Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#4901) Cicero válasza CactuS (#4900) üzenetére


Cicero
őstag

rúnákban én az eleje óta csak azt nem értem, hogy miért mint plusz erősítés járulnak a skillekhez szemben a kompromisszumos működéshez. utóbbi szerintem okosabb és szebb lenne, így meg hogy már az elején járni fognak a rúnák (lvl. 6), kb semmi értelme nem volt az alap skillek kidolgozásának.

a botokhoz meg csak annyit, hogy ebből a játékból megélni is lehet nem csak játszani vele. és egyébként is hülye leszek manuálban ölni mephit vagy diót, ha megcsinálja nekem a gép behalás nélkül 24/7, 100-os teljesítménnyel.

[ Szerkesztve ]

(#4902) Argos válasza Cicero (#4901) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Az offodhoz inkább nc., mert nagyon mondanék valamit............. :(((

...elmúlik...

(#4903) Hanok válasza Argos (#4902) üzenetére


Hanok
senior tag

Az ilyen embernek fakocka való.... :DDD Javarészt egyébként a megélhetés reményében botokal csaló játékosok teszik tönkre azok játékát akik tényleg az élmény miatt ülnek a gép előtt..Soha nem értettem hogy ennek mi értelme, anno a D2-őt ezért hagytam abba..A reset után pár nappig lehetett élvezni a játékot aztán meg értelmetlen volt...A WoW-ba a kialakított loot rendszernek és sok más dolognak köszönhetően maradt meg még a játékélmény, remélem itt is nagy figyelmet fordítanak majd a végleges verzióba erre...

(#4904) Argos válasza Hanok (#4903) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

No, ilyesmit akartam mondani... :P Teljesen egyetértek.
Fakocka se.. mert arra meg ráállítanának valami Pinokkió-botot...

Én is nagyon remélem, hogy nem lesznek -bár, ez hiú remény..- ilyenek a D3-ban.
Ám, ha mégis, akkor a Blizz szépen csokorba fogdossa őket és úgy vágják le örökre a bnet-ről, hogy csak nyekkennek.
De, legalábbis eltemetik őket, mondjuk csak derékig, hogy tudják magukat gondozni. ;]

...elmúlik...

(#4905) Cicero


Cicero
őstag

ti mégis miről beszéltek? persze lehet itt a fórumon egymást nyaldosni, de a végén úgysincs értelme a mondókátoknak:
miért tenném én azzal tönkre a te játékod, hogy ipari méretben mf-elek, és azt d2jsp-n eladom, vagy esetleg hogy egy nap alatt felhúzok egy karit lvl90-re és 15k hufért továbbpasszolom az akkot egy gazdag 15 évesnek?
maximum az utóbbi kifogásolható erkölcsileg, de azon kívül hogy a saját játékát teszi tönkre hogy karit vesz, neked kárt nem okoz.

azzal meg már ne is jöjjetek, hogy duelben jobb cucca van a másiknak miattam, és azért nem tudtok pvpzni, amíg olyan baalrunra vagytok csak hajlandóak bemenni, amin legalább egy lvl 95 pala van, és 10 mp-nél többet nem kell várni egy throne of des. tp-ért.

(#4906) Wolverine válasza Cicero (#4901) üzenetére


Wolverine
félisten

Ugye tudod, hogy a D3-ban ugyanaz a rendszer fogja figyelni a botokat, mint a WoW-ban, és ugyanaz is fog érte járni? :P

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4907) bolha23 válasza Cicero (#4905) üzenetére


bolha23
aktív tag

Megköszönném ha mellőznéd itt ezt a témát, mert baromira nem érdekel.

(#4908) Ilsyde válasza Cicero (#4905) üzenetére


Ilsyde
őstag

Szerintem nem veled vagy a hozzaallasoddal van gond, hanem a "kuncsaftjaiddal".

(#4909) Argos válasza Cicero (#4905) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Az egész botolás, cheatelés, etc. nemcsak erkölcsileg áll gyenge lábakon, de szabálytalan is.
Az, hogy én mire vagyok hajlandó, mégis honnan szeded? Netán, ismernénk egymást? Kétlem, mert akkor mondjuk tudnád, hogy a pvp gyakorlatilag hidegen hagy...
De, hogy még neked áll feljebb... hát, :C
Szerintem zárjuk ezt rövidre azzal, hogy megtartod magadnak a hatalmas üzleti sikereidet, amit elérsz a D2-ben, avagy akármilyen másik játékban, a szabályok áthágásával.

