Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6651) Xaels


Xaels
félisten

[link] ezek tipikusan olyan esetek amikor 1 pillanatra megugrik az a bizonyos...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#6652) Segal válasza Xaels (#6651) üzenetére


Segal
veterán

Az első az egy hétköznapi eset :DDD velem is milliószor előfordul de a második... Na az kemény :DD :C

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#6653) Casanova* válasza BusinessGuy (#6641) üzenetére


Casanova*
veterán

Csak vicceltem. :DD

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#6654) Xaels válasza Segal (#6652) üzenetére


Xaels
félisten

[link] amikor az RPG sem fáj...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#6655) BusinessGuy válasza Xaels (#6651) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Agyérgörcs vagy sem a másodikat leszámítva amire mondjuk az jóhiszeműen hogy nem wh hanem az ablak bal alsó sarkában azt hitte hogy az valaki és arra lőtt de te kaptad pont a fal túloldalán a skulót a falt átlőve, semmi extra. Az elsőnél megöl a bomba a vacanton amúgy is vékonyak átlőhetőek a falak az épület meg lyukas, és az ablakba rakta a bombát pont mögéd föléd. Ballisztikus rakétával is be szoktam lőni fentről. :D A harmadiknál meg szimplán jó volt a reakcióideje és a karral lelőtt semmi méterről.

Az rpg-t meg a falba lövöd bele,mondjuk csúnya bug hogy a kiálló cső levédi és még sebzést sem kap. Mindenesetre hálistennek kellően butítva vannak a rakétavetők gyalogság ellen....

[ Szerkesztve ]

(#6656) Pro!Petya válasza Xaels (#6654) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Ohh ez csak a szokásos!! :C
Az ilyeneknek ha a semtex 1 méteren belül robban is csak egy csikizéssel ér fel aztán megfordul és lelő. Ezért én már csak azt veszem biztosra ha dobás után felvillan a Stuck! felirat :DDD

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#6657) Xaels válasza BusinessGuy (#6655) üzenetére


Xaels
félisten

Gondoltam, hogy te mindent meg fogsz magyarázni. Tényleg a cluster strike pont olyan helyen ölt meg ahol nem fix a fal, tetőablak is van a fejem felett...

Az RPG meg ok, nem direct hit de az ember feje mellett az általad írt cső felett csapódik be... még csak EOD sincs.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#6658) Gigi01 válasza Hector_23V2 (#6634) üzenetére


Gigi01
őstag

39,első kódom multiban,BF -ek után.
Pár hete csak halok,ez már nem mókás nekem..Előtte egész jól ment,nem értem,de én magamra fogom,nem nekem való.PS4-es haver,végette vettem meg,jobban tolja,mint én egérrel. :DDD

(#6659) Acheron válasza SipiBcs (#6649) üzenetére


Acheron
őstag

Ez is jól hangzik, ilyesmivel még nem találkoztam.
(#6650) craftsman01: Pályát sehogy, de HC -n van egy "HC Shoothouse and Shipment" mód, amit betehetsz vagy kivehetsz a szűrőbe, ez kvázi pályaválasztó is.

(#6660) pulffy


pulffy
őstag

Felétek mennek a szerverek? Nagyban játszunk a haverokkal, engem kidob és nem bír betölteni. Connecting to online service, ez irja és semmi, már ujraindítottam mindent.

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#6661) Segal válasza pulffy (#6660) üzenetére


Segal
veterán

Tedd újra a windows-t ;] :P
Viccet félretéve én most léptem ki. Ment rendesen. Sajna nálunk is volt már olyan hogy kirakott csapatostul és mindenkinek más időt mutatott a visszatérésre...
Ja most látom hogy ps-ről vagy :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#6662) pulffy válasza Segal (#6661) üzenetére


pulffy
őstag

Ja igen péesről vagyok, hát ez marha jó... Nem értem, mas game elindul, szóval nem nálam a hiba... Na mind 1, mára akkor befejeztem...

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#6663) KaitouP


KaitouP
veterán

Mire számíthatunk Call of Duty viszonylatban 2020-ban?

