Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6252) GAbre válasza Redcaster (#6249) üzenetére


GAbre
veterán

Én ezt nem értem 3x kiloggoltam,minden meccs közben néztem,de semmi.
Most meg végre sikerült...

Avatar

(#6253) dombi81


dombi81
senior tag

88:47 Shipmenten, meg lehet ezt szokni azért. :DDD

(#6254) craftsman01 válasza spanglee001 (#6232) üzenetére


craftsman01
senior tag

Azért nehogy már egy ratyi gaméhoz félmillás gép keljen.

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#6255) JSaN válasza spanglee001 (#6232) üzenetére


JSaN
addikt

Csak a cod miatt fejlesztettem kicsit a gepem, de nehogy mar 4 magos I5, 16gb ram, 8gb vga ne legyen mar eleg? 100 fpsem van atlag mediumon. Friss win10 uj 1 hetes SSD-n, mas nincs is fent, kabeles stabil 50mbit netem van igaz falusi de stabil midnen masban.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#6256) craftsman01 válasza JSaN (#6255) üzenetére


craftsman01
senior tag

Nekem i3 van 8 Gb rammal rx 470. De akkor hiába fejlesztenék nem érnék el vele semmit. Gazdag meg nem vagyok úgyhogy ez van.

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#6257) JSaN válasza craftsman01 (#6256) üzenetére


JSaN
addikt

Az az I3 4 szalas, a vga szerintem low-med koze boven eleg nem fogy ki 4gb-bol, ami viszont tenyleg kell az a 16gb ram, mert minimumnak is 12gb ker a rendszerkovetelmeny. En a betat 8gb-al probaltam es ereztem hogy keves, mire jott a jatek apron vettem olcson meg 8gb-t es igy ok. Szerintem neked memoria kene aprorol hasznaltan egesz olcson megusznad es biztos javulna a teljesitmeny.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#6258) craftsman01 válasza JSaN (#6257) üzenetére


craftsman01
senior tag

Teszek egy próbát. Hátha.

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#6259) dombi81 válasza JSaN (#6255) üzenetére


dombi81
senior tag

Szomorú, de ez van. Egy bugyuta lövölde alá atomerőmű kell.

(#6260) #91166208 válasza Dave567 (#6234) üzenetére


#91166208
törölt tag

Próbáld ki az Aug-ot. Nekem most azzal jobban adja illetve ha megunom akkor P90.

(#6261) WaterWave válasza oriic (#6251) üzenetére


WaterWave
veterán

Várjuk:DD

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#6262) oriic válasza dombi81 (#6259) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Azért kell atomerőmű neki, mert a JSaN több mint 6 éves CPU-ja már kevés hozzá és CSAK 100FPS-e van médiumon?

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#6263) regener


regener
veterán

Nerfeltek a RAM7en? Egy MP5-el 2 találat vagyok, pedig a 45ös tár volt a tagnak rajta, nem a többet sebző. Én meg fél tárat ráküldök mint egy barom és én halok rögtön... Nekem 38 neki meg 41 volt a ping.

(#6264) WaterWave


WaterWave
veterán

Mondjuk egy Ground War-t is el tudnék képzelni több játékossal. Nem értem miért nem vállalják be akár teszt jelleggel...

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#6265) dombi81 válasza oriic (#6262) üzenetére


dombi81
senior tag

A közelmúltban nem kellett egy kisebb vagyon ahhoz, hogy egy COD max grafikán elfusson. Ezért.

(#6266) oriic válasza dombi81 (#6265) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

MÁr Infinity Warfare óta egyre nagyobb a gépigény, ezen semmi meglepő nincs. Ha valakinek ez nem tetszik mert nem tud gépet fejleszteni, azzal sajnos nem lehet mit csinálni. Vagy visszább kell venni az igényekből, vagy mással kell játszani sajnos. Esetleg átmenni konzolra.

