Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Dell notebook topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#41551) beleszólok válasza SzaboZE (#41549) üzenetére


beleszólok
senior tag

Mondok példát: tapipad. Ha töltőről használom a gépet és szigetelt felületen van, megbolondul. Nem érzi az érintést, két-három ujjat érez egyszerre (scrollozni kezd kurzor mozgatás helyett) stb.
Ha akkuról megy vagy az ölembe veszem, akkor működik hiba nélkül.
Ezt a beépített teszt nem jelzi.
De pl. azt sem detektálja, ha kispórolták a hővezető pasztát a hűtő alól (vagy rossz minőségű került rá)
Vagy pl. egyik kedvencem, a rezgő hdd...
Egyiket sem jelzi az önteszt. (Paszta: nem túlmelegszik, csak sokkal hamarabb kapcsol be/később ki a ventilátor - ez desktop tapasztalat, de gyanítom, notebooknál sincs másképp)

Csupa olyan, ami garanciális hiba is lehet, de esélyes, hogy az ügyfél nem tudja érthetően elmondani, pláne a hibás alkatrészt meghatározni. Tapipaddal három évig nyűglődtem, végül alaplapot is cseréltek, minimális eredménnyel. Most vettem bele ssd-t, azóta nincs gond a touchpaddel.

Tiszavirág: http://youtu.be/YdcsiW0kfso

(#41552) Mottie válasza SzaboZE (#41550) üzenetére


Mottie
őstag

Akkor ezek szerint mégis van telefonos segítség a hiba meghatározásához? Mármint a teszten kívül. Úgy teljesen logikus a dolog. Ahogy a felettem szóló is kérdezi, ellenben vannak olyan hibák, amit nem mutat ki teszt (halvány lesz a bill. háttérvilágítása, jóval melegebb a gép, mint kéne, stb.). Ilyenkor mi a metódus?

Be Victorious!

(#41553) ldave


ldave
félisten

Van egy Dell XPS 14 Ultrabook (L421X) gépem, melynek hamarosan lejár a garanciája, de ha minden igaz, akkor meghosszabbítható. Ennek mi a menete? Nem tudom ezt a gépet hivatalosan forgalmazták-e itthon, vagy nem.

A Slime draws near! Command?

(#41554) kk831228 válasza beleszólok (#41551) üzenetére


kk831228
addikt

+1 :R Pontosan ,nekem pont a winyó az ilyen lefuttathatok 100 delles szoftot mindegyik azt írja hogy tökéletes és mégis szar... A touch pad dettó szar, nem jól érzékel stb... :( Azzal mondjuk nem variáltam, egér aztán kész... :U

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#41555) ldave válasza ldave (#41553) üzenetére


ldave
félisten

Közben felhívtam az itt a topikban említett Humansoft szervízt és azt mondta a srác, hogy emailben lehet árajánlatot kérni.

A Slime draws near! Command?

(#41556) somasz válasza beleszólok (#41551) üzenetére


somasz
Topikgazda

Rossz minőségű hálózat esetén van, hogy nem tudja kiszűrni adott zavart a gép, ekkor megbolondul a touchpad. Egyik vevőmnél belefáradtunk a komponensek cseréjébe, mire összeállt, hogy amikor megy a hőszivattyúja, akkor jelentkezik ez a hiba. Ezt a zavarást a latitude e6x20-as széria nem tudta kiszűrni, az e6x30-as igen.

Nem megfelelő pasztázást, illetve egyéb hűtési problémát simán kimutatsz egy aidával, a túlmelegedést pedig bejelented. Egyik sem ördöngősség.

[ Szerkesztve ]

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#41557) Yiggdrasil


Yiggdrasil
aktív tag

Na sikerült utolérnem egy régi ismerőst, aki ott dolgozik még hála az égnek!
Most vele próbáljuk megfejteni, hogy mi lehet a hiba okozója.

