Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Dell notebook topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#41801) SzaboZE válasza Ákinard (#41798) üzenetére


SzaboZE
addikt

Mert a Parts onlys gépnél a dell nem fizet munkadíjat, így azt ahhoz a céghez kell vinni ahol vetted. Ők vállalták ugyanis, hogy ingyen szervizelik.

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#41802) the dealer


the dealer
tag

Szervusztok!

Dell Inspiron 3541 laptopot szeretnék venni.
Az lenne a kérdésem, hogy BD50-es filmeket le lehet rajta játszani akadás nélkül?
AMD E1-6010 proci és AMD Radeon R2 vidkari van benne.

Van HDMI kimenete és szeretném, rákötni tv-re.

Előre is köszi a segítséget!

Real life is just a hobby.

(#41803) BBéci válasza the dealer (#41802) üzenetére


BBéci
titán

Hová süllyedt a DELL. Már AMD processzoros gépet is gyártanak. :(((

Szerintem le lehet vele játszani.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#41804) szabonagyur válasza the dealer (#41802) üzenetére


szabonagyur
félisten

A kérdés mindig az, hogy milyen is a BD50 lemez tömörítése, stb. mivel biztos van olyan ami megfogja a gépet.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#41805) BBéci válasza szabonagyur (#41804) üzenetére


BBéci
titán

Az enyémben nincs dedikált videokártya, csak Intel 4000, de amikkel próbáltam, egyik sem akadozott.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#41806) Dhampir válasza BBéci (#41803) üzenetére


Dhampir
félisten

Végre AMD processzoros gépet is gyártanak, csak ne a legalját tegyék bele. Egy A10-es APU-ja elég lesz sok mindenre.

(#41807) BBéci válasza Dhampir (#41806) üzenetére


BBéci
titán

Ízlés dolga. Amíg kapható más gyártó processzora, addig AMD-t bottal sem piszkálok meg.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#41808) Antonio


Antonio
senior tag

Sziasztok,

sürgős kérdésem lenne, külföldről (USA) szeretnék vásárolni/behozatni gépet Dell Precision (alkalmi vétel lesz remélem)
a kérdés a garancia (Dell 3Yr Next Business Day On-site Service Warranty)

a garanciát hol és hogyan lehet (lehet?) Magyarországon (Bp) érvényesíteni ... kit érdemes előtte felhívnom?

köszönöm a segítséget

Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

(#41809) somasz válasza Antonio (#41808) üzenetére


somasz
Topikgazda

Csak akkor hozd, ha át tudják írni a nevedre a garit, különben itthon szóba sem állnak veled. :(

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#41810) Antonio válasza somasz (#41809) üzenetére


Antonio
senior tag

Értem, ha ez rendbe van akkor hova kell mennem, kinél kell érvényesítenem Bp-en?

Ez van az oldalon:

Will the warranty apply to international orders?
igiveback : Once you have purchased the computer, the warranty will be be transferred to your name to be serviced by Dell. Please check with your local Dell office to check the conditions of the warranty as it varies from country to countr

[ Szerkesztve ]

Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

(#41811) somasz válasza Antonio (#41810) üzenetére


somasz
Topikgazda

Amint átíratódik a nevedre, a dell központi számán keresztül bejelented a hibád és ha minden jól megy, következő munkanapon házhoz jön a szerelő.
Ha gyorsabban akarsz intézkedni, hívhatod egyből a Humansoftot is.

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#41812) Ákinard válasza SzaboZE (#41801) üzenetére


Ákinard
aktív tag

Köszi.
Bár egy kicsit furcsának tartom, mert engem mint fogyasztót közel sem kellene érdekeljen a dell és a szerviz közötti finanszírozási rendszer. Ráadásul nem is olcsó kilós gép volt, hogy azt mondjam, ehhez csak ez járt, de legalább olcsó volt 180 ezerért...
Mindegy elvittem máshova, bár ilyenkor áldom, hogy pesti vagyok, szar lehet mondjuk egy nyíregyházinak ha közlik, hogy bocsika vidd máshova mert nekem a dell nem fizet :-)

(#41813) SzaboZE válasza Ákinard (#41812) üzenetére


SzaboZE
addikt

A szerviz meg nem tud mit kezdeni veled. Ingyen sajnos senki nem fog dolgozni, mondom vidd vissza oda, ahol vetted, az ő dolguk a szervizelés, hiszen nekik fizettél anno ezért! Az eladó sara, ha erről nem értesített.

