Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5151) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Erre 10 Finishing move-ra van ötletetek? Én hiába ütöm, késelem ezeket hátulról, egyet sem ad be.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5152) regener válasza .LnB (#5151) üzenetére


regener
veterán

Kést válaszd másodlagos fegyvernek és hosszan nyomd, akkor bejön az animáció.

(#5153) raggg válasza regener (#5152) üzenetére


raggg
senior tag

Igen. Hosszan kell nyomni a melee gombot, de kés nem szükséges hozzá.

ragklaatPS

(#5154) .LnB válasza raggg (#5153) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jaja rájötten végül én is. :) köszi.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5155) bulikavagyok válasza nagylaci6417 (#5150) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Ez nem a játék hibája hanem a gépedé - hívj hozzá futárt és küldd el Frankfurtba! Én most gariztattam az X-emet, mert már elég sok játék alatt hallottam a hangját. Most olyan halk mint újkorában - a tévé mellett nulla hangja van kb. A két hetes PS4 Pro-m a dashboardon sokkal hangosabb mint a két éves X-em játék alatt.

[ Szerkesztve ]

(#5156) juve600 válasza oriic (#5104) üzenetére


juve600
nagyúr

hogy lehet ezt megszerezni ? illetve hol találom ?
:R :R :R

(#5157) Segal válasza .LnB (#5151) üzenetére


Segal
veterán

Végül 25-öt kell majd megcsinálnod ha az operátort is szeretnéd :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#5158) dombi81 válasza tonermagus (#5146) üzenetére


dombi81
senior tag

Nem tudom ki a felelős ezekért a zakkant skinekért, de két választási lehetőség van:

1 Hibbant-nem normál az illető;
2. Gyerekeknek készül a játék, csak mi vesszük "komolyan". :DDD

[ Szerkesztve ]

(#5159) Segal válasza dombi81 (#5158) üzenetére


Segal
veterán

3. öregedünk és a mai tizenéveseknek ez kell. Hidd el ha nem erre lenne a legnagyobb igény akkor egy percet sem áldoznának ezekre a skinekre.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#5160) KaitouP válasza oriic (#5149) üzenetére


KaitouP
veterán

Befigyel a SAO: GGO. :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#5161) oriic válasza juve600 (#5156) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Battle pass egyik szintje adja. Most igy fejbol nem tudom hanyas, de ingyen megkapja mindenki aki eleri azt a szintet.

Ezt mar en modositottam, mert ez egy dobtaras, hosszucsovu LMG eredetileg.

GhostPetya:
Nana. Meg johogy. :D

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#5162) juve600 válasza oriic (#5161) üzenetére


juve600
nagyúr

:R

(#5163) Segal válasza oriic (#5161) üzenetére


Segal
veterán

Mármint nem kell hogy meglegyen hozzá a pass? Csak a szintet kell elérni?

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#5164) venom8888


venom8888
őstag

Bent vannak mar a mapok ?

(#5165) nagylaci6417 válasza bulikavagyok (#5155) üzenetére


nagylaci6417
aktív tag

Soha nem csinálta most hallottam ahogy játszani kezdtem vele.gari meg már nincs rá több mint 2 éves

(#5166) bulikavagyok válasza nagylaci6417 (#5165) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

One X-ről van szó? Mert akkor az garis kell, h legyen! Regisztrációtól számítva 25-26 hónap gari van minden Xboxra. Az első szériás X-ek (nekem is az van), jövő január végéig garanciálisak.

[ Szerkesztve ]

(#5167) nagylaci6417 válasza bulikavagyok (#5166) üzenetére


nagylaci6417
aktív tag

3 évig garis?akkor vettem mikor megjelent

(#5168) bulikavagyok válasza nagylaci6417 (#5167) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

2 éve van piacon az X.

[ Szerkesztve ]

(#5169) raggg válasza bulikavagyok (#5155) üzenetére


raggg
senior tag

Játszottál a patch óta? Többen panaszkodnak.

ragklaatPS

(#5170) bulikavagyok válasza raggg (#5169) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Igen, tegnap egy órát.

(#5171) oriic válasza Segal (#5163) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A G36hoz? Igen. Eleg ha elered a szintet. Irja is hogy free ha ramesz.

