Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6601) v!ct0y válasza BusinessGuy (#6596) üzenetére


v!ct0y
veterán

De minek róla videó?? Ezzel, hogy szar vagy vagy szar a pinged, gyakorlatilag minden meg van magyarázva...

(#6605) pulffy


pulffy
őstag

[link]
Barátom videója, csak úgy érdekesség képen, hogy lehet kontrolerrel is "jól" játszani :)
A videó végén van egy jó jelenet. A kempereket mostanság így szokjuk kivégezni , ha lehet. :K

[ Szerkesztve ]

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#6606) BusinessGuy válasza v!ct0y (#6601) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Csak mert annyira túlfújt lufi egyesek által hogy már mítoszt is gyártanak mögé holott állítom hogy az esetek javában az jönne ki mint a lentebbi sniperes videóban. De igazából egy embertől érdekelne a vid, aki napi szinten itt rinyál és marhaságokat is állít közben lásd péel AK nem viszi át az ajtót....

Pulffy: lehet mert az aim assist nem gyengén besegít...De azt nemigen értem hogy konzolon mi a francért használnám a crossplay-t pc-vel, lévén a pc még így isbrutál előnnyel (fps, graf állítási lehetőségek,stb) indul és még csalók is előfordulnak. Ha a ps4-en játszom multit amiben van crossplay tuti kikapcsolom...

[ Szerkesztve ]

(#6607) RazoR válasza newmoonlight (#6600) üzenetére


RazoR
veterán

Ugyan engedd már meg mindenkinek, hogy hadd csináljon azt a játékban amit akar és ne minősíts le más embereket azért mert nekik teszem azt fontosak a skinek, vagy hogy kigoldozzon egy fegyvert!! Ki vagy Te, hogy pálcát törj bárki feje felett azért mert gyűjti a skineket, csinálja a challengeket???? Az eszem megáll komolyan! :W

(#6608) b. válasza RazoR (#6607) üzenetére


b.
félisten

+1

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#6609) KaitouP válasza newmoonlight (#6600) üzenetére


KaitouP
veterán

Akkor a személyeskedéssel átitatott dumát most be lehet fejezni, erre semmi szükség nincs. Véleménye lehet mindenkinek (kulturáltan!), de azért engedd már meg hogy mindenki úgy játssza (szabályos keretek között) a játékát ahogy akarja, megszerezze benne azokat a jutalmakat amiket szeretne, és ne legyen már alsó tagozatos szintre degradálva azért, mert neki az tetszik. Ismétlem, vélemény lehet, DE kulturáltan megfogalmazva, úgy, hogy a másik fél ne érezze magát sértegetve.

A további ilyen hozzászólások törölve lesznek.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#6612) ProEvoFan válasza BusinessGuy (#6606) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Sokan aim assist nélkül tolják.Kilehet kapcsolni.

(#6617) Land


Land
veterán

Én poénból simán berakok rikító színeket a fegyvereimre és nem azért, mert ovodás vagyok.

(Mindemellett nem Goldozok, csak a fegyver szintjét maxolom ki, de az alap színek között is vannak "szép" feltünőek.)

Eddig Assault fehyvereket húztam és mellettük SMG-ket is, de lehet érdemes lenne a sniperekre és a sotikra is ránéznem. Túl sok idő haladni fegyverfajtánként. Így csak hónapok múlva tudok sotizni. :D

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#6620) BusinessGuy válasza ProEvoFan (#6612) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Na nekik jókora respect.. :R
Idestova több mint 30 éve tolom az ipart számítógépen és konzolokon. Mikor valaki benyomja hogy kontrollerrel nem lehet fps-t játszani általában csak röhögök rajta, a legtöbb játékot még fps-t is azzal tolok,tökéletesen elvagyok vele. Viszont aim assist nélkül kontrollerrel nem lennék az egérrel játszó magam ellen multiban az biztos :C Még aim assisstal is kínszenvedés lenne nemhogy nélküle.

(#6626) Tomko78 válasza BandiHUN (#6623) üzenetére


Tomko78
őstag

inkább egy kis HC DOM shipment , na ez nyugtató ;] ez valami beteg shipmenten hc dom tolni :DDD

[ Szerkesztve ]

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#6627) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ha valakinek nézeteltérése van a másikkal az rendezze le privátban, ne itt a topikban essünk egymásnak a ha kérhetem. Nem szólunk többet!