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#41814) SzaboZE válasza BBéci (#41803) üzenetére


SzaboZE
addikt

Olyan 5-6 éve van amd-s gépe... ;) Anno belekényszerítették, mert megfenyegették, hogy intel monopóliumra játszanak.

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#41815) Ákinard válasza SzaboZE (#41813) üzenetére


Ákinard
aktív tag

"Mindegy, elvittem máshova"

Inkább csak egy megjegyzés volt, hogy ez elég kretén megoldás egy olyan gyártótól aki pl ugyanezen modellt dedikált videókari nélkül (=olcsóbb gép) NBD-s garival adta...

(#41816) SzaboZE válasza Ákinard (#41815) üzenetére


SzaboZE
addikt

Nem, nem, nem érted. A kereskedő volt olcsójános és inkább a te kontódra lemondott az nbd-ről egy kis nyereség reményében... A Dell azt ad, amit kérsz. Ha valaki nem akar szervizgaranciát, legyen, de nehogy már a Dell legyen ezért a hibás! Ha veszel egy autót kerék nélkül, akkor a gyártó a hibás, mert nincs kerék?

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#41817) Dhampir válasza SzaboZE (#41814) üzenetére


Dhampir
félisten

5-6 éve? Egy AMD procis gépüket sem láttam még Magyarországon egészen mostanáig, de legalább a legharmatosabb AMD procikból végre már ide is jutott.

Egyébként éppen a Dell fenyegetőzött :)

A Dell folyamatosan azzal fenyegetőzött, hogy AMD-re vált, ha nem kap még nagyobb kedvezményeket.

Forrás

Íme a "makulátlan" Intel, biztosan viccből bírságolták meg őket:

Az Intelt 2009-ben büntette meg az EU versenyjogi hatósága 1,06 milliárd dollárra, miután bizonyítottnak látták, hogy a chipgyártó versenyellenes gyakorlatának köszönhetően őrizte meg domináns piaci pozícióját.

[ Szerkesztve ]

(#41818) SzaboZE válasza Dhampir (#41817) üzenetére


SzaboZE
addikt

Tessék, 2006-os teszt :)

http://www.notebookreview.com/notebookreview/dell-inspiron-1501-review/

Attól hogy Te nem láttad, még volt. ;)

[ Szerkesztve ]

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#41819) Dhampir válasza SzaboZE (#41818) üzenetére


Dhampir
félisten

Elhiszem, hogy volt, de én arról írtam, hogy idehaza, itthoni forgalomban nem láttam.

Eszerint Magyarországon is forgalomba hozták?

Igen a típus alapján utánakerestem és valóban, 2008-ban kapható volt. :K

Azóta eszerint hanyagolta a Dell, inkább az Inteles gépeket terítették?

[ Szerkesztve ]

(#41820) somasz válasza Dhampir (#41819) üzenetére


somasz
Topikgazda

[link] M5010-es csodamasina is volt.

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#41821) Dhampir válasza somasz (#41820) üzenetére


Dhampir
félisten

Köszi a linket. :)

Jó látni, hogy pár év elteltével ismét kínálnak AMD-s gépeket, habár kicsit jobb házba is tehetnék attól, mert olcsóbb processzorokkal szerelik, no de ne legyünk telhetetlenek. :D

Szép volt ez a Microsoft, Oracle, Intel fenyegetőzés is.

[ Szerkesztve ]

(#41822) gozso válasza somasz (#41820) üzenetére


gozso
senior tag

és van még belőle ami működik? ;]

[ Szerkesztve ]

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#41823) Dhampir válasza gozso (#41822) üzenetére


Dhampir
félisten

Annyira biztos, mint az NVIDIA Quadro NVS 140M-el szerelt laposok. :DDD

Másik dolog pedig az, hogy minden laptop "megfő", amivel sokat játszanak, tökmindegy, hogy Intel vagy AMD.
A dedikált kártyáknak van hőtermelése rendesen, a Precikben nem véletlenül van több ventilátor is a jobb szellőzés érdekében.

[ Szerkesztve ]

(#41824) gozso válasza Dhampir (#41823) üzenetére


gozso
senior tag

jogos... csak ebből a fajtából több került hozzám... bontásra :DDD
igaz, valószínűleg az áruk miatt több is kelt el..