Ez a HW igény növekedés tipikus PC-s probléma, ez ellen nem lehet mit csinálni. :R

Live-Die-Respawn

(#6267) Villa7 válasza regener (#6263) üzenetére


Villa7
tag

Benne van én is offoltam a csába.
Mp5 meg op

[ Szerkesztve ]

(#6268) craftsman01


craftsman01
senior tag

Na benn van a 16 Gb ram tényleg simább lett , menüben voltak kisebb döccenések de maga a game jól futott.Januárban meg veszek egy i5-öt, és akkor már bizti jó lessz. :)

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#6269) dombi81 válasza oriic (#6266) üzenetére


dombi81
senior tag

Nekem nem kell magyaráznod. :R

(#6270) Acheron válasza dombi81 (#6265) üzenetére


Acheron
őstag

Inkább úgy mondanám, hogy a közelmúltig nem kellett, de ez sem teljesen igaz. A tapasztalatom, hogy 3 - 5 évente meg kell építeni egy aktuális igények szerinti erős felső - középkategóriás gépet, ha az AA játékokat (számomra elsősorban a COD -t)mindenkor jó minőségben akarod futtatni (azért nem csúcs gépet írok, mert az mindig aránytalanul rossz ár / érték arányú) És egy ilyen fejlesztés bizony manapság 5 - 800k (monitorral), attól függően, van -e valami, ami átemelhető az előző konfigból. Avagy lehet konzolban gondolkodni (jövőre lehet én is bepróbálom a PS5 -öt), ott a periódus kb ugyanez, de a ráfordítás jóval kisebb.
Én mondjuk elmondhatom, hogy egy - egy gépem bagóért van - szó szerint. :K
Mióta letettem a cigit (13 éve, anno napi másfél doboz...), az árát tudatosan a hobbikra költöm, ebből bőven kijön ötévente egy erős PC :D

(#6271) JSaN válasza craftsman01 (#6268) üzenetére


JSaN
addikt

Na ennek orulok, a menu az kb mindenkinek akdagozgat neha, a jatek a lenyeg az meg jobb lett ole.

Mas: Van penzem 9900K es 2080 kombora, de en elvben huztam egy hatart 10 eve hgoy menynit adok egy alaktreszre, sajna evrol evre dragul. Mondjuk a mask hogy mar koros a gepem majd jovore valtok, addig meg el elszek igy.
De azert tegyuk hozza ahogy en latom sok ember meg az en fajta konfigomnak is orulne nem hogy a fel milkasoknak.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#6272) ProEvoFan válasza regener (#6263) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nekem ma olyan volt, hogy belelőttem 2x csávóba, erre ő közben letette az aknát, rámnézett és szarrá lőtt. :D Ki érti ezt.... Gondolom a magas ping miatt volt.Vagy nem.

[ Szerkesztve ]

(#6273) lowzor válasza ProEvoFan (#6272) üzenetére


lowzor
veterán

Engem mostanában minden 2. körben porrá aláznak, mert az egyik patch óta 80-100 a pingem, és így nagyon nem adja. Mikor 60-70 volt, akkor sokkal jobb volt, bár még az is soknak számít.
Lehet, hogy az a baja, hogy wifi adapterrel csatlakozok a routerhez. Majd kipróbálom UTP kábellel is, csak kéne szereznem egy 15 méterest valahonnan.

(#6274) Redcaster


Redcaster
őstag

Valamit nagyon elrontottak a matchmakinggel a legutóbbi patch óta, mert nem változik a játékmód amibe kerülök egymás után. Join után pl DOMba tesz, utána amíg újra nem joinolok, ugyanúgy domination megy újra és újra. De ez minden játékmóddal így van... FFA-t pl vagy HQ-t már napok óta nem láttam... Kezdem unni, jó lenne egy kis változatosság.