Live-Die-Respawn

(#6628) k-adi válasza oriic (#6627) üzenetére


k-adi
nagyúr

akkor rip topic :D

(#6629) oriic válasza k-adi (#6628) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem hiszem. A többség tud viselkedni, csak egyesek néha megfeledkeznek magukról. :U

Live-Die-Respawn

(#6631) dunc válasza oriic (#6629) üzenetére


dunc
nagyúr

+1

(#6632) laragirl83


laragirl83
őstag

Resetelték rankot v bugzik megint? lvl1 :B

gigabyte x670 aorus elite ax * 7800x3d * corsair icue h170i elite lcd * 32gb g.skill tridentz 6000 * sapphire 7900xtx nitro+ vapor x * samsung evo 980 pro 1tb * fractal design meshify 2 xl tgd * gigabyte g32qc

(#6633) Segal válasza laragirl83 (#6632) üzenetére


Segal
veterán

Bugzik max mert 55-nél nem leszel kisebb akkor sem ha resetelik. Ha csaak a karaktered nem törlöd :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#6634) Hector_23V2


Hector_23V2
újonc

Én közel 30 évesen úgy érzem, hogy korom ellenére már nem nekem valóak ezek a játékok. Battlefield multitól idegösszeomlást kaptam, de ez a COD..... Nem tudom hová tenni, előrendelésben vettem, single nagyon tetszett hamar kipörgettem, a multi baromi izgalmas és élvezetes volt a megjelenés utáni 2 hétben. De azóta idegroham kap el már ettől is. Kontrollerrel játszok, próbáltam bill-egér kombóval, egyik sem különb. Pár napja már lement a redőny az új Infected módban hogy felkempelnek a tetőre, körberakják magukat pajzsal, aztán sotival meg sniper-el halomra lövik az ellent. Gratulálok. :U Én vagy nem tudom felvenni már a versenyt ezzel a szinttel, ezekkel a játékosokkal, valóban lehet hogy szimplán én vagyok ennyire nyomorék ezekhez a játékokhoz (benne van, van önkritikám), de az utóbbi hetekben, hónapban véleményem szerint nagyon elcsesződött a játék több szempontból is. Nyilván nem is kell mindenkinek tetszen, vagy nem is tud mindenkinek megfelelni. Pedig 1.3-as Kill/Death arányom van, de ez a hetek óta minden meccsen kelek-fekszek, sokszor hipfire-el lőni nincs időm, ugrálnak mint a majmok, telipakolják magukat claymore-al, meg aknával aztán vihognak mint egy f.sz hogy összeszednek 3590 killt és egy épületből 5 percenként rádhívnak valami csodát az valami fenomenális érzés.

Bárki bármit mond, azért baromi frusztráló dolog ez, és ezt nem azért veszem észre, mert a "hibákat keresem", ez nem hiba, ez tény. Ebből kifolyólag ezeket nehéz nem észrevenni úgy gondolom. De ismétlem, nem önsajnálat ez amit írtam, ahogy mondtam van önkritikám lehet én nem vagyok már ehhez a szinthez elég skilles de én kiléptem a COD világból ezzel a résszel.

Maradok a sztoris, single játékoknál. Úgy gondolom egy játéknak az a célja hogy szórakoztasson/kikapcsolja az embert. Tudni kell kiszállni ha már csak az idegroham szélére sodorja az embert. Annak nincs értelme. Maradok passzív olvasója a topiknak ettől függetlenül. További jó játékot mindenkinek! :) :) :) :K :R

(#6635) csabamigo


csabamigo
aktív tag

Üdv
Xbox-on játszom , alapjáték, BP nincs megvéve.
Azt kérdezném hogy kivégzést melyik gombal tudok csinálni?
Többször előfordult hogy az ellen mögé tudtam lopakodni de nem láttam semmi lehetőséget(X, Y, A, B)
Előre is köszi a választ

Az Élet a Legjobb Méreg!

(#6636) oriic válasza csabamigo (#6635) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ütés/késelés folyamatosan nyomva.

Live-Die-Respawn

(#6637) csabamigo válasza oriic (#6636) üzenetére


csabamigo
aktív tag

Oh, köszi!
Eddig csak leütögettem vagy fejbe lőttem!

Az Élet a Legjobb Méreg!

(#6638) Casanova*


Casanova*
veterán

Sokszor olyan lobbyba vagyok,hogy egyszerűen nem halnak meg fél tártól. Én meghalok,mintha hc-ben lennék. Gránátok ellen nincs védelem,nincs jó flack jagget perk,nincs uav mikor lőnek. Élvezhetetlen,borzalmas fos a játék. Delete!

