Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5951) raggg válasza Acheron (#5947) üzenetére


raggg
senior tag

Grat! Nekem is meglett az m4 végül tegnap :) Most 725 és PILA, nem sok hiányzik hozzájuk

ragklaatPS

(#5952) Acheron válasza KaitouP (#5948) üzenetére


Acheron
őstag

Ez jó hír, én hiányoltam, a nagy "tömegsport" jelenetek között remek kikapcsolódás egy - két ilyen 2v2 meccs :K
(#5950) Csokishurka: Igen, nagyon erős és nagyon pontos, de a burst miatt nem alkalmas "permetezésre", nagyon pontosan kell vele célozni. De némi megszokással erősen halálos, ezért is lett az elsők között arany nálam.
De közelharcra nem javasolt, oda sokkal inkább egy SMG kell (pl tegnap MP7 -el mentem nagyot shoothouse -on, egy nekifutással a chopper gunnerig sikerült eljutni.)
(#5951) raggg: Grat, alakul az arany kompánia :)

[ Szerkesztve ]

(#5953) Dave567 válasza KaitouP (#5948) üzenetére


Dave567
addikt

Minek vették el?? Most az Infectedet veszik majd ki???

(#5954) Villa7 válasza Dave567 (#5953) üzenetére


Villa7
tag

igen, már ww2-be is ez volt, össze-vissza szedegetik ki módokat majd vissza. nem tudom mi értelme van.

(#5955) Acheron válasza Villa7 (#5954) üzenetére


Acheron
őstag

Meglehet olyan ez, mint az armoryban a fegyver upgrade: igaz, hogy van 8 féle mod, de csak 5 slot van hozzá ;]
Az új módokkal nekem nincs bajom, kipróbálom mind szívesen, de az nyilván nekem sem tetszik, ha a megkedvelt módokat kiveszik, akár ideiglenesen is.

(#5956) lowzor


lowzor
veterán

A Gungame-et is kivették, vagy csak én nem találom már jó ideje?

(#5958) Redcaster


Redcaster
őstag

Eddigi legjobb TDM menetem :)

Most először jött össze a 10 kill a Chopper Gunner-re, úgyhogy 7 kill azzal jött össze, ettől függetlenül én büszke vagyok magamra :DDD

(#5959) BusinessGuy válasza Dave567 (#5957) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Tökéletesen működik ahogy a leírásban is szerepel killstreak cuccok és equipment például pajzs ellen.... Lehet lúzer aki költ rá de a tényen nem változtat hogy a COD 4 óta a legjobb rész ami közelíti egykori névrokona szintjét. Csak dediszerver támogatás kéne.

Más:aki jönne esetleg sqadba és sokat tolja, telefonra szedhető Cod companion appban lépjen ki onnan ahova automatán került és keressen rá az OJJEKTUM squadra.:)
Próbálom úgy összerakni hogy aktív magyar csapattársak legyenek akikkel a heti díjakra is van esélyünk.:)

[ Szerkesztve ]

(#5960) Dave567 válasza BusinessGuy (#5959) üzenetére


Dave567
addikt

Ahhaaa, és mi megy át akkor a falon??? :))

:DD :DD Csak tudnám mivel játszottál akkor.....

(#5961) Xaels


Xaels
félisten

[link] csináltam megint egy párkilles válogatást.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#5962) Dave567 válasza Xaels (#5961) üzenetére


Dave567
addikt

HMM Te min játszol?

[ Szerkesztve ]

(#5963) Xaels válasza Dave567 (#5962) üzenetére


Xaels
félisten

PS4-en. Hardpoint, DOM, HQ ha egyedül vagyok és a többiek nem akarnak SD-ni. Amúgy SD meg Cyber Attack amiket a legszívesebben játszok.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#5964) vaguny


vaguny
tag

[Call of Duty® Modern Warfare® - Season One Refresh]

XBOX GT/PSN ID/EA ID: xVAGUNYx ; STEAM ID: Vaguny

(#5965) KaitouP


KaitouP
veterán

ÚJ CONTENT jön a holnapi nap folyamán: [link]

Ezek név szerint:

MP pályák: Vacant és Shipment
Gunfight pályák: Winter version of Docks – “Over Winter” és Shipment
MP módok: Cranked és más módok