...elmúlik...

(#4910) Cicero


Cicero
őstag

Wolverine: igen.
bolha23: offba lett téve, nem kell olvasni.
Ilsyde: ezt én is tudom, de amíg fizetik a nőmnek a virágot, bonbont, cipőt, rucit, mozit, bulit, magasról sz@rok rájuk, sőt még pofán is röhögöm a szűz kis seggüket :)
Argos83: még jó, hogy a hajlandóságot nem is a duelre értettem.

(#4911) #32070144


#32070144
törölt tag

Csak úgy...
Nvidia driver 295.73 - WHQL Tue Feb 21, 2012
"Adds ambient occlusion support for Diablo III."

(#4912) Cicero válasza #32070144 (#4911) üzenetére


Cicero
őstag

az mit jelent? az ambient occlusion?

úgy értem, technikailag. még ami előtt valaki angolt kezdene magyarázni.. :U

[ Szerkesztve ]

(#4913) bolha23 válasza Cicero (#4912) üzenetére


bolha23
aktív tag

Itt megnézheted a változást.

Valami ilyesmit szívesen vennék ATI kártyákon is.

[ Szerkesztve ]

(#4914) emre33 válasza bolha23 (#4913) üzenetére


emre33
addikt

És ehhez elég DX9?

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#4915) Bazzzs válasza bolha23 (#4913) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Nem rossz. Nem igazán értem, hogy mit is csinál ez az Ambient Occlusion, de azt látom, hogy szebbek lettek az árnyékok tőle. Főleg a bokrok alatt lehet észrevenni a változást. Az is igaz persze, hogy nem ennek a hiányától fogok falnak menni :)

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#4916) wikings2 válasza emre33 (#4914) üzenetére


wikings2
őstag

Sztem még sok is ;]

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#4917) Cicero válasza bolha23 (#4913) üzenetére


Cicero
őstag

igen. talán túl sok is, előjönnek az élek (gerenda pl)

(#4918) Argos válasza bolha23 (#4913) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Nah, ez igencsak elférne majd az AMD-nél is, de mégse így..
Pont ez az, amiről tegnap beszéltem cimborának, hogy ez a ~ködös képi hatás nekem annyira nem fekszik. Igazából ez se jó megoldás, mert sok helyen így sokkal kevésbé tetszetős a kép, de legalább nem olyan fátyolos, pasztelles.
Persze, az is meglehet, hogy eleve ezen act sajátossága, és máshol rendben lesz..

...elmúlik...

(#4919) Hanok válasza Cicero (#4905) üzenetére


Hanok
senior tag

Egyszerű a magyarázat: minnél rövidebb idő alatt lesznek magaszintű de inkább jól gearelt (mf botok által) játékosok ezzel egyenesen arányosan elértéktelenednek az item-ek amiből Te hasznot húzol csalás segítségével. A "valódi játékosok" cuccai pedig pont emiatt nem érnek semmit. Vagy mire odajut hogy loot-ol egy sojt már um-ot sem ér pont a botok miatt...Megöli a játékot, felborítja az egyensújt és a normális kereskedést is amit a játék diktálna. Gyakorlatilag értelmetlenné teszitek a játékot és annak élményét a tisztességes userek számára..."felhúzok egy karit lvl90-re" ezzel semmi gond, a játék megengedi a húzást, a botokat nem..Részemről a téma lezárva..

(#4920) bolha23 válasza Argos (#4918) üzenetére


bolha23
aktív tag

Nem így, főleg olvasgatva a kommenteket. Van azért jókora erőforrásigénye is a kis drágának.

(#4921) Argos válasza bolha23 (#4920) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Sejtem...
Olvastam korábban, hogy csináltak már a júzerek hozzá, vizuális mod-t, de az egyrészt nem biztos, hogy engedélyezve lesz, másrészt, mivel a kész képen fut le az effekt, így az is erőforrásigényes..
Kellene alapból írni a játékba egy "dark-mod"t..

