg a rajtnal, hanem 9, na bumm.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#4668) leslieke válasza maross (#4667) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ez nagyon igaz! :K

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#4669) KubanitoS válasza maross (#4667) üzenetére


KubanitoS
veterán

Nekem is pontosan ez jön le az efféle hozzászólások után.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#4670) Ilsyde válasza maross (#4667) üzenetére


Ilsyde
őstag

Szerintem senki nem azert rinyal mert rossz lesz a jatek (aki utanaolvasott vagy nezett fejlesztoi videokat az tudja, hogy sokkal atgondoltabb lesz mint a D2) hanem azert mert a Blizzardosok egymasnak vertek ki ahelyett hogy a fejlesztesre forditottak volna idot.

Szerencsere most valaki a kukijukra lepett ugyhogy vegre-valahara beindult a gepezet :)

(#4671) Wolverine válasza priti (#4666) üzenetére


Wolverine
félisten

Még mindig nincs semmilyen dátum, bármit is ír X játékbolt, az kamu. Persze az idióták beszopják...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4672) Djuree válasza Ilsyde (#4670) üzenetére


Djuree
félisten

élnek a wow-ból mint hal a vízben, nincs okuk sietni. ők ráérnek, mi nem, ill. mi is, de azért ideje volna már kiadni :) bezzeg ha a csőd lenne a tét már D4 is lenne :D

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4673) maross válasza Djuree (#4672) üzenetére


maross
veterán

En is igy latom, igazuk is van, mi meg irhatjuk a feloldalas anyazasokat :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#4674) Argos válasza bolha23 (#4663) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Lehet csak nekem újdonság, de ti észrevettétek már, hogy félelmetes veres szemeket lehet kapcsolni a fórum díszlécén lévő koponyának? :Y
Mint, anno a D-II chat room-ban a gyöngynek középen (kék->lila).
Mondjuk, annak se jöttem rá sose, a vizualitáson túli értelmére, már ha volt neki egyáltalán...

Személy szerint két verzát tudnék értékelni, vagy adják ki most már, mihamarabb, vagy akkor csiszolgassák késő őszig. Tavasztól télig nem akarok a gép előtt rohadni...
De, már most érzem a csontjaimban, h pont a jó idő beköszöntével, fog megérkezni a hármaska... :U
Evégre egyre erősebb bennem az elképzelés, hogy nem kéne megvenni a megjelenéskor.
(hátha -ne adja az ég- még sikerül el is baltázniuk, akkor pláne nem árt kicsit kivárásra játszani. Egy-két, sok felhasználói véleményt meglesni. Mondjuk 99% h így is meg fogom venni, csak akkor nem, ha tényleg kritikán aluli lesz. )

WoW-hoz: Mennyire igaz, h. abból élnek... Épp tegnap szántam rá magam, h a jelenlegi kedvezményes ajánlatukkal élve (kapuig ~10.000 Huf), beruházok a kollekcióra. Letolom az egy hónapos keretet, aztán addig csak lesz már valami hír a D III- realese-ről.. vagy nem... akkor meg valszeg újítok pár hónapot a wowra.
Pedig direkt nem akartam wowozni, mert jön a régi nagy kedvenc folytatása. De, nem jön..
Szameg' értenek ezek a pénzcsináláshoz... :W

[ Szerkesztve ]

...elmúlik...

(#4675) priti válasza Wolverine (#4671) üzenetére


priti
addikt

Nem kéne a játékboltokat leidiótázni, mert a marketingcsatorna részét képezik. Szinte evidens, hogy nagyobb, informatívabb és megbízhatóbb kapcsolati tőkére tesznek szert a terméket nagyobb számban értékesítők, mint egy turbómuki, aki egy cikkben leírja a véleményét a bétáról, miután kiverte, hogy kapott egy kejt hozzá.

(#4667) maross

Nyilván eladják. Nem vitatom. Az új COD is döntött rekordokat, mégis szarabb a fedezékredszer, mint az MW1-ben. Nem azt mondom hogy népszerűtlen lesz, csak hogy sekély. Ti szerintem már túl sokat vártok ettől a játéktól.
Nekem sima ráncfelvarrásnak tűnik első blikkre, ami max hozza a dió2 színvonalát picit szebb graffal és ennyi, de ez a legjobb eset és egy picit sem lepne meg ha gyengébbre sikeredne, de ti szerintem itt fogtok kardotokba dőlni ha netán mégis gyengécske lenne a teljes. Jó a dió, de ennyire azért nem kéne elszállni tőle, főleg nem attól, ami látszik belőle. Szerintem.

[ Szerkesztve ]

Hardverlesen

(#4676) -conrad- válasza priti (#4675) üzenetére


-conrad-
addikt

Értelmezésből egyes, nem a boltot idiótázta le, hanem téged azokat akik elhiszik ezeket a kamu dátumokat.A múltkor volt róla egy bluepost, hogy semmivel sincsen több infója egy boltnak mint neked. Ők sem kapnak előbb, külön csatornán értesítést a megjelenésről, ennek ellenére mindig van egy pár oldalnyi whine mikor egy bolt betesz valami fake dátumot.
Szóval eladhatott csillió példányt az 576 blizzard játékokból, akkor sem fog kapni előbb megjelenési dátumot.

