Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5751) Pro!Petya


Pro!Petya
addikt

Ez a Ram7 egy fo$ ... nem tudom miért vannak elájulva tőle ennyire....

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#5752) Segal válasza pulffy (#5750) üzenetére


Segal
veterán

Ha szeretnéd a skint akkor így is úgy is kénytelen leszel megvenni mert időkorlátosan elérhető, aztán max ha nem oldódik fel az operátor akkor megcsinálod a feladatát amit kér.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#5753) regener


regener
veterán

Gyors "izé" a lementett pillanatokból: videó

(#5754) Segal válasza Pro!Petya (#5751) üzenetére


Segal
veterán

Nézd Oriic-nak pl bejött a holger nekem meg nem de attól még nem azt mondtam rá hogy f*s csak hogy nekem nem jött be. Ha mindenkinek ugyanaz jönne be akkor elég lenne 1 fegyver a játékba :P

[ Szerkesztve ]

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#5755) oriic válasza Segal (#5754) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Imádom, lassan az is ki lesz maxolva. :)

Live-Die-Respawn

(#5756) JSaN válasza regener (#5753) üzenetére


JSaN
addikt

Atya gatya 0:26-tol mi az a? Mint valami zombi horda. :Y :C

Mas: A Seight of hand perk, ugye gyorsan taraz, de gyorsabban is lo? Latom hogy a fire rate kicsit ugrik de nem tudom eldonteni hogy csak a tarazas miatt vagy valoban gyorsabban szorja ki a toltenyeket? AK47-en hasznalom jo ideje.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#5757) laragirl83 válasza JSaN (#5756) üzenetére


laragirl83
őstag

Csak reload time gyorsabb

gigabyte x670 aorus elite ax * 7800x3d * corsair icue h170i elite lcd * 32gb g.skill tridentz 6000 * sapphire 7900xtx nitro+ vapor x * samsung evo 980 pro 1tb * fractal design meshify 2 xl tgd * gigabyte g32qc

(#5758) Segal válasza oriic (#5755) üzenetére


Segal
veterán

Nálam most félre lett rakva :) Jelenleg épp az uzi-t fejlesztgettem amikor elérhető lett a RAM. Most ez a kettő lesz felfejlesztve csak csak szint ügyileg, aranyozással max akkor foglalkozok ha megvan a 200 ingyen cod pont. A harmadikra nem fogok rágörcsölni, ha meglesz akkor meglesz ha nem akkor meg nem, de a 48-as tier szinttől (második free cod pont) semmi sem izgat a free cuccok közül tehát onnantól lehet hülyülni a 155-ös szint még aranyozás mellett is össze fog jönni :K
Viszont pont ma vettem észre hogy ha a barrack részben a rankunkra kattintunk akkor a jelenlegi szintünk alatt kiírja az összesítettet is. Értsd nekem 100-al nagyobb számot mert elértem a 155-ös szintet a season 1 előtt :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#5759) regener válasza JSaN (#5756) üzenetére


regener
veterán

Gondolom foglalni indultak ;]

(#5760) JSaN válasza laragirl83 (#5757) üzenetére


JSaN
addikt

Jo tudni, akkor valtok mas perkre, valamiert ugy voltam a fire rate is gyorsabb, tobb fegyveren is hasznalom.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#5761) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#5762) Segal válasza oriic (#5761) üzenetére


Segal
veterán

Szépen bevásároltál :DDD
A pass, az összes tier szint, skin pack van itt minden :))
És ugye ha jön Nikto megy a többi operátor a kukába ;] :P

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#5763) oriic válasza Segal (#5762) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Foooggggalmam sincs miről beszélsz. :DDD

szerk:

Amúgy kb hja. Nikto a cél, bár ezzel az öltönyös fickóval most megvettek engem nagyon, mert MW2-es style nagyon bejön. :C

szerk:

Most látom hogy a linket elcsesztem. Ez az amit akartam linkelni:

[link]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#5764) laragirl83 válasza Segal (#5745) üzenetére


laragirl83
őstag

Ugyehogy? :K
Nálam még pár lvl es fullos. Bitang cucc :B

gigabyte x670 aorus elite ax * 7800x3d * corsair icue h170i elite lcd * 32gb g.skill tridentz 6000 * sapphire 7900xtx nitro+ vapor x * samsung evo 980 pro 1tb * fractal design meshify 2 xl tgd * gigabyte g32qc

(#5765) Segal válasza laragirl83 (#5764) üzenetére


Segal
veterán

Egyedül a kis tárkapacitás zavaró egyelőre kicsit, de mivel vettem már föl a földről másét ezért tudom hogy csak kicsit kitartónak kell lennem és jobb lesz a helyzet. Ezt leszámítva nagyon tetszik :D

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#5766) spanglee001


spanglee001
addikt

nem sokat játszom mégis 130felett vagyok :DDD

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#5767) Laby válasza Corpuscle (#5740) üzenetére


Laby
senior tag

Ezek szerint nálatok működik. Pár hete még nálam is rendben volt, azóta csak a jeleket látom a játékosok mellett hogy beszélnek, de semmit sem hallok belőle. Pedig Enabled-re van rakva, és akár party-ra, akár friends-re, akár mindenkire állítom egy árva hang sem jön, és én sem tudok beszélni. Mikrofon tesztnél sem érzékeli a mikrofonomat.
Ugyan ez a barátomnál is.

Olyan mintha valahol még tiltva lenne az egész, de végig lapozgattam már az összes menüpontot néhányszor és csak az audio azon részén találtam voice chat-et, ott meg minden engedélyezve van.

(Windows-ba is alapértelmezett hangszóró a fülhallgatóm.)

(#5768) pulffy válasza oriic (#5763) üzenetére


pulffy
őstag

A jó öreg Putyin :DDD nem hiába 8 danos karatemester, amúgy nekem a napszemüveges bőrkabátos skin jobban bejön.

[ Szerkesztve ]

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#5769) oriic válasza pulffy (#5768) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na nekem meg az nem jon be. :D

Viszont ez a NO RUSSIAN style atom jol nez ki szerintem.

Live-Die-Respawn

(#5770) Nagy.Úr válasza JSaN (#5760) üzenetére


Nagy.Úr
tag

Elviekben mivel gyorsabban táraz, így több golyót is lő / perc, legalábbis én ezzel tudnám magyarázni a stat változást ;]

(#5771) Dave567


Dave567
addikt

Meg csináltam Digin a port forwardot, most jobban adta, de vagy szar volt az enemy, vagy csak bemesélem magamnak. Igazából a sávszélesség javul. :DDD :DDD

Privát Door Kickeet csinált valaki ?? Hogy ment?

IW record meg Döntve...

(#5772) laja80


laja80
tag

Üdv!

Miért csinálja azt hogy egy pillanatra megáll a kép,és kidob hibaüzenet nélkül?
Van hogy 10perc után van hogy félora..
Nem tudok vele így játszani,mi a megoldás? Levettem a texturát normálra...a gépen is bőven elég neki,gtx 1070,16gb ram stb...

Bárminek ellen tudok állni, csak a kísértésnek nem.:)

(#5773) raggg


raggg
senior tag

Olyat láttatok már hogy egy adott ellenfél után nincs killcam? Tegnap volt egy ilyen tag, nyilván hatalmasakat lőtt, de nem volt killcam. PS4, crossplay nélkül

ragklaatPS

(#5774) redhunter


redhunter
senior tag

Aki játszik shoothouseon,mennyi kill volt a legtöbb amit látott?Ma volt egy partym ahol az enemyben 109 killes emberke volt az első.Kicsit meglepődtem.

PSN - RedFoxHun

(#5775) Dave567 válasza redhunter (#5774) üzenetére


Dave567
addikt

Reeport neki...