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#41825) Ákinard válasza SzaboZE (#41816) üzenetére


Ákinard
aktív tag

Ugye nem baj, ha nem értek egyet veled? Reméljük azt azért nem engedi a dell, hogy a kereskedők további profit reményében a garanciáról is lemondjanak :-) Vagy mondjuk ne legyen doboz, esetleg palmrest mert a dell azt ad amit kérsz :)) Ez azért a Dell renoméját is rontja.
Szerintem (!) ennek úgy kellene működnie, hogy alap szerviz jár, ahol bármelyik márkaszervizbe bevihető és javítják gariidőben, és prémium szolgáltatásnak ott az NBD akár felárért, akár plusz csábító erőnek.
Vagy ha már engedi, akkor ezt feltűnően jelezni kellene pl a dobozon, vagy termékkóddal vagy akárhogy, hogy hülye, ez ha beszarik viheted az ország túloldalában kijelölt egyetlen szervizbe, nem akárhová ahogy te gondolod. Ahogy a factory refurbished cuccokat sem szokás gyári patent dobozba betenni, ahol csak egy kódszám jelzi és az is csak a neten beütve, hogy itt bizony mást kapsz mint amit gondolsz.
De nem is vitatkoznék tovább, neked szervizesként úgyis kötelességed kiállni a dell mellett :)

(#41826) szabonagyur válasza Ákinard (#41825) üzenetére


szabonagyur
félisten

És amúgy te vásárláskor megkérdezted a boltot, hogy milyen garancia van hozzá? Vagy szokásos módon bementél, kosárba be és álltál a kasszához?
Valószínűleg a géped is olcsóbb volt mint a többi helyen, azért vetted meg itt, csak nem nézted mik a feltételek.
Kommentekből nekem a jön, hogy le hogy akkor figyelmetlen voltál és most mindenki más a hibás csak te nem.

Akkor is a Dell a hibás ha megveszel egy szürke importos gépet és azt mondja, hogy hát ez nem itteni és nem javítja?
Ez nem a Dell hibája, hogy az importőr tőle így vette meg a készüléket és a bolt így adja el. És közöm sincs a szervizhez mielőtt engem is kategorizálsz.

[ Szerkesztve ]

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#41827) Ákinard válasza szabonagyur (#41826) üzenetére


Ákinard
aktív tag

Igen, megkérdeztem, mondták, hogy erre nem az NBD-s jár, így nem jönnek helybe érte ha elromlik, hanem nekem kell elvinnek egy hivatalos Dell márkaszervízbe. Egy szóval nem említették (igen ez az eladó hibája) hogy csak egy meghatározott helyre mehet, de ami nagyobb baj a Dell részéről, hogy a terméken sem jelzi semmi...

A valószínűleg olcsóbb volt sem talált, drágább volt itt mint máshol, itt viszont volt raktáron, más boltokban csak hümmögtek, hogy majd talán lesz, de az sem biztos...Aztán máshol már nem is lett belőle.

Remélem most már a kommentekből nem az én figyelmetlenségem jön le, úgy gondolom a sztereotíp egységsugarú bemegy és amit meglát megvesz vásárlónál körültekintőbben jártam el.
Főképp azért, mert műszaki cikket soha nem volt szokásom hirtelen felindulásból csak úgy boltba beesve megvenni...

Nektek ez a véleményetek, elfogadom, nekem meg az a véleményem, hogy a dell renoméját csorbítja ha ilyen variációknak teret enged a "forgalmazó ezt kérte én ezt adom neki" elv miatt. Ez pedig az én véleményem, kerem tiszteletben tartani. :)

Amúgy ha mar szürkeimport is téma: vettem egy Samsung tv-t, raadásul úgy, hogy (pont a szürkeimporttól tartva) előtte felhívtam a samut, hogy honnan tudhatom tutibiztosra,nhogy rendes magyar tv. Elmondták abból,mhogy rá van írva a dobozra a magyar forgalmazó, hologramos magyar garijegy van mellé stb stb. Megvettem. Amikor regisztráltam volna kiderült, hogy hát bizony a felsorolt jelek megléte ellenére is szürkeimportos. A samu bekérte a fotókat, és sűrűn elnézést kértek, hogy ilyen kellemetlen helyzetbe hoztak, pedig úgy cselekedtem, ahogy ők mondtak. Egyéb kártalanításra nem volt szükség, a bolt első szóra visszavette, elismerve,nhogy közékeveredett szlovákiai tv is. Aztán hogy ez merő véletlen-e.vagy véletlen szándékosság, a fene sem tudja. Ezen a történeten is érdemes elgondolkodni.