Vagy csak adják ki, mindegy már, hogy kicsi rózsaszín diábolókat fogunk hupililára klopfolni... ;]

...elmúlik...

(#4922) atok666 válasza bolha23 (#4920) üzenetére


atok666
őstag

Nalam a bekapcsolt effekt elviszi az FPS felet :) 60->30 (560Ti@2560x1440)

Atok

(#4923) Argos válasza atok666 (#4922) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Ughh... :U az rengeteg, pedig a vga-d még csak nem is az alsó kategóriából való.
Mondjuk az még játszható szint, de akkor is..
Egyedül ennyi, vagy csapatban is 60/30 az FPS?

[ Szerkesztve ]

...elmúlik...

(#4924) AtHoS válasza Argos (#4923) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Ja, de 2560x1440 felbontáson.

Na ilyennel sem az átlag emberek gémelnek

read-only mode on the forum

(#4925) Cybertrone válasza atok666 (#4922) üzenetére


Cybertrone
veterán

Oda nem 560kell mert az osszeszarja magat... 580-7970 es nincs problem...;) tapasztalat egyforma monitorunk van!

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#4926) Argos válasza AtHoS (#4924) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Hm.. tleg, a felbontáson át is siklottam.
Úgy már kicsit árnyaltabb, de nem feltétlen jobb a helyzet.

Mindegy, remélhetőleg majd lesznek színkorrekciók, aztán javítások, patch-k, driver fix-ek, amik majd játszhatóvá is teszik a Diot. :))

Ha, nálam fog futni 35-40 FPS-el az 5750-n, 1920x1080-ban 40"-n, akkor már boldog leszek! :DDD
Ha, nem akkor csak kénytelen leszek belemenni egy upgrade-be. (bár, lehet az igényeket kell majd leadni, ilyen VGA árak mellett.. :U )

...elmúlik...

(#4927) Cicero


Cicero
őstag

öhh.. szerintetek ati mobility radeon 5470 1gb ram, 4 gb memória, intel i5 2.1 ghz, hogy fogja vinni? van aki laptopról próbálta már, hasonló konfiggal? nekem elég lenne az 1366 x768 is

(#4928) atok666 válasza Cybertrone (#4925) üzenetére


atok666
őstag

Naja :) Amugy jobban mukodik a kartya (GB560TiOC) ezen a felbontason mint gondoltam volna. Nativ felbontason +AA jatszok mindent (W2, Skyim, SCII, anno WoW,DAII stb.) es nem panaszkodom. 580ban gondolkodtam, de aztan ugy dontottem kivarok egy generaciot es ha majd jon vmi gamma ami miatt erdemes lesz vasat fejlesztenem akkor lecserelem vmi izmosabbra (addig meg megteszi vmi halk 560Ti). Amugy meg szerintem a c2d@2.8hoz meg ez a kartya is eros - nem is csereltem volna le ha nem lett volna hangos a 275gtx ventije :)

Atok

(#4929) Jazz válasza atok666 (#4928) üzenetére


Jazz
veterán

Embörök, én még mindig a konfigommal küzdök, és mindent visz, D3-at is röci mentesen. ("mindent"...jó amennyit én játszok. De a gta4-et is vinné, úgy ahogy.:) )

free your mind

(#4930) Cicero válasza Jazz (#4929) üzenetére


Cicero
őstag

hát nem egy mai lány az biztos :C

amúgy örömmel hallom, akkor remélem nálam sem lesz nagy gáz.

(#4931) mpierre válasza Jazz (#4929) üzenetére


mpierre
veterán

Az az abit ag8 azért nem rossz lap. Még nálam is műxik egy ilyen, igaz abban P4 650-s döcög.

Ez jó hír azoknak, akiknek régebbi gépe van, de azt is jelenti, hogy ez se terhel ki több magot. Max egyen elpörög.

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#4932) Jazz válasza mpierre (#4931) üzenetére


Jazz
veterán

lassan már 10 éve lesz hogy vettem :)

amikor bejön a multimag az már a technológia végét jelenti. én már csak akkor veszek gépet, amikor az 1 magos quantum proci kijön, és sejt memória lesz a gépben. :D

free your mind

(#4933) Argos


Argos
őstag
LOGOUT blog

Lassacskán, - alvadó vér módjára - csordogálnak az EU-s Fansite-oknak is a beta-key-k.
Az alábbi topic-ban lehet nyomon követni kinek, mikor, mennyit adtak. Aztán lehet vadászni, ha még valaki igényli.

