Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5851) GAbre válasza ralfee106 (#5844) üzenetére


GAbre
veterán

Elvileg jogilag azt hiszem nem lehet.
Hardveren se lehet árulni.
De eladni el lehet,ha van érdeklődő.

Nálam már működik normálisan a game is.

[ Szerkesztve ]

Avatar

(#5852) laragirl83 válasza redingitell (#5849) üzenetére


laragirl83
őstag

Amcsi régióba beenged.

gigabyte x670 aorus elite ax * 7800x3d * corsair icue h170i elite lcd * 32gb g.skill tridentz 6000 * sapphire 7900xtx nitro+ vapor x * samsung evo 980 pro 1tb * fractal design meshify 2 xl tgd * gigabyte g32qc

(#5853) KaitouP


KaitouP
veterán

Hír-Szombat:

NPD: A Call of Duty: Modern Warfare 2019 illetve november hónap legtöbb példányban eladott játéka: [link]

The Game Awards: A Call of Duty: Modern Warfare megnyerte a Legjobb Audiodizájn díját: [link]

A Call of Duty: Modern Warfare volt a PlayStation Store legtöbb példányban eladott játéka is november hónapban: [link]

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#5854) ralfee106 válasza GAbre (#5851) üzenetére


ralfee106
tag

Kösz a választ!

Nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos!

(#5855) boogie84 válasza laragirl83 (#5819) üzenetére


boogie84
veterán

Örülök, hogy látok ilyen képet. Kíváncsi lennék pl. h más milyen kiegészítőkkel használják az egyes fegyvereket. Én csak HC-t játszom. Arra ezek szerintem jók. Célzókára mindegy, heylzettől szitutól, pályától függően gondolom mindenki válogatja őket.


Kövi AK pl gyors daráláshoz jó, rövid távra:

Ti HC-n hogyhasználjátok a fegyvereket?

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#5856) shotika válasza KaitouP (#5853) üzenetére


shotika
őstag

2019 oktober- november: cod Mw2019, legtobbet kifagyott jateka :DD

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#5857) boogie84


boogie84
veterán



Bizon lesz a 3. ;]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#5858) lowzor válasza boogie84 (#5857) üzenetére


lowzor
veterán

A 23" RPK Barrel szerintem jobb az AK-n.

(#5859) lowzor válasza boogie84 (#5857) üzenetére


lowzor
veterán

Így elsőosztályú az AK. :K

(#5860) oriic válasza lowzor (#5859) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Annyian használjátok a 23-as barrelt, de szerintem bitang lassúak leszünk tőle.

Live-Die-Respawn

(#5861) lowzor válasza oriic (#5860) üzenetére


lowzor
veterán

A mobility-m semmit nem csökkent a gyárihoz képest, amint látod a képen.

(#5862) RazoR


RazoR
veterán

Megvan a második is :D

A következő a P90 lesz.

(#5863) Acheron válasza Acheron (#5694) üzenetére


Acheron
őstag

Tegnap este belekezdtem a Finishing move küldetésbe, ahogy számítottam, a KDR t keményen lerongyolta, de hét enemit sikerült elkapni - néha csendes üzemmódban, néha csak úgy, mezei módon :) (ma még három biztosan meglesz) Thanks mindenkinek a tippeket, működtek, tényleg nem kell kés másodlagos fegyóként, és tényleg, futtában is el lehet kapni az ellent, nem kell, hogy épp kempelve lesse a lehetőséget. :K Szemtől szembe sajnos nem működik a finishing move (mindenképp valahogy az ellenfél hátába kel kerülni), de hátulról zseniális elintézni így az ellenfelet - igen jó momentum a játékban!

(#5864) GAbre válasza MILON12 (#5634) üzenetére


GAbre
veterán

Sikerült megoldani?
Most nekem is ugyanez van rtx kártyával.
Gondolom raytracing off segít.
De ha már lett rtx kártya jó lenne látni is mit tud ez... :W

Avatar

(#5865) Corpuscle


Corpuscle
őstag

Volt egy napi küldim, 20 longshot kill. Próbálgattam a dolgokat, majd M4A1 .458 SOCOM tár lett a befutó. Eddig valahogy nem foglalkoztam vele, de nagyon beteg. Igaz, csak 10 lőszer a tár, de gyorstárazással teljesen jó. Max. 2 golyó az ellen. 3x scope-pal, a sniper is simán kiszedhető. Only pötyögtetős a fegyó, gyorsan kisz@rja a lőszert.