További extrák a héten: [link]

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#5966) BusinessGuy válasza Dave567 (#5960) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Hála a jó istennek szinte semmi. Pontosan annyi mint a COD-4-ben a minimal felületeken (vékonyabb falak,ajtók,stb) átlőhetsz fegyverfüggően (plusz itt van rá egy ideiglenesen aktiválható perk ami ad X időnként 1 tár vicces töltényt) és ennyi. Ez a falon meg mindenen átlövöldözés is az újabb COD részek "csodálatos" vívmánya, a COD4-nél még volt benne értelem és nem tudtál minden szarral másfél méteres falakat átlőni....
És egytől egyig az összes COD-al, MW2-ig aktívan klánozva, utána csak bele bele nézve mindbe az egyre rohadó multi miatt.
De ha neked ettől jobb rinyálj mindenért, mondtam a tényen nem változtat. A játék tarol, nem véletlenül. Csak a dedikált szerver lehetősége hiányzik hogy a régi COD 4 fényében vigyorogjon.

[ Szerkesztve ]

(#5967) adakiller válasza BusinessGuy (#5959) üzenetére


adakiller
senior tag

mi is a mission a heti győzelem érdekében?

(#5968) BusinessGuy válasza adakiller (#5967) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Ha jól értelmeztem minél több győzelem tagonként.
Ma vettem észre hogy automatán rakosgat squadokba a játék így onnan kilépve ma csináltuk ezt a régi COD-os csapatunk alapján, most esek neki én is.

(#5969) k-adi válasza vaguny (#5964) üzenetére


k-adi
nagyúr

A codos YT videók alatt mindig találni arany kommenteket

derpzilla
These trailers are not an accurate depiction. Where are the campers
Vintage Gamez
Inside of the shipment containers with claymores and 725's lol

(#5970) oriic válasza KaitouP (#5965) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na végre Nikto. \o/

Live-Die-Respawn

(#5971) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

2 főt keresünk ma estére coop missionre! :D

A következő coop mission-öket szeretnénk teljesíteni:
-Crosswind
-Headhunter
-verdansk teljes

TS, DC is van.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#5972) adakiller válasza BusinessGuy (#5968) üzenetére


adakiller
senior tag

és milyen gyakran frissül a stats? csak mert mióta csatlakoztam legalább 5 győzelmet csináltam és 0-át ír

(#5973) Dave567 válasza BusinessGuy (#5966) üzenetére


Dave567
addikt

Igen ugyan az..

Csak a Hitreg meg a ping számok másak, nem volt ilyen szar sebzés rendszer.. De igen, Ugyan az a játék.... :R :R

[ Szerkesztve ]

(#5974) BusinessGuy válasza Dave567 (#5973) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Ja 20-as 30-as ping helyett olyan 60-70 körüli a plafon amiket látok, komoly. Ezzel szemben az általad jónak ítélt MW2 150-es pinget is teli zölddel díjazott és olyan is volt (akárcsak azóta a legtöbb rész, a kamu pingkiírásokról amikhez egy százast hozzá lehetett tenni nem is beszélve). A hitreggel semmi baj nincs, az eddigieknél jóval jobb, MW 2 óta állandóan beadta azt is fejesnek amit mellé fölé lősz, itt baromi ritka. Látványosan az a fajta player vagy aki az MW2 óta eltelt idétlen gyenge multit hiányolja közben a COD4-hez és elődeihez vajmi kevés közöd volt, különben nem hőbörögnél hanem mosolyogva fogyasztanád ezt a részt ami mint mondtam bár nem hozza ugyan azt, mégis a COD4 óta a legközelebb áll az egykori nagy részhez multiban. Ehhez képest amik eddig voltak MW2 óta csupa csupa fosadék volt, ennél jóval szarabb hitreggel,jóval szarabb netkóddal és pingekkel, de itt most hirtelen baj lett... :)

De mondom ha neked ettől jobb akkor rinyálj minden nap itt hogy ez nem jó,az nem jó, ha ennyire nem jó minek játszod. Nincs ezzel sem baj csak mikor már a sokadik valótlanságot olvassa az ember.....Persze lehet erőlködni a metacritic user értékelésének linkelgetésével is a baj csak az hogy ott (is) ruszki meg ruszkibarát userek döngölik porba a játékot a single miatt amiben az oroszokat nem gyengén negatív színben festik le - nem hiába a sony nem is jelentette meg a játékot az orosz store-ban...

adakiller : Nem tudom, lehet ki kell lépni és újra elindítani a companion appot és akkor frissít,ismerőst is akkor láttam hogy belépett addig nem.