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#6639) craftsman01 válasza Casanova* (#6638) üzenetére


craftsman01
senior tag

Szevasz :)

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#6640) craftsman01 válasza Hector_23V2 (#6634) üzenetére


craftsman01
senior tag

37 vagyok és én nagyon élvezem, persze csak a kicsi mappokon játszok nekem az jön be. É majdnem úgy játszom ahogy neked nem tetszik vagyis a kempelést kivéve :) , szaladok, fekszek,csúszok,ugrálok mint egy majom. :) És szinte mindig az első háromba benne vagyok, van amikor háromszor anyit halok mint ölök és mégis, mert ugye nem mindig az a lényeg .:) Szinte olyan mint annó a Cod4 volt és az a kedven játékom. Abba beletoltam vagy 2500 órát annó. :)

[ Szerkesztve ]

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#6641) BusinessGuy válasza Casanova* (#6638) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Aha persze fél tártól.
Soha viszlát!

Más: A játékban a dediszerver hiány mellett még egy dolog jöhetne. Nevezetesen egy átszervezés azokbana módokban ahol a feladat nem egymás ölése hanem pontfoglalás,védés,stb. Ilyen az új battlefieldből csórt mód is.
Szimplán nevetséges hogy a játék nem azt jutalmazza bőkezűen akik csinálták a feladatot, hanem azokat akik szarva a feladatra csak darálni járnak be.
Ma egy challange miatt beevett a fene az operationsra...Nyertünk, foglaltam 8 ponton...öltem kb 10 ellenfelet...Utolsó elötti lettem minimal pontszámmal. Első helyen egy gyökér aki B pont melletti háztetőre rákempelt és lelőtt 29 embert, 0 pontot foglalva vagy négyszer annyi ponttal...Többi embernél ilyen 2-3 foglalás max...Gyakorlatilag ha nem foglalgatok folyamatosan, veszítünk... És ugyan ez igaz a legtöbb feladattal ellátott módra. Domination? Sokszor csak nézik a csapattársak a pontot és fregelnek. Leszarják nem foglalják. A lényeg a K/D és a sok pont amit kapnak.
A tizedére csökkenteném a killért kapott pontokat a feladattal ellátott módokban. Persze nyilván rinyálás lenne ebből is,de perpillanat a jelenlegi pontozás cseszi szét a meccsek jelentős részét...

[ Szerkesztve ]

(#6642) Pro!Petya


Pro!Petya
addikt

Ezt így hagyta a "balance rendszer" teljesen a végéig! A legelején lelépett 4 ember mikor még 11-11 volt az állás és ez lett belőle ~4 perc után!
(Végig ketten voltunk és még véletlenül se dobott be embert hozzánk)

Ebből kb 20-30 halál az az hogy éppen tüzelő enemy elé spawnoltat eme csodás game ezen a pályán.

(biztos nagyon nehéz lehet ezeket orvosolni mint balance vagy spawn , spanwkill védelem stb stb) De BFV -ből jövök szóval mondanám hogy meglepődtem , de nem. :D
Jók ezek a mai AAA-s címek :C

:DDD

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#6643) craftsman01 válasza Pro!Petya (#6642) üzenetére


craftsman01
senior tag

Haltatok rendesen :)

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#6644) Pro!Petya válasza craftsman01 (#6643) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#6645) Tomko78


Tomko78
őstag

Lassan a battle pass letudva :)

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#6646) soo277 válasza Tomko78 (#6645) üzenetére


soo277
őstag

Az szép gratu, én még a felénél se vagyok:B :B :B

BT: wersoo#21211

(#6647) Tomko78 válasza soo277 (#6646) üzenetére


Tomko78
őstag

De még van 35 napod rá , így azért csak meg lesz ;)

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#6648) Acheron válasza Pro!Petya (#6642) üzenetére


Acheron
őstag

Ahogy a mondás tartja, sok lúd disznót győz :D
Nagy lutri ez a pálya kiegyenlített csapattal is, így meg...
De darálásra, hipfire unlockra keresve sem lehetne jobbat találni :K
Ha már Shipment: másnál is előfordul még, hogy ha be van jelölve a választható pályák között a Shipment - Shoothouse páros (nekem speciel HC -n), akkor időnként "beakad" a rendszer, és csak ezeket dobálja sorba?

[ Szerkesztve ]

(#6649) SipiBcs válasza Acheron (#6648) üzenetére


SipiBcs
őstag

Én tegnap kivettem a szűrőből a dominationt, mert meguntam. A következő 5 mappon is csak dom-ba rakott. Nyomtam egy alt+f4-et. 😑

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#6650) craftsman01 válasza Acheron (#6648) üzenetére


craftsman01
senior tag

Üdv pályat hogy választassz?

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.