SzaboZE:
Nem a Dell szervizesek/helpdeskesek munkáját akartam általánosítva leszólni, hanem csak megjegyeztem, hogy ha pont a munka hősét fogod ki, akkor rengeteget kell majd küzdened azért, hogy rendesen foglalkozzon a problémáddal. Természetesen nem várom el, hogy 2x fizessék ki a szervizest, mire megszereli a gépem. Csupán ha nem megfelelően kezelik telefonon a problémát, akkor az az ő hiányosságuk, ne nekem kelljen már plusz köröket lejárnom érte. (ha már pont a support miatt választom mindig ezt a márkát.)

De természetesen alulképzett embereket máshova is ültetnek, pléda rá a párom Toshiba laptopja, amit usb-hibával vitt be, és hogy lötyög a kijelzőzsanér, a nagyérdemű meg adott neki egy új kijelzőt.

(#41558) beleszólok válasza somasz (#41556) üzenetére


beleszólok
senior tag

Hm. És mióta SSD van benne, azóta nem melegszik annyira. Nagy vagy! Hogy a wifim elég ingadozó minőségű, azt valahogy eszembe sem jutott összekapcsolni ezzel a dologgal. Meg senkinek sem, akit a három év alatt faggattam.
Viszont az nem tiszta, hogy hol jöhet a képbe a töltő?
Ugyanis amint lehúzom róla a gépet, megszűnik a zavar, amint visszadugom, újra kezdi. Még a ventilátornak sincs ideje fordulatszámot váltani (utóbbi kijelentés természetesen költői túlzás)
Legutóbb már azzal is meggyanusítottak, hogy eláztattam a gépet, mert sókristályok rakódtak le benne.
Pedig mindössze annyi történt, hogy két nyáron át az ölemben tartottam a gépet, mert egyébként használhatatlan volt a touchpad, egeret meg egyéb okok miatt nem tudtam rátenni.

Melegedés: kicsit gonosz voltam, elismerem, de SzaboZe azt írta, hogy amit a bios tesztje nem mutat ki, az nem is hiba. ;)

[ Szerkesztve ]

Tiszavirág: http://youtu.be/YdcsiW0kfso

(#41559) Riccsiz_h


Riccsiz_h
aktív tag

sziasztok !

Problémám lenne egy Dell Inspirion N5110 (15R) géppel (laptopot használtan vettem, még garanciális)
Ami benne van:
- Intel Core i5-2430M (2.4 - 3 GHz)
- 4 GB 1333 MHz DDR3 RAM
- Intel HD3000 + nVidia GeForce GT 525M 1GB
- 1TB vinyó

Valamint 64 bites Windows 7 Ultimate

A problémám az hogy mintha nem adna teljesítményt az Nvidia videóchip, pár hónapja mikor használtam kíváncsiságból a Counter-Strike Global Offensive játékon teszteltem a képi megjelenítés és 1366x768-as felbontásban low grafikán 70-90 stabil FPS-em volt a játékban
Most kerülne újra használatba a laptop (közben átesett egy tisztításon szervizben mert nagyon melegedett), és sajnálatosan tapasztalom hogy a Counter-Strike Global Offensive azonos beállítások mellett 20-29 FPS-t produkál (illetve már tapasztaltam a tisztítás előtt is hogy más játék is érezhetően "low FPS"-el futott, de volt olyan hogy futott normálisan pl. FIFA játékok, COD4 stb.)

Mi lehet a probléma ? A vezérlőpult, az AIDA, a CPUID HWMonitor is látja és mutatja a hőmérsékletét is. Olyan mintha nem kapcsolna át a rendszer az integrált videóchipről a másikra (lehet rossz a következtetés, csak más laptopon amiben csak integrált Intel HD chip van, azon futnak így, ennyi FPS-el a játékok)
Nem energia takarékos módban fut a gép

Előre is köszönök bármiféle segítséget

[ Szerkesztve ]

Üdv. Riccsiz

(#41560) somasz válasza Riccsiz_h (#41559) üzenetére


somasz
Topikgazda

Tippre megpróbálnám leszedni a videódrivereket DDU-val és felrakni azokat, amik a dell honlapján vannak.

Ha így sem jön a régi eredmény, akkor melegedésre gyanakodnék, lehet, hogy mióta megvan a géped, felgyűlt benne annyi kosz és kiszáradt annyira a pasztája, hogy vissza kell vennie a teljesítményét a vgának. Ezen egy tisztítás+pasztázás segíthet.