(#4677) priti válasza -conrad- (#4676) üzenetére


priti
addikt

Tudod hogy van... Az ember igyekszik feltételezni, hogy a másik nem tapló :DDD A hivatalos bejelentést meg teljesen felesleges felhozni, mert itt nyilvánvalóan belső infóról van szó, ami hivatalos megerősítéssel nem szivárog ki.
Az értékesítő a minél közelebbi megjelenési dátum reklámozásában érdekelt maximum, hogy több előrendelést tudjon adminisztrálni több e-mail címről amire aztán több reklámot küldhet. Már mi a fenének csapna a hasára és kamuzna egy a valósnál későbbi időpontot szerinted? Egy korábbit még értenék, de ennek semmi értelme. Nyilván hallott valamit, amit te nem és biztos benne, hogy a 9. hó előtt biztosan nem várható semmi. Most mit kell ezen hisztizni, meg idiótázni? Nem ez az első gém, ami csúszik a megjelenéssel.

Hardverlesen

(#4678) rt06 válasza priti (#4677) üzenetére


rt06
veterán

"...itt nyilvánvalóan belső infóról van szó, ami hivatalos megerősítéssel nem szivárog ki."

nyilvanvaloan???

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#4679) -conrad- válasza priti (#4677) üzenetére


-conrad-
addikt

Megint csak ugyanazt mondtad el, csak más szavakkal. A blizzard nyilatkozta, hogy nem fogja bolt etc. előbb tudni a dátumot mint te.

egyik cikk és a másik, felhívnám a figyelmedet a legutolsó mondatra:
"Retailers will find out the release date the same time you do."
Ennyi.
Nem adják ki boltoknak előbb. Gondolom ha egy amazon nem kap előbb infót akkor egy 576 aztán tuti nem fog.
Folyamatosan csúszik a megjelenés, erre betettek egy kamu, jó távoli dátumot, addig csak kijön címen.

(#4680) Wolverine válasza priti (#4677) üzenetére


Wolverine
félisten

"Már mi a fenének csapna a hasára és kamuzna egy a valósnál későbbi időpontot szerinted?"

Azért, mert saját magát navigálta ebbe a helyzetbe, amikor hasraütéssel beírt egy kamu dátumot korábban? :U
Nem mellesleg szerintem a Blizzardot nem hatják meg az üzletek, ugyanis ők maguk is árusítják a saját játékaikat elektronikusan a Blizzard Store-on keresztül. Ráadásul pont ők az egyik olyan cég, amelytől az infókiszivárgás az utóbbi években minimális volt; gyakorlatilag csak akkor jutott ki valami, ha az elkerülhetetlen volt (védjegybejegyzés), vagy elszúrtak valamit (egy jövőbeli patch tartalmára való utalás bekerült az aktuális frissítésbe és adatbányászok kiszedték onnan). Ezeket leszámítva a kiszivárgás mennyisége minimális volt, és jellemzően a távol-keleti részleg felelt érte; csakhogy nem vagyok benne biztos, hogy Kínában is meg fog jelenni a Diablo III.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4681) Cicero


Cicero
őstag

ez a beta emulator tulajdonképpen mire jó?

(#4682) rt06 válasza Cicero (#4681) üzenetére


rt06
veterán

gyakorlatban semmire, olyannyira hasznalhatatlan

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#4683) Cicero válasza rt06 (#4682) üzenetére


Cicero
őstag

leírás hozzá, kéne. megnézném a játékot laptopomon hogy viseli.

találtam valami mooege nevű dolgot is, de jelenleg homály fedi...

most töltöm betát, megnézzük mit csinál a mooege. mpq fájl kért.

btw kiváncsi leszek, hogy majd a teljes verzió is engedélyezni fogja ezeket a graphics filtereket, meg miegymást..

[ Szerkesztve ]

(#4684) -conrad- válasza Cicero (#4683) üzenetére


-conrad-
addikt

Nagyjából, hogy ne fussunk a warezbe:
Leszeded a beta-t, a hozzá tartozó emulatort (google)
Elindítod, ami egy fake szerverre irányítja a beta-t, így tudsz vele jatszani.
Semmire nem jó, csak lehet vele mobokat spawnoltatni, meg megnézni a skilleket.
Nekem is kb. egy órát volt fenn, hogy megnézzem hogyan fog menni a gépemen.

(#4685) rt06 válasza Cicero (#4683) üzenetére


rt06
veterán

engedni valoszinuleg fogja, jobb kerdes, hogy jar-e erte ban

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#4686) Cicero válasza rt06 (#4685) üzenetére


Cicero
őstag

úgy értettem én is....

"Note that this filter doesn't mess with any game file as it utilizes a external direct3d post processing filter to enhance the graphics."

tehát igen, engedni fogja, mert nem is fog róla tudni.