Én a fejeseket kapom állandóan, úgy hogy csak rám rántják...

[ Szerkesztve ]

(#5776) redhunter válasza Dave567 (#5775) üzenetére


redhunter
senior tag

Ps 4 en játszom szval ott v.mi más lehet.Ott ugye sima cheat nem játszhat elmėletileg.

PSN - RedFoxHun

(#5777) Mr X


Mr X
veterán

Tudom nem nagy szám, de tőlem ez kimagasló. :D

(#5778) jas39


jas39
tag

Hello Srácok! Segítene valaki, hogy tudjak játszani vele! Szinte mindent elolvastam, de a se multi se single. Menü persze akad, és ha be is tölt akkor azonnal szétfagy a gép, vagy ha multit választok, az egeret sem tudom kezelni.
gépem / WIn7 64 bit, 16 GB ram, RX 590, Core I5 / szóval mennie kellene....
Van valami tudomány erre ? :R

(#5779) oriic válasza jas39 (#5778) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Win10-re váltás nem opció?

Live-Die-Respawn

(#5780) regener válasza jas39 (#5778) üzenetére


regener
veterán

Első indítás? Ilyenkor fent írja hogy "installing shaders for campaign/multi/coop", azt ha megvárod utána nem fog akadni a menü.

(#5781) KaitouP


KaitouP
veterán

Frissült a Call of Duty Companion App, most már lehet követni a Battle Pass progress-t is, továbbá érdemes hetente bejelentkezni az exkluzív jutalmakért.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#5782) soo277 válasza Mr X (#5777) üzenetére


soo277
őstag

Én ha ilyet megyek ,akkor ujjongás van :B :B :B

BT: wersoo#21211

(#5783) oriic válasza KaitouP (#5781) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ránézek, hátha már működik. Nálam nincs frissítés.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#5784) oriic válasza oriic (#5783) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

CharliIntelt nézem, mutatja a képet. Lehet hogy csak iOS-re jött még update.

Live-Die-Respawn

(#5785) jas39 válasza regener (#5780) üzenetére


jas39
tag

Mindkét módban a shader install megvolt, és ha be is tölt akkor kifagy szinte azonnal single módban. Multi módban pedig az egér ikon folyik Levettem mindent low ra, akkor is. Más játék, egyebek működnek a gépen.. Ja és eredeti a játék, nem mókolt. Ez sucks :(( valami menü beállítás lehet? 🤔

(#5786) lowzor válasza jas39 (#5785) üzenetére


lowzor
veterán

Próbáld meg Win 10-zel.

(#5787) JSaN válasza jas39 (#5778) üzenetére


JSaN
addikt

Szia
Hasonlo gepem van: I5 4570, 16gb ram, RX 580 8gb, Win10pro es a szokasos bajokat leszamitva orakat tudok jatszani. (szokasos alatt a hirtelen bezarodasokat, error 6000 es tarsait ertem)
Par napja lecsereltem a 120gb SSD-t 512gb SSD-re, hogy rendszer melett a jatek is onnan fusson igy gyorsan betolt. Addig egy 5 eves win 10rol futott.
Igy en is arra tudok gondolni hogy Win10en is meg kene nezni a jatekot.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#5788) Mr X válasza soo277 (#5782) üzenetére


Mr X
veterán

Sosem volt még ilyen, 10 killnél már boldog vagyok. Ezzel avattam fel az új egeret meg billentyűt. :D

(#5789) Segal válasza Mr X (#5788) üzenetére


Segal
veterán

de mit csinálsz hogy ilyen kevés? Rohangálsz vagy mindenre lövöldözöl csak nem találsz? Esetleg nem is lövöldözöl? :P
Azért tizen killnek szerintem simán össze kéne jönnie bármelyik meccsen de a hosszabb játékmódokban akár harminc fölöttinek is.
Ezzel most nem lámázni szeretnélek vagy sértegetni csak pusztán kiváncsiságból kérdezem meg hogy segítsek ha tudok :K .
Hogy vannak beállítva a perkek? Melyik killsteak-et használod? Fieldből? Egyáltalán próbálgattad? Melyik fegyverrel mész?

