Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5251) venom8888


venom8888
őstag

jah oksa.

(#5252) Dave567 válasza lowzor (#5243) üzenetére


Dave567
addikt

Meg ott nem kellett annyit hitelni az ellenfelet. ;)

(#5253) lowzor válasza Dave567 (#5252) üzenetére


lowzor
veterán

Na igen...
Én kiegyeztem az AK-val, mert felfejlesztve nagyon jó távolra, meg közelre is nagyon adja. Ha a Stopping Powert aktiválom, akkor mégjobb a helyzet.
HC-ra nem megyek, mert idegesít a teamkill.

(#5254) ates2 válasza ates2 (#5246) üzenetére


ates2
senior tag

konkrétan 11GB vga rambol megeszik 11et :D low grafon

[ Szerkesztve ]

(#5255) Laby válasza venom8888 (#5247) üzenetére


Laby
senior tag

Kevés nálad idegesítőbb emberrel találkozik az ember a fórumon. Felteszed a kérdést, amit 5-en megválaszolnak, hogy nincs más pálya még egyelőre, csak a Crash. Amivel tudsz 24/7 játszani bármikor, bármennyit.
Majd vélhetően egyiket sem olvasod, és pár órával később jössz háborogni, hogy ki-be lépkedsz, de nem dobja be egyik új pályát sem ez a fos játék...felfoghatatlan.

Minek jársz fórumra? Minek kérdezel bármit ha nem érdekel a válasz?
Minden alkalommal feljössz, sírsz épp valamiért, ami általában rohadtul nem valódi probléma csak felfújod, hogy hisztizhess valamin. Vagy kérdezel olyat ami volt már 1500x korábban és épp 2 hozzászólással fölötted van a válasz...

Az összes hozzászólásod után megnézem, hátha van tiltó gomb a fórumon, de sajnos sosem találkozok vele, úgyhogy marad az idegeskedés.

(#5256) lowzor


lowzor
veterán

Crash-en ez bug/feature, vagy valami karácsonyra való utalás? :D

(#5257) regener válasza Laby (#5255) üzenetére


regener
veterán

Ha veszel prémiumot akkor lesz gomb. :)

(#5258) juve600 válasza Laby (#5255) üzenetére


juve600
nagyúr

+1

(#5259) raggg válasza Laby (#5255) üzenetére


raggg
senior tag

Engedd el, én sem értem. :) (Az 1 mp google keresés helyetti fórumba belépés-írogatás eleve a számomra nehezen érthető műfajok egyike...)

ragklaatPS

(#5260) soo277 válasza venom8888 (#5247) üzenetére


soo277
őstag

Nekem se nyugi :DDD :DDD :DDD ,érdekes hogy only crash is alig talál meccset :F

[ Szerkesztve ]

BT: wersoo#21211

(#5261) redhunter válasza soo277 (#5260) üzenetére


redhunter
senior tag

Nekem pár napja azt kezdte el csinálni hogy alig rak be uj partyba,folyamatosan olyan meccsre tesz be ahonnan min.2 ember lelépett és kb 150 -30 az állás az enemynek .

PSN - RedFoxHun

(#5262) stuka20 válasza oriic (#5161) üzenetére


stuka20
aktív tag

Amúgy hol található ez az animés skin? Eskü nem látom sehol sem, vagy limitált ideig volt? :O

(#5263) dombi81


dombi81
senior tag

Ma megnéztem a store-t, hát itt csupa használhatatlan semmiség van. Erre tényleg van aki pénzt (is) áldoz?

(#5264) Acheron válasza lowzor (#5253) üzenetére


Acheron
őstag

Én még teljesen áttértem a HC -ra, annyira bosszantóan sokat kell az ellenfélbe tunkolni a normál módban. Többnyire csak a figyelmet hívom fel vele magamra, és vagy a delikvens, vagy valamelyik társa lelő, mielőtt a célszemély kimúlna. A HC -ban legalább egy lövés, egy halál (no jó, majdnem). A teamkill mondjuk tényleg kínos, főleg, ha nekem sikerül összehozni :B (pedig néha elég, ha csak beugrik valaki a tűzvonalba.). De a másik oldal sem jobb, tegnap volt olyan meccs, ahol háromszor lőttek le a csapattársak - már azon gondolkodtam, szándékos -e? :D
Btw, a Gun Runner pályán valamit csinálhattak a ventilátorral, már nem süvít annyira, mint a Season első napján.

