Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Dell notebook topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#41951) soldi3r válasza mghltm (#41949) üzenetére


soldi3r
veterán

IRST uninstall volt elotte, az meg kellett. Illetve az utolso registry kulcs atirasa. Mar AHCI modban vagyok. Kossz megegyszer!

(#41950) somasz, Hat most meg nem vagyok az orszagban, meg elotte szerintem lesz meg egy hosszabb utam, utana fogok talan csak az orszag fele jartni.

E30 (oo=[][]=oo)

(#41952) ::Trunks:: válasza SzaboZE (#41892) üzenetére


::Trunks::
senior tag

Visszavittem, es mondtak, hogy ok javitjak a toltot adjam akkor a szamlat a garlevelet meg a gepet.
Mondom azt nem gondolod,hogy a gepem 600gb adattal odaadom tolto hiba miatt. De ez a protokoll ,blabla
Ide oda telefonalgattam, de vegul sikerult CSAK a toltot elkuldetnem.

::Trunks:: felhasználónak 26 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! /Régi rendszer szerint, plusz a mostani/

(#41953) soldi3r válasza ::Trunks:: (#41952) üzenetére


soldi3r
veterán

Dehogy javitjak. Szet kell torni, hogy hozzaferjen a belsejehez.
Regen a futar hozta az uj toltot es vitte a regit.

E30 (oo=[][]=oo)

(#41954) Biluxzsolt


Biluxzsolt
aktív tag

Az e6420-as csak 1 féle színben (azaz fekete-ezüst) került piacra?

"Ha három madár lennék,látnám magam felülről,amint magam mögött repülök."

(#41955) seederking


seederking
őstag

Sziasztok

Adott egy dell latitude e6410.
A gondom az lenne hogy akármilyen lan/wifi drivert tötlök le nem működik.
Abban sem vagyok biztos hogy jót találtam hozzá.
A wifif lenne a lényeg.

Légyszi valaki dobjon egy linket ha tud működő drivert vagy tanácsot adni.
Köszi

(win 7 64bit) dell latitude e6410

Eddig win 8 volt rajta,működött.

Ezt most kezdtem letölteni szerintetek jó lehet?

[ Szerkesztve ]

(#41956) ::Trunks:: válasza soldi3r (#41953) üzenetére


::Trunks::
senior tag

Akkor cserelik lenyegtelen. De itt nincs dell gari szoval a futar bukta.

::Trunks:: felhasználónak 26 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! /Régi rendszer szerint, plusz a mostani/

(#41957) somasz válasza seederking (#41955) üzenetére


somasz
Topikgazda

Nézd meg milyen kártya van benne, vagy a szemeddel vagy aidával és az ahhoz való drivert tedd fel!

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#41958) Lisztomania


Lisztomania
csendes tag

Sziasztok!

Van egy 4 éves Studio laptopom, ami időnként magától kikapcsol. Hol tudnám megnézni a hiba okát? (Néha terhelés közben, néha pusztán filmnézés közben.)

(#41959) somasz válasza Lisztomania (#41958) üzenetére


somasz
Topikgazda

1. dell diagnosztika boot menüből kiválaszt, lefuttat.
2. aida terheléses teszt jelez-e túlmelegedést? ha régen volt takarítva, akkor egy pasztázás és takarítás ráfér, ha ezek nem oldják meg, akkor komolyabb a hiba

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#41960) FeZ...


FeZ...
aktív tag

Sziasztok !

Van egy régi XPS M1330-as notebook-om. Nem tudjátok véletlenül, hogy ehhez létezik világítós billentyűzet esetleg ?
Én nem találtam róla adatot a neten sajnos.

(#41961) somasz válasza FeZ... (#41960) üzenetére


somasz
Topikgazda

nem létezik

[ Szerkesztve ]

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#41962) FeZ... válasza somasz (#41961) üzenetére


FeZ...
aktív tag

Oh, köszi a gyors választ !! :)

(#41963) ///Krisz\\\


///Krisz\\\
senior tag

Sziasztok!

Van egy Dell Latitude E7440-as laptopom és egy olyan gondom lenne, hogy elmossa a betűket néhol. Van, hogy a böngészőbe egy honlapon, de van amikor a programok fejlécén a feliratokat vagy menüsorba az ikonokat.

Itt egy kép róla: 1

JPG miatt nem üt el annyira, de a bekarikázott helyeken mosott, a többi részen pedig tű éles a kép
Próbáltam frissíteni a drivert, de nem változott semmit, van valakinek valami tippje?