(#41828) jedi08


jedi08
újonc

Üdv Mindenkinek!

én új dell laptop tulajdonosnak számítok, tegnap vettem meg egy inspiron 3542 gépet.
Egy kérdésem lenne azokhoz, akik hasznáják ezt a hasonlóan "újabb" (szögletesebb) dizájnú gépet...

Nálatok is van egy enyhe lötyögése a touch padnak?
A jobb és a ball gomb alatt ((ami itt ugye egyben van a touchpaddal)) tapasztalható nálatok is egy enyhe lötyögés, koppanás?

köszönöm a válaszokat előre is.

Üdv.:
Jedi

(#41829) szabonagyur válasza Ákinard (#41827) üzenetére


szabonagyur
félisten

Rendben, nem a te figyelmetlenséged, de ezt a parts only részt csekkolhattad volna a vásárlás után egyből a Dell oldalán és kijött volna, hogy ez hiba és mehetett volna vissza, de tény az eladó hibázott (és sajna ez nem a Dell sara mivel arról ő nem tehet, hogy nem hívják fel a figyelmed mindenre illetve, hogy félre tájékoztat az eladó is). Ha van róla olyan gari papírod ami egyértelműen igazolja, hogy te milyen NBD garit vettél akkor van esélyed tenni valamit. Én anno HP laptoppal jártam így... megvettem, boltban állították, hogy 2 év gari van rá meg minden, erre mire kellett volna a gari kiderült, hogy erre csak egy van, mindegy mit állít a bolt... :/

Sajnos sokszor annyira jó minőségűek a szürke importos gépek hamisítása is, hogy nehéz tenni ellene valamit.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#41830) szabonagyur válasza jedi08 (#41828) üzenetére


szabonagyur
félisten

Ez sajnos ilyen, nem tökéletes.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#41831) jedi08 válasza szabonagyur (#41830) üzenetére


jedi08
újonc

köszi a választ!

Nem tudom igazából, hogy ez hiba-e. Élőben sosem fogtam kezemben ezt a típust, csak régebbit, szóval ezért vagyok, voltam kicsit meglőve.

Ismered, használtad ezt szériát?

(#41832) szabonagyur válasza jedi08 (#41831) üzenetére


szabonagyur
félisten

Nekem az elődje van a 3537, jó kis gép, egy éves és nem hullott szét, de azért az ilyen hibák benne vannak a dologban sajnos. A touchpad az szerintem is iszonyú hangos.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#41833) SzaboZE válasza Dhampir (#41819) üzenetére


SzaboZE
addikt

A mai napig vannak amd-s gépek, leginkább alsó kategóriában.

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#41834) SzaboZE válasza Ákinard (#41825) üzenetére


SzaboZE
addikt

Amerikában garancia nélküli refurbished gépeket is vehetsz. Ha szerinted a renomét rontja, szíved joga ezt hinni. Gyanítom az elvárásai is pont olyanok annak, aki ilyen gépet vesz. Ha viszont a kereskedő vágja át vele a vevőt, az más tészta.

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#41835) SzaboZE válasza Ákinard (#41827) üzenetére


SzaboZE
addikt

Ez is lehetetlen kérés, hogy jelezze a dell a dobozon, hiszen a garanciát a megvétel pillanatában választja ki a nagykereskedő... De ha ez ennyire izgat, ott van a garancia kiterjesztési lehetőség, akár 5 év nbd-ig nyújtózkodhatsz.

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#41836) Jumbozorz


Jumbozorz
senior tag

Sziasztok,

Van egy Dell inspiron N5010 típusú laptopom. Mostanság kikapcsol állandóan. Gondolom túlmelegedés végett.Időt nyerhetek a FAN kitisztításával, de a hosszabb távú megoldás, ha FAN-t cserélek nem?

Köszönöm előre is,

(#41837) SzaboZE válasza Jumbozorz (#41836) üzenetére


SzaboZE
addikt

Nem a fan, hanem a hűtőborda koszos leginkább, valamint a pasztázást is érdemes újra megcsinálni.

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#41838) Dhampir válasza SzaboZE (#41833) üzenetére


Dhampir
félisten

Köszi, majd figyelgetem őket.

A Dell szervizelésével legalább nincsenek olyan gondok (talán még az Inspironokkal sem), mint a Lenovo IdeaPad szériájának hercehurcáival.

(#41839) Aethelstone


Aethelstone
addikt

Sziasztok.