[ Szerkesztve ]

(#5975) Dave567 válasza Xaels (#5963) üzenetére


Dave567
addikt

Ahha, igen, itt sokkal jobban megy a videó alapján, Köszi.

(#5976) Dave567 válasza BusinessGuy (#5974) üzenetére


Dave567
addikt

OKÉ!! :DD :DD

Sajnos egyikkel se játszottál.. Olyan volt a játék, mint ami Xaels be linkelt videót, de itt PC-n nem ilyen.

[ Szerkesztve ]

(#5977) adakiller válasza BusinessGuy (#5974) üzenetére


adakiller
senior tag

ki-be lépés után már beadott 3-at. lehet van némi fáziskésés az update terén, de ennél nagyobb baj ne legyen :).

@Dave567: ping terén szerintem semmi kirívó. pubg-ből jövök ott 30-40-es ping, itt átlag 50 körül van. hitreg semmivel sem rosszabb, viszont a cheaterek száma drasztikusan kevesebb. ebből kifolyólag pubg-vel 8 napja nem is játszok, pedig napi pár óra belement abba is. régi cod-okkal kapcsolatban nincs összehasonlítási alapom, mivel nem vonzott, de erre nagyon rákaptam Segal-nak köszönhetően :D. Igaz a Shoothouse-on kívül a többi pálya nem igazán érdekel :D. viszont ha neked annyira nem adja ez a rész, akkor el kell engedni, azt az időt amit játékra tudsz fordítani azt olyanra fordítsd amit élvezel.

(#5978) Dave567 válasza adakiller (#5977) üzenetére


Dave567
addikt

De nem átlag, hanem ugrál...... Csak néha fix.. A lövéseket nem regisztrálja, valamikor kihagy egy kettőt

(#5979) raggg


raggg
senior tag

Na meglett 725 gold is.

nem vagyok büszke rá :DDD

ragklaatPS

(#5980) k-adi válasza raggg (#5979) üzenetére


k-adi
nagyúr

:DDD :DDD

(#5981) adakiller válasza Dave567 (#5978) üzenetére


adakiller
senior tag

Ez érdekes. Sűrűn nézem a statsot meccs közben is, és nálam 10 ms-nál magasabb sáv nem szokott előfordulni. Ha átlag 50 ms a szerver az elején, akkor kb 45-55 között ugrál egész meccs alatt. Nem lehet, hogy valami egyéb más miatt van ez nálad?

(#5982) mcwolf79 válasza BusinessGuy (#5974) üzenetére


mcwolf79
veterán

Egyetértek.
Klasszisokkal jobb a hitreg, mint az előző jópár részben. Ott rendszeresen tapasztaltam, hogy érzésre már rég befutottam a fal mögé és a fal mögött haltam meg (még mielőtt valaki belekötne nem, nem a falon keresztül lőttek le). Itt ezt szinte egyáltalán nem tapasztalom. Nekem 40-50 között ugrál a Ping, és teljesen jó érzésre a játék.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#5983) laja80


laja80
tag

Üdv, még mindig kilép játék közben,egyszerűen játszahatlan!Már ujra is telepítettem de ígyse jó,max 1-2 kört tudok menni aztán kifagy és kidob...vmi ötlet? :W :W :W :W

Bárminek ellen tudok állni, csak a kísértésnek nem.:)

(#5984) RazoR válasza BusinessGuy (#5974) üzenetére


RazoR
veterán

+++1 :C

(#5985) Dave567 válasza mcwolf79 (#5982) üzenetére


Dave567
addikt

Mw-ről beszélgetünk, nem jó pár részről, csak az Mw van meg, na jó WAW is. :R :R

(#5986) Dave567 válasza adakiller (#5981) üzenetére


Dave567
addikt

700/300 -as net van amit mérek...

(#5987) robroy7919


robroy7919
tag

Sziasztok egy nagyon kezdő kérdés tuti láma ls de nem találtam hogyan is kellene. A perk rendszerben a Quick Fix -et aktiváltam. De nem értem , hogy kell használni :( Előre is köszönöm.