[ Szerkesztve ]

"Ha pókerezés közben körülnézel az asztalnál, és nem tudod megmondani, ki a vesztes, akkor te vagy az." | BFBC2 & COHTOV: HKrisz

(#41964) somasz válasza ///Krisz\\\ (#41963) üzenetére


somasz
Topikgazda

Ez win 8.1 betegség, így oldhatod meg!

(szvsz. ez egy akkora baromság a 8.1, hogy...)

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#41965) Mate-HS válasza somasz (#41964) üzenetére


Mate-HS
csendes tag

Sziasztok! A képen látható "hiba" mitől van? Ha zent hallgatok bármivel, akkor a feladatkezelőben 100%-on megy a proci, illetve ha kilépek a lejátszóból utána is 100-on van, és csak akkor megy lejjebb, ha kilövöm a képen látható első dolgot.

Segítsetek légyszi, hogy hogyan kell ezt megoldani :)

Hearthstone battletag: Máté#2958

(#41966) soldi3r válasza Mate-HS (#41965) üzenetére


soldi3r
veterán

How to install Windows7 :DDD

E30 (oo=[][]=oo)

(#41967) somasz válasza Mate-HS (#41965) üzenetére


somasz
Topikgazda

Két perc google ezt dobta, próbáld ki.

soldi3r: kis gonosz

[ Szerkesztve ]

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#41968) Mate-HS válasza soldi3r (#41966) üzenetére


Mate-HS
csendes tag

Igen, próbáltam, de a laptopra valami titokzatos dolog folytán nem tudom felrakni a win7-et és nem vagyok hülye hozzá (UEFI biosban szinte minden kombinációt kipróbáltam, de nem működött). Egyszerűen nem akar felkúszni rá, telepítő indulásánál kifagy illetve van olyan próbálkozás, hogy be sem bootolt.
Egyébként Insyde h20 UEFI van rajta.
Másik, hogy eredetileg is win 8.1-el volt a gép telepítve (bing szoftveres cucc) és azon mintha nem tapasztaltam volna ezt a hibát. Sajnos nem tudom, hogy mit tegyek. egyébként dell inspiron 3531-em van. szóval nincs lan csati, csak wifi, illetve nincs odd-m sem

Hearthstone battletag: Máté#2958

(#41969) somasz válasza Mate-HS (#41968) üzenetére


somasz
Topikgazda

Legacy módra átállítva sem megy a win7 telepítés?

Amúgy én még megpróbálnám rendberakni a 8.1-et, hátha nincsenek jó win7 driverek hozzá.
szerk: van hozzá.

[ Szerkesztve ]

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#41970) Mate-HS válasza somasz (#41969) üzenetére


Mate-HS
csendes tag

közben találtam egy cikket :)
http://www.pcdailytips.com/downgrading-windows-8-to-windows-7-on-dell-inspiron-15-3531/

Hearthstone battletag: Máté#2958

(#41971) ketyere79


ketyere79
csendes tag

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni. Van egy latitude xt2 gépem, és vettem hozzá egy használt PD01S külső optikai meghajtót (dvd író). Sajnos az op rendszer nem is jelzi mikor csatlakoztatom, a bios ugyan felismeri diskette drive-ként. Visszavittem az üzletbe de ott működött egy D820-assal. Kérdésem hogy kompatibilis-e ez a két dolog egymással, ha igen mi lehet a hiba oka?
Előre is köszönöm a segítségeteket!

(#41972) kistewe válasza ketyere79 (#41971) üzenetére


kistewe
tag

Elvileg kompatibilis... milyen op rendszered van és milyen volt a D820-on? esetleg az örök kérdés: Linux-al próbáltad? be boot -olsz pendriveról és kiderül az igazság...

uff stewe

(#41973) ketyere79 válasza kistewe (#41972) üzenetére


ketyere79
csendes tag

Elfelejtettem írni, hogy mindkettőn win7 van. Nem vagyok számítástechnikai szakember de véleményem szerint működnie kellene márcsak a spéci csati miatt. Ha abból indulok ki hogy ehhez a spéci csatihoz van aljzat a gépen nem kéne hogy probléma merüljön fel. Maga a telepítés sem volt könnyű mert pendriveról nem tudtam telepíteni, a vicc hogy informatikus sem :-). Kifejted légyszi bővebben ezt a bebootolok pendriveról és kiderül az igazság dolgot?