Lehet, hogy nem most kellett volna kérdeznem(hanem előtte), de szereztem egy Dell Vostro 3300-at. Mi a tapasztalat? Mik a buktatói?

Üdv.

[ Szerkesztve ]

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#41840) aftermathe


aftermathe
csendes tag

Sziasztok!

A problémám a következő lenne:
Előrebocsátom hogy friss Dell tulajdonos vagyok, előtte egy Lenovo T500-om volt.
Szóval sikerült elég olcsón hozzájutnom egy céges Dell Latitude E6520-as géphez. Újratelepítettem az egész rendszert, és teljesen rendben működik minden alapjáraton. A gondom ott kezdődött hogy szerettem volna az alap integrált Intel-es "videokártyáról" váltani az erősebb Nvidia-ra. A driver telepítő azt mondja hogy nem talál hozzá megfelelő hardvert. Váltani nem tudok, mert nem találok lehetőséget, ahol ezt megtehetném. (A Lenevonál ez egyszerű volt, simán lehetett váltani az energiagazdálkodásnál.)Eszközkezelő nem lát mást csak az Intel-eset. Megoldást egyenlőre sehol nem találtam, ezért 3 opciót látok magam előtt:
1. Ez egy pofonegyszerű dolog és azért nem írnak róla, tehát csak én vagyok láma.
2. Valójában ebbe a gépbe nem került "második videokártya" és ezért nem találom, vagy esetleg nem is Nvidia.
3. Van valamilyen program, amit nem telepítettem, és azzal lehetne valójában váltani.

A hivatalos Dell oldalról telepítettem a driver-eket!

Előre is köszönöm a segítséget!

(#41841) szabonagyur válasza aftermathe (#41840) üzenetére


szabonagyur
félisten

Service Taget beírod ide, majd a System Konfig résznél megnézed mi van benne.. Itt le van írva, hogy eredetileg mivel készült az adott gép, az is hogy van e Nvidia benne.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#41842) somasz válasza aftermathe (#41840) üzenetére


somasz
Topikgazda

Ha először felraktad dell oldaláról a chipset drivert, majd az intel vga drivert és ez után nem engedi a szintén dell oldaláról leszedett nvidia drivert feltolni a quadro nvs 4200m-hez, akkor nincs nvidia kártya a gépedben.

Ezt természetesen a ST beírásával is ellenőrizheted a dell support oldalán, mint ahogyan azt fölöttem is ajánlották.

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#41843) DirtyFREE


DirtyFREE
tag

Sziasztok!
Egy olyan kérdésem volna,hogy Dell Latitude D830-as laptopba lehet e VGA-t cserélni?
Ha,igen mit ajánlanátok elfogadható áron? (kb 15-20k-ig) :R

[ Szerkesztve ]

"A siker létráját nem lehet zsebre tett kézzel megmászni" by AS

(#41844) SzaboZE válasza DirtyFREE (#41843) üzenetére


SzaboZE
addikt

Nem, alaplapi van benne.

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#41845) DirtyFREE válasza SzaboZE (#41844) üzenetére


DirtyFREE
tag

Akkor nagy csodát nem kell tőle várni!
Esetleg egy friss driver link win7 32bit-hez? :R

"A siker létráját nem lehet zsebre tett kézzel megmászni" by AS

(#41846) mghltm válasza DirtyFREE (#41843) üzenetére


mghltm
addikt

csak a teljes gep cserejevel tudod "cserelni"

2 fajta letezik: intel vga ( Intel Graphics Media Accelerator (GMA) X3100 ) es nvidia ( nVidia Quadro NVS 140M )

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#41847) SzaboZE válasza mghltm (#41846) üzenetére


SzaboZE
addikt

A quadroból is kettő fajta van 128 ill 256MB videomemóriával. Így összesen 3 féle alaplap létezik hozzá.

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#41848) mghltm válasza SzaboZE (#41847) üzenetére


mghltm
addikt

errol nem tudtam, koszonom a tajekoztatast!

premete hova tunt?!

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#41849) DirtyFREE


DirtyFREE
tag

Köszönöm a gyors választ!
X3100 es van benne.
Összes elérhető grafikai memória 358mb-ot ír

"A siker létráját nem lehet zsebre tett kézzel megmászni" by AS

(#41850) SzaboZE válasza DirtyFREE (#41849) üzenetére


SzaboZE
addikt

Az intel a rendszermemória terhére foglal magának dinamikusan.

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Dell notebook topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.