Most olvasom, hogy nincs hőmérséklet-emelkedés, akkor valszeg marad a driver hiba, vagy energiatakarékossági beállítás.

beleszólok: a töltő ott jön képbe, hogy amikor bedugod, akkor kerülsz kapcsolatba a villamos hálózattal. Az apró zavarok, vagy konnektorföldelési hibák ekkor jöhetnek elő.
A wifihez nem tudom, hogyan kötöttél át. :F
(A villamosság témától mindig idegenkedem, nem szeretem. Lehet, hogy nem így van, nekem így mondták.)

[ Szerkesztve ]

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#41561) beleszólok válasza somasz (#41560) üzenetére


beleszólok
senior tag

Ja, hogy az a hálózat... bocs, épp karbantartották a klímát a fejem fölött, miközben írtam, kicsit máshol jártam agyilag. ;)
Ezzel viszont ott a gond, hogy próbáltam már mindenféle szűrőt, ami az elektromos hálózat zavarait hivatott megszüntetni és semmi sem használt.
No mindegy, végül az SSD úgy tűnik, segített rajta.

[ Szerkesztve ]

Tiszavirág: http://youtu.be/YdcsiW0kfso

(#41562) somasz válasza beleszólok (#41561) üzenetére


somasz
Topikgazda

Én meg nem írtam, nem voltam elég világos, bocsesz. :)

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#41563) beleszólok válasza somasz (#41562) üzenetére


beleszólok
senior tag

Ha ez vigasztal: mostanában néha tényleg ennyire zombi vagyok, még külső zavaró tényezőkre sincs hozzá szükség :( ;)

Tiszavirág: http://youtu.be/YdcsiW0kfso

(#41564) kistewe válasza beleszólok (#41561) üzenetére


kistewe
tag

A másik fórumon nekem is kivesézték múltkor , hogy csúnya dolog rossz földelésű dugaljat használni , esetleg te is próbáld ki másik lakásban... nekem 2 évig ment a T61 földelés nélküli kábellel gond nélkül 20-30 helyen legalább... de ez a kivétel, a mai gépek igénylik a jó földelést a tápnak és ezt én is aláírom...

uff stewe

(#41565) beleszólok válasza kistewe (#41564) üzenetére


beleszólok
senior tag

Sajnos a földelés és úgy általában az elektromos hálózat adott, ha máshol jó lenne, azzal sem mennék sokra.
De mondom: pár nap óta nincs vele gond. (Persze lehet véletlen is)

Tiszavirág: http://youtu.be/YdcsiW0kfso

(#41566) ejg válasza somasz (#41526) üzenetére


ejg
csendes tag

Szervusz Somasz!

Az kütyü USB3, tehát EC-ból is ilyen kell, ráadásul akütyü gyártója csak a RENESAS chipsettel garantálja a működést. a küldött linken meg sajnos Fresco Logic-os. Egyébként a supportált firmware és driver van telepítve. Mivel tudnám megnézni hogy a kártyám tudja-e a teljes USB 3-at.
Üdv!

(#41567) somasz válasza ldave (#41553) üzenetére


somasz
Topikgazda

Ha nem itthon vetted és nem ide szól a garija, akkor előbb honosítani kell ahhoz, hogy bővítsd a garit. Ehhez kellenek az előző tulaj adatai. Ez után már csak hónapok kérdése...

ejg: pl. Usb3-ra kötött ssdvel :)
Valszeg ilyen profi cuccal nem egy filléres átalakítóval kéne baszakodni, lehet, hogy kénytelen leszel gépet cserélni

[ Szerkesztve ]

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#41568) SzaboZE válasza beleszólok (#41551) üzenetére


SzaboZE
addikt

"Mondok példát: tapipad. Ha töltőről használom a gépet és szigetelt felületen van, megbolondul. Nem érzi az érintést, két-három ujjat érez egyszerre (scrollozni kezd kurzor mozgatás helyett) stb."