(#6275) oriic válasza Redcaster (#6274) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ezért mentem én ma nonstop KC-t. :DDD Végén már kiléptem inkább és kivettem a listából, mert már elegem volt. :D

Live-Die-Respawn

(#6276) redhunter


redhunter
senior tag

Érdekes megnézni a nekrokrim legujabb vidijét a multi témában.Nem tudom mennyi valóságalapja van de elég érdekes,és megmagyarázna pár anomáliát.

PSN - RedFoxHun

(#6277) Redcaster válasza oriic (#6275) üzenetére


Redcaster
őstag

Én ugyanígy voltam dommal meg KC-vel :D

(#6278) WaterWave válasza dombi81 (#6265) üzenetére


WaterWave
veterán

Egyszerűbb venni egy konzolt.

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#6279) boogie84


boogie84
veterán

Valóban nem egyszerű megszerezni.

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#6280) spanglee001 válasza craftsman01 (#6268) üzenetére


spanglee001
addikt

i5 7600k ról váltottam, mert nem fut jól egyáltalán nem 100%on tekerte a procit ryzen olcsóbb én örülök hogy áttértam amd vonalra :C

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#6281) Acheron


Acheron
őstag

Ma még csak a Vacant pályát adta be, kb 8. alkalom. Jó pálya, de kezdem unni...

(#6282) Xaels válasza lowzor (#6273) üzenetére


Xaels
félisten

Nekem kábellel csatlakozik a PS4Pro az 1000-es digihez és ugyanez van. Már van amikor elmentem a halálom és visszanézem. St. Petron DOM-ban konkrétan a csávó feje mellett csattant az RPG és meg sem érezte, be sem szürkült úhy darált le. Arkhov-on PP19-el lőtt a csávó 5-ünket úgy közép meg hosszútávon ahogy nekem az M4 sem adja, 3 hit volt mindenki. Azhir-on az alagútban csípte a gránát, utána dobtam a másikat is és az meg sem csípte úgy lőtt ki, hogy fél méterre sem robbant tőle a gránátom és nem volt EOD... a szurisokról nem is beszélve, van bennük 3 és rájuk ugrok, bal kézzel lövi be magát a másikkal nozoomban darál le miközben mellében landol a tár fele.

Utána meg Cyberen lövök 22-t, DOM-ban 40+t 3-4-es KD-val.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#6283) BandiHUN válasza Acheron (#6281) üzenetére


BandiHUN
veterán

Nekem is ez ment,1x volt shipment TDM,de az meg kábé 2 perc alatt ment le.Cserébe 40+ -okat ölök már Vakkanton ;] Szóval annyira nem is hiányzik a shipment,bárcsak lenne inkább a shoothouse újra.

Egyébként meglett az AK arany is végre,crouch killekkel küzdöttem,lassan kész az Oden is,ma értem szintben a végére,nekem bejön az a fegyó,fel lehet az ADS-t gyorsítani,és nem kell az FMJ se,meg a nagyobb tár se,olyat üt,1 lövéssel általában messziről is visz.Plusz kimaxoltam a reddotokat...

Shipmentet nem bírja a szeró,ahogy megy a gyilok rajta,elég keményen,összevissza képesek a dolgok csúszkálni,laggolnak az emberek nagyobb tűzharcban,kihagy a tüzelés.Gondolom erősen gép és netfüggő,én cfosspeed-et használok pingjavítással,az elég jól megoldja,csak vicces látni az összevisszaságot néha,fps nem nagyon esik be,de páran látványosan bicsaklanak.Meg piszokul nem tesz jót a K/d-nek sem,mikor zsinórban vagy 6x úgy tesz le,hogy már kampec is.Vacant jobb,ott tényleg gém megy,jól jönnek a régi emlékek,sokan nudlik hozzá,és piszokul beválik a lean is,teljesen megszoktam.A raksit se szeretik a népek,meg a thermitet sem,simán megoldható egy DOM kör,ha nem botok a csapattársak.Jól látszik,ki régi motoros :DDD

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#6284) soo277


soo277
őstag

Az bug lehet?,hogy pl berak Vacant HQ ra,és utána minden kör az,amig ki nem lépek

[ Szerkesztve ]

BT: wersoo#21211

(#6285) Redcaster válasza soo277 (#6284) üzenetére


Redcaster
őstag

Pár hsz-el ezelőtt pont erről beszéltünk... Valamit elbaszarintottak a legutóbbi patch-el, remélhetőleg minél előbb javítják.