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#5790) Csokishurka válasza Mr X (#5777) üzenetére


Csokishurka
őstag

Nekem eddig ez a legjobb
( itt meg nem voltak minden fel percben lag spikekok ami miatt nonstop lelőnek)

[ Szerkesztve ]

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#5791) Csokishurka válasza laja80 (#5772) üzenetére


Csokishurka
őstag

Nem tudom írtak e mar erre de sajnos nálam is jelen van. Ami nekem mondhatni 90%ban megoldás az az hogy beállítod hogy mindent rendszergazdakent futass majd minden játék inditasnal tolat egy shader reinstallt. Jó nagy szívás de működik a felkegyelmu acti nem mutat hajlandóságot megoldani ezt a problémát.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#5792) regener


regener
veterán

Az első gold, amivel foglalkoztam is hogy meglegyen ;]

(#5793) Csokishurka válasza Mr X (#5788) üzenetére


Csokishurka
őstag

Én a helyedben csinálnék privát meccset botokkal. Elején gyengébbek el majd az erosebekkel. Én is szoktam néha tolni gyakorlásának ideális és fegyvereket tesztelni mivel itt minden attachment unlockolodik. Szerintem ez a leghasznosabb.
Illetve nem tudom milyen egér sensivel tolod de én pl pubgnel nagyon lassuval ( Eger pad szeletol széléig 180 fok)játszottam de rájöttem hogy itt több kell. Elején 800 dpi és 4,5 sensi, most mar 11nel járok ami kell mert ha hirtelen megjelenik előtted valaki vagy elrohan melletted akkor gyorsan kell fordulnod.
remelem tudtam segíteni

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#5794) Dave567 válasza redhunter (#5776) üzenetére


Dave567
addikt

Ahhaaaa mikor telli van cheaterel a játék???????? :D :D :D

[ Szerkesztve ]

(#5795) Hublot válasza redhunter (#5776) üzenetére


Hublot
senior tag

Konzolon ott a cronusmax és hozzá a rengeteg script. Konzolon is tudnak csalni ha akarnak. :K

“ A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!”

(#5796) Mr X válasza Segal (#5789) üzenetére


Mr X
veterán

Nem sértődöm meg, pontosan tudom magamról, hogy béna vagyok. Lassúak a reflexeim, illetve nagyon gyakran túlrántom az egeret. 🙂

(#5797) Dave567


Dave567
addikt

Nekem ez!!

(#5798) jas39 válasza JSaN (#5787) üzenetére


jas39
tag

Hát a fene egye meg akkor... Most nem tudom újra telepíteni, így várok hátha lesz valami patch ami kicsit kompatibilissé teszi. Köszi a segítséget srácok, ha kizárólag ez a gond tosszák meg, Win 7 sp1 a min gépigény! :((

(#5799) Segal válasza Mr X (#5796) üzenetére


Segal
veterán

Akkor rpg-vel rohangálj ott nem kell eltalálnod az enemyt :P
Amúgy sokat lehet fejlődni a játékba ha már ismered a pályát, fejlesztetted a fegyveredet, elkezded átlátni a segítségeket és a saját játékstílusodra formálod.
Végül meg nyugalom engem is sokszor lelőnek. Látom én is szoksor az ilyen 70-80 killes embereket, na az nekem is álom marad. Én általába a 20-40 köztieket hozom pályától és játékmódtól függően.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#5800) laja80 válasza Csokishurka (#5791) üzenetére


laja80
tag

hát hallod ez egyszerüen röhej,megveszi az ember nem kevés pénzért és így kell szopni vele,a jo édes k.rva annyát az acti-nak.. :W :(((

Bárminek ellen tudok állni, csak a kísértésnek nem.:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.