[ Szerkesztve ]

(#4687) Ilsyde válasza rt06 (#4685) üzenetére


Ilsyde
őstag

Nem nyul bel a fajlokba / memoriaba ugyhogy nem jarhat erte ban.

(#4688) rt06 válasza Ilsyde (#4687) üzenetére


rt06
veterán

nem szamit, az sc2 eula-ban tiltva vannak a jatek memoriajabol olvaso cuccok is - gondolom itt sem lesz ez maskepp

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#4689) Ilsyde válasza rt06 (#4688) üzenetére


Ilsyde
őstag

Akkor a makro programok (amit az egerekhez adnak peldaul) meg a video-manipulalo programok (ez is az) is be lennenek tiltva. De nincsenek, mert nem "latja" oket a kliens.

(#4690) Cicero válasza Ilsyde (#4689) üzenetére


Cicero
őstag

+1

(#4691) rt06 válasza Ilsyde (#4689) üzenetére


rt06
veterán

egyik forumtars nemreg kapott ban-t makrok hasznalata miatt...

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#4692) Ilsyde válasza rt06 (#4691) üzenetére


Ilsyde
őstag

Akkor irjon a Blizzardnak mert jova vannak hagyva pl. a makros billentyuzetek (ok maguk is arulnak ilyeneket). Valoszinuleg azt hittek hogy botot futtat a gepen.

(#4693) WayneGace válasza rt06 (#4691) üzenetére


WayneGace
őstag

Nekem is van programozható gomb az egeremen. Én is használtam és játszottam sc2-vel. Gyanítom, hogy nem amiatt lett bannolva.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#4694) CactuS válasza Ilsyde (#4692) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Próbáltam visszakeresni, hogy végül írt-e vagy sem a Blizzardnak reklamáló levelet, mert eléggé elpörgött a topik a banhammerje óta. Ameddig eljutottam addig nem találtam hozzászólást a részéről, hogy elküldte volna.

Egyébként nekem is már x éve van Logitech (Revolution, MX Performance) egerem, felprogramozva shift+xyz kombinációkra, és eddig nem volt semmi gond vele.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#4695) mpierre


mpierre
veterán

:DDD Akkor a g700-t szabad lesz használni diablo 3 esetében? ;]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#4696) maross válasza CactuS (#4694) üzenetére


maross
veterán

Mindenesetre amit ir, hogy masfel evig irogatott botokat es ismeri a rendszert kivulrol-belulrol, nem epp arra utal, hogy sc2-on egy ecceru egermakro miatt vagtak ki :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#4697) Cicero


Cicero
őstag

lehetséges hogy a warden figyeli a parancsok közti eltelt időt és ha makróba tett kijelölés+kattintás+mittomén nem játszok sc2-vel, ami bőven meghaladja az emberi reakcióidőt, lehet hogy kidobta egy admin képernyőjére a nevét és b&.

azonban a játék ebből szintén semmit nem láthat. még mindig osztom a véleményt, ha a videókártyán futtatott direct postprocesszort piszkálod azt a játék nem fogja érezni.

ennek viszonylag ellent mond az egész témát indító kérdésem, ami természetesen félig költői volt.

[ Szerkesztve ]

(#4698) -conrad-


-conrad-
addikt

Nem lesz baj ebből, mert nem fogja látni. Ezt onnan tudom, hogy a wowban van egy szintén a képpel trükköző progi és nem volt belőle gond soha. Olyan, mintha a fraps menne. Az sem gond.

(#4699) priti válasza rt06 (#4678) üzenetére


priti
addikt

Nézd ha nagyon agyonfacsarom akkor esetleg, de tényleg csak talán arra spekulál, hogy ha elhiteti a vásárlókkal, hogy még messze van a megjelenés akkor az unatkozó fele addig még vásárol egy másik játékot, míg ha a közeli megjelenésben bíznak akkor kivárnak így halasztva el a fogyasztást. Méjbi. De ez már annyira izzadságszagú, hogy nem valószínű, hogy ilyesmire spekulál bárki... Egyszerűen túl sokan tudják egészen pontosan, hogy hogy áll a dió3. Nem marad titokban. Meghallott valamit. Ennyi.

(#4679) -conrad-

Ha te most nyilatkozol, hogy én idén nem mondom többet azt, hogy "lófar" én viszont mondom akkor mi van? Semmi. Ne legyél már ennyire naív. Szerinted mennyire érdekli az érintett pletykagépet, hogy mit nyilatkozik a munkatársa, főnöke, akárki... hagyjuk már. Állandóan kiszivárog minden, max te nem tudod meg, de attól még kiszivárog. Ez csak egy fostos játék megjelenési dátuma ébresztő. Elő ne add már úgy, mint egy atomrakéta indítási kódját. Úgy el tudtok szállni, hogy őrület. Mer' a Blizzard nyilatkozta ééés akkor mi van?

[ Szerkesztve ]

Hardverlesen

(#4700) rt06 válasza priti (#4699) üzenetére


rt06
veterán

ha olyan rengetegen tudjak, miert van az, hogy:
- mindenki mast mond
- eddig senki nem talalta el, sem elsore, sem masodikra, sem sokadikra

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.