(#5265) dombi81 válasza Acheron (#5264) üzenetére


dombi81
senior tag

Előfordul, amikor szándékosan lő le a delikvens HC_ban, igen.

(#5266) oriic válasza stuka20 (#5262) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

PC-n a storeban volt (nalunk konzolon nem volt), de valtozik naponta.

Live-Die-Respawn

(#5267) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Amúgy nekem nincs gondom a játékkal, játszok vele és kész. A camper is talán kevesebb xbox-on nálam, egyedül ez a hang glitch zavar most. Fejlődés sem lassú, szóval elvagyok::)

Live-Die-Respawn

(#5268) Acheron válasza dombi81 (#5265) üzenetére


Acheron
őstag

Akkor még csak - csak megértem valahogy, ha pl előtte véletlenül én lőttem le (igazán akkor sem, mert pl én sosem megyek az után, aki lelőtt, betudom a véletlennek, és kész) De azzal mit nyer, ha direkt lő le? Nem hiszem, hogy beleszámítana a kill -ekbe a csapattárs lelövése (bár sosem néztem). Ámbár ölésnek az is ölés...

(#5269) SH4D0W2011 válasza KaitouP (#5244) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Sosem találkoztam órákon át történő másolással egy játék frissítésénél sem, de ha neked jobb lenne mondjuk 20 GB helyett 60-at letölteni tömörítetlenül pl. egy 5Mb-es netkapcsolattal, akkor próbáld ki valahol és ne káromkodj közben mert 2 napig tart és nem tudsz játszani. :O Gyerekesek vagytok basszus hogy 20 perc másolásért is a sírás megy.

(#5270) regener válasza oriic (#5239) üzenetére


regener
veterán

Szomorú :D

Újabb hiba?
Nem növekszik az M91-em szintje, 58 tegnap óta, pedig azóta 200+ ölés is megvolt vele (holo célzóka is feloldva amihez is 90+ kill kellett és csak azt használom most).

(#5271) Laby válasza Acheron (#5264) üzenetére


Laby
senior tag

Korábbi cod vagy battlefield-et nem játszottál?
Most hosszú idő után végre nem kell 2 tárat lőni az ellenfélbe. Szerintem most teljesen korrekt a sebzés. Persze megértem, ha valaki inkább a HC-re vágyik.

(#5272) weri válasza Laby (#5271) üzenetére


weri
senior tag

Nem lenne baj a sebzessel ha nem lenne ennyire kula a net code es a viewing angle.

Nem hiszek a véletlenekben. Az események mögött - bárhogy fordulnak is - mindig van egy terv.

(#5273) soo277 válasza regener (#5270) üzenetére


soo277
őstag

Nekem az M13 ált meg, azt ujrabelépésnel ott volt az unlockolt cuccos

BT: wersoo#21211

(#5274) raggg válasza SH4D0W2011 (#5269) üzenetére


raggg
senior tag

Kb. 2 órán keresztül másolta a tegnapi patchet a PS4 prom.

ragklaatPS

(#5275) Acheron válasza Laby (#5271) üzenetére


Acheron
őstag

Az Advanced Warfare utániakkal már kevésbé (bár mind megvan), a falon ugrabugra nékem nem jött be. De pll MW2 ben bőven 1000+ óra van, de ott nem tapasztaltam,taltam ilyesmit. Tegnap épp kipróbáltam újra a normál módot, három burstot küldtem a kómába, mire megfordult, és simán előtt. Mentem is vissza HC -zni.

(#5276) RazoR


RazoR
veterán

Megnézném a co-op-ot is, vannak vállalkozó kedvű emberek discordon?