(#5866) oriic válasza Corpuscle (#5865) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tedd át 1-es lövésre, úgy nem pazarlod az ammot, ritkábban kell tárazni. Igaz ehhez pontosabban kell célozni.

Live-Die-Respawn

(#5867) Corpuscle válasza oriic (#5866) üzenetére


Corpuscle
őstag

Kipróbálom, de így sincs gond a pötyögtetéssel (rövidre van állítva a ravasz). Ha meg minden kötél szakad, kitolom az egész tárral, kő-kövön nem marad. :D

(#5868) Qtya72 válasza lowzor (#5859) üzenetére


Qtya72
aktív tag

Neked. Nekem így a jó.

(#5869) Xaels


Xaels
félisten

Én az AK-t lecsupaszítottam, hogy az ADS legyen minél jobb.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#5870) Jaksa11


Jaksa11
friss újonc

sziasztok !!
van egy kis gondom vele de sehol nem találom mi lehet a baja.
a gépem egy i5 2500, 8 gb ram és egy gtx1050ti kari.
feltelepítettem a játékot ssd re kezdésnek levettem mindent minimumra mert kicsit gyenge a gép hozzá. egész délelött játszottam vele kb 4-5 órát elértem 18 as rangot teljesen jól ment.
másnap viszont el inditom a gamét és kb 3 perc után bezárja a gép a játékot. játékékra kértem scan and repair -t nem segitett utána ujra telepitettem az se segített.
valahol olvastam hogy a videokártya drivert tegyem fel a régit 441.41-et de azzal is kidob
mi lehet a gond ? gépem gyenge? akkor miért tudtam egész délelött játszani ? nem tudok rá jönni, ( nem is értek hozzá ) ha valaki tud valami okosat irni annak köszönöm
udv. Jaksa11

(#5871) BandiHUN


BandiHUN
veterán

Na csak meglett az első goldom nekem is :DDD
Mondjuk ez volt az első,vár még 4,mindnél a kieg nélküli kill és a lean hiányzik...

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#5872) BandiHUN


BandiHUN
veterán

Távolrahordó M4A1 szettem,kedvenc AK:

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#5873) b.


b.
félisten

nekem meglett az első platinum, LMG re.. Eléggé csalódás.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#5874) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Inkább szinteztem megjelenés óta, de azért az első GOLD-ot megcsináltam én is. :)

Live-Die-Respawn

(#5875) Segal válasza b. (#5873) üzenetére


Segal
veterán

En is gondolkodtam az SMG es az AR kiplatinazasan de egyszeruen annyira ronda az a skin hogy el is ment a kedvem. A damascus persze tetszik de azt meg tudom hogy eselyem sincs megszerezni :(

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#5876) Acheron


Acheron
őstag

Eddig egy "aranyos" fegyverem van, az AK (korábban pedig nem volt nagy kedvenc). Hamarosan (22 hipfire híján) követi majd az FR 5.56 (aka FAMAS), és felzárkózóban van az M4A1, illetve az MP7 is. AR fronton lehet lesz platinázás, a többivel nem biztos, hogy szeretnék bajlódni, a "fényezés" feladatai néha a játékélmény rovására mennek.

(#5877) Segal válasza Acheron (#5876) üzenetére


Segal
veterán

Néha? :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#5878) Csokishurka válasza laja80 (#5822) üzenetére


Csokishurka
őstag

Tulajdonságok / kompatibilitás és ott pipa hogy rendszergazdaként futtatás

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#5879) Acheron válasza Segal (#5877) üzenetére


Acheron
őstag

Néha :K Pl a "mounted" feladatokat elég jól sikerült beépíteni, alig zavarnak, sőt, néha hasznos a plusz pontosság. De abban igazad van, összességében tényleg inkább macera, mint nem :D

(#5880) JSaN


JSaN
addikt

A mikro laggokkal hogy altok, ma toltam 2-3 orat, most is csak az error 6000 baszott ki, azert irkalok. Nem is tudom mi idegesitobb, a folyamatos mikro lagg, vagy random kidobalas foleg ha gyoztes mecsben allsz. :W
Belegondolva mikro lagg, mindig attack kozben jon elo ma vagy 100x tuti, mikor lovom enemyt hatba es gyozelemnek konyvelnem el a kill, erre: be akad/ki hagy/meg all 1sec-re/stb es ez eleg hogy enemy megfordul es 2 golyoval kampec. :W
Kozben pingem 40-60, fps 60-80 folyamatosan.