Ez egy elég konkrét hiba, itt nem is szoktak tesztet kérni...
Mellesleg nem jelzi a teszt, de legtöbb esetben nem a géped hibás, hanem a 220V hálózatoddal van valami, valamiért a test potenciálon van és ezért a felvett töltést a touchpad túlérzékenységén keresztül tapasztalod. Volt olyan ügyfelünk, akinek pl az UPC-s hálózati kábelt bedugva hülyült meg az egér. Nem mindig a gép körül kell keresni az okot :)

"De pl. azt sem detektálja, ha kispórolták a hővezető pasztát a hűtő alól (vagy rossz minőségű került rá)"

Amíg a gép nem melegszik túl (throttling, kikapcsolás), addig a gyári paramétereken belül van a gép, tehát nem is szorul javításra. Felesleges nézni, hogy 60, 70 vagy 90 fok, mert mindkettő üzemszerű paraméter. Egészen 102 fokig ;) Ezt viszont már jelzi a gép, hiszen kikapcsol, majd bekapcsoláskor szól. Minden paszta öregszik és szárad, hidd el ha eléri azt a fokot hogy nem végzi el a dolgát, akkor ki fogják cserélni garanciában a hűtőt.

"Vagy pl. egyik kedvencem, a rezgő hdd..."

Mindegyik HDD rezeg, hiszen többezres fordulaton forognak benne lemezek. Egyik gyártóé kevésbé, másiké jobban. Mindegyik természetesen gyári paramétereken belül. Ez az egyik kedvenc garanciális témám, desktop gépeknél rendszeresen találkozunk ilyennel :) SSD-t kell venni, jobb megoldás nincsen.

[ Szerkesztve ]

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#41569) beleszólok válasza SzaboZE (#41568) üzenetére


beleszólok
senior tag

Apropo upc: na ez kimaradt a felsorolásból. Ha akkuról megy, de ethernetre dugva, a tapipad ugyanúgy hajlamos megkergülni. Hogy garanciális hiba-e egy tervezési hiba, azt nem tudom eldönteni. Más gépet nem zavart se előtte, se azóta. T61 is megy gond nélkül, a mobilomat sem zavarja és az átmenetileg nálam lévő galaxy tab is hibátlanul ment ugyanitt.
Egyébként csak azért kötekedtem, mert tudom, hol és mit dolgozol, ezért nem tudtam elfogadni, hogy csak az a hiba, amire a teszt hibakódot dob. ;)

Rezgő vinyó témában... dellnek elég hülye ez a gumírozás nélküli konstrukciója, de a harmadik 7200rpm-es Seagate Momentus már képes volt zavaró vibráció nélkül üzemelni. ;)

Melegedés... hát nem tudom. Ha szerelés előtt alapjáraton(5-10%-os terhelés) pörög a ventilátor, utána meg 2-3%-os proci terhelés hatására is beindul... azért ott felmerül az emberben, hogy ez garanciális gond. :)

Tiszavirág: http://youtu.be/YdcsiW0kfso

(#41570) ejg válasza somasz (#41567) üzenetére


ejg
csendes tag

Igazad lehet somasz a gépcserével kapcsolatban, hiszen most nyáron volt 4 éves a gépem. egy M4800-ra mondhatnátok valami magyar árat, vagy ki árul ilyen kategóriát.

(#41571) SzaboZE válasza beleszólok (#41569) üzenetére


SzaboZE
addikt

Akkor az upc-s modemed/routered körül keresd a hibát, mint írtam arról került zaj az ügyfelem gépére is.

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#41572) odrif


odrif
MODERÁTOR

Üdv!
Dell Vostro 3300-m újra telepítést követően megint rosszalkodik:
[link]
Mi lehet a gondja?

20 éve a Prohardveren

(#41573) somasz válasza odrif (#41572) üzenetére


somasz
Topikgazda

chipset driver->intel vga->nvidia volt a sorrend?

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#41574) odrif válasza somasz (#41573) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

SSD-t tettem bele ebben az esetben a chipset driver feltehető?
Egyébként kérdésedre a válasz, nem.

20 éve a Prohardveren

(#41575) somasz válasza odrif (#41574) üzenetére


somasz
Topikgazda

DDU-val szedj le mindent, az a biztos!

miért ne lehetne rárakni a chipset drivert?