(#41974) kistewe válasza ketyere79 (#41973) üzenetére


kistewe
tag

Írtam privátot , hogy mit próbálj ki.

uff stewe

(#41975) ketyere79 válasza kistewe (#41974) üzenetére


ketyere79
csendes tag

Köszönöm szépen a segítségedet, ki fogom próbálni!

(#41976) vati182


vati182
aktív tag

Valaki tudja ?

Tudom kivezetett monitoron használni úgy folyamatosan a laptopom, hogy az akár le van közben csukva folyamatosan notebook márkától függetlenül (lenovom van) szóval, hogy fogom és megy a laptop utána lehajtom és csak a külső monitort használom kb..

(#41977) kistewe válasza vati182 (#41976) üzenetére


kistewe
tag

Persze, nekem így megy mert meghalt a dedikált vga. bár nekem dokkolón van és annak a bekapcs kikapcs gombját használom. Amúgy az energiagazdálkoásban van azt hiszem, hogy mit tegyen ha lecsukod a monitort azaz semmit se készenlét se hibernálás...

uff stewe

(#41978) soldi3r válasza kistewe (#41977) üzenetére


soldi3r
veterán

Meghalt a dedikalt VGA es van kep a VGA kimeneten!? Vagy egy Thinkpad PCI-os dokkoloval?

(#41976) vati182, Lehet, de azert ellenorizd a homersekletet. Mivel a billzet alja fem, igy eleg sok hot von el a geptol.

E30 (oo=[][]=oo)

(#41979) kistewe válasza soldi3r (#41978) üzenetére


kistewe
tag

Jaja, egy T61 tipushibája az NVS140M dedikált vga döglött meg , cseréltem szagkábelt de pont ugyanúgy jött vissza, (szétesett a felbontás) majd sikerült addig nyomkodni míg alapból kiadta a képet a külső kimenetre , kapott egy dokkolót és most asztali gép lett belőle...

uff stewe

(#41980) soldi3r válasza kistewe (#41979) üzenetére


soldi3r
veterán

Hat igen, az ilyen, nehany nalam is elhullott sajnos, de ha kulso monitoron van kep, akkor a sajatjan is kell lennie.

E30 (oo=[][]=oo)

(#41981) kistewe válasza soldi3r (#41980) üzenetére


kistewe
tag

Van is, csak olyan mintha a teljes kép 1/4-ét látnám csak és mikor elér az egér a széléhez akkor automatikusan húzza utána a képet , elég érdekes ha lesz időm majd csinálok róla egy kisfilmet, amúgy a fórumok alapján többféle jelenséget is produkált az a vidikari , asszem anno valamelyik régi Dellbe is került ilyen talán a 820-ba.

uff stewe

(#41982) vati182 válasza soldi3r (#41978) üzenetére


vati182
aktív tag

ha játszom akkor 89fok is tud lenni de ezt eddig úgy mertem hogy a laptop kijelzot használtam szóval nem volt lehajtva... De viszont a kezem pluszban melegítette mert rajta volt a billentyűzeten amúgy meg amúgy meg külső billt használnék...
Csak amiatt aggódom hogy a képernyőnek ne legyen baja a hő miatt és nem találtam angol leírást erre csak azt hogy hol kell beallitani hogy ha a lid le van csukva ne csináljon semmit, azt meg amúgy is tudom.

(#41983) soldi3r válasza kistewe (#41981) üzenetére


soldi3r
veterán

D620, D630 es a D8-as szeriaba.

E30 (oo=[][]=oo)

(#41984) rmmm


rmmm
tag

Sziasztok!

Dokkolóval kapcsolatos kérdésem lenne. Adott egy E7240 és egy PR03x II, minden szépen működik, de a kék színű elvileg USB3-at tudó portokon csak USB2 sebességet (34Mbyte fájlmásolás), míg ha a gépbe dugom a külső vinyot, megy az 90Mbyteal is.
Drivert nem próbáltam a dokkolóhoz, ha jól tudom, ehhez nem kell. Spacer-em nincs, de amennyire láttam az csak az illesztés mechanikai részét segíti elő, de lehet, hogy ezt rosszul tudom.