Fansite Beta Key Giveaways

...elmúlik...

(#4934) Argos


Argos
őstag
LOGOUT blog

Ha, netán érdekel valakit, unaloműzésnek:

Guild Wars 2 - Open Beta

...elmúlik...

(#4935) AlyArkhon válasza Argos (#4934) üzenetére


AlyArkhon
őstag

Nah erre be is jelentkeztünk .. :DDD

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#4936) Argos válasza AlyArkhon (#4935) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Már én is regeltem, hátha kapok, aztán lesz cserealap D3 beta-ra.. :DDD

...elmúlik...

(#4937) Wolverine válasza Argos (#4936) üzenetére


Wolverine
félisten

A Diablo 3 általában nem ad kulcsot, szóval eleve nehéz lenne :P

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4938) Bazzzs


Bazzzs
senior tag

Jó hírek :) Jay Wilson (fejlesztő) bejegyzése szerint a béta jelenlegi állapotában jól szuperál, valamint nyakunkon a bejelentés időpontja.

"As those of you in the beta have seen, the game is in good shape. Actually, I should say that the beta version of the game is in good shape. The latest full build we've been testing here in the office is in great shape. (...) We think you’re going to love Diablo III when it’s released, and speaking of release plans, you can seriously expect a launch-date announcement from us in the near future."

Forrás: battle.net

[ Szerkesztve ]

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#4939) sith7 válasza Bazzzs (#4938) üzenetére


sith7
nagyúr

valamint nyakunkon a bejelentés időpontja

Tehát még idén megjelenik ... ;] :P

(#4940) Ilsyde válasza Bazzzs (#4938) üzenetére


Ilsyde
őstag

Ez a bejelentés ismeros tavaly év végérol :))

(#4941) Argos válasza Wolverine (#4937) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Nem is úgy gondoltam én, hogy kulcsos gyerek leszek...
Ha, valakinek már van D3 beta-ja, és nekem befutna egy GW2 beta lehetőség, akkor a jelenlévő -megbízható- PH!-s tagokkal cserélnék. Teszem azt, egy hétvégére az enyém kipróbálásra a D3, cserébe az övé a GW2 a hétvégére.. vagy valami hasonló.

Realese date-hez:
Meanwhile, at Mr. Wilson's residence... ;)

...elmúlik...

(#4942) zalyy


zalyy
tag

Mostanában jól adják a beta kulcsokat már sok emailt kaptam, hogy ilyen meg olyan beta kulcs osztás lesz :D

(#4943) Ptech válasza zalyy (#4942) üzenetére


Ptech
őstag

Az a gond, hogy a hír jön az osztásról, nem a kulcs. Mint ahogy a hír jön a kiadásról, és nem a kiadás :o

[ Szerkesztve ]

(#4944) CactuS válasza Ptech (#4943) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

+1. A legutóbbi hírekben is csak annyi csak az újdonság, hogy már nem "Soon" és "When it's done", hanem "near future". Bravó.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#4945) Blizz válasza CactuS (#4944) üzenetére


Blizz
őstag

A kiadási dátumot most már mindenhogy körülírták :D

No mistakes, just happy little accidents

(#4946) Jazz válasza zalyy (#4942) üzenetére


Jazz
veterán

Azt hiszik ők a "keykeeper" :D

Olyan miért nincs hogy sokkal hamarabb jelenik meg mint amikorra bejelentik? Relaese date 2020, és egyszer csak hopp, 2012, és meglepetés szerűen itt van. És mindenki örül, és nincs bosszúság. :)

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#4947) zalyy


zalyy
tag

Jah lehet :)

(#4948) Scholes9 válasza CactuS (#4944) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Legalább van vmi haladás :DD :DDD

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#4949) Rizzo


Rizzo
aktív tag

Itt az új skill kalkulátor.

Clear Eyes, Full Heart, Can't Lose!

(#4950) DeckardCain válasza Rizzo (#4949) üzenetére


DeckardCain
senior tag

Hááát... a skill módosító "runák" is szinthez lesznek kötve....

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.