Mas: A szintezessel hogy altok?
En most vagyol lvl 100, a Battle pass Tier 48, (tier 20rol indulva)
Nem lehetetlen most van meg 50 nap, de azert latszik hogy actinal nagyon kimatekoztak az egeszet, vagy penzel vagy idoddel fizetsz. (vagy inkabb mind kettovel)

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#5881) RazoR válasza JSaN (#5880) üzenetére


RazoR
veterán

Én most cseréltem konfigot és valahogy mintha simábban futna a játék. 6700k-ról váltottam 9600KF-re.

(#5882) Nagy.Úr válasza JSaN (#5880) üzenetére


Nagy.Úr
tag

Nekem is van folyamatosan, hol zavaró, és akkor abbahagyom, mert élvezhetetlen, hol kis mértékű, és akkor " viszonylag " elfogadhatóan tudok játszani.
Nézegettem streamereket, ki milyen VGA-val játssza, és még 1080 Ti-al is csinálja, viszont aki RTX 2080 , 2080 Ti-al, annál annyira smooth élmény jön át még így nekem is, hogy öröm rá nézni. Sajnos én is csak egy GTX 970-el játszom, de egyelőre nem szeretnék fejleszteni játék miatt.
Sokan panaszkodnak még, hogy a CPU-t 100%-on pörgeti folyamatosan, és amiatt csinálja, nekem i7 6700-nál sosem csinált ilyet.

[ Szerkesztve ]

(#5883) Tomko78 válasza JSaN (#5880) üzenetére


Tomko78
őstag

Textúrák normálon vannak ?

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#5884) Dave567 válasza mcwolf79 (#5824) üzenetére


Dave567
addikt

Jaaa értem... Köszi NEM!!!

Kizárólag az MW név miatt vettem meg, és inkább azt is a Story miatt
Mw 3 óta nem vettem CODOT, na jó de, WAW-ot... Honnan kéne tudnom, milyen lesz?
Bétát próbáltam, azt hittem fognak rajta javítani, Legalább is bíztam benne...

Nem tudom milyen volt tavaly, de ezt így ahogy most kinéz az felháborító.
1000-es optikai nettel 50-80 ms között ingadozik, minden játékban max 30 ms volt neked, az a maximum ami elfogadható, de itt szörnyű.
A hitreg katasztrófa, lehet a kis gyerekeknek elmegy, akik évek óta ezzel játszanak, de nekem nem.
Rád néznek, és már halott vagy, pedig te kezdted el lőni.
A spawn is egy vicc rendszer.

De a legnagyobb probléma az, hogy mindenki leszarja, mert ha lenne szólva értem, akkor gondolom javították volna, mint amilyen gyorsan kivették a Crasht.......

(#5885) weri válasza Dave567 (#5884) üzenetére


weri
senior tag

Gondolom messze vagy mar te is a tizen eves kortol. Kb. 100-bol 1 jatek ha keszul nekunk, az osszes tobbinek nem mi vagyunk a celkozonsege. Akik jatszanak mar vagy 10 eve azoknak nem tudnak ujat mutatni, ellenben azert csak fura nekem is hogy unoka tesom is a regi jatekokkal jatszik inkabb mint a maiakkal :d Azt 10 evvel fiatalabb tolem :d

Nem hiszek a véletlenekben. Az események mögött - bárhogy fordulnak is - mindig van egy terv.

(#5886) JSaN válasza Tomko78 (#5883) üzenetére


JSaN
addikt

en high-en volt, most kiprobaltam normalon. Sajna igy is laggos akcio kozben, annyit vettem eszre hogy este 10 utan javul a helyzet. Gondolom nagytobseg elmegy aludni igy aztan a neten es jatekban is felszabadul nemi csatorna, masra nem tudok gondolni.
De hagyom normalon mert igy meg 100-110fps-em van most.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#5887) lowzor válasza JSaN (#5886) üzenetére


lowzor
veterán

FPS számban kb semmit nem jelent, hogy high vagy normal a textúra, ha van elég VRAM.
A VRAM-ba pakolja be a játék a textúrákat, értelemszerűen minél jobb minőségű, annál több kell neki, GPU erőn ez nem nagyon múlik. Max akkor eshet be az FPS, ha nagyon kifogy a VRAM-ból.