általában ezt sorrendet javasolják!

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#41576) beleszólok válasza SzaboZE (#41571) üzenetére


beleszólok
senior tag

Nem UPC-s. Csak annyi a lényeg, hogy szigetelt alapon álljon a gép (laptop állvány, asztal) úgy, hogy nem érek hozzá az alsó borításhoz és valahol fémes kontaktusa legyen áram alatt lévő eszközzel. De még1x: mióta SSD van benne, azóta nem produkálja. Bár vannak kétségeim, hogy összefügg-e a két dolog.
Most ugyanis épp a régi diszkről megy, mert próbálom áttölteni a fontos cuccokat és most sincs gond vele.

Pár napja hiányoltam az A19-es BIOS-t a E6520-ashoz tartozó állományok közül. Úgy látszik, másnak is feltűnhetett, mert most megint a 19-es a legfrissebb, ráadásul nem egészen egy héttel ezelőtti a dátuma. Azért az valahol elgondolkodtató, hogy én 4-én kerestem itt, a dell.com-on meg 3-4 vagy 4-5-én, az utolsó módosítás dátuma 9/3/2014, ugyanakkor az md5 és sha256 hash megegyezik azzal, amit még év elején töltöttem le. Vajon mi történhetett? Na ezt sem fogom megtudni. :)

Tiszavirág: http://youtu.be/YdcsiW0kfso

(#41577) kk831228 válasza Riccsiz_h (#41559) üzenetére


kk831228
addikt

Az nvidia kontrol panelon be tudod állítani a fölső menüben a "GPU tevékenység ikonjának megjelenítése" ,ezt jelöld be ,így látni fogod a tálcán ha megy az nvidia . Indíts el pl. egy youtube hd videót az nvidiával és nézd meg a tálcán hogy mit ír. Ja még annyi nekem pl. ha az nvidiával indítok egy játokot 2-3 másodper és már forog aventi nagyobb fordulaton , míg a hd 3000-el több idő kell neki... :U Ahogy emlékszem... :B Mostanában nem játszottam... :B

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#41578) tucsok.


tucsok.
senior tag

Segítséget szeretnék kérni, adott egy Dell 3537 vettem bele ssd-t betettem a gyári vinyó helyére rendben települt fut, szalad, majd vettem egy caddy-t beleraktam a gyári seagate hdd-t előtte formáztam azt, viszont így nem akar bebootolni a gép, ha kiveszem a caddy-t nincs gond bootol.
Ha beteszem a caddy-t a bios látja az ssd-t és a hdd-t is, de nem bootol, uefi-n van a boot a biosban mi lehet a gond?

[ Szerkesztve ]

"So say we all"

(#41579) beleszólok válasza tucsok. (#41578) üzenetére


beleszólok
senior tag

Csak tipp, de talán a hdd-ről próbál bootolni. Esetleg a boot sorrenden kellene változtatni.
(Nem tudom, uefi esetén ez hogy megy)

Tiszavirág: http://youtu.be/YdcsiW0kfso

(#41580) szabonagyur válasza tucsok. (#41578) üzenetére


szabonagyur
félisten

Hello

1. a HDD-t letörölted miután a rendszert az SSD-n telepítetted? Nem csak formázva, hanem letörölve minden partíció, még az is amit csak a Win8 telepítő lát?
2. BIOS-ban boot sorrend jó?

Mennie kell a dolognak mindenképpen, ugyanez a gépem, ugyanilyen felállásban megy.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#41581) tucsok. válasza szabonagyur (#41580) üzenetére


tucsok.
senior tag

Igen, mindet töröltem, a bios uefi módban az ssd-ről akar bootolni

"So say we all"

(#41582) szabonagyur válasza tucsok. (#41581) üzenetére


szabonagyur
félisten

És mit ír ki a gép, hogy nem akar bootolni?