Köszi ha valaki tud valami ajánlani. :R

(#41985) robi12ster


robi12ster
tag

Sziasztok. Szert tettem egy e4200-ra. Az lenne a kérdésem,hogy a kijelző körül a burkolat el van vállva a kijelzőtöl Ez normális? Lehet ez orvosolni? Meg egy kicsit hangos a billentyűzete.Meg valami jó matricát keresek rá,de olyat ami a touchpad két oldalán is van, erre a méretre.Tud valaki, ilyet?

(#41986) Járókeret


Járókeret
senior tag

sziasztok!

játékra szeretnék venni lapost és ezt a 2 néztem ki Dell-ből. valakinek van tapasztalata róluk? minőség, hűtés?
köszi :R
dell 5470
dell 3542

(#41987) soldi3r válasza Járókeret (#41986) üzenetére


soldi3r
veterán

Jatekra nem veszunk laptopot.
15"-ra nem veszunk 1366x768-as felbontasu kijelzot.
Inspiront sem veszunk.
Neha-neha egy kicsit jatszani esetleg lehet laptopon, de akkor arra is inkabb egy hasznalt XPS.

E30 (oo=[][]=oo)

(#41988) Járókeret válasza soldi3r (#41987) üzenetére


Járókeret
senior tag

a felesleges köröket hagyjuk "nem veszünk játékra laptopot". ezt kb mindenki tudja, de még is veszünk.
tehát a kérdés még fent áll,hogy hűtés és minőség szempontból mennyire jók ezek a gép? ha nem jók, akkor mi ajánlott? használt nem jöhet szóba.

köszönöm még egyszer :R

(#41989) soldi3r válasza Járókeret (#41988) üzenetére


soldi3r
veterán

Ebben az esetben kicsit melyebben zsebbe kell nyulni.

E30 (oo=[][]=oo)

(#41990) Járókeret válasza soldi3r (#41989) üzenetére


Járókeret
senior tag

inspiront írtad,hogy ne
és a vostro ?

[ Szerkesztve ]

(#41991) soldi3r válasza Járókeret (#41990) üzenetére


soldi3r
veterán

1db van a cegnel, integralt kartyaval. Magmnak nem vennek, sot, a 3 eves Precisionom sem cserelnem el ra.

E30 (oo=[][]=oo)

(#41992) kellcucc


kellcucc
aktív tag

Üdv! Olyan problémám van, hogy nemrég tettem egy SSD-t a gyári helyre és azóta nem ismeri fel a telefont, nem tudok semmit le- és feltölteni a telefonról, de azonban töltődik (az akkumulátor). A HDD-vel tökéletesen működött. Hiányzó/hibás driverre gyanakszok, de az eszközkezelőben minden rendben. Ez a fontosabb problémám.

A másik: a dell honlapról letöltöttem a touchpad drivert és az oldalsó scroll sáv nem működik. Lehet még januárban, amikor telepítettem a gépet más driver volt fent, de ezzel határozottan nem működik. Egérrel használom a laptopot, szóval ezt nem tegnapra kellett volna megoldani, viszont az adatátviteli problémára egy működőképes megoldást nagyon szívesen várnék.

Köszönöm a segítséget!

(#41993) ginola


ginola
addikt

Dell 5430-ba plusz 4 Gb vgay 8 Gb Ram érezhető gyorsulást hozna?

(#41994) SzaboZE válasza kellcucc (#41992) üzenetére


SzaboZE
addikt

USB3 driver hiányzik valószínüleg. A touchpadra látatlanban passz.

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#41995) soldi3r válasza ginola (#41993) üzenetére


soldi3r
veterán

El szokott fogyni ami most benne van?

E30 (oo=[][]=oo)

(#41996) ginola válasza soldi3r (#41995) üzenetére


ginola
addikt

Nem szokott.

(#41997) somasz válasza ginola (#41996) üzenetére


somasz
Topikgazda

Megválaszoltad.

SSD van? (nem emlékszem) Ha nincs, akkor gyűjts arra.

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#41998) ginola válasza somasz (#41997) üzenetére


ginola
addikt

Az nincs, és nekem az baromi drága. Legalább 0,5 Tera hely szükséges.

[ Szerkesztve ]

(#41999) soldi3r válasza ginola (#41998) üzenetére


soldi3r
veterán

Hagy meg melle a HDD-t az optika helyen.

E30 (oo=[][]=oo)

(#42000) ginola válasza soldi3r (#41999) üzenetére


ginola
addikt

Az optikai meghajtó mindenképpen szükséges a munkámhoz.

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Dell notebook topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.