Live-Die-Respawn

(#5172) nagylaci6417 válasza bulikavagyok (#5166) üzenetére


nagylaci6417
aktív tag

Megnézem köszi jó tudni

(#5173) sittes79


sittes79
addikt

Az normális, hogy nálam újra letölti az egész gémet? fck :W :W :W

[ Szerkesztve ]

(#5174) stuka20 válasza Segal (#5159) üzenetére


stuka20
aktív tag

Nem csak a tizenéves korosztály szereti ezeket, rengeteg 30+ van, akik rajonganak értük. (nem csak a fegyó festésekre gondolok). Valakinek tetszik valakinek nem, nem kötelező használni. De én eddig nagyon kevés játéknál láttam, hogy valamilyen animés festéseket beletettek a játékba. (és ami nem custom) Most hirtelen a world of warships jut eszembe, amiben volt hasonló.Meg azt hiszem a csgo-ban van egy (?)
#no offense

(#5175) Szeszkazán


Szeszkazán
senior tag

Az új fegyókat hogy lehet unlockolni? Nem ír semmit csak hogy locked...

(#5176) Segal válasza Szeszkazán (#5175) üzenetére


Segal
veterán

a pass-nál kell elérned az adott szintet

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#5177) Angel


Angel
újonc

A single player nagyon bejött.

(#5178) pulffy


pulffy
őstag

Érdekes, azt hittem hogy 1 tier az 1 lvl de nem nagyon ,ezek szerint ha meg a 155 lvl akkor még közel sem lesz meg a100 tier...

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#5179) GAbre


GAbre
veterán


Így elvileg nem kéne állandóan elindulni a bejátszásnak?
Ha igen,és mégis állandóan elindul,másik megoldás?

Gondoltam délelőtt rákérdezek a cod pontokra.
11-től volt admin chat elérhető.
Most megint felnézek,mondom elmúlt 11.Erre ugyanúgy nincs itt se admin chat,mint blizzardnál.
Kezdek gyanakodni,hogy nem akarnak szóba állni velem :)

[ Szerkesztve ]

Avatar

(#5180) redhunter válasza pulffy (#5178) üzenetére


redhunter
senior tag

Én most játszottam pár kört de nekem nagyon lassunak tünik a fejlődés,sztem kész se leszek vele a 60 nap alatt ,hacsak nem lesz megint v.mikor dupla xp hétvége.Erre masszivan rá kell feküdni napi több órát,már akinek van annyi erre.

PSN - RedFoxHun

(#5181) Szeszkazán válasza Segal (#5176) üzenetére


Szeszkazán
senior tag

:R :R

(#5182) WaterWave


WaterWave
veterán

Kijött az 1.11, azért ez már tényleg vicc

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#5183) KaitouP válasza WaterWave (#5182) üzenetére


KaitouP
veterán

Az, hogy van hibajavítás?

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#5184) WaterWave válasza KaitouP (#5183) üzenetére


WaterWave
veterán

Az hogy nem képesek tesztelni semmit, hanem adják ki a patcheket össze vissza... Jó hogy nem minden nap van egy. Nem beszélve Ground War persze nem engedett be, gondolom arra is jön ki egy patch, de hogy ezt nem lehet letesztelni előtte vagy bármi, az érthetetlen számomra.

[ Szerkesztve ]

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#5185) GAbre válasza WaterWave (#5182) üzenetére


GAbre
veterán

Első indítás 2 perc mire belépett.
Most 2.ra eddig 3 unable :)
Tetszik a patch elsőre.
Úgyanúgy megy a videó és nyomhatom ki állandóan.... :W
De minek kell indításba belebaszni 1 sztorivideót emberek? :(
Minden másra volt idő,de ilyen ordító hibát nem lehet javítani,hogy skippelve legyen videó?
GhostPetya:
Kollega arra próbál utalni,hogy máris kellett javítás,nem volt elég idejük eddig összerakni a season 1 passt.Gondolom én.

[ Szerkesztve ]

Avatar

(#5186) pulffy válasza KaitouP (#5183) üzenetére


pulffy
őstag

Mondjuk úgy jobb lenne, ha nem lenne hiba amit ki kellene javítani... :D tudom tudom ez már csak így van

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#5187) WaterWave


WaterWave
veterán

Örülök jönnek a hibakavítások, mert foglalkoznak a játékkal, de nem ilyen formában.
Másik beraktak nekem egy videot, azaz mindenkinek, amit minden indításnál szépen skippezni kell... Most ezt is miért kell? Lehet nem akarom megnézni vagy skippelni minden indításnál, mert engem nem érdekel.....