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#6664) Segal válasza KaitouP (#6663) üzenetére


Segal
veterán

Hol van az még :P :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#6665) pulffy válasza pulffy (#6662) üzenetére


pulffy
őstag

Sorry, routher restert megoldotta, de ilyen még nem volt. Na de már ezt is tudjuk.

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#6666) #91166208 válasza Tomko78 (#6647) üzenetére


#91166208
törölt tag

Mi történik 35 nap múlva?

(#6667) KaitouP válasza Segal (#6664) üzenetére


KaitouP
veterán

Végülis két nap. :DDD

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#6668) soo277 válasza craftsman01 (#6650) üzenetére


soo277
őstag

sehogy ;) ja de,shipment shoothouse kombót

BT: wersoo#21211

(#6669) soo277 válasza KaitouP (#6663) üzenetére


soo277
őstag

Mi lesz 2020ba szerintetek Trégyártól?BO5?

BT: wersoo#21211

(#6670) oriic válasza soo277 (#6669) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Black Ops készül állítólag.

Live-Die-Respawn

(#6671) Segal válasza #91166208 (#6666) üzenetére


Segal
veterán

véget ér az első szezon

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#6672) voyi


voyi
aktív tag

Hol talalom a gungame jatekmodot? Es itt nem a gunfightra gobdolok,hanem erre: [link]

Aláírás

(#6673) Villa7 válasza voyi (#6672) üzenetére


Villa7
tag

jelneleg nincs

(#6674) soo277 válasza oriic (#6670) üzenetére


soo277
őstag

Ha olyan lesz mint az első volt,akkor jöhet :K

BT: wersoo#21211

(#6675) tévelygő


tévelygő
aktív tag

Ezt nem értem! Miért vesztettünk 15-62 ?

[ Szerkesztve ]

Sony RX 10

(#6676) oriic válasza tévelygő (#6675) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Lejart az ido?

Live-Die-Respawn

(#6677) BusinessGuy


BusinessGuy
senior tag

Aki benne van az OJJEKTUM squadban mobilappon, elsők lettünk. De van bárkinek elképzelése hogy a dupla xp kupon mellett mi a fene volt az exkluzív ajándék???... Nemigen jövök rá.. :D
A heti feladat simán a killeket számolja elméletileg bármilyen módban.

(#6678) tévelygő válasza oriic (#6676) üzenetére


tévelygő
aktív tag

Nem tudom. Az össz pontszámokat és a foglalások számát tekintve sem áll össze a kép.

Sony RX 10

(#6679) Xaels válasza tévelygő (#6675) üzenetére


Xaels
félisten

HQ-n számít az is, hogy meddig tartja egy csapat a HQ-t.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#6680) oriic válasza BusinessGuy (#6677) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Calling cardot kapunk minden heten a dupla xp melle.

tévelygő:

Pont az a kill miatt sok. HQ-n minel tovabb kell tartani a teruletet halal nelkul.

Siman lejart az meccs ideje a kep alapjan.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#6681) BusinessGuy válasza oriic (#6680) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Ok csak nem jöttem rá melyiket kaptuk, de köszi. :D

Más: Na nekem ez az igazi agyhalál amikor így halok meg.. :DDD
[link]

Kissé szánalmas is ha azt vesszük hogy egy fegyverből meg 3-4 találat is kell, ez a kés meg kábé a térdembe pattogott.. :C

(#6682) oriic válasza BusinessGuy (#6681) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha belepsz jatekba egybol mutatja a zold negyzet h melyik az uj calling card.

Live-Die-Respawn

(#6683) BusinessGuy válasza oriic (#6682) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Tudom csak nem láttam újat, lehet olyat kaptunk ami már megvolt...

(#6684) tévelygő válasza oriic (#6680) üzenetére


tévelygő
aktív tag

Köszi a válaszokat, valóban az lehetett! Shipment őrültek háza volt! :DDD

[ Szerkesztve ]

Sony RX 10

(#6685) Corpuscle válasza oriic (#6682) üzenetére


Corpuscle
őstag

Ezeket a jutalom calling card-okat nekem sosem jelöli újként.

(#6686) geckowize


geckowize
őstag

Sziasztok,

Most lett meg a játék, rákerestem a topicban, hogy SSD-re megéri-e telepíteni, de nem találtam egzakt választ, meg tudná valaki mondani, mennyit segít a teljesítményben, ha SSD-ről fut?