(#5277) KaitouP válasza SH4D0W2011 (#5269) üzenetére


KaitouP
veterán

Az értő olvasás megy? Nem a letöltés sebességével van baj, az körülbelül tízszer gyorsabb mint maga az installációs folyamat, egyáltalán nem értem, minek kevered ide.
Egy 2013 illetve 2016-ban megjelent konzol esetében baromira gáz az, hogy egy 2 (hangsúlyozom, KETTŐ) GB terjedelmű frissítést 1 órán keresztül installál a rendszer, nem azért mert nem elég gyors a hardver, hanem szimplán szarul van kivitelezve, programozva (nevezd ahogy akarod) az installációs folyamat, és ez a Sony hülyesége. Ha ez 20 perc lenne, senki sem "sírna".

Egyrészt, én értem és világosan látom az aláírásodból hogy elfogult PS rajongó vagy, de amiért nem indokolt védeni a konzolt, azért nem kell foggal körömmel harcolni, hanem elismerni, hogy igen, szar a rendszer. Mert az, ha tetszik, ha nem.
Másrészt, nem mindenki időmilliomos, és igenis vannak akiknek elég kellemetlen az, hogy ha le tudna ülni este 1-2 órát játszani a konzol elé, akkor sem tud, mert ilyen hülyeségek miatt nem lehet.

A hangulatkeltést, személyeskedést meg hanyagoljuk itt a topikban.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#5278) Segal válasza RazoR (#5276) üzenetére


Segal
veterán

épp ma kerestek játékosokat :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#5279) ЯΞD válasza RazoR (#5276) üzenetére


ЯΞD
senior tag

Hali. Én jönnék 1-nek!

(#5280) KaitouP


KaitouP
veterán

Shoot House 24/7 visszakerült a játékmódok közé: [link]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#5281) Segal válasza KaitouP (#5280) üzenetére


Segal
veterán

Na ez remek hir :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#5282) RazoR válasza Segal (#5278) üzenetére


RazoR
veterán

Én csak 9 után játszom mikor a kisfiam elaludt. :)

(#5283) Xaels válasza KaitouP (#5280) üzenetére


Xaels
félisten

Vissza fog kerülni a cikk szerint. Mondjuk én nagyon nem rajongtam érte. Amúgy meg rohadtul nem kéne ilyen 24/7-ekkel szórakozni ha lehetne térképre szűrni.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#5284) KaitouP válasza Xaels (#5283) üzenetére


KaitouP
veterán

Igen, igazad van, csak átfutotta a szemem a cikket. :R

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#5285) adakiller válasza KaitouP (#5280) üzenetére


adakiller
senior tag

tárgytalan

[ Szerkesztve ]

(#5286) lowzor


lowzor
veterán

Ááá, kurva jó a Crash, nagyon adja. :)
Nagyon örülök, hogy belerakták. :)

(#5287) Segal válasza Xaels (#5283) üzenetére


Segal
veterán

Attol hogy visszakerul neked meg nem kell azon jatszani. En speciel nagyon orulok a hirnek.
Nyilvan a palyavalaszto lenne a legjobb megoldas.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#5288) Xaels válasza Segal (#5287) üzenetére


Xaels
félisten

Amikor egy csapattal mész játszani nem mindig az van amit te akarsz, nem csak pálya de játékmód tekintetében sem.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#5289) adakiller válasza Segal (#5287) üzenetére


adakiller
senior tag

+1

(#5290) RazoR válasza Segal (#5287) üzenetére


RazoR
veterán

Én is örülök, most shoti a kedvenc, azon a pályán meg nagyon jó vele menni. :D

(#5291) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Mindenki megvette a b.passt?
Fiamnak mikor Fortniteban kér pénzt a b.passra, minden alkalommal elmondom a negatív véleményem erről a rendszerről - persze mindig adok neki pénzt - meg mennyire felesleges skinekre pénzt költeni, attól úgy sem leszel ügyesebb...stb...
Erre az MWbe is betesznek egy ugyan ilyen skin örületet.Ezek után hogy vegyem meg? :D