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#5188) weri válasza WaterWave (#5187) üzenetére


weri
senior tag

En annak orulnek ha vegre ki lehetne valasztani melyik palyan, palyakon akarok jatszani es nem raeroltetni piccadly-ra meg sorolhatnam, mert nem minden player szeretne az osszesen jatszani :d Ez a wargaming hozza allas nem jon be nekem :U
A visibility meg mindig ocsmany. Alig lehet latni valamit, az enemy name plate meg sokszor besz*pat mert nem latok miatta semmit. Nem ertem minek kell bele...

Nem hiszek a véletlenekben. Az események mögött - bárhogy fordulnak is - mindig van egy terv.

(#5189) Gergo28


Gergo28
tag

És amúgy kinek hogy tetszik a Crash? Szerintem régen jobb volt csak hogy sztereotipikus legyek. :DD

(#5190) weri válasza Gergo28 (#5189) üzenetére


weri
senior tag

Azok a valtoztatasok, meg az ajto mania ami most megy. Nem igazan jo dontes, szerintem. Meg mindig nem ertem miert nem lehet mondjuk egy csgo szintu rombolas az ajtokra...

Nem hiszek a véletlenekben. Az események mögött - bárhogy fordulnak is - mindig van egy terv.

(#5191) Xaels válasza Gergo28 (#5189) üzenetére


Xaels
félisten

Ooo. Van egy brigád akikkel játszani szoktam, ők már az újabb COD-okon nevelkedtek és megy rá rendesen a prüszkölés. Az elmúlt héten szinte csak Shoothouse 24/7 ment, TDM/KC meg a többi dara móddal, amitől már nekem volt herótom. Este beszabadultam Crash-re és hajnali 3-ig verettem. Sejtettem egyébként, hogy megy majd a rinya Crash miatt, mert a COD4 idején sem a Treyarch-os dara volt a térképek funkciója. Akkoriban még az SD ment leginkább, ott meg nem a Run N Gun volt az alap.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#5192) KaitouP válasza pulffy (#5186) üzenetére


KaitouP
veterán

Csak alig van játék a mai világban, ami úgy jelenik meg, hogy nincs szükség hibajavításra.

Ground War stability update volt a mai amúgy.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#5193) Gergo28 válasza weri (#5190) üzenetére


Gergo28
tag

Az ajtó engem annyira nem zavar (még). Csgo-val nem sokat játszottam, az elején egy pár órát nem tudom ott milyen a rombolás az ajtóra.

(#5194) GAbre válasza GAbre (#5185) üzenetére


GAbre
veterán

Újjabb negítív pont nesze neked új patch.
Kicsit furcsáltam is,hogy megváltozott a napi chalange 6 után.
De nem szóltam.Aztán így a mostani napi chalange is maradt a tegnapi,mintha nem resetelődőtt volna 7 után.
Vagy másnál ugrott?

Avatar

(#5195) WaterWave válasza weri (#5188) üzenetére


WaterWave
veterán

Nah igen ezt én sem értem

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#5196) Gergo28 válasza Xaels (#5191) üzenetére


Gergo28
tag

Én a cod4-en nőttem fel, amiatt is furcsább a tempó, meg nekem a színek és az árnyékok is másabb egyszerűen nem veszem észre az ellent vagy csak már későn, de ez igaz a többi pályára is csak itt jobban kijön nekem ( nem vagyok színtévesztő). Meg a 6v6 is furi persze így is ledarálnak mit a sz@rt, de annak idején 32 fős szerón játszottam viszont most elképzelni nem tudnám milyen lenne 32 fővel, mintha a méretarányok is másabbak lennének. :F

(#5197) WaterWave válasza KaitouP (#5192) üzenetére


WaterWave
veterán

Igen mert nem engedte be az embereket... De legalább megcsinálták.

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#5198) pulffy válasza KaitouP (#5192) üzenetére


pulffy
őstag

Persze tudom, + pont hogy gyorsan reagának, foglalkoznak vele, csak egy kicsit felhuztam magam hogy tegnap se tudtam igen játszani, ma se, de ebben benne van a sony keze is a villámgyors másolással.

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#5199) raggg


raggg
senior tag

copying party ma estére nálam akkor ... :-)

ragklaatPS

(#5200) Xaels válasza Gergo28 (#5196) üzenetére


Xaels
félisten

Én már akkor sem voltam gyerek, de belement több ezer óra. Kicsit húzd fel a brightness-t meg kapcsold ki a motion burt és a depth of field-et.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.