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#41583) tucsok. válasza szabonagyur (#41582) üzenetére


tucsok.
senior tag

bootnál Dell felírat a felírat alatt a kis karika megáll, s ennyi nem ír ki semmit

"So say we all"

(#41584) szabonagyur válasza tucsok. (#41583) üzenetére


szabonagyur
félisten

Akkor ott lehet valami a caddyvel nem 100as.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#41585) tucsok. válasza szabonagyur (#41584) üzenetére


tucsok.
senior tag

bios látja a caddyben lévő hdd-t, akkor?

[ Szerkesztve ]

"So say we all"

(#41586) szabonagyur válasza tucsok. (#41585) üzenetére


szabonagyur
félisten

Lehet, melyik bios van fent? Utolsónak megpróbálnám újra rakni így hogy hdd meg ssd is benne van.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#41587) tucsok. válasza szabonagyur (#41586) üzenetére


tucsok.
senior tag

Az utolsó ami elérhető Dell-éknél, de megpróbálom.köszi

"So say we all"

(#41588) thomasvold válasza tucsok. (#41587) üzenetére


thomasvold
őstag

Sajnos ez is lehetséges problémaforrás, valószínűleg ez a gond: Caddy

(#41589) tucsok. válasza thomasvold (#41588) üzenetére


tucsok.
senior tag

Seagate a gyári hdd.... Olvastam már ezt a hozzászólást. Elöszőr a keresőt használom.... azután kérdezek,de köszi

és mit csináltál?

Az ssd-m viszont samu....

[ Szerkesztve ]

"So say we all"

(#41590) thomasvold válasza tucsok. (#41589) üzenetére


thomasvold
őstag

Nekem is az van benne, mégsem működött a caddy rendesen.

[ Szerkesztve ]

(#41591) szabonagyur válasza tucsok. (#41589) üzenetére


szabonagyur
félisten

Nekem meg seagate HDD és Samsung 840 EVO SSD van benne és hibátlan, ennyit erről.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#41592) thomasvold válasza szabonagyur (#41591) üzenetére


thomasvold
őstag

Ugyanezek vannak nekem is, nekem nem működött rendesen. Működni működött, de sokszor eldobta a caddy-ben a HDD-t.

(#41593) tucsok. válasza szabonagyur (#41591) üzenetére


tucsok.
senior tag

nálam ugyanaz a felállás mint nálad és nem megy... :(

thomasvold: mit változtattál?

[ Szerkesztve ]

"So say we all"

(#41594) szabonagyur válasza thomasvold (#41592) üzenetére


szabonagyur
félisten

A caddyt eldobja bármire is cserélgeted, de pl amíg nem frissítettem BIOS-t tökéletes volt a gép! Amúgy meg nekem csak akkor dobja ha újraindítom, utána megint újra és hibátlan. WIn7 alatt meg elő sem jön, valamit a Win8.1 nem tud.

@(#41593) tucsok.: nálad valami más lehet mivel egyáltalán nem indul vele...

[ Szerkesztve ]

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#41595) szabonagyur válasza szabonagyur (#41594) üzenetére


szabonagyur
félisten

Visszaraktam az A05-öt és tökéletes, mostmár nem veszti el a Caddyt ha újraindul.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#41596) tucsok. válasza szabonagyur (#41595) üzenetére


tucsok.
senior tag

nálam A08 van ez lehet a gond?

"So say we all"

(#41597) szabonagyur válasza tucsok. (#41596) üzenetére


szabonagyur
félisten

Én megvettem a gépet kb A03-mal, utána A05ig tökéletes volt, de én hülye felraktam az A08at 2 hónapja. Azután nagy nulla lett, minden 2. indításnál látta csak a gép a HDD-t, vissza frissítettem most és bármennyiszer indítom újra ( nem leállítás és indítás!) látja.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#41598) tucsok. válasza szabonagyur (#41597) üzenetére


tucsok.
senior tag

Linkelnéd nekem a biosokat, ha megkérlek? Köszi,

[ Szerkesztve ]

"So say we all"

(#41599) szabonagyur válasza tucsok. (#41598) üzenetére


szabonagyur
félisten

A06 A05

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#41600) tucsok. válasza szabonagyur (#41599) üzenetére


tucsok.
senior tag

:R holnap próba. Köszi

"So say we all"

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Dell notebook topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.