(#5292) spanglee001 válasza ProEvoFan (#5291) üzenetére


spanglee001
addikt

egyszerüen, csak rákattintol a buy gombra :DDD elég sokan megvették köztük én is :DDD

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#5293) regener válasza ProEvoFan (#5291) üzenetére


regener
veterán

Halkan :D

(#5294) shotika válasza ProEvoFan (#5291) üzenetére


shotika
őstag

Én biztos nem veszem meg. Tetszenek az új skinek, de nem akarom, hogy a játék arról szóljon, hogy lépkedem a szintek között, mindezt ráadásul időre - szerintem egy multiplayer játéknak nem (csak) erről kellene szólnia, hanem arról, hogy egyre jobbak és jobbak leszünk.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#5295) soo277 válasza shotika (#5294) üzenetére


soo277
őstag

Az a baj, hogy az van,mint a többi játéknál, bugok maradnak, csilli villi skinek stb.... jönnek 1000el

BT: wersoo#21211

(#5296) oriic válasza soo277 (#5295) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A bug kereső/javító csapat és a tartalom gyártó (Skinek, egyebek) banda a legtöbb esetben nem ugyanaz egy fejlesztőnél, így teljesen mindegy, hogy mennyi skin érkezik például, mert az nem befolyásolja azt, hogy mikor jön ki egy-egy javítás vagy fix.

Persze ilyenkor lehetne azzal jönni, hogy vonjanak össze részlegeket, hogy a patchek hamarabb jöjjenek és több mindent javítsanak, de ez nagyon ritka esetben oldható meg, hiszen mindegyik groupnak megvan a saját maga feladata. Ha skineket csinál valaki, attól még nem biztos, hogy átrakható a bug kereső/javító bandához. Vice-versa persze, ez oda-vissza is így van, bugreportos nem fog skineket csinálni.

Live-Die-Respawn

(#5297) Laby


Laby
senior tag

PC-n kitudnátok próbálni, hogy nálatok megy-e a Voice chat?

Korábban játszottam konzolos pajtással és gond nélkül ment minden. Most az istenért sem hallom Őt, és én sem tudok beszélni.
Ráadásul a mikrofon tesztre ha rányomok, akkor semmit sem érzékel a mikrofonomból. Bár ettől még hallanom kéne a társamat.

Beállítást próbáltam enable, csak party, csak barát verzióknál is.
Próbáltam gombnyomásra is, és mikrofon érzékenységre is.

Videókat néztem, hogy mit ronthatok el, de csak olyanok vannak hogy windows-ban a hang vezérlőkbe tegyem alapértelmezetté a fülhallgatómat, meg a mikrofonom.
Megtettem, de semmi eredmény.

Olyan mintha valami központi tiltás lenne rajta, és amiatt tök mindegy hogy mit hova állítok, nincs hatással a voice chat-re, de végig néztem 10x az összes menüpontot hátha van még valahol tiltásom, de nincs.

(#5298) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tegnap egy Challange miatt nyomtam Ground War-t. Nem szépítem, az a játékmód egy rakás sz*r. Annyira nem áll jól a COD-nak amikor BF próbál lenni. Megcsináltam a Challange azon részét, de én soha többet el nem indítom ezt a játékmódot. És úgy általában is ez a challangezés nincs jó hatással a K/D-mre. :)
Ami nagyon ez mellett a CoD mellett szól, az az, hogy mindig jutalmaz valamivel. Mindig lehet találni valami célt. De lehet, hogy megmaradok a Battle Pass maxolásnál, és nem csinálok ilyen feladatokat.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5299) ates2


ates2
senior tag

A mikro lagos memory leakről tud valaki infót? mert az,hogy mindenki panaszkodik rá azt látom,csak cégtől nincs infó hogy mikor javítják stb.

(#5300) minimumgame


minimumgame
tag

Most, hogy bejött a Battle pass, nem látom a pont eredményeket hogy pl. barátok között ki hányadik, killben, scoreban, stb. Az miért tűnt el? És nem olvastam el figyelmesen, de a szint miért változott meg? 112 helyett lettem, 56 azt hiszem. Köszi az infókat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.