(#5988) BusinessGuy válasza Dave567 (#5976) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Aha ok. Nem fogok vitázni egy emberrel akinek látványosan köze nincs az egészhez, hőbörögj tovább. :R

[ Szerkesztve ]

(#5989) shotika


shotika
őstag

Hihetlen, hogy ez a játék még 3 hónap után sincs kész. Még mindig kilépked, és ha épp sikerül is rendbe rakniuk, a következő patch megint szétcseszi az egészet, és megint installálja a shadereket.
Bosszant, mert egyébként tök jó játék lenne, de a megjelenés óta nem volt olyan hét, hogy ne lett volna valami probléma.
Az eddigi tapasztalatok alapján, teljesen mindegy milyen grafikára állítod, hányszor telepíted újra a 150 gb-ot (jól megmasszirozva az ssd-t), hányszor reinstallálod a shadereket, hogy állítod be a Windowst, vagy hogy egyáltalán milyen hardveren játszol - akkor is szétfagyhat.

Ma este is, lenne időm rá, erre multi-kampány tökmindegy, 5 perc után levág a fenébe, és még ha be is tudnám állítani, hogy ne faggyon, holnap új update, és kezdődik az egész elölről...

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#5990) Dave567 válasza BusinessGuy (#5988) üzenetére


Dave567
addikt

Milyen platformon játszol?

Csinálni akartam videót is, de inkább hagyom, nem éri meg.. :R

[ Szerkesztve ]

(#5991) Dave567 válasza shotika (#5989) üzenetére


Dave567
addikt

Nvidia Experianceval se megy ha optimalizálod?

(#5992) BusinessGuy válasza Dave567 (#5990) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Pc. Tőlem csinálhatsz, a hiba nálad leledzik. Már akkor el kellett volna engednem amikor a full p2p MW2-t jobbnak találtad mikor a sorozat legalja volt multi terén. Őrjöng ettől biztos jobb lesz. :)

shotika: Nálam és a haveroknál nulla fagyás volt eddig több órás gameplay etapokban, a hiba nálad van.

[ Szerkesztve ]

(#5993) shotika válasza Dave567 (#5991) üzenetére


shotika
őstag

Azt is próbáltam.

BuisnessGuy - Nálam nincs hiba. Minden játékom ilyen jellegű hibáktól mentes (kivéve az Apex, de az szar másnál is). A hiba a játékban van.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#5994) tévelygő válasza laja80 (#5983) üzenetére


tévelygő
aktív tag

-

[ Szerkesztve ]

Sony RX 10

(#5995) nyinya válasza Dyingsoul (#5971) üzenetére


nyinya
tag

Próbálkozzatok a PH-s discordon is, vannak többen is akik vevők coop-ra, köztük én is, de most épp nem leszek 2 hétig.

Öreg gamer

(#5996) ProEvoFan válasza shotika (#5989) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Hihetetlen mennyire gáz a PCs verzió :( ...nem is értem miért nem tudják normálisan megcsinálni. PS4en eddig csak a co-op alatt voltak anomáliák.Multi alatt még nem szarakodott a játék.Komolyan mondom.

[ Szerkesztve ]

(#5997) Dave567 válasza BusinessGuy (#5992) üzenetére


Dave567
addikt

HC vagy Normál ?

(#5998) BusinessGuy válasza Dave567 (#5997) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Sosem HC-zem...
'
Shotika: ha a játékban van miért nem érint sem engem sem azt a 6 embert akikkel játszani szoktunk..?

[ Szerkesztve ]

(#5999) adakiller válasza Dave567 (#5986) üzenetére


adakiller
senior tag

a netsebességnek 98%-ban semmi köze nincs a pinghez, hacsak nem analóg modemes netről van szó... lehet neked, 500-as mobilneted is ha magas a pinged, és lehet neked 5/5-ös bérelt vonalad a bixre... játék szempontból nem az 500-as net fog nyerni. de mindegy részemről lezárva.

(#6000) adakiller válasza BusinessGuy (#5974) üzenetére


adakiller
senior tag

kill confirmed számít (azt nem tudom, hogy csak ezen a héten, vagy fixen), és egyből be is adta a statsba a wint.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.