(#6286) stilo18 válasza Xaels (#6282) üzenetére


stilo18
addikt

Aztán közben meg beszólsz a Ps topikba mikor az ember javítani akar az ilyen dolgokon.... :U

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#6287) soo277 válasza Redcaster (#6285) üzenetére


soo277
őstag

mondjuk nem bánom mikor sikerül 2 3 órára bent maradni shipmentHQ n :DDD :DDD :DDD ,főleg hogy dupla xp van :D

BT: wersoo#21211

(#6288) Corpuscle


Corpuscle
őstag

Így, 2xp vége felé figyeltem csak fel rá, hogy a meccsek alatt nem duplázott semmi pontot. "B" első foglalás 500xp, kill 100 xp. Ezeket korábban duplázta. :F

(#6289) stilo18 válasza Corpuscle (#6288) üzenetére


stilo18
addikt

Weapon XP volt.

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#6290) Corpuscle válasza stilo18 (#6289) üzenetére


Corpuscle
őstag

Ezt így benéztem volna? :DDD :B :R

(#6291) Segal válasza Corpuscle (#6290) üzenetére


Segal
veterán

Igen :K

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#6292) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Btw csak en kaptam tegnap 2 free giftet?:D

Live-Die-Respawn

(#6293) adakiller válasza oriic (#6292) üzenetére


adakiller
senior tag

nálam is kettő volt, ahogy eddig szinte minden nap :)

(#6294) Segal válasza oriic (#6292) üzenetére


Segal
veterán

Én melóztam tegnap. Éjfél után értem haza akkor már nem látszott semmi. Mondjuk ha ilyen semmitmondó mint az elsőnél a kártya akkor nem maradtam le semmiről. Azt meg nem hiszem hogy mindegyikben tier előrelépés token van :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#6295) Xaels válasza stilo18 (#6286) üzenetére


Xaels
félisten

A pinget nem lehet befolyásolni, itt sem az a baj hanem a szar P2P kapcsolat, hogy egyik körben ugandában van a szerver, a következőben németben, míg azután lehet 3. kontinensen. Erre jön a lagkomp meg kitudja mi. Anno dediszerveres időkben játszottam 0 pinggel is amikor én voltam a szerver...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#6296) Corpuscle válasza oriic (#6292) üzenetére


Corpuscle
őstag

Kettőt biztos kaptam én is.

(#6297) oriic válasza adakiller (#6293) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Korabban csak egy jott azert kerdeztem.

Live-Die-Respawn

(#6298) adakiller válasza oriic (#6297) üzenetére


adakiller
senior tag

Kettőt láttam már többször is (nem voltam részeg :D) , nem mintha lenne jelentősége a sokadik haszontalan kitűzőnek stb...

(#6299) adakiller


adakiller
senior tag

nem tudom kit tisztelhetek a 2. helyezettben, de megizzasztott, és egyúttal gratulálok neki is! :) . tegnap még elég komoly előnyöm volt, erre reggel azt látom, hogy megelőzött 3 winnel. így volt bő fél órám, hogy legalább egálra hozzam, és szerencsére az utolsó 10 percben beadott egy shipmentes TDM-et, amit 7 perc alatt sikerült winre hozni, így minimális előnnyel de meg tudtam előzni a zárás előtt :).

alt="" title=""

[ Szerkesztve ]

(#6300) KaitouP válasza oriic (#6292) üzenetére


KaitouP
veterán

Csak te, igen, csókos... :DDD ;]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.