Valamint tudtok-e valami howto-t, hogy milyen CPU+RAM+GPU konfignál milyen grafikai beállításokat éri meg használni?

(#6687) oriic válasza Corpuscle (#6685) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Dejo. Nekem jelezte eddig mindig. :D

Nalam masik reszen bugos, a holosight stilusok kozott mindig jelez egy ujat, holott mar megvan.

Live-Die-Respawn

(#6688) soo277 válasza geckowize (#6686) üzenetére


soo277
őstag

Nem mondod,hogy nem telpítettél még ssd re játékot, nem tudod ,hogy mennyivel jobban fut róla :F

BT: wersoo#21211

(#6689) geckowize válasza soo277 (#6688) üzenetére


geckowize
őstag

De telepítettem, de nem vettem észre akkora különbséget sem GTA V-nél, sem SW: BF2-nél.

(#6690) boogie84 válasza tévelygő (#6675) üzenetére


boogie84
veterán

Ti előbb foglalgattatok. Ők azután h 1-1 zászlót foglaltak, majd tartották folyamatosan.

(#6679) Xaels
Semmi más nem számít.

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#6691) oriic válasza boogie84 (#6690) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Headquarters volt.

Live-Die-Respawn

(#6692) boogie84 válasza oriic (#6691) üzenetére


boogie84
veterán

Hopp ezt benéztem, de ugyan az a helyzet. Ők kevesebb ideig tartották a több megszerzett HQ-t. Míg az ellenfél pl csak kétszer szerzett HQ-t, de azt max ideig tartotta.

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#6693) BusinessGuy válasza geckowize (#6689) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Mert nem fog jobban futni maximum ha lassú vagy szar vinyóhoz hasonlítod esetleg ha darabos volt javulhat de nnem lesz ssd-től jobb framerate,sem semmi,csak a töltési időd javul rengeteget.

(#6694) laragirl83


laragirl83
őstag

Időtartamok beszédesek, beáldoztam magam csapatért :B (mondjuk mindig)

gigabyte x670 aorus elite ax * 7800x3d * corsair icue h170i elite lcd * 32gb g.skill tridentz 6000 * sapphire 7900xtx nitro+ vapor x * samsung evo 980 pro 1tb * fractal design meshify 2 xl tgd * gigabyte g32qc

(#6695) Nagy.Úr válasza laragirl83 (#6694) üzenetére


Nagy.Úr
tag

Elismerésem :R Az ellenfél nem igazán volt tisztában azzal, hogy itt mit is kellene csinálni Ők maradtak a jó öreg TDM-nél inkább. :U

(#6696) laragirl83 válasza Nagy.Úr (#6695) üzenetére


laragirl83
őstag

Kösz, de nálunk se nagyon :D

gigabyte x670 aorus elite ax * 7800x3d * corsair icue h170i elite lcd * 32gb g.skill tridentz 6000 * sapphire 7900xtx nitro+ vapor x * samsung evo 980 pro 1tb * fractal design meshify 2 xl tgd * gigabyte g32qc

(#6697) craftsman01 válasza laragirl83 (#6694) üzenetére


craftsman01
senior tag

Az az vicc hogy az ellenfél is szinte ugyanannyi pontott kapott. :W

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#6698) webbo válasza KaitouP (#6663) üzenetére


webbo
újonc

Remélem beteszik a competitive jatekmodot :D. Mert néha rommá égetnek az airstrikeok :D :) :D

(#6699) #91166208 válasza Segal (#6671) üzenetére


#91166208
törölt tag

Kövi kérdés. Ha nem sikerül megszereznem az ingyen fegyokat akkor mi lesz? Sajnos nincs annyi időm játszani.

(#6700) Xaels válasza #91166208 (#6699) üzenetére


Xaels
félisten

Semmi, azok csak skinben ütnek el a gyáriaktól. Ha kimaxolod őket akkor össze tudod rakni ugyanazokat a fegyvereket a gunsmith-ben csak nem fog úgy kinézni. Vagy te a RAM-ra meg a Holgerre gondoltál?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.