(#5888) stuka20


stuka20
aktív tag

Veletek volt már olyan, hogy meccs végén nem kaptatok semmi xp-t? Nekem ez már a második alkalom. Ugyanannyin áll az xp csík, mint előző meccs végén...

(#5889) boogie84 válasza boogie84 (#5857) üzenetére


boogie84
veterán


Na meg van a 3. :K

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#5890) BandiHUN válasza boogie84 (#5889) üzenetére


BandiHUN
veterán

Hát,én is meglettem az előbb az RPG-vel! :DDD
:C :C :C

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#5891) boogie84 válasza BandiHUN (#5890) üzenetére


boogie84
veterán

Ezt biztos szerették az ellenfelek! :D :C

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#5892) BandiHUN válasza boogie84 (#5891) üzenetére


BandiHUN
veterán

El lehet vele lenni.Mondjuk "nem éri meg" a gold,amilyen szívás van vele,mennyi streaket le kell szedni,sokat haltam miatta.Cserébe jól forgatom ember ellen is mostmár :DDDA későbbi mindenféle követelmények elég kemények,lockot nem tud,kevés personal-t hívnak be,földi járművet meg még kevesebbet.Szerencsére "járműnek" számít a sentry és a manuális gépágyú is,viszont alapvetően embereken érdemes először felhúzni,hogy minden aktív legyen,mert van pár,ami párhuzamosan telik majd,pl.van sima killstreak és külön légi+földi killstreak is.
Mindenesetre ez legalább (ha minden igaz) nekem lett meg itt elsőnek :))

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#5893) RazoR válasza BandiHUN (#5890) üzenetére


RazoR
veterán

Ez de beteg! :C
Szerintem rajtad kívül nem is lesz meg másnak :U ;] ...

(#5894) Tomko78 válasza JSaN (#5886) üzenetére


Tomko78
őstag

Highra kevés a 8 GB VGA ram , még 1080p is hamar kifut nekem , főleg az első textúrát ajánlott maximum normálra tenni

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#5895) adakiller válasza stuka20 (#5888) üzenetére


adakiller
senior tag

Igen, többször is.

(#5896) dombi81 válasza Tomko78 (#5894) üzenetére


dombi81
senior tag

Azért ez nem vicc? 8GB VGA ram nem elég egy COD-nak 1080p-n? Egy 2080 super is csak 8 gb-os kártya, azzal is ugyanúgy kilépkedhet? Én nem tapasztalom hálisten ezt a jelenséget, de ez így normális? Egy COD-nál? [link]

(#5897) laja80


laja80
tag

Üdv!
Amiket itt olvastam már mindent kipróbáltam,de úgy szar ahogy van az egész!!
Állandóan kidob,van hogy 1-2 perc,ha szerencsém van talán lemegy egy-két kör,de ez így játszhatatlan!Valakinek ötlet még????? win10, gtx 1070 8gb,16gb ram...a fontosabb paraméterek,nem tudom vmi egyéb program okozhatja ezt amugy?win defender van,nincs kikapcsolva, de mikor kikapcsoltam is szar volt... :F nem tudom mit tegyek és rohadt idegesítő!!!! :W :W :W

Bárminek ellen tudok állni, csak a kísértésnek nem.:)

(#5898) lowzor válasza Tomko78 (#5894) üzenetére


lowzor
veterán

Közel sincs 8 gigára szüksége 1080p-ben, csak látszatra tűnik úgy. Belepakol a VRAM-ba minden textúrát, és csak azt használja belőle, amire szüksége van.

[ Szerkesztve ]

(#5899) raggg válasza Acheron (#5879) üzenetére


raggg
senior tag

Nálam a longshot a legkörülményesebb... a Kilonál is az maradt a végére, M4-re is már minden megvolt, mikor még hiányzott 60 longshot... még 8 és megvan végre az arany, ground waron szenvedek vele. :) De már be akarom fejezni.

ragklaatPS

(#5900) dombi81 válasza lowzor (#5898) üzenetére


dombi81
senior tag

Eddig nem nézegettem, de most rápislantottam, próbálgattam 2 és 4k-ban, simán megeszi a 9 GB ramot 2k-ban is. Tehát ez nem látszat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.